Hirdetés

2024. május 30., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2551) Ősember válasza Skipper (#2530) üzenetére


Ősember
őstag

szerinted a paraszt csunya szo? :DDD a jogszabályok értelmében mindenki addig ártatlan, amig az ellenkezöjét rá nem bizonyitják, viszont én meglehetösen öntörvényü vagyok ;)
nem offolok többet :R

______________________________________________________________________ www.rambazar.com - G.Skill minden szinten - 8GB DDR3 15.000Ft alatt!

(#2552) Speed® válasza Chaser (#2550) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Mi lenne? Békés karácsonyozás.. :D
Nickügyileg javaslom ezt olvasni... ;]

(#2553) laci06 válasza Speed® (#2546) üzenetére


laci06
senior tag

Azt kifelejtetted, hogy egyszer amikor taliztatok elkérdted a bátyja számát...
ha jól emlékszem először adott egy olyan számot ami nem is létezik, utána pedig egy olyat amit akárhányszor hivtál nem vette fel...
meg most is rejtettről hiv, hivna egy haverja számáról vagy bármi, de ez a rejtettes nagyon átlátszó...
egyébként állitólag a bátyus gsm boltban dolgozik, kérd el a cimét:)

(#2554) Chaser válasza Speed® (#2552) üzenetére


Chaser
titán

:)
Nekem sántít ez a bátyós dolog, nem is kicsit, egy nickból meg sok mindent meg lehet tudni...ha érdekel pü-be elmondom mért.

szerk:#2553 laci06 : állítólag tomika is gsm boltban dolgozott...muhahaha ;] :DD

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#2555) Speed® válasza laci06 (#2553) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Ha tudnád még mennyi mindent nem írtam bele.. :D Robi (bratyó) százhalombattai immár, írtam egy ottani PHsnak, szóval tisztázható a dolog éppenséggel.
Erre egyébként ő (Robi) is hajlamosnak mutatkozik, gödöllői talit is felajánlott.
Ja, neves témában is más picit a helyzet.. P.P.T./P.T.R. a valóság.

Chaser
Kiderül minden szvsz nemsokára. Jó nagy kavarás van/volt, az tuti :o

(#2556) Dr. Romano


Dr. Romano
veterán

Imádom ezt a topicot, lassan már mintegy igazi krimi :C
(vajon ki a tettes, djtomi vajon az akinek mondja magát vagy esetleg ő a bratyó is? esetleg az anyja igazából az apja és a macskája a kutyája... :DDD :DDD bocs estefelé már hülye vok :DDD )

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#2557) RI/OS válasza Dr. Romano (#2556) üzenetére


RI/OS
őstag

,,az anyja igazából az apja és a macskája a kutyája.. ,, :))

[ Szerkesztve ]

(#2558) batmab


batmab
senior tag

"-de akkor hogy szolitsalak,mama??
-ahogy a többiek:Jozsinak!"
:DDD

2009.08.24 leányom, Kiara. Már 118cm, és >21kg.. :D Fontos! utánvéttel még anyámtól sem vásárolok...

(#2559) XuChi válasza batmab (#2558) üzenetére


XuChi
addikt

Lassan lehetne nyereményt ajánlani aki megfejti ezt az egészet :D.

(#2560) misanthropy válasza XuChi (#2559) üzenetére


misanthropy
csendes tag

Nincs itt semmi megfejtés, kavar a kisgyerek, csak egyszer majd egy kevésbé béketűrő emberrel hozza össze a sors :o

(#2561) #72042496 válasza _Yvorl_ (#2539) üzenetére


#72042496
törölt tag

A pénzt meg fogja adni, ebben biztos vagyok. A mentalitása az ami zavar, ezért írtam be a topicba, ill. hogy figyelmeztessem a többieket.

A sikertelenségről és lámákról általában szóló részt köszönöm, de ha engem céloztál meg vele, akkor igencsak mellément.

(#2562) _Yvorl_ válasza #72042496 (#2561) üzenetére


_Yvorl_
tag

Jelen esetben azt mondtad valami ezer forintos dologról van szó tehát lehet nem te vagy a kifejezett alanya annak amit irtam, iylen összegnél még hajlamosabb bevállalosabb lenni az ember. CSak a te hozzászólásod verte ki nálama biztositékot. (ugymond az utolsó csepp) Mert az esetek döntő többségében nagy értéknél sui azt látom hogy egyesek hajlamosak idegenekben bármiylen formában megbízni. Erre értettem hogy láma me ghogy sikeres ember nem lehet. Ezt akkor is tartom mint véleményt. De nem személyednekszántam és ha ezzel megbántottalak elnézést is kérek. CSak mar az agyamat eldobtam azokon amiket mostanában olvastam. Szerintem kicsivel több odafigyeléssel és bizalmatlansággal az esetek 85-90 % a elkerülhető lett volna. Sajnos szerintem fel kell fogni végre hogy egy farkas világban élünk ahol az erősebbek pofátlanabbak felzabálják a. Normálisabb hiszékenyebb bizalmasabb embereket. Ez van De tudom ez ugyis csak önámitás és holnap is meg holnapután is ugyanezeket a sztorrikat fogom itt olvasni.

You can't teach new tricks to an old GOD!

(#2563) edipqe


edipqe
senior tag

milyenek a tapasztalatok az iponnal? :F
parasztok ha garirol van szó mert az a legfontosabb sztem egy boltban.

I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

(#2564) DigitXT válasza edipqe (#2563) üzenetére


DigitXT
félisten

Ez kérdés, vagy kijelentés?:F Mármint a második mondat...

(#2565) pokol ura


pokol ura
senior tag

sziasztok!

tom ez nem az a topic, de az első hsz-ben volt a megbizható emberek listája.
ehhez hozzátenném schenker88 kollegát is, nagyon korrekt üzletember. lógtam neki 65 ezerrel és mindemelett másnapra itt volt a cucc amit kértem tőle. :R

pokol ura felhasználónak 34 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! MAI MSI MAG B550 Tomahawk;AMD Ryzen 5 5600X;Crucial Ballistix DDR4-3600 16GB K2;ARCTIC Liquid Freezer II 360;Asus TUF Geforce RTX 3060 12G V2;Seasonic Focus GX 750W;Fractal Design Meshify C

(#2566) #72042496 válasza _Yvorl_ (#2562) üzenetére


#72042496
törölt tag

Így már oké, ezzel teljesen egyetértek! :R
Mivel az én hozzászólásomra írtad, először úgy éreztem, hogy nyilvánosan lelúzerlámáztak. :)

Sajnos, ha a posta játsza a követítő szerepet, nem lehet teljesen kivédeni az esetleges átverést (akár vevő, akár eladó oldaláról), de eddig hála Istennek mindig sikerült korrekt emberekkel korrekt megoldást találnom.

[ Szerkesztve ]

(#2567) edipqe válasza DigitXT (#2564) üzenetére


edipqe
senior tag

bocsánat kérdés vol hogy parasztok-e gariztatásnál.
tehát ki mit tud az iponrol?

I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

(#2568) RedWing válasza edipqe (#2567) üzenetére


RedWing
aktív tag

Itt mindent megtalálsz:
[link]

Egy mérnökkel vitatkozni olyan, mint bírkózni egy disznóval a sárban. Néhány óra elteltével rájössz, ő élvezi!

(#2569) Oliverda válasza barbikenje (#2544) üzenetére


Oliverda
félisten

Pontosan mit köszönsz?

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#2570) Picco válasza edipqe (#2567) üzenetére


Picco
addikt

ipon: masfel honapig gariztak a 7900gt-met, pedig erdeklodtem joparszor. aztan vegul kozoltek hogy kicsereltek. bemegyek, "tessek itt az uj". mondom neki ez nem uj. erre: ne vicceljek, most hoztak nagykerbol. a kartya egy agyonhasznalt szar volt, full sarga cimkevel, huto csavarjai helyett mellett le volt kopva az egesz. ranezesre minimum masfel eves, de akkor optimista voltam. tokom kivolt, ugyhogy megkerdeztem mennyi garit adnak ra, adtak vagy 9 honapot, ugyhogy belementem.

masik eset: vettem egy abit ib9-et. 3 napon belul jeleztem, hogy nem tetszik es szeretnem egy dragabbra kicserelni (ab9, +10e ft). felsoroltak 25 jogszabalyt es elzavartak a francba.

altalanossagban: "persze, holnapra itt az aru" - ezt nem kell komolyan venni, foloslegesen utaztam jopar orat emiatt ,es nem lakom a kozelebe.

"nem ajanlott" matricat kap tolem.

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#2571) Picco válasza Picco (#2570) üzenetére


Picco
addikt

ezt maross irta (tesom) mert bejelentkeztem az o gepen :)
meg jo h nem ugyanaz a nevunk mint tomieknal :)

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#2572) Hammon Serra


Hammon Serra
senior tag

DjTommi v@zze :DDD
HA akkor pfánveretlek a haverral mikor ugráltatad őt is meg engem is, már rég nem lennének ezek a gondok. :C :C :C
Vagy inkább nekem kellett volna?

Itt a vége fuss el vége! 5 év bazározás után........

(#2573) Picco válasza Speed® (#2555) üzenetére


Picco
addikt

na jo ez mar durva.
az en tuti nem fogom bezabalni h tomika nem tudja a sajat es testvere nevet, nameg azt h a 3. nevet hasznalja mind2o azt sem tartom valoszinunek.... :Y

mod: Hammon :DDD
Dr.Romano: vagy lehet h az anyjanak a macskanajank a kutyaja tulajdonkeppen egy ufo aki az egesz csaladot iranyitja? :C

[ Szerkesztve ]

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#2574) Sanyi2007


Sanyi2007
aktív tag

Pöttön
Egy vivós kártyára jelentkezett, hogy 3e-ért vinné, +állja a postát. Válaszoltam neki hogy ok, privit is irtam, és még válaszra sem méltatott, pedig láttam, hogy azóta többször is belépett a ph-ra...
Fa..ér' igérget, ha ennyire figyelmetlenül áll hozzá......

(#2575) greatchaos


greatchaos
addikt

ebből egy filmet kéne forgatni... tuti kasszasiker lenne. ufók irányítják. ez megfogja szpílhegy urat, akkor aztán íti is elmehet ám, mert jön djtomi alias ufómen...

(#2576) greatchaos


greatchaos
addikt

Phmegbízhatósági oldal idáig frissítve!

(#2577) gardener


gardener
senior tag

YouCanCANON, akivel jó vigyázni üzletelés során....

Eset:
Rendeltem tőle server alkatrészeket. Az ügymenettel nem is volt gond.
Későbbiekben rendeltem tőle egy 36Gb-s 68pines scsi vinyót. Megegyeztünk 6k-s árban.
Előre átutaltam az árát. Mikor megérkezett ill. mikor már postára adta közölte velem,hogy kiderült a 36Gb-s vinyóról,hogy sector hibás és ezért helyette egy 18Gb-st küldött.
Elmondtam neki,hogy ez így nem korrekt, azaz közölhette volna előre, mielőtt feladja,hogy egy fele akkora vinyót küld, kérem-e? Ráadásul ár/érték arányban nem stimmel a kifezettet 6k és megküldött fele akkora kapacitású termék.
Megállapodtunk abba,hogy maradjon a vinyó,amint lesz 36os vinyója kicseréli.
Közben rendeltem is másik alkatrészt azzal nem is volt gond. Időnként rákérdeztem,hogy jött-e már 36os vinyója. Elmondta,hogy nem. Eltelt vagy 2-3 hónap így mivel már szükségessé vált a vinyócsere és láttam,hogy áll az ügymenet keresgéltem itt a ph-n. 36ost nem,de találtam egy 72Gigást. Vétel előtt azért rákérdeztem,hátha megjött a 36os. Hát nem. Így megvettem az előbb említett 72est.
Jeleztem YouCanCANON felé,hogy akkor visszaküldöm postán a vinyót úgy ahogy van,ahogy küldte,(amit szintén felvállalok 2x fizetve postaköltséget egy olyan termékért, amit nem is rendeletem). Valamint kértem,hogy a kifizettet pénzt utalja vissza részemre.

Egy válaszlevélben annyit írt,hogy nem hajlandó visszafizetni, amúgyis hónapok óta van nálam a vinyó és nem kölcsön adta.

Nem mondok véleményt. Mondjatok Ti!

(#2578) greatchaos


greatchaos
addikt

Phmegbízhatósági oldal idáig frissítve!

(#2579) greatchaos válasza gardener (#2577) üzenetére


greatchaos
addikt

sajnos ez tőle már megszokott, azért is frissítettem be gyorsba, mert neki öröm feketepontot adni ;] - mostanában nem a jó üzleteiről híresült el... ha visszaolvasol kb 200hsz-t, nem tom pontosan, ott is violt egy kis bakija, eléggé ki is fakadt... sztem messziről elkerüllendő tag, csak sajnos sokan nem olvasnak egyesek után

vicc, hogy 18-s vinya ára is ugyanaz, mint a 36-s-é

arról nem tudtok megegyezni (sztem erre sem fog pozitív választ adni), hogy a különbözetet fizesse vissza?

(#2580) Speed® válasza gardener (#2577) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Csatlakoznék az előttem szólóhoz: az "úriember" egy címeres bunkó.
Hónapok óta nála a pénzed amit nem kölcsön adtál. Fizesse vissza. :((

[ Szerkesztve ]

(#2581) greatchaos válasza Speed® (#2580) üzenetére


greatchaos
addikt

az itteni okosságaiból fogadni mernék, hogy nem fogja visszafizetni

(#2582) Speed® válasza greatchaos (#2581) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Az itteni okosságai után én a károsultak helyében jól megagyaltam volna..

(#2583) gardener válasza greatchaos (#2579) üzenetére


gardener
senior tag

Miközben közölte,hogy ugyan má, így jártam, a levél végén megkérdezte,hogy beszéltünk régebben egy hálókariról, érdekel-e?

Visszaírtam,hogy egyenlőre köszönöm nem, viszont a pénzemet kérem szépen vissza.

2x ráüzentem,hogy legyen szíves válaszolni. (Az oldalt pedig folyamtosan látogatta)

Nem válaszolt, ill. reagált.

Én korrekt próbáltam maradni,így hajladó lettem volna beszámíttani az összeget egy más vásárladó termék árába.

Aztán utána olvastam, itt a topicban és rájöttem,hogy nem szabad vele továbbiakban üzletelni sokkal-sokkal korrektebb Urak vannak itt a ph-n!

"ő" hozta a formáját....

(#2584) gardener válasza Speed® (#2582) üzenetére


gardener
senior tag

megoldás az is. sőt!

Én csak abban reménykedem,hogy ha én a pénzem nem is látom, de másokat itt nem fog megkárosítani.

Rengeteg dolgot tudnék írni dühömben,de :( :(( :((( :o :O :W

..még a modok kivágnának :)

(#2585) Enton válasza greatchaos (#2581) üzenetére


Enton
addikt

Most bocs A kerdesert de ez a PH megbizhatosag oldal hogy is mukodik?
Mert ha mondani kell, hogy kinek ki ad pontot, akkor az en nevemben a BandiT-nak rogton bodhatsz meg egy szavazatott pluszba a pozitivakhoz! :C

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#2586) ktg3 válasza Enton (#2585) üzenetére


ktg3
őstag

az nem ez a topic:U
ez kell neked

(#2587) greatchaos válasza Enton (#2585) üzenetére


greatchaos
addikt

igen a másik topicban, azokat nem is kommentáljuk, de a rosszpontokat ki szoktuk tárgyalni

(#2588) joshua7 válasza pokol ura (#2565) üzenetére


joshua7
veterán

...Scythe... :)

Semper Fi

(#2589) Picco válasza gardener (#2577) üzenetére


Picco
addikt

nah a "kevencem" megint akciozott....
azt a penzt mar nem latod szerintem...reszvetem....

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#2590) gardener válasza Picco (#2589) üzenetére


gardener
senior tag

Tudom.

Van néhány, ilyen népművészeti agyagedény ...

Kicsit se nézi hülyének a vásárlókat.

Csodálkozom,hogy még vásárolnak mostanában is tőle emberek.

Szerintem ezek után, embereknek csak személyesen szabad hozzá menni vásárolni, egyik kezükben pénzel másik kezükben egy szeneslapáttal. ;]

(#2591) Picco válasza gardener (#2590) üzenetére


Picco
addikt

nepmuveszetiagyagedeny, mondhatni kocsog :)
szeneslapat helyett ajanlott az aluminium baseball uto hasznalata, kompaktabb es aerodinamikusabb :K

[ Szerkesztve ]

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#2592) LOTR


LOTR
addikt

korábban már volt róla szó, de újra felvetném, hogy ez a szimpla piros és feketepont -bár jobb, mint a semmi- nem egészen pontos
mert vannak akik kapnak feketét azért, mert mondjuk nem jelentek meg egy találkozón, vagy csak eleflejtettek/megfeledkeztek valamiről, de az utóbbi hozzászólások között volt nem is egy olyan ahol konkrét anyagi károkozás történt, szerintem nem vagyok vele egyedül aki azt gondolja, hogy az esetek közötti feketepontok súlya messze nem azonos

vagy ahol károkozás történet azokat ide kell jelenteni? csalók, üzletrontók

One Ring to rule them all

(#2593) gban válasza LOTR (#2592) üzenetére


gban
Közösségépítő

Én is felvetettem már nem egyszer, hogy legyen egy szürke pont kategória, azok számára akiknél nem áru/fizetés probléma volt, de nem sok sikerrel.

Postázást nem vállalok.

(#2594) greatchaos válasza gban (#2593) üzenetére


greatchaos
addikt

állok elébe, ha megvalósítod és összefűzöd a mostani adatbázissal, ill az esetleges visszautalásokat is megcsinálod, akkor rajta... - ehhez minden segítséget megadunk, de akkor csináld

(#2595) L|zsidoboz válasza LOTR (#2592) üzenetére


L|zsidoboz
őstag

Sztem meg jó a jelenlegi forma.
Ha valakinek van fekete pontja, úgyis beütöd itt a nevét a keresőbe, és megnézed, hogy milyen panasz volt rá.
Azután mérlegelsz saját belátásod szerint.

Gondolom így is sok munka van a rendszerrel...

Good to be good, but better to be lucky.

(#2596) gardener válasza LOTR (#2592) üzenetére


gardener
senior tag

igaz. A jog is más súlyozással veszi a csalást, lopást, életveszélyes fenyegetést, a szabálysértést, az okirat hamisítást,stb.

Nem kell szürke pont,hanem 1,3,5,10,20,50 pont-ot lehesen kiróni egy egy esetre.

Aki eléri a 100at, azt pedig kidobni a közössébből. Ne rontsa a hangulatot ill. a színvonalat!

Viszont a durva meg nyilvánulásokat legalább 20pontal súlyoznám.

[ Szerkesztve ]

(#2597) gban válasza greatchaos (#2594) üzenetére


gban
Közösségépítő

Csinálnám ha lenne időm, ezért is nem erősködtem hogy márpedig legyen így és csinálja valaki, mert magamból kiindulva tudom hogy nem biztos hogy belefér valakinek az idejébe.
De gondoltam megemlítem javaslat szintjén, hátha van értelme.
Mint ahogy lett haszna annak a felvetésemnek is (halkan jegyzem meg csak, nem felvágásból) hogy kéne csinálni valami értékelést, táblázatot, valamit, hogy kinek hány pozitív és negatív értékelése van. :B

Postázást nem vállalok.

(#2598) udi


udi
őstag

Kész kabaré van itt néha :DDD

Rossz alkatrészek garanciáztatásában,javításában,garanciális problémában tudok segíteni.Ezekben:vga-hdd-táp-ram-cpu-lap-monitor.Priviknél több hetes csuszásban vagyok,sorry.Ezért hivj bátran:06305902749

(#2599) gardener válasza udi (#2598) üzenetére


gardener
senior tag

Az.

De az a baj, hogy mindig csak az egyik fél röhög.....a markába.

(#2600) biega válasza gardener (#2577) üzenetére


biega
aktív tag

Sajnos nekem is hasonló tapasztalataim vannak vele, szerintem írd be a topicjába is, jó, ha a vásárlók ismerik a hátterét.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.