Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-10-27 22:49:06

LOGOUT.hu

A topic lényege, amire való:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22501) Balinov válasza A Zéé (#22500) üzenetére


Balinov
félisten

mindketto kepnel a tanyer jobb/bal oldalanal az a vilagos sav (gyanitom asztal ele) picit zavar, amugy szerintem rendben van mindketto. Meg is jott az etvagyam, ha az (is) lenne a celod :)

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#22502) Colonel993 válasza A Zéé (#22500) üzenetére


Colonel993
senior tag

Vedd lazábbra a mélységélességet...
vagy erre csapj rá egy Gaussian Blur-t... nem éri el a kívánt hatást (hogy nyált csorgasson)

Korábban nézegettem itt valakinek a Flickr profilját és egy olyan jó Kókuszgolyós kép volt... kb 30 percig magamba voltam roskadva hogy nem találtam semmi édességet itthon pedig nagyon kellene :DDD

||| NE kérdezz, mert a végén még valaki válaszol! ||| ThinkPad & Nikon user ||| Samu s8.4 LTE RulezZz "Mikor 2 hónap elmélete vitatkozik, 8 év tapasztalatával..." - :") -

(#22503) End-ru válasza A Zéé (#22500) üzenetére


End-ru
aktív tag

Egy fehér terítő jobban állt volna neki, mint ez a fekete háttér. Meg valami kompozíciót is ki lehetett volna találni neki. Belógó konyharuha, vagy pohár, bögre, szétszórt morzsák ilyesmi. Ez így egy kicsit steril. Amúgy fincsinek tűnik :)

„A mélység nem cél, hanem figyelem, türelem és önmagad csendje.”

(#22504) Damage válasza Colonel993 (#22502) üzenetére


Damage
senior tag

Köszönöm a véleményed és a többiekét is!
A kókuszról jut eszembe, ezt nemrég lőttem. Feltettem eredeti méretben is (ellenfényben derítés nélkül). (tudom, hogy "törlés" kategória, afféle tesztfotóként tettem fel, hogy lehessen látni, hogy ellenfényben is megfelelő teljesítményt nyújt nyílt rekesszel a 18-35-ös)
És egy kacsa, ami nincs háttal. Ezt még 2006-2007 környékén lőttem egy 350D-vel. Régi technika, régi kép. Majd keresek még madaras képet, ami szemből készült. :)

jjeahh: tényleg kusza a háttér, de elég spontán készült a kép. Nem beállított fotó, afféle emékképnek készült. Legközelebb megpróbálkozom homogénebb háttérrel.

Balinov: van portré is, de ez nem annak készült. Csak egy spontán emlékkép. :) Igaz, hogy nem a legjobb, számomra kedves fotó! :)

[ Szerkesztve ]

''Az ember a legkegyetlenebb állat.'' Nietzsche

(#22505) A Zéé


A Zéé
addikt

Köszi a véleményeket :)

(#22501) Balinov
Ó igen, az az asztal egyik pallójának éle. Eddig fel se tűnt, hogy ennyire csillog. Arra figyeltem csak, hogy ugyanott álljanak a kép szélén...

(#22502) Colonel993 és (#22503) End-ru
Úgy gondoltam, hogy nem egy olyan kifinomult dolog ez, mint mondjuk egy szépen megmunkált bonbon, vagy kókuszgolyó, és őgy szerettem volna meglőni a képet, hogy ne legyen olyan lágy, hanem kicsit keményebb, "rusztikusabb". Ezért sem nyitottam tágabbra a rekeszt, és ezért gondoltam a terítő helyett a csupasz asztallapot. Eszembe jutott még olyan verzió, hogy a terítőre egy vágódeszkát rakni, és arra a pogácsákat, de nem találtam szép vágódeszkát itthon. Egyéb kiegészítők ügyében meg nem volt semmi normális ötletem, azért hagytam inkább ki őket.

Just a simple Lineman...

(#22506) zgospel válasza Damage (#22492) üzenetére


zgospel
őstag

a képek teljesen rendben vannak, az látszik hogy se a gép beállításaival se az alapokkal nincsenek problémáid.

a nagymamás képről látom többen írták, hogy nem elég portrés, a háttér így meg úgy. én azt mondom marhaság. persze a cél függvényében marhaság. ha egy portré a cél akkor nem marhaság, akkor igazuk van. de ha egy úgymond szocreál fotó a cél akkor viszont ez így egy eléggé talált. például sokkal rosszabb lenne ha az ablak lenne a feje mögött. szerintem ez így rendben van, abszolút átjön, a terítő, a virágok, a kis zászlók, a függöny. ha a hűtő Lehel márkájú lenne mégjobban ütne :) :DDD

a sirálynak a hátsója valóban érdektelenebb :)

(#22500) A Zéé egyáltalán nem értek az ételfotóhoz de ha egy laikus hozzászólást megengedsz: túl erősnek és műnek érzem a fényt. nyilván "műfény" volt, de ezt szerintem nekem nem kéne észlelnem azt hiszem.

:R

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/zpapa/

(#22507) Colonel993 válasza A Zéé (#22505) üzenetére


Colonel993
senior tag

Félreértesz :DDD mert hülyén fogalmaztam.... vagy nem egyértelműen, sorry :R

Kicsit jobban lerekeszelhetted volna... hogy az összes pogi tűéles legyen az utolsó morzsáig... a háttér attól még homogén maradt volna.
Ezen a képen meg nem mindegyik az de mégis mindegyik a képben van tehát ha más nem akkor lelehetne egyszerűsíteni egy ilyen alap effektel.

A fény lágyítása tényleg nem rossz ötlet, valami dohányszínű filterrel megburkolni a vakut előnyös lehet.

||| NE kérdezz, mert a végén még valaki válaszol! ||| ThinkPad & Nikon user ||| Samu s8.4 LTE RulezZz "Mikor 2 hónap elmélete vitatkozik, 8 év tapasztalatával..." - :") -

(#22508) j.bravo válasza Damage (#22492) üzenetére


j.bravo
addikt

+1, a nagymamaportré nekem is pont azért tetszik, mert nem steril portré, leválasztva a háttérről/környezetről, hanem belehelyezve abba. Életszerű. A kávéfőző tényleg nem kéne, de amúgy - szerintem - tök jó a viaszosvászon terító, sok hűtőmágnes, virágok az ablakban, sajtos süti (?) az asztalon. Pont ahogy az ember egy nagymama konyháját elképzeli. :C

a sirálynál nem rossz hogy van a másik madár a háttérben, de pl. a repülő kacsa tényleg sokkal jobb :)

Vagy akár a levegőben kimerevített sirály.
Ha jól emlékszem, annak odején mutattál kedvesedről repce vagy búzamezőben készített képeket, azok is nagyon jók voltak.

[ Szerkesztve ]

Whatever.

(#22509) End-ru válasza A Zéé (#22505) üzenetére


End-ru
aktív tag

Pedig egy leharcolt fa vágódeszka mennyivel rusztikusabb, mint egy ikeás fehér porcelán tányér :)

[ Szerkesztve ]

„A mélység nem cél, hanem figyelem, türelem és önmagad csendje.”

(#22510) Colonel993 válasza j.bravo (#22508) üzenetére


Colonel993
senior tag

Nekem is pont ez a meglátásom... tejesen tökéletes életszerű helyzetben a nagyi, egy teljesen Facca emlékkép... hogy majd az unokák is lássák, hogy ez meg ez volt...

Csak kb az én beszéd készségem kevés volt ehhez...

||| NE kérdezz, mert a végén még valaki válaszol! ||| ThinkPad & Nikon user ||| Samu s8.4 LTE RulezZz "Mikor 2 hónap elmélete vitatkozik, 8 év tapasztalatával..." - :") -

(#22511) m3ss válasza j.bravo (#22508) üzenetére


m3ss
veterán

+1, a nagymamaportré nekem is pont azért tetszik, mert nem steril portré, leválasztva a háttérről/környezetről, hanem belehelyezve abba. Életszerű. A kávéfőző tényleg nem kéne, de amúgy - szerintem - tök jó a viaszosvászon terító, sok hűtőmágnes, virágok az ablakban, sajtos süti (?) az asztalon. Pont ahogy az ember egy nagymama konyháját elképzeli. :C

+1.

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#22512) A Zéé válasza End-ru (#22509) üzenetére


A Zéé
addikt

bizony, csak mutt' mosogatógépben mossa ezeket, az meg "kifőzte" az összes színt belőlük, csak egy ilyen semmilyen falapok lettek. Barátnőmnél vannak jóféle deszkák, csak ezt a sütést most nem nála követtem el :)

Just a simple Lineman...

(#22513) Wa2x_ válasza Damage (#22492) üzenetére


Wa2x_
veterán

Portré remek, nálam a tapasz visz mindent, a KVfőző tényleg nincs jó helyen, de egy csésze gőzölgő KV feldobta volna. :D

..: Old Honda's never die - they just get faster :..

(#22514) Wa2x_


Wa2x_
veterán

Amikor így amatőrködök - de a kép nagyon tetszik, akkor a lábakkal mit csináljak utólag? :U

[ Szerkesztve ]

..: Old Honda's never die - they just get faster :..

(#22515) fattyu válasza Wa2x_ (#22514) üzenetére


fattyu
veterán

a láb nem baj.
hogy le van vágva kicsit.

a fekete csík nagyon.
a világító orra különösen.

[ Szerkesztve ]

a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

(#22516) Colonel993 válasza Wa2x_ (#22514) üzenetére


Colonel993
senior tag

Nekem nagyon tetszenek a lábak még így is ;]
Bár most fétist félrepakolva;

Lődd újra... mert ez látszik, jó lesz a végén ! :R

||| NE kérdezz, mert a végén még valaki válaszol! ||| ThinkPad & Nikon user ||| Samu s8.4 LTE RulezZz "Mikor 2 hónap elmélete vitatkozik, 8 év tapasztalatával..." - :") -

(#22517) Wa2x_


Wa2x_
veterán

Félreértetek! Nekem az nem tetszik, hogy a láb benne lett a képben, engem zavar. Titeket nem? :U

..: Old Honda's never die - they just get faster :..

(#22518) ccs2929 válasza Damage (#22492) üzenetére


ccs2929
senior tag

Most szinte minden előző hsz-re írhatnék egy nagy +1-et, nekem is nagyon átjön a nagymama portré, még a kávéfőző sem annyira gáz szerintem, de tényleg egy régi hűtővel lenne igazán harmonikus a kép :C

Kacsás kép is elég jó, a sirály meg hátulról nem az igazi, de ezt is kifejtették már :)
Gondolom te nem ma kezdted azért ezt a fotózás dolgot ;]

A Zéé Szerintem nem rosszak ezek elsőre, de tényleg kár, hogy nincs minden pogi benne a dofban, sokan mondják, hogy nem könnyű az ételfotózás, és valószínűleg tényleg így van, jó megvilágítás, odaillő kellékek és sok gyakorlás kell hozzá, nagyon én sem mertem még belekóstolni a dologba, annak ellenére, hogy nagyon tetszenek a jó kajafotók :P

Wax2_ Szerintem nem baj, hogy benne vannak a lábak, csak most hogy jobban megnéztem, amiatt lehet kicsit furcsa, hogy a válla nagyon hangsúlyos, és olyan, mintha abból nőne ki, szvsz. úgy kéne újralőnöd, hogy a popsi domborulata is látszódjon, de gondolom ennyire nem bevállalós a párod, legalábbis azt a verzót nem biztos, hogy publikálhatod ;] sajna az enyém még ennyire sem bevállalós :((

[ Szerkesztve ]

Flickr: http://goo.gl/V53ntj Ha korrekt volt az üzlet,akkor várom az értékelést!

(#22519) grigo válasza Wa2x_ (#22514) üzenetére


grigo
őstag

Rám ne hallgass, én amatőr vagyok. Én inkább a hozzáértőket kérdezném, hogy baj e ha engem a váll zavar. Konkrétan az, hogy így párhuzamos az arccal és mégis középen mint egy nagy bőrfelület nekem valahogy bevonzza a szemem. De lehet csak én vagyok így és ezt így kell lőni.

Más. A lábbal van ötletem hogy mit csinálj, de a fotózáshoz nincs köze :) (Bocs :B )

https://www.flickr.com/photos/120343053@N04/

(#22520) mumk1 válasza Wa2x_ (#22517) üzenetére


mumk1
addikt

Pont a láb adja ki a hason fekvő pózt. Nélküle akár ülhetne egy széken is. Úgy hogy +1 a lábakra. ;)

[ Szerkesztve ]

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#22521) Wa2x_ válasza mumk1 (#22520) üzenetére


Wa2x_
veterán

Átadom neki! ;) :D

..: Old Honda's never die - they just get faster :..

(#22522) m3ss válasza mumk1 (#22520) üzenetére


m3ss
veterán

jaja. de nekem szuk. labakat kar volt megvagni, meg lehet az arcot is.

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#22523) Damage válasza zgospel (#22506) üzenetére


Damage
senior tag

Köszönöm! :R
Viccen kívül nagyjából egy hónappal ezelőt kellett a hátamon levinnem az elromlott Lehel hűtőgépet (ami nálam is öregebb volt). Valóban nem portrénak készült! :)
A sirály és a repülő madarak egy bolondos "fétisem". Órákon át tudom csodálni a kecses mozdulataikat.

j.bravo: Köszönöm a mamás értékelést!
A kacsás képről: megerősítetted a tényt: nem a gép teszi a fotóst! (a kacsás kép 350D-vel készült IS nélküli 70-200 F4 obival 2006 vagy 2007-ben.
Valóban van repcés kép is kedvesemmel. Pára képet fel is tettem róla (is). Flickr képek, folyamatosan bővítem

Köszönöm m3ss!
Ezek a képek a Te objektíveddel készültek:
Torre Pendente
Opel
Firenze
Balaton

Köszönöm Wa2x_! A kávé már a Kedvesem és az én gyomromban gőzölgött....tudtam, hogy előbb kell fotóznom és utána KV-t kérnem :)

További képeim

Szerk.: Nagy F1 rajongó vagyok. Ezt a képet még akkor készítettem Vettel-ről, amikor még nem volt F1 pilóta. Már akkor gondoltam, hogy többre hivatott.

[ Szerkesztve ]

''Az ember a legkegyetlenebb állat.'' Nietzsche

(#22524) fungeld


fungeld
aktív tag

(#22492) Damage A nagymamás nekem nagyon tetszik, a kávéfőző nem zavarna, inkább a dugvilla és a kábel.
(#22514) Wa2x_ Szerintem lábakkal jobban néz ki, nélküle túl üres lenne az a rész. Mondjuk a lábujjak maradhattak volna. Szóval +1 a lábaknak :D

Ma kimentem kicsit gyakorolgatni és ez a két kép született. Várom a kritikákat, hogy tanulhassak. Tudom, az élességgel vannak problémák.

https://www.flickr.com/photos/118824533@N04/

(#22525) m3ss válasza Damage (#22523) üzenetére


m3ss
veterán

a behemot :DDD baromi nagy/nehez ez az obi :N

(#22514) Wa2x_ na meg lehet jobb lenne kicsit mas szogbol, balra lepve..mashova kerulnenek a labak.

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#22526) Wa2x_


Wa2x_
veterán

Köszöntem az építő kritikákat! :R

..: Old Honda's never die - they just get faster :..

(#22527) Damage válasza m3ss (#22525) üzenetére


Damage
senior tag

A 18-35-ös a 15-30EX-nél is nehezebb, de nem árt a testmozgás! ;)

''Az ember a legkegyetlenebb állat.'' Nietzsche

(#22528) Alg válasza fungeld (#22524) üzenetére


Alg
veterán

Az elsőnek a színei nálam telitalálat :R

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#22529) Big-Lacos


Big-Lacos
aktív tag

Udv

Jonnek egy fenykeppel, az egyik szenne lott londoni nevezetessegrol.
Barmilyen epito jellegu kritikat szivesen fogadok. :)
[link]

https://www.flickr.com/photos/biglacos/

(#22530) Wa2x_ válasza Big-Lacos (#22529) üzenetére


Wa2x_
veterán

Ez a kép kívánja a b&w-t!

..: Old Honda's never die - they just get faster :..

(#22531) j.bravo válasza Damage (#22523) üzenetére


j.bravo
addikt

a pipacsos az, amelyikre emlékeztem :)

Whatever.

(#22532) Big-Lacos válasza Wa2x_ (#22530) üzenetére


Big-Lacos
aktív tag

Koszi
Peldaul ez?
[link]

https://www.flickr.com/photos/biglacos/

(#22533) Balinov válasza Big-Lacos (#22532) üzenetére


Balinov
félisten

pontosan, peldaul ez. favoltam is gyorsan. Talan a hid labanal megprobalnek az arnyekbol visszanyerni valami extra reszletet, de egyebkent fajint. szinesben is.

Hamar szinte pezseg a topik, hoznek en is parat, meg februar elejerol.

Furdozokre varva.

Klise telefonfulke, Gibraltarbol

Morcosnezes (avagy legyunk szemetek a turistakkal)

(itt mar gyanut kellett volna ,hogy fogjak, de nem. megfordultam a mocsadek meg a combomra raugorva majd onnet a hatamra epp le akarta szedni rolam a hatizsakot, majd osszefostam magam)

Koszi a velemenyeket, kritikakat.

B

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#22534) fungeld


fungeld
aktív tag

Találtam egy régebbi madarasat is.

(#22536) hcl Sajnos nincs, akkor még nem figyeltem ilyenekre. :/

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/118824533@N04/

(#22535) aldebaran


aldebaran
őstag

Milyen már, hogy az aprod-ról törlik a hirdetésem az adminok, mert a netről töltöttem le a képet a hirdetésemhez... a vicc, hogy pár perccel előtte fényképeztem le. Akkor jól sikerült a kép? :F

[ Szerkesztve ]

Gandhi mondta: "Élj úgy, mintha meghalnál holnap. Tanulj úgy, mintha örökké élnél."

(#22536) hcl válasza fungeld (#22534) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Pulykarigó vagy rigópulyka? :D
Jól felfújta magát :)
A háttér nem túl jó, meg en bloc a minőség sem világbajnok, de azért madárról továbbra sem könnyű ilyet lőni. Illetve elég meredek a képarány, felül még lehetne belőle hagyni.Nincs olyan, amin nem lóg bele a ház a dögbe?

@Aldebaran : Akkor eléggé :D
Az nem tűnik fel, hogy egy fotós felszerelést lehet, hogy olyan hirdet, aki tudja is használni? :D

Ilyen tárgyfotós-vakus kérdésekkel majd jövök, ha lesz időm levegőt venni :)

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#22537) Big-Lacos válasza Balinov (#22533) üzenetére


Big-Lacos
aktív tag

Koszi.
Megprobaltam, sikerult is a sotetsegbol visszahozni valamit, majd lehet ujra feltoltom.
Fuhhh de morcos az az allat :D

https://www.flickr.com/photos/biglacos/

(#22538) anaqer


anaqer
veterán

Ez esetleg?

And As It Is Such, So Also As Such Is It Unto You

(#22539) JohnyBlue


JohnyBlue
őstag

Jóreggelt :) Hoztam megint egy képet :)

Na jó :) Kaptok még.... :)

[ Szerkesztve ]

https://ipollo.com/?ref=johnyblue

(#22540) Lassú Víz válasza JohnyBlue (#22539) üzenetére


Lassú Víz
őstag

Ha hülyeséget írok a többiek majd kijavítanak.

Meglátásom szerint az első túl szűkre van vágva. Ami a pózt illeti a jobb kéz tartása nem szerencsés, a távoli szemnél a műszempilla sem jó. A nyaknál nagyon hangsúlyosak a csontok valamint a bordák alja is.

A másodiknál az arc jobb (rendezői bal) oldalán nagyon markáns az árnyék. Azt (több) derítéssel lágyítani kellene. Ezt bizonytalanul írom le, de lehet, hogy egy hangsúlyos(abb) körömlakk jobban illet volna a rúzshoz meg a ruhához.

A mérnökkel már egy órája vitatkozol valamin, mire rájössz, hogy ő ezt élvezi.

(#22541) grigo


grigo
őstag

Uraim, szeretném a rögtönítélő bíróság elé hajtani a fejem.
Csak keményen, hogy legközelebb eszembe se jusson szart feltölteni :)
Amiben ha tudtok segíteni külön hálás vagyok: mennyire húzom túl a dolgokat, meddig érdemes zajt szűrni/élesíteni. Illetve minél tovább ülök a kép felett annál kevésbé tudom eldönteni, hogy ferde vagy sem.
(ha html kóddal rakjátok be a képet mekkora méretet szoktatok választani?)

Kép

https://www.flickr.com/photos/120343053@N04/

(#22542) End-ru válasza JohnyBlue (#22539) üzenetére


End-ru
aktív tag

Második nekem is jobban bejön. A mély árnyékok engem nem zavarnak, mondjuk én szeretem az egy lámpás megvilágítást is. Viszont a karról se maradjon le a retus, illetve furi a kép alja, hogy vége a ruhának, de nem látszik a lába, mintha lebegne. Én a ruha felett vágnám. Meg lehet kellene neki +1/3 expó, bár benti gépen vagyok, ami nem releváns :)

„A mélység nem cél, hanem figyelem, türelem és önmagad csendje.”

(#22543) kacsento1 válasza grigo (#22541) üzenetére


kacsento1
senior tag

Mint kezdő, annyit tudnék hozzászólni, hogy az utómunka nagyon eltúlzott. Én úgy látom, hogy a kép már szétesik. Nagyon nagy a kontraszt, elmosódott mindenhol, és a "gyertafények" totálisan kiégtek. Szerintem maga a képminőség kuka. És egy kicsit magasabbról lőttem volna, hogy a csillár középre legyen komponálva a képkeretben. Érdemes lenne újra megpróbálni, mert nekem amúgy nagyon tetszik az elképzelés. Csak óvatosan az utómunkával,

(#22544) grigo válasza kacsento1 (#22543) üzenetére


grigo
őstag

Igen, kb ettől tartottam. Az eredeti nyers változat bronz hatású és mosott. Nagyon nem volt fény, vakuval szétcsillant minden, magasabb iso-nál meg semmi sem látszott a zajtól. Ezt azért hagytam meg és nem töröltem a vázról, hogy hátha sikerül BW-ban valamit kihozni ha a csúcsfényeket leszedem a gyertya körül és kontrasztosítom. Hát akkor nem jött be :)
Magasabbról nem tudom lőni, kb a földön feküdtem, hogy a csillár benne legyen a tükörben.
Megpróbálom holnap újralőni, szívesen venném az ötleteket, hogy mit próbáljak ki.

https://www.flickr.com/photos/120343053@N04/

(#22545) End-ru válasza grigo (#22544) üzenetére


End-ru
aktív tag

állvány, hosszú záridő, alacsony iso

[ Szerkesztve ]

„A mélység nem cél, hanem figyelem, türelem és önmagad csendje.”

(#22546) grigo válasza End-ru (#22545) üzenetére


grigo
őstag

Szerintem nem lesz esélyem meglőni csak kézből. Megpróbálok egyezkedni a tulajjal, hogy kisajátíthassam a területet. Meglátjuk. Köszönöm.

https://www.flickr.com/photos/120343053@N04/

(#22547) JohnyBlue válasza End-ru (#22542) üzenetére


JohnyBlue
őstag

Úúú, kar retus :W Nem jaút hoztam el otthonról :W :B
Forogtam rajta sokat, hogy banyek ha ruha végénél egy kis lábbal vágom akkor sajna az pont a térde lett volna :D Akkor meg az a bajság :B Az 1/3 + Expóban meg igazad lesz. :K

Lassú Víz: körömlakk :K AZ árnyékok meg tetszettek :B Első kép: a vágás az direkt lett ilyen szűk, a többi megjegyzésed pedig :K :B

https://ipollo.com/?ref=johnyblue

(#22548) negyedes válasza JohnyBlue (#22539) üzenetére


negyedes
addikt

az elso kephez irnek megy egy megjegyzest, egy fekete cipo elment volna: haj->ov->cipo. :)

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#22549) kovisoft válasza grigo (#22546) üzenetére


kovisoft
őstag

Állvány helyett használhatsz babzsákot és időzítőt. Főleg, ha amúgy is a padlóról kell meglőni.

(#22550) kacsento1 válasza grigo (#22546) üzenetére


kacsento1
senior tag

Akkor én is a babzsákra szavaznék. És mindenképpen hosszú záridő, alacsony iso párost kell elérned. Ezt viszont nem értem: "Magasabbról nem tudom lőni, kb a földön feküdtem" :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.