Hirdetés

2024. június 7., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-11-27 19:13:35

LOGOUT.hu

Játékajánló:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20051) Narxis


Narxis
nagyúr

Monument Valley

ÚJDONSÁGOK

+ Upgrade to Google Play Saved Games
+ General improvements

:C

Thanos was right.

(#20052) Joccc07


Joccc07
addikt

Need for speed No Limits-hez elérhető a play áruházban az előregisztráció!!!!!

:C :C

[ Szerkesztve ]

Sisakgyűjtemény eladó-- https://hardverapro.hu/apro/star_wars_sisakgyujtemeny/hsz_1-50.html -->Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#20053) Saccco válasza Joccc07 (#20052) üzenetére


Saccco
nagyúr

Dobok egy linket ehhez.

Felkészülés........ IAP war.... ;]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#20054) beloadjoker válasza Joccc07 (#20052) üzenetére


beloadjoker
őstag

És ez most mire jó tulajdonképpen?
Ne már, inkább ki kéne dobni végre a játkot...

Oneplus One 64gb S. Black + nokia N900 + Xperia Mini + Lenovo y510p i7 SLI 16Gb 256 ssd 1tb ext. hdd + Lenovo x200 + Nexus 7 grouper 16gb + Nexus 7 flo 32gb

(#20055) Joccc07 válasza beloadjoker (#20054) üzenetére


Joccc07
addikt

Ez egy jó kérdés! Nem tudom mire jó.
De legalább már történt valami. :DDD

Sisakgyűjtemény eladó-- https://hardverapro.hu/apro/star_wars_sisakgyujtemeny/hsz_1-50.html -->Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#20056) Yayoh válasza jonnyjoker01 (#20048) üzenetére


Yayoh
aktív tag

Nem rossz játék, grafika nagyon szép, de annyian vannak a városban hogy szaggat :D

(#20057) jonnyjoker01 válasza Yayoh (#20056) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Én a beállításokban visszavettem a grafikát optimal-ról performance-ra és egész tűrhetően fut :)

Üdv. Johnny

(#20058) Delerium válasza Yayoh (#20056) üzenetére


Delerium
senior tag

Addig jó a játék amíg nem veszed észre a VIP rendszert benne :D

"I fight for the Users"

(#20059) fery02


fery02
addikt

Fiúk, lányok! Még azóta is Lara Croft: Relic run... :)

Hajtok keményen a maradék achievementekre. Igazából a legszopatósabb félék, az a kettó dzsungeles inga csapdákhoz kötődő achi lesz, szerintem rém gusztustalan egy csapda féle ez a játékban.
Utálom őket, mert nagyon nehéz időzíteni a megfelelő sávba váltást, miközben ugye végig fut a csaj és a csapdák is végig mozognak. Szóval nagyon nehéz összehangolni sokszor, hogy nekünk jó legyen.
Na és még ugye sokszor egyszerre több van egymás mögött.

Erre van itt olyan achi, hogy egy menetben 25 ingát éljünk túl... Kössz! :D

Van amúgy egy bug-os achi-m szerintem, mert jár azért egy például, ha a játékban található 5 ruhából minimum egyszer mindegyiket hordjuk.
Én már mindet hordtam (mindet többször is) és a számláló hármat mutat csak.
Ez utóbbi megvan valakinek esetleg?

[ Szerkesztve ]

(#20060) #13110016 válasza fery02 (#20059) üzenetére


#13110016
törölt tag

Csak érdekességképpen. Hányas szintű vgy most a google play-en?
A SW uprising-be a 10-es szinten 20k xpt ad:)

Ám szerintetek a telefonomon menni fog az új NFS?

[ Szerkesztve ]

(#20061) csadi0011 válasza #13110016 (#20060) üzenetére


csadi0011
őstag

Szerintem el, mert videók alapján tiszta Most Wanted, csak több dolog lesz benne. Főleg a sok tuningolt kocsi fogja enni a chipeket szerintem.

Amúgy dobtak ki új trailert: https://www.youtube.com/watch?v=J0FzUilM_oQ

(#20062) #13110016 válasza csadi0011 (#20061) üzenetére


#13110016
törölt tag

köszi a trailert!

Lesz benne free ride mód? Jó lenne a tuningolt autóval kocsikázni szabadon.

(#20063) csadi0011 válasza #13110016 (#20062) üzenetére


csadi0011
őstag

Sajnos jelenleg nincs, ha jól tudom. Lehetne pedig...

(#20064) Joccc07 válasza #13110016 (#20062) üzenetére


Joccc07
addikt

Az elején nem lesz (azt olvastam valamelyik közösségi oldalon) de tervezik.
De hogy mi lesz belőle az még a jövő zenéje.
Én nagyon remélem.

Sisakgyűjtemény eladó-- https://hardverapro.hu/apro/star_wars_sisakgyujtemeny/hsz_1-50.html -->Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#20065) #13110016 válasza Joccc07 (#20064) üzenetére


#13110016
törölt tag

Hát akkor legyünk optimisták, és reméljük, hogy egyszer tényleg lesz benne.

Ám valaki játszik a Deer Hunter 2016-tal? A napokba jelent meg, és nálam nem megy valami simán… főleg mikor belassítva látom a golyó mozgását, és amikor becsapódik, 1-2 mp-re megáll a kép, és már csak azt látom, hogy eldőlt az állat. Egyébként jó game.

(#20066) Joccc07 válasza #13110016 (#20065) üzenetére


Joccc07
addikt

Nekem is ilyen a Deer Hunter és k.rv@ sokáig tölt.

Sisakgyűjtemény eladó-- https://hardverapro.hu/apro/star_wars_sisakgyujtemeny/hsz_1-50.html -->Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#20067) 5381 válasza #13110016 (#20065) üzenetére


5381
aktív tag

Nálam legtöbbször jó a lassítás, esetleg néha a vége felgyorsul.Xperia Z2-n.
Nem sokban különbözik az előző évadtól. Félek, a későbbiekben nagyon sokat kell lövöldözni, hogy meglegyen mindenre a lóvé.
Ezeket leszámítva, nem rossz!

(#20068) Saccco


Saccco
nagyúr

Frissült a Cliffy Jump, illetve, csak frissült volna... kiharcolta a törlést...

Csak ne telefonálgasson... :(((

szerk.: Megnéztem a többi alkalmazásukat is, egyelőre csak ebben van ilyen, viszont van amelyik a névjegyeket olvasgatja véleményem szerint feleslegesen.

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#20069) Norbi095HUN válasza Joccc07 (#20055) üzenetére


Norbi095HUN
aktív tag

Tudjátok hogy mikor lehet leis tölteni végre már? :C

(#20070) csadi0011 válasza Norbi095HUN (#20069) üzenetére


csadi0011
őstag

Azért van az előregisztráció, hogy megtudd, ha le lehet tölteni. :D Addig is várunk. :U
Vagy ők sem tudják, vagy együtt jön ki az új pc-s nfs-sel.

(#20071) ollie válasza Saccco (#20068) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Na, jó lesz az android M, mert ott alapból lesz tiltási lehetőség ezekre.

***

(#20072) csadi0011


csadi0011
őstag

Plunder Pirates-t nyomja még valaki?

Kicsit el vagyok akadva most. Nálam hátrány, hogy BP-ba is kerül a kalozfejleszto fejlesztese. 2500 BP-t kér, de én sosem támadok. Hajózni szoktam csak, meg gyüjtögetésből fejleszteni.

(#20073) norbert1998 válasza Dilikutya (#19969) üzenetére


norbert1998
veterán

Én most játszom, nagyon jól néz ki, főleg hogy open world is. Meg van fűben elfutokés a fű kinyílik effektus is :Y :C

Igaz, néhány terület kicsit nagy fa a G2-nek, de igaz, hogty max grafón nyomatom, és az a nagy fa is csak 20 fps.

27 óra körül tartok.

GOM-ra nem tudok már bétát kérni. Elfogoytt vagy vak vagyok?

(#20074) Quasi_modo válasza norbert1998 (#20073) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Már lejárt a regisztrációs idő.

valami

(#20075) fery02 válasza #13110016 (#20060) üzenetére


fery02
addikt

34-es szintű vagyok jelenleg, de nem tudom hogy jön ez így most ide. :D
SW-, meg egyéb szájenszfikciókat meg messzire kerülöm, adjanak bármennyi XP-t is.

(#20076) #13110016 válasza fery02 (#20075) üzenetére


#13110016
törölt tag

Mivel tudom, hogy nagy acsi fan vagy, mondom érdekességből megkédem. Azt hittem 50 lehetsz már, de akkor velem egy szinten vagy csak.

(#20077) Saccco válasza #13110016 (#20076) üzenetére


Saccco
nagyúr

Danny365 a legkeményebb acsivadász itt szerintem. :DDD

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#20078) #13110016 válasza Saccco (#20077) üzenetére


#13110016
törölt tag

Az igen!! :D na ez már tényleg nem semmi. :Y :Y

(#20080) Quasi_modo


Quasi_modo
nagyúr

Ha más is teszteli a Ghosts of Memories-t kíváncsi lennék mit szól hozzá. Én egyelőre nem estem hanyatt tőle, bár még csak 3 pályát csináltam. A grafikus motor is javításra szorul még. Eltolok egy platformot a figura meg ott marad a levegőben lógva. A mozgatható részek nem mindig mozdulnak stb.

valami

(#20081) drmotto válasza Quasi_modo (#20080) üzenetére


drmotto
őstag

"Eltolok egy platformot a figura meg ott marad a levegőben lógva"
Ez nekem is feltűnt, de én azt hittem hogy így normális, mert úgy tűnik, mintha a homokon állna.
Egyébként szerintem egy jó 4 csillag, bár az ötödik pályán elakadtam, mert nem bírom megszerezni a harmadik totemet vagy mit.

(#20082) Narxis


Narxis
nagyúr

Másnál is izzik a tab(Nexus 7 2013 stock legfrissebb android) a Whispering Willows játék közben? Félek így játszani vele mert tényleg tűzforró egy része a tab-nak... inkább akkor kijátszom PC-n vagy nem tom...

Geometry Wars 3 másnál se indul említett tableten vagy android verzión? Bejön az első kép, bejelentkezik google play games-be vagy mibe és áll mint ha kifagyott volna. :/

Rambo szégyen, hogy kiadják kontroller támogatás nélkül, le is van pontozva rendesen.

WRC The Official Game ebben ugyan van de még így is nagyon bénán megy a vezetés...

Limbo viszont nagyon jó kontrollerrel.

Thanos was right.

(#20083) fery02 válasza #13110016 (#20076) üzenetére


fery02
addikt

Jaa, achi vadásznak vélem magam, csak szeretek lehetőség szerint minden játékból, ami minimálisan is tetszik és belekezdtem, "kiszedni" minden achievementet, így sokáig elvagyok akár egy játékkal is és ugye úgy kevésbé ömlik az achievement. :)

Pont tegnap este írtam rá 3 különféle játék szupportjára, mindet achievement témában. :D
Kettőnél beragadt achievement-et jelenlettem be, egyiknél meg tippet kértem. :)

Snake Rewind-éktől meg sajnálatos, hogy több, mint 2 hete írtam rájuk, hogy "nem kaptam meg az új, megérdemelt achi-kat", de még csak annyit sem válaszoltak, hogy kapjam be...

Lara Croft Relic Run-ból egyébként meg kezdek kiábrándulni, mert runner játék esetében nagyon nem elnézhető, hogy olykor nem érzékeli a játék a swipe-ot és emiatt kell meghalnom, nem sok minden idegesht olyankor jobban.
Na meg a dzsungeles pályákon az ingás pengék is, milyen már az, mikor bead egymás mögött többet is, mind olyan pozícióban ingázik, hogy véletlenül se tudj kis rést találni, ahol átjuthatnál, mindenképpen meg kell halnod.
Az ilyen szándékos szopatás nem tudom miért jó egy ilyen játékba, hogy bizonyos helyen meg kell halnod, mert nincs más lehetőség...

(#20084) FantaGuy86


FantaGuy86
újonc

Sziasztok!
Vásárlás előtt állok éppen. Szeretném megvenni magamnak a Grand Theft Auto San Andreas-t a Play Áruházban, de előtte lenne egy kérdésem hozzátok:
Egyáltalán menne majd jól a telefonomon? Úgy értem, nekem elég ha Low-on megy, nekem azis elég:)
Telefonom Tipusa: HTC Desire 510-es, Android 4.4 Snapdragon 410 4 Magos, Adreno 306-os.
+1 Kérdés: Tudtok esetleg valami kis kupon kódot? Tudom 1800ft nem sok, de azért hátha :K
Köszönöm előre is a segiteségeteket! :K :R ;)

(#20085) air válasza FantaGuy86 (#20084) üzenetére


air
nagyúr

Kifizeted, letöltöd, kipróbálod.
Ha nem megy, 2 órán belül visszakapod az árát.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#20086) Danny365 válasza FantaGuy86 (#20084) üzenetére


Danny365
őstag

Valaki ugyanilyen telefonnal már háromszor jött ide panaszkodni, hogy neki iszonyatosan szaggat a San Andreas, szóval az alapján én nem ajánlanám.
Ilyen kupon kód meg nem igazán létezik.

(#20087) FantaGuy86 válasza air (#20085) üzenetére


FantaGuy86
újonc

Értem, tehát van arra mód, hogyha például rossz lenne, akkor visszatérithető?
És ez tényleg müködik is? Tehát valóban a teljes árat visszakapom a bankkártyára?

(#20088) Viktor77 válasza FantaGuy86 (#20087) üzenetére


Viktor77
titán

Igen, működik.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#20089) Amur válasza fery02 (#20083) üzenetére


Amur
addikt

Relic Runnal tolom én is egy ideje, igaz még az első pályán vagyok.
Egyszer sem fordult elő hogy nem érzékelte a swipe-ot!
Sem szaggatás,sem nagymértékű akkumerülés nem volt.
(gigabyte gsmart roma r2 plus)
Tény hogy nagyon nehéz(nem véletlen hogy még az első pályán vagyok, mert még pár relicet szedtem csak össze).
Kezdő tipped esetleg? Mit érdemes fejleszteni? Ruhára pl. nem raktam.
Az íjat tolom meg a coin-os dolgokat.

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#20090) fery02 válasza Amur (#20089) üzenetére


fery02
addikt

Akkor ezt sem Snapdragon-ra optimalizálták úgy tűnik, mert egyébként nem vagyok egyedül az akksi merüléssel és az akadgatással.
Vicc, hogy egy gyengébb telefonon jobban fut a játék, pedig gondolom ugyanolyan grafikai minőségen mehet, mert külön azt sajnos nem lehet állítani (nekem ilyen játékban mindenképp fontosabb a smooth-ság és másodlagos a kinézet).

Tippek:
Pisztoly-t mindenképpen maxold ki, mert ugye végtelen töltény és maxolva is elég hatékony tud lenni a későbbiekben is.
Utána ajánlanám a nyílpuskát kimaxolni (leghatékonyabb fegyver főellenfelek ellen).
Utána jöhetnek a ruhák, ahokból is először a Bomber-t tápold fel! Ugyanis jobban fognak vele jönni az erekjék.
Második ruhaként majd a "motorost" lesz érdemes tápolni, ha majd idővel úgy döntenél, hogy szeretnél ranglistákon pontversenyesdit játszani, amivel te még ráérsz nagyon.
Úgyis addig még nagyon sok gyémántot kell még majd összeszedned, mire ráérsz majd pontgyűjtős nyugdíjas elfoglaltságokkal törődni. :)

Gyémántot leggyorsabban főellenségek gyilkolásával szerezhetsz, mert egy futam alatt az első leölése 10-et, második 15, harmadik meg pl 25-öt ad. Egyszer így sikerült már egy futam alatt hatvan valahány gyémántot összeszedni.
Ja és a sivatagos pálya főellenségei gyorsabban hullanak, cserébe viszont nagyon sok féle buzi csapda van a pályákon. :D

Közben ma gyúrtam a játékra és már csak 3 achi hiányzik a "kimaxoláshoz", ezekből az egyik majd idővel könnyedén összejön, egy nagyon szemét lesz (élj túl 25 ingát egy futás alatt), az utolsó pedig bug-os nálam, amit jelentettem is a szupportnak. :)

(#20091) Amur válasza fery02 (#20090) üzenetére


Amur
addikt

Grafikailag gyönyőrű, ott van a top-on a játék.(játékélményben is).
Köszi a tippeket.

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#20092) Narxis


Narxis
nagyúr

Star Trek ® - Wrath of Gems

Mint Star Trek és match-3 rajongó ez a játék nekem telitalálatnak tűnik bár még most töltődik mert 130MB. Látom sokan lepontozzák az IAP miatt, meglátjuk mennyire játszható.

Thanos was right.

(#20093) ollie válasza Narxis (#20092) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Köszi, már próbálom is. :)

***

(#20094) fery02 válasza Amur (#20091) üzenetére


fery02
addikt

Szívesen!
Sok sikert és sok T-rex gyilkolást! :)

(#20095) Saccco


Saccco
nagyúr

Akciósak:
- Osmos HD - $2.99 -> $0.99 ~350ft
- Pirates! Showdown Premium - $2.99 -> $0.99 ~350ft

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#20096) fery02


fery02
addikt

Felmerült bennem egy érdekes kérdés:
Ha én ráírok egy játék szupportjára ugyanarról a Google címről, amin keresztül a játékukat is játszom, azt ők meg tudják nézni, hogy fizettem-e IAP az adott játékukba vagy az ilyen infók rejtve vannak azért a fejlesztőktől?

Manapság már simán kinézném egyes esetekben, hogy a szupportálás minősége függhet attól, hogy a kedves felhasználó fizetett-e IAP egy egyébként ingyenesen játszható játékban vagy nem.

(#20097) Narxis válasza fery02 (#20096) üzenetére


Narxis
nagyúr

Meg tudják nézni. Tudom mert nekem egyszer megnézte mikor problémám volt az app-al és refundot is felajánlottak.

Thanos was right.

(#20098) fery02 válasza Narxis (#20097) üzenetére


fery02
addikt

Köszi, valahogy sejtettem! :R

Mondjuk engem nem annyira fenyeget az ilyesmiből adódható hátrány, mert ha már új játékra szánom magam, abba valamilyen módon mindenképpen fizetek.
Már csak amolyan tiszteletdíjként is, mert amit felteszek, annak előtte utánanézek és előre tudni fogom, hogy ronggyá fogom játszani. :)

Viszont akkor a Snake Rewind szupportban eléggé csalódtam, mert fizettem a játékukban és egy két hetes levélre semmi reakció sem érkezett még tőlük. :/
Jó, nem tökéletes az angolom, elképzelhető, hogy esetleg nem értették meg a problémámat, de azért valamit mégis illene írni. Legalább annyit, hogy megkérnek a problémám érthetőbben való újrafogalmazására.

[ Szerkesztve ]

(#20099) Silent77


Silent77
veterán

Nem tudom volt e már.
Most csorog lefelé.
order and chaos 2 redemption

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#20100) jonnyjoker01 válasza Silent77 (#20099) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Már kétszer is :D

Készülj fel arra, hogy elolvad a kezed :) Haver iphone 5s-ét fél óra alatt lemeritette 80%-ról enyémet (3050 mah) pedig 1 óra alatt 100-ról... Szóval csak óvatosan :)

Üdv. Johnny

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.