Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3401) djtoomi válasza RI/OS (#3394) üzenetére


djtoomi
addikt

A fura az, hogy ha hiszed, ha nem, én általában a szakmai részen vagyok, nem piac részen, és különben is le az amd-vel....Szóval enm én vagyok.... :U

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#3402) greatchaos


greatchaos
addikt

mint láthatjátok, kis ráncfelvarrás történt az oldalon, remélhetőleg mindenkinek tetszik, akinek meg nem, az ...

[ Szerkesztve ]

(#3403) Dr. Romano válasza B-L-A-C-K (#3391) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Pfff... ez mekkora volt :C

greatchaos
Hatalmas köszönet a negatív toplistáért is :R

[ Szerkesztve ]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#3404) RI/OS válasza djtoomi (#3401) üzenetére


RI/OS
őstag

:D én elhiszek neked mindent :D

(#3405) greatchaos válasza Dr. Romano (#3403) üzenetére


greatchaos
addikt

ne nekem, a kollega volt a kivitelező Realradical

code by Realradical

(#3406) Picco válasza greatchaos (#3405) üzenetére


Picco
addikt

koszonjuk neki :R

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#3407) batmab válasza greatchaos (#3405) üzenetére


batmab
senior tag

:R nagyon tetszik igy az uj listával együtt....ugyhogy reklámra fel....mg mindig elég kevesen tudják,h miröl szol ez az egész.... :R

2009.08.24 leányom, Kiara. Már 118cm, és >21kg.. :D Fontos! utánvéttel még anyámtól sem vásárolok...

(#3408) Zolee11


Zolee11
senior tag

Jó lett...

TOP 3 legmegbízhatatlanabb:
1. djtoomi 9 szavazattal.
2. kenny 6 szavazattal.
3. harryplotter 5 szavazattal.

Gratulálunk a nyerteseknek. :DDD

no brain, no problem

(#3409) greatchaos válasza Zolee11 (#3408) üzenetére


greatchaos
addikt

azért az a jó, hog a top 10-ből kevesen aktívak (már)

(#3410) DigitXT válasza greatchaos (#3409) üzenetére


DigitXT
félisten

Viszont érdekes, hogy pl. gab mindkettő top 10-ben szerepel: ha vki csak a rosszpontokat nézi, azt hihetné, hogy nem korrekt, pedig az.:B Vmi jó/rossz arány mutató nem lenne még hasznos?:DDD Szerk: vagy ugyanígy pl. gianni27, stb.:R

[ Szerkesztve ]

(#3411) Dr. Romano válasza DigitXT (#3410) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Ez így van a teljes igazsághoz a rossz és a jó pontszámok arányát kell nézni!
(pl. valakinek van 4 rossz pontja és csak 6 jó az lényegesen megbízhatatlanabb mint akinek ugyancsak 4 rossz van, de mellette 120 jó )

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#3412) Dr. Romano válasza greatchaos (#3409) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Vagy csak újrareggeltek... :(

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#3413) Zolee11 válasza Dr. Romano (#3411) üzenetére


Zolee11
senior tag

szerintem egy értelmes embernek ez nem fog gondot okozni, akinek ez bökkenő, hogy ennyit nem tud saját maga megoldani, ill. nem tudja feltalálni magát, azzal nem is biztos, hogy érdemes üzletelni...

no brain, no problem

(#3414) greatchaos válasza DigitXT (#3410) üzenetére


greatchaos
addikt

ezt a két kivételes esetet eltekintve nem lennéneknagy eltérések, illetve értelmetlen mutatók keletkeznének...

jó/rossz
120/4
0/4
12/0
0/0

esek nem bizots hogy olyen jó ötletek... kiszámításuk megint csak nem lehetséges, a példákból látszik, hogy miért

(#3415) udi válasza greatchaos (#3402) üzenetére


udi
őstag

Hát nem s tudom...annyira nem lett jó...
Dehogy,fasza lett :C thanx a készítőnek :R

Rossz alkatrészek garanciáztatásában,javításában,garanciális problémában tudok segíteni.Ezekben:vga-hdd-táp-ram-cpu-lap-monitor.Priviknél több hetes csuszásban vagyok,sorry.Ezért hivj bátran:06305902749

(#3416) udi válasza Dr. Romano (#3411) üzenetére


udi
őstag

Remélem aki nézi az fel is fogja ezt,bár ha nem akkor meg is érdemli...
Kiegyeznék én is 4feketével 120pirospöttyért :DD

Rossz alkatrészek garanciáztatásában,javításában,garanciális problémában tudok segíteni.Ezekben:vga-hdd-táp-ram-cpu-lap-monitor.Priviknél több hetes csuszásban vagyok,sorry.Ezért hivj bátran:06305902749

(#3417) udi válasza djtoomi (#3401) üzenetére


udi
őstag

Eltünt az izzadságcsepp a füledből ;]
Javítottak a mátrixban ;]

Rossz alkatrészek garanciáztatásában,javításában,garanciális problémában tudok segíteni.Ezekben:vga-hdd-táp-ram-cpu-lap-monitor.Priviknél több hetes csuszásban vagyok,sorry.Ezért hivj bátran:06305902749

(#3418) DigitXT válasza greatchaos (#3414) üzenetére


DigitXT
félisten

Nem feltétlen szó szerint értettem a "mutatót", mint számot, de úgy néz ki, hogy itt már egy ártatlan javaslatért is leharapják a fejem.:U Csak jeleztem, hogy meglepődtem, hogy gab szerepel a Top 10-es "rosszfiú" listában (mivel már üzleteltem vele, és nem volt semmi gond), és csak ezután néztem a "jófiú" listát, erre ott is szerepel...:D Az meg más kérdés, hogy több korrekt üzletem is volt már (mind vevőként, mind eladóként), de nem mindenkinél szokás ez a "pirospont"-ozás (régebben talán még szükség sem volt rá, amikor még nem apróhirdetés szinten működtek a dolgok), így csak annyi marad meg, amennyi.:) Mondjuk örülnék, ha nem lenne rá szükség (és alapból mindenki pirospontosként viselkedne), de amíg ez nincs, addig kitartás a munkához, legalább a legmegbízhatatlanabbak kiszűrésében segít.:R (Meg látszik, ki az, aki iszonyat sokat seftel.:DDD)

(#3419) greatchaos válasza DigitXT (#3418) üzenetére


greatchaos
addikt

nem haraptam le a fejed:D -csak megjegyeztem nem sok ételme van, mivel a rosszpont top 10 nagyja inaktív már, másrészt a rosszpont 10-be már 3-4 ponttal előkelő helyre verekedheti be magát az ember. mivel a nagytöbbségnek -1 pontja van, így ez a mutatő nem sokat mondana... sztem...

(#3420) Mr-Pamacs


Mr-Pamacs
senior tag

Nem tudom fejleszteni a megbízhatósági oldalt mert nem adja át Realradical,csak az ötleteket kéri.No mind1.

(#3421) littlelion21 válasza B-L-A-C-K (#3391) üzenetére


littlelion21
addikt

Hát, ez hatalmas...ezt az szellemiséget, meg et(n)ikát...
tesókám...meg öcskös... érdekes mind2 avatarja "kreol"-bőrű.
akkora tipikus büdös c*g*ány, h komolya mondom bűzlött a monitor, míg olvastam...

Még mielőtt bárki belekötne, ez a konkrét személyeknek (mondjuk ez túlzás; élőlényeknek) szólt, nem pedig általánosítva!

(#3422) maross válasza greatchaos (#3414) üzenetére


maross
veterán

ezek a szamok szazalekban eleg jol kifejezhetok :). 0/0 pedig nincs a listan, ha jol tudom, vagy pirossal, vagy feketevel lehet felkerulni.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#3423) old gray válasza littlelion21 (#3421) üzenetére


old gray
addikt

%

[ Módosította: Kalandor ]

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#3424) Dr. Romano válasza old gray (#3423) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Tipikus; ha az én lovam megdöglött, dögöljön a szomszédé is :DDD

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#3425) Norb3rto


Norb3rto
senior tag

Fekete pont S.Feri Kollegának!

" Videokártya "

Érdemes vigyázni és érdeklődni hogy kell e neki az a dolog amire azt modnta 1x hogy megveszi, esetleg hogy a csere tárgyát nem e eladta időközben! :(((

Óvakodj a csavarhúzóval közlekedő programozótól!

(#3426) Zolee11 válasza Dr. Romano (#3424) üzenetére


Zolee11
senior tag

Sőt a szomszéd is... :DDD

no brain, no problem

(#3427) old gray válasza Zolee11 (#3426) üzenetére


old gray
addikt

Eszementek vagytok. :DDD

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#3428) greatchaos válasza Norb3rto (#3425) üzenetére


greatchaos
addikt

mi a történet?

(#3429) greatchaos válasza greatchaos (#3428) üzenetére


greatchaos
addikt

tom most már - a másikban olvastam - jogos

(#3430) greatchaos


greatchaos
addikt

Ph! megbízhatósági oldal idáig frissítve!

(#3431) kariad válasza greatchaos (#3430) üzenetére


kariad
senior tag

Nekem Tetszik :C :R

(#3432) Nyugdíjas


Nyugdíjas
nagyúr

vldani kollégával óvatosan.

Nem épp szavatartásáról tett ezesetben tanúbizonyságot,mivel a megrendelt termékeket nem vette át. Azóta megkereséseimre nem reagált. Azt gondolom szitu egyértelmű,nem haragszom én,csak ilyenkor illene szerintem szólni. Hihetetlen anyagi kár nem ért,majd megveszi más,csak a macera az értékesitéssel.

Sajnos kezdek az ilyesmihez hozzászokni:(

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#3433) Johnny válasza Nyugdíjas (#3432) üzenetére


Johnny
senior tag

Ilyesmi mindennapos már. Keveset üzletelek, de ennek ellenére kétszer volt, hogy nem jöttek a cuccért a megbeszélt helyre. Vagy az eladó a lebeszélt cuccot lemondta azzal, hogy mégse eladó (1x) vagy eladta másnak (1x). Ilyet szvsz be se érdemes írni.

(#3434) afterburner_


afterburner_
őstag

-_-Csirke-_- kollégával sztem ne bizniszeljetek, 11000 ft-om banta egy 8600 silent giga kartyaval, kaptam a csomagban egy kisautot meg egy ures cherry coke-t, legalabb emgtanultam ezentul ha csoamgom erkezik kibontom es ugy veszem at :(((
ekkora egy aljas férget

meghogy az embernek ne legyenek faji eloiteletei.... :(

>>>>>>>> www.tintarendszer.hu <<<<<<<<

(#3435) greatchaos válasza afterburner_ (#3434) üzenetére


greatchaos
addikt

11k-ért a 8600gt silent gyanusan olcsó. ezt a bizniszt írd be a jelentsd a csalókat topicba, ott ip-t is kaphatsaz, ill rendőrségi feljelentést is kezdeményezhettek... gusztustalan férge a világnak az ilyen

(#3436) gardener válasza afterburner_ (#3434) üzenetére


gardener
senior tag

Én az ilyet elkapnám és a kisautót lenyeletném vele. Az üres cherry coke-os flakont meg teletöltetném vele az izzadságcseppjeivel, miközben megszüli a kisautóját.... ;]

(#3437) afterburner_ válasza gardener (#3436) üzenetére


afterburner_
őstag

valahogy ugy kellene, csak utana a magyar törvények értelmében még engem vagy teged toloncolnanak be a börtönbe : :F

>>>>>>>> www.tintarendszer.hu <<<<<<<<

(#3438) Dr. Romano válasza afterburner_ (#3434) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Mekkora szemét állat ez.... :((
Most ide írnék olyanokat, hogy emaitt bannolnának, így nem teszem...

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#3439) afterburner_ válasza Dr. Romano (#3438) üzenetére


afterburner_
őstag

na jah...gondoltam arra is hogy nem e a postán kicserétlték..de ott hogy lenne kéznél kisauto meg ilyesmik... szal a srác tudatosan csinalta. bar tenyleg megtévesztően olcso volt, de vettem mar így mast is...sőt őstagtól is vasaroltam, vagyis kuldtem előre pénzt és a mai napig nem kuldte a aptront igaz az csak 1000 ft értékű volt és muréna kollégától vettem volna....azóta is küldi a cuccot.

>>>>>>>> www.tintarendszer.hu <<<<<<<<

(#3440) old gray válasza afterburner_ (#3439) üzenetére


old gray
addikt

Figy. ha rendőrségre megy az ügy, akkor csirke foghatja a postára a dolgot. Egy mód van rá, hogy bebizonyosodjon, hogy ő tette bele az autót és flakont: ujjlenyomat. Rem. nem fogdostad össze mindkettőt....

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#3441) Eagl3 válasza old gray (#3440) üzenetére


Eagl3
veterán

Tuti nem lett volna annyi esze, hogy a póstára fogja... :U

(#3442) old gray válasza afterburner_ (#3439) üzenetére


old gray
addikt

Van neki még 1 - 2 hirdetése....

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#3443) afterburner_ válasza old gray (#3440) üzenetére


afterburner_
őstag

[link]
[link]

hat egyszer ketszer mar kivettem.... de ime a silent GT

>>>>>>>> www.tintarendszer.hu <<<<<<<<

(#3444) Speed® válasza afterburner_ (#3439) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Azon csodálkozok, hogy sokan nem ismerik Muréna előző nickjét..
Így hogy egyre több panasz jön rá, már biztos vagyok benne.
Mondjuk engem is meglepett, de nem gyengén.

Ezt a csirke csókát meg jól meg kell b@szatni egy kakassal.
Vannak aktív topikjai, adatlapján cím, telószám is, jelentsd fel.
Én már pusztán a stílusa miatt is jól szájbagépelném. :(((

(#3445) afterburner_ válasza Speed® (#3444) üzenetére


afterburner_
őstag

na jah az is egy taknyos suhanc...de majd emberére akad, ezzel a gyökérrel meg tuti kezdek valamit a jöv héten.

>>>>>>>> www.tintarendszer.hu <<<<<<<<

(#3446) old gray válasza afterburner_ (#3443) üzenetére


old gray
addikt

WOW nem is akármilyen autó, rendőrségi begyűjtőautó / esetkocsi... van humora :DDD

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#3447) afterburner_ válasza old gray (#3446) üzenetére


afterburner_
őstag

az van de majd nekem is lesz:-)ha egy tegla landol a nappaliba vagy az ajtaja reggelre érdekes szinu lesz :) majd valamit kitalalok

>>>>>>>> www.tintarendszer.hu <<<<<<<<

(#3448) Picco válasza Nyugdíjas (#3432) üzenetére


Picco
addikt

vldani, hmmm, vagyis tomikank uj nickje, vagy baratjanak uj nickje-->ezek alapjan
djtoomi telefonszamat adta meg?

mod: afterburner_ reszvetem, hogy ez a gyerek mekkora @ߤ×#@#, de legalabb megvan neked a cime, mert azt koteles rairni, hatha az eredeti cimet irta.

[ Szerkesztve ]

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#3449) old gray válasza Picco (#3448) üzenetére


old gray
addikt

Ez könnyen kideríthető csak rawe segítségére van szükségünk. ;]

U.is: vldani hirdeti pl. ezt ami elmondása szerint rawe-hez garis. Meg kell kérdezni tőle, hogy ki vett ilyen vga-t tőle és ha djtoomi neve kibukik akkor sztem jöhet az IP ban.....

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#3450) tothl válasza afterburner_ (#3443) üzenetére


tothl
addikt

jo karinak latszik...ha jol huzhato lehet megveszem.... ;)
Egy biztos : Silentnek silent.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.