Hirdetés

2024. június 22., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#29351) SZATA válasza porse (#29350) üzenetére


SZATA
senior tag

Sajnos nem tudom már miket próbáltam. Régen volt, többször nekifutottam, jó párat megnéztem.
De ha vki olyat ajánl ami mindet tudja, akkor az még biztos nem volt.

(#29352) Genius007


Genius007
őstag

Lenne egy kis problémám.
A telefonom (ZTE Skate) szinkronizálta a telefonykönyvet a facebookal, viszont ezeket a neveket többségében csak akkor lehet látni, ha van net.
Próbáltam a telefonkönyvet kimenteni .vcf file-ba, aztán vissza tölteni, de csak azokat a telefonszámokat lehet látni, amiket én írtam be saját kezűleg.
Lényeg hogy azt szeretném megoldani, hogy vagy gmail-en, vagy egy file-ba ott legyen az összes contactom, telefonszámmal, mindennel. (amik facebookon is vannak).
Szóval ha esetleg Rom-ot cserélek, akkor net nélkül vissza tudjam tenni a telefonykönyvet.
Mert ha most szinkronizál a Gmail-el is, meg facebookkal is, akkor nagyon sok mindenkiből dupla van. (Akit annó én irtam be, meg akit szinkronizált facebookról).
Arról nem is beszélve, hogyha pl. 10x szinkronizálom fb-vel a telefonkönyvet, akkor mindenki 10x lesz benne, mert nem írja felül az előzőt.
Erre van valami megoldás, esetleg app. vagy ilyesmi?

Üdv. :R

Mod.: Vagy van esetleg olyan program, mint anno pl. SE-re a PC Suit, hogy feltettem, összekötöttem a telefont a géppel, és a gépen láttam mindent ami a telóba van?
(telefonkönyv, naptár, sms-ek, stb stb, ez nagyon hasznos lenne)

[ Szerkesztve ]

Hang-Fénytechnika bérlés: www.szervezdvelem.hu

(#29353) Ayg0


Ayg0
senior tag

üdv

Androidra van olyan ingyenes lejátszó ami pl egy .m3u vagy .asx fájlból ki tudja olvasni az ip-t (hogy ne kelljen pötyögni) és streameli onnan a mediát?

[ Szerkesztve ]

"A Celeron egy olyan gyár ami az Intelnek készít olcsó, megbízható processzorokat, ezért felesleges a Pentiumokért plussz pénzt fizetni."

(#29354) St3ven válasza Genius007 (#29352) üzenetére


St3ven
addikt

Legutolsó kérdésedre: MyPhone Explorer

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#29355) TRob1 válasza domerator (#29347) üzenetére


TRob1
veterán

Igen ám, de ilyet lehet másra is mondani: Gyári sms van ami nem tud "bubis" formát vagyis nem különülnek el olyan jól az üzenetek, körülményes több embernek küldeni 1 sms-t, témázhatóság hianya, sms-ek mentése/visszaállítása... sokminden. Vagy pl. lásd kettővel feletted az ébresztés: én pl. ezt nem értettem soha. Nekem pl. a gyári teljesen megfelel, eddig bármikor beállítottam, ébresztett, én meg felébredtem. (Ja hogy extra funkciók? Nah ezért jó másik sms kezelő is. ;) ) Úgyhogy 1 szó mint száz, szvsz a gyári sms app is sokkal carabb tud lenni mint egy alternatív megoldás. :DDD

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#29356) spiritex válasza SZATA (#29349) üzenetére


spiritex
veterán

Én nem értem az Alarm Clock Xtreme nálad hol vérzett el?? Talán a 2MB-nál?? Ezt szerintem mind tudja... Én is régóta azt használom.
Más kérdés lenne, ha olyan igényed lenne, hogy reggel 7 órakor wifi segítségével figyelje a telefon GPS koordinátáit, és ha még mindig otthon van, akkor riasszon 10x-es hangerővel..

[ Szerkesztve ]

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#29357) petipetya válasza mrkorooo (#29344) üzenetére


petipetya
nagyúr

Nekem pl. semmi, sokkal jobb a gyári.

"nincs rá lezsóidő"

(#29358) k850 válasza petipetya (#29357) üzenetére


k850
addikt

Én is így vagyok vele! :K

Az SE X8-on megtanultam, hogy érdemes spórolni a memória kapacitással.
Az a lényeg, hogy plusz alkalmazással fölösleges terhelni a rendszert, de ez egyén függő, hogy mire van szüksége.

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#29359) petipetya


petipetya
nagyúr

xSide és tboldi köszönöm a kép linkelésben nyújtott segítséget. :R

"nincs rá lezsóidő"

(#29360) TRob1 válasza k850 (#29358) üzenetére


TRob1
veterán

"Az a lényeg, hogy plusz alkalmazással fölösleges terhelni a rendszert" - Ezt pont egy olyan világban kijelenteni ahol az emberek nagy részének mániája a felesleges óra, időjárás és frászbukk app/widget? Én pl. ezzel a 3-mal elég sokat tudok spórolni ;] :DDD (Nem is beszélve a sok-sok megás, PC-n már 8-10éve is elavultnak számító játékokról)

De hát ahogy mondtad is: "ez egyén függő, hogy mire van szüksége" :U

ui: Az már megint egy más kérdés, hogy nem azt a világot éljük, ahol a többség azért vesz vagy tesz dolgokat, mert szüksége van rá. :U

ui2: De ebből ne legyen vita, nem azért írtam. :N

(#29357) petipetya:
Felsorolnál pár dolgot hogy mikben sokkal jobb a gyári? Tényleg érdekel, mert lehet hogy visszatérek rá. :) (Egyedül a méretet ne említsd, mert az nem azt jelenti hogy jobb, és helyem van bőven)

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#29361) tutis


tutis
őstag

Olyan alkalmazás létezik-e amivel be lehet állítani hogy a gps kapcsoljon be bizonyos alkalmazások indulásakor?

http://www.youtube.com/tutisgsxr

(#29362) spiritex válasza mrkorooo (#29344) üzenetére


spiritex
veterán

Előfordulhat, hogy ezek közül valamiket már javítottak újabb rom verziókban, de engem android 2.2-n ezek nagyon zavartak:

- ha beléptem egy korábbi sms láncba, amiből csak újra el szerettem volna olvasni az utolsót, akkor egyből felugrott a billentyűzet, letakarva a fél képernyőt, így mindig meg kellett nyomnom a Back gombot, hogy eltűnjön a billentyűzet és lássak valamit,
- nem lehet lezárni az sms-eket, a főnököm simán beleolvas az sms-ekbe, ha valaki bent felejti a telefonját,
- nincs karakterszámlálója!!!, csak az utolsó 10-15-nél jött elő, így nem tudtam sosem, hogy éppen hány karakternél járok, és mennyire kell takarékoskodnom a betűkkel,
- nincs könyvtár (Bejövő, Elküldött, Piszkozatok, stb.) nézete, csak sms-lánc nézete,
- nem lehet időzített sms-eket küldeni,
- nem lehet más-más új-sms-jelzést hozzárendelni egyes ismerősökhöz, így ha új sms-t kaptam, nem tudtam fontos-e az sms és mindenképpen meg kell-e szakítanom a munkát, hogy elolvassam, vagy ráért volna elolvasnom később is.

Röviden ennyi, de ezek csak azok a dolgok, amik hirtelen eszembe jutottak.

[ Szerkesztve ]

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#29363) Sanyi.mTs


Sanyi.mTs
addikt

telefonkönyvben létrehoztam egy csoportot, hogyan tudok a csoporthoz csengőhangot rendelni? (ZTE blade 2.2)

(#29364) TRob1 válasza tutis (#29361) üzenetére


TRob1
veterán

GPS-t soha ki se kell kapcsolni, eleve csak akkor működik, ha olyan appot indítasz, ami használja.
Vagy mire gondolsz konkrétabban? Milyen bizonyos alkalmazások indulásakor?

¤ R'n'R ¤

(#29365) Cartman023 válasza spiritex (#29362) üzenetére


Cartman023
aktív tag

Hát leírtál egy-két olyan érvet, ami meggyőz, hogy lehet le kellene cserélnem a gyári sms kezelőt.

(#29361) tutis

A Tasker tud ilyet, ha jól tudom.

(#29366) petipetya válasza TRob1 (#29360) üzenetére


petipetya
nagyúr

Gyorsabb és nem akad. Mondjuk ez nem a sima androidos, hanem a Sense által módosított.

"nincs rá lezsóidő"

(#29367) TRob1 válasza petipetya (#29366) üzenetére


TRob1
veterán

:F Mi a gyorsabb? A kapott üzenetek elolvasása, vagy az üzenetek megírása? (Ha már üzenetkezelőről beszélünk) ;] :))

szerk: Én az a típus vagyok, hogy nekem a sebesség nem minden, nem ez az elsődleges. A sebesség/akadás miatt nem adom fel az extra funkciókat semmiben/soha/sehol az életben. (De ha maradunk csak az appoknál: se az sms-nél, se a kontaktoknál, se a launchernél) :N

(#29368) tutis:
Sejtettem hogy ilyesmi lesz, azért is kérdeztem rá. :D
Nem eszi, mivel nincs ami használja. Nyugodtan tégy 1 próbát. 1 éves a telefonom, de még soha nem volt kikapcsolva a gps. :N Ha nem megy olyan app aminek kell a gps, nem is fogyaszt. Ha indítod az appot (navi, tracker, néhány iránytű, fényképező... stb), akkor indul a "dzsipszi" is, ha leállítod ezeket az appokat, akkor a gps is "leáll".

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#29368) tutis válasza TRob1 (#29364) üzenetére


tutis
őstag

arra gondoltam hogy pl elindítok egy navit akkor bekapcsolódjon a gps funkció. Ha bekapcsolva van folyamatosan nem eszi az akkut?

http://www.youtube.com/tutisgsxr

(#29369) spiritex válasza Cartman023 (#29365) üzenetére


spiritex
veterán

Akkor a Pansi SMS-t ajánlom, nagyon sok mindent tud, és emellett gyors is, és tetszőlegesen színezhetők (méretezhetők) a betűk, a hátterek! Eszembe jutott még egy dolog, ami tetszik: a jelzés vibrálását tetszőleges számú és gyorsaságú összetevőre lehet formázni. Emellett ha írsz nekik egy gmail-es címre óhaj-sóhajt, aminek van is értelme, akkor legtöbbször rövid idő alatt megcsinálják. Így jött be pl. nemrég az egyedi új-sms-jelzés is.

[ Szerkesztve ]

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#29370) acsati válasza mrkorooo (#29344) üzenetére


acsati
aktív tag

Én azt hiányolom amit már megszoktam, hogy nem látom, hogy melyik a kimenő és bejövő üzeneteim. Szóval nincs mappába csoportosítva. Igaz még új a telom, lehet még csak nem jöttem rá, hogyan kell ezt megoldani, de szívesen várom a tanácsokat! :D

(#29371) pethYeti


pethYeti
addikt

Google naptárba honnan tudnék importálni névnapokat tartalmazó naptárat és ünnepnaptárat?

(#29372) idegenufo


idegenufo
tag

AZért senki nem idióta,mert sok a felmerülő probléma és mindig kérdez az illető!

A tények azok tényeg!

A telefon hangja telefonálásnál,akit hallok bárkit is hivok,dobozhangja van,nincs mit szépiteni!

Az aksi ma reggel 100-as volt,idefele munkahely fele 1 órán át hallgattam armin mixet és mellette neteztem kicsit index.hu,mire beértem 76 százalékos volt az aksi,ennyi!

Ha átlagosan használnám a telefont,akkor is estére alig maradna kb. 15 százalék,ha csak bekapcsolom és nem nyúlok hozzá és éjszaka kikapcsolom,akkor bir ki 2 napot,ismétlem ha nem csinálok rajta semmit szinte!

Az sms irás is megoldódott,nem kell ide csiri viri smartkeyboard meg anysoft stb.,a saját gyári lg beviteli módja tökéletes rájöttem,csak hát mindenki ugye lecseréli alapból én is igy tettem és meg se néztem milyen jó a gyárija,ami a következő: Egy gombon ugye 3 betü és addig nyomod amig kell,mintha normál telód lenne,úgyhogy ez is megoldva!

A wifi kérdéseimre hivatkozva meg sokprogramot kipróbáltam ami összeköti a gépet és telót,egyik szarabb volt mint a másik,mire végre rátaláltam az igazi jóra az Airdroidra-,egyszerű és működő,tökéletes!

A zenei dolgos témáimra is azért hezitáltam ennyit,mert a legjobb leghangosabbat akartam megtalálni,és sikerült is,a saját beépitett kalap szar ugye,olyan kellett amiben van eq,a mixzing mediaplayerbe volt és nagyon komoly eq-js van és hangos is teljes hangerőn,de itt néha néha véletlemszerüen bepattog zenejátszásnál mintha nem birná a teló vagy az eq lenne szar.A music player pro meg olyan volt mint a többi átlagos lejátszó,nem annyira hangos,és ha adtál mélyet vagy magasat rá,fokozatosan halkitotta elnyomta a zenét szép lassan,ha a csúszkát felére már feltetted mondjuk a mélynél vagy akár a magasnál,a zene halkult elnyomta a frekije,szarul csinálták meg,sok ilyennel találkoztam,a legjobb a poweramp,brutál hangos,fullos az eq-ja! Ennyi!

Nem tudom még mit kérdezhettem de azok is jogosak voltak,na ennyi.

(#29373) spiritex válasza acsati (#29370) üzenetére


spiritex
veterán

Nem lehet megoldani... csak ha felraksz egy célirányosan fejlesztett sms app-ot.

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#29374) hackeeeee válasza canniball (#29348) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

A gyári elvileg ékezet nélküli karakterkódolással egynek számolja, legalábbis GT540-nél és Samsung Mini-nél így volt/van.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#29375) pethYeti válasza idegenufo (#29372) üzenetére


pethYeti
addikt

A dobozhang a telefon hibája. A merülés pedig teljesen normális. Ha használja is az ember az telefont esténként bizony tölteni kell.

(#29376) petipetya válasza TRob1 (#29367) üzenetére


petipetya
nagyúr

Nincs szándékomban meggyőzni, ezért ennél több szót nem ejtek erről. Nekem megfelel. :)

"nincs rá lezsóidő"

(#29377) vétó


vétó
aktív tag

Friss, ropogós, magyar internetes rádió app: neston.hu

[ Szerkesztve ]

- Nézd egy stoppos! - Á, biztos csak lájkol minket.

(#29378) TRob1 válasza pethYeti (#29371) üzenetére


TRob1
veterán

Webes Gmail accodba belépsz, katt Naptárra, majd jobb felső sarokban a Beállítások/Google Maps beállításai-ra, és ott a Naptárak fülre. Ott lesz egy olyan, hogy: Tallózás érdekes naptárakban. :K

(#29376) petipetya:
:R

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#29379) stefi68 válasza spiritex (#29369) üzenetére


stefi68
addikt

Ez a Pansi SMS tud olyat, hogy a jobbra dőlő ékezeteket átalakítja balra dőlőkké?

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#29380) spiritex válasza stefi68 (#29379) üzenetére


spiritex
veterán

Gépelésnél gondolod, on-the-fly? Vagy hogy a jobbra dőlőkkel megírt sms-eket balra dőlőkkel küldje el? Szerintem nem tud, de mire kell ez? Én pl. vagy ékezet nélkül írok, így a leggyorsabb, vagy balra dőlőket választok ki a felugró ablakból karakterspórolás miatt, ui. a jobbra dőlők "sokat esznek".

[ Szerkesztve ]

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#29381) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Gyári sms app, és pl. SwiftKey X nem jó? Vannak benne rendes magyar ékezetes karakterek is, plusz tanítható a már leírt szavakkal.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#29382) stefi68 válasza spiritex (#29380) üzenetére


stefi68
addikt

Nem gépelésnél, akkor rendesen látszanak. Küldéskor pl. a Handcent átkonvertálja balra dőlőkké, így aki a rendes ékezetes gépelést szokta meg nem kell keresgélnie utólag a szövegben, hogy miért is akarja 2 sms-ben elküldeni.

Tudom, hogy lehet úgy is írni, eleve balra dőlőkkel.... :K

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#29383) k850 válasza TRob1 (#29360) üzenetére


k850
addikt

"Felsorolnál pár dolgot hogy mikben sokkal jobb a gyári?" :F

Az az igazság, hogy ez készülék függő is. Pl. a SE X8-as naptárja nagyon gagyi, ezért mellette a Jorte Calendar használtam. A SE Xperia Mini már annyit javult ez az alkalmazás, hogy száműztem a Jortét. Vagy pl. ugyan ez a gmail apk, nem találtam jobbat tőle. Ez csak egy-két példa, de azért van.

De ahogy már előttem jó páran megállapították, az a jó az "okostelefonokban", hogy egy alkalmazásra sokféle alternatíva van. :C
A többi az az intelligencia, életkor , nemi hovatartozás és az ízlés dolga.

Számomra a legviccesebb alkalmazás az időjárás widgetek, nincs tökéletes. Tudja ezt minden józan ember, egyszerűen lehetetlen. Még is több oldalt megtöltött ezen probléma ecsetelése. Én olyan oroszosa kinézek az ablakon, 100%-os, sohasem tévedtem még. :D

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#29384) xSide válasza pethYeti (#29371) üzenetére


xSide
őstag

Nevnapok (Javított)

Ezt importáld be az újonnan létrehozandó Névnapok naptáradba, és lesz sajátod!
Így nem fügsz egy külsős névnap naptártól, nem kapsz váratlan eseményeket, nincs értesítés csak amelyik névnaphoz beállítod, továbbá hozzáadhatsz, kiegészíthetsz napokat egyénileg testre szabva :DD

Más naptárak > klikk a nyílra > Naptár importálása > tallózd be a letöltött fájlt, válaszd ki melyik naptáradban jelenjen meg (célszerű előtte mondjuk egy üres "Névnapok"-at készíteni és ebbe rakni)!

(#29385) spiritex válasza stefi68 (#29382) üzenetére


spiritex
veterán

Megnéztem, és igen, van benne "Support for multiple language - Convert diacritical letters to plain ones", de a magyar nyelv még nincs a támogatottak között, csak cseh, lengyel, görög, francia, portugál, spanyol, olasz.

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#29386) TRob1 válasza k850 (#29383) üzenetére


TRob1
veterán

Az "Hogy mikben sokkal jobb a gyári", kifejezetten az sms appra volt értendő, de ezt leszámítva igazad van. :R
Egyébként Naptárból, Gmail appból (és ébresztőből) én is a gyárit használom, mert megfelelnek minden szempontból az Én igényeimnek.

¤ R'n'R ¤

(#29387) pethYeti válasza TRob1 (#29378) üzenetére


pethYeti
addikt

Köszi. Ezek a sportnaptárak is nagyon jók :)

(#29388) pethYeti válasza pethYeti (#29387) üzenetére


pethYeti
addikt

Viszont nem értem amit beállítottam sportnaptárakat miért nem szinkronizálja le?

(#29389) stefi68 válasza spiritex (#29385) üzenetére


stefi68
addikt

Feltelepítettem, szimpatikusnak tűnik és egy furcsaság az ÁRVÍZTŰRŐTÜKÖRFÚRÓGÉP -et elküldtem magamnak és ugyanígy meg is kaptam, teljes ékezettel 1 sms-ben.
Még további tesztelésnek vetem alá.

A Handcent-ben meg most csalódtam. Egyszerűen nem tudok úgy piszkozatként elmenteni, hogy ne adjak meg címzettet.
Ha meg megadok, akkor utólag nem tudom a címzettet módosítani :W

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#29390) spiritex válasza stefi68 (#29389) üzenetére


spiritex
veterán

:K ;)
Ez tényleg érdekes! De az első "í" betű beírásakor nem váltott át a karakterszámláló max. 70 karakterre? Mert szerintem ez a trükk, hogy max. ennyit tudsz elküldeni, ha speckó karaktereket használsz. De nekem így is tetszik!

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#29391) TRob1 válasza stefi68 (#29389) üzenetére


TRob1
veterán

Az ÁRVÍZTŰRŐTÜKÖRFÚRÓGÉP -et bármelyik sms appal elküldheted, akkor is 1nek számítja. :K

¤ R'n'R ¤

(#29392) stefi68 válasza spiritex (#29390) üzenetére


stefi68
addikt

Igaz, lecsökkenti a méretet, erre nem figyeltem és azért fér el 1 sms-ben, mert nem éri el a 70 karaktert....
Viszont a nyelvi beállításoknál a "diakritikus" karakterek átalakítása hagyományossá nem működik, gondolom azért mert a nyelvek között nincs benne a Magyar....

[ Szerkesztve ]

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#29393) Foose válasza stefi68 (#29382) üzenetére


Foose
addikt

Én speciel pont ezért használok handcent-et,mert Switkey X-et használok írásra.
Viszont használnék én más sms progit is,de ha magyar vagyok,akkor legyen az app is magyar :C

[ Szerkesztve ]

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#29394) spiritex válasza stefi68 (#29392) üzenetére


spiritex
veterán

Jaja. Érdemesnek tartom egyébként elmenteni az sd-re ezt a verziót, mert pillanatnyilag ez az eddigi legjobb, és nem lehet tudni, hogy nem rontanak-e el benne valamit. Én ezt minden app-al meg szoktam tenni, mert mindig eljön egy olyan verzió, amiben a sok variálás miatt már nem tetszik valami, és ilyenkor vissza tudok térni a már jól beválthoz. Az AlarmClockXtreme-nél pl. kiharcoltam, hogy a reggeli zenével ébresztés közben, ami nálam szól kb. 20 percig, ne világítson már a kijelző rajta a Snooze gombbal, és fogyassza az akksit, hanem maradjon teljesen sötét, de aztán egyszer csak jött egy verzió, ahol már nem lehet 0-ra venni a kijelző világítását...

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#29395) stefi68 válasza Foose (#29393) üzenetére


stefi68
addikt

Ezt speciel nem értem: pont azért használsz Handcent-et, mert Swiftkey X -et használsz?
Hogy függ ez össze :F

Ha pont Handcent-et használsz elárulhatnád hogyan mentsek piszkozatként egy üzenetet, hogy később el tudjam bárkinek küldeni...

[ Szerkesztve ]

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#29396) TRob1 válasza Foose (#29393) üzenetére


TRob1
veterán

"ha magyar vagyok, akkor legyen az app is magyar" - Ezért használom magyarul a GoSMSPro-t :DDD

¤ R'n'R ¤

(#29397) stefi68 válasza TRob1 (#29396) üzenetére


stefi68
addikt

Az még csak hagyján, de a 4.20 verziót egyedüliként a világon magyarul! :DD
(csak azért egyedüliként, mert én sem használom)

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#29398) Foose válasza TRob1 (#29396) üzenetére


Foose
addikt

Jogos. De én csakis azért nem azt tolom,mert az említett balra dőlő ékezetet nem kezeli. Ha azt kezelné,én is azt tolnám. Mert ugye a swiftkey x használatát szoktam meg,az meg segít írni,mert feldobja a szavakat,amiket persze ékezetesen dob...
(#29395) stefi68 : úgy függ össze,hogy a switkey x-el tudok kényelmesen,ékezettel írni,és mivel a handcent eldönt balra ékezetet,ezért megírom az smst (ékezettel) az meg küldéskor másik oldalra dönti az ékezetet,és nem számol plusz karaktert. Kb 2 napja vagyok handcentes,ebben még nem tudok segíteni :B

[ Szerkesztve ]

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#29399) TRob1 válasza stefi68 (#29397) üzenetére


TRob1
veterán

Na ezt nem mertem leírni. :B
(Jut eszembe, ezt a jobbra-balra dőlős témát nem vetnéd fel a készítőknek? Hogy de, természetesen? Hát akkor köszi szépen. :U :DDD )

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#29400) stefi68 válasza TRob1 (#29399) üzenetére


stefi68
addikt

Féltél, hogy majd bombáznak a felhasználói üzenetek ezrével, hogy nekem is, nekem is,....

Ja, persze, úgy is olyan nagy levélíró vagyok... :U

[ Szerkesztve ]

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.