Hirdetés

2024. június 9., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2401) XuChi válasza Romeo23 (#2400) üzenetére


XuChi
addikt

Ó köszönöm. Azért olyan jól esik hogy értékeltek nekem ez ujdonság de jó érzéééés :D:R.

(#2402) Romeo23 válasza XuChi (#2401) üzenetére


Romeo23
tag

És jól jön akkor, ha valaki vesz tőled valamit, és látja hogy már kettő megbízhatósági pontod van. Már egy is megnyugtató tud lenni :) Én szívesebben vásárolok pontozott emberektől, mert akkor már valamikor, valakinek bizonyítottak.

Project Torque nickem: PeArp80

(#2403) old gray válasza szmolcsi (#2396) üzenetére


old gray
addikt

Most beszéltünk telón. Arról viszont tehetsz, hogy megbeszéltük privátban: vasárnap visszaviszem, előtte hívtalak, hogy megyek erre te hullarészegen belemotyogtad a telóban, hogy leszarod az egészet!

Velem is volt már, hogy PH-ról kerestek és éppen születésnapoztam, enyhén illuminált állapotban voltam, de annyit ki bírtam nyögni, hogy majd holnap megbeszéljük mert nem vagyok a helyzet magaslatán....

Szóval a feketepont sztem jogos, legközelebb először gondolkozz!

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#2404) Kicsirics77 válasza kisscsaba (#2397) üzenetére


Kicsirics77
veterán

mi kell szolnok környékéről???
hogy hol van poroszló :DDD

[ Szerkesztve ]

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#2405) Sickboy25 válasza greatchaos (#2390) üzenetére


Sickboy25
addikt

szia!!

már van két pozitív értékeésem,de nem szerepel a listádon!! :U

miért? :U :U

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#2406) Kicsirics77 válasza Sickboy25 (#2405) üzenetére


Kicsirics77
veterán

azért mert nem ér rá minden 5 percben frissíteni vagy pedigh nem volt megfelelő a hsz amiben értékeltek és esetlegelkerülte a figyelmét
meg különben is most néztem és benne vagy a listában

[ Szerkesztve ]

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#2407) Sickboy25 válasza Kicsirics77 (#2406) üzenetére


Sickboy25
addikt

tényleg???

pedig én is rákerestem!!

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#2408) Sickboy25 válasza Sickboy25 (#2407) üzenetére


Sickboy25
addikt

jah megvan :B :B

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#2409) Jim Tonic válasza YouCanCANON (#183) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

Már az elején megírtam, hogy van, aki előbb érdeklődött nálad. Te nyomultál, hogy neked adjam el. Aztán elvitte az eredeti érdeklődő, ennyi.

Nem sokat ér így ez a topik, mindenki azt mond, amit akar.

[ Szerkesztve ]

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#2410) Dr. Romano válasza Jim Tonic (#2409) üzenetére


Dr. Romano
veterán

"Nem sokat ér így ez a topik, mindenki azt mond, amit akar."

:F Ez ennek a lényege, ha nem így lenne, akkor diktatúra topicnak kéne nevezni :D

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#2411) Szten Márs válasza Speed® (#2356) üzenetére


Szten Márs
nagyúr

Úgy tűnik mégsem fogják a sík ideg vevők elárasztani a bazártopicot, mivel eltűnt időközben.

(#2412) greatchaos válasza Sickboy25 (#2405) üzenetére


greatchaos
addikt

előbb nézz, utána kérdezz

(#2413) greatchaos válasza Jim Tonic (#2409) üzenetére


greatchaos
addikt

2006-12-28 10:59:29-i hsz-re válaszoltál...

sztem jogosságát kár lenne már vitatni... az "ágyússal" meg nem kell foglalkozni...

(#2414) FlasH-BacK válasza Fikás (#2362) üzenetére


FlasH-BacK
senior tag

én:
hali
a vga érdekelne. írtad h doboza meg van ha kell, hát nekem kellene.:) meg érdekelne, hogy vannak-e gyári tartozékai: cdk, átalakítók, leírás stb?
Te:
Szia nos a helyzet hogy Békéscsabai vagyok aki pesten kolis, a gépben van a kártyám de a doboz csabán van, ha nem gond azt csak később tudnám adni meg a kábeleket is hozzá de megvannak, cd is aszthiszem!Nekem sűrgős lenne a kártya eladás mert holnapig van elrakva nekem egy másik helyette, ha most nem megy el, vagyis nem érdeklődik senki komolyan marad tovább a gépemben!Ha érdekel tényleg akkor légyszives hívj fel!Üdv dávid

Ezek után szerintem egyértelmű hogy ki mit igért meg a másiknak. Azt pedig szívből sajnálom, hogy a kollégium hök-jét egy magad fajta ember vezeti. Normális emberek szerintem 12 éves kor felett már nem viselkednek úgy mint Te most.
Én is elég elfoglalt vagyok, de ha egyszer eladok valamit, akkor nem csak a felét adom oda a vevőnek. A posta pedig szerintem is egy elég kézenfekvő megoldás lenne, ha már túlzottan megterhelő egy szatyorba beletenni a dobozt és elcipelni a koliig.

Ja és bocsánat hogy bemocskoltam a nevedet, de szerintem Te sokkal inkább bemocskoltad a hsz-eiddel! :P

(#2415) udi válasza greatchaos (#2413) üzenetére


udi
őstag

ezt én sem értettem :DDD
kicsit rég volt már tán igaz sem volt már :DD

Rossz alkatrészek garanciáztatásában,javításában,garanciális problémában tudok segíteni.Ezekben:vga-hdd-táp-ram-cpu-lap-monitor.Priviknél több hetes csuszásban vagyok,sorry.Ezért hivj bátran:06305902749

(#2416) udi válasza FlasH-BacK (#2414) üzenetére


udi
őstag

egyetértek veled a posta és a zacsi vonatkozásában :R

Rossz alkatrészek garanciáztatásában,javításában,garanciális problémában tudok segíteni.Ezekben:vga-hdd-táp-ram-cpu-lap-monitor.Priviknél több hetes csuszásban vagyok,sorry.Ezért hivj bátran:06305902749

(#2417) Clubforum2


Clubforum2
tag

Sziasztok
Egy hatalmas piros pontot szeretnk bevésetni HerrZ-nek.Nagyon korrekt,mindenkinek ajánlom.

Magyarosítás kell? szórd le pirospaprikával, kösd át nemzetiszín szalaggal, dobd be gulyáslevesbe és már kész is...

(#2418) DigitXT válasza Clubforum2 (#2417) üzenetére


DigitXT
félisten

Kapufa, kedves kollega...:DDD (Ez a másik topik.:D)

(#2419) kisscsaba válasza Sickboy25 (#2405) üzenetére


kisscsaba
csendes tag

nem,csak egy cimet kellene megnézni poroszlón:)

(#2420) Chaser válasza Szten Márs (#2411) üzenetére


Chaser
titán

Bezárta? Kerestem, de nem találtam.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#2421) Jim Tonic válasza greatchaos (#2413) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

Jah, csak én vagy 30 üzletet kötöttem itt a PH-n, sőt, volt, hogy ingyen ajándékoztam, és mindenkivel maximálisan korrekt voltam, mint ez a másik topikban írt hozzászólások alapján kiderül. Erre jön egy pöcs, és megsértődik, mert nem ő volt az első jelentkező...

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#2422) Flex Wheeler


Flex Wheeler
tag

Tudja valaki P.e.t.ya. telefonszámát??? Sürgős!! Megbeszéltünk egy időpontot 5re de egy műszaki hiba miatt nem tudok elmenni!

(#2423) Flex Wheeler


Flex Wheeler
tag

2x ment el bocsi, kicsit kapkodok

[ Szerkesztve ]

(#2424) Shy válasza Flex Wheeler (#2423) üzenetére


Shy
tag

Erre 16:50kor jössz rá? :C

FEKETEPONTOT!

:Y

[ Szerkesztve ]

Kell, vagy rakom el?!

(#2425) Flex Wheeler válasza Shy (#2424) üzenetére


Flex Wheeler
tag

Ember 16:20kor elindultam a kocsival szentendre mellől és menet közbe jöttem rá hogy forr a vizem igen!

(#2426) Flex Wheeler


Flex Wheeler
tag

Szeretnék bocsánatot kérni tőle, sajnos mást nemtehetek :O :O

(#2427) Balupapa


Balupapa
senior tag

Hali!

Sajnos a mai nap olyan dolog történt velem, ami eddig nem. Életkorom ellenére (18) rentgeteg adás-vételt bonyolitottam le, köszönhetően annak, hogy már a sokadik konfigomat nyűvöm. (PH-n és HOC-on is, többek között: Ősember, Gianni, Achilleus, XaraX, Pegazus, Speed, és még sorolhatnám kitől vedtem vagy kinek adtam el) Eddig "lekopogom" csak pozitiv vissza jelzést kaptam és adtam, igy kezdett bennem kialakulni 1 kép a korrekt adás-vételről. Előre megbeszélt helyen és időben "kb" fél uton találkozunk ha bolti garanciális a termék akkor megnézem hogy épp-e, megnézem a S/N számot a számlán, fizetek, váltunk pár szót és elköszönünk egymástol. Ha esetleg nem bolti garanciális akkor egy adásvételit irunk gyorsba, személyi számmal és 3 nap proba garanciát kérek/adok. Nagyobb összegü termék esetén (50-100k) eddig mindig úgy volt hogy vagy én mentem az eladóhoz és ott kirpobáltuk vagy ő jött el hozzám :)
Hirdettem egy Mushkin memóriát elég korrekt áron, 23 ezer forintért. Mivel a garancia bonyolult és kérdéses inkább azt mondtam, hogy nincsen. Skipper nevü admin jelentkezett is érte beszámításal, 2x1GB AData 800+ EE,mondtam, hogy rendeben, 8ezret kellene ráfizetni. Én úgyérzem nagyon korrekt ajánlatot mondtam mert PH-n 15ezer az Ő ramja ujonnan. No mindegy....
Felvett MSN-re és mondta, hogy kiszeretné próbálni előszőr, hogy tényleg hibátlan-e a ram. Természetesen mondtam, hogy semmi akadálya és hogy vigyem be a ramokat a hardwareOC üzletébe, hogy kiprobálhassa és hogy igyekezzek suli után mert 3ig van bent és elöbb érjek oda, hogy letudja tesztelni, mert nem szeretne tovább bent lenni. Akárhogy is igyekeztem, köszönhetően a busz kimaradásoknak 3 elött picivel értem oda. Mondtam hogy itt a ram, dobjuk be gyorsba mert nekem sietnem kell tovább..Erre mondja, hogy nincs itt a gépe!Az ő saját gépébe akarja tesztelni ( itt valami elindult bennem ) Mondtam de hát van itt gép, tegyük bele egy teszt konfigba. (én a ramra adok garanciát nem arra hogy mukodik az ő k"itudjamilyen" gépében.) Erre mondta hogy hagyam itt neki a ramot ( ha rosz lenne valojába, valyon h beszéltünk volna tobbszor is msn-en, meg ha ott hagyom neki én hogy tudom használni a gépem?) Ugyis be kell majd jönnöm mégegyszer...Persze én adjak neki ramot ő meg nem semmit? Ezt hogy gondolta? Hogy egy kurva ram miatt 2 délutánom rászánom? Olyan élettelenül beszélt ott mint 1 darab fa, a rugalmasságnak abszolut jelét nem láttam (odaadtam volna neki én a ramot, ha behozza ő is a sajátját hogy a masik fél se maradjon gép nélkül...) mondtam, hogy akkor felejtsük el egymást meg a hülyeséget és sarkon fordultam. Ez az akció nekem 4 vonaljegybe került (1k) + a féldélutánom ráment hogy bejussak abba a k*rva belvárosba, utánna meg haza.

[ Szerkesztve ]

_-=*WheelWhores*=-_

(#2428) Flex Wheeler válasza Flex Wheeler (#2426) üzenetére


Flex Wheeler
tag

Közben egyik segitőkész PHs társunktól ( Joces :R ) megkaptam a telefonszámát, 10 perc várakozás után P.e.tya. is feljött telefonjáról a PHra és elküldte a számát. Mégegyszer elnézést kérek! És nagyon köszönöm azoknak akik segiteni próbáltak!

[ Szerkesztve ]

(#2429) Beaumont


Beaumont
aktív tag

Akivel nemajánlom, hogy üzleteljetek: adopenx ( [link] ). Tutira ígérte mára, de legkésőbb holnapra, hogy megveszi a kártyámat. Pegazus-nál rendeltem egy 8800 GT-t ennek örömére (mondjuk hálisten ez elcsúszott a két ünnep közére). A srác tegnap óta nem jelentkezett, pedig privátban többször is jelezte, hogy nagyon kell neki. Az árban is megegyeztünk.
Több privátot is küldtem neki, de semmi visszajelzés nem jött. Mivel itt nem volt telefonszám hozzá feltüntetve, ezért kiváncsiságból rákerestem a mail címére kedvenc keresőnkben (google). Kiadott két hírdetést erre a címre, ahol fel volt tüntetve a száma.
Nosza próbáljuk hívni. Egész nap nem vette fel,aztán most így este felé sikerült elérnem.
Először nem tudta miről beszélek, aztán a haverja regelt az ő mail címével, majd a haverja nemrég vett kártyát, így biztos nem veszi meg,
Kérdeztem, mégis mikor? Mert tegnap még kellett neki a privátok alapján. Ja tegnap vette a kártyát...

No itt csaptam rá a telefont. Ha esetleg valaki kapcsolatba kerülne vele, én nem ajánlom, hogy üzeteljenek...

Kellemes Ünnepeket, és minél kevesebb üzenetet ebbe a topikba...

[ Szerkesztve ]

"Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!"

(#2430) fuzik válasza Beaumont (#2429) üzenetére


fuzik
aktív tag

Akkor nagyon jogos a fekete pötty.... az általam árult 8800GT -re is pályázott, de végül elállt a dologtól, mert állítólag (priviben írta) már rendelt egy kártyát boltban, azt meg nem tudja lemondani. Ez a dolog 17 -én (azaz két napja) történt.

F@sz@.... még egy hazudozó.....

___________________________________________________________________ Két ember két esetben tud igazán jót vitatkozni egy szakmai témáról: A) Mind a ketten értenek hozzá B) Egyikük sem ért hozzá : Persze az igazán élvezetes és parázsló viták a (B) esetben tudnak kialakulni....

(#2431) Beaumont válasza fuzik (#2430) üzenetére


Beaumont
aktív tag

Csere+KP?:)

[ Szerkesztve ]

"Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!"

(#2432) djtoomi válasza Chaser (#2420) üzenetére


djtoomi
addikt

Csodálkozol?Kedves kolléga leírta,hogy akárhányszor nyitok újat,midnig befirkálja hogy ide jöjjön mindenki,és teleoffolja.Na majd ha kedves kollégának csillapodik a dühe,ami alaptalan,akkor majd újra lessz,január 3-án remélhetőleg. :U

Ja és csak anynit,hogy rajtatok kivül nem egy üzletem volt már,és semmi gond nem volt,udi azt télleg nem értem te mire írod amit irsz ellenem,te aztán azzal legalább fogtál 15k-t, vádjaid alaptalanok.laci06-ra visszatérve:

Amint megkaptam a kártyát,rá fél órára beszeretlem,és rögtön írtam lacinak hogy mikor csertélhetjük vissza,mert enm jó.Arról enm tehetek hogy Speed(R),laci06,és a psota 1 hetet váratott... :U

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#2433) Ősember válasza Balupapa (#2427) üzenetére


Ősember
őstag

ilyesmit az ember másokkal két okbol tesz: elöször is mert egy paraszt és nem tiszteli mások idejét/türelmét másodszor pedig azért mert egy érdektelen "csak én" tipus, aki azt hiszi körülötte forog a világ :U
azt nem szeretem, ha valaki a helyszinen akar modositani valamilyen lebeszélt részleten, vagy ott derül ki ez-az, de a másikat ilyen helyzetbe hozni, föleg ugy, hogy még az illetö lényegében házhoz megy az enyhén szolva tahoság.
bár ez a fajta viselkedés betudhato annak is, hogy az illetö bolti elado és már megszokta, hogy ö diktál, csak azt az aro részletet elfelejtette, hogy a piacon egyenlöre felek kötnek üzletet :R

______________________________________________________________________ www.rambazar.com - G.Skill minden szinten - 8GB DDR3 15.000Ft alatt!

(#2434) smiti válasza djtoomi (#2432) üzenetére


smiti
addikt

Hehehe, nekem egy 7900 GT-vel kapcsolatban vannak emlékeim, és nem túl jók :DDD

(#2435) Balupapa válasza Ősember (#2433) üzenetére


Balupapa
senior tag

Igen, sajnos, nem mindenki olyan korrekt és rugalmas mint Te :R

_-=*WheelWhores*=-_

(#2436) djtoomi válasza smiti (#2434) üzenetére


djtoomi
addikt

7900GT? :F Mégpedig? :F

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#2437) smiti válasza djtoomi (#2436) üzenetére


smiti
addikt

2007-02-07-hirdettél meg egy 7900 GT, cseréltünk volna, én adtan volna egy 7600GT-t +egy 250GB-os vinyót érte, de neked éppen sosem volt jó és még rám is akartad kenni :DDD

(#2438) djtoomi válasza smiti (#2437) üzenetére


djtoomi
addikt

Most utána kerestem,és összesen 2 privit írtam enked,te 4-et nekem,és ebből 2 alkalommal jó lett volna. :K :U

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#2439) smiti válasza djtoomi (#2438) üzenetére


smiti
addikt

ez így roppant érdekes,én csak arra emlékszem hogy a kibúvókat kerested, légyszíves frissítsd már fel az emlékeimet, talán linkeld be a priviket ;)

(#2441) smiti válasza djtoomi (#2440) üzenetére


smiti
addikt

no comment,ebből szerintem mindenki leszűri a konzekvenciát :DDD
de segítek 7900gt eladó.dobozzal mindennel fullosan garral :))

(#2442) Balupapa válasza djtoomi (#2440) üzenetére


Balupapa
senior tag

úgy tudom a priviket szigoruan tilos kifotozni :DDD 1xer már leoltottak...

_-=*WheelWhores*=-_

(#2443) -Nemtom- válasza Balupapa (#2442) üzenetére


-Nemtom-
senior tag

ha mindkét fél beleegyezik akkor lehet

(#2444) XaraX válasza djtoomi (#2440) üzenetére


XaraX
addikt

Miért is nem? :F
Még szerencse,hogy én előtudom, :K 7900gt

[ Szerkesztve ]

(#2445) smiti válasza Balupapa (#2442) üzenetére


smiti
addikt

én kértem :B

(#2446) XaraX válasza smiti (#2441) üzenetére


XaraX
addikt

Lassu voltam. :B

(#2447) djtoomi válasza smiti (#2441) üzenetére


djtoomi
addikt

Oksa,de hogy kerestétek meg? :F
Amúgy milyen konzekvenciát vonjon le a képből? ;)

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#2448) Szten Márs válasza djtoomi (#2447) üzenetére


Szten Márs
nagyúr

Benéztem a hsz-t, szal sztornó.

[ Szerkesztve ]

(#2449) XaraX válasza djtoomi (#2447) üzenetére


XaraX
addikt

Megmutatom,ha nagyon akarod...
djtoomy

(#2450) djtoomi válasza XaraX (#2449) üzenetére


djtoomi
addikt

Még él vladi keresője?Jupííí,így már értem,de úgytudtam már nem megy RI/OS5 miatt.Oks,legalább ezt is tudom... :K

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.