Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1101) szki válasza Oliverda (#1099) üzenetére


szki
őstag

Conclusion: Phenom II Is A Great Leap Forward

"A comparison between the current top-of-the-line AMD Phenom II X4 940 and the Intel Core i7 shows the Intel processor coming out about 22% faster. On the other hand, in comparison with the Intel Core 2 Quad Q6600, the same Phenom II CPU finishes about 10% ahead.

When it comes to system efficiency and energy consumption, if you put a Phenom II X4 940 system head-to-head against a Core 2 Quad Q6600, an AMD system delivers measurably better “performance per watt” figures."

(#1102) Oliverda válasza whitehand (#1100) üzenetére


Oliverda
félisten

Monjduk azért mert a Phenom II alá sem a legolcsóbb 70 dolláros lapot pakolták hanem egy közép-felsőkategóriásat.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#1103) whitehand válasza Oliverda (#1099) üzenetére


whitehand
senior tag

alaplap a drágább meg a ddr3 miatt és a +50% ram miatt....azért egy átlag felhasználonak elég mindenre 3 gb ram

(#1104) whitehand válasza Oliverda (#1102) üzenetére


whitehand
senior tag

a p6t egy felsökategoriás lap... mig az az msi egy középkategoriás... a ds4 van egyszinten vele azon nincs hivatalos sli támogatás ilyen alapon válaszhattak volna egy drága asus lapot mert tudok én neked 50ezerért is am2es lapot ha azt nézzük akkor már nem annyi az árelöny az ....amdnek nincs felsökateriás alaplapja

(#1105) bnss válasza whitehand (#1100) üzenetére


bnss
veterán

Ne haragudj, de az MSI DKA790GX nem éppen a low-end kategória. Viszonyítsd az itthoni árakhoz, 30k felett kapod meg itthon azt a lapot.

[ Szerkesztve ]

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#1106) Oliverda válasza whitehand (#1104) üzenetére


Oliverda
félisten

Tévedés ez is.

"amdnek nincs felsökateriás alaplapja"

Nincs hát. Crosshair II, M3A79-T Deluxe, DFI LP UT 790FX-M2R, stb... :U

Lassan össze lehetne állítani egy mesekönyvet a mai napon ide írt hozzászólásaidból (is). Best seller lenne az IT oviban az tuti. :K

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#1107) jones965


jones965
Modder

Némely ember itt tejfehér ködben keresi a vakvezető botját.

(#1108) emmm


emmm
senior tag

Ahogy így átnéztem a linkelt teszteket, nagyjából (szóljatok, ha rosszul látom!) az jött le, hogy az új Phenom II 940-es nagyjából pariban van az Intel Q9400-asával (a 920-as pedig a Q9200-Q9300 tájékán lehet). Amit, ha most megnézek, pl. az iponon 64.772 Ft. Ha jól olvastam, akkor az újdonság kb. 67-68.000 Ft-tal kezd! Amit, ha egy oldalról nézek, akkor ugye nem éri meg. De ha úgy nézem, valaki csak procit cserélne, akkor megéri (nem kell új alaplapot vennie), feltéve, hogy eleve AM2-ese volt az illetőnek - Intelesek minek váltanának, nekik is éppúgy kéne akkor AMD-s alaplap. Viszont aki új rendszerben gondolkodik, annak megint jó választás lehet a jövevény.
Azért az áraknak még csökkennie kéne, hogy igazi best buy legyen ez, de kétségkívül tetszik az új processzor, nagy előrelépés!

(#1109) whitehand válasza Oliverda (#1106) üzenetére


whitehand
senior tag

az igen... ez de sötét... a crosshair 2 hol felsökategória?.. vagy te láttál már felsőkategóriás gépet integrált videokártyával? mert számomra az messze nem felső kategória... a többiröl nem is beszáélve ezek középkategoria teteje de közel sem felsökategória néz utána annak mik a kritériumai egy felsokategoriás gépnek utána probálj okosnak tünni Olika

[ Szerkesztve ]

(#1110) jones965 válasza whitehand (#1109) üzenetére


jones965
Modder

Mert szerinted az nv 780a chipset a low-end kategória.

A személyeskedést meg szerintem fejezd be.

Lehet hogy a topikra ráférne egy nagytakarítás? :U

(#1111) whitehand válasza jones965 (#1110) üzenetére


whitehand
senior tag

irtam milyen kategoriai besorolása van az alaplapnak

(#1112) jones965 válasza whitehand (#1111) üzenetére


jones965
Modder

-és ezt a besorolást Te készítetted?

(#1113) Thrawn válasza whitehand (#1109) üzenetére


Thrawn
félisten

A 790FX és 790GX szinte teljesen ugyanaz. Az általad oly lenézett integrált grafikus processzor semmit nem von le az alaplap sebeségéből/tuningolhatóságából.

Egyébiránt első és egyben utolsó figyelmeztetés, nem akarok újra személyeskedést látni, mert akkor egy ideig (ismét) hanyagolnod kell a fórumot :(((
Ez nem csak rád vonatkozik. Akinek nem inge...

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#1114) TomBoy1986 válasza whitehand (#1109) üzenetére


TomBoy1986
veterán

Tűnj már el innen...
Kapálózol mindenféle baromságokba... :W

AMD FX-6300 ; MSI 970A-G46 ; XFX RX-460 4GB ; CSX DDR3-1600 2x8GB ; WD 1TB ; CoolerMaster RealPower RS-520W

(#1115) Solten


Solten
addikt

GO AMD! :)

Saor Alba

(#1116) nortsen


nortsen
aktív tag

Nos az én meglátásom az, hogy picit többet vártam, valami olyat amit az ATI is csinált. Bár kétségtelen, hogy nagyobb volt a lemaradás, de semmi nem lehetetlen, hisz az AMD elég régóta harcol, és x86-ban nem sokan maradtak a régiek közül.
A másik oldala a dolognak, hogy én most akarok 939-ről váltani, azaz mindent újra kell vásárolnom, és ehhez az AMD jó választás lehet. Jó választás, mert a DDR3 még drága, és az intel i7-es alaplapjai szintúgy. De számomra nem egyértelmű a választás.
Ugyanis ha maradok az AM2+-nál és DDR2-nél, akkor nem az új generációjú konfigot veszem, ami 1-2 év múlva már hátrány.
Ha az nextgen-t veszem, az meg az Intelnél marha drága (alaptalanúl), az AMD-nél meg még nem tudjuk az árakat, de nyilván egy AM3-ért többet kell fizetni.
Nálam a nagy kérdés, hogy AM3/DDR3 konfig miben jön majd ki, és az alapján döntök mi a kedvezőbb. Jelenleg várom az AM3-as procikat, és nagy valószínűséggel belekerül egy AM2+-os alaplapba DDR2-vel, mert jelenleg ez a legolcsóbb.
De a fő ok amiért az AMD a kedvencem az a CrossFireX integrált grafika összevonása a grafikus kártyával, azaz az 780/880 chipset!

Ne vegyél fel bugyit, mert valami fontosat akarok mondani

(#1117) szki válasza emmm (#1108) üzenetére


szki
őstag

Ezzel egyetértek!
Mindenki pénztárcája szerint dönthet!

nortsen: 880G chipset szerintem nagyon jó lesz, és talán nyáron lesznek már ilyen AM3-as lapok.
Mod: Phenom II + RS880 + SB710 a mainstream kategóriában király lesz!

[ Szerkesztve ]

(#1118) whitehand válasza Thrawn (#1113) üzenetére


whitehand
senior tag

az addig ok hogy nem von le semmit mint az integrelt hangkártya de felsőkategóriában szerinted mennyit használnak ilyen integrált vackokat.. nem véletlenül felsökategória a neve...

(#1119) nortsen


nortsen
aktív tag

whitehand azon kívül, hogy telehányod a gondolataiddal a topikot, szerinted mi értelme van annak amit csinálsz? Mindenki megértette már az első hozzászólásodból is, hogy mit akarsz. Itt az a baj, hogy te nem érted meg hogy mi mit akarunk, mondunk neked.
Akár hova járok mindenhol vannak ilyen okostajások akik győzködnek, hajtják a saját igazukat, és nem veszik észre, hogy semmi értelme. Próbálj meg intelligensebb lenni, és inkább ne frissítsd többet ezt az oldat! :R

Ne vegyél fel bugyit, mert valami fontosat akarok mondani

(#1120) Henkei válasza nortsen (#1119) üzenetére


Henkei
tag

Ha engem kérdezel ez már már pszihiátriai eset. Más embereket szándékosan zavar a hülyeségeivel, mert okosat azt nem mond. :(

Hogy lehet hogy amikor emberen hajtják végre abortusznak nevezik amikor csirkén akkor rántottának??

(#1121) Oliverda válasza nortsen (#1116) üzenetére


Oliverda
félisten

Anno a HD 3870/3850 sem volt olyan gyors mint a 8800GT és társai mégis népszerű lett az árazása és a viszonylagos alacsony fogyasztása miatt, és mert a legtöbb ember igényei bőven kielégített. Én azt gondolom hogy hasonló lehet mjad a helyzet a Phenom II sorozattal is.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#1122) #65675776


#65675776
törölt tag

Ahogy nézem ezt a topicot ~2 napig nem lesz érdemes olvasni...

(#1123) Bluegene válasza #65675776 (#1122) üzenetére


Bluegene
addikt

kell egy kis idő míg az indulatok lecsitulnak

remélem lesz PH-s teszt is

Whitehand: nincs értelme ennek, úgy is mindenki felfogta mi a szitu

Siemens S65-re való adatkábelt keresek! egyszeri Szoftverfrissítésre! Írj megbeszéljük ha van elfekvőbe/kölcsön neked!

(#1124) Mardor


Mardor
tag

Ó igen! Itt vannak!

Elég kellemes a fogyasztásuk, és ezek a 125W-osak. Egyre jobban várom a márciust, milyenek lesznek a 95W-osak.

(#1125) antikomcsi válasza whitehand (#1118) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Miért egy felső kategóriás lap repertoárjába nem férhet bele, hogy energia takarékos módban lekapcsolja a vga-t, és csupán az integrált gpu adja a képet, egyes esetekben több száz W-ot megtakarítva?

Én példáúl használok ilyen vackokat, bár mondjuk nincs is integrált vga nélküli nf780a.

Bár egy 790gx is jól jön amikor az őrűlt játékos eladja a vga-ját, hogy megvegye az újat, amire 2 napig várni kell. Vagy 2 napig bámulja a sötét monitort, vagy átáll integráltra. Mekkora hülyeség ez valóban.

El is adom mindjárt ez a vacak lapot és veszek egy igazi felső kategóriást, természetesen intelt, mert most már tudom, hogy amd-s nincs.

Köszönöm

(#1126) Oliverda válasza Mardor (#1124) üzenetére


Oliverda
félisten

A 925 egy elég jó vétel lehet majd ha leereszkedik az ára is olyan 45-50 burttó magasságába. Gondolom hogy majd a bevett gyakorlat szerinte a vcore-t lenegedik 1.30V-ra.

Bluegene: Hát ha még az OFF is kevesebb lenne... :)

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#1127) Lipazzz válasza whitehand (#1089) üzenetére


Lipazzz
csendes tag

Whitehad, kérlek olvasd el mindig, hogy ki mit ír. És előre kérlek, ne haragudj meg azért, amit írok, nem bántani akarlak. Csak le kellene kicsit higgadnod. :)

Nem mondom én azt, hogy menj el innen, csak annyit, hogy próbáljad meg objektíven kezelni a dolgot. Ne méregess core i7-hez még a 940-est sem. Érdekesség képpen lehet hozzá hasonlítgatni, de milyen alapon? Mert mind a kettő most jött ki nemrég? Ennyi a közös bennük szerintem.
Nem kell alaplapokon vitázni, megint csak feleslegesen, szerintem.
De főleg ne mondj olyat, amiben nem vagy biztos, csak mert Intel párti vagy.
Ha pedig egyetlen egy jó tulajdonságot sem tudsz mondani akár a Phenom II-ről, akár az AMD-ről, akkor nagy bajok vannak. Én rengeteget tudok mondani mindkét gyártóról, jót is rosszat is.
Ha írnak teszteket/review-kat külföldi site-okon, elolvasom őket. Igazából nagyon kevés az objektív. Próbáld meg ott is kiragadni azt, ami összehasonlíthatóvá teszi a két terméket. i7 vs. AMD 940 tesztet nem is fogok olvasni, mert nincs értelme, de ilyen vitába be sem szállok, és nem is hülyézem le azt, aki mégis megteszi. Ráhagyom.

Hát persze, hogy lehet fejleszteni Intelnél is ha nagyon akarok, és nem csak i7 felé. Főleg annak, akinek LGA775 alaplapja van már, és erősebb gépet akar. Azt írtam, hogy mivel nem kell alaplapot váltani, ezért talán olcsóbban megússza az, aki AMD-ről váltana erősebb gépre, vagy erősebb gépet szeretne venni az ősrégi helyett. Az Intel elég drága, sajnos egyelőre.
Elhiszem, h oga több C2 processzor fogy a világon, mint Deneb, hiszen az utóbbit még nem árulják sehol. Vagy ezt rosszul tudom?
Ez a piac sosem lesz telített, mindig változik és mindig mindenki újít. Speciel én is itt vagyok, mint vevő, de öcsém is lehet, hogy beruház egy gépre. Én számításokat végző programokat használok, nekem jó lenne az AMD új négymagosa.
Öcsém gamer, és kétmagos Intelben gondolkodik, meg egy hasító videókariban, mert arra az bőven elég és talán jobban jár, mint egy Athlon X2-vel. Mindkettőnknek jó érve van és nincs sok pénzünk.
De biztosan nem fogjuk majd egymást köpködni, sem riválisnak tekinteni. :N

Egy végső gondolat/kérdés a tuninghoz, fejlesztésekhez:
1.
Csak én érzem úgy, hogy ha a Sempron 2800+ (tudom kicsit röhejesnek tűnik, de erre futotta anno) kicsit tuningolt kártyámon elfut a képszerkesztőimtől kezdve a zeneszerkesztőimig minden, és csak némely nagyobb adatszámításnál fogy el a proci ereje, akkor egy ilyen négymagos 3Ghz-es bőven elég lenne nekem, mint otthoni felhasználónak?
2.
Ahhoz, hogy valaki egy 22"-os monitor normál felbontásán játszon szaggatásmentesen egy GTA IV-gyel például, nem elég egy Intel E8400-as procijú, jó videokarival megáldott gép? Muszáj egy Core i7?

Én úgy érzem, hogy kicsit túlhaladta a programokat a hardverfejlesztés, ezért sem vesz annyi ember új gépet, hisz minek. Lehet hogy rosszul gondolom, szóljatok rám, ha nem így van. Persze a nagy átlagról beszélek, és nem a hardcore gamerekről és tuning-egerekről. :R

Whitehand, ha gondolod akkor bármit írjál inkább nekem privátban, és megbeszélhetjük, ezt a topicot meg hagyjuk meg a 45-ös AMD csíknak. ;)

Nem a szándék, hanem a fontos.

(#1128) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Na!

Tulajdon képpen csak kérdezni szerettem volna valamit, csak felhúzott a dolog, hogy már itt is olyan lekezelően beszélnek az emberrel, túl okos stílusban, ami miatt egy ideje már az iponos hírek hozzászólásait nem is görgetem fel, mert felfoghatatlanul fogyatékos egy-két hozzászóló.

Szóval én szeretnék venni egy ilyen procit, valaki halott olyanról, aki ismeri azt aki, tud szerezni?

Köszönöm.

Szerk:

[B][(#1129) Oliverda /B] :R

[ Szerkesztve ]

(#1129) Oliverda válasza antikomcsi (#1128) üzenetére


Oliverda
félisten

Délelőtt néztem az Expertben de még csak listán volt. Majd ránézek este is. Szerintem jövő héten már várható az itthoni nagykerek némelyikébe is.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#1130) Sandormaster válasza Oliverda (#1121) üzenetére


Sandormaster
aktív tag

Szerintem is ez lesz majd helyzet! De valahogy nem is zavar, hogy az AMD nem tudja a CoreI7 árakat letörni, egyébként se az én kategóriám.

Gdoltam mire hazaérek beájulok a fórumba és csak olvasgatom a tesztekről a véleményeket stb. ehelyett 3 oldalnyi offot bámulhattam, thx az inteleseknek.

(#1131) bnss válasza Oliverda (#1126) üzenetére


bnss
veterán

Nekem is hasonló a meglátásom, remélem lesz BE verzió a 925-ből, arra vevő lennék. :)

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#1132) Blacki


Blacki
tag

Hello mindenki.
Lenne egy érdekes kérdésem, ezt Oli biztos betűzve tudja :).
Nekem teccik az új amd proci de nem ez itt a lényeg, hanem most vann-e itten egy crosshair II lapom amiben csucsul 8GB 800Mhz Crucial rammóka.(4-4-4-12-esek elvileg 5-5-5-12-őn 1100Mhz-t viszik elvileg de 4 modulról beszélünk itten..
Nos ahogy a teszteket néztem, ddr2 1066 ramokat kezel a 940 proci.
A kérdésem,
lessz-e valami móka ha ezeket a ramokat jártnám mellette 1100 Mhz-n?
Egyátalán kezeli-e a proci a ramokat, sza nem a sötét feketeség fog fogadni?
Nagyon láma vagyok a témában,de valamilyen szinten ez ide tartozik..

Xbox360 gamertag: TrinityBlood05

(#1133) Konfigos válasza Blacki (#1132) üzenetére


Konfigos
őstag

1066ot kezel akárcsak a régebbi Phenom is.Szerintem cseréld őket ballistix 1066ra az a biztos és azt használd inkább 1200körül valami jó kis nb frekivel.De majd ugyis okosabbat mondanak a nagyok :DDD

Móka max az lesz ha marad ha jól tudom hogy Fsb-t is kell emelned hozzá rendesen és tudomásom szerint a black procik szorzó álitással jobban tuningolhatóak mint fsbvel legalábbis valahol ezt olvastam

[ Szerkesztve ]

(#1134) Blacki válasza Konfigos (#1133) üzenetére


Blacki
tag

Köszi.
Akkor elvileg karcol, cserélni nem naon szeretném szeressem őket.
Red kittek, má nincs is ilyen, én meg naon szeressem óket :D
Gyakorlatban se WR akarok döntögetni, kb 3.5,----3.6 körül léggel én má elégedett lennék :DD
CSak szépen muzsikáljon. Nekem ennyi kell még az alap 3 -is jó nekem ..
Nem vagyok olyan nagyravágyó.

Xbox360 gamertag: TrinityBlood05

(#1135) TomBoy1986


TomBoy1986
veterán

Na kérem... ismét megbizonyosodtam róla, hogy a német teszteknek nincs párja :K

Összességében a nap folyamán kb. 5-6 tesztet nézegettem át futólag, de sajnos semelyikből sem lettem igazán okosabb. Arra jutottam, amit írtam is már, hogy kevesebbet fogyaszt, s jobban tuningolható, de azt igazán nem tudtam meg, hogy mennyivel is erősebb Clk2Clk a Phenom vs. Phenom II. Persze volt olyan teszt, ahol szépen összemérték, sőt olyan is volt ahol azonos órajelen mérték össze, de mindez mit sem ér, ha a VGA limitálja a dolgot játék esetén (vagy maga a játék).

Ellenben itt!

„Realitätsferne“ Spiele-Tests...

Végig a lehető leggyengébb beállításon. Nagyon szépen látszott, hogy a két Phenom között 7-30% különbség van. :C

Ugyanakkor itt végre láttam, hogy mit is jelent fogyasztásban, ha CnQ+C1E kompatbilis lap van az ember birtokában:
PII-nél 131W vs. 104W
P-nél 168W vs. 115W
Ezek terheleteln értékek, de szerencsére a terheltben is meg van a 20-30W-os fogyasztáscsökkenés a magasabb órajel ellenére is. Ez szerintem szinté elég jelentős fejlődés, s ebből adódik az is, hogy nyugodtabban lehet adagolni a feszültséget tuningnál is ;]

Ugyanakkor szerencsére az is kiderült a tesztből, hogy sikerült megszüntetni a PII-nél a CnQ bugot, azaz hogy a teljesítmény akár 10%-a is elveszik, abban az esetben, ha használja az ember az alkalmazás közben az energiatakarékos funkciót. Ennek szerencsére nyoma sincs már a PII-ben :R

A tuning mellett szerencsére szintén kimérték a fogyasztást, bár csak két végletes esetben sajnos :( Ugyanakkor alulhajtásban egyelőre nem jeleskedik a Phenom II, de majd a fejlődő gyártástechnológia segíteni fog ezen, mint eddig is.

Nagyon-nagyon remélem, hogy nem lesz szükség újabb steppingre.

AMD FX-6300 ; MSI 970A-G46 ; XFX RX-460 4GB ; CSX DDR3-1600 2x8GB ; WD 1TB ; CoolerMaster RealPower RS-520W

(#1136) okay


okay
aktív tag

Nem tudom mennyire vagytok oda ezért a helyért ,de támpontnak már jo,azt irják raktáron! [link]

Nagyon jó Football Manager: http://www.powerplaymanager.com/r421088

(#1137) TomBoy1986 válasza okay (#1136) üzenetére


TomBoy1986
veterán

Ez még drága :(
Tehát a normális boltokban a kezdőár ennél is magasabb lesz.

AMD FX-6300 ; MSI 970A-G46 ; XFX RX-460 4GB ; CSX DDR3-1600 2x8GB ; WD 1TB ; CoolerMaster RealPower RS-520W

(#1138) Konfigos válasza TomBoy1986 (#1137) üzenetére


Konfigos
őstag

50król akkor nem is álmodok februárban :(

(#1139) antikomcsi válasza TomBoy1986 (#1137) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Engem meg is lepett, hogy itt ennyi!

Én 60-65-re számítottam a 940-re.

Lehet várok 1-2 hetet, hogy megnézzem mi sül ki a dologból.

(#1140) okay válasza TomBoy1986 (#1137) üzenetére


okay
aktív tag

Ahogy mondod,ez is drága szvsz,a magyar boltok még tesznek is rá,igy már nem valami versenyképes.Várni kell.... de mennyit :F

Nagyon jó Football Manager: http://www.powerplaymanager.com/r421088

(#1141) Sandormaster


Sandormaster
aktív tag

Itt még az is rásegít hogy a forint is nagyon gázos :(

(#1142) #65675776 válasza TomBoy1986 (#1137) üzenetére


#65675776
törölt tag

1-2k-val több felénk.

(#1143) szki válasza TomBoy1986 (#1135) üzenetére


szki
őstag

Jó ez a német oldal. Tetszik a teljesítményfelvételnél, hogy több más proci is van!

(#1144) bnss válasza TomBoy1986 (#1135) üzenetére


bnss
veterán

"Nagyon-nagyon remélem, hogy nem lesz szükség újabb steppingre." - az AM3-as CPU-k már C3-as steppinggel fognak forgalomba kerülni (legalábbis ezt rebesgetik), pl. jelenleg a 920-as 125W-os TDP osztályban van, a 925 már a 95W-os osztályban lesz, ez szvsz nagyon jó!

szerk.: miért lenne baj az új stepping?

[ Szerkesztve ]

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#1145) TomBoy1986 válasza bnss (#1144) üzenetére


TomBoy1986
veterán

B2 vs. B3... Remélem, hogy ezekben nincs komoly, felfújható hiba, erre gondoltam.

okay:
Szerintem február-máricus környékén már sokkal barátibb árakkal fogunk szembesülni, azaz osztom az itteniek véleményét..

[ Szerkesztve ]

AMD FX-6300 ; MSI 970A-G46 ; XFX RX-460 4GB ; CSX DDR3-1600 2x8GB ; WD 1TB ; CoolerMaster RealPower RS-520W

(#1146) bnss válasza TomBoy1986 (#1145) üzenetére


bnss
veterán

Nagyon remélem, bár akkor már azzal lenne tele az internet, úgy rémlik már a Phenom bejelentésekor hangoztatták a TLB hibát.

szerk.: én mindenképp kivárom az AM3-at (nem mintha lapot szeretnék cserélni), no meg a jóárasítást.

[ Szerkesztve ]

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#1147) emmm válasza TomBoy1986 (#1135) üzenetére


emmm
senior tag

Tényleg profi ez a teszt, mindenre kitér (még nem olvastam végig ugyan), nagyon tetszik, köszi a linket! :R

(#1148) Myers


Myers
senior tag

Nem sokat olvastam vissza, de hol vannak a tesztek? :F
Tomboyét kivéve.

Nem ma jelent meg ez a proci?

PH sem ír egy kanyi sort sem. :F

http://www.muszaj.hu/

(#1149) szki válasza Myers (#1148) üzenetére


szki
őstag

Használd a keresőt!
Amúgy még éjjel linkelt Thraw és PH-s hírek között is megjelent...

(#1150) Gorneck válasza Myers (#1148) üzenetére


Gorneck
titán

Itt van egy csomó...

Gorneck#1239

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.