Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  AMD GPU-k jövője - amit tudni vélünk (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-08-30 10:47:05

LOGOUT.hu

A legtöbb kérdésre (igen, talán arra is amit éppen feltenni készülsz) már jó eséllyel megtalálható a válasz valahol a topikban. Mielőtt írnál, lapozz vagy tekerj kicsit visszább, és/vagy használd bátran a keresőt a kérdésed kulcsszavaival!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#30335) #45997568 válasza s.bala31 (#30334) üzenetére


#45997568
törölt tag

Most komolyan egy hozzaszolo velemenyere adjunk, foleg Guru3D :F Volt itt olyan "kedvencem", aki azzal jott h ha a Guru3D hazudik akkor O is, aztan kiderult h a Guru3D hazudott :U

Kijon az RX Vega es megnezzuk mit teljesit jatekokban, nem teljesen ertem mi ezen olyan bonyolult megerteni, RX Vega - jatekra, Frontier meg tartalomkeszitesre, ezutobbi ebben jol teljesit, nem kell mindenben 20-40%-ot vernie a konkurensere, van ami nem fekszik neki, ettol meg ahova szanjak ott remekel.

RX Vega amikor megjelenik, lesznek tesztek es mindenki eldonti, eleg-e neki vagy sem, az sem erdekel hogy a Frontier "konkurens" termeke mit szerepel jatekok alatt, itt kanyarodok vissza oda hogy nem a Frontier nem jatekra keszult. Leirtak mar parszor, de nem sikerult megertenie a vevokozonsegnek...

Az hogy ki mit erez az egy dolog, az itteni trollok 90%-a az eletben nem venne AMD-t, innentol kezdve az erteke annak amit irnak 0, szerintem :K . Az hogy osszekeverik a talalgatos-t a vs-el az megint megerne egy miset, visszakanyarodtunk az egyik korabbi hozzaszolasomhoz amit nem ismetelnek meg mert akiket erintett nem ertettek meg, ahogy vartam :DDD

Frontierrel mar nem kell talalgatni, aki ki akarja elemezni csinal neki topikot vagy mehet a vs-be, az RX-en lehet elmelkedni meg talalgatni meg szuk egy honapot, mar gyartjak, lassan mennek ki a boltokba igy egeszen biztosan lesznek leakek, kepek, nem hivatalos driverekkel tesztek, AMD az utolso pillanatig heggeszteni fogja, ugy latszik meg nincs kesz. Aztan mire megjelenik mindenki aki amugy sem a vasarlobazisa eltemette, meg o megaszondta meg tsai... ovi :K

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  AMD GPU-k jövője - amit tudni vélünk (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.