Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3651) udi válasza Realradical (#3649) üzenetére


udi
őstag

no comment ;]

Rossz alkatrészek garanciáztatásában,javításában,garanciális problémában tudok segíteni.Ezekben:vga-hdd-táp-ram-cpu-lap-monitor.Priviknél több hetes csuszásban vagyok,sorry.Ezért hivj bátran:06305902749

(#3652) Picco válasza udi (#3651) üzenetére


Picco
addikt

a srac tenyleg kemeny csavo, mar a helyesirasaert is adnek neki a bant :DDD
amugy csak annyit szeretnenk toled udi h hasznald azt a k. modgombot :DDD

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#3653) Jazzos válasza greatchaos (#3639) üzenetére


Jazzos
tag

Itt azért szépen kibukott a dolog, nem igazán illő dolog Haartot folyamatosan ilyen jelzőkkel illetni. Piccoval ellentétben én azt mondom, jobb ha nem vezeted tovább a statisztikát ilyen hozzáállással. Ha Haart különösen extrakedves szeretett volna lenni, akkor visszaadhatta volna az árát. DE! Nincs jogod azért szapulni már napok óta, mert TE hoztál egy hibás döntést, hogy NEM PRÓBÁLOD KI a tápot. Az üzlet megköttetet, NEM KÖTELESSÉGE visszavenni azért, mert te MÁST GONDOLTÁL A TERMÉKRŐL, mint ami valójában van. A döntést TE hoztad meg, a felelősséget NEKED kell vállalni. Ha ez azt jelenti, hogy te buksz rajta anyagilag, azt ez van.
Láttam itt a hadakozást. Eleinte arra gondoltam, hogy szerencsétlenül jött ki a dolog. De látom a hozzászólásaidból, hogy veled van a probléma, arrogáns vagy, követelsz (holott jogalapod nincs rá), és alázod Haartot. Nem érdemelte ki. Saját véleményem: vegyél vissza kicsit. Persze nem vagyok senkid, hogy megmondjam neked ezt. Max. javasolni tudom.
Mégegyszer leírom, hibát követtél el, vállald az anyagi következményeit (ami egyébként megítélésem szerint minimális). Én is követtem már el hibát, le tudtam nyelni a békát.

(#3654) Zolee11 válasza Jazzos (#3653) üzenetére


Zolee11
senior tag

Azért én meghallgatnám azt a ventilátort miért ennyire nem tetszős a kollégának, mert ha az berreg akko én is morci lennék, mert ezt elfelejtette a kedves eladó megemlíteni, ha tudott róla. Minimum annyi, h fizetne bele egy új ventit. Én visszavettem volna ebben az esetben, én is utálom a megvetted, nem vetted észre vagy nem kérdezted, így jártál hozzáállást.
DE ha ő első megkeresésemre lekakkantaná a problémámat akkor vennék bele ventit, és ezzel lezárnám. A vevőnek sincs igaza, de az eladó is lehetne emberibb, de nem tudni mi volt a privát beszélgetésekben.
Én is a napokban buktam egy Zalman 8000-est és még nem is üvöltöttem az eladóval a telefonon, csak közöltem, hogy köszönöm a kedvességüket, a korrekt hozzáállásukat, és remélem hamarosan lehúzzák végleg a rolót. [link]

no brain, no problem

(#3655) Jazzos válasza Zolee11 (#3654) üzenetére


Jazzos
tag

Én úgy értettem, hogy a generált szélzaj okoz problémát. Ha csapágyas lenne és berregne, akkor gariban lehet szépen újra cseréltetni. :R

(#3656) Haart válasza greatchaos (#3639) üzenetére


Haart
addikt

Nemtudom miért kell ellenségesnek lenni és szapulni, holott megmondtam hogy ha az én üzletem lett volna visszaveszem.

És azt sem értem hogy egy gyári tápra hogy mondhatod hogy szar. Azért mert a te véleményed szerint "hangos" ez szubjektív.

Mind1 én biztos nemfogok rád mondani semmit, mert nemkenyerem az ilyen, egyszerüen jogtalannak tartom amit csináltál.

(#3657) Haart válasza Zolee11 (#3654) üzenetére


Haart
addikt

Még 1x kihangsúlyozom hogy nemberregett,nemzörgött, egyszerüen csak szubjektíven rámondta hogy hangos. Nem azért lett cserélve havernél mert hangos/nemhangos, ő is corsair-re cserélt, mint a legtöbb ember mostanában :D

(#3658) Zolee11 válasza Haart (#3657) üzenetére


Zolee11
senior tag

Hát ha csak "hangos", akkor sajnos itt neki nincs igaza. Ilyen indokkal melyik boltban cserélnék más termékre? Szerintem ennyi és nem több.

no brain, no problem

(#3659) greatchaos válasza Haart (#3656) üzenetére


greatchaos
addikt

valamiért a kellő hozzájárásodnak köszönhetően az én nevem sározódott be, mikor sajnos gyanutlanul bevárásoltam... illetve anyagilag sem jártam jól, ez benne sem volt a pakliban, de, hogy 4,5k buktával zárom, erre nem is gondoltam...

a én szubjektív véleményem, az nem csak az enyém, hanem aki vette volna, az ő véleménye szerint is hangos... tehát, ez 2

azért, mert én jártam így, és felléptem ellene, mint másk is, akik ide írnak, ezért tartanak alkalmatlannak "néhányan" ... teszek a véleményükre! sőt, rájuk is. egyszer visszatérek, de nem most. továbbá, az elfajulásnak igen jeélentős része van fero02 jóbarátomnak is, aki azért igen erőteljesen kétvállal minden topicban melléd állt (george-gal egyettemben)... fero-n nem is lepődtem meg, hisz mindig ilyen, inkább csalódtam, mert az utóbbi pár hónapban szvsz az elég jó fej kategóriába tartozott.

(#3660) Speed® válasza greatchaos (#3659) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Ugyanmár..eladod a tápot ugyanúgy, miért buknál vele. Túlliheged szvsz.
Hagyd itt a témát pár napra és add el a tápot, nem kell ennyit rágódni rajta.

(#3661) greatchaos válasza Speed® (#3660) üzenetére


greatchaos
addikt

már rég nem csak arról van só, hanem az itteni meghurcoltatásról, arról, hogy mint sértett kerültem rossz hírbe

(#3662) Haart válasza greatchaos (#3661) üzenetére


Haart
addikt

Figyelj, ha nemteszel egy tiszteletkört és írsz az összes topicba ami vásárlással foglalkozik, én sem írok, így nemtudta volna meg senki. Ehelyett eljárt a szád és muszáj volt elmondanom mi is történt valójában. Egyébként egy szót nem szóltam volna, és marad köztünk az egész téma.

(#3663) .:Kristian:. válasza cigno18 (#3647) üzenetére


.:Kristian:.
addikt

Ez is csak téged minősít :C arról meg ne is beszéljünk amit priviben írogattál :U ha nem akarsz egy bant jobb ha leállsz a sértegetéssel.

(#3664) Haart


Haart
addikt

Nemide :D

[ Szerkesztve ]

(#3665) greatchaos válasza Haart (#3662) üzenetére


greatchaos
addikt

azért ne játszd a jófiút, a továbbiakban sem hiszem, hogy én vagyok a hibás... illetve te is elismerted, ha a tied lenne visszavennéd - ez az egy, ami értékelendő...

más:
lényegtelen, lezártuk, nem üzletelünk, ráfáztam, mert elvesztettem a két topicot...

Viszont, amint a következő ranglépcsőt megugrom, visszaveszem ;]

(#3666) george11 válasza greatchaos (#3659) üzenetére


george11
senior tag

"az elfajulásnak igen jeélentős része van fero02 jóbarátomnak is, aki azért igen erőteljesen kétvállal minden topicban melléd állt (george-gal egyettemben)..."

Na idefigyelj "barátom".
Ez nem elfajulás volt, hanem mi leírtuk kereken az egész történetet, nem csak a te megálmodott verziódat.
Velem is volt már zűrös ügyed régebben, mégsem rinyáltam, holott a lebeszélt ár után másnap azt írtad nekem, hogy mégsem 15K lenne a monitor, hanem több, vagy utazzak el érte XY helyre(ezt egy másik emberrel is eljátszottad, ha jól tudom szintén monitorral).
Ennyit rólad :((( De még mások is mesélhetnének. Nekem nem kenyerem mások fikázása, de az a rinyálás, amit itt levágsz ... na ezzel lett tele a tököm, és Fero-nak is(szerintem).
Én akkor megfogadtam, hogy nem üzletelek veled többet. Más tészta, hogy volt olyan, amikor a boltban szivességet tettem. Átvettem tőled egykét cuccot, kifizettem a kicsi kezedbe, aztán vártam, hogy jöjjön érte az új gazdája, és énis megkapjam a pénzem mert én csak közvetítettem. Mindegy ez régen volt ...

Hirdettek egy tápot, te jelentkeztél, alkudtál. Árban/időpontban megegyeztetek. SEMMILYEN extra kitételed/kérésed NEM volt a táppal kapcsolatban. Aztán kitalálod, hogy ez a spanodnak hangos. :U
Utánna 3 topicban elkezded előadni a siralmadat, de úgy, csak az egyik felét adod elő a történetnek.
Ha csak a kecskeméti topicba írod le a bajod, akkor szerintem meggyőzhetted(megyyőzhettük) volna Haart-ot, hogy vegye vissza(ha sikerül neki, mert nem rajta múlt, hanem a táp tulaján). De neeeeeeem elkezde fikázni azt, aki csak közvetítő volt a dologban, majd még pontot is adsz neki.
Gondolkozz el picit ezen, mielőtt elfajulásról beszélsz.

Részemről lezártam a dolgot, többet nem akarok ezzel kapcsolatban írni. Mindenki levonhatja a konzekvenciát a dologból.

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#3667) Dr. Romano


Dr. Romano
veterán

Srácok, szerintem ez már picit unalmas.... :U
A témát ismeri már egész PHfölde, szerintem ezen már nincs mit ragozni, hagyjunk teret mostmár az új problémáknak szerintem....

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#3668) george11 válasza Dr. Romano (#3667) üzenetére


george11
senior tag

Sorry, csak azért szaladt ki, mert már lassan fero, meg én is hibásak leszünk a dolog miatt.

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#3669) Hurkaleves


Hurkaleves
őstag

Hi all!

Na asszem sztiki69 sem a megbízhatóság félistene.

Már le volt fixálva egy biznisz ( egy AMD-s konfig cseréje C2D konfigra ráfizetéssel ) és mivel nem írtam neki 5 napig, ezért ő úgy döntött, hogy engem már nem is érdekel a cucc ( csak mert nem írtam neki minden nap, hogy: még mindig kell ) és eladta az "unokaöccsének".

No comment. :(((

[ Szerkesztve ]

(#3670) greatchaos válasza george11 (#3666) üzenetére


greatchaos
addikt

mint sztem tudod, amikor hirdetek, akkor vagy elviszem (ha akkora) vagy posta, vagy eljönnek érte... egy egy közel 20kg-s monitornál a vonaton való hurcibálása már nyűgös... de hagyjuk is, nem is számít, legalább tudom, hogy mi bökte a melledet...

kedves "barátom"

nem hiszem, hogy a kollegával ketten nála aluszotok, továbba mentális kapcsolat nincs (feltételezem) közöttetek, így amit ő írt, lehet ugyanolyan valótlan, mint amit én írok. sosem derül ki. (lásd a bíróságok: a gyilkosról bebizonyítja a védőügyvéd, hogy ártatlan, vagy fordítva) tehát, te csak azt hiszed el, amit mi írunk, nem azt, amit tudsz, mert információid csak arról lehetnek, amit itt olvasol... értem ezt ferora is. az, hogy nem szívleltek, ez biztosította azt, hogy egyértelműen a másik oldallra állsz... /nem is számít/

már megjegyezném, elvi tévedéseid vannak több helyen, mivel ebbe a topicba írtam, hogy mi a gondom. továbbá a kecskemétibe, ott meghirdettem a tápot...

a lényeg, hogy a dolog megoldódott, mert kb 15 perce egy ismerős megvette a tápot

(#3671) Thrawn válasza greatchaos (#3670) üzenetére


Thrawn
félisten

Remélem erre a postra rajtam kívül már senki nem válaszol :U
Jó tudni, hogy elkelt a táp és vele együtt az a #&@đĐ venti is :)

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#3672) george11 válasza greatchaos (#3670) üzenetére


george11
senior tag

Nemszótam, igaza van az előttem szólónak

[ Szerkesztve ]

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#3673) Haart válasza george11 (#3672) üzenetére


Haart
addikt

Ennyit erről ezért kellett a felhajtás :D

[ Szerkesztve ]

(#3674) udi válasza Picco (#3652) üzenetére


udi
őstag

nyomkodom vazze de nem megy :D :DDD

Rossz alkatrészek garanciáztatásában,javításában,garanciális problémában tudok segíteni.Ezekben:vga-hdd-táp-ram-cpu-lap-monitor.Priviknél több hetes csuszásban vagyok,sorry.Ezért hivj bátran:06305902749

(#3675) udi


udi
őstag

És most hogyan megy tovább a topik??????

Rossz alkatrészek garanciáztatásában,javításában,garanciális problémában tudok segíteni.Ezekben:vga-hdd-táp-ram-cpu-lap-monitor.Priviknél több hetes csuszásban vagyok,sorry.Ezért hivj bátran:06305902749

(#3676) old gray válasza udi (#3675) üzenetére


old gray
addikt

Egy moderátor elvállalhatná, úgy is alig van dolguk, nem? :D :D :D

Ha greatchaos döntése végleges és megváltoztathatatlan akkor v.ki olyan kellene aki "büntetlen előéletű" ill. nem 0 napos újonc.... jah és áldozna az idejéből a listák napi / x napi szintű karbantartására.

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#3677) Realradical


Realradical
őstag

Úgy tűnik van jelentkező több is aki vállalná. Holnap meglátjuk mi hogy lesz.

Things that try to look like things often do look more like things than things

(#3678) greatchaos válasza old gray (#3676) üzenetére


greatchaos
addikt

"Viszont, amint a következő ranglépcsőt megugrom, visszaveszem" - by greatchaos /ha lesz rá igény/

(#3679) gardener válasza Realradical (#3677) üzenetére


gardener
senior tag

Csodálkozom, hogy több jelentkező is van erre a feladatra.
Igencsak józan és elfogultságoktól mentesenen gondolkodó ember alkalmas erre a feladatra.

Remélem ilyen ember vállalja majd.

greatchaos munkájával személy szerint Én, meg voltam elégedve :R
sajnálom a történteket...

(#3680) Picco válasza gardener (#3679) üzenetére


Picco
addikt

csatlakozom az elottem szomohoz :R

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#3681) poffsoft válasza greatchaos (#3678) üzenetére


poffsoft
addikt

great, grat!

[ Szerkesztve ]

(#3682) old gray válasza greatchaos (#3678) üzenetére


old gray
addikt

Nem értem miért függ ez rangtól.....

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#3683) udi válasza greatchaos (#3678) üzenetére


udi
őstag

Akkor gyorsan irogass mindenfele rövid hsz-eket hogy ne kelljen várnunk :DD

Rossz alkatrészek garanciáztatásában,javításában,garanciális problémában tudok segíteni.Ezekben:vga-hdd-táp-ram-cpu-lap-monitor.Priviknél több hetes csuszásban vagyok,sorry.Ezért hivj bátran:06305902749

(#3684) Dr. Romano válasza old gray (#3682) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Ezt én sem értem :F

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#3685) I_Am válasza greatchaos (#3661) üzenetére


I_Am
veterán

Most nem azért, de úgy húztál be feketét, hogy másik fél el sem mondhatta, hogy mi van.

Ok nélkül tetted, most itt mártírkodsz. Eszméletlenül ovodás szintre mentél le. Érdekes, ha másról van szó próbálsz szubjektiv maradni, ha rólad, akkor egyből kemény kéz és megy a fekete.

Szerintem sem vagy jelenleg alkalmas a feladatra. A stílus amiket meg megütsz, erősen hagy kivánnivalót maga után. Még mindig itt pattogsz, hogy más miatt vásároltál be. Nem! Magad miatt vásároltál be. És igen, nem mindegyik FSP, Zalman és egyéb ultrahalk táp halk. Viktor77 a megmondhatója, mikor anno tápot cserélgettünk a gépébe. Nem egy tápot próbáltunk végig mire megtalálta az igazit.

A "meghurcolást" amit megint jól felfújsz (mártirkodás), hogy mint "sértett", aki nem is vagy valójában, csak a saját egodban, pedig ne hozd fel, mert megint csak Te fújod fel ennyire. Ha már nem lehet igazad, akkor legyéln nagyon elnyomva és meghurcolva. Holott nem vagy! :W

Valamilyen menekülési útvonal mindíg kell? Nem lehet felnőttként lezárni az ügyet?

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#3686) B-L-A-C-K válasza gardener (#3679) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Én is megvoltam vele elégedve, meg szerintem mindenki mert jól csinálta amit csinált, de ugy látszik eltört nála a mécses amit még a mai napig sem értem miért viselkedig igy még most is egy ilyen jelentéktelen dolog miatt amiben rááadásul ö volt a hibás csak ezekszerint nem látja be és valószinú ezért csinálja amit csinál... :W

(#3687) fero02


fero02
veterán

Könnyebb lenne másra kenni a sarat, minthogy belássa, h hibázott. ;)

Néha fáj(hat) az igazság... ja és ezért persze mi (pláne én) vagyok a hibás. :DDD

(#3688) RoyalFlush válasza old gray (#3682) üzenetére


RoyalFlush
őstag

Nem a rang a fontos, hanem az idő ( greatchaos esetében ! ) ;)

mod: kiváncsi lennék a jelentkezőkre .. lehet róluk tudni valamit ? :U

[ Szerkesztve ]

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#3689) Gyuri27 válasza RoyalFlush (#3688) üzenetére


Gyuri27
félisten

lol 600 nap latt csinálhatok 5 hszt 2 üzletet és mind kettő átkurás. Ezt te sem gondolod komolyan. ;)

Amd - Radeon - Ryzen

(#3690) RoyalFlush válasza Gyuri27 (#3689) üzenetére


RoyalFlush
őstag

Durván 1150 hsz múlva lépi meg a következő rangot (PH! kedvence), erre gondoltam

[link]

[ Szerkesztve ]

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#3691) RoyalFlush


RoyalFlush
őstag

Időre van szüksége .. Szerintem feketepontot legalább két illetékes (ezt a posztot betöltő) személy egyhangú döntését követően kellene bejegyezni.

[ Szerkesztve ]

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#3692) frizso válasza greatchaos (#3544) üzenetére


frizso
senior tag

moderátori figyelmeztetést mindenképpen kaphatsz a pü-k nyilvánosságra hozásáért... pontosan mit is bizonyítanának konkrétan?

csak anyit, hogy én elutaltam a pénzt, és Ő meg a mai napig nem juttatta el hozzám az árut amit kifizettem, illetve már semmilyen kapcsolarfelvételre sem válaszol!!! Még egy személyes találkát sem tudtuk összehozni, mert neki mindig más dolga akadt (én meg vidéki vagyok, mégis megoldottam volna). Az biztos, hogy mindig nagyon készségesen tárgyalt, de amikor a tettekre került volna a sor, akkor fulladt ki a lelkesedése :(((

(#3693) public73 válasza Hurkaleves (#3669) üzenetére


public73
aktív tag

na ez a szóban forgó "sztiki69" nálam is kihúzta a gyufát!!!!
lefixáltuk a vga cserét és azt, hogy a két kari különbözetét utalom másnap, de ha kell érte is megyek.
rá 1 órával a kis csöveskukorica írja a privit, hogy mégse, mert mennie kell a báttyához pestre a kórházba.
jó, mondom, akkor ülök kocsiba és irány pest, vagy tatabánya (békéscsabáról!).
írom a csákónak, hogy oké, no problem, most indulok!
asszongya, hogy most nincs is otthon, nem jó, abszolút fennforgás van nála, meg különben is dolgozik!!! :F
ráhagytam a gyerekre, hogy kipihenje magát és 2 nap múlva hívom, hogy a karicsere mehet-e?
válasz:
pont mielőtt kerestem, amikor vette ki a gépéből a karit (8800gt) letörte az egyik kondit.......................
tehát üzlet nincs................
megnéztem a tükörben a a hátam.
nem volt tollas......
kurva ideges voltam, vagyok még mindig! :(((
egy májgeri kijárna neki!
ennyi a sztori, úgyhogy óvakodj a sztiki69-től!!!!!!
nem korrekt!!!!! :(

(#3694) Hawk1979 válasza public73 (#3693) üzenetére


Hawk1979
őstag

Aki letört kondis karit akar,az viszont keresse nyugodtan,már ha egyátalán létezik az a vga... ;]

(#3695) greatchaos válasza RoyalFlush (#3690) üzenetére


greatchaos
addikt

jól látod a helyzetet. az idő a lényeg

(#3696) greatchaos válasza I_Am (#3685) üzenetére


greatchaos
addikt

én úgy látom, hogy (igen sok esetben így is van) hogy valaki beír, a másik fél, mert nem akar, vagy, mert nem tud róla nem reagál. az ő esetében, mint ahogy megtettem is, törlésre került volna, mit ahogy került is a rosszpont, ha bebizonyosodott, hogy ártatlan.
-ez mindenkivel így van/volt, ha bebizonyosodott róla, hogy ártatlan, akkor törlésre került /leszámítva a nagyon régi ügyeket; visszamenőleg, hogy rendezték/

a mártírkodás... hm... lehet igazad van, csak valami menekülőút, de valóban eltört a mécses, ezért mondtam, hogy kis idő kell, ahogy ezt néhányan nem értették. nem célom 15 nap alatt szétffolni mindent,hogy összejöjjön x számú hsz, csak egy kis időt kérek... és, ha lesz rá igény, akkor folytatom /remélhetőleg lesz/, mert élveztem csinálni, bár kétségkívül jobb beírni a jópontot, mint a rosszat, és itt akárhogyan is, de konfliktusokba kerül az ember.

(#3697) Thrawn válasza greatchaos (#3696) üzenetére


Thrawn
félisten

Igény rá(d) volt/van/lesz :)

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#3698) udi válasza greatchaos (#3696) üzenetére


udi
őstag

Remélem ez jo tanulópénz volt és most még több tapasztatal lesz mögötted.
Megfelelsz maximálisan a dologra de igy nem szabad viselkedned.
A dolog megoldódott és remélem lassan ismét folyik tovább a topik...
Visszavárunk :R

Rossz alkatrészek garanciáztatásában,javításában,garanciális problémában tudok segíteni.Ezekben:vga-hdd-táp-ram-cpu-lap-monitor.Priviknél több hetes csuszásban vagyok,sorry.Ezért hivj bátran:06305902749

(#3699) Dr. Romano válasza greatchaos (#3696) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Így van!
Ne engedjétek hogy a gonosz Táp káoszba folytsa PHfölde egyik igen hasznos topicját :DDD

Én már kifejtettem véleményemet neked priviben azt veheted a "van rád igény" listába egy + bejegyzésnek ;)

Azonban azt az "idős dolgot" még mindig nem értem... mihez is kell idő és ennek mi köze van a szintlépéshez (vagy mivan??)? :F

[ Szerkesztve ]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.