Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#30201) hodostamas


hodostamas
addikt

Go launcher ex-el miui rendszer alatt beállítható valahogy átlátszó állapotsor? miui saját launchere-vel jó, de go-ba nem találtam ilyesfajta opciót.

(#30202) xSide válasza Tyer (#30199) üzenetére


xSide
őstag

Exportáld sd-re, majd importáld vissza ekkor megkérdezi hova szeretnéd menteni (gmail fiók vagy Phone).

(#30203) TRob1 válasza xSide (#30202) üzenetére


TRob1
veterán

Vagy talán még jobb ha exportálja sd-re, telefonból mindenhonnan törlés, majd webes gmail címtárba importálja, aztán szinkron... (legalábbis annó én így csináltam)

(#30201) hodostamas:
Ezekből a hsz-ekből ítélve nem :D
-"transparent notification bar please!!!!"
-"yesssss , pleas transparent status bar !!!"
-"Stop filling up space with requests about transparant notificationbars, it’s not handheld by the launcher, it’s a framework thing and the from itself has to be modified and still on most roms it can’t be done even when you root and hack the framework, so its silly to even ask for this."
-"transparent notification bar is possible! ZEAM LAUNCHER AND MIUI LAUNCHER HAVE IT!"
-"Those launchers that you talk about doesn’t theme the notificationbar it sort of hides it and makes a type of widget where it suppose to be a notufucationbar. This is not a solution for a launcher that wants to be somewhat professional and fully functional and I don’t believe that the GO team would ever use this dirty solution.
The graphics for the real notificationbar rests within the framework inside system and no launcher can get to them without root no matter what you want to believe."
-"Statusbar Transparency requires changes to the system UI, thus root access is needed. End of story, stop requesting a feature that won’t be implemented"

Ennyi asszem elég... :U

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#30204) Tyer válasza TRob1 (#30203) üzenetére


Tyer
őstag

Énis valahogy igy képzeltem:d
Párom teloján akarom megcsinálni, mert nem ártana neki is, hgoy normálisan tudja kezelni öket

Ez a voice (feltettem ujra) az a baj, hogy initializál csomo ideig(3-4 mp), lassu

[ Szerkesztve ]

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#30205) Dark Archon


Dark Archon
addikt

Segítség!

Anno megvettem még X8-on a Better Keyboard 8-at. Most a Defy+-on nem találom marketen és ahogy néztem a netet, mintha meg is szűnt volna az egész vagy Gingerbread-ra már nem csinálták meg.

Próbáltam más billentyűzet programokat (Smart, AnySoft), de csak variációk egy témára, egyik sem tudja azt, amit a Better (vagy csak nem találom), nevezetesen: magyar kiosztáson a szimpla ékezetes betűk a nem ékezetesek felett vannak, csak egy hosszú nyomás, pl. "ó" írása "o"-n hosszú nyomással, nem listázza ki felette a ó-ö-ő betűket. A dupla ékezetes betűk külön billentyűk voltak. Ezen felül a számok le voltak osztva kb. a R-Z-V-N négyzetben, azokon hosszút nyomva írta a számot. Más betűk "felett" írásjelek is voltak. Magyarul egyetlen kiosztáson megvolt szinte minden, ami egy egyszerű szöveg gépeléséhez kellett, nem kellett közben váltogatni számok / betűk / neadj'isten írásjelek közt.

Tud valaki ilyen billentyűzet kiosztást? Fizetős is jó. Előre is köszi!

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

(#30206) TRob1 válasza Tyer (#30204) üzenetére


TRob1
veterán

Másikat nem ismerek. sry. (petipetya-nak bevált :DDD)

¤ R'n'R ¤

(#30207) r4z válasza Dark Archon (#30205) üzenetére


r4z
nagyúr

Tölts le egy APK-t, majd telepítsd fel. Kész.

Akármilyen forrásból származó verziót letölthetsz, a Google accountod tartalmazza az adatot, miszerint megvetted, így nem fog hibát dobni telepítés közben.

Into the void, into the emptiness, into the place beyond form

(#30208) atillaahun válasza Dark Archon (#30205) üzenetére


atillaahun
veterán

Anysoftot nemrég frissítették ilyenre. Megfelelő beállításokkal egy kiosztásról írok ékezetes betűket dupla érintésre, számok alapkiosztás tetején vannak, és az összes írásjelet is tudja többszörös érintésre.
Egyetlen hátránya, hogy nem tudja ragozni a javaslatokat.

[ Szerkesztve ]

(#30209) Dark Archon válasza r4z (#30207) üzenetére


Dark Archon
addikt

Hogy erre nem gondoltam... Titanium Backup-pal le van mentve az apk és az unlock apk is, csak gunzippelte. Látni viszont nem látja, hogy vissza tudnám állítani, de akkor ha kicsomagolom, elvileg menni fog. Köszi!

atillaahun: köszi, de ha már majd 1 rongyot fizettem ezért, akkor ez lesz, ha működik :) Nem utolsósorban van hozzá egy szép fehér skin.

[ Szerkesztve ]

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

(#30210) Dark Archon válasza atillaahun (#30208) üzenetére


Dark Archon
addikt

Ja, már emlékszem: az a fehér skin állítja át a kiosztást iPhone kiosztásúra, az nekem tökéletes. Az unlock apk-t mégsem mentettem ki, de még nem gyalultam le az X8-at szerencsére. Mert egyébként a marketből törölték már, nem elérhető.

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

(#30211) punky10


punky10
addikt

TRob1-nek(és a többi idöjárás-widget ellenzönek):nem igaz,hogy nincs semmi haszna egy idöjárás-widgetnek!Engem feldob.Szivmelengetö látvány,ahogy a telefonom kijelzöjén bájosan,hétágra mosolyog a napocska,miközben odakinn nagy pelyhekben esik a ho... :D

Samsung Xcover6 Pr0/Samsung Tab A9+

(#30212) TRob1 válasza punky10 (#30211) üzenetére


TRob1
veterán

:C Na látod ez jó, ezt simán elfogadom érvnek. :DDD (De mi van ha épp a telefonon szakad az eső, de odakinn meg hétágra süt a nap? Akkor ha elindulsz vhová, viszed az esernyőt, max "napernyőnek" használod? :D)

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#30213) spiritex


spiritex
veterán

Olyan problémám adódott, hogy amióta feltettem a Go Launcher mellé a Go Locker-t, azóta a NoLED ikonjai nem látszanak az alvó képernyőn. Mihelyt letiltom a Go Locker-t és marad a gyári lock képernyő, egyből látszik a NoLED. Van esetleg olyan kis színes ikonos nem fogadott hívás/sms/... jelző progi, ami a Go Locker-rel kompatibilis?

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#30214) tomika13


tomika13
tag

Sziasztok!

Valaki tudna olyan programot ajánlani, amivel az ikonokat lehet rendezni akár mappába, vagy hogy ne abc sorrendbe legyen?
Olyanra lenne szükségem, mint ami a Go launcher-ben is van, de nem akarom a gyári témát módosítani.

Köszönöm: Tom

(#30215) bencus3


bencus3
tag

Sziasztok
Érdeklődnék, hogy esetleg tudtok-e olyan alkalmazást ami egy adott program törlése után az üres könyvtárait is letörli.
Köszi :R

(#30216) Mercutio_


Mercutio_
félisten

#30191-re senki?

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#30217) petipetya válasza tomika13 (#30214) üzenetére


petipetya
nagyúr

Nekem erre a célra a simi folder widget tökéletesen bevált. Érdemes a mappában lévő elemek méretét 48-ról 72-re állítani.

"nincs rá lezsóidő"

(#30218) Cindercone82


Cindercone82
tag

Üdv!
Az volna a kérdésem, hogy lehet-e olyat csinálni, hogy az eddig a marketen megvásárolt programjaimat átmozgatom egy új, erre a célra fenntartott accountba?
Szeretném szétválasztani a privát levelezésem és a marketes ténykedésem két külön fiókra. És nyilván nem szeretném az eddig megvásárolt programjaimat veszni hagyni.

"Minden bonyolult problémának van egy egyszerű, világos és rossz megoldása. "

(#30219) TRob1 válasza Cindercone82 (#30218) üzenetére


TRob1
veterán

Nem tudok ilyesmiről. Akkor a 23Ft-os ADW Ex-emet is eladnám a mostani árának feléért vkinek :P :)) (Meg még 1-2 appot)

¤ R'n'R ¤

(#30220) rum-cajsz válasza Cindercone82 (#30218) üzenetére


rum-cajsz
őstag

Ha már fel van telepítve a program, akkor nyugodtan használhatod a másik accountot, nem?
Vagy olyankor sem jönnek a frissítések?

=Kilroy was here============================ooO=*(_)*=Ooo=======

(#30221) Cindercone82 válasza rum-cajsz (#30220) üzenetére


Cindercone82
tag

Az lenne a lényeg, hogy a marketes accomat nyugodtan megadhassam az androidos kütyükben, és a család bátran buzerálhassa. És nem kéne tartanom attól hogy valamit elbarmolnak a leveleimmel.

"Minden bonyolult problémának van egy egyszerű, világos és rossz megoldása. "

(#30222) Mr X válasza rum-cajsz (#30220) üzenetére


Mr X
veterán

Nem tudsz csak úgy accot váltani. Ahhoz reset kell, de akkor az appok is mennek a levesbe.

Van hekkelős megoldás, illetve Blade-en volt, de macerás. És az appokkal nem tudom, ebben az esetben mi történik.

Cindercone82:

Ha az appok fontosak, akkor inkább a levelezésed helyezd át másik címre.

[ Szerkesztve ]

(#30223) rum-cajsz válasza Mr X (#30222) üzenetére


rum-cajsz
őstag

de a market beállításokban, mintha lenne acc váltás, vagy tévedek? (sajnos most nem tudom leellenőrizni az állításom, mert éppen két telefon között vagyok)

=Kilroy was here============================ooO=*(_)*=Ooo=======

(#30224) Mr X válasza rum-cajsz (#30223) üzenetére


Mr X
veterán

Tutira veszem, hogy nem, a rendszer java a Google acc-ra épül, nem fogják engedni egy appnak a módosítgatást.

(#30225) aggleány válasza Cindercone82 (#30221) üzenetére


aggleány
addikt

Egyszerűen tegyél fel egy titkosító progit az e-mail-re, és kész. :K

(#30226) tomika13 válasza petipetya (#30217) üzenetére


tomika13
tag

Köszönöm a tippet, de olyanra gondoltam ami a gyári menüt alakítja, tehát nem widget.

(#30227) punky10 válasza tomika13 (#30226) üzenetére


punky10
addikt

Ez nem olyan widget.Widgetként lehet mappákat létrehozni,elnevezni,és alkalmazások parancsikonjait belerakni.Tehát szerintem jo lehet a problémádra.X10Mininhasználtam(2.1-en nem lehet mappát létrehozni gyárilag)és még az az elönye is van a 2.2< gyári mappájával szemben,hogy sokkal testreszabhatobb.A mappa ikon helyett bármilyen ikonra lecserélheted,beállithatod a feliratot...stbEgy probát megér...

Samsung Xcover6 Pr0/Samsung Tab A9+

(#30228) TRob1 válasza punky10 (#30227) üzenetére


TRob1
veterán

Szerintem ő arra gondol, hogy az appdrawerben (alkalmazásfiók) szeretne mappákat... :U (Persze lehet hogy az említett alkalmazás ott is tud csinálni, nem ismerem)

(#30215) bencus3:
Mire gondolsz pontosan? Home-on vagy Appdrawerben létrehozott mappára? Vagy hogy sd-t tisztítsa meg vmi? :F

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#30229) fatal` válasza TRob1 (#30228) üzenetére


fatal`
titán

Ott nem tud, az csak sima widget.

(#30230) frensys


frensys
tag

Nincs is annál idegesitőbb,minthogy menübe belépve 5 oldalon keresztül ezer ikon összevissza,letöltöttek játékok alkalmazások stb. egyik gombnál van olyan lent megnyomva menüből hogy "sort" , de mint halottnak a csók,az ikonok jobbra balra huzogatása átcserélése sorrendbe rakása egyesével meg iszonyat hosszadalmas lenne,legalább lelehetne törölni az összes ikont 5 oldalon át és hozzáadni egyesével oldalanként sorrendbe amiket akarunk..pfff

[ Szerkesztve ]

(#30231) VD válasza frensys (#30230) üzenetére


VD
őstag

Go Launcher EX (ingyenes), vagy ADW EX (fizetős).
Előbbi mindent tud (elrejthetőek a felesleges appok, de akár mappákba is rendezhetőek, vagy a 2 együtt), utóbbiban egyedi drawereket lehet létrehozni a szükséges alkalmazásokkal.

[ Szerkesztve ]

(#30232) TRob1 válasza fatal` (#30229) üzenetére


TRob1
veterán

Na sok egyéb mellett ezért is szeretem a GoLauncherEx-t. :K Nincs káosz az alkalmazásfiókban, van amit mappákba teszek, van amit elrejtek vele.

¤ R'n'R ¤

(#30233) fatal` válasza TRob1 (#30232) üzenetére


fatal`
titán

Én csak elrejtek. Ami kint van asztalon pl. az mi a fenének legyen ott is. Így nem sok app van úgyhogy azt már nem rakom mappába. :)

(#30234) punky10 válasza TRob1 (#30228) üzenetére


punky10
addikt

Akkor rosszul értettem...Az alkalmazásoknál nem jo a Simi. :(
IdegenFrensys:igy van,ezért használok Go-t...

[ Szerkesztve ]

Samsung Xcover6 Pr0/Samsung Tab A9+

(#30235) TRob1 válasza punky10 (#30234) üzenetére


TRob1
veterán

Ufo-nak nem kéne sokat válaszolni, mert 1 hsz-ünk is generálhat 10-15 ugyanarról szól hsz-t tőle 5 percen belül (különben is, ha már mindenki tudja mi a fenének nem bannolják/büntetik meg? Pedig modkerbe is jelezte már vki..

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#30236) tomika13 válasza TRob1 (#30228) üzenetére


tomika13
tag

TRob1:

Igen, gyakorlatilag olyan programra lenne szükségem.

punky10

kipróbáltam, de ezzel csak kezdőképernyőre lehet pakolgatni a dolgokat.

Menüben nagyon sok olyan alkalmazásnak az ikonja kikerül, ami amúgy widget, tehát nagy része fölösleges a menübe, illetve sok gyári alkalmazás van, ami szintén fölöslegesen figyel ott, továbbá azok az appok, amiket nem akarok kirakni kezdőre, de abc szerint lentebb vannak, az meg kényelmetlen.

A GO launcherben ez nagyon jól meg volt oldva, abban más dolgok nem voltak jók, de gondolom, hogy ezt az alkalmazáskezelőt valaki natúr formában is kiadta.

(#30237) fatal` válasza tomika13 (#30236) üzenetére


fatal`
titán

Az alkalmazáskezelő nem külön app, hanem a launcher része. Ezért ilyet nem nagyon fogsz találni.

(#30238) frensys válasza VD (#30231) üzenetére


frensys
tag

go launcher exem van,se nem akarom elrejteni se nem akarom mappába rendetzni!!

Igy ikononként maradkanak kint,DE lehessen az egészet törölni akár egyenként is ne csak áthelyezni,és hozzáadni egyenként amit akarok egy oldalon egymás után legyenek és ezt 5 oldalon keresztül,mert össze vissza van minden!!

(#30241) VD válasza frensys (#30238) üzenetére


VD
őstag

Ezt próbáld meg újra, értelmesen és érthetően. Mert már saját magadnak is elentmondasz. (Annyit azért fejlődtél, hogy ez már sikerül egy HSZ.-ben és nem 5 különbözőben! tévedtem...)

Ritkán mondok ilyet, de Te kiválló érv vagy az abortusz mellett!

[ Szerkesztve ]

(#30242) Mr X válasza frensys (#30239) üzenetére


Mr X
veterán

Erre nincs program. Vagy összehuzigálod, ahogy akarod, vagy mappákat csinálsz a kategóriákkal, és abba pakolod az ikonokat.

És szóltak már, hogy ne írj egymás után felesleges hsz-eket, ráadásul ugyanarról.

(#30243) frensys válasza tomika13 (#30236) üzenetére


frensys
tag

-Kb. 5 widget az ami a menübe is benne van tehát ez elhanyagolható a kb. 120 alkalmazáshoz képest ami 5 oldalon van!

-a gyáriakat nem lehet törölni,nem engedi törölni!

(#30244) porse


porse
senior tag

:DDD Ide mindenkit beengednek?! :D

... szerintem.

(#30245) tomika13 válasza frensys (#30239) üzenetére


tomika13
tag

go launchernél azt be lehet állítani, hogy amikor a menübe belépek, akkor a háttér ne az legyen mint a kezdőképernyőn? elég ha csak fekete az egész! erre ötlet esetleg?

frensys

túl igényes vagy.
vagy pakolgatod egyesével, vagy nincs olyan amit akarsz, mert a program nem fogja a nevek alapján elkülöníteni, hogy ez az, ez meg amaz.

#30243) frensys

van olyan program amivel lehet törölni, de nem fogom leírni, mert nem tudom, hogy wareznak számít-e.

[ Szerkesztve ]

(#30246) frensys válasza VD (#30241) üzenetére


frensys
tag

mit nem értesz,ha belemész a menübe és ott 5 oldalon keresztül ikonok vannak arra értem,nem kint a főoldalakon!

(#30247) Edi77 válasza frensys (#30243) üzenetére


Edi77
őstag

Én is Go-t használok, és nincs össze-visszaság....

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#30248) frensys


frensys
tag

akkor feladom,marad az összevissza zagyvaság alkalmazások játékok stb. 5 menü oldalon keresztül,bravo launcher bravo,mint egyik legjobb launcher azért ennyi elvárható lenne tőle,hogy mint ahogy a fő kinti oldalon is engedi egyesével hozzáadni aplicatio néven amiket kiakarunk rakni,hogy bent a menübe is engedje ugyanezt!

(#30249) Mr X válasza frensys (#30248) üzenetére


Mr X
veterán

Fingod nincs, hogy miről beszélsz.

Leírtuk többen, hogy tudod megoldani, talán olvasd el.

(#30250) tomika13 válasza frensys (#30248) üzenetére


tomika13
tag

engedi, cak nem jöttél még rá, hogy hogy kell.
Próbálgass egy kicsit, hidd el hosszú távon előnyöddé válik, ha először gondolkozol egy kicsit.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.