Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3251) gardener


gardener
senior tag

törölve

[ Szerkesztve ]

(#3252) Kobe


Kobe
veterán

ööö, nem illik belekontárkodni, mint külsős, de asszem említett emberke- djtoomi - trükközik megen - legalábbis én az ő avatarját (igen, azt amiben "izzad" egy topicban CactuS néven találtam meg
[link]
első hsz, nem tom ez kinek mit mond...ha tévedés, elnézést az érintettektől :-)

(#3253) udi válasza B-L-A-C-K (#3250) üzenetére


udi
őstag

kinek mi ;]

Rossz alkatrészek garanciáztatásában,javításában,garanciális problémában tudok segíteni.Ezekben:vga-hdd-táp-ram-cpu-lap-monitor.Priviknél több hetes csuszásban vagyok,sorry.Ezért hivj bátran:06305902749

(#3254) udi válasza Kobe (#3252) üzenetére


udi
őstag

na ezt meg hogy?????? :F

Rossz alkatrészek garanciáztatásában,javításában,garanciális problémában tudok segíteni.Ezekben:vga-hdd-táp-ram-cpu-lap-monitor.Priviknél több hetes csuszásban vagyok,sorry.Ezért hivj bátran:06305902749

(#3255) greatchaos


greatchaos
addikt

sztem kellően ki lett a téma vesézve, hanyagoljuk most már. két napja megy cirkusz. sztem elég. majd, ha legközelebb lesz valami gond vele, akkor visszatérünk a témára

aki tovább folytatja, azt beállítom a sarokba!

(#3256) Kobe válasza udi (#3254) üzenetére


Kobe
veterán

nem vágom mivel egyedi avatarról van szó - tudtommal 1 embernek osszák ki, de ha nevet is tudott váltani vhogy amit kétlek, eltérő a rang is, illetve akkor gondolom (lehet rosszul) hogy az összes hsznek átkéne íródnia névügyileg, ami nem történt meg....passz :) ez a Ri/OS 5 titka marad, mint az hogy ki orvlőtte le kennedyt :)

(#3257) greatchaos válasza Kobe (#3256) üzenetére


greatchaos
addikt

a kutya nem egyéni avatar

szerk: ill feltételezed, hogy ennyi ügy után valaki kap egyéni avatart?

[ Szerkesztve ]

(#3258) Thrawn válasza Kobe (#3256) üzenetére


Thrawn
félisten

Az az avatar egyáltalán nem egyedi, és az illető is 24 éves ;)
Semmi köze tomihoz!

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#3259) Mr-Pamacs válasza smiti (#3233) üzenetére


Mr-Pamacs
senior tag

De gondolj bele, ha "ő" volt a legfürgébb,életrevalóbb akkor a többi milyen lehetett amikor "készült"?

[ Szerkesztve ]

(#3260) RoyalFlush válasza Kobe (#3252) üzenetére


RoyalFlush
őstag

CactuS nem djtoomi :U

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#3261) Dr. Romano válasza Kobe (#3256) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Nem egyedi az avatarja ;)

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#3262) Dr. Romano válasza RoyalFlush (#3260) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Szerintem sem, de lehet... Sőt az is lehet hogy énis djtoomi vagyok, vagy greatchaos is titokban. :DDD
De ki tudja... a djtoomik köztünk járnak :DDD

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#3263) udi válasza Dr. Romano (#3262) üzenetére


udi
őstag

dehogy én vagyok djtoomi!!!!!
de tényleg a hangok mondták nekem...

Rossz alkatrészek garanciáztatásában,javításában,garanciális problémában tudok segíteni.Ezekben:vga-hdd-táp-ram-cpu-lap-monitor.Priviknél több hetes csuszásban vagyok,sorry.Ezért hivj bátran:06305902749

(#3264) Kobe válasza Dr. Romano (#3261) üzenetére


Kobe
veterán

áhá...így mán érthető...mindegy, íram h elnézést ha belesülök a dologba de régóta nemc sekkotlam az alap avatarokat :-)

(#3266) Dr. Romano válasza udi (#3265) üzenetére


Dr. Romano
veterán

vááá mindkettő??? :DDD

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#3267) Mr-Pamacs válasza Dr. Romano (#3266) üzenetére


Mr-Pamacs
senior tag

Ikrek, nem látod?

(#3268) udi válasza Mr-Pamacs (#3267) üzenetére


udi
őstag

héj héj héj,ácsi.én a zöld gatyós vagyok aki alatam fekszik arra nem emlékszem :D :DDD

Rossz alkatrészek garanciáztatásában,javításában,garanciális problémában tudok segíteni.Ezekben:vga-hdd-táp-ram-cpu-lap-monitor.Priviknél több hetes csuszásban vagyok,sorry.Ezért hivj bátran:06305902749

(#3269) greatchaos


greatchaos
addikt

[P:C][/P]

[ Szerkesztve ]

(#3270) udi válasza greatchaos (#3269) üzenetére


udi
őstag

oksa :R :R

Rossz alkatrészek garanciáztatásában,javításában,garanciális problémában tudok segíteni.Ezekben:vga-hdd-táp-ram-cpu-lap-monitor.Priviknél több hetes csuszásban vagyok,sorry.Ezért hivj bátran:06305902749

(#3271) udi válasza greatchaos (#3269) üzenetére


udi
őstag

Azért ezt még nézzd meg,ez is lehet a vége:
[link]

;] ;]

Rossz alkatrészek garanciáztatásában,javításában,garanciális problémában tudok segíteni.Ezekben:vga-hdd-táp-ram-cpu-lap-monitor.Priviknél több hetes csuszásban vagyok,sorry.Ezért hivj bátran:06305902749

(#3272) fero02 válasza greatchaos (#3269) üzenetére


fero02
veterán

Álljunk meg egy szóra! Grécsi László műsora...

:D :DD

(#3273) Mr-Pamacs


Mr-Pamacs
senior tag

Még egy ucssó aztán befejeztem:

Elég volt, van szegény gyerkenek elég baja.

[ Szerkesztve ]

(#3274) greatchaos válasza fero02 (#3272) üzenetére


greatchaos
addikt

imádtam az az ürgét. a kossuth rádióban volt neki hétfőnként nyelvi műsora, még küldtem is be oda feladványt, egy magyar szakkör kereteiben, nagyon érdekesek voltak. még be is kerültünk a műsorba egyszer, bemondta, hogy a kiskunhalasi 2. rűküczi ferenc szakközépiskola blablabla magyar szakkörösei (itt név szerint) gratulációban részesíti

[ Szerkesztve ]

(#3275) Ndruu


Ndruu
MODERÁTOR

Lassan lehetne a topik neve: "djtoomi anti-fan club, avagy kivel NE üzleteljen az ember"
De most tényleg, ennyi embert átk.rt? Hála a jó égnek, hogy nem fogtam eddig ki az ilyeneket. Csak pozitív tapasztalataim vannak, igaz nem űzöm nagy tételben az ipart, de megválogatom, kivel üzletelek. És erősen preferálom a személyes találkozást.

Harrrr!!!!

(#3276) udi válasza Mr-Pamacs (#3273) üzenetére


udi
őstag

azért van aki tud:):)
ennyi idő alatt menteni sem tudnám nemhogy szerkeszteni :DDD

Rossz alkatrészek garanciáztatásában,javításában,garanciális problémában tudok segíteni.Ezekben:vga-hdd-táp-ram-cpu-lap-monitor.Priviknél több hetes csuszásban vagyok,sorry.Ezért hivj bátran:06305902749

(#3277) udi


udi
őstag

jó8 mindenkinek,holnap benézek hátha....... ;]

Rossz alkatrészek garanciáztatásában,javításában,garanciális problémában tudok segíteni.Ezekben:vga-hdd-táp-ram-cpu-lap-monitor.Priviknél több hetes csuszásban vagyok,sorry.Ezért hivj bátran:06305902749

(#3278) CactuS válasza Kobe (#3252) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Jah, bocsánatkérés elfogadva.

A fiam lehetne, ha az első jó helyre megy (mondjuk, ha a fiam lenne minimum, hogy már rég elástam volna valahol)

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#3279) Hammon Serra válasza CactuS (#3278) üzenetére


Hammon Serra
senior tag

És Tomi besétál a csapdába

[ Szerkesztve ]

Itt a vége fuss el vége! 5 év bazározás után........

(#3280) fero02 válasza greatchaos (#3274) üzenetére


fero02
veterán

Ne haragudj meg, de nem látszik, h megmaradt volna valami... ;] :DDD :DD

(#3281) Racecam válasza old gray (#3237) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Drága barátom, köszönd a jókedvemnek, hogy nem raklak ki rögtön végleg.
Az ilyen rasszista felhangokkal keress magadnak másik fórumot.
Vagy fogd vissza magad a jövőben!!!

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#3282) Racecam


Racecam
MODERÁTOR

Mindenkinek!!!!

A djtoomi témárol most már le lehet akadni, elég volt ez a néhány nap, hogy agyonfikázzatok egy embert!!!

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#3283) Hammon Serra válasza Racecam (#3282) üzenetére


Hammon Serra
senior tag

HA másképp nem megy..................
Valami más 5let esetleg???
MOndjuk tényleg sok volt.
De akkor is.
Bármikor visszajöhet bárkiként.
MIndegy.

[ Szerkesztve ]

Itt a vége fuss el vége! 5 év bazározás után........

(#3284) Racecam válasza Hammon Serra (#3283) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Miről beszélsz?

Itt ez a topic, azért lett létrehozva, hogy le lehessen írni, ha valakivel probléma van az üzletelés során.
És nem azért, hogy valakit a porba alázzanak. Olvasd csak vissza és szerintem nyugodtan szégyelhetitek magatokat.
Igen, bármikor visszajöhet, de azért ezt nem ő választotta. Hibázott (akár szándékosan is) a fejére olvastátok. Legyen ennyi elég. Nem hiszem, hogy valakit ilyen szinten meg kellene alázni, még akkor sem, ha csak egy nickről van szó, akiről esetleg nem is tudjuk ki van mögötte. Egy biztos, ember van amögött is, ahogy pl. a Te nicked mögött is.

Nem mindegy.

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#3285) maross válasza Racecam (#3284) üzenetére


maross
veterán

nem ugy tunik, mintha tanulna belole...7 feketet nem konnyu begyujteni, mar parszor megigerte hogy nem uzletelget itt, ez is pont annyira volt igaz mint minden mas amit osszehadovalt. hibazott egyszer ketszer otszor tizszer..ph oreg motorosai imagenek rombolasa...stb..mindig akad ember, aki meg nem hallott rola, es gyanutlanul, messze lazabb feltetelek mellett uzletel kedvenc addiktunkkal mint egy ujonccal... nem celzas ;] igerem tobbet nevet szamra nem veszem :)

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#3286) Mr-Pamacs válasza Racecam (#3284) üzenetére


Mr-Pamacs
senior tag

Szerintem nem nekünk kéne szégyelni magunkat, üzletelt, nem egy embert átvert itt voltak legalább 2-3-an akik tanusították (egyidőben) és még akkor is tagadott és beszólogatott mindenkinek. Szóval szerintem nem azt kellett volna csinálnod hogy beírsz hogy legyen vége, mert láttad hogy Greatchaos is írta hogy álj és el is fogadtuk (udi és én sztem világosan jeleztük). Ha olvastad a topicot akkor láthatod hogy fénykép van róla szóval nagyon is tudjuk hogy kiről van szó. Szerintem már bőven megérett neki egy jóideig tartó ban hogy gondolkozzon. Az ilyet nem védeni kell hanem észheztéríteni,de lehet rosszul látom és nem aztért van a topic hogy kiszürjük a csalókat/átverőket,hanem hogy bíztassuk őket és hagyjuk hogy csinálják.
Részemről befejezve.

[ Szerkesztve ]

(#3287) Dr. Romano válasza Racecam (#3284) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Nekem nincs bajom djtoomival, (és hogy ne is legyen, üzletelni soha nem fogok vele :) ) így most nem róla beszélek, de ha valaki átver sok embert és nem kap bannt (ami már fura... :F ), akkor szerintem az a minimum hogy jól megalázzák (legalább is ha engem vert volna át én így éreznék)

[ Szerkesztve ]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#3288) Hammon Serra válasza Racecam (#3284) üzenetére


Hammon Serra
senior tag

Ban.kb 300 évre.

Itt a vége fuss el vége! 5 év bazározás után........

(#3290) udi válasza Kalandor (#3289) üzenetére


udi
őstag

ez jó végszónak.kivánom hogy igy legyen,vagy hogy megjavuljon.de tényleg szivből :R :R

Rossz alkatrészek garanciáztatásában,javításában,garanciális problémában tudok segíteni.Ezekben:vga-hdd-táp-ram-cpu-lap-monitor.Priviknél több hetes csuszásban vagyok,sorry.Ezért hivj bátran:06305902749

(#3295) udi


udi
őstag

Kihalt a topik...... :U

Rossz alkatrészek garanciáztatásában,javításában,garanciális problémában tudok segíteni.Ezekben:vga-hdd-táp-ram-cpu-lap-monitor.Priviknél több hetes csuszásban vagyok,sorry.Ezért hivj bátran:06305902749

(#3296) P00By válasza udi (#3295) üzenetére


P00By
nagyúr

Én próbálkoztam, de nem sikerült :( :DDD
Egyébként lehet kevesebb az olyan ember akivel vigyázni kell, ez nagyon pozitív lenne... :)

(#3297) Dr. Romano válasza udi (#3295) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Őszintén szólva jó is lenne ha nem kerülne ide több hsz ;)

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#3298) GReddy válasza Tibiajax (#3177) üzenetére


GReddy
tag

Ott az igazság.. Viszont tarthatná magát egyik-másik tag az ősigazsághoz:

"...mielőtt megszólalsz, fontold meg, hogy fontosabb -e a mondandód, mint az a csend, amit megtörsz vele.."

Higgyétek el, nem csekély bölcsesség. Én pl még 100 hsz-nél sem járok. Öt év alatt.. ja, nem szeretem osztani az észt. Viszont olvasgatni jópofa a hsz-eket. (Igaz a k..waanyázást sem szeretem. Arc nélkül könnyű hősködni.) Mint pl ezt a DJTOOMI antifanclub-témát. Sajnos én is írhatnék már ide. (VGA-val akart átbaxni a kis lúzergyerkőc..) De bizonyára félreértés volt köztünk. Én NEM egy biosmoddolt, szétbarmolt Radeon PRO-t akartam, hanem XT-t. ;]
Lehetne esetlen idő+loginok alapján. És ha süti csinálja, akkor nem lehet átverni kétpercenkénti ki-belépkedéssel.. Én őstagnak érzem magam, (persze, lesz@rom hogy mi van a nickem alatt) sok sok éve olvasom a PH-t, főleg a teszteket, tesztek hsz-eit (szakmai ártalom) és fura ez az újoncosdi. Mindegy, nem zavar. :)

Egyébként egy kis pszichológia: A kis DJTOOMI félék azt nem tanulták még meg, hogy a tetteikért (szavaikért) vállalni kell a felelősséget. Azaz, hogy a "bűnt" követnie KELL a "bűnhődésnek"..

Action - Reaction. Cause, and the Faith.. :)

Dominate the woods... The Bowhunter.

(#3299) Zolee11 válasza Dr. Romano (#3297) üzenetére


Zolee11
senior tag

Az jó lenne, csak van pár emberke aki mindenféle átveréssel próbál egy kis extra profitot termelni magának.
Tomi esetében kicsit túllőtt a topik, de szerintem megérdemli, mert nem tanul másból, a hozzáállásán kellene nagymértékben változtatnia. Engem csak röpke 16 ezerrel húzott le, de lelkiismeret furdalás nélkül költötte el gondolom a pénzt. Egy felnőttet most simán lehúz, akkor mi lesz ha már ő is felnőtt lesz???
És 100%, hogy nem ő az egyetlen.

[ Szerkesztve ]

no brain, no problem

(#3300) udi válasza Zolee11 (#3299) üzenetére


udi
őstag

Na végre vannak hsz-ek,már azt hittem hogy mindenki bannolva lett csak én nem :DD

Rossz alkatrészek garanciáztatásában,javításában,garanciális problémában tudok segíteni.Ezekben:vga-hdd-táp-ram-cpu-lap-monitor.Priviknél több hetes csuszásban vagyok,sorry.Ezért hivj bátran:06305902749

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.