Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#28051) sittes79 válasza xSide (#28049) üzenetére


sittes79
addikt

Kezdem érteni ezt Llamat, a cella tanítással az a gondom, hogy túl közel van a melóhelyem a lakáshoz :) így megkattan néha, amikor keresi az otthoni wifit, de közben melóban vagyok.

milyen akksi kímélő eseményeket adtál neki. én kipróbáltam a képernyő kikapcsra a wifi ki és bekapcsolást azt kell mondjam pöpecül működik.

[ Szerkesztve ]

(#28052) Tomi0703


Tomi0703
őstag

Helló! :DDD Valaki mondana nekem egy ingyenes rádiót amihez nem kell net? :D

Köszönöm szépen! :)

(#28053) Bavid


Bavid
senior tag

Sziasztok! Tud valaki olyan módosított youtube app-et, ami nem áll le ha kikapcsolom a kijelzőt?

(#28054) adam3


adam3
aktív tag

Nah, úgynézki három hét tesztelés után elkészült a szerintem jól működő CallMeter3G program beállítása T-Mobile Like díjcsomaghoz. Először is köszönet HGabor89-nek az első változatért, ha az nem lett volna, egyedül neki sem álltam volna beállítani.

Mit sikerült belerakni?
Számlázási időszak hónap elsejétől elsejéig tart, melynek alapdíja 1500Ft ami ugye leforgalmazható hálózaton belül SMS-re és hívásra. A hívások természetesen minden esetben percdíjasak. Szóval:
- Lebeszélhető havidíj mező mely százalékos arányban számolja a már lebeszélt/lesmsezett havidíjat, amíg ezt fogyasztjuk, addig hálózaton belülre nem is számol semmit
- Ingyenes hívások mező, mert 3 számot ugye ingyen hívhatunk havi 100 óra erejéig. A számokat mindenkinek be kell majd állítani. Méri százalékosan ezt is. Kétlem hogy valaki túllépné, de ha mégis akkor utána az ingyenes számokat is hálózaton belüli hívásnak számolja.
- Adatforgalom mező, mely ugye havi 50MB forgalomig gyors, majd utána korlátozzák. Tudom hogy nicns túlforgalmazási díj, de gondoltam jó tudni hogy állunk...

A bejövő hívások és sms-k is számolva vannak, de csak érdekesség képpen, és itt másodperc alapon számol...

A havidíjon felül fizetendő hívások és sms-ek külön vannak bontva hálózaton belüli és kívüli részre, mint mondtam, a hálózaton belüli hívás és sms addig nem számolódik, míg a lebeszélhető havidíj tart. A hálózaton kívüli dolgok pedig, mivel azok nem leforgalmazhatók, ezért azokat egyszerre hozzáadja a havidíjhoz is.

Ha pedig egy oylan hívást bonyolítottunk le ami nem szerepel a listában (vezetékes stb...) akkor hívás után megkérdezi, hogy melyik díjcsomagba számolja bele azt.

Remélem menni fog az import is, elvileg nem lehet gond:
Letöltés

(#28055) r4z válasza Bavid (#28053) üzenetére


r4z
nagyúr

Egy ilyen nekem is jól jönne.

Into the void, into the emptiness, into the place beyond form

(#28056) sittes79 válasza adam3 (#28054) üzenetére


sittes79
addikt

Ha ezt importálom át tudom szabni a saját díjcsomagomra?

(#28057) adam3 válasza sittes79 (#28056) üzenetére


adam3
aktív tag

Át, csak minél különbözőbb a díjcsomag, annál nehezebb...

(#28058) r4z válasza r4z (#28055) üzenetére


r4z
nagyúr

Nnnna, kicsit utánakavartam. Azt találtam, hogy még Android 2.1 alatt volt olyan YouTube app, aminél ment lezárt képernyőnél a videó. Megoldást még nem találtam.

Into the void, into the emptiness, into the place beyond form

(#28059) Fateys válasza sittes79 (#28051) üzenetére


Fateys
tag

Én olyan beállítást csináltam neki,hogy ha 10% alá megy az aksi,akkor amin lehet spóroljon az aksi,mondjuk,hogy még kibírja,amíg hazaérek és töltőre tegyem :D (fényerő alacsonyra, rezgővisszajelzés ki, wifi, adatforgalom, szinkronizálás, stb kikapcs). Min lehetne még spórólni aksi ügyben?
Meg ami nagyon hasznos,hogy ha bedugom a headset-et,a médialejátszás hangereje felmegy jó hangos-ra (amúgy mindig leveszem) Üvöltsön a rock :P Valamint a beszélgetési hangerőt is beállítottam olyanra,ami jó headsetnél,így magától átállnak a dolgok.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Redmi 4X + Mi Band 2

(#28060) xSide válasza sittes79 (#28051) üzenetére


xSide
őstag

Semmi extra beállítás csak egy négyes feladat kombináció, amik kapcsolódnak egymáshoz!

Bocs a méretért, de már nem volt türelmem kicsinyíteni:)

A munkahelyem több km-re van, így nem volt gond a beállítás.
Sokkal egyszerűbb, mint amint hangzik:)
Nálad is lehetne valami "és" "or" kombót alkalmazni vagy tanulómódban kilőni azokat a cellákat, koordinátákat amik alapján megkattan :F

(#28061) beatboy89


beatboy89
csendes tag

Üdv!

Az lenne a kérdésem, hogy létezik e olyan app, ami elolvasás után kitörli a nem kívánt SMS eket? (pl: T-Mobile visszahívást kérő SMS). Tehát hogy be lehet állítani, hogy ha az sms tartalmazza hogy az adott fél visszahívást kért öntől, akkor olvasás után törölje az üzenetet?

Ha nincs, megoldható lenne-e és az elkészítése mennyire lenne bonyolult?

A Válaszokat előre is köszönöm!

(#28062) Fateys válasza xSide (#28060) üzenetére


Fateys
tag

Ezt a csomagkapcsolatot én miért nem találom a Llama-ba? :D Ennyire láma lennék? Pedig pont ilyen kéne nekem,ha ez kapcsolgatja a háttér-adatforgalmat.

Xiaomi Redmi 4X + Mi Band 2

(#28063) xSide válasza Fateys (#28062) üzenetére


xSide
őstag

Először is törölj minden Feladatot...

Esemény 1
Feltétel hozzáadása, Kijelző be/ki, válaszd BE
Művelet hozzáadás, Mobil adatkapcsolat, válszd BE

Esemény 2
Feltétel hozzáadása, Kijelző be/ki, válaszd KI
Művelet hozzáadás, Mobil adatkapcsolat, válszd KI

:))

(#28064) Bavid válasza r4z (#28055) üzenetére


Bavid
senior tag

Nekem kb. 2,5- 3 hónapja MIUI-n ment úgy, atán nem használtam és most már nem :(

(#28065) Fateys válasza xSide (#28063) üzenetére


Fateys
tag

Ja,ezt megtaláltam,de ez sajnos nem működik 2.3-nál már... :S Legalábbis azt írja.Nem rootolt a telóm.Úgyhogy ez valószínű nem fog nálam működni :S

Xiaomi Redmi 4X + Mi Band 2

(#28066) xSide válasza Fateys (#28065) üzenetére


xSide
őstag

Ez nagy pecch :(((
Legalább ezt is tudom, miért ajánljam még a root lehetőséget :R

(#28067) engine88


engine88
aktív tag

Hol találok appokat kifejezetten Tabletre?

Unom már ezt a qrva nem kompatibilis az ön eszközével dolgot.. :W

(#28068) Mr X válasza engine88 (#28067) üzenetére


Mr X
veterán

Milyen tablet az? Nem lehet, hogy a gyenge hardver miatt kapod a nem kompatibilis üzeneteket?

(#28069) engine88 válasza Mr X (#28068) üzenetére


engine88
aktív tag

Nem hiszem, hogy gyenge.
1.2GHz dualcore, 1GB RAM, 1024x768

Az a baj szerintem, hogy ez egy HP Touchpad 32GB, hivatalosan HP WebOS oprendszerrel jött ki, csak én házilag raktam rá egy portolt Android 2.3.7-et. Minden működik, apróbb bug-okkal.

Pl felraktam tegnap Asphalt 6-t, 5-t, Modern Combat 2-3, mindegyiknél azt írja hogy az ön készlüléke nem támogatott..

(#28070) Mr X válasza engine88 (#28069) üzenetére


Mr X
veterán

Ja, ha házi buher a rendszer, és még a felbontás sem passzol az androidos vonalhoz...

Ráadásul a Market is típus alapján dönti el, hogy egy app kompatibilis-e. Namost, mivel a te készüléked nem szerepel az adatbázisában, azt fogja dobni, hogy nem kompatibilis.

[ Szerkesztve ]

(#28071) engine88 válasza Mr X (#28070) üzenetére


engine88
aktív tag

Mekkora a standard android felbontás?
(nem marketről telepítek)

[ Szerkesztve ]

(#28072) Mr X válasza engine88 (#28071) üzenetére


Mr X
veterán

A Galaxy Tab-é például 1024x600, ha jól rémlik. A képarány a lényeg. A tied 4:3-as, az androidos kütyük más képarányt használnak. Bár nem tudom, hogy emiatt tilt egy egy app, vagy csak kisebb területen futna.

Közben megnéztem, a Galaxy Note-é 1280x800, az meg valahol a telefon és a tablet között van.

[ Szerkesztve ]

(#28073) engine88 válasza Mr X (#28072) üzenetére


engine88
aktív tag

Mindenesetre érdekes.
Fut elég app, csak jó lenne ha mind menne.
Köszi a segítséget.

Ja és a kérdésem még fent áll :)

Hol találok appokat kifejezetten Tabletre?
Market tudom, de App neveket, ajánlásokat.

[ Szerkesztve ]

(#28074) Adamis válasza engine88 (#28073) üzenetére


Adamis
őstag

https://market.android.com/ --> Featured Tablet Apps ;)

(#28075) Vikt0r


Vikt0r
aktív tag

sziasztok

adobe drm-mel vèdettt PDF fájlt mivel tudok megnyitni?

(#28076) TRob1 válasza Vikt0r (#28075) üzenetére


TRob1
veterán

(#28077) vinikorn


vinikorn
aktív tag

Találtam egy appot amivel gyorsított felvételt lehet készíteni, pl. a naplementéből, a csillagok mozgásából, stb.: [link]. Van olyan ingyenes fényképező program, ami pl. 1 másodpercenként vesz fel egy képet?

[ Szerkesztve ]

(#28078) Bagira01


Bagira01
veterán

Sziasztok!
Nincs valami android app ami automatán kapcsolgat 2/3G között. Ha nem netezek akkor hagyja 2G-n, de adatforgalom esetén átvált 3G-re?

Hirdetéseim: http://goo.gl/TfNH1d

(#28079) hodostamas válasza Bagira01 (#28078) üzenetére


hodostamas
addikt

CM7 alatt lehetséges: [link]

(#28080) sunahunter válasza hodostamas (#28079) üzenetére


sunahunter
senior tag

Csak még néha fagy a cm, és eszi az aksit :(
Amúgy sokat tud.

(#28081) TRob1 válasza sunahunter (#28080) üzenetére


TRob1
veterán

Nem tapasztalok ilyesmit Pengén már hónapok óta... (SOHA nem fagy!, és az akksival rohadtul meg vagyok elégedve, még sosem kellett naponta töltenem mint ahogy sok telefonnál írják, ellenben volt már hogy 5 nap x óra után töltöttem csak, igaz akkor nem is volt agyonhasználva, csak kb némi telefon meg marketes frissítések)

szerk: ilyesmik:

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#28082) petipetya válasza TRob1 (#28081) üzenetére


petipetya
nagyúr

Hirtelen ezt olvastam: "Még sosem kellett töltenem." :)

"nincs rá lezsóidő"

(#28083) Timer


Timer
veterán

Olyan applikációt keresek, amivel automatizáltan, időponthoz kötve válthatok a profilok között. A Llama-t ne ajánljátok, próbáltam, nekem nem akart beállni a dolog, 1 hétig teszteltem, ráuntam. Amúgy is csak annyi lenne az elvárásom a programmal szemben, hogy egy adott időben kapcsolja be az egyik profilt, majd egy másik időpontban kapcsolja ki, és térjen vissza a műveletet megelőző általános állapotba. Jelenleg a "Profile Multi Widget"-et használom, de pont az időzítést nem tudja (vagy nem találom benne), pedig ettől eltekintve mindenben megfelel az igényeimnek (Wi-Fi ki / be, BT ki / be).

(#28084) TRob1 válasza petipetya (#28082) üzenetére


TRob1
veterán

Az a "funkció" majd csak a következő CM Romban lesz benne. :P

(#28083) Timer:
Sztem a Timeriffic tökéletes ezekre a dolgokra... "Create your own profiles, by time and day"

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#28085) TazLeacher


TazLeacher
nagyúr

Az Order & Chaos Online az megegyezik az Order & Chaos Online HD-vel? Mert régebben mögötte volt a HD és más volt az ikonja is. A Gameloft-os akcióban vettem még, most jutottam el odáig, hogy letöltsem, de már más lett. Marketen nem találom a "régi" HD-t a régi ikonnal. Most már csak ez van, vagy mást vettem, mint amit akartam?

(#28086) Tomi0703


Tomi0703
őstag

Csáó! Valaki esetleg erre? Köszi! :)

(#28087) grotib válasza Tomi0703 (#28052) üzenetére


grotib
tag

SOKOL, bár nem tudom ingyenes-e. :F :DD

(#28088) Timer válasza TRob1 (#28084) üzenetére


Timer
veterán

majdnem megörültem, hogy ezt kerestem, de nem teljesen jó! Olyan megoldás kellene, ami profilokat kapcsolat ki, illetve be, a profilokat pedig én magam tudjam szerkeszteni! Itt inkább eseményeket lehet létrehozni és időzíteni, ami azt jelenti, hogy alkalom adtán kézzel például nem tudok váltani egyik profilról a másikra néhány érintéssel. Az eddig fenn lévő programmal pedig sajnos összeakad, így nem tarthatom meg mindkettőt a saját előnyeik okán.

Symbian-en annak idején a Handy Prifles-t használtam erre a célra nagy megelégedéssel, valami hasonlóra lenne szükségem ezúttal is.

[ Szerkesztve ]

(#28089) sunahunter válasza TRob1 (#28081) üzenetére


sunahunter
senior tag

Akkor nagyon odatették már magukat.
Még nem találkoztam olyan pléddel, ami 5 napot kibír kaja nélkül:)
De most veszek egyet, újat, majd kiderül. Viszont befújom purhabbal ha porosodni kezdene:)

(#28090) TRob1 válasza Timer (#28088) üzenetére


TRob1
veterán

Idézem: "Olyan applikációt keresek, amivel automatizáltan, időponthoz kötve válthatok a profilok között." - Kéziről szó sem volt. :U Így sajna passz, ilyet nem tudok. Nekem elég ha időzítek, illetve ha épp vmi nem fix következik be, akkor meg 1 katt az energiawidgetre és néma. :K

(#28089) sunahunter:
Jah, és 1 éves a telefon és 1 szem por sincs benne. :P (az 5 nap nálam se gyakori, de pl. pista59 bátyánk Plédje ment már 6 v 7 napot is :K )

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#28091) Timer válasza TRob1 (#28090) üzenetére


Timer
veterán

Igaz, én fogalmaztam meg rosszul!

Köszi a választ, megpróbálom kombinálni a kettő működését egyszerre, vagy keresek tovább az alternatívák között!

(#28092) Skynet258


Skynet258
veterán

Ezt a két programot érdemes megemlíteni:

Sandisk Memory Zone

Rom Toolbox (buherátoroknak kötelező). :K

https://geekpulse.hu

(#28093) Timer válasza Timer (#28091) üzenetére


Timer
veterán

Megválaszolnám a saját kérdésemet! Bár egyszer már megpróbáltam, akkor nem igazán tetszett, most viszont úgy tűnik, sikerült az igényeimnek megfelelő profilváltót megtalálni a "Setting Profiles" személyében! Korrekt, nincs túlbonyolítva, működik!

[link]

(#28094) Cartman023


Cartman023
aktív tag

Én most Timeriffic-et használok, és szeretném, ha bekapcsolná az az adatforgalmat. Ehhez kell neki az APNDroid, de így sem megy. Beállítom, hogy 10:30-kor kapcsoljon be, majd 10:40-kor ki, akkor nem csinál semmit.
Valakinek sikerült rábírni erre?

(#28095) St3ven


St3ven
addikt

Nem tudja valaki véletlenül, mekkora az android ikonok szabvány felbontása?

Neten ezer féle méretet írnak... Az lenne a lényeg, hogy egy custom ikont berakjak egy alkalmazás parancsikonjának, de úgy, hogy azt ne méretezze át a rendszer, mert akkor ugyebár romlik a minősége.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#28096) fatal` válasza St3ven (#28095) üzenetére


fatal`
titán

HDPI: 72x72
MDPI: 48x48
LDPI: 36x36

(#28097) engine88


engine88
aktív tag

Szerintetek miért van az hogy Youtube appban fekete kepernyo van allo nezetben,
fektetve meg lejatsza a videot.

(#28098) vinikorn


vinikorn
aktív tag

Létezik olyan fényképező app ami előre beállított időközönként készít egy fényképet, folyamatosan? Mondjuk 1 másodpercenként folyamatosan.

(#28099) Timer válasza vinikorn (#28098) üzenetére


Timer
veterán

Ilyesmire gondoltál?

[link]

(#28100) St3ven válasza fatal` (#28096) üzenetére


St3ven
addikt

Köszi! :R

Akkor az én kijelzőm (320×480) vajon az MDPI kategóriába eshet?

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.