Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3951) blueMerle válasza aneda (#3944) üzenetére


blueMerle
veterán

Helyesbítek: már az északi szomszédaitoknál, azaz szlovákiában is 14 nap a cseregarancia :U Szóval nem csak nyugaton.

(#3952) magi20 válasza blueMerle (#3951) üzenetére


magi20
senior tag

figy hamár ugyis szlovákiában laksz,meg nálatok drága is a 5150-es xeon,akkor vedd már meg tőlem azta 2db-ot a fene vigye el.

Deadly Dose--------»DD«`Obi1one´ź---------Fear Combat

(#3953) blueMerle válasza magi20 (#3952) üzenetére


blueMerle
veterán

abszolut nem foglalkozok pc-s dolgokkal, van 2 darab notim, az egyiket itt nyertem :D ilettve egy nagyon primitív asztali gépem. Kizárólag munkára használom mindhárom jószágot, viszont köszönöm az ajánlatot.

Egyébként mi az az 5150-es xeon? proci? :D

Juteszembe, ha már szlovákiában lakom, nem kell jófajta bryndza és sajt? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#3954) magi20 válasza blueMerle (#3953) üzenetére


magi20
senior tag

de sajt kellene,vagy friss juhtúró-------

xeon igen szerverproci.

Deadly Dose--------»DD«`Obi1one´ź---------Fear Combat

(#3955) blueMerle válasza magi20 (#3954) üzenetére


blueMerle
veterán

Ne offoljuk szét a topikot :)

(#3956) C64


C64
őstag

Panasz *Z/\ck* fórumtársra!

Beigérte, hogy megveszi a Sapphire Radeon HD 2900 XT karimat, amit aztán se szó, se beszéd, lemondott egy igen primitív formában, nem válaszolt az üzeneteimre... Anno pár hónapja volt! Nem éri meg *Z/\ck* azaz Miró Máté szavára adni!

üdv

Yᵒᵘ Oᶰˡʸ Lᶤᵛᵉ Oᶰᶜᵉ

(#3957) aneda válasza balbla (#3948) üzenetére


aneda
aktív tag

Mégegyszer és utoljára, nem jól érted, én egy hibátlanul működő terméket vittem vissza, és kaptam vissza a pénzem azért, mert a le nem írt specifikációja nem felelt meg az igényeimnek. Az hogy bele lehet-e tekerni az MP3-ba az nincs leírva sehol, ahogy az sem hogy milyen minőségben szól a rádió része.
Ezt mondjuk a PH-n nem várnám el, akinek ilyen igényei vannak vásároljon boltban.
Természetesen jól esett ez a fajta hozzállás.

Az oroszok már a spájzban vannak!

(#3958) rup1u5 válasza C64 (#3956) üzenetére


rup1u5
nagyúr

Ez azért nem egy olyan egetrengető hiba.
Ezer ok is adódhat amiért az ember visszalép.

aneda : Pontosan mit jelent nálad a "beletekerni az mp3-ba"? :U ja! :B :W Közben felfogtam! :DDD

[ Szerkesztve ]

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#3959) Dodder


Dodder
tag

Senki nem üzleteljen zoltan75-el mert jól ***** az ember fejét,jó *****.
Király Zoltán (7100 Szekszárd Tüzér u.6) lakossal vigyázzatok.

[ Módosította: Racecam ]

Én bízom az emberekben,csak a bennük rejtőző ördögben nem.

(#3960) Anthony28


Anthony28
őstag

Én itt még csak 1x panaszkodtam.Most teszem másodszor, igaz ez korábbi eset mint a "procis história".
Hírdettem az E6850-emet, akkor még 50k-ért kb. 3-4 hete.Tuningos darab volt el is ment volna ennyiért, de a wolfok jövetele miatt sanszossá vált az eladása ennyiért...
Jött egy tag, BMW001 nick-el aki azt mondta köll neki, nem alkudozott, mondta hogy most rak össze új gépet.Mondtam neki hogy rendben de 1-2 hetet ráér e neki amíg nézek helyette másik procit.Azt mondta jobb is az neki, mert addig összeszedi a többi alkatrészt a géphez és akkor 1-2 hét múlva kell neki tutira.Fárasztott a privát üzenetekkel, na sikerült? Vettél új procit?Mikor mehetek érte? kérdésekkel.Gondoltam belehúzok mert a vevőt nem várakoztatom ha ennyire sürgős neki.Félretetettem egy másik procit, ami a boltban akkor még nem volt mert csak rendelni lehetett,és ez isteni szerencse volt így utólag.Akkor ez elég nagy fejtörést okozott hogy mi legyen..majd beszéltem Brekk--kel hogy ha kell ad nekem kölcsön procit.Mondtam hogy az király mert az eladásról nem akarok lecsúszni.Még akkor pénteken közöltem B]BMW001[/B]-el hogy örülhet mert a megadott másfél két hetes határidőn belül megoldom hogy nála legyen a proci, igaz elég nagy áldozatok árán.Azt mondta hét elején beszéljünk és feljön érte vidékről.Felhívtam hét elején hogy mikor is jönne érte...akkor már ne volt biztos a dolgában, mert kitalálta hogy még a régi gépét el kell hogy adja és csak utána tudja megvenni a procimat, de szerdára tuti megmondja hogy kell e neki mert akkor jönne érte csütörtökön.Mondtam neki hogy ezt idáig miért nem közölte hogy nem biztos,és hogy attól függ hogy kell e neki a proci hogy a gépét el tudja adni vagy sem.Erre nem tudott milyen magyarázatot adni hebegett habogott, meg hogy ő nem tehet róla, mert az új lapját nem tudta beszerezni annyiért amennyiért ígérték neki.Mondtam neki ez engem nem érint.Engem az a része érint hogy 2 hétig hitegetett hogy 100% kell neki a procim. :( :( :(
Ami a szerencsémhez hozzátartozik, az akkor rendelt E8400 ami nem érkezet meg időben ezen a héten kedden jött meg, és így át tudtam venni, mivel eladtam másnak az eltelt napok alatt a 6850-et.Ha időbe jött volna az E8400 kellemetlen helyzetbe kerülök egy szavahihetetlen ember miatt, bár nem hinném hogy rajtuk maradt volna...de akkor is.Megrendeltem, és azt át kell venni ha törik ha szakad.Így korrekt. ;)
B]BMW001[/B]-nek egy nagy fekete pontot az inkorrektsége és a levegőbe beszélése miatt! :K

Call Of Juarez teszt ATI 3870 X2-vel ! Irány a logout-om... :-)

(#3961) C64 válasza rup1u5 (#3958) üzenetére


C64
őstag

De a srácra már többen is panaszkodtak, továbbá telón félretette velem és ezért elestem más vásárlóktól.

[link]

[ Szerkesztve ]

Yᵒᵘ Oᶰˡʸ Lᶤᵛᵉ Oᶰᶜᵉ

(#3962) greatchaos


greatchaos
addikt

beleszaladtam egy marhába... nem tudtam, hogy állatok is vannak, de akad néhány...

a történet a következő:

e hónap elején (1-3) megegyeztem egy versenyzővel predator 05 jószándékú emberkével. ragaszkodott utánvétes csomaghoz, mert ő így szereti intézni a dolgait /most már tudom, hogy miért/. a szitu a következő, lebeszéltünk egy lapot, hozzá procit, ramot vga-t egy tápot. minden ment is a dolgok rendje szerint, és 02.04-én postára adtam a cuccost. az rendben oda is ért szerdára. ekkor jelentkezett msn-n, hogy milyen jó a cucc, meg hogy már be is építette. remek, mondom, akkor hétvégére meg is jön az ára. de nem jött. ezen a héten hátfőre sem, azóta sem. ma fogoad egy értesítő, hogy csomagom jött. jött is, az, amit feladtam. utánvételes csomagom visszatért. 2200ft-t fizettem a feladásért. további 1300-t most a postán, hogy visszaadják (számlák megvannak). ő egy jó vásárló. senkinek sem ajánlom. továbbá mondta, hogy nem ez az első regje, így a nevét is közétenném Hermán Gyula, mert ki tudja mikor regel újra. Lakóhelye Nagykanizsa.

jah, pár napja írtam neki pü-t, hogy van egy aggodalmam, a postás szerint már rég vissza kellett volna érnie, és szerinte nem vette á. ezt írtam neki pü-ben is, mire ő, hogy kórházban van, aki most ír, az a személy öccse és nem tud semmiről.

korábban, amikor mondta, hogy átvette, vettem a bátorságot, hogy megelőlegezzem neki a pirospontot, viszont, amennyiben lehet, kérem annak törlését, továbbá egy rosszpontot jóváírni a nevére, többek között hazudozásért, anyagi megkárosításért, szélhámosságért

(#3963) P00By válasza greatchaos (#3962) üzenetére


P00By
nagyúr

Hogy ennek mi értelme van... :(

(#3964) greatchaos válasza P00By (#3963) üzenetére


greatchaos
addikt

hát látod, én a szándszándékú kibaszást látom benne - de most eléggé elfogult vagyok

(#3965) rup1u5 válasza greatchaos (#3962) üzenetére


rup1u5
nagyúr

nem teljesen értem. átvette a csomagot, összerakta a gépet és neked akkor mit küldött vissza amiért fizettél a postán? az üres dobozokat? asszem kapizsgálom......át se vette csak kamuzott mi? fú basszus! mióta ezt a topikot olvasom eldöntöttem, hogy ahogy eddig sem tettem, úgy eztán sem fogok újoncokkal üzletelni!
illetve üzleteltem már újoncal! jut eszembe! postán vett ramokat tőlem de előre kértem a pénzt és csak azután postáztam, hogy a számlámon landolt az összeg! nem lacafacázni! így kell ezekkel bánni! :DDD

chaplin : így mindjárt már más a leányzó fekvése.

[ Szerkesztve ]

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#3966) Janoska26 válasza rup1u5 (#3965) üzenetére


Janoska26
addikt

Gondolom csak kamuzott a gyerek, hogy átvette meg össze is rakta :( .

(#3967) rup1u5 válasza Janoska26 (#3966) üzenetére


rup1u5
nagyúr

közben leesett.
küldenék neki postán kötelet

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#3968) Sipi16 válasza P00By (#3963) üzenetére


Sipi16
senior tag

Erre a kérdésre én is keresem a választ. Nekem is tegnap jött vissza a csomagom... :(

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#3969) P00By válasza Sipi16 (#3968) üzenetére


P00By
nagyúr

Én utánvétet eleve nem szoktam javasolni, igaz akivel gyakran uzletelek az tudja, hogy korrekt vagyok! Áh undorító..nem idegesítem magam, de akkor is :DDD

(#3970) phoenix56


phoenix56
tag

Kedves ludasmatyi kolléga, becses névén, Glancz Zsolt, aki ráadásul nem is újonc, a jónak állított videókártyáját eladta nekem, 23ezerért előreutalással. A kártya gyakorlatiklag szarrá lett huzva, ugynézki hogy memóriahibás, és kezdetben tagadta hogy rossz a kártya, az uccsó üzije pedig a következő:

"Erre a válaszom a következő és udvarias leszek add el ha nem felel meg!Nekem sem volt megfelelő a kártya és én sem szarom a pénzt ezért adtam el!Megnyugtatásul közlöm én is a PH-n vettem és nem újonctól hanem senior tagtól és én sosem húztam a kártyát!Mivel itt kipróbálva nem volt én még most is azt mondom hogy itt jó volt és kész!Mondom a legegyszerűbb dolog az ha eladod!Sajnos az örök igazság az hogy használt VGA-nak híg a leve azt már most megmondom SOHA TÖBBET NM VESZEK VGA-T használtan mert ez már a sokadik volt és eddig mindet el kellett adnom szóval ennyit a ph-ról és a korrekt emberekről!A másik az nem volt pisztoly a fejedhez tartva elég let volna nemet mondani és kész akkor másnak adom el ennyi!Mondom tedd azt amit én add el és lépj túl rajta!Nem mondom azt hogy nálam szar volt csak annyit hogy tégy úgy mint én add el!"

:W :W :W

Óvakodjatok tőle!

Thousands Of Thoughts, bvdub = Brock Van Wey

(#3971) Sipi16 válasza phoenix56 (#3970) üzenetére


Sipi16
senior tag

Ebbe az a rossz, hogy öztönzi a "népet": Itt add el a szart! Mivel ő is itt vette és itt is adta tovább.

P00By: Mostantól csak akkor van utánvét ha egy bizonyos összeget előbb befizet a számlámra...

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#3972) halfgod


halfgod
tag

Én egy *Z/\ck* nevű srácra szeretném felhívni a figyelmet!
Miró Máté a neve budakalászi!
A hirdetett iPod nanomra tett egy 25k-s ajánlatot amire rábólintottam, felhívtam telefonon megbeszéltük, hogy postáznom kell! Ez történt vasárnap!
Hétfőn sok dolgom volt nem jutottam el a postára csak kedden de a biztnság kedvéért felhívtam még1*, hogy nehogy kigindolja magát mert akkor fizettem egy postát ingyen!
Szó mi szó mondta hogy ne adjam fel postán mert lejön érte személyesen, hmm itt már elgondolkodtam , hogy vajon pont akkor tudhatta meg, hogy lejön érte amikor felhívtam? Érdekes.
Szerdáig semmi konkrétum mikor jön le érte, este csak felhívom hogy mi a helyzet!
Rácsörögtem és kinyögta, hogy neki igazából már nem is annyira kell a 2. genes iPod inkább 3g-t akar venni de majd még ír egy privit, hogy mire jutott! Nos másnapra meg is írta a privit , ugye tudjuk mit írta bele :W , és az a szomorú, hogy egy helyi vevőt is visszamondtam az üzlet elején mert *Z/\ck* 3k-val többet adott volna érte, de a helyi srác is visszalépet hiszen eltelt majd 1 hét mire megint megkerestem de addigra kiköltekezett és megint eladósorban az iPodom!
Csak egy komolytalan alakra akartam felhívni a figyelemet amit senkinem sem ajánlok :(

(#3973) Picco válasza halfgod (#3972) üzenetére


Picco
addikt

par hozzaszolassal elotted is szerepel a neve....kick/ban/kill :)

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#3974) Zolee11 válasza phoenix56 (#3970) üzenetére


Zolee11
senior tag

hogy ez mekkora egy féreg, kitaposnám belőle még a lelket is... szerencséje, hogy nem velem üzletelt...
ez szó szerinti beismerés, h szar kártyát adott el... BAN forever

ja, 75 napos reg, és tag. tényleg nem ártana ezen a gyors rang-felkúszásokon változtatni...

[ Szerkesztve ]

no brain, no problem

(#3975) phoenix56 válasza Zolee11 (#3974) üzenetére


phoenix56
tag

Megadott minden személyes adatot, csak nekem az ország másik végében van.

Thousands Of Thoughts, bvdub = Brock Van Wey

(#3976) mycso válasza phoenix56 (#3975) üzenetére


mycso
veterán

Mennyire messze lakik, vagy merre fele lakik, mert már csak a pénz miatt is érdemes lenne felkeresni, ha még az utad bele is kerül pár ezerbe, akkor sem az egész 23k-t bukod...

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#3977) phoenix56 válasza mycso (#3976) üzenetére


phoenix56
tag

Ő Pilisen lakik én meg Szeged...

Thousands Of Thoughts, bvdub = Brock Van Wey

(#3978) Attila_26 válasza phoenix56 (#3977) üzenetére


Attila_26
aktív tag

Én is Pilisen lakok kiröl is van szó? Utánajárok neked még jo hogy itt lakok.Irj privit és meséld el a sztorit! :F meg add meg a gyerek címét lehet ismerem is! 3szor adom Ludasmatyinak vissza! :((( jól telibeverem :))

[ Szerkesztve ]

(#3979) mark75 válasza phoenix56 (#3977) üzenetére


mark75
senior tag

te ezt hagyod?tudod a cimét és nem mész +látogatni.
elég nagy baj :(

(#3980) poffsoft


poffsoft
addikt

Ph! megbízhatósági oldal [idáig] frissítve!

[ Szerkesztve ]

(#3981) udi válasza phoenix56 (#3970) üzenetére


udi
őstag

Milyen kariról van szó??
Lehet hogy tudok segiteni neked.Irj privit vagy hivj fel és meglátjuk :)

Rossz alkatrészek garanciáztatásában,javításában,garanciális problémában tudok segíteni.Ezekben:vga-hdd-táp-ram-cpu-lap-monitor.Priviknél több hetes csuszásban vagyok,sorry.Ezért hivj bátran:06305902749

(#3982) poffsoft válasza udi (#3981) üzenetére


poffsoft
addikt

alakul az újabb pirospontod ;)

[ Szerkesztve ]

(#3983) tojsz™ válasza Dodder (#3959) üzenetére


tojsz™
aktív tag

leírnád hogy mi is történt pontosan?
csak mert volt már az illetővel egy vitám privátban és érdekelne a dolog

(#3984) Norb3rto


Norb3rto
senior tag

Fekete pont 1989 Kollegának mert visszamondta a fix kártyafoglalást!

Óvakodj a csavarhúzóval közlekedő programozótól!

(#3985) skippper


skippper
senior tag

Ezt olvassátok el, hátha segít vkinek.
A srác PH!-s neve Sziltom.

(#3986) Mr-Pamacs válasza rup1u5 (#3967) üzenetére


Mr-Pamacs
senior tag

Sztem visszakapnád a kötelet mert azt sem venné át.

(#3987) Mr-Pamacs válasza phoenix56 (#3970) üzenetére


Mr-Pamacs
senior tag

Hát elég köcsög egy ember. Főleg így a priviét olvasva.

(#3988) Mr-Pamacs


Mr-Pamacs
senior tag

Sorry h még 1* írok.
De egyre több a PH!-n az átverő/csaló/szemétláda ember. Sztem keményebben kéne fellépni ellenük a modiknak.
Pl:beleírni az alapelvekbe (amit regkor köteles vagy elfogadni) hogy ha akármilyen probléma merül fel üzletelés terén akkor az erre kijelölt topicban megjelenjen a neved,címed miután a moderátorok is ugy vélik hogy megkárosítod az ember(eke)t és nem tudsz rá értelmes okot adni. Így a PH!-t sem lehetne felelősségre vonni h miért adja ki a csalók adatait és a csalók sem jönnének ide mivel most elvileg törlik az ilyen adatokat,így ujra és ujra tudják folytatni a dolgot, akár uj reggel is.
Vagy jó lenne már az a fejlesztés amiben e-bay és vatera szerű rendszer van, mert így össze szedi a PH! a szemetet. :(

[ Szerkesztve ]

(#3989) magi20 válasza Mr-Pamacs (#3988) üzenetére


magi20
senior tag

viszont egy paypal szerű rendszer is elférne,ahol mindenki ,főleg a modik letudják ellenőrizni,mi hova,és mikor ment,és ki lett-e fizetve.

Deadly Dose--------»DD«`Obi1one´ź---------Fear Combat

(#3990) Picco válasza magi20 (#3989) üzenetére


Picco
addikt

azt nem olyan egyszeru kivitelezni szvsz

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#3991) magi20 válasza Picco (#3990) üzenetére


magi20
senior tag

Nem,de tudod lassan,lassan a prohardver kitalálója helyett,én speciel elgondolkodnék egy ilyenben,vagy nem tudom kinek a kezében van vagy hogy alakult ekkorává.

De olyan szinte átláthatatlan a apró bazár hirdetés hogy fantasztikus,és olyan szinten sok hirdetés van.

vmelyik terméket uppolod,vagyis előrehozod,és pár óra múlva a 600-700-nál lesz.

simán lehetne pl olyan mint az ebay,ne olyan mint a vatera hogy 6/-ot elkérnek érte,ami azért picit pofátlanság.

[ Szerkesztve ]

Deadly Dose--------»DD«`Obi1one´ź---------Fear Combat

(#3994) magi20 válasza Kalandor (#3992) üzenetére


magi20
senior tag

tudom,de ha hosszabb távra gondolkodtok,akkor kifizetődöbb lenne,az 100%

Deadly Dose--------»DD«`Obi1one´ź---------Fear Combat

(#3996) magi20 válasza Kalandor (#3995) üzenetére


magi20
senior tag

kapacitást hogy érted??????

írd meg priviben lehet tudok segíteni.

Deadly Dose--------»DD«`Obi1one´ź---------Fear Combat

(#3998) Zolee11 válasza Kalandor (#3995) üzenetére


Zolee11
senior tag

szia.

azon viszont tényleg változtatni kellene, hogy a rangok ne !csak! hozzászólás mennyisége alapján függjenek, hanem a regisztráció óta eltelt idő is számítson.
azért az gáz, hogy 75 napja regelt vki és már tag rangja van. persze tudom, meg lehet nézni az adatlapot és akkor látszik, de akkor is.

no brain, no problem

(#3999) Lortech válasza Kalandor (#3993) üzenetére


Lortech
addikt

nem több mint máshol, csak míg másutt kussolnak róla, mi foglalkozunk vele.
persze mi is a szőnyeg alá söpörhetjük az egészet és akkor egész pofásan nézne ki a dolog.
melyiket választod?

Szerintem nem azt mondta, hogy több itt a csaló más oldalakhoz képest, hanem a ph-n az előzőekhez képest egyre több. Mindegy, hogy több-e mint máshol arányaiban, de azt észre kell venni, hogy sokkal több a panasz a megfelelő topikban, mint egy éve volt, ugyanitt. Ez persze köszönhető az oldal bővülésének, de ez is lényegtelen igazából.
A lényeg egyedül az, hogy egyre több a probléma, amit egyre nehezebb kezelni, és sajnos csak kezelés van, és ezzel is gyakorlatilag te egyedül foglalkozol üzemeltetői oldalról. Megelőzés nincs! Azzal, hogy segédkezel a kártalanításban, ez a tendencia nem fog visszaszorulni. A megelőzéssel lehetne igazán elérni valamit, valamilyen pontozórendszer formájában, de tudom, hogy ezt meglehetősen nehéz lenne itt használhatóan megvalósítani. Sokat gondolkoztam már róla fejlesztői szemmel, nem irigylésreméltó a helyzet. Magam is nekikezdtem egy külsős pontozórendszernek, de igen megnehezíti az amúgy sem egyszerű dolgot az, hogy külsős megoldásként semmiféle közvetlen adatbáziselérés nem lehetséges, így idő hiányában (diplomamunka, egyéb projektek) hamvában holt az ötlet.
De ez csak rosszabb lesz, még több fórumozó, még több üzlet, még több hülye.
Legkivitelezhetőbb, legegyszerűbb, legkisebb moderátori kapacitást igénylő és legolcsóbb "megoldás" az lenne talán első körben, hogy valamilyen keretet, ajánlásokat fogalmaznátok meg az üzletelésekkel kapcsolatban, hogy az üzletfelek szemléletváltása (amire te is utaltál) hozzon némi pozitív változást.

Thank you to god for making me an atheist

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.