Hirdetés

2024. május 15., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2001) RoyalFlush


RoyalFlush
őstag

Személy szerint YouCanCANON -al ezek után biztosan nem fogok üzletelni ..

_Yvorl_: találkoztam Genius -al, Chicony-al is amelyik mászott ..

[ Szerkesztve ]

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#2002) _Yvorl_ válasza RoyalFlush (#2001) üzenetére


_Yvorl_
tag

Hát az az ember egy külön tészta eladáson kívüli forumokban is láttam megynilatkozásait én már csak azok alapján se üzletelnék vele :)

You can't teach new tricks to an old GOD!

(#2003) Musicbox


Musicbox
tag

Williams-től vett már valaki cd-t meg régen nagyon rossz hire volt

(#2004) Dr. Romano válasza _Yvorl_ (#1999) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Ha minden igaz nemsokára meghallgathatod, mivel ment neki PÜ.

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#2005) Sanyi2007


Sanyi2007
aktív tag

http://prohardver.hu/apro/logitech_usb-s_optikai_eger_590ft/friss.html

itt a link, ha ide nem, oda is tud válaszolni.

Üdv
Sanyi

Egyébként a vevö miért ne jöhetne ide? Nekem ez kurva gáz, mármint hogy ilyen módon rontja az üzletem, ezért nem ajánlottam, mint vevöt. Ez a topic célja, ha nem tévedek....
Az gondolom vannak bizonyos etikai dolgok, amit a "tisztelt vevönek" is be kellene tartania.

[ Szerkesztve ]

(#2006) Sanyi2007


Sanyi2007
aktív tag

De ha még szar is lett volna (amiben biztos vagyok, hogy nem), és lustaságból nem próbálja ki, amikor direkt meg is kérem rá, onnantól kezdve, azt gondolom, nincs miröl beszélni...
De aki nálam vásárolt, attól meg lehet kérdezni, hogy mennyire vagyok tahó, vagy segitökész...

(#2007) _Yvorl_ válasza Sanyi2007 (#2005) üzenetére


_Yvorl_
tag

Nem azt mondom , hogy nem jöhet ide, csak mostanában mikor olvasgattam a topicot megszaporodtak azok azesetek, mikor az eladó szaladt ide egy uzlet utan panaszkodi a vevőröl. Es azert szerintem a kockazat egy iylen magan eladas eseteben 80:20% minimum a vevő javára. Viszont ehez képest sokat panaszkodnak az eladók. Ezért irtam, hogy nem rád értem nem is ismerem az esetedet, Csak nekem kicsit furcsa mikor az eladó jön reklamálni. Ettől még lehet igazad van.

Viszont itt is két nézet van véleményem szerint elöször is hogy olcso husnak hig a leve és a vevő olyat kapot amennyit kifizet mit pampog ennyiert.
MAsik oldal meg, hogy neked is ilyen minimalis összegert nem biztos, hogy megeri rontani a hirneved, lehet helyedben mondanam a vevőnek, hogy jöjjön vissza. Rádugnám a gépre és ha tényleg csuszik az eger, akkor vagy adnék neki másikat vagyha már nincs, ilyen minimális összeget visszafizetnék.

You can't teach new tricks to an old GOD!

(#2008) greatchaos válasza Sanyi2007 (#2006) üzenetére


greatchaos
addikt

szvsz a küszöbgara, az addig tart, amíg a vevőd nálad van... ha él a kipróbálás lehetőségével, akkor él, ha nem, akkor magára vessen... hogy tönkrement mind a 4, akkor mi van? - így járt, még ha bosszúból is írta. szíve joga. ill lehet mind tönkrement... és, garit nem vállalsz rá. akkor meg nem mindegy...

egyébként meg ritka, de előfordul, hogy szart vesz az ember... én spec kiskerben (60km-re a lakhelyemtől) vettem 2 db különböző ramot, hazaérve szomorúan tapasztaltam, hogy mindkettő rossz...

(#2009) _Yvorl_ válasza greatchaos (#2008) üzenetére


_Yvorl_
tag

azert en ezzel igy nem ertek egyet de lehet ez csak az en mentalitasom
en pl szoftvert adtam ugy el anno sokat hogy elvileg kuszobgaros volt nalam tesztelten ment az illetonel meg nem aztan felhivott, hogy nala valamiert inkompatibilis a progi es szerzett masik verziot es ha lehet visszadna. En mondtam ok ha eljon hozzam es megmutaja, hogy tenyleg mas verzio fut a gepen akkor visszaadom. mert ugye a kisordok, hogy lemasolta hasznalja tolem meg visszakeri a penzt miutan megvotl jelszo meg software. De belement az emberke szo nelkul hogy ez igy korrekt eljött és megmutatta, hogy nala tenyleg mas verzio fut es akkor visszavettem a cuccot es kifizettem.

Lehet en vagyok csak ilyen oskovulet aki becsuletes dehat masok vagyunk

You can't teach new tricks to an old GOD!

(#2010) _Yvorl_ válasza greatchaos (#2008) üzenetére


_Yvorl_
tag

vevőnél télleg ott van csak a hiba ha ugy tortent, hogy nem probalta ki ha megvolt a lehetosege. DE mondjuk nem tudom, hogy kijon e egy perc alatt a csuszas ha radugja es nem e csak anynit lat hogy je telleg mozog az eger de jo.

You can't teach new tricks to an old GOD!

(#2011) Speed® válasza _Yvorl_ (#2009) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Ez nagyon nem a becsületességről szól. De mégha arról szólna is, Sanyi2007-et nem érheti emiatt kételkedő szó. Nem ő hibázott, hanem a 2 bites vevője.

[ Szerkesztve ]

(#2012) greatchaos válasza _Yvorl_ (#2009) üzenetére


greatchaos
addikt

használj szerk gombot:D

természetesen a hibás termék eladásához gerinc kell, /soha nem vetemednék erre/ de a vevő láma volt, nem élt a jogával... most, ha nézte volna (mert megvolt a lehetősége) hogy végignézze mindet (akár 5 percig is, hogy mocorog-e, akkor sem lenne kivetnivalója az eladónak... a vevő ezzel nem élt, így járt

másik példa, ha valamire adsz 3 nap gart, és a 4. nap jelentkezik, hogy rossz, akkor én biztosan nem fogom visszavenni, mert nem ezt beszéltük meg... az egyezséghez (szabályokhoz) tartani kell magunkat, a 3 nap az 3 nap, a küszöbgar az köszöbgar

(#2013) Zsolty


Zsolty
tag

Ad-m
inkorrekt , rosszindulatu, üzletrontó.
valószinü, egy senki aki itt éli ki rossz hajlamait, mivel az életben élőben tuti nem megy neki.

erről ennyit.

(#2014) greatchaos válasza Zsolty (#2013) üzenetére


greatchaos
addikt

valami konkrétum?így biztosan nem érdemel feketét... mi a gond vele? - konkrétan

(#2015) xsynth válasza Speed® (#2011) üzenetére


xsynth
csendes tag

na igen itt rontottam el. hogy nem a becsületességről van szó!!! hát ja.
amugy mennek az egerek az a 3 db, jobb is mint egy görgős, de nem olyan pontos mint a normális infrás vagy lézeres, ami kellett volna. a tesztelést tényleg meg kellett volna tennem, de itt jön a "BIZALOM" kérdése, volt egy benyomásom a srácról, hogy nem valami huligán alkat, meg hogy egy csomo cucc hever a szobájában, és megkérdeztem hogy újak-e az egerek, és jók-e mire azt mondta "igen." ezért nem teszteltem.
az üzletét meg természetesen nem akartam rontani, igy hát sms-ben visszairtam hogy vissza viszem neki, amit elutasított.
csak az a 2300 ft miatt kezdtem irni. mert nemtom kinek adjam el így!

szerintem korrekt voltam

tel: husznyolcnyolchatharomnullanyolcot

(#2016) yx válasza greatchaos (#2014) üzenetére


yx
csendes tag

AD_M -ről ,egyetértek, bár engem a végén nem ért kár, de 2x -se jött el a megbeszélt helyre, a talira.
ez van

[ Szerkesztve ]

............................................

(#2017) L|zsidoboz válasza xsynth (#2015) üzenetére


L|zsidoboz
őstag

Milyen felületen tesztelted az eger(ek)et? :U

Good to be good, but better to be lucky.

(#2018) Zsolty válasza greatchaos (#2014) üzenetére


Zsolty
tag

Az apróba ne linkelgessen nekm , és másoknak, hogy evvel nem érdemes üzletelni, plána ha még nem üzletelt velem.

Nekem a kb 100-150 eladott dolgaimból kb 5-nél voltak gondok, (annál is álltalában a túlérdeklődés miatt a vevőbebisztositás, álltal) ami miatt a paraszt rögtön ide irt, amire persze nagy ivben sz@rok, mert kit érdekel.
de aki akarja megkeresi és nem kell neki belinkelnie az aprómba.
ennyi.
amúgy az egész, azmiatt volt mert nem kapott meg ezsem olcsón egy 8800gtx-et.

(#2019) Somydemy válasza Zsolty (#2018) üzenetére


Somydemy
senior tag

ide vetemettél, hogy beirsz a kockulók topikjába :DDD
amúgy a vga nagyon pöpec, thx

[ Szerkesztve ]

Nyisd nagyra Füled, és Látni fogsz!™ (by demy) ®

(#2020) greatchaos válasza Sanyi2007 (#1997) üzenetére


greatchaos
addikt

feketepontot nem érdemel (sztem)... ha rossz az egere, akkor már így is rosszul járt... rosszérzését viszont megértem...

(#2021) greatchaos válasza yx (#2016) üzenetére


greatchaos
addikt

jó lenne elsőre azt tisztázni, hogy kiről beszélünk... mert ketten kétféle nevet írtok... őrá gondoltok???

(#2022) Dr. Romano válasza greatchaos (#2021) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Szerintem

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#2023) Zsolty válasza Dr. Romano (#2022) üzenetére


Zsolty
tag

igen. én arra a pö..re gondoltam.
na erről ennyit. többet nem ér.

[ Szerkesztve ]

(#2024) greatchaos válasza Dr. Romano (#2022) üzenetére


greatchaos
addikt

:R

(#2025) Sanyi2007 válasza xsynth (#2015) üzenetére


Sanyi2007
aktív tag

Nos, a szavahihetöségről, illetve a valósságról.
Sms-ben azt irtad, 2egér selejtes.
A topicomba már azt irtad, mint a négy szar.
Ide meg már azt irod, hogy 3jó.
Valami intelligens egerek lehetnek, hogy hirtelen megjavulnak, majd elromlanak, és ujból mennek??????????

(#2026) Sanyi2007


Sanyi2007
aktív tag

Érdekes, emberek akik 8000ft-os procit vesznek, le tudják tesztelni nálam, és lááááááám, müködik!

http://prohardver.hu/apro/p4_2_8ghz_533fsb_512cache_s478_2/friss.html

Egy db egéren 90huf hasznom van, ilyenen basznám el a becsületem talán???

(#2027) Dr. Romano válasza greatchaos (#2024) üzenetére


Dr. Romano
veterán

;)

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#2028) Speed® válasza Sanyi2007 (#2026) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

90HUF/egér?? Mocskos vadkapitalizmus ;]
ps.: tanulj meg [link]elni végre :D linkelés

[ Szerkesztve ]

(#2029) Sanyi2007 válasza Speed® (#2028) üzenetére


Sanyi2007
aktív tag

köszönöm, ideje lenne már, tökéletesen igazad van :)

(#2030) udi válasza Picco (#1986) üzenetére


udi
őstag

Nekem is van majd pár cuccom de azt majd privben,nem itt :R

Rossz alkatrészek garanciáztatásában,javításában,garanciális problémában tudok segíteni.Ezekben:vga-hdd-táp-ram-cpu-lap-monitor.Priviknél több hetes csuszásban vagyok,sorry.Ezért hivj bátran:06305902749

(#2031) #92888064


#92888064
törölt tag

üdv

jelezték, hogy valaki szerint inkorrekt üzletelő vagyok.
az ember ezért (22es hsz) kezdett fikázni, felhívott számkijelzés nékül és szitkozódott, amire iger erős röhögéssel tudtam reagálni, és persze kinyomtam.
nagyjából [ezzel] [link moderálva] szerintem tisztázom magam, de látom hogy X Y kolléga is beállt a sorba a fikázással, ami abszurd mert csak [ennyit] [link moderálva] kommunikáltam vele ph-n.

ha van esetleg valami amire még válaszolhatok, akkor szívesen megteszem.
és ismét csak a szánalmas kifejezést tudom előszedni a szókincsemből, ha ilyen emberekre gondolok.
vicc kategória, hogy nekem kell tisztázni magam az ilyenek miatt.

hagyján hogy nem vállalja a nevét, hagyján hogy számkijelzés nélkül hívogat, de másokat bemártani olyan dolgokba amit nem tettek már aljas dolog. én vállalom a nevem ha kell még a lakcímem is leírom, ha már azzal fenyegetőzött, hogy megkeres....

sry ha elíram vmit mert éjszakázás után vok.

Botka Ádám

[ Módosította: Pompi ]

(#2032) philoxenia válasza #92888064 (#2031) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Linkelheted közvetlenül is a hsz.-t :)

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#2033) #92888064


#92888064
törölt tag

valamit kihagytam.
az egész ugyebár innen inult. láttam jó árban gtx-et, felcsillant a szemem, régóta várok 8800gt-re(amit 70ért árulnak) így tetszett a dolog, és megnéztem ezt a topikot, hogy szerepel-e a neve. ha igen akkor nem üzletelek vele. láss csodát szerepelt a neve, nem is egyszer, és gondoltam megosztom másokkal, hogy ne forduljon elő többször. mert zsolty kollegina bizony többször árult áron alul videókártyát, és ennek sokan látták kárát.
ha a 22es hsz-em üzletontásnak számít, és nem figyelmeztetésnek akkor én kérek elnézést, és a moderátoroktól várom a büntetést.

(#2034) #92888064 válasza philoxenia (#2032) üzenetére


#92888064
törölt tag

noob vok ilyen téren, nem tom hogyan kell

(#2035) #92888064 válasza yx (#2016) üzenetére


#92888064
törölt tag

a 2031es hsz-em végén rád goldotam, amikor ezt írtam:
"másokat bemártani olyan dolgokba amit nem tettek már aljas dolog"
mivel sose üzleteltünk így szerintem egyértelmű, hogy zsolty a cimborád, és közösen próbáltok rossz színben feltüntetni.

(#2036) greatchaos válasza #92888064 (#2031) üzenetére


greatchaos
addikt

a topicba való írásért nem (valszínű nem hátsó szándékkal írtad be a topicjába, hogy itt mit láttál), de a pü nyilvánosságra hozásáért mindenképpen elmarasztalható vagy!

(#2037) #92888064 válasza greatchaos (#2036) üzenetére


#92888064
törölt tag

xy megvádolt olyan dologgal amit nem tettem, és máshogy nem tudtam bizonyítani. sztem így korrekt, én vállalom azt amit írtam

(#2038) #92888064 válasza greatchaos (#2036) üzenetére


#92888064
törölt tag

zsolty meg megérdemli, hogy lássák milyen jellem, és máshogy nem tudtam bizonyítani, hogy hívott számkijelzés nélkül, és fenyegetőzött(reagált volna rá pm-ben)

[ Szerkesztve ]

(#2039) #92888064 válasza greatchaos (#2036) üzenetére


#92888064
törölt tag

írok moderátornak hogy szedje ki a linkeket.
gyakorlatilag tisztáztam magam, ezáltal feleslegesek, és thx hogy szóltál

(#2040) #64791808 válasza _Yvorl_ (#2000) üzenetére


#64791808
törölt tag

Jó, most razer db-m van, na az nem mászik, és az MS IntelliMouse-ra sem úgy értetem, hogy egyfolytában mászik, de azzal is előfordult.

Ha fényes felületen van használva, akkor fokozottan előjön a probléma, ezért érdemes matt felületen vagy egérpadon használni az egeret. Tehát azt akartam jelezni, hogy ha mászik az egér, az nem feltétlenül az egér hibája.

(#2041) Serpico


Serpico
csendes tag

Akivel soha ne üzleteljetek: z0ty

Gondolom sokaknak nem kell bemutatni.. Volt itt egy bazárja, ahonnan szépen eltűnt, senki nem tudja elírni.. Persze az Iwiw-et nézi minden nap.....

A PH felét átb@szta...

Remélem ad neki a yard..

(#2042) Dr. Romano válasza Serpico (#2041) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Utolsó feltűnése a srácnak: 2006-01-31 23:37 :Y :D
Él még egyáltalán? :DDD

[ Szerkesztve ]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#2043) greatchaos válasza Dr. Romano (#2042) üzenetére


greatchaos
addikt

legutóbbi feltűnés: 2007-08-10 01:21

"z0ty-nak 18 pozitív értékelése van és 4 negativ értékelése a fórumon!"

azért nem mindenkit vágott át...

pontosítsd, hogy mivel vágott át, mert alaptalanul nem adunk pontot

[ Szerkesztve ]

(#2044) Ndruu válasza Dr. Romano (#2042) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Valószínűleg csak a rendszer nem tud valamit értelmezni, ugyanis az adatlapján:

Regisztrált
2006-01-31 23:37, azaz 672 napja ― tag
Aktivitásutoljára bejelentkezve
2006-01-31 23:37 utolsó feltűnés
2006-01-31 23:37

Ugyanazon a napon regelt, mikor utóljára feltűnt, akkor hogy lehetne 672 napja tag? Van pár ilyen adatlap, ami nem jól jelenik meg.

Amúgy nem hiszem, hogy z0ty olyan rossz lenne, mert 18 plusszocskája és 4 mínuszkája van... Bazáros is. Semmi rosszat nem lehet szerintem róla elmondani.
Lehet, hogy most elfoglalt, de biztos, hogy nem ver át senkit.

Harrrr!!!!

(#2045) greatchaos válasza Ndruu (#2044) üzenetére


greatchaos
addikt

kibővített Ph- kereső jó...

(#2046) C4mp3r válasza Ndruu (#2044) üzenetére


C4mp3r
addikt

Ha jól gondolom, akkor azért írja így, mert amióta új motor van és kijelzi az utolsó bejelentkezés időpontját, nem volt bejelentkezve. Így nem tudja megállapítani a motor, hogy mikor volt utoljára aktív.

[ Szerkesztve ]

(#2047) -Nemtom- válasza greatchaos (#2043) üzenetére


-Nemtom-
senior tag

olvass bele a topicjába... [link]

(#2048) Dr. Romano válasza Ndruu (#2044) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Ez igaz, visszaszívtam az előzőt! :B

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#2049) Ndruu


Ndruu
MODERÁTOR

Valóban igaz. A fórummotor frissítése óta valszeg nem járt itt. A "bazárjának" fórumát olvasva elég bizarr... Vagy eltűnt, vagy baja lett (bár írják, hogy nem), vagy tényleg lelépett a lével... :(((

greatchaos: a kibővített nem igazán működik, mivel nem frissül, nem is fog... lásd az én adatlapom...
De z0ty valszeg tényleg akkor léphetett be utoljára a PH! területére.

[ Szerkesztve ]

Harrrr!!!!

(#2050) PC-Style


PC-Style
tag

Figyelmeztetek mindenkit, hogy konkrétan 18K-val verte át a páromat "operator10" [link] oly módon, hogy előre kért postázni egy 15" tft monitort azzal az ígérettel, hogy amennyiben elküldi neki a feladást igazoló szelvény másolatát azonnal utalja a vételárat és a postaköltséget. Miután a küldés és annak igazolása megtörtént, majd két hétig szédítgette átlátszó kifogásokkal. Míg végül szinte a markába röhögve közölte, hogy Ő már külföldön van és kényszerítették a csalásra... stb. Ha valakit érdekelnek a részletek, el tudom juttatni a teljes üzenet és e-mail váltásokat nem publikus úton. Nem kívánunk ügyet csinálni a dologból, mert pancserok voltunk, de okuljon belőle minél több ember!!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.