Hirdetés

2024. június 22., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#29151) St3ven válasza tomlac14 (#29111) üzenetére


St3ven
addikt

Én is hasonló célzattal kerestem adatforgalom ki/bekapcsoló widgetet pár hete, a Data Enabler Widget-et ajánlom Neked is.

Semmi felesleges sallang, csak azt tudja, amit elvár tőle az ember.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#29152) sunahunter válasza Mr X (#29147) üzenetére


sunahunter
senior tag

(#29153) firewolf


firewolf
tag

Üdv!
Van nekem egy Samsung Galaxy Ace-m 2.3.3-al. Több embernek is beállítottam egyedi csengőhangot, de nem mindig az szól, amit beállítottam. Van, hogy az alapértelmezett, van hogy másik személynek beállított, néha a jó is szól. Mitől lehet ez? Mit lehet ellene tenni?
Köszi!

(#29154) Mr X válasza firewolf (#29153) üzenetére


Mr X
veterán

Többeknél előjött, nem olvastam rá univerzális megoldást. Esetleg custom romokkal lehet próbálkozni, de a gyári szoftverrel sokaknak csinálja.

(#29155) pengemetal válasza idegenufo (#29145) üzenetére


pengemetal
aktív tag

Setting/Audio Engine/Advanced Tweaks/ -7db eq. band rakd off-ra és máris olyan hangos lesz, mint a többi!!!

"Nem a berúgás a cél, de útba esik"

(#29156) porse


porse
senior tag

Hát ez egy őrült.....

... szerintem.

(#29157) St3ven válasza firewolf (#29153) üzenetére


St3ven
addikt

Én is ezt tapasztalom már több mint egy éve, és sajnos nem találtam rá semmilyen megoldást. Custom rommal sem javult ez a helyzet, pedig volt már fent jó pár, és mindegyiknél előjött ez a hiba.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#29158) Kombat


Kombat
őstag

A minap új romot raktam a telóra, előtte lementettem a appokat az App backup and restore nevű programmal. Rom csere után szépen vissza is tolta őket, viszont a marketben nem jelennek meg a saját alkalmazásoknál. Ha rá keresek valamelyikre, akkor kiírja, hogy telepítve van, de a saját alkalmazásokhoz nem rakja be.
Lehet ezt orvosolni valahogy?

(#29159) TRob1 válasza Kombat (#29158) üzenetére


TRob1
veterán

Telepíts vmit a Marketből (bármi egyéb appot) és elvileg megjavul.

¤ R'n'R ¤

(#29160) bpmcwap


bpmcwap
senior tag

Sziasztok,
vettem egy kinai táblát - SuperPad VIO- 2.3as android van rajta ami elvileg tud magyar- volt már táblám azon csak ki kellett választani a Language menüből, ebben viszont nem találom... Mit kell telepítenem, hogyan? Honnan? Köszönöm
Elnézést ha off csak nem találtam másik topikot.

Túrista vagyok

(#29161) zozyk válasza bpmcwap (#29160) üzenetére


zozyk
addikt

(#29162) Luissimo válasza bpmcwap (#29160) üzenetére


Luissimo
veterán

ITTVAN egy autentikusabbnak tűnő fórumtopic a problémádra

szerk: :W
oooops, bocsika, nemnéztem a linkedet , énvoltam a link :DDD

[ Szerkesztve ]

(#29163) Drenadar válasza Mr X (#29147) üzenetére


Drenadar
veterán

ha olyan telója van mint a desire, gyári SW-vel ott is alig van belső memória simán lehet hogy fent van pár app és ezzel kifújt...

(#29164) Luissimo válasza Drenadar (#29163) üzenetére


Luissimo
veterán

hááát, ezt még nemsikerült megtudnunk tőle.
se az életkorát :))

(#29165) Mr X válasza Drenadar (#29163) üzenetére


Mr X
veterán

Ismerem a rendszert, tudom, hogy szűkös a hely. De ha minden lehetségest átmozgatott, és még így is tele van, esélyes, hogy minden szart felrakott "kell az" címszó alatt, vagy te van szép nagy játékokkal. Nincs mese, szelektálnia kell.

(#29166) Drenadar válasza Mr X (#29165) üzenetére


Drenadar
veterán

szerintem meg olvasson utána mi az az android, és ha kellően bátornak érzi magát, és nem fél a készülék téglásításától akkor mehet egy olyan rom, amivel már ext4-et tud használni.
XDA-n van olyan noob topic, ahol minden lépésről lépésre le van írva elég nehéz elrontani.

(#29167) Mr X válasza Drenadar (#29166) üzenetére


Mr X
veterán

Írták már neki az utánaolvasást, reméljük, megfogadja.

(#29168) Kombat válasza TRob1 (#29159) üzenetére


Kombat
őstag

Telepítettem!
Nem javult meg! :(

(#29169) punky10 válasza Drenadar (#29166) üzenetére


punky10
addikt

Ezt inkább ne tanácsold neki.Olvass el pár HSZ-t töle...Láthatod,hogy a legalapvetöbb ismeretei is hiányoznak erröl az OS-rol.Ha belepiszkál,akkor minden 2. HSZ az övé lessz,mert tuti,hogy el...i.Hiába van lépésröl lépéste leirva,az eddigi kérdéseinek a 60%-ra valoszinüleg a használati utmutato elolvasása is választ adott volna,de az sem volt meg... :(((
A memoria pedig hamar elfogy,hiszen az olyan "fontos"appok,mint pl az IBeer free is 8 megát kér,és simán nem lehet SD-re tenni... :DD

Samsung Xcover6 Pr0/Samsung Tab A9+

(#29170) viperabácsi


viperabácsi
addikt

Urak

Használ valaki skaten viber progit?Nekem valamiért nem akar névjegyeket szinkronizálni.
Segítsen valaki ha tud!

Az Űr veszélyes hely , főleg , ha a két füled között van !

(#29171) Kombat válasza Kombat (#29168) üzenetére


Kombat
őstag

Sikerült.
Először a market alkalmazás összes adatát törölni kellett...

(#29172) bpmcwap válasza zozyk (#29161) üzenetére


bpmcwap
senior tag

köszönöm

Túrista vagyok

(#29173) bpmcwap válasza Luissimo (#29162) üzenetére


bpmcwap
senior tag

neked is köszönöm

Túrista vagyok

(#29174) idegenufo


idegenufo
tag

.....nfs shift-nek csináltam helyet...feltelepitette,elindnitáskor kijön az EA logó fehér hátérrel,azt visszamegy a telefon a menübe visszatér a desktopra,semmi nem történik,vajon miért nem indul a játék..?

(#29175) vétó válasza idegenufo (#29174) üzenetére


vétó
aktív tag

nem lehet, hogy kevés hozzá a telefonod erőforrása? RAM, CPU, GPU... milyen telefonod van, és milyen Android verzióval?

- Nézd egy stoppos! - Á, biztos csak lájkol minket.

(#29176) idegenufo válasza vétó (#29175) üzenetére


idegenufo
tag

2.3.3 , lg optimus one

(#29177) flash-


flash-
veterán

k9ben lehet mappákat létrehozni ahová át lehet menteni-tenni a k9ben levő tárolt e-maileket?ha igen akkor hogyan?

esetleg van olyan más androidos levelezőprogi amivel meg lehet ezt oldani?

[ Szerkesztve ]

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#29178) F-ECT$ válasza sunahunter (#29133) üzenetére


F-ECT$
titán

Van egy app, amivel könnyen át lehet vinni az egyik launcher widgetjeit egy másikra, csak nem jut eszembe a neve. Már itt is volt ajánlva, mi is ez?

Dive ever, work never.

(#29179) viperabácsi


viperabácsi
addikt

Urak

Használ valaki skaten viber progit?Nekem valamiért nem akar névjegyeket szinkronizálni.
Segítsen valaki ha tud!
erre???

Az Űr veszélyes hely , főleg , ha a két füled között van !

(#29180) TRob1 válasza F-ECT$ (#29178) üzenetére


TRob1
veterán

#28698

¤ R'n'R ¤

(#29181) rdanika


rdanika
tag

Nézegettem az SD kártyámat. Minden összevissza van rajta, minden feltett program. Nincs e valami megoldás, hogy rendben legyen tartva egy kicsit? Vagy mit tudtok javasolni?

Szabad vagyok! -mondta a majom, a rácsnak. Én nem! -mondta a rács, engem majmok köré zártak!

(#29182) F-ECT$ válasza Mr X (#29142) üzenetére


F-ECT$
titán

1 óra zenehallgatás kb 5% vele, ez sok?

Dive ever, work never.

(#29183) Fehércápa


Fehércápa
aktív tag

A VLC MEDIA PLAYER. Azt irja vlc media player CONNEcTION missing... Majd mikor belépek a settingsbe és automatán akarom csatlakoztatni, akkor azt írja nincs a pc-men vlc (ami igaZ is). Muszáj ehhez vlc a pcmre is?

[ Szerkesztve ]

(#29184) ra^ven


ra^ven
senior tag

Sziasztok!

Srácok tudtok olyan progit mondani, amely lehetővé teszi, hogy menüben rá lehessen húzni ikonokat egymásra? ezáltal egy mappába tenne több hasonló appot.
Ilyen van iPhone esetében de golauncher is tudja, de próbálnám launcher nelkül megoldani.
Az asztalon tudom, hogy működik, de én menüben szeretném megoldani.

Előre is köszi.

ZOHLIH - Xiaomi MI9 Lite || Panasonic LX7

(#29185) gyuszmó


gyuszmó
őstag

Ismertek v.mi jó proci,app figyelőt a watchdogon kívűl amivel ki lehet szűrni a nagyon kajáló alkalmazásokat?
köszi

[ Szerkesztve ]

"Ne tégy olyat mással amit nem szeretnéd,hogy veled tegyenek"

(#29186) kartalhu


kartalhu
tag

Sziasztok!
Kérdezném, hogy a GOLocker-nél nem lehet widgetet vagy ikont kirakni az indítóképernyőre mint a WidgetLockerrel? Ha mégis lehet hogyan? Nekem nem sikerült megtalálni.

(#29187) Balinov


Balinov
félisten

Sziasztok,

valamiert mindig megakad a letoltes, ha a Tripadvisor fele ingyenes London guide-t akarom letolteni. Valakinek nincs meg az apk veletlenul? Vagy kiprobalnatok, hogy nektek mukodik-e? HTC Sensation-om van, stock rommal.

Koszi
Balinov

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#29188) Whynot?


Whynot?
aktív tag

tudnátok ajánlani olyan appot, amivel a kocsi bluetoothos fejegységéhez tudok állítgatás nélkül, automatikusan kapcsolódni? össze van párosítva a telefon, de mindig elfelejtek kapcsolódni és így akár ne is lenne bluetoothos fejegységem :S

(#29189) Kombat válasza Balinov (#29187) üzenetére


Kombat
őstag

Nekem lejött Zte Blade-re gond nélkül, de itt egy link hozzá: [link]

(#29190) Luissimo válasza Whynot? (#29188) üzenetére


Luissimo
veterán

hááát, ha bekapcsolva van a blututid, akkor elviekben párosodnia kék, automatice, ha megvan jegyezve.
(mondom elvileg, mert a SAM TAB-on is vannak azért problémáim, kicsit felejtős a kicsike...)

(#29191) idegenufo válasza F-ECT$ (#29182) üzenetére


idegenufo
tag

1 óra 5 %? Miről beszélsz,örülj neki,nekem 1 óra után 15 százalékot esett az akku!!!

(#29192) Whynot? válasza Luissimo (#29190) üzenetére


Whynot?
aktív tag

Igaziból párosítva vannak és a bluetooth ki van kapcsolva alapból. A taskerben pedig megadtam időpontokat, amikor bekapcsolja a bluetootht. (jellemzően olyankor, amikor általában a kocsiban vagyok) A bluetooth be is kapcsol, azt írja a telefon, hogy párosítva, de ha nem nyomok a kapcsolódásra a beállításokban, akkor csak a telefon csörög :S

[ Szerkesztve ]

(#29193) idegenufo


idegenufo
tag

Mármint az én aksim 15 százalékot esik minimum 1 óra zenehallgatás után,valamikor 20-at!Az 5 százalék aranyélet!

(#29194) Ptech válasza idegenufo (#29191) üzenetére


Ptech
őstag

Szerintem nem bírta az agyfrekvenciádat a telefon, és így fejezte ki nemtetszését.
Ürülj neki, hogy nem próbálkozik még rituális harakirivel, és nem ugrott a Dunába.

(#29195) Luissimo válasza Whynot? (#29192) üzenetére


Luissimo
veterán

igen , általában ígymegyez nálamis, párosítva és külön a csatlakoztatva.
aztán vannak még egyéb cifraságai is, hogy látszólag nincs csatlakoztatva, de mégisvan, illetve, hogy amikor kerestetem, akkor meg nemis találja...
lelkevan ezeknek :W

(#29196) Timer válasza Whynot? (#29188) üzenetére


Timer
veterán

Profiles Settings. Hasonló célra használom én is; adott napon adott időben bekapcsolja a bluetooth-t, majd adott időben kikapcsolja azt. Munkába menet, és hazafelé jövet kényelmes dolog ez így.

(#29197) toth_janika válasza Balinov (#29187) üzenetére


toth_janika
őstag

Átpártoltál a P990-ről?:DDD

Flickr - http://www.flickr.com/photos/toth_janos/

(#29198) Whynot? válasza Timer (#29196) üzenetére


Whynot?
aktív tag

de ez csak a ki-bekapcsolás. Ez megy a taskerből is minden gond nélkül. A probléma ott kezdődik, hogy a bluetooth bekapcsolás után még kapcsolódni is kell a párosított eszközöknek. Erre szerettem volna egy appot.

[ Szerkesztve ]

(#29199) Timer válasza Whynot? (#29198) üzenetére


Timer
veterán

Értem, erre így konkrétan nem ismerek megoldást, de a fejegységen nem lehet megadni jogosultságot, hogy automatikusan csatlakozzon, ha van elérhető eszköz?

(#29200) Takhanto


Takhanto
őstag

barnacle wifivel nálam asztali géppel működik azaz látja a wifit,de laptopnál nem. miért van ez?

Az újságírás abból áll, hogy az olvasókkal,akik nem is tudtak arról, hogy Lord Jones élt, közlik, hogy Lord Jones meghalt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.