Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#30101) atillaahun válasza janez (#30098) üzenetére


atillaahun
veterán

Ez így érdekes, ugyanis Market-ben My Apps között nem látszó programokat nem kellene, hogy frissítsen. Kiír egyébként valamit, vagy csak mikor jónak látja kicseréli a legújabbra?

#30099) Bavid
Viber-rel most egyébként nem lehet nem Viber-t hívni fizetősen? Kerestem a tarifáikat, de nem találtam sehol. :U

(#30102) szutyis


szutyis
tag

Sziasztok
Olyan app létezik ami a beszédet leírja? Diktálni szeretnék ,de nem találtam.
Előre is köszönöm :R

(#30103) Luissimo válasza szutyis (#30102) üzenetére


Luissimo
veterán

hogyne, ugyhívják,hogy titkarno 1.0 :)

(#30104) RootRulez válasza szutyis (#30102) üzenetére


RootRulez
félisten

Talk To Me-k tudják tán ezt, de csak angolul. :K

- Talk To Me Cloud

- Talk To Me Classic

Még ez a Vlingo Virtual Assistant is tud hasonlót...

[ Szerkesztve ]

═════════════════════════════════════════

(#30105) atillaahun válasza szutyis (#30102) üzenetére


atillaahun
veterán

Meg a Google Voice Search. Magyar természetesen nincs. Szvsz az angol is elég kaka, legalábbis én tudok úgy beszélni hogy érccse rendesen.

[ Szerkesztve ]

(#30106) Bavid válasza atillaahun (#30101) üzenetére


Bavid
senior tag

Ha olyan embert hívsz akinek nincs viber-e, akkor sima hívás lesz belőle: "Calls or messages placed from Viber to "non Viber users" will go through your local cell phone provider like a regular cell call."

(#30107) janez válasza atillaahun (#30101) üzenetére


janez
aktív tag

Reggel kiveszem repcsimódból és látom, h tölti lefelé a gmailt minden előzetes kér(d)és nélkül. Lehet, h telepítem a /data-ra, ha nem lesz más megoldás.

[ Szerkesztve ]

(#30108) janez válasza TRob1 (#30100) üzenetére


janez
aktív tag

Megfontolom... Végülis igazad van. Nem egy egszerű progiról van szó. Nem is emlékszem már a forrására. "Gmail blacked out" a neve.

(#30109) Timer


Timer
veterán

Sziasztok!

Olyan programot keresek, amivel a telefon kameráját az égbolt felé fordítva a látható csillagképekről, csillagászati jelenségekről, objektumokról szerezhetek részletes információt! Azt hiszem, valamelyik szolgáltató reklámjában láttam anno hasonlót.

Illetve ha van bármilyen használható AR alkalmazás, amit tudtok javasolni, azt is szívesen kipróbálnám! Köszönöm!

(#30110) TayRol válasza Timer (#30109) üzenetére


TayRol
veterán

esetleg google sky map?

(#30111) Timer válasza TayRol (#30110) üzenetére


Timer
veterán

Kipróbálom, köszönöm!

(#30112) spiritex


spiritex
veterán

Most, hogy nagy Launcher próbálgatásban vagyok adódott egy problémám:

Nagyon szeretem a telefonomat, de gyárilag csak 173MB ROM van benne, ami állandóan betelik. Úgy tudom, hogy az SD-re nem lehet olyan app-okat átpakolni, amiknek widget-je van kirakva a képernyőre. Így is jártam el mindig, de amíg a gyári TwLauncher-t használtam, hozzá kellett szoknom, hogy az SD-re pakolt alkalmazások sima indítóikonjai (pl. Skype, Angry Birds, Bonsai Blast...) is eltűntek újraindítás után a Home screen-ről és az AppDrawer-ből is. Rájöttem, hogy ha lezárom a TwLaunchert és újraindul, akkor megjelennek az ikonok. Azt hittem, hogy ez természetes, ezért igyekeztem minél kevesebb app-ot áttenni SD-re.

Most, hogy áttértem a GO Launcher-re nem jelentkezik ez az egész mizéria! Minden SD-n levő app ikonja minden probléma nélkül megjelenik újraindítás után is.
A kérdésem tehát az, hogy az indítóikon az ugye nem számít widget-nek? Tehát most GO alatt már ugye nyugodtan átpakolhatok minden app-ot az SD-re, ami az áthelyezhető (Movable) kategóriában van az Android Assistant szerint? /u.i.: nem root-olt a telóm/

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#30113) TRob1 válasza spiritex (#30112) üzenetére


TRob1
veterán

Az nem widget, az csak ikon. Szinte minden appot áthelyezhetsz. Azért szinte, mert van 1-2 ami nem fog működni, illetve ahogy említetted is, amiknek van widgetje (vagy csak abból áll), azok se...

¤ R'n'R ¤

(#30114) spiritex válasza TRob1 (#30113) üzenetére


spiritex
veterán

Köszi szépen! De akkor meg tényleg nem értem mi baja volt a gyári Tw-nek az átpakoltak ikonjaival...

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#30115) djadji


djadji
senior tag

Hello!

Keresnék egy olyan APPot, ami azt tudja, hogy megjegyzi-tárolja, hogy egyegy telefonszámot hányszor, mikor mennyi ideig hívtam, összesen mennyit hívtam.
Szval azt szeretném én látni, hogy ez elmúlt 2 hétben, 1 hétben, ... mennyibe fáj nekem az asszony hívogatása... Meg ilyesmi..
Ismer valaki ilyet?

http://djadji.fw.hu

(#30116) skidrowkill


skidrowkill
aktív tag

Üdv
Gyári(nem rootolt) Zte Skate-en megy a gangstar west coast?

iPhone 5S™ 32 GB 9.2 I'm lovin it !!Amikor azt mondod: 'Feladom!', gondolj arra, hogy ilyenkor másvalaki azt mondja: 'Egek, micsoda lehetőség!'

(#30117) AXisBOLD


AXisBOLD
addikt

sziasztok,

van dobgép vagy egyéb zene"készítő" szoftver droid alá?

Aurea mediocritas

(#30118) TRob1 válasza AXisBOLD (#30117) üzenetére


TRob1
veterán

Drum Kit

Drum Set

Drums - Pro drum set

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#30119) psg5


psg5
veterán

Üdv!

Gio bekapcsolás után bal alsó sarokban halványan kiírva: "Biztonságos mód"
Kikapcs-bekapcs és nincs ott.

Mi volt ez?

F.K.T.

(#30120) djadji válasza TRob1 (#30113) üzenetére


djadji
senior tag

Hali:
Kösz az ötletet a naptárhoz, frankóm beválik...
Az egyetlen bajom a Simple Calendar widget-tel, sikerült "teljes képernyősre" rakni, de akárhogy állítgatom, mindig csak a következő 9 esemény jelenik meg, holott elférne akár 15 is....

http://djadji.fw.hu

(#30121) TRob1 válasza djadji (#30120) üzenetére


TRob1
veterán

Nincs mit.
-

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#30122) djadji válasza TRob1 (#30121) üzenetére


djadji
senior tag

Hát azt próbáltam én is.. de hiába állítgatom..
Kilenc a max. Ha kevesebbet állítok be akkor az megy, de több, az nem.
Pedig elférne még (az egész oldalt erre szánom).
Beállítottam a Widget Size-t nagyra, és újraindítottam a ZTE-t. Szóval meg is jelent teljes képernyőbe... de kilencnél többet nem akar mutatni.
Így is kafa... de .... jó lenne ha tudna többet is.. :DDD

http://djadji.fw.hu

(#30123) TRob1 válasza djadji (#30122) üzenetére


TRob1
veterán

Azért szerkesztettem ki a hsz-t, mert most próbálgattam, ráadásul nálam csak 7et jelenített most meg. Illetve 7 napot, jan 31-ig. :U

szerk: Na már fullba jeleníti meg, amennyit akarok. :D

Az események számát is állítsd pl. 20-ra, meg az alatta lévő Események keresését is 14 vagy 30 napra

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#30124) AXisBOLD válasza TRob1 (#30118) üzenetére


AXisBOLD
addikt

thx

Aurea mediocritas

(#30125) volvoguy


volvoguy
addikt

Üdv! mClock-hoz kéne a következő skin, de a filesonic is beadta a derekát a megaupload után.

Tudnátok segíteni? [link]

Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

(#30126) djadji válasza TRob1 (#30123) üzenetére


djadji
senior tag

KIRÁLY! KÖSZI, már megy nekem is... :C :C :C
:R :R

http://djadji.fw.hu

(#30127) pepe10.10


pepe10.10
tag

Jó estét!
melyik az a progi, hogy nem sötétül el a kijelző alkalmazás hazsnálatakor?
illetve melyik a legjobb fénykép/kamera alkalmazás? nem baj ha fizetős !! soroljatok fel párat , köszi :)

Laza vagyok szétesem, kezemben a GSM.

(#30128) TRob1 válasza pepe10.10 (#30127) üzenetére


TRob1
veterán

KeepScreen

vagy

KeepScreen

(Nemtom melyik a jobb.)

Illetve fotó:

Camera360 Ultimate

(#30124) AXisBOLD:
Nincs mit. :R

(#30126) djadji:
Nincs mit. :R

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#30129) Necc


Necc
addikt

Valaki tudna nekem dobni egy leirast, hogy hogyan vagy mivel lehet eltuntetni a felso statuszsor jobb oldalarol az akumulatorral kapcsolatos infokat?
Valahol regen olvastam de akkor rootolhatatlan volt meg a droid 2.3.4 es akkor megtalaltam, de most hogy kellene, sehol se talalom :D

Yo momma's so FAT she can save files bigger than 4GB!

(#30130) tybsen


tybsen
addikt

Tud valaki olyan wlan tethering widgetet, ami mukodik ICS alatt? Mint pl. a hotspot widget 2.3-on. A nexus s-emen sajnos egyik sem mukodik, ami ment GB alatt.. Elore is koszi ha van otlet.

(#30131) vétó válasza pepe10.10 (#30127) üzenetére


vétó
aktív tag

[link]kamera alkalmazások közül a legjobb szerintem a ProCapture, már amennyiben nem annyira az effektek, hanem a profi beállítási lehetőségek a fontosak

- Nézd egy stoppos! - Á, biztos csak lájkol minket.

(#30132) punky10 válasza tybsen (#30130) üzenetére


punky10
addikt

Sajnos még nincs ICS-m,tehát csak ötlet:Elixir.

[ Szerkesztve ]

Samsung Xcover6 Pr0/Samsung Tab A9+

(#30133) ERPY válasza pepe10.10 (#30127) üzenetére


ERPY
őstag

Szerintem a legjobb kamera app az LgCamera. Videóban nagyon sok készüléken olyan minőséget hoz, amit alapban nem is tud.

[ Szerkesztve ]

(#30134) tybsen válasza punky10 (#30132) üzenetére


tybsen
addikt

koszi de sajnos nem mukodik :(

(#30135) skidrowkill


skidrowkill
aktív tag

AZ miért van hogy a gangstar west coast a ZTE Blade en tökéletesen működik a Skate-en meg fehér az egész képernyő!
Nem tud valaki vaamilyen megoldást rá?
ui.chainfire nem segít

iPhone 5S™ 32 GB 9.2 I'm lovin it !!Amikor azt mondod: 'Feladom!', gondolj arra, hogy ilyenkor másvalaki azt mondja: 'Egek, micsoda lehetőség!'

(#30136) tboldi válasza skidrowkill (#30135) üzenetére


tboldi
nagyúr

HTC-s átírás build.prop-ban?

(#30137) skidrowkill válasza tboldi (#30136) üzenetére


skidrowkill
aktív tag

Köszi megpróbálom :)

iPhone 5S™ 32 GB 9.2 I'm lovin it !!Amikor azt mondod: 'Feladom!', gondolj arra, hogy ilyenkor másvalaki azt mondja: 'Egek, micsoda lehetőség!'

(#30138) Tyer válasza spiritex (#30112) üzenetére


Tyer
őstag

Érdekes, nekem aminek van widgete, és átvan téve sd-re, az is megjelenik:)

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#30139) frensys


frensys
tag

Tudjátok ez az aksis téma akkor se hagy nyugodni,már abba is belenyugodtam hogy mivel szeretem ha csiri viri a telefonon minden(élő háttérkép szép,widget névnap widget időjárás stb.),szóval hogy oké reggel lehúzom a töltőről telin és este meg felteszem,DE,van hogy nem nyomkodom annyit vagy átlagosan és itt jön a lényeg,ekkor olyan 35 százalék néha néha megmarad a telefonon,na már most akkor mondaná az ember hogy akkor holnap is tudom még használni,de egy újabb napot meg nem bir ki és nincs bent töltőm,tehát 30-35 százalék még marad totál feleslegesen úgy átlagba nap végére és mégis rákell raknom tölteni mert ez kevés másnapra..röhej az egész..veszek egy szaros mikro usb kábelt azt beviszem és a gépen bent töltöm néha majd.pfffff

(#30140) TazLeacher válasza frensys (#30139) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Ez szerintem félrement, nem ide akartad. De azért megjegyezném, hogy 2 napja vettem töltőt a melóhelyemre, mert ha "nyomkodhatnékom" van, akkor nem akarom azt, hogy "jaj,de le fog merülni".

(#30141) volvoguy


volvoguy
addikt

Battery % alkalmazás ICS (kék) stílussal a notifikációs menüre! Tud vki?:) (kör, sima számos is megteszi:))

Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

(#30142) TRob1 válasza TazLeacher (#30140) üzenetére


TRob1
veterán

Dehogynem ide akarta. Mániája teleszemetelni ezt a topikot.

(#30143) frensys :
Mivel témákat, live wallpapereket nem illik sd-re tenni... Normál appok valók oda (amiket nem használunk folyamat), oszt csók.

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#30143) frensys válasza spiritex (#30112) üzenetére


frensys
tag

Az én tapasztalatom az,hogy mondjuk egy mozgó háttérképet tüzijátékot áttettem az sd-re 2.3.3 alatt és go launcher ex-em van,akkor újrainditásnál nem volt ott,a gyári háttér jött mindig vissza és újra be kellett állitanom a tüzijáték hátteret..

(#30144) frensys válasza TazLeacher (#30140) üzenetére


frensys
tag

Ok,de franc se akarja tölteni a telefont bent,az előző nokiám 3 nap után csipogott mindig este hogy pirosban van lemerül és még kibirta hazáig,mindig itthon töltöttem fel,mindig 3 nap után estére merült le,de tudom hogy ennek 1 nap az átlaga,de amit irok az van hogy mindig marad azért 30-35 százalék körül estére ami másnapra meg nem elég,igy rákell töltenem reggelig rajtahagyom,bent nem lenne kedvem töltögetni még errre is figyelni,mert bent negyed napot birna még..na mind1

(#30145) frensys válasza TRob1 (#30142) üzenetére


frensys
tag

igen én ezt tudom,csak válaszoltam a srácnak hogy én is igy jártam régebben

(#30146) TazLeacher válasza frensys (#30144) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Ezt viszont már nem itt kellene megbeszélni, itt a programokról van szó, és nem az akkukról. Ezzel keresd fel a telefonod saját topicját. Én tényleg azt hittem félrenyomtad, de így viszont tényleg ne ide.

TRob1:

jav: A 4. is. <----- :C

[ Szerkesztve ]

(#30147) TRob1 válasza frensys (#30145) üzenetére


TRob1
veterán

A kibebaxott szerkesztésért már többen is szóltunk. Mikor tanulod meg végre?

szerk: Az utolsó 3 hsz-ed belefért volna 1be is.

(#30148) frensys: A 4. is.

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#30148) frensys válasza TRob1 (#30147) üzenetére


frensys
tag

:-/ jó :-/

[ Szerkesztve ]

(#30149) Tyer válasza frensys (#30148) üzenetére


Tyer
őstag

Te vagy az Optimus One-os srác, ugye?
Ma kiprobáltam a telot, hát elég jol lehet vele irni sms-t:) Talán egyet hibáztam 160 karakteren...

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#30150) fatal` válasza frensys (#30143) üzenetére


fatal`
titán

Mert az SD-t jóval indítás után csatolja csak fel.

És jó lenne, ha nem szemetelnéd tele a topicot, többször szóltunk már érte.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.