Hirdetés

2024. június 23., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#29751) Lefty válasza TRob1 (#29749) üzenetére


Lefty
addikt

de, basszus. köszi :)

(#29752) fatal` válasza mrkorooo (#29746) üzenetére


fatal`
titán

Ez ilyen, talán egyszer javítanak rajta.

Viszont a facebookot marhára nem kötelező szinkronizálni, a facebook appban be tudod állítani, hogy ne szinkronizáljon senkit, vagy csak azokat, akik a telefonkönyvedben vannak, esetleg mindenkit (valószínű ezen van most).

(#29753) Arween


Arween
senior tag

XDA-n volt egy kimondott ikon pakokat összegyűjtő fórum,sajna etűnt a link.Esetleg valakinek nincs meg ?

(#29754) mrkorooo válasza fatal` (#29752) üzenetére


mrkorooo
aktív tag

az a baj hogy a galaxy S-emen tleg ugy volt h akár egyesével is társithattam, na itt nemugyvan :D sensation xe

[ Szerkesztve ]

Asus VI Hero, Intel i7 4770K, Corsair Dominator 2133Mhz 16Gb, Asus 7990 6GB, Corsair Graphite 600T , Corsair AX860, 2xDell 2713HM,Ducky Shine 3, Logitech G502 Proteus Core, iPad Air 2, rMBP CTO

(#29755) bubi92 válasza Arween (#29753) üzenetére


bubi92
őstag

erre gondolsz?

(#29756) Dzsuri89 válasza Probert75 (#29702) üzenetére


Dzsuri89
őstag

Megcsináltam, csak sajnos nem lett jó, mert a lockscreenem fele eltűnt és az aksi kijelzés se változott.
Lehetséges, hogy a konyha nem kompatibilis Ice Cream Sandwich-csel?

Valaki letudná nekem írni, hogy mi a pontos színkódja az ICS-ben található kék színnek?

(#29757) SZATA válasza punky10 (#29440) üzenetére


SZATA
senior tag

Valóban arra gondoltam, hogy ha pl. kitalálom, h autóval megyek dolgozni, akkor jól jön a 30 perc szundi. Az ébresztés állítgatásával meg azért nem próbálkozok, mert véletlenül a későbbin felejtem és másnap gáz van. Meg én első csörgésre nem bírok felkelni, muszáj éledeznem, az sem zavar ha 30 perc a szundi, tehát annyival előbb szól az óra.
Azt még kipróbálom h közel azonos időpontra két ébresztés eltérő szundival.

(#29758) decoati válasza Dzsuri89 (#29756) üzenetére


decoati
aktív tag

az ics ajánlásban mintha lenne színpaletta

család, gyerek, lakáshitel, közepesen szar munka vidéken

(#29759) defymoto


defymoto
senior tag

Üdv!
Nincs olyan program hogy amikor hívnak, és a telefonod kijelzőjét alulra fordítod akkor elnémul a telefon?

(#29760) cseppelcs


cseppelcs
csendes tag

Üdv Mindenkinek!

Kis segítséget szeretnék kérni a Google Maps-l kapcsolatban. Az lenne a gondom, hogy úgy szeretném használni, hogy ne navigáljon csak mutassa az utat. A gondom az, hogy ekkor nem hagyja bekapcsolva a kijelzőt hanem az alap android beállítás szerint kikapcsolja annyi idő múlva amennyire be van állítva "tétlenségkor". Sajnos nem találtam meg a beállítási lehetőséget hiába kerestem.

bye

(#29761) dokee78 válasza defymoto (#29759) üzenetére


dokee78
félisten

(#29762) defymoto válasza dokee78 (#29761) üzenetére


defymoto
senior tag

Köszi

(#29763) vétó válasza Dzsuri89 (#29756) üzenetére


vétó
aktív tag

színek

- Nézd egy stoppos! - Á, biztos csak lájkol minket.

(#29764) vétó válasza cseppelcs (#29760) üzenetére


vétó
aktív tag

ne a google maps alkalmazást indítsd el, hanem a navigációt. ott nem kell megadni célt, hanem a jobb felső sarokban nyomj a maps ikonra, és akkor az lesz, amit szeretnél.

- Nézd egy stoppos! - Á, biztos csak lájkol minket.

(#29765) Arween válasza bubi92 (#29755) üzenetére


Arween
senior tag

igen köszi:-)))

(#29766) lyeany


lyeany
csendes tag

sziasztok. netről letöltött témát, ami egyébként marketen fizetős, hogyan tudok frissíteni? marketen nem ugyebár, mert "még nem vásároltam meg" a témát.
Köszönöm!

(#29767) TRob1 válasza lyeany (#29766) üzenetére


TRob1
veterán

Topik címében az utolsó 2 szó mond valamit?

Frissíteni egyébként úgy tudod, hogy Megveszed! (Vagy ahonnan "beszerezted", panaszkodsz ott ;) )

(#29768) Zsolt_72:
Csak kicsit "elkéstél". :P

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#29769) lyeany válasza #40993792 (#29768) üzenetére


lyeany
csendes tag

Boccsesz, értelmező olvasás egyes, leülhet!

(#29770) Probert75 válasza NoMagix (#29743) üzenetére


Probert75
addikt

Nekem is tetszett, csak zavart, hogy nem tudtam más alkalmazásokat rendelni hozzá a 4 alap helyett. Ezért maradt az Agile lock magyarított verzája, mert bármire ki tudom cserélni a zárképernyő 4 alkalmazását.

(#29771) HofiZoli válasza lyeany (#29769) üzenetére


HofiZoli
senior tag

WAREZ tilos, és amit nem a marketen vásároltál meg, az tiltott dolog. Szerintem ne feszegesd a témát, mert a moderátorok megköszönik a részvételed. Ez jótanács, nem leugatás..

[ Szerkesztve ]

A hozzászólás elolvasása kizárólag erős idegzetű fórumozóknak ajánlott! A hozzászólás elolvasásából adódó esetleges fizikai és szellemi károkért a hozzászóló nem vállal semmilyen felelősséget!

(#29772) volvoguy


volvoguy
addikt

Udv! Wifi Analyzer nevu androidos appom osztalyozza a router channel-eket...es amire most van beallitva (6-os csatorna) nem a legjobb...hasznosnak tunik...lehet ebben vmi, hogy atallitom a channel-t??

Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

(#29773) lyeany válasza HofiZoli (#29771) üzenetére


lyeany
csendes tag

ahogy írtam már, sry. nem feszegettem tovább.

(#29774) hodostamas


hodostamas
addikt

CS 1.6 Androidra :)
No meg játszható pc-n is több módszerrel, ugyan azokon a szervereken persze.

(#29775) spiritex válasza defymoto (#29759) üzenetére


spiritex
veterán

Én erre a célra az EZAnswer-t használom, sok minden más hasznos dolog is van benne:
- képernyő gombbal felvétel, - hangerő/kamera gombbal felvétel, - rázással felvétel, - spam lista alapján szűrés,...

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#29776) defymoto válasza spiritex (#29775) üzenetére


defymoto
senior tag

Köszönöm

(#29777) Dzsuri89 válasza decoati (#29758) üzenetére


Dzsuri89
őstag

Köszi szépen neked is meg vétó kollégának a (#29763) számú hozzászólásában!

(#29778) Foose


Foose
addikt

Sziasztok! erre valaki? :U

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#29779) atillaahun


atillaahun
veterán

GO Launcher-ben szerintetek sem lehet rendesen kikapcsolni a dokk bar-t, mert eltüntetni engedi, de attól még foglalja a helyet, és úgy elég szarul néz ki, mert kitakarja a felette lévő ikonokat.
Mert jó lenne a widgetek miatt, de asszem már korábban is ezért hagytam inkább fent az ADW-t, mert a GO-T nem lehetett rendesen konfigolni.:-(

[ Szerkesztve ]

(#29780) Probert75 válasza atillaahun (#29779) üzenetére


Probert75
addikt

El lehet tüntetni a dockot, de az asztalon lévő ikonok attól még nem lesznek lejjebb.

[ Szerkesztve ]

(#29781) atillaahun válasza Probert75 (#29780) üzenetére


atillaahun
veterán

Én is ettől tartottam. Akkor megy vissza a kukába ahonnan kitúrtam. :(((
Köszi. :)

(#29782) Probert75 válasza atillaahun (#29781) üzenetére


Probert75
addikt

Viszot az asztalon elhelyezett ikonok sorközét lehet csökkenteni és akkor sokkal több elfér rajta. Akár egyénit is lehet beállítani.

(#29783) droti25


droti25
őstag

Sziasztok!

Aki használja a Better battery stat nevezetü appot attól kérdezném hogy mi alapján teszi sorrendbe a mutatott appokat!
A legtöbbet fogyasztás,vagy az épp jelenlegi fogysztás alapján rendezi?
Illetve mit is jelent a wakelock pontosan!Nekem a wakelock mortplayer a második helyen van a sorban!
Vki leírná pontosan hogy hogy kell ezeket az értékeket pontosan kielemezni?

[ Szerkesztve ]

(#29784) blumarine


blumarine
csendes tag

Hello!

Olyan aksi figyelő alkalmazást keresek, amely nem csak annyit mutat, hogy megjelenítés x %, hanem részletezi is, hogy mi eszi az aksit pontosan.

Köszönöm!
B.

(#29785) szakmaster válasza volvoguy (#29772) üzenetére


szakmaster
tag

Igen lehet benne valami, ugyanis ha rajtad kívül még más routerek is vannak a közelben azon a csatornán, az zavarhatja a WIFI kapcsolatod, csökkentheti a maximális átviteli sebességet stb... Úgy tudom, hogy az újabb routerek már rendelkeznek olyan technológiával, ami megpróbálja automatikusan belőni a megfelelő csatornát.

Én is használom ezt az appot, és most derült ki, hogy a szomszéd routere ugyanazon a csatornán van mint az enyém. Át is állítottam másikra, és határozottan jobb lett a jelerősségem bizonyos helyeken a lakásba. :)

(#29786) Bavid


Bavid
senior tag

Sziasztok, korábban már kérdeztem, de nem jött válasz, Scorched Earth-höz hasonló játékot tud valaki androidra? Amit lehet 1 mobilon ketten (v. többen) játszani? Armored strike nem jött be.

(#29787) baandii


baandii
senior tag

ki mit használ szótár progiként? tudnátok ajánlani vmi jó angol-magyar/magyar-angol app-ot...

(#29788) Drenadar válasza baandii (#29787) üzenetére


Drenadar
veterán

google translate?

[ Szerkesztve ]

(#29789) volvoguy


volvoguy
addikt

Üdv! Még soha nem vásároltam a Market-en. Nincs bankszámlám, ezért ismerősével szeretnék fizetni. Jár ez bármi kockázattal? Adatok kiadása, több pénz levétele stb?

Vagy bátran lehet vásárolni?

Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

(#29790) blumarine válasza baandii (#29787) üzenetére


blumarine
csendes tag

(#29791) atillaahun válasza volvoguy (#29789) üzenetére


atillaahun
veterán

Én anyámnak se adnám meg a bankkártya adataimat, nem hogy a neten. Természetesen a főkártyára értem, ha van netes kártyád, amiről csak annyit vonhatnak amit ráteszel, azzal mehet. Én is úgy vásárolok már régóta. Mondjuk nem pont a Marketen, mert ott elsőre behúztak picit.

(#29782) Probert75
De attól még ott marad alul meg felül is a 2 nagy üres hely ami elég bénán néz ki, hogy nem lehet vele csinálni semmit. Meg az is gáz, hogy a dokkon lévő ikonok számát se lehet állítani.

[ Szerkesztve ]

(#29792) volvoguy válasza atillaahun (#29791) üzenetére


volvoguy
addikt

Ergo olyan bankkártya adatot ne adjak meg neten, amin van a család megtakarított pénze? Érdemes olyan bankkártyával vásárolni Market-ről is, amin nincs sok pénz?

Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

(#29793) vinikorn


vinikorn
aktív tag

Erről az óra app-ról nincs olyan rossz tapasztalat, hogy eszi az akkut: [link]? Nekem pont ilyen minimalista stílus kellene.

(#29794) atillaahun válasza volvoguy (#29792) üzenetére


atillaahun
veterán

Pontosan. :)
Egyébként ez kicsit olyan, mint felvenni a havi fizut a számláról, betenni a farzsebbe a tárcába, aztán kimenni a piacra krumplit vásárolni.

(#29795) vinikorn


vinikorn
aktív tag

Galaxy S-hez ilyen gyémántmintás szilikon burkolat nincs valakinek eladó: [link]? PÜ.

(#29796) fatal` válasza atillaahun (#29791) üzenetére


fatal`
titán

Nem húznak be a marketen, ha elolvasnád a feltételeket látnád. Első aktiváláskor leemel 1 dollárt és ezt később visszakapod (30-35 nap).

A többivel egyetértek.

(#29797) TRob1 válasza fatal` (#29796) üzenetére


TRob1
veterán

Én nem akarok senkit győzködni, de senkinek nem fog csak úgy eltűnni pénze a kártyájáról. Ha mégis, azt meg visszakapja (előbb vagy utóbb :U ).
(Egyébként nálam nemrég volt olyan, hogy Benzinkúton tankoltam, kártyával fizettem, majd néhány nap múlva nézem a netbankot, és 2szer "nyúlták" le a pénzt. :Y Telefon Banknak, mondják oké, intézkednek, ilyen esetekben max 30 nap. Mondom "hudejó". Erre másnap ott volt újra a pénz. Komoly. :K )

¤ R'n'R ¤

(#29798) volvoguy


volvoguy
addikt

Üdv! ICS kék battery kijelzőt keresek a status bar-ra.

Ezt találtam, csak fizetős:( [link]

Vmi ehhez hasonlót, a lényeg, hogy CSAK KÉK-ben mutassa a kijelzést, mindegy mennyire van feltöltve az akksi:)

Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

(#29799) Drenadar


Drenadar
veterán

egy dolláron szórakozni...

nekem az a felfogás tetszik, hogy ha megveszel egy appot, és azt törlöd bizonyos időn belül jön az email, hogy cancelled és már adják is vissza a pénzt.

(#29800) bubi92 válasza TRob1 (#29797) üzenetére


bubi92
őstag

nekem volt már olyan, hogy paypal-emről leemeltek kb. 10 ezret csak úgy....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.