Hirdetés

2024. június 1., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2701) greatchaos válasza Sanyi2007 (#2700) üzenetére


greatchaos
addikt

akkor ezért van ennyi seggfej az utcán ;]

(#2702) Rigó


Rigó
csendes tag

[link]
vele lett volna dolgom, pénteken 16órakor a déli pu.-n...miután 40 percet vártam rá abban a hidegben és végképp elfogyott a türelmem , eljöttem :((( . Telefonját sem tudom hol tartja mert kikapcsolva volt egész végig.Azóta se jelentkezik, elérhetetlen...Mindenesetre tiszta szivemböl GRATULÁLOK neki.


Ha valaki Evil2k-val akar üzletelni tegye óvatosan!!!!!

[ Szerkesztve ]

(#2703) Sanyi2007 válasza Rigó (#2702) üzenetére


Sanyi2007
aktív tag

grrrrrrrr, ez az igazi tapintatlanság, amikor a hidegben váratják az embert. Azt hiszem, ha én járok igy, a telefonszáma nem sokáig lenne használható....

(#2704) Rigó válasza Sanyi2007 (#2703) üzenetére


Rigó
csendes tag

a telefonszáma nem sokáig lenne használhato --- ezt hogy érted? :U :DD ;]

(#2705) Sanyi2007 válasza Rigó (#2704) üzenetére


Sanyi2007
aktív tag

ment a P.Ü.

(#2706) PHM válasza Sanyi2007 (#2703) üzenetére


PHM
addikt

A dolog technikai része engem is érdekelne, pusztán kíváncsiságból.

Ma olyan bizonytalan vagyok... Vagy mégsem?

(#2707) greatchaos


greatchaos
addikt

Phmegbízhatósági oldal idáig frissítve!

(#2708) tekercs válasza greatchaos (#2707) üzenetére


tekercs
csendes tag

Sziasztok
Lehet olyan ember topicját törölni,aki csak átverésre használja a PH-t?
Hirdet valamit
rendelsz
fizetsz
és semmi
ienkor mi a helyzet?
azt mondja késik a szállitmány
már 2 hónapja
köszi előre is

(#2709) gardener válasza tekercs (#2708) üzenetére


gardener
senior tag

(#2710) Gyurcika


Gyurcika
tag

Mostmár úgy döntöttem, én is megosztom a tapasztalatokat mert már elég sok van...

A teljesség igénye nélkül, néhány pirospontot szavaznék nekik :

radírfej
muslinca2
Jocofeco
DrGonzo22
Norbiiii
ansell
krobi227

És egy feketepont djtoomi-nak
.
Nagyjából olvasgattam az ő dolgát, engem egészen mással hülyít(ett).
Lassan két hete ő keresett meg, hogy van egy eladó háza néhány kiegészítővel.
Miután pár üzenetváltás után megegyeztünk, kezdődött a linkeskedés.
Vagyis akár igazat is mondhatott, csak ...
Csak ennyi idő alatt még mindig ott tartunk, hogy lerobbant az autó, sok dolga volt, suli lesz, feljön, mégsem jön fel, eladta másnak, mégsem adta el .... stb. stb. stb.
Szóval még mindig ott tartunk, hogy valamikor összehozzuk ...
És engem sem az zavar, hogy most egy házzal többem vagy kevesebbem lesz, hanem hogy sok időt vett el az életemből, a jelek szerint tök feleslegesen.
Mindazonáltal, a piros pontot talonban tartom neki, ha valami csoda folytán mégis összejönne a dolog.

(#2711) greatchaos válasza Gyurcika (#2710) üzenetére


greatchaos
addikt

pirospontokat a másik topicba kellett volna, de innen is felteszem, de legközelebb kérlek oda, a tomi témához meg csak azt, hogy valószínű nem te leszel az utolsó, ugyanis MEGÍGÉRTE? HOGY NEM ÜZLETEL TÖBBET ITT, de hát, ha

"Lassan két hete ő keresett meg, hogy van egy eladó háza néhány kiegészítővel" - akkor megint segget csinált a szájából

részvétem

(#2712) greatchaos válasza tekercs (#2708) üzenetére


greatchaos
addikt

ki a tag?

(#2713) gardener válasza greatchaos (#2711) üzenetére


gardener
senior tag

...és djtoomi már PH! addikt! Nagyot fogok röhögni,mikor az lesz a neve alatt,hogy a: PH! kedvence :DDD

(#2714) greatchaos válasza gardener (#2713) üzenetére


greatchaos
addikt

tegnap még 250! hsz kellett neki... nincs szófosása... gyors be is húzom a feketéjék. külön örömmel tölt el

(#2715) greatchaos


greatchaos
addikt

Phmegbízhatósági oldal idáig frissítve!

(#2716) greatchaos válasza greatchaos (#2714) üzenetére


greatchaos
addikt

jó nem tegnap, hanem két és fél napja

(#2717) hoax válasza greatchaos (#2712) üzenetére


hoax
aktív tag

Én lennék a tag!
Ebből a madárból meg kezd elegem lenni! (tekercs)

Hirdet valamit - ez rendben is lenne
rendelsz - még ez is helytálló, kisebb-nagyobb hézagokkal
fizetsz - Ez a hazúgság része! Egy huncut forintot sem fizet nálam senki, amíg a kezében nincs az áru!
és semmi - Miről beszélsz? Nem Te kaptad a portékát. És? Szívem joga, hogy annak adjam el, akinek akarom!
ienkor mi a helyzet? - Semmi! Fennakadtál a szitun? Miért is? Mert nem Te kaptad a portékát...
azt mondja késik a szállitmány
már 2 hónapja - Ez viszont már nem tőlem függ, de sajnos ez tényleg igaz...

Érdekes, hogy azóta nem bír leszállni rólam, mióta nem kapott a holmiból...
No comment...

[ Szerkesztve ]

Don't panic!

(#2718) hoax válasza greatchaos (#2712) üzenetére


hoax
aktív tag

Kicsit megkevertem a személyes névmásokat...
Természetesen Neked is, és tekercsnek is szól az írományom.
Az ember nem nagyon szereti, ha be akarják feketíteni ott, ahol már több mint három éve üzletel mindenféle fennakadás nélkül!
Érdekes, hogy eddig senki nem panaszkodott rám, csak egy olyan valaki, aki nem is vett tőlem semmit! :U
Szerintem pont ez a problémája...
Nah! Mindegy, lesz ami lesz...

Don't panic!

(#2719) greatchaos válasza hoax (#2718) üzenetére


greatchaos
addikt

ezért jó, hogy ha mindkét fél elmondja az álláspontját, innentől kezdve a kollega hiába is várja a továbbiakban a terméket, mert azt írtad eladtam másnak két hónapja...

személy szerint nem akartam/akarom bemocskolni a neved, a 3 év után, félre ne érts:R

egy apró kérdésem lenne: 2 hónapja megegyeztetek, hogy eladod neki? - ill küldött pénzt? - mert ez gyorsan kiderül, ha utalás, befizetés történt

(#2720) hoax válasza greatchaos (#2719) üzenetére


hoax
aktív tag

Természetesen nem küldött pénzt!
Nem is lett volna miért, mivel ő is pécsi...
Nem egyeztünk meg, csak annyit írtam neki, hogy ha lesz, szólok.
Nem szóltam neki, mert volt más is aki igényt tartott rá, és kb. ugyan annyit várt rá mint tekercs.
Az pedig engedtessék meg nekem, hogy ha az egyik úgymond "törzsvásárló" is várólistán van, akkor neki adjam el...
Ezért nem értem ezt a hozzáállást, mert még ha azt írja, hogy egy szemétláda vagyok, hogy neki nem szóltam, azt megértem!
De most már nem is bánom, hogy nem üzleteltem vele, ha igy viszonyul az emberhez!
Azt pedig világosan elmagyaráztam a topikban, hogy miért annyi van ebből a holmiból, amennyi...
Nem egy olyan dolog, amit minden sarkon találsz.
Részemről ennyi!
Azthiszem ezen nincs mit rágódni... ;)

Don't panic!

(#2721) greatchaos válasza hoax (#2720) üzenetére


greatchaos
addikt

szabad tudni, mi volt a portéka? - sztem, akkor csak azon lehet felháborodva, hogy nem szóltál neki, hogy nem ő fogja kapni...

már csak az nem világoss, hogy miért mondja, hogy fizetett... majd ír remélhetőleg és tisztázzátok a dolgot

(#2722) hoax válasza greatchaos (#2721) üzenetére


hoax
aktív tag

Természetesen!
[link]
Az pedig, hogy itt háborog mint az oceán, szerintem nem jogos...

P.S.: Visszatérve az előzőre!
A befeketítős írásom nem rád vonatkozott!

Don't panic!

(#2723) wrek válasza hoax (#2718) üzenetére


wrek
csendes tag

Ha már így felhoztátok: tekercs szavára nem lehet sokat adni. Xeon dual lapomra nevezett be (~ 3 hónapja), hogy mindenképp kell neki, és jön hétfőn, de legkésőbb kedden. Mivel úgy alakult a programom, kénytelen voltam 3 napig hurcolni magammal a lapot, hogy amikor tudunk találkozni nálam legyen a cucc.
Ezután kerestem én őt, hogy mégis mi van. Persze válaszra sem méltatott. :(

Köszönetem jeleként ezúton szeretném a "Fekete Pont" című számot küldeni neki :)

(#2724) somé


somé
őstag

Egy kedves fórumtársam ajánlotta az ide való bejegyzést,nevezetesen YouCanCANON-nal kapcsolatban.Mint rákerestem valóban nem én vagyok az első,aki posztot ír a tevékenységéről.
Az üzletig nem jutottunk el,mint kiderült nem is lett volna alapja.
Tegnap kaptam tőle egy privátot,vennék-e xy hardvert x összegért,mert látta gondolom,hogy egy apróban bejegyzésem van az adott hardverrel kapcsolatban.
Válaszomban pontosítani kértem,miről van szó konkrétan és egyéb.
Erre egyszerűen nem szó szerint idézném,de egy szóban kaptam választ hogy nincs semmilye és egy nyelves szmájlit. :U
Hirtelen indulattól vezérelve azonnal azt írtam le amit gondoltam,elküldtem ahova való az ilyen félnótás.Válaszban már zsidózott és egyéb szép gondolatokat küldött.
Innentől tiltottam.
Szóval kerüljétek.

A fantáziához intelligencia szükséges.

(#2725) greatchaos


greatchaos
addikt

Phmegbízhatósági oldal idáig frissítve!

(#2726) Rigó válasza greatchaos (#2725) üzenetére


Rigó
csendes tag

mit kapnak azok az félnótások akiket beirnak ide h átb.sszák a másikat?

(#2727) greatchaos válasza Rigó (#2726) üzenetére


greatchaos
addikt

itt szankció nélkül, csak tájékoztatás jellegűen egy adatbázisba kerülnek, a linken megnézheted, a keresőbe beírt névre keresve kiírja a találatról, hogy számszerűen hány darab pzitív /elégedett/ és hány negatív / ez a topic alapján/ véleményezés van a neve mellett

esetedben:

Rigó-nak 0 pozitív értékelése van és nincsen negativ értékelése a fórumon!

(#2728) magi20


magi20
senior tag

REDBULL86

vmi nincs nála rendben de agyilag.
lefoglalta a 5800ht 5.1-es hangcuccot 15000-ért hogy január 4.-e után kellene odajuttatnom fel pestre,mondom jó.

írt vmit ph-n ami kétértelmű volt,hogy akkor lefoglalva és fizetve majd a megbeszéltek alapján.
ő ugy gondolta hogy hivogat 24.25.26-án is mert akkor van otthon,és majd én akkor eljuttatom hozzá.
hm,nemtudom ki vette volna fel a telót,nem is tettem.
aztán írom neki hogy akkor január 4.ahogy szó volt róla.
erre írja hogy családi okok miatt mégse,aztán kiosztaottam,azóta nem ír.
Mega noob

Deadly Dose--------»DD«`Obi1one´ź---------Fear Combat

(#2729) Mr-Pamacs válasza magi20 (#2728) üzenetére


Mr-Pamacs
senior tag

Arra nem gondoltál h azért hív h lemondja a "rendelést" még időben? Még karácsonykor hogy nehogy feladd postán a 2 ünnep között mert mondjuk 24-én tudta meg h nem jön össze rá mondjuk a pénze? Meg mondta miért mondja le (családi ok) sztem még megérthető a dolog,erre Te "kiosztottad". Én felvettem volna a telót, ha nem este hív hanem mondjuk délután.De ha félre értettem amit írtál bocsi.
Én, ha meló ügyben keres valaki akkor beszélek vele bármikor legyen az ünnep vagy másnaposság, kivéve persze ha nem normálsi időben teszi (hajnal,szenteste (d.e.-d.u. lehet), stb).Szóval nálam nem gond,de különbözőek vagyunk.

[ Szerkesztve ]

(#2730) magi20 válasza Mr-Pamacs (#2729) üzenetére


magi20
senior tag

nem írom le a priviket,de egyértelműen azt akarta hogy én akkor juttassam le.

Igen félreértetted.
én akkor sem veszem fel ünnepek között ha a jó isten hív.

Deadly Dose--------»DD«`Obi1one´ź---------Fear Combat

(#2731) Sanyi2007 válasza magi20 (#2730) üzenetére


Sanyi2007
aktív tag

ha nem vagy elérhető, ez esetben -azt gondolom-vállalnod kell az ilyenek kockázatát, ennyi erővel ő is kioszthatott volna.
Nem az a természetes szerintem, hogy valaki a mobiltelefonját nem veszi fel.
Abban az esetben igazat adok, hogyha előre szóltál neki, hogy abban az időben nem fogadsz hivásokat.
Ellenkező esetben, néma gyereknek....
Persze, az éremnek két oldala van, az adott szó kötelez, lefixált üzletet visszamondani nem túl jellemes dolog, és megértem hogy nem esett jó sem erkölcsileg, sem anyagilag hogy rajtad maradt a cucc egyelőre. De talán, ha felvetted volna a telefont, most máshogy gondolkodál az ügyről.

Üdv
Sanyi

(#2732) magi20 válasza Sanyi2007 (#2731) üzenetére


magi20
senior tag

hát b+ azé ez vicc hogy én vagyok a hibás hogy valaki felhív ünnepekkor többször is,azaz 24-25-26-án nem veszem fel,vhol tudtam is hogy ezt akarhatja mert nem egy IQ-harcos srác.
és utána még én vagyok a hibás.
hát azért ez a jövőbeli MO-szág .

ez elég gáz szerintem

Deadly Dose--------»DD«`Obi1one´ź---------Fear Combat

(#2733) DeadMeat válasza magi20 (#2732) üzenetére


DeadMeat
veterán

Jo unnepekkor nem veszed fel,te dolgod.(bar hulyeseg,vagy ilyenkor senkivel nem beszelsz,nem talalkozol?)Utana viszont hivhattad volna ot,hamar nem vetted fel.Az hogy visszamondja,o dolga,idoben szolt volna szerintem.Es meg ezek utan te kuldod el szebb tajekokra,egyenesen felhaborito.
Ez az ami eleg gaz szerintem.

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#2734) magi20 válasza DeadMeat (#2733) üzenetére


magi20
senior tag

Miután ünnepekkor nem itthon voltam,és még ünnepek után is azt mondta hogy jó 4-én kell.
nem másolom be a priviket.

kb 2 héten keresztül hietegetett hogy majd 4.-én.

És én vagyok a hibás hogy nem vettem fel a telefont .azért erre nem írok semmit,mert még a végén kitiltanának.-----Azt tudom hogy kedves Ph-s nagyon sok IQ-bajnoknak nem gond vkit felhívni 22.50-kor nem egyszer volt erre példa direkt ezért szedtem ki a számomat is.

tehát dec.16.-án írt írt hogy megvenné-félretetette és mondta 4.-én vitessem el futárral.
amiből több mint a felét én is álltam volna.

Erre jan 3-án ír hogy mégsem kell,ha neked ez időben szólás,akkor megeszem a nem létező sisakomat.

Figy::::::::: nézd hány üzletem volt,és ő az első akiről negatívot írok,akkor szerinted én vagyok a hülye?

Deadly Dose--------»DD«`Obi1one´ź---------Fear Combat

(#2735) Sanyi2007 válasza magi20 (#2734) üzenetére


Sanyi2007
aktív tag

Nos, senki nem mondta, hogy hülye lennél, csak azt lásd be, hogy a kialakult helyzetért Te is hibás vagy, a hozzáállásoddal, konkrétan "engem ne hivjon senki ünnepekkor telefonon". Ha nem teszed lehetővé, hogy szóljanak, akkor nem tudnak..
A mobiltelefont, ha kikapcsolod éjszakára, akkor biztos nem hiv senki. :)
Üdv
Sanyi

(#2736) Sanyi2007


Sanyi2007
aktív tag

Anti1977

Megigérte hogy jön este ramokért, utána, se nem jött, se nem szólt ide, hogy nem jön..
(pedig, a telefonom végig be volt kapcsolva :) )
És persze, még egy privit sem irt ezzel kapcsolatban, pedig volt már a ph-n azóta, és érdeklödtem hogy miért nem jött....
Ph: A hely, ahol néha a száj=seggel....

(#2737) ftc válasza Sanyi2007 (#2735) üzenetére


ftc
nagyúr

Ha akarok valamit akkor elérem...sms is létezik ugye :U

(#2738) magi20 válasza Sanyi2007 (#2735) üzenetére


magi20
senior tag

Jó hagyjuk a picsába, nem kell neki a negatív:---------ügyes fiú

ha egyszer megegyeztünk egy fix időpontba jan 4.-ébe.
akkor miért kellene felvennem a telefont?-most komolyan hadd döntsem már én el hogy a saját telefonomat felveszem-e karácsonykor vagy sem.-AZért álljon már meg a lovasút.----------ez nehogy már hiba legyen,azért mert neked fontosabb az üzleted mint a család az egy dolog.

Mindegy hagyjuk azt hittem ez a fórum erre van direkt beírtam,végülis tökmindegy mi lesz,mert nem ez a 15000ft fog földhöz vágni,az meg végképp nem érdekel ti ketten mit gondoltok miért nem vettem fel.leszarom egyszóval.

Tehát pirospontot neki:-)
Redbull86---------pirospont mert ,mitomén.mé ne?

Deadly Dose--------»DD«`Obi1one´ź---------Fear Combat

(#2739) DeadMeat válasza magi20 (#2734) üzenetére


DeadMeat
veterán

mindegy

[ Szerkesztve ]

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#2740) magi20 válasza DeadMeat (#2739) üzenetére


magi20
senior tag

már elolvastam amit elöbb írtál.......ciki.

inkább nem kommentálom.
Igen 28-án írt nekem hogy január 4.-én postázhatom.

Én is akkor hasonló hangvételbe írom neked,mint ahogy te írtad nekem.......

Ez B+ az akikkel jó vigyázni üzletelés során című topik.
Szerintem vele jó vigyázni,mert az igaz hogy nem károsított meg,de ide eddig sem csak azok írtak akiket ténylegesen megkárosítottak.
Ha valaki ezt nem tudja felfogni hogy miért írtam be hogy igen vele jó vigyázni,akkor az kajak hülye.

Miután 2,5 héten keresztül tartogattam neki azt a kurva hangfalszettet ami 15000ft lett volna,és közben ezért nem adtam el 2 embernek amit bizonyítani is tudok,és 3-án írja hogy mégsem kell.
Az ilyet megfognám és addig ütném azzal a cuccal amit félrerakatott,amíg bele nem verem a fejébe hogy ezt nem illik így csinálni.-bár ezt kezdjük átvenni a cigóktol,ők csinálják ezt.Nem az ütésre gondolok

Ha te úgy gondolod hogy ez normális,nemtudom lehet puszipajtásod vagy fene tudja,akkor arra inkább nem is tudom mit írjak.Csak annyit: legközelebb neked kívánok egy ilyen hülyét.

[ Szerkesztve ]

Deadly Dose--------»DD«`Obi1one´ź---------Fear Combat

(#2741) DeadMeat válasza magi20 (#2740) üzenetére


DeadMeat
veterán

Elolvastad,na bumm.Megerteni nem sikerult ciki....
De leirom,hogy megertsd:Nem igazan volt korrekt a hozzaallasa,igy,hogy utolag azart kiderult,hogy unnepek utan is tartatta.Mert azt te sehol nem irtad a hszem elott.
Ennyi tema lezarva reszemrol,azt irsz ide akit akarsz.Felolem engem is.
Hasonlo jokat neked is.

[ Szerkesztve ]

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#2742) Sanyi2007 válasza magi20 (#2740) üzenetére


Sanyi2007
aktív tag

Tisztelt Magi20,

Nos, ha nem birod elviselni a veled nem pontosan egyező véleményt, akkor minek irsz a fórumba? Irjál saját magadnak otthon egy papirra, és akkor senkinek nem lesz ellenvéleménye...
De az, hogy elkezdesz személyeskedni lassan, az viszont, nem engem minősit, hanem téged, ha gondolod, szivesen küldök egy csomag Orbáncfű teát, a nyugtató hatása jótékonyan fog hatni, a leveled alapján ezt gondolom.
Az, hogy nem mindenben ért veled valaki egyet, nem azt jelenti, hogy piros pontot kell adni annak, aki nem tartja a megállapodást, de ahogy a szinskála sem csak fekete és fehér szinből áll, ez esetben is gondolkozz el ezen, és kicsit ha visszábbveszel a "lendületből" (direkt fogalmaztam igy, nehogy esetlegesen a lelki világodba tapossak...), önmagadnak, és a környezetednek is jobb lesz. Ha jól tudom, én még sem erkölcsi, sem anyagi kárt nem okoztam neked, ezért azt gondolom, elvárhatom az alapvető emberi tiszteletet, és hogy az esetlegesen más véleményemet is tiszteld.
Ez egy fórum, ahol a más véleményt is tisztetben célszerü tartani, és nem a saját elgondolásod ráeröltetni másokra, és csak végletekben gondolkozni...

Üdvözlettel:
Sanyi

(#2743) udi válasza Sanyi2007 (#2742) üzenetére


udi
őstag

Ezen k.rva jót röhögtem:
"küldök egy csomag Orbáncfű teát, a nyugtató hatása jótékonyan fog hatni"

bearanyoztad az estémet :D :DD :DDD
várok majd még hasonlókat késöbb is!!!!!! :C

Rossz alkatrészek garanciáztatásában,javításában,garanciális problémában tudok segíteni.Ezekben:vga-hdd-táp-ram-cpu-lap-monitor.Priviknél több hetes csuszásban vagyok,sorry.Ezért hivj bátran:06305902749

(#2744) zsigee


zsigee
tag

Sziasztok!

Egy kedves PH!-s ismerősöm ajánlotta, hogy próbálkozzak itt "segítséget" kérni. Ha esetleg nem idevaló, akkor már most elnézést kérek, de talán tudtok tanácsot adni!
Nos a problémám az, hogy "üzletet" kötöttem egy illetővel (Sitya nevű nagykanizsai delikvens), miszerint elpostáz nekem egy processzort (Socket754 AMD Athlon 3000+...) Az alku 6,5k volt, melyet előreutalással intéztem, Ő pedig egy hét garit vállalt.
A proc, némi csúszással megérkezett (az ünnepek miatt - november 1.), majd a csomag bontásakor két láb gyönyörűen el volt görbülve. Ezt azonnal jeleztem neki SMS-ben, valamint megtárgyaltuk kép küldés után, hogy ez tényleg nem kóser, küldjem vissza jön a pénz.
Másnap vissza is küldtem, meg is érkezett, majd Ő kiegyenesítette a lábat. Elteltek a hetek, pénzem sehol. Többször írtam neki ismét privit, hogy mégis mi újság? Egyszerre csak bő 3 hét után kitalálta, hogy fordítva raktam a gépbe a procit, ezért görbült el, valamint feszültséget is adtam neki, és így használhatatlan. Valamint szándékos rongálásra nem vállal garit...
Visszapostázásom dátuma 2007.10.29. , november második felében jutott el addig, hogy "rongáltam".
Ez idő alatt véleményem szerint, igen sok dolgot "művelhetett", stb,stb.
Szóval röviden összefoglalva ennyi. Tisztában vagyok azzal, hogy Ti nem tudtok felelősséget vállalni az "üzletekért", de mindenképen szerettem volna jelezni, mert bízom abban, hogy ekkora pa**sztságot mással nem követhet el. Én nem vagyok túl régi tag, de ilyesmi meg sem fordult a fejemben soha. Ha valami alkatrésznek jó, akkor annak hirdetem... Valamint nem egy üzletet kötöttem, és számtalan barátságra is szert tettem.
Köszönöm, hogy végigolvasátok soraim, és várom bíztató javaslatokat, hátha van némi remény!
Pontos név, cím, telefon és számlaszám van, talán jelentsem fel? A bosszantó az, hogy már nem is válaszol a privikre, és se pénz se posztó!
Javaslom mindenkinek, hogy óvakodjon tőle, mert szerintem az bárkivel megcsinálja...
Igyekeztem kultúráltan fogalmazni, és senkit sem megsérteni...de szerintem mindennek van határa, javaslom kizárását a PH!-ról.

Üdv!

Nem a mennyiség, és a minőség a fontos, hanem hogy sok legyen és jó!

(#2745) greatchaos válasza zsigee (#2744) üzenetére


greatchaos
addikt

ez a topic nem örvend moderátori felügyeletnek, de a feketepontját mindenképpen jogosnak érzem... ha mondja hogy küld vissza, aztán meg elfelejti a pénz visszaküldeni...

egyébként elég kicsi az összeg, így a rendőrség valszínű nem foglalkozik vele...

(#2746) magi20 válasza Sanyi2007 (#2742) üzenetére


magi20
senior tag

Én meg arra gondoltam beajánlak a MÁLTA-i helyi szeretetszolgálat képviselőjének vagy szószólójának. :C :C :C :C
ott szeretik az ilyeneket.
lelki világom nem sérült ---------azt kurva nehéz lenne megsérteni :K :K

Ez volt a ti 2 véleményetek,ami igazából nem is érdekel,mert gondolom ismered vagy fene tudja mi lehet.

Ez egy fórum bárki írhat bármit,azért is nem is érdekel,általában nem is érdeklik az emberek többségét,mert sajnos élőben már ugyanezt nem így mondanád el.-de ezt hagyjuk.
erre van a fórum :C :C
ez fantasztikus,de ne haragudjatok ha beírom hogy jó vele vigyázni,és ez a fórum címe akkor ne én legyek már a hibás. :Y :Y
ez elég vicces.

Többet nem adok senkinek negatívot ,aztán egyszer majd csak te üzletelsz egy ilyennel.

Deadly Dose--------»DD«`Obi1one´ź---------Fear Combat

(#2747) zsigee válasza greatchaos (#2745) üzenetére


zsigee
tag

Nos "egyébként elég kicsi az összeg, így a rendőrség valszínű nem foglalkozik vele..." mondatra reagálva, teljesen igazad van, beszéltem egy moderátorral, ő is ezt mondta, illetve, hogy keressem meg személyesen...
Én Győrben, Ő Nagykanizsán, "többe kerül a leves, mint a hús"!
De az mindenképpen jó lenne, ha valaki megszorongatná a tö*eit...azt megérdemelné.
És hangsúlyozom, nem a pénzen van a hangsúly, hanem azon, hogy mennyire gátlástalanul b*nkó! Történt egy megállapodás, és ezt rúgta fel.
Száz szónak is egy a vége, ÓVAKODJATOK tőle. Ki tudja hányszor fogja eladni a procit!

Üdv!

Nem a mennyiség, és a minőség a fontos, hanem hogy sok legyen és jó!

(#2748) Szten Márs válasza zsigee (#2747) üzenetére


Szten Márs
nagyúr

Szerintem még ebbe a topicba érdemes beleírni a történteket: [link]

(#2749) zsigee válasza Szten Márs (#2748) üzenetére


zsigee
tag

Köszönöm, hogy olvastad, és a linket, már teszem is (ctrl c-ctrl v) :C
:R

Üdv!

Nem a mennyiség, és a minőség a fontos, hanem hogy sok legyen és jó!

(#2750) udi válasza Szten Márs (#2748) üzenetére


udi
őstag

Egyetértünk és mint olvastam meg is történ.
Kár hogy a rendszer nem tud szürni ilyen embereket.. :W

Rossz alkatrészek garanciáztatásában,javításában,garanciális problémában tudok segíteni.Ezekben:vga-hdd-táp-ram-cpu-lap-monitor.Priviknél több hetes csuszásban vagyok,sorry.Ezért hivj bátran:06305902749

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.