Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4285) rien válasza tbs (#4278) üzenetére


rien
senior tag

Kukkolnak? :DDD :D :DD
Jaj pedig a webkamera az iszonyat jó lenne :K :)) annak idején is nagyon tetszett mikor írtad, hogy mit tervezel :)
Nagyon jó ez a körbekenősdi :) de tuti biztonságos, nem fog kigyulladni meg ilyenek? Nagyon nem értek az elektronikához :B
Remélem jó lesz így majd a világítás :) a 100 wattot semmiképp se akarom elérni, szerintem így is sokk lesz a halacskáknak egyik-napról a másikra + 55 watt.

De jó, hogy van sziámi algaevőd :) őket néztem ki az ancik helyére. Lehet elajándékozom őket, nem bírom kivárni míg kimúlnak. Most is három növény úszik a vízfelszínen és ez rendszeres. Ugye a sziámik nem ilyenek? csobb-kopp-csobb :D :DDD
A botiákkal is szemezek, de várnom kell míg lesz helyük.

mave13: szerintem félreértettél. Nincs gondom a növényekkel, se az algákkal. Napi 12 órát világítok és szoktam cserélni a csöveket :) A jávaim néz ki szarul, de nem nálam romlott az állapota, hanem alapból ilyen volt. Kap még két hónapot ha nem alakul megy a kukába.
A vörös növények tetszenének nagyon pl. a vörös tigrislótusz, a pirosas rotala de meg se próbálom őket 2x18 wattal...esélytelen, majd ha több wattom lesz és akkor a mohafalnak is nekiugrok mégegyszer :)

----------------------------------------- <<<<< Trust no 1 >>>>> ----------------------------------------

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.