Hirdetés

2024. május 28., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-11-27 19:13:35

LOGOUT.hu

Játékajánló:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19651) BLUE TORNADO válasza Ver'alor (#19650) üzenetére


BLUE TORNADO
senior tag

Nem. Most újra végigjátszottam az első epizódot, de semmi. 2 forgatáson meg javítottam is. De semmi :(

Az egész világon az alkoholizmust betegségként kezelik. Egyedül nálunk kérdezik meg: - Miért nem iszol? Beteg vagy?

(#19652) Saccco


Saccco
nagyúr

Új humblebundle PC+Android!

Alap:
Crimsonland
Neverending Nightmares
Beatbuddy
Fotonica

Átlag felett (jelenleg $2.73):
TinyKeep
Crowntakers
Monster Loves You!

A csomag értéke $113.

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#19653) Tidzsimon


Tidzsimon
őstag

Angry birds 2 nektek is szaggat, mint az állat? Nova3 százazor gyorsabban futott.

A legjobb sütemény a sült oldalas.

(#19654) Saccco válasza Saccco (#19652) üzenetére


Saccco
nagyúr

A link lemaradt: [link] :B :DDD

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#19655) Danny365 válasza Tidzsimon (#19653) üzenetére


Danny365
őstag

Nálam abszolút simán fut a kezdetek óta. Snapdragon 800.

(#19656) Mythsardan


Mythsardan
aktív tag

the Sequence

Nem is tudom mit mondhatnék a játékról, a videóban igaz 1-2 spoilerrel, de nagyon jól bemutatják a játék lényegét. Nekem nagyon bejön, mert szórakoztató, nehéz, de annál jobb élmény, ha végre rájövök hogy is kell az adott pályát megcsinálni. 1$ a játék, de van belőle ingyenes lite verzió is. Se iap, de reklámok nincsenek benne(vagy csak én nem találkoztam velük). Annyi tanácsot adnék azoknak akik belekezdenek, hogy az elején ne nagyon használjanak segítségeket, mert akkor ha elakadnak, akkor hosszú és fájdalmas gondolkozás, tervezés árán jutnak csak tovább.

Apropó, ha esetleg valaki ismeri a játékot, akkor utolsó sor balról harmadik pályájához elfogadok 1-2 tippet hogy is kellene megcsinálnom :U

[ Szerkesztve ]

twitch.tv/tct_mythsardan | R7 3700x, GTX 1080

(#19657) #13110016 válasza Mythsardan (#19656) üzenetére


#13110016
törölt tag

Nagyon addiktív:)

(#19658) jonnyjoker01


jonnyjoker01
veterán

Order And Chaos 2 infók: [link]

Az a grafika nagyon ott van!!! :Y

[ Szerkesztve ]

Üdv. Johnny

(#19659) #13110016 válasza jonnyjoker01 (#19658) üzenetére


#13110016
törölt tag

Az igen!!!! :Y

(#19660) Quasi_modo válasza Tidzsimon (#19653) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Nem szaggat. Snap 801.

valami

(#19661) Ver'alor válasza BLUE TORNADO (#19651) üzenetére


Ver'alor
tag

Hát sajnos ötletem sincs, hogy mi a baja, engem se enged, enyszerűen nem oldja fel.

May the 4th be with you!

(#19662) ollie válasza Mythsardan (#19656) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Hú, köszi, ez egy nagyon jó játék. Mechanikájában a SpaceChemre hasonlít, mai ugyancsak szuper játék, de az sajnos csak tableteken játszható.

***

(#19663) Ver'alor válasza Mythsardan (#19656) üzenetére


Ver'alor
tag

Köszi, remek játék.
Tudnátok segíteni az ultolsó sor 3. és 4. szinten?

May the 4th be with you!

(#19664) Ver'alor válasza Mythsardan (#19656) üzenetére


Ver'alor
tag

Ennyi biztos (hintből):
(A kép spoiler mögött van, ha valaki nem akarná látni.)

[ Szerkesztve ]

May the 4th be with you!

(#19665) persil válasza Mythsardan (#19656) üzenetére


persil
nagyúr

Kapjátok be, ráfüggtem én is durván :D

Amúgy ránézésre semmi különbség az ingyenes és fizetős között, ez tényleg így lehet? Kifejezetten szimpi lenne, ha ugyanaz lenne és a fizetős csak annyi célt szolgálna, hogy támogasd a fejlesztőt, mert akkor szívesen megveszem.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#19666) Chuzzlee803 válasza jonnyjoker01 (#19658) üzenetére


Chuzzlee803
aktív tag

A grafika király, viszont a srác belekavarodott, mert amikor a kasztokat sorolta, azt mondta, hogy a Blood Knight egy nagyon új és hűdehajde kaszt, holott a mostaniban is benne van már :D
Apropó, egy pár hónapja fikáztam a játékot, hogy elveszett a Rangerem, és kiderült, hogy csak rossz g+ fiókba léptem be, amikor játszani akartam vele :DDD
Napi szerencsétlenség adásunkat láthatták.
E: Pre-Registeren nincs rajta Magyarország, remélem nem lincselnek meg, ha Britnek jelölöm magam.

[ Szerkesztve ]

(#19667) Tidzsimon válasza Quasi_modo (#19660) üzenetére


Tidzsimon
őstag

Azon nem is csoda. :) xperia L-em van. Nem mai gyerek, de ezen se kéne akadnia.

[ Szerkesztve ]

A legjobb sütemény a sült oldalas.

(#19668) Mythsardan


Mythsardan
aktív tag

(#19664) Ver'alor

Köszi, de miután beírtam a kommentet rá 5 percre sikerült rájönnöm a megoldásra :))

utolsó sor 3.: a push-pull module-ból kell 1 balra a forgató alá, a mozgóval 1 sorba kell a másik forgató, azzal meg 1 oszlopba a másik push-pull

utolsó sor 4.: ez kicsit hosszabb, így annyit írok csak, hogy a kis energia cellát amit el kell juttatni húztam ki a core-ból, majd a másikkal behúzattam a helyére

egyik sem a konkrét megoldás, de azért próbáltam minél többet segíteni, úgy hogy azért nem lövöm le az egészet

(#19665) persil

A lite verzió annyiban más, hogy a pályák 1/4-e van benne kb. szerintem ez korrekt megoldás, mert a teljes nem drága, a maga 300 ft-os árával, így aki gondolja kipróbálhatja, hogy tetszik-e neki maga a stílusa a játéknak

twitch.tv/tct_mythsardan | R7 3700x, GTX 1080

(#19669) Ver'alor válasza Mythsardan (#19668) üzenetére


Ver'alor
tag

Köszi, így sikerült. :R

May the 4th be with you!

(#19670) milkabrams


milkabrams
őstag

régebben sokat játszottam dead trigger 2-vel de meguntam, ezért letöröltem, ennek kb 2 hónapja, tegnap újra letöltöttem bejelentkeztem és újra egyes szintről kellett kezdenem, mindenem eltűnt, valami ötlet mit kezdjek ezzel?

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#19671) bepe79 válasza milkabrams (#19670) üzenetére


bepe79
addikt

Valószínűleg lokálba tárolja a device-on a cuccokat, nem a felhőbe ment.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

(#19672) Sanyi.mTs válasza bepe79 (#19671) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

Van felhő mentés, de csak saját DT-s, regisztrálni kell a DT-n keresztül

(#19673) Tidzsimon


Tidzsimon
őstag

Részben off:
a Final Fantasy VII kijött Ios-re, ami előrevetíti, hogy valőszínű jön androidra is.
A random csatákat ki lehet kapcsolni, és a fejlődéssel is lehet csalni benne. Erről mindenki döntse el, hogy gáz vagy nem, engem pl néha idegesített, ha a pályán rohangálva mennék a sztori után, de 10 másodpercenként le kell gyaknom, pár egyszerű ellenfelet.

Nagyon vártam már, gyerek koromban az első cd vége felé behalt a gépem, utánaa nem akartam újrakezdeni, 30 órám volt benne. (3cd-s a játék).
Emulátorral is megy persze, de ott a felbontás nem volt már az igazi telón.

A legjobb sütemény a sült oldalas.

(#19674) milkabrams válasza Sanyi.mTs (#19672) üzenetére


milkabrams
őstag

van dt2 accountom, előző tabon nem volt gond az elért eredmények visszaállítása

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#19675) csadi0011


csadi0011
őstag

Akinek van ipega controllerje es a hozza valo app: Mitől fugg, hogy elindul a bitgames center app egy játék indításával? Pl fruit ninjanal igen idegesito, hogy allandoan elindul es csak leallitassal szedheto ki az ertesitesi savbol. Letiltani nem akarom az ertesitesi lehetoseget, mert akkor is tudnam, hogy elindult a hatterben es zavar.

(#19676) Bozek válasza csadi0011 (#19675) üzenetére


Bozek
nagyúr

Én soha nem is raktam fel a Bitgames-es cuccot. Most, a 9052-es iPega-val meg a Nibiru-t használom, mivel azt a módot is tudja.

(#19677) james001


james001
veterán

Tudnátok ajánlani olyan "kisebb" játékokat amivel utazás és zenehallgatás közben is tudnék tolni? Szókereső volt eddig a no. 1 de már uncsi :D Fallout Shelter meg 15-20 perc utazásra annyira nem jó.

https://psnprofiles.com/kazama001

(#19678) bendi806 válasza Bozek (#19641) üzenetére


bendi806
aktív tag

régen, minden szebb es jobb volt, vélemenyem szerint:-)

amugy esetleg, valamilyen online jatekot, ami korlátozott mobilnettel is megy, tudnál mondani? mert pl a poker magyarország az megy :-D mig a top eleven nem:-\

köszi, elore is:-)

(#19679) Saccco válasza james001 (#19677) üzenetére


Saccco
nagyúr

2048?

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#19680) Ver'alor válasza james001 (#19677) üzenetére


Ver'alor
tag

Temple Run?
Van 2. része is, meg a Disney is kiadott párat, de az első mérföldekkel jobb a többinél. (Elsősorban azért, mert nehezebb) Nálam top 1 buszozós játék már nagyon rég óta, és megunhatatlan.

May the 4th be with you!

(#19681) Ver'alor


Ver'alor
tag

Jax Challenge MKX-ben!!!

May the 4th be with you!

(#19682) Tidzsimon válasza james001 (#19677) üzenetére


Tidzsimon
őstag

Justget10

A legjobb sütemény a sült oldalas.

(#19683) #13110016 válasza Ver'alor (#19681) üzenetére


#13110016
törölt tag

Van aki játszik még vele?:)

(#19684) Ver'alor válasza #13110016 (#19683) üzenetére


Ver'alor
tag

Én már csak a challengeket csinálom meg, de gondoltam, hátha valaki mást is érdekli, csak a nagy Fallout őrületben megfeletkezett róla.

May the 4th be with you!

(#19685) james001 válasza Saccco (#19679) üzenetére


james001
veterán

Megnézem köszi.

(#19680) Ver'alor: Temple Run 2-t már szarrá játszottam,meg már uncsi ez a legtöbb runner játék számomra. Subway Surfers,LC Relic Run stb. Pont múltkor töröltem ki vagy 4-et.

(#19682) Tidzsimon: Köszi neked is!

https://psnprofiles.com/kazama001

(#19686) ollie válasza james001 (#19677) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Flow free
Unblock me
Unroll me
Magnetic balls
Where is my sorozat

[ Szerkesztve ]

***

(#19687) BLUE TORNADO


BLUE TORNADO
senior tag

A segítségetekre lenne szükségem. A pokoli szomszédok-at játszom. Az első évadot sikeresen teljesítettem (mindegyik 94 és 97 %-os teljesítéssel), és a másodikat semmi képpen nem akarja feloldani :( Nem tudom, hogy mit kellene tennem. Valaki egy kis segítség? :R
U.i.: Idióta kommentekre nem vagyok kíváncsi

Az egész világon az alkoholizmust betegségként kezelik. Egyedül nálunk kérdezik meg: - Miért nem iszol? Beteg vagy?

(#19688) Danny365 válasza BLUE TORNADO (#19687) üzenetére


Danny365
őstag

Írj a fejlesztőjének, nála jobban senki nem tudhatja, mi a probléma.

(#19689) Ver'alor


Ver'alor
tag

Van magyar nyelvű monopoly vagy ahhoz hasonló játék. Láttam, hogy az élet játéka is van androidra, de nem tidom, hogy van-e benne magyar nyelv.

May the 4th be with you!

(#19690) ollie válasza Ver'alor (#19689) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nincs bennük magyar nyelv, mint az androidos játékok 99.99%-ában.

***

(#19691) Ver'alor válasza ollie (#19690) üzenetére


Ver'alor
tag

Na mindegy, gondolom német van bennük, az is jó. Köszi a választ!

May the 4th be with you!

(#19692) BLUE TORNADO válasza Danny365 (#19688) üzenetére


BLUE TORNADO
senior tag

Sajna nem a Playről töltöttem, hanem a Gugliból. :/

Az egész világon az alkoholizmust betegségként kezelik. Egyedül nálunk kérdezik meg: - Miért nem iszol? Beteg vagy?

(#19693) ollie


ollie
MODERÁTOR

Hú srácok,a Blendoku-t próbáljatok ki! Nagyon addiktív,a színeket kell sorba rakni, és van benne színvak mód is. IAP-pal level packokat lehet venni, mely a reklámokat is eltünteti. Egy-egy pálya után meg azt is kiírja, hogy mennyire vagyunk a világ átlaghoz képest.

***

(#19694) Silent77 válasza ollie (#19693) üzenetére


Silent77
veterán

Már jön is! :R
Blendoku

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#19695) Carvus válasza #13110016 (#19683) üzenetére


Carvus
senior tag

Én még igen, igaz pár hete találtam rá csak rá..mondjuk most Battle mode-ban el akadtam kicsit, úgyhogy Faction wars-ba húzom fel karaktereim, hogy legyen esélyem 16k-s brigádok ellen..

(#19696) szildavid90 válasza ollie (#19693) üzenetére


szildavid90
aktív tag

Köszi az ajánlást nagyon jó játék, eléggé leköt, pálya is sok van benne el lehet vele lenni.

(#19697) #13110016 válasza Silent77 (#19694) üzenetére


#13110016
törölt tag

Nagyon jó game!

(#19698) #13110016


#13110016
törölt tag

Blitzcrank's Poro Roundup

LOL fanoknak. 22k+ letöltés, és 4,9-es :Y

[ Szerkesztve ]

(#19699) Ver'alor


Ver'alor
tag

Volcanot érdemes kipróbálni.

May the 4th be with you!

(#19700) Ferenczi Áko


Ferenczi Áko
addikt

Sziasztok! Az Angry Birds 2 beengedett Titeket ma az arénába? Nekem folyamatosan network errort ír ki..

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.