Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-10-27 22:49:06

LOGOUT.hu

A topic lényege, amire való:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#679) Slowman válasza Skynet258 (#676) üzenetére


Slowman
aktív tag

Hello!

Nem olyan nagyon szörnyűek szerintem :N vannak jó elgondolások is benne pl a pados kép asszem hátulról a 3. az kifejezetten jónak mondható.
Én se vagyok egy nagy guru de pár dolgot így hirtelen amit észrevettem:
Alapvetően sok képnél az a baj, hogy tök középre raktad a témát (pl. lepkés,kaktusz,majmos, egyik madaras), de azért soknál észrevettem a tudatos szerkesztési pontokat átlók, kifutó élek (erdőrészlet, pados) stb, néhol figyeltél a harmadolópontos szerkesztésre is csak nem értem a többin miért hagytad el, ha már egyszer ismered (vagy csak véletlen, nem hinném :U ). Sok helyen túlzsúfoltad a képet (csigás, hóbagoly).
Próbálj meg nem automatamódba fényképezni és figyelni a mélységélességre stb tanulmányozz szakkönyveket, vannak kezdők számára is ahol elmagyarázzák a blende, rekesz, és alap beállításokat, ha esetleg nem lenne még ismert anyag :U . Én azt tanácsolnám, egyrészt, hogy inkább a kép készítésénél gondold át min hogy, a PS-t bűvölöd mindenféle szelektív színtelenítéssel és stb. Nem rossz ez csak szerintem nem illik egy természetfotóhoz.
Engem személy szerinte ezek az oda nem illő keretek is zavarnak, de ez ízlés dolga.
Hát így első ránézésre ezek az alap dolgok jutnak eszembe. Remélem segítettem.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.