Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#29851) ra^ven válasza hodostamas (#29850) üzenetére


ra^ven
senior tag

Jah azt nem írtam, S5830 Galaxy Ace gyári 2.3.3

[ Szerkesztve ]

ZOHLIH - Xiaomi MI9 Lite || Panasonic LX7

(#29852) Mr X válasza ra^ven (#29851) üzenetére


Mr X
veterán

Az ARMv6 proci, a leírásban meg ARMv6+ van.

(#29853) ra^ven válasza Mr X (#29852) üzenetére


ra^ven
senior tag

Gondoltam elírás. :DD

Köszi.

ZOHLIH - Xiaomi MI9 Lite || Panasonic LX7

(#29854) Fehércápa


Fehércápa
aktív tag

Erre valaki? :F

(#29855) spiritex válasza Fehércápa (#29854) üzenetére


spiritex
veterán

Szerintem örülj neki, hisz amit egyszer oda felraksz azt az isten se szedi le soha. Hiába törlöd, ott marad a backup szervereken. Ez ki lett próbálva, nem vicc.

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#29856) NoMagix válasza Probert75 (#29770) üzenetére


NoMagix
addikt

Köszi, ezt is meglesem! :R

(#29857) Fehércápa válasza spiritex (#29855) üzenetére


Fehércápa
aktív tag

Tudom, mégis szeretnék olykor-olykor képet feltölteni. (Tudod olyan tükörből fotozottat, ahol valamelyik irányba megdőlök, csípőre teszem a kezem, felemelem kicsit az egyik lábam és közben csücsörítek ;) ) És valamiért nem megy :(

[ Szerkesztve ]

(#29858) spiritex válasza Fehércápa (#29857) üzenetére


spiritex
veterán

Jaaa, az más! Így már megértem az aggodalmad! :P

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#29859) baalco válasza Fehércápa (#29857) üzenetére


baalco
tag

"(Tudod olyan tükörből fotozottat, ahol valamelyik irányba megdőlök, csípőre teszem a kezem, felemelem kicsit az egyik lábam és közben csücsörítek ;) )"

De ilyen képeket csak ájfonnal lehet csinálni és ha azod lenne, akkor nem itt lennél :DD

(#29860) petipetya válasza baalco (#29859) üzenetére


petipetya
nagyúr

Rózsaszín elő -és hátlapos Nokiával is lehet. :)

"nincs rá lezsóidő"

(#29861) RootRulez válasza Fehércápa (#29857) üzenetére


RootRulez
félisten

Csücsörögj jobban és pucsíccsá'!

:DDD :DDD :DDD

═════════════════════════════════════════

(#29862) frensys


frensys
tag

widgetek ugye tény hogy fogyasztanak,de mindegyik?Mert nekem mondjuk van egy névnak widgetem kint és az szerintem csak előre beprogramozott neveket irja ki,nincs nettel kapcsolatban igy adatforgalom sincs ami fogyasztja az aksit,jól gondolom?

(#29863) petipetya válasza Fehércápa (#29854) üzenetére


petipetya
nagyúr

Wifin vagy mobilneten?

"nincs rá lezsóidő"

(#29864) RootRulez válasza frensys (#29862) üzenetére


RootRulez
félisten

Nos, akkor is fut, benne van a memóriában, a processzor "áldoz rá is néhány MHz-et". Így valamit számít, a proci ici-picivel akkor is többet dolgozik, ergo többet eszik. :K Az hogy a + pár kB memória használat többletfogyasztást jelent-e nem tudom, de a procié tuti. :K

[ Szerkesztve ]

═════════════════════════════════════════

(#29865) Fehércápa válasza petipetya (#29863) üzenetére


Fehércápa
aktív tag

Wifin probálom

(#29866) spiritex válasza frensys (#29862) üzenetére


spiritex
veterán

Te tudod mit jelent az, hogy névnak? Mert én nem, és ma már másodszor írod így...
Úristen! Most látom, hogy egy az egyben átmásoltad! Ez mire jó???

[ Szerkesztve ]

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#29867) RootRulez válasza spiritex (#29866) üzenetére


RootRulez
félisten

gondolom kimásolta a korábbiból. :P

...

Ja és névnapot jelent. :))

[ Szerkesztve ]

═════════════════════════════════════════

(#29868) F-ECT$ válasza frensys (#29862) üzenetére


F-ECT$
titán

Szerintem egy jól megírt widget észrevehetetlen többletfogyasztást okoz. A gond az, hogy a kis fogyasztókat pontosan mérni lehetetlen.

Próbáld ki azt, hogy egy estére (tehát legalább 6-8 órára) leteszed az asztalra a telefont és megnézed, hogy mennyit merül. Következő estére szedd le az összes widgetet, és nézd meg úgy is.

Dive ever, work never.

(#29869) frensys válasza RootRulez (#29864) üzenetére


frensys
tag

..Hát gondoltam nem nagy megerőltetés a proci számára,hogy reggel kiir egy újabb nevet azt jónapot,vagy mégis :-)

AMúgy akkor ezzel az erővel minden ami a memóriába van fogyasztanak,pedig köztudodd hogy azok nem esznek semmit csak ott vannak mint utolsó alkalmazások és ha kell hamar emiatt betöltődnek...

(#29870) frensys válasza F-ECT$ (#29868) üzenetére


frensys
tag

Jó,kipróbálom ezt is.Köszi!

(#29871) jano_77 válasza RootRulez (#29867) üzenetére


jano_77
nagyúr

Szerintem észre sem veszi, hogy neki írunk :P :DD

szerk.: (#29870) frensys: SZERKESZTÉS!!!!!!! Tudod mit jelent?!? Dehogy tudod :W :Y

szerk2.: (#29874) baalco: plusz 1 :C

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#29872) frensys válasza spiritex (#29866) üzenetére


frensys
tag

Névnap bocsi :D

(#29873) RootRulez válasza frensys (#29869) üzenetére


RootRulez
félisten

De a widget akkor is folyamatosan fut. Hiába csak "reggelente írja ki az új nevet". Ami fut az a memóriában van. :K

═════════════════════════════════════════

(#29874) baalco válasza frensys (#29869) üzenetére


baalco
tag

Szerintem kár volt kicsomagolnod a telefont. Rakd vissza szépen a dobozába, vedd ki az akksit, tedd fel a polcodra, gyönyörködj benne, hogy neked ilyened is van. Tuti nem fog fogyasztani semmit.... :W

(#29875) frensys


frensys
tag

OS monitor a neve,ezzel ha megnézitek mutatja mi mennyit fogyaszt,nos,az android rendszeren kivül szinte semmi nem is fogyaszt ami a memóriába fut, 0 %-ot ir ki mindegyik egyéb alkalmazásra ami a memóriába fut és widgetre is,névnap widget is 0%,szinte mindegyikre 0 %-ot ir,magyarul akkor semmi nem fogyaszt semmit..ez hülyeség,az időjárásjelentő widgetem is fogyaszt tutira mégis 0 %-ra irja ezt is..pedig ez egy fullos program az OS monitor és hires is,nem hiszem hogy tévesztene..

[ Szerkesztve ]

(#29876) Fauno


Fauno
tag

Ismertek olyan appletet, ami tartalmaz egy zenei adatbázist, úgy mint a filmeknél az imdb és movies alkalmazás?

(#29877) frensys


frensys
tag

+Lehet hogy csak akkor fogyaszt,amikor ránézel,odahúzom görgetem jobbra azt az oldalt amin az időjárás és névnap widget van és ekkor fogyaszt amikor megjeleniti,mert tényleg érdekes hogy nulla százalékokat ir rá..

(#29878) baalco


baalco
tag

Olyat nem lehet itt a fórumon, mint a frászbúkon, hogy bizonyos illetők hozzászólásait stb nem látom a "hírfolyamon"? :F

(#29879) toth_janika válasza frensys (#29877) üzenetére


toth_janika
őstag

Sajna már én sem bírom megállni a dolgot!
Figyelj! Mért foglalkozol azzal, hogy mi mennyit és miért fogyaszt? Kit érdekel? Működik? Ha igen, akkor ne túráztasd magad!
Örülj neki, hogy nem fogyaszt semmit!
Bár lehet hogy egy picit összekeverted, mert az OS a processzor használtatot jelzi %-ban! Az, hogy 0%-ot mutat azt jelenti, hogy ABBAN A PILLANATBAN 0%-ot fogyasztja PROCESSZER ERŐFORRÁSÁT és nem az akkumulátor fogyasztást!
A widgetek akkor használják a procit, ha frissítik magukat!

[ Szerkesztve ]

Flickr - http://www.flickr.com/photos/toth_janos/

(#29880) frensys válasza toth_janika (#29879) üzenetére


frensys
tag

................ok...értelek,de mondjuk hogy frissitik ha nincs neten a készülék,azaz se 2g-3g se wifi,kikapcsoltam őket és nincs netük,akkor meg azért fogyasztanának mert mindig próbálnának felmenni infókért..?

+Nem tudom mit vagytok úgy kiakadva,igenis fontos hogy minél tovább birja egy telefon,mivel tudjuk 1 nap az átlag,de valakinek megy kettőt is igy ez lenne a cél,ugyanis az ember nem akar remegni hogy már hivni se tud rajta vagy hivást fogadni mert lemerül jaj délután 5 körülés már alig van rajta üzemidő,azt az ember rohan haza hogy töltse fel..na mindegy

(#29881) frensys


frensys
tag

Amúgy ok,akkor kellene egy olyan alkalmazás,ami az akkumulátort kiirja mi mennyit fogyaszt épp belőle,mert a kismillió aksifigyelők csak azt irják hány százalékon van az aksi,semmi olyan értelmeset hogy mi mennyit fogyaszt épp belőle,van ilyen?

(#29882) toth_janika válasza frensys (#29880) üzenetére


toth_janika
őstag

Ha nincs neten a készülék, akkor az online kapcsolatokat igénylő alkalmazások nem fognak működni. Időnként megpróbálják frissíteni magukat (meg lehet határozni a frissítés gyakoriságát), de ez tört része a processzor idejének, így az akksihasználat is elhanyagolható!

Egy dolgot ne felejts el! Amit TE is írtál! Ezek a telefonok már számítógépek! Mennyit bír egy notebook, netbook ma? Egy notebook 3 óra, egy netbook 8 óra, egy tábla max 12 óra.
Mit akarsz egy hordozható számítógéptől? Amin még telefonálsz is? Fogadd el! Legjobb esetben 2 napot megy a telefon! Ez az átlag!
Rendezkedj be arra, hogy minden este ráteszed a telefon töltőre és nem fogsz remegni, hogy lemerül!

[ Szerkesztve ]

Flickr - http://www.flickr.com/photos/toth_janos/

(#29883) adam3 válasza frensys (#29880) üzenetére


adam3
aktív tag

Egy-két widget miatt nem fog egy nappal hamarabb lemerülni... Fogd már fel légyszíves... Kösz

Ha te meg remegsz ott más probléma van...

(#29884) frensys válasza toth_janika (#29882) üzenetére


frensys
tag

Jó rendben,oké.Köszönöm.Akkor marad a naponta töltés. ::-/

(#29885) VD válasza frensys (#29884) üzenetére


VD
őstag

Még azt próbáld ki, hogy nem irogatsz ide naponta 30 teljesen felesleges f@szságot 124 hozzászólásban! Garantáltan jobban fogja bírni a telefonod!

[ Szerkesztve ]

(#29886) Tyer


Tyer
őstag

Valaki a multkor kérdezte.
Hendcent sms-sel lehet olyan, hogy x ideig visszavonhato az sms elküldése...

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#29887) Fehércápa válasza VD (#29885) üzenetére


Fehércápa
aktív tag

Ez mondjuk tényleg biztos,hogy meriti a telefont :)

[ Szerkesztve ]

(#29888) frensys válasza adam3 (#29883) üzenetére


frensys
tag

+nem egy napot vesz el nyilván mondjuk 3 widget,csak azt irtam hogy úgy birna ki boztos többet is ha nem lennének fent,de már lezártam a témát hogy ez van,használni kell és nem figyelgetni az üzemidőt.

(#29889) domerator válasza frensys (#29888) üzenetére


domerator
veterán

frensys:
NEM azert dicsertem meg a postod tartalmat, hogy utana telefloodold a topikot. Allj le, egyszer mar figyelmeztettek teged, masodszorra ki fognak rakni, hidd el.

[ Szerkesztve ]

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#29890) jano_77 válasza domerator (#29889) üzenetére


jano_77
nagyúr

Már itt lenne az ideje!
Legalábbis míg a SZERKESZTÉS-t nem tanulja meg használni. :DDD :P

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#29891) lyeany válasza baalco (#29878) üzenetére


lyeany
csendes tag

:D:D Hát én már szakadok :D

(#29892) spiritex válasza Fauno (#29876) üzenetére


spiritex
veterán

allmusic.com
de ez csak browserből érhető el szerintem, nincs neki külön applet.

[ Szerkesztve ]

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#29893) Fauno válasza spiritex (#29892) üzenetére


Fauno
tag

köszi szépen. És esetleg olyan alkalmazást tudnál javasolni, ahol zenei videókat lehet megnézni? A Tecsőt és a Vevo-t már ismerem. :)

(#29894) spiritex válasza Fauno (#29893) üzenetére


spiritex
veterán

Hát én ezt mind a Youtube-on nézem, az nem jó?

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#29895) Fauno válasza spiritex (#29894) üzenetére


Fauno
tag

Jónak jó, csak jó lenne egy olyan alkalmazás, amiben van szelektálási lehetőség zenei stilusoként. :)

(#29896) Foose válasza baalco (#29878) üzenetére


Foose
addikt

Teljesen jogos. Tényleg nem lenne rossz ilyesmit beépíteni a fórumra...Most olvastam csak mik "történtek itt" reggel óta,szakadok a röhögéstől,és sírok a sok off-tól. :W

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#29897) spiritex válasza Foose (#29896) üzenetére


spiritex
veterán

Ráadásul ha mindenki letiltaná egy ilyen személy post-jait, az szinte felérne egy ban-nal...

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#29898) Something_


Something_
őstag

Üdv!

Tudnátok nekem olyan progit ajánlani amiben megbízható a fehér lista? Szükségem lenne egy ilyen app-ra egy kis időre, ahol csak 1 számot engedélyezek. Ha más hív, akkor foglaltat fog jelezni?

Továbbá kellene egy olyan progi is, ami automatikusan felveszi a telefont, hogyha BT-s headsethez van csatlakoztatva.

(#29899) Mercutio_ válasza Foose (#29896) üzenetére


Mercutio_
félisten

Nem a múlt heti zsenink jött vissza másik nickkel? :DDD

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#29900) Foose válasza spiritex (#29897) üzenetére


Foose
addikt

Na ja. De ez nem rajtunk múlik,meg lehet lennének véletlen bannok is. Szerintem ez álom marad. :(
(#29898) HGabor89 FREEDi Call filter? Nekem jól működik. És van magyar is a magyarított android topicban :R

[ Szerkesztve ]

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.