Hirdetés

2024. május 29., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2751) greatchaos


greatchaos
addikt

Phmegbízhatósági oldal idáig frissítve!

(#2752) greatchaos válasza magi20 (#2746) üzenetére


greatchaos
addikt

természetesen nem vagy hibás... nem szívesen veszek fel telefont én sem ünnepekkor... még ismerőst sem, csak rokont...

az, hogy te legyeél elmarasztalva, az megint nem fair, mert véleménym szerint te sértett vagy. mivel a kollát nem halottuk, így véleményem szerint a sok infó miatt nem adnék neki feketét. sajnos így januárra az embernek összejöhet, hogy ténylegesen az utolsó tartalékokat éli fel, a karácsonyi kiköltekezés, a januári első számlák, klönösen azok esetében, akik általánydíjat fizetnek, és a decemberi olvasáskor a januári számlájuk (gáz, villany) az egekbe szökik...

a negatívokat meg sztem add továbbra is, az ilyen különleges eseteken kívül mindig bekerülnek

ő abban marasztalható el, ha többszöri hívás eredménytelen volt, hogy miért nem küldött sms-t, ha arról akart volna értesíteni, hogy nem jön össze a dolog... ha meg nem, akkor megvezetett bennünket az orrunknál fogva

(#2753) Sanyi2007 válasza magi20 (#2746) üzenetére


Sanyi2007
aktív tag

Nos, megnyugtatlak, tévedtél, mert nem ismerem az arcot. Ez is az "érdekes" hozzáállásodról és gondolkodásmódodról tesz tanúbizonyságot, hogyha a másiknak a tiedtől eltérő a véleménye, akkor valószinüleg a másik ismerőse, és azért próbálja védeni...
Nem szeretnélek megbántani, de ha egy kicsit nyitottabb lennél a más véleményre, talán egyszerübb lenne...
Ahogy olvasom a reakciódat, tényleg az az érzésem, hogy te csak végletekben gondolkodsz, mert egy szóval sem irtam, hogy milyen fasza gyerek volt. Csak azt, hogy az éremnek két oldala van....
De ha te ezt ezek után is ugyanúgy látod, akár harmadjára is leirhatom, teljesen felesleges...
Azt gondolom, hogy nagyon is jó ha beirjuk a dolgokat, hogy ki és miért volt szerintünk inkorrekt, sőt, a mások véleménye talán a mi gondolatainkat is formálhatja, mivel ők külsősként talán negativ érzelmek nélkül, kivülről, objektivabb képet kapnak.
De mint irtam, ehez nyitottság kellene... És nem vádaskodás, és végletekben gondolkodás...
Üdv.
Sanyi

(#2754) Mr-Pamacs válasza zsigee (#2744) üzenetére


Mr-Pamacs
senior tag

Sztem sajnos futhatsz a pénzed után.Mint írtad nem fontos de azért mégis,... gondolom nem dobálózól a 6,5 Eft-os számlákkal. (Ha igen küldöm a számlaszámom)
Fel jelenteni nincs értelme mert a rendőrség 10-e Ft alatt csak szabálysértésnek veszi és amikor felveszik a feljelentést akkor már küldik is a címedre a "Zárójelentést",miszerint az ismeretlen tettes elleni eljárást bizonyítékok hiányában lezárult.
Viszont zaklasd folyamatosan! Hátha egyszer megunja, mert teljesen jogosan kéred vissza a pénzed főleg - ha jól vettem ki a szavaidból - hogy rögtön ki kibontás után írtad neki a hibát! Tehát nem Te okoztad.
Itt bújik meg a kisördög, EZT hangsúlyozd és akár emlegesd fel a felmenőit, kis fenyegetőzés talán még segíthet persze értelmes határokon belül, és persze nem buzdítani akarlak erre!
Jah és a következőkben hasonló esetben ne utald küld vissza a pénzt mivel a pénz nagyobb értékkel bír mint egy tárgy (ami ráadásul nem műxik) mivel aki általában elad annak pénzre van szüksége és az informatikában általában ha lecserélsz valamit akkor az "utód" már ki van nézve csak a lé hiányzik hozzá. Így azt megszerzés után már küldi is tovább.Ha bibivan nincs miből visszafizetni.
Sok sikert.

Írok már egy cikket arról hogyan kereskedjünk,mire figyeljünk a PH!-s vásárlásokkor.

(#2755) Sanyi2007 válasza Sanyi2007 (#2753) üzenetére


Sanyi2007
aktív tag

hmm, nem tudom miért egymást bántjuk, amikor ez a fórum nem ezt a célt szolgálja.
Ha esetleg személyeskedtem volna, vagy bántót irtam volna, elnézést érte....
Üdv
Sanyi

Ui.: ezt nem saját magamnak szántam...

[ Szerkesztve ]

(#2756) udi válasza Sanyi2007 (#2755) üzenetére


udi
őstag

Helyes,mostmár legyen szent a béke :)

Rossz alkatrészek garanciáztatásában,javításában,garanciális problémában tudok segíteni.Ezekben:vga-hdd-táp-ram-cpu-lap-monitor.Priviknél több hetes csuszásban vagyok,sorry.Ezért hivj bátran:06305902749

(#2757) Skipper válasza Balupapa (#2607) üzenetére


Skipper
tag

Olyan szánalmasan óvodás vagy...
Majd küldök neked levélben egy írólapot "telepirospöttyözve" jó?

(#2758) Picco válasza Skipper (#2757) üzenetére


Picco
addikt

mert ennek a hozzaszolasnak aztan mar tenyleg baromisok ertelme volt....akkor ki is az ovodas? :P

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#2759) viny válasza Picco (#2758) üzenetére


viny
tag

:C ;]

Never underestimate the power of a sick mind!

(#2760) udi válasza Picco (#2758) üzenetére


udi
őstag

Azért ez a szinvonal jobban üt mint a dzsanga :D :DDD
:DD

Rossz alkatrészek garanciáztatásában,javításában,garanciális problémában tudok segíteni.Ezekben:vga-hdd-táp-ram-cpu-lap-monitor.Priviknél több hetes csuszásban vagyok,sorry.Ezért hivj bátran:06305902749

(#2761) #72042496 válasza #72042496 (#2533) üzenetére


#72042496
törölt tag

A mai napon megkaptam a pénzem: többszöri figyelmeztetés után a kolléga fizetett.

(#2762) Picco válasza #72042496 (#2761) üzenetére


Picco
addikt

jo olvasni hogy ilyen is tortenik, gratulalok, barcsak tobb ilyen lenne :R

udi: nemintha az en elozo hozzaszolasom sokkal szinvonalasabb lett volna :DDD

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#2763) Olcsi


Olcsi
senior tag

Eggyel növelem én is azon emberkék sorát, akikkel nem szabad üzletelni! Név szerint "dancefront" kollégáról van szó. Tegnap este megbeszéltünk egy találkozót telefoncsere céljából, és sajnálatos módon nem jelent meg a helyszínen. Ezzel még nem lenne probléma, csak én 100 km-t utaztam ezért... Nem is telefonált.
Viszont ott követtem el a hibát, hogy én írtam először telefonszámot, ő erre gyorsan lelépett msn-ről, aztán így igazából el sem tudtam érni. Mondjuk már itt kicsit gyanús lett a dolog, de azért bíztam még ennyore az emberekben...
Sajnos azóta e-mail-t sem írt, sem pü-t, eltűnt! Kerüljétek el!

Ha az elkövetkezendő pár napban el tudom érni, és magyarázatot tud adni a dolgora, akkor semmisnek tekinthetó ez a hsz! Jelezni fogom!

[ Szerkesztve ]

(#2764) KAva00


KAva00
csendes tag

animatrix11 október 25.én(csütörtök)akartam venni tőle 1 procit sürgősre(hangsúlyoztam neki)
lebeszélve h pénteken feladja keddre itt van FAIN... rákérdezek pénteken :nem tudta feladni mert túl kicsi volt a doboz és a postán nemtudták ráragasztani az utánvétespapírt Hétfőn: nemtom mért nem adta fel Kedden:dettó Szerdán:dettó
köszöntem ezennel ennek az üzletnek KO

[ Szerkesztve ]

"Egy szobába zárt növény vagyok, aki hiába nő nem éri el a napot!"

(#2765) zsigee válasza Mr-Pamacs (#2754) üzenetére


zsigee
tag

Szia!

Először is köszönöm a hozzászólást. :R
A gond az, hogy a pénzt nem én küldtem vissza, hanem az illető nem...
Az előreutalás pedig itt természetes dolognak tűnt számomra.
Most csak ennyit fűznék hozzá, ha esetleg a fentiekben nem voltam egyértelmű.
A többit természetesen holnap, ha van egyéb kérdés vagy ötlet. (Mára késő van, most jöttem melóból.)
Ja, és mint írtad, tényleg nem mindegy 6,5K, mert az senkinek sem mindegy - (számlaszámod maradhat :DDD ) - csak azért írtam, rá is figyeljetek!
Ha már én megjártam, más miért essen esetleg ugyanebbe a csapdába. Még most is meggyőződésem, a PH! nem erről szól!

Üdv minden tisztességes PH!-nak!

Nem a mennyiség, és a minőség a fontos, hanem hogy sok legyen és jó!

(#2766) Picco válasza KAva00 (#2764) üzenetére


Picco
addikt

velem nagyon korrekt es pontos volt, pirosponttal jutalmaztam is :)

mod: irtam neki privit h meg tudja vedeni magat ;)

[ Szerkesztve ]

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#2767) animatrix11 válasza KAva00 (#2764) üzenetére


animatrix11
őstag

hát ez egy kicsit régi történet, nem birtad ki hogy beird ugye? majdnem igy történt ahogy a kolléga mondta, hétvégén beszéltük meg, hétfőn nem volt időm feladni (lakásvásárlással járó bonyodalmak nem nagy ügy..., jah a posta 6-ig van nálunk nyitva), megkértem fateromat hogy adja fel kedden délelőtt elsőbbségivel, erre ténleg közölték a postán hogy "kicsi a doboz, nem tudja rárgasztani az utánvétes szart..." (érdkekes nekem ez sikerült volna) természetesen kedden is hat után értem haza, akkor tudtam ezt meg, mivel az úriembernek péntekre kellet volna a cucc, de csütörtök pénteken ünnepnap volt ő közölte hogy akkor már fel se adjam....

tehát öreg azt ird ami tötént ne írd át a történelmet

ÉS HA EMIATT A BAKI MIATT FEKETE PONT JÁR AKKOR RAJTA RAKJÁTOK BELE A TÁBLÁZÁTBA, BIZTOS NEM ÉRDEMES EZEK UTÁN ÜZLETELNI VELEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Hardvert vásárolok nagy tételben is!!! Elérhetőség: 18. kerületben.

(#2768) animatrix11


animatrix11
őstag

jah meg ha mindent be lehet irni akkor kezdem én is sorolni a kollégákat akikkel trehányságból vagy önhibáján kivül nem jött össze az üzlet... volna mit

Hardvert vásárolok nagy tételben is!!! Elérhetőség: 18. kerületben.

(#2769) udi válasza animatrix11 (#2767) üzenetére


udi
őstag

Velem is történt már sajna ilyen és tudom milyen rossz lehet a vevőnek de higgye el a vevő hogy az eladó (jelen esetben:animatrix11) nem direkt csinálja ezt mivel neki is az eladás lenne a lényeg....
Tudom hogy szar ha nem jön meg valami de elég büntetés ha az eladó nyakán marad a cucc..(ha nem direkt csinálja)
Sztem egy bocsánatkéréssel ezt elég orvosolni.
Sose legyen nagyobb gondotok :R

u.i. ez személyes vélemény volt,remélem nem sértettem meg senkit :R

Rossz alkatrészek garanciáztatásában,javításában,garanciális problémában tudok segíteni.Ezekben:vga-hdd-táp-ram-cpu-lap-monitor.Priviknél több hetes csuszásban vagyok,sorry.Ezért hivj bátran:06305902749

(#2770) Picco válasza udi (#2769) üzenetére


Picco
addikt

engem a ezzel a hozzaallassal speciel megsertettel mar el is kuldtem a vermokusnak alcazott haverjaimat feletek ;] :DD

amugy szerintem igazad van, elnezeskeressel rendbe lehet hozni, senki nem karosult es az elado is csak ember(tudom vasarlas eseten neha hihetetlen) ezert teved is :R

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#2771) no01ricsi


no01ricsi
tag

Sziasztok!
Nem is is igazán ide tartozik, de tanácsot kell kérnem!
Az ÜGY nagyon friss
hozzá tartozik, hogy nemrég kedtem el üzletelni(de csak a régi gépem ereéig is fogok, ha addig nem megy el a "KEDVEM")
Memóriát adtam el (8000Ft)nem is volt semmi baj előre utalta a vevő(2-3 nap regisztrácioval)szaladok egyből postára, csomag feldva. gondoltam üzlet teljesítve
Irtam neki ha megérkezik akkor írjon mi van- gondoltam úgysem lesz semmi
Persze itthon minden rendben volt vele haver le is tesztelte őket 3 napig nála volt a gépem!!
Ma megérkezett a Vevőhöz a csomag, keres msn en- NEM JÓ, hogy tudjuk megoldani visszafele az üzletet- nem is tudtam mire vélni a dolgot
Próbáltam kérdezgetni mi a helyzet, válaszok érkeztek de csak félszavak, hogy nem futott le a memória teszt a havernál 2 hibát is talát
próbálok gondolkozni mi lehet a baj- alternatívákat írok de ő igazán meg sem hallgat
és persze rövid beszélgetésünk végén mondja mennie kell
hát ennyire fontos Neki?mit tudok tenni ez esetben?
Még 1 szer elnézést az offért , de ha valaki járt már igy akkor leírhatnátok pár megoldást
nekem fontos lenne ha már neki nem... :(((
Köszönöm előre is
Üdv Ricsi

[ Szerkesztve ]

PSN ID: PRicsi83

(#2772) Printszkrín válasza no01ricsi (#2771) üzenetére


Printszkrín
senior tag

Kompatibilitási gondok előfordulhatnak, ezt érdemes előre tisztázni.
Vannak ramok, amik az egyik lapban tökéletesen üzemelnek, de egy másikban
hibát jeleznek.

Amikor az állatkertben az elefánt mogyorót dobál neked, ideje diétáznod!

(#2773) Printszkrín


Printszkrín
senior tag

Nekem is van egy kellemetlen történetem.

Először leírom név nélkül, aztán mondjátok el a véleményeteket, és ha úgy dönt
a többség, jöhet a fekete pont.

Karácsony elött kb egy héttel megalkudtam egy pár ramra itt a PH-n.
Nem is alkudoztam, gyorsan kellett, mert karácsonyi ajándéknak szántam,
ezért nem is foglalkoztam semmivel, csak kértem egy számla számot,
hogy gyorsan fizethessek, és kértem az illetőt, hogy minél elöbb adja postára,
hogy még karácsony elött ide érjen.
Eredetileg úgy terveztem, hogy közvetlenül az illető számlájára fizetem a pénzt, így azonnal rajta lesz, nem kell várni az utalás megérkezésére, de végül két
részletben átutaltam a pénzt, mert nem volt a közelben az ő bankjának fiókja.

Azt írta, amint megérkezik a pénz, postázza a ramokat.
Miután a pénz megérkezett hozzá, elvileg postázta nekem a ramokat, de a mai
napig nem érkezett semmi.
Ez ugyebár előfordulhat, és bárkivel megeshet, de kis faggatás után kiderült,
hogy nem is ő adta postára, hanem az édesanyját kérte meg, aki sima
levélpostai küldeményként adta fel, így nem követhető, és nem tudja igazolni,
hogy a küldemény valóban postára lett adva.

Tehát se pénz, se ram, és arról hallani sem akar, hogy a hanyagsága miatt
esetleg neki kellene vállalnia a felelősséget.
Azzal takarózik, hogy én mondhatom, hogy nem kaptam meg, még akkor is,
ha megkaptam.

Megjegyzem, én mindíg ajánlott küldeményként adok fel mindent, így legalább
ha eltünne a csomag, legalább utána lehet nézni, hogy valóban feladtam, és a
címzett mégsem kapta meg.

Ami zavar az egészben, az a hozzáállás.
Semmi segítő készség, megoldás keresés, és még engem küldött a postára
érdeklődni, hogy hátha csak nem kézbesítették.

[ Szerkesztve ]

Amikor az állatkertben az elefánt mogyorót dobál neked, ideje diétáznod!

(#2774) GReddy válasza Printszkrín (#2773) üzenetére


GReddy
tag

Egyértelműen az ő sara. Mehet a fekete pont. (Akkor is az ő sara, ha tényleg csak úgy mondanád, hogy nem jött meg, mert ha vádol valamivel, akkor NEKI kell bizonyítania az igazát. Egyébként meg nem bonyolult feladni egy utánvétes, biztosított csomagot. Aki meg fasz, az fizessen!)

- Magánvélemény. Kéretik tiszteletben tartani -

Dominate the woods... The Bowhunter.

(#2775) Printszkrín válasza GReddy (#2774) üzenetére


Printszkrín
senior tag

Nekem is ez a véleményem természetesen, de ő azt mondja feladta,
és többet nem tehet.
Megpróbáltam elmagyarázni neki, hogy onnantól kezdve, hogy a pénz
megérkezett a számlájára, az ő felelőssége biztonságosan eljuttatni az árut hozzám.

Mivel ez nem történt meg, nem kaptam semmit a pénzemért,
joggal követelem vissza.
Erre megint csak az a válasz, hogy értsem meg, ő nem tehet semmit, és nem
érdekli, hogy milyen senior tag vagyok, nem hisz nekem, és nem fizeti vissza a
pénzem.
Persze megírtam neki, hogy ez nevetséges, nem képzeli, hogy 8,5k-ért kockára
tenném a becsületem, és különben is, közel 1000 nappal korábban regisztráltam
mint ő, ennek fényében lesz szíves elhinni, hogy nem kaptam meg a ramokat.

Azzal mentegetőzik, hogy az édesanyja ajánlottként akarta feladni, de a postán
a csaj lebeszélte, mondván jó lesz az sima levélként is.
Mondtam, hogy akkor ezt beszélje meg a postás kisasszonnyal, nekem pedig
utalja vissza a pénzem, de persze erről hallani sem akar.

Amikor az állatkertben az elefánt mogyorót dobál neked, ideje diétáznod!

(#2776) KAva00 válasza animatrix11 (#2767) üzenetére


KAva00
csendes tag

Hy

1.kibírtam volna de ha már úgy is itt van ez a topik

2.mért nem lehet közölni a biznisz elején h "ez a hetem zsúfolt lesz és nem biztos h ráérek.."?.

3.akkor mért van az h már csütörtökön megadtam a címem amire másnap(péntek) kelett volna postázni?

No mind 1 lett helyette másik, de ha ez bánt Sorry

:R

Barton 4ever :D

[ Szerkesztve ]

"Egy szobába zárt növény vagyok, aki hiába nő nem éri el a napot!"

(#2777) no01ricsi válasza Printszkrín (#2772) üzenetére


no01ricsi
tag

Szerinted mi lenne a megoldás
mivel nem akarok rosszat
de hát hányszor kell majd még eladnom a nálam tökéletes működő ramot :F

PSN ID: PRicsi83

(#2778) gban válasza no01ricsi (#2777) üzenetére


gban
Közösségépítő

Milyen garról szólt a megállapodás?
Nem tisztáztátok hogy mi van olyan esetben ha nála valamiért nem jó?
Ebből kell kiindulni, ha volt ilyen.

Postázást nem vállalok.

(#2779) gban válasza Printszkrín (#2775) üzenetére


gban
Közösségépítő

Ő sara, nem tudja bizonyítani hogy feladta függetlenül a helyzettől, bár nekem ez nagyon direkt-átverés szagú. Lehet hogy nincs igazam, csak trehányság, vagy "spórolás", de ebben az esetben mindegy is.
Lényeg, hogy szerintem ebben az esetben ha sorba megyünk időrendileg, akkor először azt kell bizonyítani hogy fel lett adva, mert ha azt sem lehet, akkor nem is jutunk el odáig, hogy átvetted-e egyáltalán, mert nincs konkrét adat hogy mit is kellett volna átvenned.
Lényeg hogy oszd meg a nicket, meg mondjuk a számlaszám végét, lehet hogy új nicken régi jó ismerős az illető... :((

Postázást nem vállalok.

(#2780) Printszkrín válasza gban (#2779) üzenetére


Printszkrín
senior tag

Kb ezt próbáltam megértetni vele, de nem volt hajlandó felfogni, hogy valamit
lépnie kellene mert én csak fizettem, és nem kaptam semmit a pénzemért.

Este beírom a nicket és a számla számot.
Van név is, mert az utaláshoz az is kellett.

Amikor az állatkertben az elefánt mogyorót dobál neked, ideje diétáznod!

(#2781) greatchaos


greatchaos
addikt

Phmegbízhatósági oldal idáig frissítve!

(#2782) greatchaos válasza Printszkrín (#2780) üzenetére


greatchaos
addikt

várjuk a nicket

(#2783) greatchaos válasza KAva00 (#2764) üzenetére


greatchaos
addikt

egy bocsánatkérés sztem elegendő, szerencsére nem ért anyagi kár

vannak ilyen esetek, mind egyi mind másik fél részéről...

minap esett meg velem, hogy lebeszéltem egy üzlete a top 3 -ba lévők egyikével, aztán úgy 20 priv váltás után megegyeztünk, hogy befizetem a pénz, ő meg küldi. aztán épp mennék a bankba, mert előző nap elméletileg feladta, ránéztem a pü-k-re, aztán kioderül, hoyg épp akkor tájékoztat, hogy a ramok időközben el lettek adva... (korábban) - nem írok nevet, en mis fogok, nem akarom rossz hírbe hozni, csak nekem is sürge lett volna, aztán hoppon maradtam...

(#2784) g@bo válasza Printszkrín (#2780) üzenetére


g@bo
nagyúr

miért neked kell bizonyitani, hogy nem kaptad meg, mikor ő se tudja, hogy feladta?

te fizettél, a te dolgod az volt, bizonylat van, pénzt megkapta.
nade, melyik postáskisasszony a független tanú, hogy a cucc valóban járt a postán?

amúgy a postán lopnak, ha fel is adta, felelőtlen volt, és az ő sara.

ajánlott levél + x száz ft.

(#2785) greatchaos válasza g@bo (#2784) üzenetére


greatchaos
addikt

az első ilyen után, mikor megesett velem, hogy nem ajánlottan adtam fel egy 15k-s értékű cuccot, és 1 hétig tartott, amíg odaért, megfogadtam, hogy az 1000 ft feletti csomagokat nem adom fel ajánlás nélkül... jó ecke volt nekem, és ez ebben az esetben is előrébb vinné a dolgokat

(#2786) Printszkrín válasza g@bo (#2784) üzenetére


Printszkrín
senior tag

Én is ezt kérdeztem tőle, hogy nem ért meg 400.- huf +költséget az ajánlott levél?
Erre azt válaszolta, hogy ki kérte, hogy utaljak, feladhatta volna utánvétes
csomagként is.
Persze amíg a számláján nem volt a pénz, addig nem mozdította a fenekét.
És talán később sem.

Öróla van szó.

[ Szerkesztve ]

Amikor az állatkertben az elefánt mogyorót dobál neked, ideje diétáznod!

(#2787) greatchaos válasza Printszkrín (#2786) üzenetére


greatchaos
addikt

utánvét 1400 huf, egyrészt, másrész ott sem lehetsz biztos, hogy küld egy fakockánál többet érő dolgot

szerk: én szégyellem magam, hogy még közel lakok ehhez a szemétládához... amúgy biztos lehetsz benne, hogy nem lett a postára adva semmi, hanem vett valami karácsony ajándékot

[ Szerkesztve ]

(#2788) Printszkrín válasza greatchaos (#2787) üzenetére


Printszkrín
senior tag

amúgy biztos lehetsz benne, hogy nem lett a postára adva semmi, hanem vett valami karácsony ajándékot

Miért, tudsz valamit róla?
Eddig semmilyen minősítése nem volt.

Amikor az állatkertben az elefánt mogyorót dobál neked, ideje diétáznod!

(#2789) Sanyi2007 válasza greatchaos (#2787) üzenetére


Sanyi2007
aktív tag

uhhh, Téged még soha nem hallottalak valakiről igy irni.
Ismered az arcot, hogy tényleg ennyire megbizhatatlan?
Üdv
Sanyi

(#2790) greatchaos válasza Printszkrín (#2788) üzenetére


greatchaos
addikt

Printszkrín/Sanyi2007: megnéztem iwiwjét, kiskunhalas mellett lakik 20km-re, egy iskolába járunk... ezért szégyellem magam... másrészt asszem apuci munkahelye - van 2 jó ismerősöm vadkerten, és a többi pedig egy pökhendi nagyképű sz@rkupac, mert ilyen meg olyan autókereskedés, 3 műanyaggyár, és még benzinkút stb -jük van... nem irígy vagyok, csak bosszantó, ha még dicsekszik is vele

(#2791) Printszkrín válasza greatchaos (#2790) üzenetére


Printszkrín
senior tag

Belinkeljem neki a topikot?

Hadd olvasgasson, és védje meg magát, ha tudja.
Ilyen körülmények között nem értem, miért spórolt az ajánlott küldemény összegén.

Amikor az állatkertben az elefánt mogyorót dobál neked, ideje diétáznod!

(#2792) greatchaos válasza Printszkrín (#2791) üzenetére


greatchaos
addikt

apuci munkahelye az tipp, de ha telik quadre, akkor sztem ő az... nyugodtan linkeld neki a topicot...

(#2793) Printszkrín válasza greatchaos (#2792) üzenetére


Printszkrín
senior tag

Ok, megvolt, privátban linkelve.
Kiváncsi vagyok, a fejleményekre.

Amikor az állatkertben az elefánt mogyorót dobál neked, ideje diétáznod!

(#2794) g@bo válasza Printszkrín (#2786) üzenetére


g@bo
nagyúr

nemtudom, én is rühellem a postát, de páran erősködtek, feladtam. elsőbbségi, ajánlott, pl egy nintendo ds-t értéknyilvántartásos ajánlott volt...
valahol izgat, hogy ne tünjön el a cucc, mert nehezen tudnám eldönteni, ha eltűnik, ki is a felelős...

illetve, ha a vevő nem kapja meg, és érdemben nem bizonyitható a feladás ténye, a postán kerestetni nem lehet, szerintem a feladó a hunyó, ha rinyál, hogy letagadod, akkor miért nem adta fel tértivevénnyel? magát is védte volna.

nekem az a gyanúm, szimplán átvertek.

(#2795) Printszkrín válasza g@bo (#2794) üzenetére


Printszkrín
senior tag

Sajnos nekem is az a gyanúm, hogy át lettem verve, de még ha nem,
akkor sem kaptam semmit a pénzemért.

Én rengeteget postázom, és még semmi nem tünt el a küldeményeim közül.
Se abból amit én küldtem, és eddig a nekem postázott küldemények is mindíg
megérkeztek.
Tavaj volt egy eset, amikor átvertek, de utólag jöttem rá, én voltam a
hülye, hogy hagytam magam.

[ Szerkesztve ]

Amikor az állatkertben az elefánt mogyorót dobál neked, ideje diétáznod!

(#2796) viny válasza Printszkrín (#2795) üzenetére


viny
tag

Ebben a totyikban próbáltad már? Hátha tudnak vmi okosat mondani...

Szerk.: remélem sikerül legalább a pénzt visszakapni vhogy.

[ Szerkesztve ]

Never underestimate the power of a sick mind!

(#2797) Picco


Picco
addikt

reszvetem :R

masik tema:megtudtam Biopon elvtárs nevet es cimet nemtudom hogy kozolhetem e itt de ha igen akkor megteszem a kesobbiekben.
bioponnak linkelem a temat es megirom az adatokat h tudja h nem kamuzok.
innentol rajta mulik.

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#2798) darkarthur


darkarthur
senior tag

Sziasztok!

Van itt ez a srác: gery dee

Karácsony előtt megbeszéltük, hogy egy Biohozard ventirácsot vesz tőlem, én feladom postána rácsot, Ő küldi a pénzt. a Rács odaért rendesen, Ő azóta csak hiteget, h küldi, már elküldte, de akor elküldi megint, stb. stb. egyszerűen nagyon felidegesít nap mint nap, mikor egy 500-asról van szó, nem többről! :(((

[ Szerkesztve ]

Samsung S23 Ultra 5G

(#2799) greatchaos válasza darkarthur (#2798) üzenetére


greatchaos
addikt

már felvittem a másik topicból...

(#2800) darkarthur válasza greatchaos (#2799) üzenetére


darkarthur
senior tag

:R

Samsung S23 Ultra 5G

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.