Hirdetés

2024. június 17., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#29051) Mr X válasza idegenufo (#29049) üzenetére


Mr X
veterán

Egyébként kaptál választ, miszerint a készüléked topicjának első hozzászólásában minden kérdésedre ott a válasz.

(#29052) Luissimo válasza baalco (#29050) üzenetére


Luissimo
veterán

télleg , mijazazandroid ??? :F :O

(#29054) baalco válasza Luissimo (#29052) üzenetére


baalco
tag

az olyan ződ robot vagy mi. vagynem? ;]

(#29055) hanati64 válasza idegenufo (#29047) üzenetére


hanati64
tag

Én erre már válaszoltam, de valamiért törölték. Megpróbálom mégegyszer. A telefonod topikjának 1.hozzászólása tartalmazza amit kérdezel. Röviden erre képtelenség válaszolni.

Hát jól becsapott a duplával és nem esett le. Szegény fórum ellenőröket akartam hírbe hozni.

[ Szerkesztve ]

(#29056) Luissimo válasza baalco (#29054) üzenetére


Luissimo
veterán

és az ragályos, tessékmondani :o :O :U :U

(#29057) aminat


aminat
tag

Melyik a legjobb hívásszűrő-blokkoló program?

(#29058) Mr X válasza hanati64 (#29055) üzenetére


Mr X
veterán

Nem törölték, ott van az: [link]

(#29059) punky10 válasza idegenufo (#29047) üzenetére


punky10
addikt

Ezt nem igazán lehet pár szoban elmagyarázni.De egy tanács:jol nézz utána!
Igy is a topic utolso párszáz HSZ-éböl majd 10% a tiéd.Ha ennyi tudással elkezdesz ROMolni,akkor tele lessz a topic a siránkozásoddal,hogy téglát csináltál a telodbol.Csak azért,mrrt MÁSOK,MÁS TOPICBAN tanácsolták...Nem sértésnek szánom,de hozzászolásaid alapján még csak ne is gondolj a ROMokra.Van egy a telodon,örülj,hogy müködik,kész...Egy kis utánaolvasás után talán...majd...egyszer..lehet... :D

Samsung Xcover6 Pr0/Samsung Tab A9+

(#29060) Fauno


Fauno
tag

Aki Locus-t, használ segíteni abban, hogyan kell tenni rá ofline térképeket?

Köszönöm

(#29061) half333


half333
őstag

Milyen programmal lehet mentést késziteni sms,névjegy,programok,és beállitásokat pc-re?

(#29062) toth_janika


toth_janika
őstag

Előljáróban szeretném leszögezni, hogy nem áll szándékomban "hitvitát" indítani, de pár dolgot meg kell jegyeznem a Go és az ADW között.
Mindkét launchert használtam.
A Go-t még stock romon, az ADW-t pedig a CM7-el. A 23 Ft-os akcióban megvettem az EX-et, mondván, hátha jobb lesz.
Nem volt fenntartásom az ADW-vel szemben, de vannak olyan hiányosságai, még a fizetős változatnak is, amik a Go-ban ingyenesen benne vannak.
Szeretném ezt két példával személtetni:
1, Mappa létrehozása a desktopon
a, ADW-ban létrehozod a mappát, és kiírja, hogy "Folder". That's all! Egyesével kell belerakosgatnod a programokat az app drawerből (lehet meg lehet oldani máshogy is, de erre nem jöttem rá pár hónap alatt sem.)
b, Go-ban kirakod a mappát, és a létrehozás előtt megkérdezni, hogy mi legyen a neve, és kipipálhatod azokat az appokat, amiket bele akarsz tenni.
Egy picit felhasználóbarátabb
2, Programok elrejtése.
Sajnos nekem ez a vesszőparipám. Mindenkinek a telefonján vannak olyan programok, amiket nem akar az appdrawerben látni, pl az Adfree, vagy a Kindle, esetleg a CarDock. Ezeket ADW-ben csak mindenféle katalógosuk létrehozásával tudom megoldani, míg Go-ban 4(!) kattintással megoldható, hogy elrejtve legyenek a programok.
És végül az akkuhasználat. Nem tudom, van-e összefüggés a két dolog között, de ADW-vel naponta kellett tölteni a Defy-t, míg Go-val 2 napot simán megy.

Még egyszer szeretném elmondani,hogy nem akarok flame háborút indítani, de ezek kikívánkoztak belőlem, és bocsánat, hogy ilyen hosszú lett!

PEACE!

[ Szerkesztve ]

Flickr - http://www.flickr.com/photos/toth_janos/

(#29063) St3ven válasza aminat (#29057) üzenetére


St3ven
addikt

Régebben sokat kipróbáltam, de csak a Root Call Blocker volt teljes értékű.

Sok progi két-három másodpercre engedi kicsörögni a hívást, míg ez csendben teszi a dolgát, ha akarod, az állapotsoron értesít, ha nem, még azt sem teszi, beállítható a naplózás, időszakok, csoportok, sms blokkolása, lényegében minden.

Most már nem használom, nekem elég az android beépített lehetősége is, ti. hogy adott számot a hangpostára irányít közvetlenül.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#29064) vlevi válasza idegenufo (#29026) üzenetére


vlevi
nagyúr

Myphoneexplorer.
Ehhez van a telefonra is egy wifi kapcsolatos app.

(#29065) Mercutio_ válasza toth_janika (#29062) üzenetére


Mercutio_
félisten

Azt a 4 kattintást leírnád?:R

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#29066) sunahunter válasza toth_janika (#29062) üzenetére


sunahunter
senior tag

Kizarolag Zeam, ez eszik a legkevesebbet :)

(#29067) St3ven válasza toth_janika (#29062) üzenetére


St3ven
addikt

Ízlések és pofonok: sokáig használtam a GO Lancher EX-et, nagyon jó volt, csak a kis Optimusom alig bírta erőforrásokkal. Most a romommal kapott sima ADW-t használom, teljes megelégedettséggel.

Azt a katalógust meg csak egyszer kell létrehozni, és csak egyet, aztán mehet a pipálgatós módszerrel, hogy akkor mi is legyen benne.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#29068) aminat válasza St3ven (#29063) üzenetére


aminat
tag

Ez nagyon eszi az aksit?

(#29069) punky10


punky10
addikt

Flame nélkül:Az Active-on A Got,a tabletten pedig az ADW Ex-t(23 ft-os akcio...)használom.A Got már régota nyuzom,valoszinü csak ezért szimpatikusabb,mint az ADW.De szerintem az egyik ebben,a másik abban erösebb.
Go-ADW:1-1

Samsung Xcover6 Pr0/Samsung Tab A9+

(#29070) St3ven válasza aminat (#29068) üzenetére


St3ven
addikt

Emlékeim szerint abszolút nem.

Nyilván végig a memóriában van, de igazából csak akkor csinál valamit, ha időzített eseményt hajt végre (profilt vált), ill. ha hívásod érkezik, akkor megnézi, hogy feketelistán/fehérlistán van-e, és ennyi.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#29071) TRob1 válasza punky10 (#29069) üzenetére


TRob1
veterán

Én megvettem az ADW-t, de számomra SEMMIBEN sem erősebb mint a GO, nem is használom soha! :DDD

¤ R'n'R ¤

(#29072) domerator válasza TRob1 (#29071) üzenetére


domerator
veterán

Akkor add el a francba... minek tartogatod... :))

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#29073) toth_janika válasza Mercutio_ (#29065) üzenetére


toth_janika
őstag

1, Appdrawer
2, Menü / Hide Apps
3, Pipa az appokra
4, Vissza gomb
:)

[ Szerkesztve ]

Flickr - http://www.flickr.com/photos/toth_janos/

(#29074) Mirman


Mirman
őstag

Akkor hamár Go ról van szó, nem tudjátok véletlen hogy mért rak ki az eredeti alá még 1 lockscreent, és mért nem az eredetit cseréli le ?

(#29075) Braddock válasza Mercutio_ (#29065) üzenetére


Braddock
őstag

Alkalmazások menü - Launcher menü - Programok elrejtése - Pipa

Elkéstem :D

[ Szerkesztve ]

(#29076) TRob1 válasza domerator (#29072) üzenetére


TRob1
veterán

Felteszem Vaterára :DDD

¤ R'n'R ¤

(#29077) toth_janika válasza Mirman (#29074) üzenetére


toth_janika
őstag

Én ezt nem értem!
Felraktad a Go Lockert, és az eredeti locker nem tűnik el, hanem 2 van? Original meg Go Locker?

Flickr - http://www.flickr.com/photos/toth_janos/

(#29078) xSide válasza toth_janika (#29062) üzenetére


xSide
őstag

Mindennel egyetértve a Go-nál nincs jobb...
Megvettem az STB Shell 3D-t sok pénzért.
Olyan alapvető problémák vannak hogy csak na!
Elfelejti a beállitásokat stb.
A Go-t innentől kezdve ingyenes profi launcher-ként kezelem és nincs nála jobb...
A go kiegészítők pedig mégjobbak ingyenesen !

[ Szerkesztve ]

(#29080) Foose válasza TRob1 (#29076) üzenetére


Foose
addikt

Ez kb olyan, mint nemrég láttam az expressz.hu-n Fila pontokat :D (Tescóban lehetett kapni vásárlás után)

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#29081) toth_janika válasza xSide (#29078) üzenetére


toth_janika
őstag

Az SPB-t én is próbáltam, de még várok vele, mert eléggé béta állapotú! :(

Flickr - http://www.flickr.com/photos/toth_janos/

(#29082) Mirman válasza toth_janika (#29077) üzenetére


Mirman
őstag

Pontosan , eredetit feloldom és utána még a go lockereset is felkell hogy a home screen re jussak.

(#29083) xSide válasza toth_janika (#29081) üzenetére


xSide
őstag

Ezaz béta és fizettem érte:(

(#29084) xSide válasza toth_janika (#29081) üzenetére


xSide
őstag

Dupla OperaMini-vel...

[ Szerkesztve ]

(#29085) toth_janika válasza Mirman (#29082) üzenetére


toth_janika
őstag

Bepipáltad a Go Locker beállításaiban, hogy alapértelmezett legyen?

@xSide:
Hát az mondjuk gáz, viszont annyi előnyöd van, hogy ha jön a javítás, akkor hamarabb lesz használható launcher-ed! :)
De sztem is a Go a legjobb az ingyenesek közül!

Flickr - http://www.flickr.com/photos/toth_janos/

(#29086) Mirman válasza toth_janika (#29085) üzenetére


Mirman
őstag

Be és semmi nem változott, kb miden harmadik feloldásnál csak a Go-s van, de a maradéknál mind a kettőn keresztül kell mennem.

[ Szerkesztve ]

(#29087) Mercutio_ válasza toth_janika (#29073) üzenetére


Mercutio_
félisten

:R

pnauser: Neked is:R

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#29088) Syd69


Syd69
aktív tag

Nekem Spica-n csinált ilyenféleséget. Leszedtem, maradt a gyári.

Alma

(#29089) flash-


flash-
veterán

k9ben lehet mappákat létrehozni ahová át lehet menteni-tenni az uzeneteket?ha igen akkor hogyan?

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#29090) F-ECT$


F-ECT$
titán

Hockey Nations 2011 csak tegra-ra van?

Dive ever, work never.

(#29091) toth_janika válasza Mirman (#29086) üzenetére


toth_janika
őstag

Hm..... esetleg azt lehetne még, hogy unistall, és vissza:)

Flickr - http://www.flickr.com/photos/toth_janos/

(#29092) Foose


Foose
addikt

érdekes bejelentés az akku kalibrációról.

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#29093) noxon


noxon
őstag

Hello!
Tud valaki hasonló widgetet mint a go message meg a go facebookos? mert nem használok go launchert, viszont hasznos lenne ilyen widget.

We live in a simulated world...

(#29094) Canonfan


Canonfan
senior tag

Sziasztok!

Nem akarok floodolni, de [erre] nincs ötletetek, kíváncsi lennék hogy szerintetek mi a helyzet... :) :R :R

(#29095) F-ECT$ válasza Canonfan (#29094) üzenetére


F-ECT$
titán

Próbáld meg, de szerintem nem fog menni a frissítés.

Dive ever, work never.

(#29096) 67tuareg válasza Foose (#29092) üzenetére


67tuareg
tag

Nos akkor ha akku téma megkérdezem itt is: Defy a Defy+ akkut nem tölti fel csak 90%-ig. Teljesen feltöltve lett beletéve, első alkalommal még 96%-ig töltötte, és vagy négyszer volt töltve kikapcsolva is.

(#29097) Drenadar válasza 67tuareg (#29096) üzenetére


Drenadar
veterán

nem tettél fel kérdést.

Kalibrálás menetét ismered? nem próbáltad még meg?

(#29098) 67tuareg válasza Drenadar (#29097) üzenetére


67tuareg
tag

Hát igen nem tettem fel kérdést, elnézést, és igen arra vagyok kíváncsi az akkukalibrálásra, mert nem ismerem a menetét!

(#29099) idegenufo


idegenufo
tag

Sok helyen olvasni hogy a LI-Ion aksikat hogy kell tölteni,ezt ugye nem kell már rajta hagyni a töltőn mindenki tudja mert nem csepptöltésű stb.,ha feltöltötte magát 3 óra után lekell venni,illetve itt jön a kérdés:

Minden helyen mást irnak és nem egyértelmű,van ugyanis benne 3 biztonsági védelem is az aksi miatt ha netán rajta hagynád,de e kérdésem az,hogy rádugom a kábelre és feltölt 3 óra után kb.és nem vagyok ott,ha rajta hagyom nem lesz e baja tényleg,mert valahol mondom azt irják hogy nem mert 3 biztonsági védelem is van benne,valahol meg azt hogy túlmelegszik meg az aksi élettartalmát csökkenti,valahol meg azt,hogy bekapcsolt állapotban is tölthetem és töltsem úgy,mert akkor mindig csak annyit tölt utána amit a bekapcsolásnál elveszt és nem károsodik,valahol meg a homlok ellenekezőjét irják,pedig mindegyik szakmai kivesézés a li-Ion aksikról,sok oldal van ilyen!

Tehát most akkor azonnal le kell húznom 3 óra után,vagy ha itt hagyom este tölteni és mondom majd reggel lehúzom,nem károsodik e az aksi?! Help!Thanks!

(#29100) toth_janika válasza Canonfan (#29094) üzenetére


toth_janika
őstag

Szerintem próbáld meg a frissítést! Mit veszítesz? Ha nem warez akkor bajod nem lehet, ha meg az, akkor meg meglátjuk legalább hogy mi történik egy warez szoft frissítésekor! :DDD
Bár sztem semmi, de ez egyéni vélemény

Flickr - http://www.flickr.com/photos/toth_janos/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.