Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-18 09:42:28

LOGOUT.hu

Utoljára frissítve: 2024.03.06.
Légy szíves olvasd el mielőtt kérdezel!
Az összefoglalóban sok helyen a fórumtársak hozzászólásai vannak belinkelve, vagy az ő információik alapján írtam meg, tisztáztam le az adott információt. Ezúton is köszönöm mindenkinek a segítséget! :)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#60209) DroiDMester válasza chemand (#60202) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Csicsóka kolléga X96MAX ja meghalt(nem magától, no para)

már jó pár levelet váltottunk PÜ.be és kiderült hogy aki mostanában vett a belinkelt geekbuying on X96MAX ból azokat mind átvágták!

mivel mindenki nagy valószínűséggel LPDDR3 as BOX-ot kapott a LPDDR4 helyett, ezért is voltak jók a LAN portok rajtuk!

itt a kolléga képe!

és itt az én LPDDR3 as BOX om képe! be is jelöltem mit kell nézni rajta!

látható hogy ugyan az a nyák tehát LPDDR3 verzió! de nem fontos szétszedni sem! a bulid számból is meg lehet tudni!

megnyitod az eszköz névjegyét és ott legalul a bulid szám V311R ha ezt látod akkor LPDDR3 a BOX ha csak simán V311 akkor LPDDR4

és mutatom hogy néz ki a LPDDR4 BOX, ez a 4/64.es LPDDR4 boxom belseje!

És nálad valószínű az a gond a LAN al CE alatt hogy szépen felment a legfrissebb OTA frissítés

ami így néz ki!

Ha ezt telepítetted ez okozza a problémát, én is bele futottam ebbe miután ez települt meghalt CE alatt a LAN port!

De Jó hír nem véglegesen, vissza kell tenni a V311R_P_20190722-es ROM.ot és újra működik CE alatt a Gigabit LAN

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.