Hirdetés

2024. június 22., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#29401) idegenufo


idegenufo
tag

Amúgy még egy dolog ami idegesitő,hogy nem tudod ha smst kapsz,ha nem vagy a teló mellett vagy nem hallod a halk értesitő hangot akkor nem is tudod órákig hogy jött smsed,nem világit néha nem jelzi se fény se semmi,azt valamikor délután ránézel a telóra és már anyáznak hogy mi az istenért nem irtam vissza..röhej...

(#29402) idegenufo


idegenufo
tag

AZért senki nem idióta,mert sok a felmerülő probléma és mindig kérdez az illető!

A tények azok tényeg!

A telefon hangja telefonálásnál,akit hallok bárkit is hivok,dobozhangja van,nincs mit szépiteni!

Az aksi ma reggel 100-as volt,idefele munkahely fele 1 órán át hallgattam armin mixet és mellette neteztem kicsit index.hu,mire beértem 76 százalékos volt az aksi,ennyi!

Ha átlagosan használnám a telefont,akkor is estére alig maradna kb. 15 százalék,ha csak bekapcsolom és nem nyúlok hozzá és éjszaka kikapcsolom,akkor bir ki 2 napot,ismétlem ha nem csinálok rajta semmit szinte!

Az sms irás is megoldódott,mert hogy ugye elegem volt abból hogy apró betükkel képtelen csak 10 perc alatt kb.megirni az ember egy rohadt üzenetet,na a lényeg:nem kell ide csiri viri smartkeyboard meg anysoft stb.,a saját gyári lg beviteli módja tökéletes rájöttem,csak hát mindenki ugye lecseréli alapból én is igy tettem és meg se néztem milyen jó a gyárija,ami a következő: Egy gombon ugye 3 betü és addig nyomod amig kell,mintha normál telód lenne,úgyhogy ez is megoldva!

A wifi kérdéseimre hivatkozva meg sokprogramot kipróbáltam ami összeköti a gépet és telót,egyik szarabb volt mint a másik,mire végre rátaláltam az igazi jóra az Airdroidra-,egyszerű és működő,tökéletes!

A zenei dolgos témáimra is azért hezitáltam ennyit,mert a legjobb leghangosabbat akartam megtalálni,és sikerült is,a saját beépitett kalap szar ugye,olyan kellett amiben van eq,a mixzing mediaplayerbe volt és nagyon komoly eq-js van és hangos is teljes hangerőn,de itt néha néha véletlemszerüen bepattog zenejátszásnál mintha nem birná a teló vagy az eq lenne szar.A music player pro meg olyan volt mint a többi átlagos lejátszó,nem annyira hangos,és ha adtál mélyet vagy magasat rá,fokozatosan halkitotta elnyomta a zenét szép lassan,ha a csúszkát felére már feltetted mondjuk a mélynél vagy akár a magasnál,a zene halkult elnyomta a frekije,szarul csinálták meg,sok ilyennel találkoztam,a legjobb a poweramp,brutál hangos,fullos az eq-ja! Ennyi!

Nem tudom még mit kérdezhettem de azok is jogosak voltak,na ennyi.

(#29403) TRob1 válasza idegenufo (#29401) üzenetére


TRob1
veterán

Már megint félrebeszélsz. Nekem jelzi led is ha jött üzenet (vagy nem fogadott hívás), de meg is hallom, mert elég hangos. Azt meg úgyse hiszem el, hogy több órán keresztül nem nyúlsz a telefonodhoz (főleg hogy ilyen nagy "WarezGamer" vagy)

ui: Nem akarod magad törölni a PH-ról? Sztem nem csak én fáradok tőled. :U

(#29402) idegenufo:
Faxom már, ne szemeteld tele a topikot állandóan a nem ide tartozó hülyeségeiddel. Valaki már bannoltathatna igazán.

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#29404) petipetya válasza idegenufo (#29402) üzenetére


petipetya
nagyúr

Minden kérdésedre a válasz: add el a telefont.

"nincs rá lezsóidő"

(#29405) Fehércápa válasza idegenufo (#29402) üzenetére


Fehércápa
aktív tag

Csörögj rá Placido Domingora, neki nincs doboz hangja...

(#29406) Foose


Foose
addikt

idegenufo: Még mindig nem használod a szerkesztés gombot!! tényleg ráférne egy kis bann :W

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#29408) fatal` válasza SZATA (#29349) üzenetére


fatal`
titán

Alarm Clock Xtreme Free a legjobb szerintem, mi a gondod vele? Mindent tud, amit felsoroltál. Ha nem akarsz reklámokat, akkor 500ft a sima Alarm Clock Xtreme.

[ Szerkesztve ]

(#29409) baalco válasza TRob1 (#29403) üzenetére


baalco
tag

rájöttem... ő egy almás titkos ügynök és azért küldték az idegenek, hogy lelki terror által próbálják szétbomlasztani a mi kis közösségünket... :DD

(#29410) Probert75 válasza idegenufo (#29402) üzenetére


Probert75
addikt

Eddig csak olvasgattam a fórumot, de most már elég volt belőled! Először, is miért nem ismered a szerkesztés gombot?!?!? :W Tele szemeteled feleslegesen a fórumot a zagyvaságaiddal. Másodszor, miért ide írkálsz, ha a telefonoddal nem vagy megelégedve?? Sopánkodjál, nyávogjál a telefonod fórumában. Harmadszor, mi a faxomnak kell ezt a hosszú monológot 2x is belőni? Azt gondolod, hogy ettől megjavul a telefonod? Na gyorsan add el szerintem a telefonod, aztán vegyél pl. egy LG csúszkát, azzal nem lesz semi bajod. Meg minket sem "boldogítasz" tovább.

[ Szerkesztve ]

(#29411) domerator válasza Probert75 (#29410) üzenetére


domerator
veterán

Nagyon nem szokásom a modkerbe menni, de tényleg elég volt belőle... jelentettem, hátha történik valami. :(((

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#29412) idegenufo válasza TRob1 (#29403) üzenetére


idegenufo
tag

Nincs led a telefonon!

(#29413) fatal` válasza TRob1 (#29378) üzenetére


fatal`
titán

Köszi, ez jó. Kár, hogy pont a spanyol bajnokságot nem tölti be valamiért, pedig felvettem volna a meccseket a naptáramba. Na mindegy. :) Hátha majd javítják.

(#29412) idegenufo: Nem értem a rinyálást. A régi butafonodon volt? Gondolom nem. Ott ránéztél gyakrabban? Ha nem anyáztak, akkor rá.

Ha nem elég hangos az értesítés, akkor talán emeld meg a hangerejét. Legközelebb meg körülnézel vásárlás előtt és olyan telefont veszel, amin van led.

[ Szerkesztve ]

(#29414) pethYeti válasza fatal` (#29413) üzenetére


pethYeti
addikt

Állítólag licence miatt nem mehet át szinkronizálással telefonra. De aztán én pl a Chelsea hivatalos oldalán találtam google calendar féle naptárat amit már gond nélkül leszinkronizált.

(#29415) idegenufo


idegenufo
tag

Nem tudom miért baj az, ha az ember sok mindent kérdez,legfeljebb nincs válasz,és amik tények azokat leirja és igazak,ezen mit kell már úgy kiakadni..? Amúgy meg minek irjátok hogy a szerkesztés gombot használhatnám,minek,az csak arra jó ha megirsz valamit elküldöd és valamit átakarsz irni rajta,nekem ilyen bajom nincs,hanem mindig újabb ötletek és kérdések vannak azt beirom

(#29416) punky10 válasza idegenufo (#29402) üzenetére


punky10
addikt

29372.HSZ-t hányszor linkeled még be?A forum tényleg arra valo,hogy az ember választ kapjon a kérdéseire.De ez unalmas...
Hiába siránkozol,nekem pl van elmulasztott hivás,vagy nemfogadott SMS-t jelzö led.Miért nem olyat vettél?Gondolom telovásárlás elött sem néztél utána,melyik mit tud.Tulzott elvárásaid vannak a Droidtol.Azt hitted,hogy ez egy Androidos telefon,a reklámok szerint egy mini számitogép,hát tudjon is mindent,mint egy PC.Jobban jársz(és mi is...)ha eladod,veszel helyette valami alap Nokiát,és kicsikarsz a szüleidtöl egy laptopot...

szerk.:ugy látom reagáltak már páran addig,mig bepötyögtem a HSZ-t.Nem baj,nem törlöm,legalább látszik hogy tényleg sokunknak van már elege... :O

[ Szerkesztve ]

Samsung Xcover6 Pr0/Samsung Tab A9+

(#29417) Probert75 válasza idegenufo (#29415) üzenetére


Probert75
addikt

Ez az!! :Y Ha nem reagálnak, akkor miért kell kétszer is ugyanazt betolni? Ha tudjuk/ják a választ, akkor úgy is segítenek!

Igen a szerkesztés arra is jó, de erre is, hogy utólagosan kiegészítsd a kérdésedet vagy válaszolj valakinek a kérdésére. Így a 29xxx hozzászólás csak a te felesleges hozzászólásaiddal lesz tele, nem pedig érdemleges kérdéssel és válasszal.

[ Szerkesztve ]

(#29418) fatal` válasza idegenufo (#29415) üzenetére


fatal`
titán

Azért mert rohadtul nem tartozik a topic témájához, menny ilyenekkel a telefonod topicjába és ott sopánkodj, mert ebben a topicban már agyhúgykövet kapunk tőled...

Azért kell használni a szerkesztés gombot:

- Mert ez a szabály, ha elolvastad volna az alapelveket, akkor tudnád.
- Hogy ne szemeteld tele a topicot sok egymásutáni hozzászólással.

[ Szerkesztve ]

(#29419) spiritex válasza fatal` (#29413) üzenetére


spiritex
veterán

...amin van led." Vagy felrakja a NoLED app-ot és máris ott a színes ikon jelzés a teló sötét képernyőjén!

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#29420) TRob1 válasza idegenufo (#29415) üzenetére


TRob1
veterán

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#29421) ST'


ST'
csendes tag

Üdv

Olyan alkalmazás keresek mint az Airdriod, csak nem wifivel hanem mobilnettel tudom használni. Létezik ilyen?

(#29422) sittes79 válasza idegenufo (#29415) üzenetére


sittes79
addikt

Fórum szabályzat az smafu?

"amit tiltunk fórumunkban:

minden olyan hozzászólást, amely "flame"-nek minősül. Ide értve az erőteljes érzelmi töltettel ellátott, személyeskedő, felesleges indulatokat gerjesztő, öncélú, a másik fél lejáratására és a közösség rombolására alkalmas, észérveket nélkülöző, provokáló hozzászólásokat."

[ Szerkesztve ]

(#29423) jano_77 válasza sittes79 (#29422) üzenetére


jano_77
nagyúr

Szerintem hiába írjátok neki, azt sem tudja, hogy hol keresse, hol nézze meg a szabályzatot :DDD :P ;]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#29424) VD válasza TRob1 (#29420) üzenetére


VD
őstag

+1 :R :C

(#29425) idegenufo válasza spiritex (#29419) üzenetére


idegenufo
tag

THANKS!Már csak az a kérdés hogy mennyit fogyaszthat az aksiból,feltettem és most volt egy nem fogadott hivásom,kicsi rózsaszin négyzettel jelöli,beállitottam kicsi fényerőre stb.kérdés mennyit fogyaszthat az aksiból...

(#29426) Luissimo válasza idegenufo (#29401) üzenetére


Luissimo
veterán

Naidefigyelj kispofám.
JÁRTÁL te már a piacon ??
Ott annyiminden van, hogy még el is adnak belőle.
Sőt van amit ingyenadnak.
pl EZT , az elmulasztott hívásokra és elnemolvasott SMS-ekre.
méghogy nincs led a telefonodon.
sebaj, ez majd csinál rája ledet és nézegetheted:

De mérnem ismerkedsz meg a Google nevű barátunkkal, az még neked is a barátod lehet...

[ Szerkesztve ]

(#29427) spiritex válasza idegenufo (#29425) üzenetére


spiritex
veterán

Elhanyagolható... főleg ha beállítod, hogy kapcsolja ki a kijelzőt ha zsebben, vagy tokban van, vagy lefelé van fordítva. De csak azért válaszoltam, mert normálisan, röviden kérdeztél.

[ Szerkesztve ]

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#29428) Luissimo válasza idegenufo (#29425) üzenetére


Luissimo
veterán

nemfogyaszt az semmit, sőt még visszatermel kis energiát.
bakker.
ezmeg ezért nemjó? :W
ha nemhasználod a telot, akkor napokig kibírja az akksija...

(#29429) stevve válasza idegenufo (#29412) üzenetére


stevve
nagyúr

idegenufo:

Írtam neked egy privátot, amit lehet, hogy nem olvastál el eddig. Ez a topik az Android alkalmazások topikja, ezért háborodik fel mindenki az olyan kérdéseken, amik egy telefonra irányulnak. Olvasd el a privátjaidat, abban ott a megoldás. Ha ezt itt sürgősen nem fejezed be, akkor kénytelen leszek mást is bevetni.

[ Szerkesztve ]

(#29430) Probert75 válasza stevve (#29429) üzenetére


Probert75
addikt

Köszönjük stevve! :R

(#29431) TRob1 válasza stevve (#29429) üzenetére


TRob1
veterán

Kösziiii :R

¤ R'n'R ¤

(#29432) stefi68


stefi68
addikt

Tiltakozik az XDA-Developers, klikkeljetek erre a LINK-re, 50.000 látogató után újra visszatér :K
(többször is lehet) :)

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#29433) Sanyi.mTs


Sanyi.mTs
addikt

Wifi Analyzer-nél az alul lévő reklámcsíkot el lehet tüntetni? fizetnék érte, de nem látok fizetőset belőle. Ha támogatom (donate), akkor eltűnik?

(#29434) ArchElf válasza stefi68 (#29432) üzenetére


ArchElf
addikt

Vazz, inkább olvasd el az oldalon írtakat, ok?
1) csak érvényes US Postal Code-dal lehet "szavazni"
2) a duplikált petíciókat törlik.

AE

[ Szerkesztve ]

Csinálok egy adag popcornt, és leülök fórumozni --- Ízlések és pofonok - kinek miből jutott --- Az igazi beköpőlégy [http://is.gd/cJvlC2]

(#29435) domerator válasza stefi68 (#29432) üzenetére


domerator
veterán

Nem fogad el magyar iranyitoszamot... a peticiojuk csak usa felhasznaloknak szol sajnos.

(megeloztek, de legalabb elmondtam) :))

[ Szerkesztve ]

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#29436) TRob1 válasza domerator (#29435) üzenetére


TRob1
veterán

Beírtam hasraütés szerűen 1 számot (77222) és már mehet is.

¤ R'n'R ¤

(#29437) SZATA válasza spiritex (#29356) üzenetére


SZATA
senior tag

& hunfatal
Ott vérzett el, hogy nem tudom azt mondani ébresztéskor, h ne a szokásos 10, hanem csak most 30 perc legyen a szundi.

(#29438) TRob1 válasza SZATA (#29437) üzenetére


TRob1
veterán

Ha épp tovább aludhatsz akkor nem lenne ésszerűbb inkább fél órával későbbre állítani az ébresztést? Mégiscsak jobb, pihentetőbb, ha nem kell megszakítani az alvást. :U

¤ R'n'R ¤

(#29439) Cartman023 válasza SZATA (#29437) üzenetére


Cartman023
aktív tag

Az Alarm Clock Xtreme- ben be lehet állítani, hogy 30 perces szundi legyen. 1-60 percig lehet, most néztem!

(#29440) punky10 válasza Cartman023 (#29439) üzenetére


punky10
addikt

Szerintem Szata arra gondolt,hogy szundi alapbeállitás 10 perc,viszont ha nagyon lusta,akkor egyszerüen pl egy csuszkával tudja modositani.Mert igaz,hogy be lehet állitani akár 60 prrcre is,de akkor be kell lépni a beállitásba,modositani,menteni...stbEzek után meg már minek szundizni... :)
Én egyébként nem használom a szundit,Trob1"modszerét"használom.Remélem nem védette le,mert akkor jön egy Apple féle per... :DD

[ Szerkesztve ]

Samsung Xcover6 Pr0/Samsung Tab A9+

(#29441) TRob1 válasza punky10 (#29440) üzenetére


TRob1
veterán

Nyugi, szabadon felhasználható az ötlet... :))

¤ R'n'R ¤

(#29442) spiritex válasza Cartman023 (#29439) üzenetére


spiritex
veterán

Igen, de ő "Csak most" akar 30 perceset. Mondjuk így is pár kattintás, hogy előző nap átállítom 30-ra, majd vissza 10-re. DE a legkézenfekvőbb, ha már itt tartunk, hogy van külön 10 és 30 perc szundis ébresztésem ugyanarraaz időpontra, és azt aktiválom egy pipával előző este, amelyiket akarom.

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#29443) jano_77 válasza spiritex (#29442) üzenetére


jano_77
nagyúr

Én is mindig aszerint állítom be este a másnapi ébresztőt, hogy mikor is kell kelnem.
mondjuk ez általában 2 ébresztési időpontot jelent: 1 hétköznapokra /6:30/ és 1 hétvégére, de ez legtöbbször kikapcsolt állapotában marad. :DD

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#29444) F-ECT$


F-ECT$
titán

Office ingyé'.

Dive ever, work never.

(#29445) fatal` válasza F-ECT$ (#29444) üzenetére


fatal`
titán

Próbálta már valaki? Jó? :)

(#29446) gs20


gs20
tag

Sziasztok!
Not another call manager -re tudnátok ajánlani valami jó alternatívát? Marketen sajnos már nincs fent :(
(Az a fontos, hogy ha bluetooth headset csatlakoztatva van akkor automatikusan fogadja a hívást X csöngés után)
Köszönöm előre is! :R

[ Szerkesztve ]

E=MZ²

(#29447) punky10 válasza fatal` (#29445) üzenetére


punky10
addikt

Én még csak most szedtem le Tabletre,de eddig q...a jonak néz ki!Most tesztelem,eddig mindent megnyitott,amit hirtelen találtam a Tabon,lehet szerkezteni is.

szerk:pdf-re nem ezt ajánlom,de a többi OK...

[ Szerkesztve ]

Samsung Xcover6 Pr0/Samsung Tab A9+

(#29448) volvoguy


volvoguy
addikt

Üdv! ICS-t használok, és dizájnban hozzá illő appokat preferálom:) Tudnátok segíteni?

A következőket keresem:
- Olyan Task Manager app (A Motorola Defy gyáro ROM-ban volt) ami a meghatározott appokat 1-2-3 perc után bezárta...
- Csengőhang-szerkesztő progit (Ringdroid, Myxer és társaikat próbáltam...)
- Appot, amivel a zenéket tudom cs.hangnak beállítani (Tone Picker, Ringo Pro-t próbáltam...)

Vmi ötlet?:)

Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

(#29449) doddencs válasza F-ECT$ (#29444) üzenetére


doddencs
senior tag

köszi!

és az excel szűrőket is szépen kezeli. :) (mondjuk lehet a többi is, annyira sokat nem próbáltam..)

(#29450) kerxy


kerxy
senior tag

Tudtok esetleg olyan appot, ami feljegyzéseket (pl. bevásárlólista, de inkább rövidebb kis mondatok, hogy mit kell csinálnom) kirak a háttérbe miután feloldottam a képernyőzárat, esetleg még jobb lenne ha csak felugrik egy ablak amiben benne vannak?!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.