Hirdetés

2024. május 29., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:10:54

LOGOUT.hu

Mielőtt hozzászólásban feltennéd a kérdésed olvasd el a Témaösszefoglalót, a Téma tudnivalókat vagy használd a keresőt.
Az esetek nagy többségében megtalálható a válasz!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#46590) Aprósólyom


Aprósólyom
addikt

Ez jó kérdés. Simán elindul annak ellenére, hogy nincs benne a 6PIN? Sose próbáltam ki. Viszont az biztos, hogy bőven többet tud fogyasztani a Radeon a 8PIN 150 wattjánál.

#46587 negro: Ez két szemléletmód, nem kell fennakadni ezen. Költő túlzás, hogy minden második hibáról szól, de ha mégis az miért baj? A hibák nagy része amúgy is kb. az AMD szoftveres szarságaira, bugokra vezethetőek vissza. Rossz olvasni a release note-jaikat.
Miről diskuráljanak az emberek a fórumon? Hogy milyen jól fut a krájzisz? Szerintem useless.
A fórum időtlen idők óta a tanulságos tapasztalatok megosztására és megvitatására való. Úgyhogy nem tudom ennek mi értelme volt, mert adtál semmit sem hozzá a témához. Azt mindenki tudja, hogy ha gyárin hagyod, akkor gyárin VAN. Ehhez nem kell fórumozgatni.
Nem villanyszámláról volt szó, nem is értem hogy jön ide. (Értsd jól: értem, csak irreleváns.)
A fűtésen kívül minden villany, amivel nagyon sok háztartás így van, hiszen ma már a sütő és főzőlap is villanyos menő, nyilván nem 50W fogja hozni a megváltást. De ez megint másik topik, nem ide tartozik.

Jevons paradox

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.