Hirdetés

2024. június 22., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#29101) BoB válasza idegenufo (#29099) üzenetére


BoB
veterán

Az én álláspontom következik :)

Ha rajtahagyod estére semmi baja sem. A tapasztalat is ezt mutatja nálam, én mióta okostelefonom van (2,5 év) azóta minden este egész este töltőre teszem és nem lett rosszabb egyik akksi sem.

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#29102) idegenufo válasza BoB (#29101) üzenetére


idegenufo
tag

...oké értelek,de én mondom rádugom este mondjuk,és reggel veszem le,tehát nem estére hagyom ott ami max 5 óra kb. :F

(#29103) TRob1 válasza idegenufo (#29102) üzenetére


TRob1
veterán

Ha töltöm, egész éjjel rajta van nálam (7-8 órát minimum), és kutya baja.

szerk: Persze ez megint nem ebbe a topikba való téma.

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#29104) toth_janika válasza idegenufo (#29102) üzenetére


toth_janika
őstag

Ember! Ne már! Ok, hogy újonc vagy, de egy alap kellene! (Mondjuk megtanulni kérdést feltenni, és értelmezni a válaszokat)
Neked 5 óra az éjszaka? Elég kevés alvásra van szükséged!

Tehát teljesen mindegy, hogy a telefont rajtahagyod-e 12 órára a töltőnk, vagy miután feltöltött rögtön leveszed róla. Nem fog érdemben semmit változni az akku élettartama!
Mit nem értesz ezen???

[ Szerkesztve ]

Flickr - http://www.flickr.com/photos/toth_janos/

(#29105) Mr X válasza idegenufo (#29102) üzenetére


Mr X
veterán

Az akksi elektronikája letiltja a töltést, ha 100%-ra töltött (4200mV). Nem lesz semmi baja, ha rajta marad.

(#29106) idegenufo


idegenufo
tag

MOst már értem és megnnyugodtam,köszönöm!

(#29107) F-ECT$ válasza toth_janika (#29100) üzenetére


F-ECT$
titán

Én már próbáltam, kiírta, hogy nem megfelelő a verzió, vagy valami hasonlót, és leállt a frissítés. A progi használható maradt.

Dive ever, work never.

(#29108) Drenadar válasza 67tuareg (#29098) üzenetére


Drenadar
veterán

és szerinted ilyenkor mi lenne az első teendőd? annyit segítek, hogy G-val kezdődik.

Amúgy meg rossz topicba kéred a segítséget.

(#29109) toth_janika válasza F-ECT$ (#29107) üzenetére


toth_janika
őstag

Akkor úgy tűnik, hogy nincs nagy baj a virágboltos megoldással! Max nem frissíted, vagy manuálisan, mindig lekapod a virágboltból a leújabb verziót! :DDD

Flickr - http://www.flickr.com/photos/toth_janos/

(#29110) r4z válasza toth_janika (#29109) üzenetére


r4z
nagyúr

A PH!-n virágbolt kapcsán csak a kertészeti topikban szabad beszélni :)

Into the void, into the emptiness, into the place beyond form

(#29111) tomlac14


tomlac14
tag

van olyan app/widget, ami letiltja a mobil adatforgalmat?nem a repülős mód mintájára, h mindent letilt, hanem úgy, h mint mezei telefon még múkodjon a készülék...

(#29112) domerator válasza Drenadar (#29108) üzenetére


domerator
veterán

Ne oltsatok mar feleslegesen... leirta a problemat, attol meg ertheto volt, hogy nem tett a vegere kerdojelet, nem?

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#29113) F-ECT$ válasza tomlac14 (#29111) üzenetére


F-ECT$
titán

Van, pl elixir widget.

Dive ever, work never.

(#29114) tomlac14 válasza F-ECT$ (#29113) üzenetére


tomlac14
tag

köszi!

(#29115) k850 válasza tomlac14 (#29111) üzenetére


k850
addikt

Nem kell ehhez bonyolult, alkalmazás, widget, csak egyszerűen néz szét a telefonod beállításaiban, 100%, hogy találsz megoldást. Ha nem találnád, akkor a készüléked fórumában érdeklődj! ;)

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#29116) F-ECT$ válasza k850 (#29115) üzenetére


F-ECT$
titán

Azért egyszerűbb egy widgetet használni, mert azzal 1 gomb a kapcsolgatás, a beállítások között meg legalább 3-4 mire be/ki tudod kapcsolni.

Dive ever, work never.

(#29117) k850 válasza F-ECT$ (#29116) üzenetére


k850
addikt

A vezérlő beállításaiból simán ki lehet rakni a kijelzőre adatforgalom ki-be kapcsoló ikon.
Ehhez teljesen fölösleges alkalmazást letölteni, amikor előre van telepítve. Főleg nem elixir widget, amihez kell egy kis jártasság is, hogy tökéletesen működjön.
:K
Szerintem félre értettél én azt javasoltam, hogy ismerkedjen meg a készülékével, majd a beállításokból meg tudja oldani a problémáját. Nem kell mindent túl bonyolítani. Nem tudom, hogy milyen típusú készülékkel rendelkezik ezért nem is javasoltam a beállítás módját.
;)

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#29118) tomlac14 válasza k850 (#29117) üzenetére


tomlac14
tag

defy+ -om van.
pont azt akarom elérni h csak egy klikkel lehessen ki/be kapcsolni az adatforgalmat.mert úgy oké, h belépek a menübe, megkeresem és ott kapcsolgatom, de egyszerűbb megoldást keresek...home-ra kirakni nem tudom hogy lehetne...

(#29119) Foose


Foose
addikt

Handcent sms-ben tud valaki segíteni? mondjuk Dokee78? :) tegnap dobtam a telóra,volt is itt dumcsi,de amint azt sejtettem,nem alapértelmezett teló bekapcs után. Nyilván a teló memóriába van telepítve,és ki lett választva,hogy alapértelmezett legyen. (akárcsak az ADW EX-em,mégis minden bekapcs után rákérdez)

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#29120) idegenufo


idegenufo
tag

Sziasztok,egy fontos általános problémám van ami szerintem mindenkit érint,van sok alkalmazás ami sajnos a telóra akarja menteni magát és..

Szóval a merketből rengeteg minden ami jobb és profi játék/program fizetős,igy pc-n töltöm le őket,mert igy ingyen van egy csomó olyan ami a marketen fizetős,a need for speed-et is leszedtem pc-ről,most tettem fel az apk-t telefonra és mikor telepiteni akarom,kiirja hogy nincs elég hely...hát az istenért se tudom kiválasztani ekkora gyökérséget hogy az SD kártyára települjön ahol annyi helyem van hogy ihaj,az összes program fele a hülye belső memóriába akar települni ahol már nincs hely és az ember meg ugye tölt le sokat sokmindent,de az istenért egy 2.3.3-as android rendszeren ahol az sd-re menthető minden,mi az istenért nem oda telepiti,akkor most már semmit nem tudok feltelepiteni mert nincs helyem???Mert amiket letöltök mondom a fele a hülye belső memóriába akar települni..pffff NIncs erre valami megoldás..?? :-/

(#29121) Mr X válasza idegenufo (#29120) üzenetére


Mr X
veterán

Mivel már az apk másolásnál lelőtted a warezről a titkot, így szólok, hogy ez itt erősen tiltott téma.

SD-re telepítést meg nem tudsz választani, csak telepítés után tudod átmozgatni sd-re az olyan appokat, amik támogatják ezt a funkciót.

(#29122) sittes79 válasza idegenufo (#29120) üzenetére


sittes79
addikt

Olvass sokat a témában ifjú padavan :DDD

(#29123) idegenufo válasza Mr X (#29121) üzenetére


idegenufo
tag

hát ez marhajó..akkor ennyi volt a telefon,mert 30 mb van a telefon memóriájába kb. és a gyökér programok fele ide akarja betenni magát ahelyett hogy az sd-re telepitődne,magyarul mostantól nem tölthetek rá semmit a telóra szinte,röhej

(#29124) Mr X válasza idegenufo (#29123) üzenetére


Mr X
veterán

Ne legyél már ennyire teszetosza. Bemész ide:

Beállítások - Alkalmazások - Alkalmazások kezelése

Rányomsz az appok nevére, és a megjelenő képernyőn, ha aktív az "áthelyezés SD-re" gomb, ráböksz, és át is rakja a kártyára. Nem mindent enged, de a legtöbbet igen.

Widgetet használó appoknál és olyanoknál, aminek folyton futnia kell (SMS kezelő pl.) ne alkalmazd! De játékokat, ilyesmit nyugodtan átrakhatsz.

(#29125) Luissimo válasza sittes79 (#29122) üzenetére


Luissimo
veterán

és ez az egész majdnem egyetlen mondat volt :DD :DDD :C

(#29126) DigitXT válasza idegenufo (#29123) üzenetére


DigitXT
félisten

"Nagyobb" programok (sok adattal, stb.) eleve úgy települnek fel,
hogy lehúzod a Marketről a proggit, ami pedig az első indításakor
beszól, hogy kellene hozzá még "ez-az" a netről, letöltöd-e most.
Amit pedig lehúz, az megy az SD kártyára... Van olyan, ami több
száz MB-ot töltött így, de a telefonmemóriában kevés helyet foglal.

Igazából az a bosszantó, ha Uninstall után fent hagyja maga után
a csomó "szemetet".:DDD (Aztán csodálkozik az ember, hogy nincs
hely az SD kártyán.) A warezos részt meg nem is kommentálnám.

(#29127) domerator válasza idegenufo (#29123) üzenetére


domerator
veterán

Jol ertem az eddigiekbol, hogy te egyetlen sort sem olvastal android temaban sehol, mielott / miutan megvetted a telefonodat, hanem iderohantal és ami eszedbe jut azt megkerdezed, meltatlankodsz, fikazol... nem lesz ez igy jo.
Autot is igy veszel?

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#29128) idegenufo válasza Mr X (#29124) üzenetére


idegenufo
tag

már megtettem,és a bajom az amit irsz,hogy max a felét ha átengedi oda,amit lehetett átmentettem,ennyi

(#29129) Mr X válasza idegenufo (#29128) üzenetére


Mr X
veterán

Akkor nem tehetsz mást, szedd le, ami nem kell.

(#29130) TRob1 válasza domerator (#29127) üzenetére


TRob1
veterán

"Autot is igy veszel?" - Ahogy a szavaiból/írásaiból, értetlenkedéseiből és az Android ismeretének teljes hiánya ill. még csak nem is utánaolvasása miatt következtetem, ahhoz még jó pár évnek el kell telnie, addig meg még akár csoda is történhet (nem lehet több 12-14-nél) :DDD

szerk: Huh, de szép mondat lett. :U

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#29131) idegenufo válasza Mr X (#29124) üzenetére


idegenufo
tag

viszont a probléma változatlan mert már 2 napja amit csk lehetett átmozgattam igy sd-re,de nincs több hely a telóba,úgyhogy ennyi volt,max az app2sd vagy mivel tudnák még macerázni,de nincs kedvem az egész sd kártyát leformázni,van rajta vagy 25 program igy is amit nagy nehezen napok alatt töltöttem le kemény forintokért netről(nem volt wifim még routeren)na ennyi,köszi azért

(#29132) (jan)


(jan)
őstag

Sziasztok!

Melyik launcher kíméli legjobban az akksit ?

Legszebb öröm a söröm és az áramköröm!

(#29133) sunahunter válasza (jan) (#29132) üzenetére


sunahunter
senior tag

Mar tobbet teszteltem, es ez a legkisebb fogyasztasu.


(#29120) idegenufo:

Itt a megoldas a problemadra. Pofonegyszeru :D es lesz helyed dogivel.

[ Szerkesztve ]

(#29134) TRob1 válasza (jan) (#29132) üzenetére


TRob1
veterán

Amelyiket még nem installáltad fel... :))

Egyébként meg a Zeam-et mondják általában.

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#29135) Mr X válasza idegenufo (#29131) üzenetére


Mr X
veterán

App2sd-vel is csak ezeket tudod átrakni. Ext partíciós a2sd lehetne megoldás, haladó ismeretek kellenek.

Amúgy mennyi appot raktál te fel, hogy ennyire nincs helyed? Bár 2db 70MB-s játék el is viszi a hely nagy részét.

[ Szerkesztve ]

(#29136) domerator válasza (jan) (#29132) üzenetére


domerator
veterán

Ha azokat nem szamitjuk, amiket fol sem telepitesz, akkor szerintem talan a zeam.

...csezmeg Trob... :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#29137) sunahunter válasza Mr X (#29135) üzenetére


sunahunter
senior tag

Nem, ADB-vel is megy, csak csinalja meg ahogy leirtam.
Nekem mukodik hibatlanul. :DDD Nem kell az ext, csak plusz munka.
Csak widgetes cuccokat ne akarjon az SD-re, mert azok ott nem mennek.

[ Szerkesztve ]

(#29138) Mr X válasza sunahunter (#29137) üzenetére


Mr X
veterán

Van több megoldás is, kezdve azzal, hogy system appokat gyomlál és azok helyére bepakolja a progikat. De a haladó ismeretek kellenek, és az itt nincs meg. Így inkább nem javaslom. :)

(#29139) (jan)


(jan)
őstag

Köszi! :DDD

Kiprobálom a Zeamot akkor!

Launcher pronak valami hatalmas volt a étvágya!

Legszebb öröm a söröm és az áramköröm!

(#29140) Z0C! válasza (jan) (#29139) üzenetére


Z0C!
őstag

sajnos leállt a fejlesztése..így 2.2 felett már nem volt jó a support..
ami legutolsó jó volt nekem még egy fél éve akkor a 0.6.1 azthiszem...

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#29141) idegenufo


idegenufo
tag

...jó..ok..kösz...amúgy letöltöttem a mindenki által istenitett powerampot...hát nem estem hanyatt tőle,van benne jó nagy eq,ez az egy ami jó benne,meg a tekergetős ikonok,DE,a mixzing mediaplayer sokkal hangosabb és az ingyenes és abba is van elég jóeq,hangosabb a zene benne eleve,nem akartam elhinni mikor összehasonlitottam hogy halkabb sokkal a poweramp..és tényleg halkabb,sajnos,na mind1

(#29142) Mr X válasza idegenufo (#29141) üzenetére


Mr X
veterán

Én nem szeretem a powerampot, eszi az akksit. Nekem a PlayerPro jött be. Próbáld ki, van trial verziója.

(#29143) pethYeti válasza idegenufo (#29141) üzenetére


pethYeti
addikt

Hihetetlen hülyeségeket tudsz irkálni, és folyamatosan...

Ha beállítasz egy eq-t az általában automatikus lehúzza a preampot ha visszatolnád talán hangosabb lenne...

(#29144) jegenye77 válasza idegenufo (#29141) üzenetére


jegenye77
addikt

Tuti telepítettél minden marhaságot,azért nincs már több hely a belső memóriában.
Válogasd ki amit tényleg használsz ill hasznos progi,a többit töröld!

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#29145) idegenufo válasza pethYeti (#29143) üzenetére


idegenufo
tag

nem hülyeségek,alap eq nélkül ha mindegyik flaten van mindkettő,hangosabb eleve a mixzing media player,jó az eq-ja is,a powerampba ugyanazt a zenét lejátszva kicsit halkabb,szintén flaten az eq,a max hangereje kevesebb a powerampnak,sajnos hidd már el,és elég szembetűnő...a musicplayer prot kiprobálom még ma,de idáig a mixzing jött be a legjobban,ingyenes hangos és az eq-ja is jó

(#29146) idegenufo válasza jegenye77 (#29144) üzenetére


idegenufo
tag

jó,ok,de sajnos majdnem mind fontos és ezeket szinte majdnem mindet a teló memóriájába telepitette a hülyéje,de majd szelektálok azért..sajnos mind kell majdnem,na mind1.

(#29147) Mr X válasza idegenufo (#29146) üzenetére


Mr X
veterán

Írd már le a telepített appjaidat.

(#29148) TRob1 válasza Mr X (#29147) üzenetére


TRob1
veterán

Na erre én is kíváncsi lennék...

(#29136) domerator: :P

¤ R'n'R ¤

(#29149) vétó válasza jegenye77 (#29144) üzenetére


vétó
aktív tag

jajj hagyjátok már, van aki játékgépnek használja a tepsifont...

- Nézd egy stoppos! - Á, biztos csak lájkol minket.

(#29150) Mauzes


Mauzes
őstag

Sziasztok!

Titanium-ot egyáltalán nem szeretnék használni, de olvastam, hogy valaki "kézzel szedte ki a játékmentéseket". Ezt hogyan lehet megcsinálni, mit kell honnan ki-, majd visszamásolni?

A következőkről lenne szó: Angry Birds, Cut the rope, Robodefense.

Előre is köszi!

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.