Hirdetés

2024. május 23., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-11-27 19:13:35

LOGOUT.hu

Játékajánló:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20501) Tomi_Ohl válasza persil (#20500) üzenetére


Tomi_Ohl
veterán

Teljesen játszható IAP nélkül? Én épp most jutottam el oda, hogy muszáj lesz valami alternatív módszerrel pénzt szerezni egy autóra.

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#20502) persil válasza Tomi_Ohl (#20501) üzenetére


persil
nagyúr

Melyikben? :D

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#20503) no more válasza Tomi_Ohl (#20501) üzenetére


no more
addikt

Ezek szerint a 8 már nem olyan, mint a 7? A 7-et simán végigvittem IAP nélkül anno, a nyolcast is játszottam egy darabig, nekem gondom nem volt vele.

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#20504) #13110016 válasza persil (#20500) üzenetére


#13110016
törölt tag

Egyre több itt a fikázás. :DDD Akinek nem jön be, az így járt. De van olyan is aki sír miatta, mégis nyomja... :C

(#20505) Tomi_Ohl válasza persil (#20502) üzenetére


Tomi_Ohl
veterán

Igazából B, C, D-ben is kéne már új autó, de főleg C-ben olyan drága, hogy szinte lehetetlen legyen rá gyűjteni.

no more 6-os volt az igazi, ott mindig volt mindenre pénzem és maradt is egy csomó :DDD
8-ban a 7-től többet kell gyűjteni.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#20506) norbert1998 válasza persil (#20500) üzenetére


norbert1998
veterán

Az ea a játékipar qrv@j@ lett :O
Pedig tényleg nagyon ott volt régen :(

[ Szerkesztve ]

(#20507) Narxis válasza norbert1998 (#20506) üzenetére


Narxis
nagyúr

Dungeon Keeper mobilos változata óta nem foglalkozom EA játékokkal.

Thanos was right.

(#20508) #13110016 válasza Narxis (#20507) üzenetére


#13110016
törölt tag

Na mondjuk az tényleg vicc kategória lett:D

(#20509) Narxis válasza #13110016 (#20508) üzenetére


Narxis
nagyúr

Plants vs Zombies 2 se igazán jött be nekem. :)

Thanos was right.

(#20510) RaverShox válasza Narxis (#20509) üzenetére


RaverShox
tag

Én azt az egyet imádom EA-tól. :)

iPhone 15 128GB Black - Playstation 5 Slim - LG OLED55C31

(#20511) csadi0011


csadi0011
őstag

CSR2 Gameplay
Így kéne kinéznie az új NFS-nek. Vagy ebbe a játékba kéne más, is mint ez a fostos drag racing. Miért lett ez divatos?

(#20512) RaverShox


RaverShox
tag

Valaki próbálta már az Assassin's Creed Pirates-t?

iPhone 15 128GB Black - Playstation 5 Slim - LG OLED55C31

(#20513) Mezcal válasza csadi0011 (#20511) üzenetére


Mezcal
addikt

Két különböző játék, ez sem nézni ki így egy nfs játékmenettel.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#20514) felixo


felixo
őstag

Folyamatosan ez az IAP téma ... hogy várhatjátok el egy jó, karbantartott játéktól, játékoktól, hogy teljesen iingyenes legyen ?
Ti ingyen dolgoztok a munkahelyeteken ?
Kicsit gondolkozzatok már el lécci.

Redmi Note 9

(#20515) maximilian4 válasza Mezcal (#20513) üzenetére


maximilian4
addikt

Pont ezt akartam írni. Az ilyen stílusú only drag racing játékokat gyorsan megunja az ember, akármilyen köntösbe van öltöztetve.

Maxi

(#20516) norbert1998 válasza felixo (#20514) üzenetére


norbert1998
veterán

Iknább legyen fizetős, de ez a legnagyobb aljasság, hogy letöltöd ingyen haladsz benne, majd szépen közli veled hogy nemkimondottan fog menni fizetés nélkül, szóval vagy fizetsz vagy a játékrólé kb le is mondhatsz.

(#20517) no more válasza norbert1998 (#20516) üzenetére


no more
addikt

+1, Az IAP szégyen! Inkább legyen 500, 1000, 1500! Annyit még megér egy mobilos játék szerintem! Pl. A Limbo elképesztően jó játék, simán megéri az árát!

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#20518) norbert1998 válasza no more (#20517) üzenetére


norbert1998
veterán

Így van. Viszont az, hogy egy hónapig goldra való figyelem nélkül játszhassak, és ez 20k huf, na az röhej. Utána meg vegyek megint gold-ot. És csak egy nyanvadt mobilos játék! :W

(#20519) no more válasza norbert1998 (#20518) üzenetére


no more
addikt

Sajnos, amíg van erre kereslet, amíg lesznek olyan debil emberek, akik ilyenre költenek, addig ez a tendencia marad. :/

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#20520) maximilian4 válasza norbert1998 (#20516) üzenetére


maximilian4
addikt

Én játszok jó pár iap játékkal (rr3, asphalt 8),de haladok vásárlás nélkül is rendesen. Az más kérdés, hogyha vásárolnék biztos gyorsabban haladnék, illetve vannak olyan prémium tartalmak amik csak vásárlással érhetők el, de nekem ezek őszintén megmondva nem hiányoznak.
Egyébként a limbot és a leo's fortune-t a héten vettem meg. Megmondom őszintén először mindkettőt saját magam ingyen raktam fel és játszottam végig, de mivel nagyon tetszett így megérdemlik a fejlesztők a pénzt. Csomó játéknál csinálom ezt, és ha jó és megérdemli a pénzt utólag megveszem.

[ Szerkesztve ]

Maxi

(#20521) csadi0011


csadi0011
őstag

Azért gondoljatok bele abba is, hogy a gyártók milyen helyzetben vannak. Sokan illegálisan szerzik be a játékokat, sokan nem hajlandóak kifizetni egy játékért annyit, amennyiért a fejlesztőknek megérné folyamatosan fejleszteni, odafigyelni rá. Sokan nem tudják, hogy ki lehet próbálni a játékokat play-en és nem mernek próba nélkül játékot venni. Szerintem a legtöbb játékos gyerek, akiknek nincs saját bankkártyájuk, vagy a szüleik nem olyan hülyék, hogy megadják a sajátjukat ilyen dolgokra. (mondjuk odafigyelnek erre az incidensek miatt, de szerintem még félősek a szülők)
Vedd meg az RR2-t, ha neked nem kell a frissülő tartalom.
NFS: MW relatíve egálban van grafika/hardverigény arányban a No Limits-szel. Szerintem nem véletlenül tudtam én is 200 forintért megvenni.
Szvsz korrektek ezek a játékok. Mármint ahhoz viszonyítva, hogy ők mit kapnak azért, amennyit dolgoznak. Némelyik játék tényleg gonosz és lehúzásra kényszerít. De te döntesz akkor is.

(#20522) Bozek válasza RaverShox (#20512) üzenetére


Bozek
nagyúr

Szerintem egész jó játék, bár már nincs fenn a telefonon egy ideje. Még anno meg is vettem, amíg fizetős volt.

(#20523) norbert1998 válasza csadi0011 (#20521) üzenetére


norbert1998
veterán

Az a baj, hogy ez a te döntesz nem ennyire fekete-fehér. Jól rádtukmálja magát a játék, nézd de jó nézd milyen jó, kifizeted aztán egy hét múlva megunod mert elfogy a content.

Amúgy meg egyszerű a védelem. GP regisztrációs ellenőrzés. Ha be tudsz lépni és a neveden van a játék elindul, ha nem, akkor így jártál.

(#20524) csadi0011 válasza norbert1998 (#20523) üzenetére


csadi0011
őstag

Az addigi contentért fizetsz, nem a későbbiekért. Vagy te azért fizetsz iap-t, hogy sporolj a jatekban, és varod, hogy jojjon valami jo?

(#20525) Narxis válasza csadi0011 (#20521) üzenetére


Narxis
nagyúr

Túl sokat gondolsz mögé. Amikor azt látom, hogy egy IAP-os játékban a vásárolható tartalom 1000Ft-tól 20ezerig is lehet akkor itt egyértelműen a pénzről szól a dolog. Legyen mondjuk 2ezer Ft IAP nélkül. A nyakamat merem rátenni, hogy nem keresne így a kiadó annyit mint "ingyenesen" IAP-al.

Aki meg warezol annak az IAP is megoldható, kár ezt ebbe belekeverni. Tele van mod money apk-val a net, NFS-ből is van.

Thanos was right.

(#20526) norbert1998 válasza csadi0011 (#20524) üzenetére


norbert1998
veterán

Igen, RR3-nál pl tényleg így van, adják is bőven az új contentet. De egy candy crush kategóriás arcade játék kétlem, hogy valaha is tud annyi contentet adni, hogy megérje.
Narxisnak igaza van, csak nehogy baja legyen belőle :(

(#20527) csadi0011 válasza Narxis (#20525) üzenetére


csadi0011
őstag

Relatív. Játéktól függ. Egy Minecraft pl. sosem lesz freemium. Nincs értelme megcsinálni annak.
Akinek sok pénze van és szeretné arra költeni, hogy problémamentesebben játszhasson, az költsön csak.

Szerintem a nevesebb fejlesztők nem hagyják játszani azokat, akik csalnak egy online játékban. Pl DT2 bannolások

Az nálam rendben van, hogy a freemium játékok divatot csinálnak és ezzel kisebb az esély, hogy később jön értelmes nem P2W játék, de ma a mobiljáték iparában szvsz, ha összetett, sok munkával járó játékot akarnak csinálni, aminek frissülő tartalmai vannak, a freemium a legjobb megoldás. Később talán megéri nekik valami jó játékot csinálni, ami közel sem freemium.
Amúgy nézzétek meg a nevesebb PC/konzol játékokat. 10-20 ezer forintba kerülnek. Nem 2-3 ezerbe, amit kb mindenki sokall egy játékért.

(#20528) maximilian4 válasza csadi0011 (#20527) üzenetére


maximilian4
addikt

Azért egy GTA V-ben, vagy NFS UG 3-ban (amit nagyon várok) sokkal több munka van és pénz, mint akármelyik freemium vagy fizetős mobilos játékban.

Tehát hogyha arányaiban nézzük a beleölt időt, munkát és pénzt, akkor jogos is lehet az ára ennyiért.

[ Szerkesztve ]

Maxi

(#20529) norbert1998 válasza csadi0011 (#20527) üzenetére


norbert1998
veterán

Azért egy konzolt ne hasonlits már egy nyamvadt telefonhoz :N

(#20530) air válasza maximilian4 (#20528) üzenetére


air
nagyúr

A GTA V a legjobb ellenpélda arra, amit Csadi mond.
Egy játékot jól kell megcsinálni, az árát korrektül kell belőni és akkor profitot fog termelni. Nem is akárhogyan.
A GTA V volt a megjelenésekor - tudomásom szerint még most is - minden idők legdrágább játéka, a 265 millió dolláros költségével. Ez már az előrendelésekkor megtérült, és az első 3 napon elérte az 1 milliárd dolláros bevételt.
Egy freemium játék mikor lesz képes ilyenre?

(#20529) norbert1998

"Azért egy konzolt ne hasonlits már egy nyamvadt telefonhoz"

Miért ne?
A mostani telefonok jóval erősebbek hardverileg, mint a Xbox360.
A használói közzel ugyanaz a réteg. Csak az egyik hordozható, a másik nem.
Mi az az egetverő különbség köztük?

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#20531) norbert1998 válasza air (#20530) üzenetére


norbert1998
veterán

A mostani telefonok jóval erősebbek hardverileg, mint a Xbox360.
Oh, RLY?

Nézd meg a fejlesztőket, a kiadókat és a színvonalat.

Egy freemium játék, androidra, soha nem fog 265 millió dollárba kerülni.

[ Szerkesztve ]

(#20532) air válasza norbert1998 (#20531) üzenetére


air
nagyúr

"Egy freemium játék, androidra, soha nem fog 265 millió dollárba kerülni."

Hol mondtam én ilyet? Szövegértés? :(((

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#20533) norbert1998 válasza air (#20532) üzenetére


norbert1998
veterán

Ne kezdd már megint, légyszives :W

(#20534) ollie válasza air (#20530) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Messze vannak még a telefonos játékok a konzolos/pc-s játéktól. Nyers erőben hiába nyomják le a korábbi generációs konzolokat a mostani telefonok GPU-i, sok mindent nem tudnak még. Csak hogy egy egyszerű példát mondjak, nincsenek shaderek (vagy még egyáltalán nem használják azokat).

***

(#20535) Narxis válasza csadi0011 (#20527) üzenetére


Narxis
nagyúr

Az új tartalmat régen DLC-nek, még régebben kiegészítőnek, még régebben meg a játék folytatásának nevezték. Elkértek érte valamennyi pénzt és viszontlátás. A freemium-nál adnak ingyen egy DLC-nek se nevezhető frissítést viszont a 10-20ezer Ft-os IAP ugyanúgy benne marad a játékban és ösztönöznek arra, hogy használd. Legalább a legolcsóbbat.

Tehát lehet itt beállítani olyan nagy cégeket mint az EA irgalmas szamaritánusnak de közel sem erről van szó. Szimplán csak a pénzről. Összetett játék? NFS? Ez most komoly? :D

Thanos was right.

(#20536) Maxtreme


Maxtreme
addikt

Kill Me Again : Infectors

Klasszik "gyémánttologatós" játék újragondolva. Többféle választható ,skillezhető karakterrel fegyverrel.
Kb 1 órányi játék után egészen jónak tűnik.IAP van, és sajnos elég durvának tűnik.

play

(#20537) air válasza ollie (#20534) üzenetére


air
nagyúr

Technikailag ez lényegtelen. Kit érdekel, hogy van-e shader vagy nincs? A játékost minimálisan érdekli ez a technikai majmolás. GTA-t sem azért vették annyian, mert olyan a shader amilyen.
Mondjuk a GTA SA-t sem véletlenül portolták, és nem lett freemium. Pedig simán lehetne a tag-eket, a kagylókat, a fényképeket, a patkókat pénzesíteni.

(#20533) norbert1998
Mit kezdek én?
Te forgatod ki folyton más mondanivalóját. Vagy csak az enyémet? :(((

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#20538) ollie válasza air (#20537) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A shader pont nem technikai majmolás, hanem nagyságrenddel teszi szebbé a megjelenített grafikát.

[ Szerkesztve ]

***

(#20539) csadi0011 válasza Narxis (#20535) üzenetére


csadi0011
őstag

Főként telefonokról beszélünk. Más a vevők hozzáállása a játékokhoz. A fejlesztők ezt nézik. Sokan komolyan sem veszik a rájuk érkező tartalmakat. Az árkülönbséget is ezért mondtam. Hogyne szólna minden a pénzről, amikor nekik ez tényleg munka. És ugye minden attól függ, hogy kiknek, milyen játékot akarsz.
Ez éri meg nekik és kész. Senki nem kötelez arra, hogy elkölts 10-20 ezer forintot. Supercell játékokban pl. el sem akadsz sehol, de még is költenek benne.
Egyetlen ami zavaró számomra az ilyen játékokban, hogy aki többet fizet, az előbbre járhat. Ez végül is korrekt, mert ő fizetett, én nem, akkor megérdemli, hogy előbbre van. Viszont néhány játéknál ez kb. olyan, mintha megbundáznál egy meccset. Legális csalás.
De PC-n is megy ez, nem? Ezek az ingyenes mmorpg játékok.

(#20540) Saccco válasza csadi0011 (#20539) üzenetére


Saccco
nagyúr

Kicsit úgy érzem, hogy néhol elbeszéltek egymás mellett, a tartalom és az IAP milyensége mentén.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#20541) #13110016


#13110016
törölt tag

Mikor jelenik meg a CSR Racing 2?

(#20542) csadi0011 válasza #13110016 (#20541) üzenetére


csadi0011
őstag

Touchgameplay kommentek alapján még idén.
Nem lesz olyan szép a játék mindenkinek, mint a videón. A leírás szerint apple téren az ajánlott készülékek a játékhoz: iPhone 6/ Ipad Air2 . A minimális rendszer, amire tölthető lesz: iPhone 5S.

(#20543) #13110016 válasza csadi0011 (#20542) üzenetére


#13110016
törölt tag

Köszi szépen az infót!
Annyira én nem vagyok grafika mániás. Inkább a játékélmény legyen jó.

(#20544) air válasza ollie (#20538) üzenetére


air
nagyúr

"(#20543) locaLpatrioT válasza csadi0011 (#20542) üzenetére 2015-10-05 12:21:28
locaLpatrioT
(őstag)
Köszi szépen az infót!
Annyira én nem vagyok grafika mániás. Inkább a játékélmény legyen jó."

Látod? Én erről beszélek. Sokakat nem érdekel a technikai rész.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#20545) Narxis válasza csadi0011 (#20539) üzenetére


Narxis
nagyúr

Multiplayer-nél Pay2win szinte az összes IAP-os játék. Az meg, hogy nem kötelez, hogy fizess nem igaz. Amire nem kötelez az az, hogy játsszál vele. A legtöbb IAP-os játék terelget a vásárlás felé, különösen igaz ez az EA játékaira.

Vannak üdítő kivételek IAP-os játékokban, pl. most legutóbb ami eszembe jut a Ski Safari 2, elég jól elvagyok vele IAP nélkül. Nem ront a játékélményen se. Ja meg még a Smash Hit és a Commute is ilyen. Megvettem mindkettőben a premium-ot de nem a checkpoint-ok miatt hanem mert annyira jó játékok, hogy támogatni akartam a fejlesztőt, az már bónusz, hogy egyéb pluszt is kaptam.

Negatív példa a közelmúltból pedig a Star Trek Wrath of Gems. Imádom a Star Trek-et és egész jó sztorit adtak a játékhoz, 2 sorozatot is felhasználva a Star Trek világából, mégis olyan masszívan kényszerít az IAP-ra, hogy törölnöm kellett. Nem az a baj ha egyre nehezebb hanem, hogy ha látom, hogy egyértelműen arra megy ki az egész, hogy költsek. Ha meg már költök akkor az nekem olyan mintha csalnék hiszen ha sokat költök simán megyek előre mint kés a vajban és oda is van a játék élvezete.

Sajnos az utóbbi típusú IAP-os játékból van egyre több. De én most már nem koptatom a témát tovább, de nagyon szomorú, hogy ez az irány a mobilos játékiparban.

[ Szerkesztve ]

Thanos was right.

(#20546) #13110016 válasza air (#20544) üzenetére


#13110016
törölt tag

Sose voltam olyan akinek mindene a grafika.
Én pl. nagyon rég óta játszpk PC-n a Counter Strike-al. A legújabb részben minden off, és low-on van, mert az fps a lényeg. Régebbi részekben még úgy módosítottam a cfg-t, hogy eltűnt pl a fáknak a lombja. Mert az is visszavette az fps-t

(#20547) Tidzsimon válasza air (#20544) üzenetére


Tidzsimon
őstag

Főleg, ha azért nem fut a telefonon. Viszont megfelelő technika gyorsíthat is a dolgon ugyanolyan kinézet mellett.

A legjobb sütemény a sült oldalas.

(#20548) krystman


krystman
őstag

Olvasgatom amit írtok, egyet is értek veletek. De, amikor azt mondjuk, hogy nagyon sok munka és pénzt is akarnak látni ebből, ez igaz is. Viszont azt is látni kell, hogy nagyon ritka valami új mobil játékok terén. Pl a szerepjátékok egytől egyig ugyan azok. Más karakterek, de szinte megegyezik az összes szerepjáték. Olyan mintha ugyan azzal kellene játszani. Plusz ezek a 1perces pályák amik vannak, számomra dög unalmas, egyszerűen nem tud a játék hatása alá kerülni az ember mert 10 ellenséget leüt plusz egy főellenséget, aztán vége. Számomra ezek olyanok, hogy inkább unalmassá teszik minthogy szórakoztatna. És e mellé jön az iap fizetés, miközben kb 15-20000 is lehet fizetni, és hol van ez egy Pc vagy konzol játéktól, miközben ott csak 1x kell fizetni. Szerintem itt mobilon is van igény normális játékokra, és nem ilyen 1perces pályákra. Pl a Tomb Raider Go is fizetős, még is sikeres. De van olyan is ami iapos de jó játszható pl a DH4 vagy a Mage and Minions.

(#20549) no more válasza ollie (#20534) üzenetére


no more
addikt

nincsenek shaderek

Az út tükröződése NFS: MW-ben???

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#20550) Rula


Rula
tag

A Torchlight Mobile zárt bétájáról került fel pár videó youtubera...
pl ez
Jól néz ki (szerintem), úgy tűnik f2p lesz, energia rendszerrel.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.