Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#26001) triklin válasza HERR Z (#26000) üzenetére


triklin
tag

Az egész gép, mint ahogyan a hűtés is rám maradt /fel nem használt alkatrészekből van. (hazudok, a ház, a lefogató és a csövezés nem) Tehát nem ez volt az elsődleges cél.

Ramok bírnák a cl7et 1600 on is, 1,65v-al tehát azon a feszen még karcsúsítani fogok. Hagyom 2400 on és 1,2v on a cpu-nb-t. Egyébként nekem is ez a sejtésem, hogy nem teljesen egészséges, bár lekopogom még nem fagyott bele egyszer sem. Mindenképpen keresni fogok valami combosabb darabot. (ez az alaplappal együtt maradt rám egy beszámításból)
A régi biosával és a legújabbal is próbáltam. Hiába.

(#26002) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

szevasztok

visszatértem egy kérdés erejéig :C :R

X4 965-re miféle hűtés ajánlott?! nuku tuning.....

:R

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#26003) HERR Z válasza - = Zk = - (#26002) üzenetére


HERR Z
veterán

tudjuk az alapfeszét? alulfeszelni akarod-e?menyyi $-t szánsz rá?
freezer64/cm tx1-2-3, ekl cold tower a minimum, ha alulfeszeled 1.25-1.3V körülre akkor le tudod szabályozni őket, vagy elég kisebb hűtő is(picit)

(#26004) - = Zk = - válasza HERR Z (#26003) üzenetére


- = Zk = -
félisten

köszönöm, ebben minden benne van amire szükségem volt :C :R

am meg:
tudjuk az alapfeszét?
egyelőre nem

alulfeszelni akarod-e?
tuti nem

menyyi $-t szánsz rá?
használt piac, 5K max

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#26005) djculture válasza - = Zk = - (#26004) üzenetére


djculture
félisten

Én egy CM blizzard t2 vettem az is bőven elég, a ventit kell róla ledobni mert nem szabályozható.

[ Szerkesztve ]

(#26006) Sarkadi


Sarkadi
tag

Sziasztok!

AMD Phenom II X4 965 BE procimat alapfesszel BIOS-ba húztam 3,8GHz-ig és teljesen stabil a működése! Egy Cooler Master Hyper TX 3 EVO bordán lévő Arctic Cooling Fan 9 PWM hűtővel alapjáraton 35-40℃ körüli értéken megy, terhelve több óra játszás után 65-70℃ a maximum. Ez jó értéknek számít/mit tudnátok ajánlani, amivel esetleg jobb értékeket érhetek el? A pasztázás a napokban történt, tehát ez kilőve! :)

Előre is köszönök minden tanácsot/ötletet! :R

(#26007) varmi2 válasza Sarkadi (#26006) üzenetére


varmi2
nagyúr

Az alap az nem olyan rossz érték. De a terhelten a 65-70 sok. Nem egészséges neki a 70. Ha jót akarsz magadnak és a procinak, terhelésen 60-62 fölé nem engeded. Mondjuk ez Arctic Freezer A30

Klaustrofóbia- Félelem a zárt helyektől, például, ha zárva van a KOCSMA!

(#26008) Sarkadi válasza varmi2 (#26007) üzenetére


Sarkadi
tag

Köszönöm a tanácsot, de nem terveztem hűtő cserét, van itt még egy-két venti amit betudok építeni, azokkal nyernék szerintem pár fokot. De ez a 70 fok is több órányi terhelés után jelentkezett, átlagosan 60-65 foknál megszokott állni.

(#26009) Redneck válasza Sarkadi (#26006) üzenetére


Redneck
veterán

Ott valami nem klappol szerintem. Nekem 1,408V-on 1,35V-os CPU NB-vel sem megy 60 fölé a kupak full terhelésen tesztek alatt. Hyper TX3 van rajta, AC pasztával. Annyi hogy van egy 12-es házhűtőm 15-20 centire tőle ami befelé a hideget nyomja és azt fújja tovább a CPU cooler.

Egy jó nagy házhűtő ha elölről hátra fúj és azt kavarja tovább a TX3 Evo vékonyan pasztázva, 60 fok alatt kell megállnia full terhelés alatt. Szerintem sok az a paszta.

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#26010) GgG91 válasza Sarkadi (#26008) üzenetére


GgG91
tag

Mennyi az alapfesz?
Minden proci máshogy melegszik, egyértelműen a gyengébb darabok ugyan azzal a fesszel jobban.
Nincs átlagérték, amin ugyan úgy melegszik az összes.

(#26011) Sarkadi


Sarkadi
tag

1,475V az alapfeszültség, de visszavettem a procit 3,4GHz-re és a gépbe dobtam még kettő ventit, így üresjáraton 38-40 fok körüli értéket értem el, terhelve pedig 60 max. 65 fokot! Szerintem ez már jelentősen jobb érték, de jöhetnek a tippek és tanácsok! :K

[ Szerkesztve ]

(#26012) nanus válasza Sarkadi (#26011) üzenetére


nanus
senior tag

Nem a szorzót kellett volna visszavenni,hanem a feszkót nem autón hagyni hanem csökkenteni ameddig lehet.
(adatlapot meg kitölteni.......). :R

(#26013) HERR Z válasza Sarkadi (#26011) üzenetére


HERR Z
veterán

azt a feszt vedd le 1.35V körülre, ha 3.4GHz-en akarod használni, elég lesz annyi is

(#26014) Sarkadi


Sarkadi
tag

3,6GHz-en megy most 1,35V-al, így alapjáraton 35C°-os és terhelve sem megy 50C° fölé! A bordán jelenleg 2 ventilátor van, szép csendben végzik a dolgukat. Úgyhogy most már megnyugodtam és elégedetten fogom még jó pár évig használni a cuccost! Köszönöm a tanácsokat és a segítséget! :R

[ Szerkesztve ]

(#26015) rantotthusi válasza HERR Z (#26013) üzenetére


rantotthusi
tag

Sziasztok! :) Mi lehet akkor a probléma hogy a phenom 2 es x4 965 procimat 4ghzen járatva a feszkót magának állitotta 1.5 volt netezés közben is van amikor bizonyos időnként jön egy kék halál tudjátok fehér betük kék háttérrel és alul valami psihycal memori is kiiir és számol ezt miért történhet? sok a fesz? ha vissszabb veném müködne? mit tudtok ajánlani??? nem gyári hütöt használok! az alaplapom Asrock 970 Extreme 3.

(#26016) Gyufaaa válasza rantotthusi (#26015) üzenetére


Gyufaaa
veterán

Mivel hűtöd? Hány fokos a proci? NB-nek adtál feszt?

(#26017) csabika0001 válasza rantotthusi (#26015) üzenetére


csabika0001
senior tag

A kékhalál nem processzorhiba! Főképp memória probléma! Vagy esetleg memória vezérlő.

(#26018) Redneck válasza csabika0001 (#26017) üzenetére


Redneck
veterán

Azért ezt nem gondoltad komolyan ugye?. Instabil OC simán kékhalált dob. IRQL_not_less_or_equal és hasonló hibaüzenetekkel pl.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#26019) csabika0001 válasza Redneck (#26018) üzenetére


csabika0001
senior tag

Az instabil OC állóképet vagy szimplán fekete képernyőt okoz.
Ahhoz hogy kékhalált kapj szükség van működő procira! Amitől kaphatsz kékhalált L1, L2, L3 cache vagy RAM hiba.
Lényegében neked is igazad van!
Jah és amit említesz hiba is egy adott memória címzési probléma, okai:
1. paraméter: Egy helytelenül hivatkozott cím
2. paraméter: Egy, a memóriához hozzáférő IRQL
3. paraméter: A hozzáférés típusa, ahol a 0 az olvasási, az 1 pedig az írási művelet
4. paraméter: Az 1. paraméterben a memóriára hivatkozó utasítás címe

[ Szerkesztve ]

(#26020) rantotthusi válasza csabika0001 (#26019) üzenetére


rantotthusi
tag

Hu de jó örülök a válaszoknak!:) Köszönöm is! :) Na de a lényeg az pontositok! Egy Thermaltake hütővel hütöm höcsöves két ventis 60 nál nem megy feljebb terhelésnél ugy hogy 4ghzen megy! Feszkot nem adtam neki azt magának állitotta be ahogy észre vettem! Üres járatban 32-33 fok! ja és zárt házrol beszélünk! Igen kék halál van jelent és Én is a memoriára tippelnék na most az nem lehet hogy aproci huzása miatt azoknak a sebességei is nöttek és igy van a gebasz? mert azokhoz nem nyultam de ugy tudom minden összhangban van mindennel! Játéknál nem tapasztaltam ilyen problémát! az előbb is pl ugy jött a kékhalál hogy ment a fecebook meg néztem onnan egy videot na mondom kixelem erre pillanatra feketekép majd kékhalál! Mit tudnék neki tenni? a memoriáikm dual chanelben vannak és támogatják is azt ugyan ugy a proci is! Mitajánlanátok? ha esteleg instabill az OC mit csináljak neki? hogy tudnám orvosolni??

(#26021) GgG91 válasza rantotthusi (#26020) üzenetére


GgG91
tag

nb szorzót emeltél?
fsb mennyi? (esetleg screenshot a biosról megegyszerűsítené a találgatásokat :D )
PCIE ugye fix 100-on van nem auto-n
de mivel relatíve kis terhelésnél fagy, lehet hogy valamelyik nagyobb P state-ban nem stabil, de ez is csak akkor lehetséges, ha fsb-t is emeltél.

(#26022) HERR Z válasza rantotthusi (#26020) üzenetére


HERR Z
veterán

emelj memória és cpu-nb feszt
első 1.65V minimum, második 1.2V

(#26023) Redneck


Redneck
veterán

Néha kékhalálozott a gépem. Először driverre gyanakodtam (új nV driverek) de memory dumpot olvasgatva processzor lett.

A TDP keretet nem tudja átlépni a processzor ugye? Ha alapfeszen tuningolok akkor mindegy milyen frekvencia van beállítva a fogyasztás adott feszültségen nem változik ugye?

Azért fontos mert FSP Hexa 400 tápom van és mellette egy 150W TDP-s GTX 460 figyel.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#26024) Picturemaker válasza Redneck (#26023) üzenetére


Picturemaker
őstag

Üdv!

Azonos fesz mellett is emelkedik a fogyasztás magasabb frekvencia esetén. Sőt többet változik, mint amikor a freki marad, de több feszt adsz.
A tápodnak meg simán bírnia kell!
Máshol van a hiba. Valószínű, hogy a tuning nem teljesen stabil, vagy a memókkal (beállításokkal) van valami gond.

[ Szerkesztve ]

A számítógép rendkívül alkalmas olyan feladatok megoldására, amelyek számítógép nélkül nem is léteznének!

(#26025) Redneck válasza Picturemaker (#26024) üzenetére


Redneck
veterán

Memóriák 1600-on mennek gyári CL9-en 1.65V-on.
Igaziból annak örülnék ha 3800-on 2400-as NB-vel menne a CPU legalább alapfeszes VGA-val. 1 HDD-m 1 DVD-írom és 4 ventim van a házban.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#26026) Picturemaker válasza Redneck (#26025) üzenetére


Picturemaker
őstag

CPU és CPU-NB fesz mennyi?
A 8GB ram 2 vagy 4 modulból jön össze?

A számítógép rendkívül alkalmas olyan feladatok megoldására, amelyek számítógép nélkül nem is léteznének!

(#26027) Redneck válasza Picturemaker (#26026) üzenetére


Redneck
veterán

Most visszavettem majdnem gyárira az egész gépet.

2x4GB Dual Kit.

Jelenleg be van állítva 1,4V 3600Mhz és 2200-as NB alapon (1,1V). A lényeg az lenne hogy kihajtsa a 460 SE kártyámat főleg 1680x1050 felbontáson és néha 1920x1080-on. Valamint az hogy a táp elbírja az egész rendszert mert most ezen stresszelek. A furcsa az hogy nem tűnt számottevően másnak 3,8-on 2400és 2600-as NB-vel se a BF3 se a CS:GO.

Ami furcsa:
Magok kb közepes terhelésen mentek BF3 alatt, de a GPU alapon csak néha nyalt bele a maximum kihasználtságba, többnyire közepesen ment. Ha rátekertem a GPU-ra mégis közvetlenebb volt a játék, csökkent az input lag.

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#26028) Picturemaker válasza Redneck (#26027) üzenetére


Picturemaker
őstag

CPU-NB 2400-on nyugodtan kaphat 1.2V-ot (nálam anno 4 memóriamodullal 1,225-öt igényelt, persze minden proci más, de lehet, hogy a "kevés" fesz miatt hasalt el néha neked). CPU 1,4V-on szerintem fog 3800-on menni.
A tápod bírni fogja.

Amikor a NB írod, akkor remélem a CPU-NB-ról beszélsz, mert nem mindegy, A sima NB beállításait nem kell piszkálni.

A számítógép rendkívül alkalmas olyan feladatok megoldására, amelyek számítógép nélkül nem is léteznének!

(#26029) Redneck válasza Picturemaker (#26028) üzenetére


Redneck
veterán

CPU NB-ről beszélek de az én példányom antituningos ezt már évek óta tudom. Az enyémnek ebben a deszkában 2400 CPU-NB-hez kell 1,225 vagy 1,25V a 3800Mhz-hez pedig legalább 1,425V-ot kell beállítsak a Biosban amit droppol kicsit.

A kérdés az hogy húzott CPU-val és LEGALÁBB alapfeszen húzott VGA-val megy e a cucc és nem attól kapok e kékhalált hogy a táp nem bírja tovább ezt a terhelést.

125W TDP-s proci
150W TDP-s VGA
1 WD HDD
1 optikai meghajtó
2x12cm ventilátor
1x14cm ventilátor
1x8cm ventilátor
USB Xbox 360 gamepad receiver for Windows
USB Logitech G400
Phillips fejhallgató

Azért írok le mindent mert ezek mind a tápot szívják.
Elég vajon 400W-os Hexa? Mennyi tuning kell a GPU kihajtásához?

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#26030) Picturemaker válasza Redneck (#26029) üzenetére


Picturemaker
őstag

Ha a táp kevés, akkor nem kékhalál az eredmény, hanem csak lekapcsol a cucc. Kékhalál okai memória (hiba, beállítás), rossz OC, hibás alkatrész, összevesző szoftverek (talán ilyen sorrendben).

A számítógép rendkívül alkalmas olyan feladatok megoldására, amelyek számítógép nélkül nem is léteznének!

(#26031) Redneck


Redneck
veterán

Azt hittem betonstabil a gép. Cimborám olvasta ki a memory dump hibakódból hogy CPU pedig én az újabb nv driverekre gyanakodtam. Ez az utolsó BSOD. Nem tudom már mit tegyek, szeretném a max teljesítményt elérni BSOD nélkül.

Ez az utolsó BSOD:

Biosban 1,425V van beállítva de CPU-Z szerint 1,408 és 1,44V között van 3800-on. CPU NB 2200 1,1V.
CPU NB-t most nem akarom piszkálni egyelőre.


Memóriák manuálisan vannak az 1600-as időzítésre állítva, 1,65V-on de a tesztprogramok csak 1,63V-ot írnak.
Tele van a tököm már az AMD-vel. Ha legközelebb gépet veszek túlméretes tápom lesz Intellel.

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#26032) Redneck


Redneck
veterán

Az lenne a baj hogy a Giga deszka 200 helyett 201,3Mhz-en járatja a slotot auton? Ez pedig nem tetszik a RAM-nak? Ha 200ra rakom manuálisan akkor pirosan villog a Bios.

Ha Stockra rakok mindent a CPU 1,475V-ot kap (ezt írja a deszka normal VCore-ra) a RAM pedig CL11-ben indul 1600-on Auton.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#26033) letepem válasza Redneck (#26031) üzenetére


letepem
aktív tag

Tele van a tököm már az AMD-vel. Ha legközelebb gépet veszek túlméretes tápom lesz Intellel.

Tényleg kapják be, hogy egy 4 éves procit nem tudsz 4,5 ghzig felhúzni :DD

Amúgy előbb tedd vissza a ramokat 1333-ra/alapra és úgy próbáld !!!!! nem fogsz számottevő teljesítményt veszíteni ! Majd tuningold és ha így nem jön elő a BSOD, akkor hagyd is így! Szerintem többet nyersz, ha húzod a procit, minthogy a ramok max freken járjanak! Mellesleg a phenom bőségesen kihajtja a 460-t! 3.8-4ghzen kihajt egy 7870et is!

látok, hallok, érzek és gondolkodom.

(#26034) letepem válasza Redneck (#26032) üzenetére


letepem
aktív tag

azaz 1-2 mghz nem oszt nem szoroz általában 18-as szorzó mellett az fsbvel tuningolnak itt az emberek, hogy a c'n'q megmaradjon (tudtommal)

látok, hallok, érzek és gondolkodom.

(#26035) Picturemaker válasza Redneck (#26031) üzenetére


Picturemaker
őstag

A ramot állítsd 2T-re, a CPU-NB-nek adj 1,2V-ot.

A számítógép rendkívül alkalmas olyan feladatok megoldására, amelyek számítógép nélkül nem is léteznének!

(#26036) Redneck válasza Picturemaker (#26035) üzenetére


Redneck
veterán

Auton hagytam a Reference Clock-ot (200 ami ugye 201,3 a Gigabyte órajelgenerátora alapján). Levettem 1333-ra a RAM-ot, Normálra raktam a feszültségét (1,51V) és hagyom így az egészet.

CPU: 3800@1,408V-1,44V között (tapasztalataim szerint itt az alsó érték a mérvadó)
CPU-NB:2200@1,1V alapfesz

CPU órajel azért ennyi mert régebben emlékeim szerint egy lépcsővel lejjebb 1,392V és 1,424V között kékhalált kaptam.

Nem fogok szintetikus teszteket napokat futtatni, ha megy a CS:GO/BF3 akkor stabil. Prime95 és OCCT mehet órákig de nem dobják ki úgy a hibát.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#26037) Redneck


Redneck
veterán

Futtattam smallFFT és largeFFT Prime95 tesztet 4 órát (52-53 fok volt maximum) valamint CS:GO-ztam de nem fagyott egyelőre egyszer sem.

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#26038) rantotthusi válasza GgG91 (#26021) üzenetére


rantotthusi
tag

Szia! :) A multkoriban emlitettem hogy kék halál és fagyás jelentkezett a gépemnél nos egy idöre megjavult sztem beálltak a dolgok most huztam kicsit a procin megint aszorzóval és mikor ezt csináltam azt vettem észre hogy a ramok 1066 on mentek! lehet hogy ezért vol a fagyás mert a memo nem birta??? vagy ilyenkor mi a helyzet? most huztam ugye a procon de ha ezt nem nézzük csaka multkorit akkor lentebb veszi a ramokat de miért? hogy tudnám most beállitani 4 ghz re 1600 vagy 1333 as memoriákra gond nélkül? biosképem nincs a de a laphoz kpott progival igy vannak a sebességek persze biosban állitanék! Jaa az nem baj hogy magának a gép a procnak 4 ghzen 1.5 voltot állitott? a biosban azt irja hogy ennek a max fessze 155 szal nem sok ez nekem? de ezt jnem Én állitottam be sőt mpst a feszt is viszább vettem és nekem nem megy alap feszkon 4 ghzet mint sok embernek :/ Kégyszi segitsetek!!!

(#26039) HERR Z válasza rantotthusi (#26038) üzenetére


HERR Z
veterán

biosba tudod a memórajelet beállítani, és adj a ramnak 1.675V körüli feszt biztos ami biztos alapon

(#26040) rantotthusi válasza HERR Z (#26039) üzenetére


rantotthusi
tag

igen ott tudom állitani de nem sok az neki??? gondolom amugy valahogy ugy oldotta mega gép hogy a proci huzzással állitotta magának a feszt a memokat meg lentebb vette! :/ de akkor remélem sikerül ha adik nekik egy kis pluszt!

(#26041) rantotthusi válasza HERR Z (#26039) üzenetére


rantotthusi
tag

na beállitottam annyira igy olyan mintha jobban mennek a jaték is és nem fagy ki. köszsönöm a segitséget!

(#26042) HERR Z válasza rantotthusi (#26041) üzenetére


HERR Z
veterán

abba gondolj, hogy a phenom memvezérlője még elég korai ddr3-makhoz volt szabva, szal nem intel, lehet feszelni rogyásig
és a legtöbb ramgyártó is 1.8V körülig ad garit ddr3-makra

(#26043) rantotthusi válasza HERR Z (#26042) üzenetére


rantotthusi
tag

értelek köszönöm szépen a választ!! :)

(#26044) mikormit


mikormit
csendes tag

Sziasztok!

Egy kéréssel/kérdéssel fordulnék hozzáértőkhöz!

Adott egy 955BE tuningmentes, mely egy ASrock m3aucc lapban volt, a procit egy CM Hyper 103 hűti amely 30 -31 fokot tudott tartani a régi lapban de, nemrégiben lecseréltem a lapot egy 970 etreme3-ra melyben ugyanez a hűtő már csak 39-40 fokot tud produkálni!

Valaki tudja hogy ez miért lehet és mi a megoldás rá! :R

Köszönöm!

(#26045) Picturemaker válasza mikormit (#26044) üzenetére


Picturemaker
őstag

Üdv!

Lehetséges okok pl.:

1. Más feszt kap a proci
2. Egyik lap sem mér pontosan, ezek csak "kb." hőmérsékletek
3. Nem sikerült a pasztázás/nem fekszik fel a hűtő rendesen

A számítógép rendkívül alkalmas olyan feladatok megoldására, amelyek számítógép nélkül nem is léteznének!

(#26046) mikormit válasza Picturemaker (#26045) üzenetére


mikormit
csendes tag

Szia!

Köszönöm a gyors reakciót!

A pasztázást már egy párszor frissítettem, úgy selytem az nem lehet a jelenség okozója így azt kizárom!

A V-core fesz ből már levettem 1.2V ra a rendszer stabil de a hőmérséklet maradt, esetleg van még más feszültség is amivel le lehet húzni a hőmérsékletet vagy akár kizárhatjuk a fesz problémát is, és akkor lehet hogy a lap hőmérséklet szenzora nem ad reális adatokat!?

Azért ha hazaérek még pasztázok eggyet... Hátha tehetségtelen voltam :N

[ Szerkesztve ]

(#26047) csabika0001 válasza mikormit (#26046) üzenetére


csabika0001
senior tag

Valszeg nem működik(vagy nincsen bekapcsolva) a biosban a Cool'n'Quiet vagy a C1E energiatakarékossági beállítás.
Néha előfordul hogy a win7 energia menedzsmentje pörgeti feleslegesen a proci. Ilyenkor performance módban találod amit állíts kiegyensúlyozottra.

(#26048) HERR Z válasza mikormit (#26046) üzenetére


HERR Z
veterán

asrock 9x0 lap bug, nekem is ez volt amikor giga 770-ről asrock 990-re váltottam....sajna az összes fűti a proci, ugyanaz a fesz, ugyanaz a procc +5-8 fok nekem is sajna:(
phenomnál még annyira nem stressz, fx-nél üt sajna vissza

(#26049) mikormit válasza csabika0001 (#26047) üzenetére


mikormit
csendes tag

Megtettem mindent amit írtatok és nyertem is 4 fokot ami szerintem már sokkal jobb!

Cool 'n'Quiet be volt kapcsolva viszont a C1E nem és persze átkapcsoltam az energiagazdálkodást kiegyensúlyozottra.

Köszönöm a tudásotokat és a segítséget! :R

(#26050) mikormit válasza HERR Z (#26048) üzenetére


mikormit
csendes tag

Már gondoltam én is hasonlóra!

Unokaöcskös FX8320-a is 970 extreme3-ban van és neki is hasonlókat művelt de mióta vízzel hűti, már nem probléma! :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.