Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-10-27 22:49:06

LOGOUT.hu

A topic lényege, amire való:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#951) MZsoltee válasza Szten Márs (#949) üzenetére


MZsoltee
veterán

Esetleg tudnál ilyent linkelni?

A tökéletes nő süketnéma, nimfomániás, és az apjának kocsmája van.

(#952) -Shadow-


-Shadow-
aktív tag

1 2 3

[ Szerkesztve ]

(#953) BEE válasza -Shadow- (#952) üzenetére


BEE
addikt

Teljesen jó képek !
A második tetszik legjobban, talán kicsit kevesebb és finomabb zajt tennék rá.

BEE

Fradi volt, Fradi lesz, amíg a földön ember lesz !

(#954) filózoli


filózoli
senior tag

Egy újabb variáció corpus témára. Kíváncsian várom a véleményeket. :)

(#955) filózoli


filózoli
senior tag

Vagy ez a klasszikus kicsit nagyobb rövidüléssel:

(#956) Szten Márs válasza filózoli (#955) üzenetére


Szten Márs
nagyúr

Ha egyet kéne választani a három képed közül, amit ebben a témában belinkeltél nekünk, akkor melyiket választanád?

(#957) GabN73 válasza -Shadow- (#952) üzenetére


GabN73
addikt

a 2. nagyon jó lett szerintem!!! :Y Nekem bejön :K

(#958) -Shadow- válasza GabN73 (#957) üzenetére


-Shadow-
aktív tag

Nekem is az a kedvenc, bár így utólag, kéne még egy kicsit finomítani, hogy a fekete, úgy rendesen fekete legyen.

(#959) GabN73 válasza GabN73 (#957) üzenetére


GabN73
addikt

Végül is mind bejön.A 2es helyett 3-ast akartam írni :DDD

[ Szerkesztve ]

(#960) GabN73 válasza GabN73 (#959) üzenetére


GabN73
addikt

Nekem ezt sikerült kihoznom belőle 1 perc alatt :DDD A víz egy kicsit kiégett és ha jól látom a feketében is van egy kis hiba

(#961) filózoli válasza Szten Márs (#956) üzenetére


filózoli
senior tag

Talán a 954-est. :) (De bizonytalan vagyok...)

[ Szerkesztve ]

(#962) aldebaran válasza filózoli (#961) üzenetére


aldebaran
őstag

Egyébként erre a témára ajánlok képeket, amik egy téma más-más látásmódjáról szólnak és a profizmust juttatja az ember eszébe:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

stb...

Gandhi mondta: "Élj úgy, mintha meghalnál holnap. Tanulj úgy, mintha örökké élnél."

(#963) aldebaran válasza aldebaran (#962) üzenetére


aldebaran
őstag

Ehhez közelítene a tiéd, de ettől még messze van:
[link]

Gandhi mondta: "Élj úgy, mintha meghalnál holnap. Tanulj úgy, mintha örökké élnél."

(#964) filózoli válasza aldebaran (#963) üzenetére


filózoli
senior tag

Miért? :) Csak mert ez az utolsó nekem egyáltalán nem is tetszik. :N

[ Szerkesztve ]

(#965) johnjohn válasza filózoli (#964) üzenetére


johnjohn
addikt

Ember, Te vagy kötözködsz, vagy tényleg teljesen elvakult vagy a saját képeidtől ! Tényleg nem látsz semmi különbséget a mutatott képek, és a sajátjaid között ? Szerintem neked NEM kellene fotóznod. :W

(#966) filózoli válasza johnjohn (#965) üzenetére


filózoli
senior tag

Szerintem neked nem kéne.

(#967) johnjohn válasza filózoli (#966) üzenetére


johnjohn
addikt

ÓÓÓ most látom csak, Te va gy a Frappáns Válaszok Nagy Mestere..! :R

(#968) filózoli válasza johnjohn (#967) üzenetére


filózoli
senior tag

A többi kép tényleg ott van, de ez az utolsó a feszülettel és a templommal kicsit szimmetriamániásan nekem nem jön be. Tiszteletben tarthatnád a véleményem. Ez amúgy is az amatőr topik. Minek dugod ide az orrodat, ha olyan nagy profinak tartod magad? Csak azért jössz, hogy cseszegessél másokat? Ez jobban megy látom, mint a fotózás. Egy képedet láttam, annál is el volt cseszve a kompozíció. Erről ennyit. :((

(#969) johnjohn válasza filózoli (#968) üzenetére


johnjohn
addikt

:DD Nézegesd.

[ Szerkesztve ]

(#970) Stenly


Stenly
tag

Helo filozoli! Fogadj meg egy baráti tanácsot! Amíg hobbifotósok szólnak le téged és másokat ezen az oldalon nem számottevő teljesítménnyel addig nem fogsz itt sok hasznosat tanulni. Mindez a Moderátor úr áldásával, hallgatólagos beleegyezésével történik. Bicska nyitogató! Ne csinálj magadból bohócot! Láttam 1 képed 1 másik oldalon. Korántsem döngöltek a sárba. Sőt megállja a helyét kép. Kell ez neked? Szerintem neked (is) folytatni kell a fotózást! De ne ezen az oldalon tedd!

Figyeljetek! Most fog felébredni a Moderátor Úr!

(#971) Ndruu válasza Stenly (#970) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

"Mindez a Moderátor úr áldásával, hallgatólagos beleegyezésével történik." - Ugye most nem rám gondolsz?
Majd holnap leírom a véleményemet...

Harrrr!!!!

(#972) Stenly válasza Ndruu (#971) üzenetére


Stenly
tag

Természetesen részemről ráérsz a véleményedet leírni! Csak arra kérlek, h amint tudod a regisztrációmat töröld az oldalról! Megtisztelnél vele! Előre is köszönöm!

Tisztelettel: Ex-Stenly

(#973) filózoli válasza Stenly (#972) üzenetére


filózoli
senior tag

Úristen! Te aztán jól bepipultál, Stenly! :( Egyesek beszóltak egyszer-kétszer, az igaz. De azért kár lelépni. Szerintem. Nekem például hiányozni fogsz... :)

(#974) Balinov


Balinov
félisten

Mielott lelkiztek,meg depiztek,stb...kinek mi a velemenye, hogy tetszik neadjisten a kovetkezo kepem?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#975) aldebaran válasza Balinov (#974) üzenetére


aldebaran
őstag

Első ránézésre kiégett az ég és a domb CA-s. A téma kinek hogy, de nekem nem valami művészi...

Ja, találtam ezt az oldalt. Érdemes átnézni a galériát a tanulókét és a tanárokét egyaránt:
[link]

Gandhi mondta: "Élj úgy, mintha meghalnál holnap. Tanulj úgy, mintha örökké élnél."

(#976) t_a_m_a_s válasza Balinov (#974) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Nem rossz ötlet ez, talán a nokiának volt valami hasonló háttérképe. Az ég kiégésért viszont kár...

Egyebekben meg én is támogatom a képek megmutatását és véleményezését a folyamatos szájkarate helyett.

Holnap majd jól beletépünk...

(#977) Szten Márs válasza Stenly (#970) üzenetére


Szten Márs
nagyúr

Ez a topic többek között arról is szól, hogy a mások által betett képeket véleményezzük. Ha valakinek épp nem tetszik a fotója, akkor azt értelemszerűen negatívan. Mivel ez a topic egyik feladata, célja, tulajdonképpen miért is bicskanyitogató, hogy a moderátorok nem akadályozzák ezt meg?

Amúgy, ha már az alapelveknél tartunk, a regisztrációkor elfogadtad, hogy elolvastad azokat... úgy tűnik, nem így történt.Ilyen érdekes dolgok vannak benne pl:
"Saját kérésre nincs ban, ha a felhasználónevéről valaki nem kíván többet írni, akkor nem ír."

[link]

[ Szerkesztve ]

(#978) filózoli válasza Balinov (#974) üzenetére


filózoli
senior tag

Van benne valami, de összességében igaz amit a többiek írtak erről a képről.

(#979) filózoli válasza Szten Márs (#977) üzenetére


filózoli
senior tag

Én sokkal többet kaptam, mint Stenly, mégsem húzom fel a nyúlcipőt. Azt hiszem, túl sértődős a srác. :)

(#980) cOxeR válasza Balinov (#974) üzenetére


cOxeR
Ármester

Szerintem is jó ötlet, én megismételném a kompozíciót, egy napfényesebb időben, hogy ne legyen ilyen az ég.

(#981) Zozzant válasza Stenly (#972) üzenetére


Zozzant
addikt

Inkább irány a természet és kihasználni az utolsó szép, meleg őszi napokat, mintsem a fórumon mártírkodni. Kezeld a helyén a fórumozást, ez itt nem élet-halál harc...

https://logout.hu/bejegyzes/guga/az_utolso_kivansag.html

(#982) biker válasza Stenly (#970) üzenetére


biker
nagyúr

már megbocsáss, kedevs sértődött Stenly, de az, hogy valakinek 5 képére megmondták, nem tetszik, és az csak azzal jön, hogy "nem érdekel, mert szerintem szééééép" és még 5x belinkeli, az hadd ne minket minősítsen már.

részemről marad az ignore gomb használata, a továbbiakban rád is, meg a kollégára is, ez a legjobb mindenkinek.

ha hobbifotós szól be, akkor azt mondjátok: "semmi teljesítménnyel hobbifotós ne szóljon be", amikor profik a másik oldalon, akkor meg az volt a baj.

menjetek arra az oldalra, ahol ez a stílus jó, sziasztok.

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#983) Balinov válasza cOxeR (#980) üzenetére


Balinov
félisten

Koszi mindenkinek, aki velemenyt alkotott. Sajna igen, kar a hatterert, kicsit beeget + raadasul iszonyat szar idonk is volt, viharos szel, dombtetot surolo szurke felhok, stb.Az eredeti igy nez ki amugy.
[link]

Coxer, a hely iszonyat szep, guglizz ra, hogy Achill Island, Co. Mayo, lathatod, hogy a rosseb megevett, hogy 300km-t kocsikaztunk verofenyes napsutesbe, es mire odaertunk ilyen okadek ido lett.,,,csak hogy szemleltessem
[link]

[ Szerkesztve ]

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#984) cOxeR válasza Balinov (#983) üzenetére


cOxeR
Ármester

Tényleg szép helyre mentetek...de hát az időjárás már csak ilyen.
Ugyanígy jártunk mi Nápollyal... előző hétvégén, 1 napot esett, 1 napot be volt borulva...utána meg már jöttünk is vissza. :(

(#985) aldebaran


aldebaran
őstag

Csak azért, hogy kép is legyen és pad is legyen:

Az ősz színei kék éggel:

Gandhi mondta: "Élj úgy, mintha meghalnál holnap. Tanulj úgy, mintha örökké élnél."

(#986) filózoli válasza aldebaran (#985) üzenetére


filózoli
senior tag

Az a baj, hogy ebben a fotódban sincs semmi egyedi.

(#987) Balinov válasza filózoli (#986) üzenetére


Balinov
félisten

nagyjabol egyfelekepp latjuk.

aldebaran, esetleg ha fuggolegesre vagnad, ugy, hogy a pad jobb/bal oldalan lathato vastagabb fa legyen mindket szelen?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#988) S e t h


S e t h
nagyúr

Sajnos csak ablakon és szúnyoghálón keresztül sikerült elkapni amint reggelit keresett magának az udvaron, aztán meg is találta egy dió formájában.
[link]

[ Szerkesztve ]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#989) aldebaran válasza Balinov (#987) üzenetére


aldebaran
őstag

így néz ki levágva:

Gandhi mondta: "Élj úgy, mintha meghalnál holnap. Tanulj úgy, mintha örökké élnél."

(#990) filózoli válasza aldebaran (#989) üzenetére


filózoli
senior tag

Így már jobb. :)

(#991) djnice


djnice
veterán

Kisfiúnk :)

Első DSLR gépemmel (Nikon D5000)

[ Szerkesztve ]

(#992) #31757056 válasza aldebaran (#989) üzenetére


#31757056
törölt tag

Durvan tul van elesitve es rettenetesen zajos...

(#993) Szten Márs válasza aldebaran (#989) üzenetére


Szten Márs
nagyúr

Huhh. Nem jó. Mit csináltál ezzel a képpel? Gondolom az árnyékos részeket valamivel igen keményen visszahoztad, de az eredmény az igencsak szembántóan természetellenes.

(#994) aldebaran válasza Szten Márs (#993) üzenetére


aldebaran
őstag

Na, jó, ez az utolsó változat :K :

Gandhi mondta: "Élj úgy, mintha meghalnál holnap. Tanulj úgy, mintha örökké élnél."

(#995) Szten Márs válasza aldebaran (#994) üzenetére


Szten Márs
nagyúr

Sokkal jobb :K Még nem jó, de sokkal jobb. Valószínűleg ez tipikusan egy olyan kép, amiről nagyon akarjuk, hogy jó legyen, de ilyen-olyan okokból nem sikerült úgy, ahogy szerettük volna. Van ez így, majd legközelebb :)

djnice:
Hát mit mondjak, ilyen témával könnyű :R Tetszik :K

(#996) Balinov válasza aldebaran (#989) üzenetére


Balinov
félisten

erre gondoltam, igy mar sokkal jobban tetszik, nameg a pad is jobban ki van hangsulyozva.

Miket allitottal rajta PS-ben? Lehet,ha az eredetit vagnad meg, meg jobb lenne :U

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#997) aldebaran válasza Balinov (#996) üzenetére


aldebaran
őstag

Állítgattam a levels-t, a színek telítettségét, szaturációját, élességet... elég sokmindent. :K

Gandhi mondta: "Élj úgy, mintha meghalnál holnap. Tanulj úgy, mintha örökké élnél."

(#998) filózoli


filózoli
senior tag

Azt mondja már meg valaki, hogy pf2 fájlt hogyan lehet pl irfanview-ban megjeleníteni. Köszi. :)

(#999) C^^


C^^
őstag

Sziasztok!

Megpróbálkoznék pár képpel.
Szívesen fogadom a kritikát. ;)

Itt van még egy pár kép ezeken kívül.

(#1000) filózoli


filózoli
senior tag

Nem rosszak. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.