Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2601) greatchaos


greatchaos
addikt

Phmegbízhatósági oldal idáig frissítve!

(#2602) Bagira01


Bagira01
veterán

A djtoomi ügy kapcsán: Én már nem tudom mit gondoljak, mikor alig pár db 8800GT-t lehetett kapni és eladta a 8800GTS-t ha volt olyanja, akkor egy titokzatos alak megvette tőle és még a vevő fizetett neki rá mert pont volt a csomagtartójába pár db 8800GT. Na ekkor mondom ki adta el. Adott egy nick-et priviztem aztán vhogy úgy tűnt azon a néven is ő irogat és hülyít engem. Erre még mindíg kevés 8800GT ekkor ő a bfg-jét elcseréli asus-ra és még fizetnek rá. Lehet ebből vmi igaz, de én úgy vettem észre vmi álomvilágban él és magát is megtéveszti a hazugságaival(ismét mondom ez az ami lejött a privát beszélgetésekből, lehet, hogy csak alptalan feltételezés)

Hirdetéseim: http://goo.gl/TfNH1d

(#2603) cowboy_bebop válasza Bagira01 (#2602) üzenetére


cowboy_bebop
őstag

Nem kéne az ilyen felelőtlen kis hülyék miatt aggódni, egyszerűen csak a magyar Polgári Törvénykönyv szabályait kellene betartatni. A 14. életévét betöltött, korlátozottan cselekvőképes kiskorú ugyan tehet a saját nevében, személyében jognyilatkozatokat, köthet jogügyleteket, de azok érvényessége attól függ, hogy a törvényes képviselő azokhoz előzetesen hozzájárult vagy azokat utólag jóváhagyja [Ptk. 14. § (1) bek.]. A törvényes képviselő a korlátozottan cselekvőképes gyermek nevében maga is tehet jognyilatkozatot, kivéve azon eseteket, ahol a törvény személyes eljárást követel meg (pl. végrendelkezés, illetve a munkával szerzett keresmény feletti rendelkezés).

[ Szerkesztve ]

(#2604) Picco válasza cowboy_bebop (#2603) üzenetére


Picco
addikt

vagy csak szimplan adni neki 1 jo nagy fulest es lehet hogy minden megoldodna ;]

Boldog Karácsonyt mindenkinek :)

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#2605) RoyalFlush válasza Bagira01 (#2602) üzenetére


RoyalFlush
őstag

Nem tudom, mióta ide került a neve biztosan nem fogok vele üzletelni .. én is belebotlottam a hirdetett 8800Gt-be, gondolkoztam is rajta, de Speed(R) storyját olvasva, a hátam közepe sem kíván egy kétes bizniszt ..

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#2606) udi


udi
őstag

BOLDOG KARÁCSONYT MINDENKINEK!!!

Rossz alkatrészek garanciáztatásában,javításában,garanciális problémában tudok segíteni.Ezekben:vga-hdd-táp-ram-cpu-lap-monitor.Priviknél több hetes csuszásban vagyok,sorry.Ezért hivj bátran:06305902749

(#2607) Balupapa válasza greatchaos (#2601) üzenetére


Balupapa
senior tag

Várom a válaszod a privimre :U

_-=*WheelWhores*=-_

(#2608) greatchaos válasza Balupapa (#2607) üzenetére


greatchaos
addikt

nemtitok, sztem... a skipper féle negatív pont jóváhagyásáról van szó... többek is úgy vélték, hogy nem jogos, felvetem még egyszer, bár így karácsonykor én bizotsan nem döntök róla, íg y többiekre marad

(#2609) Balupapa válasza greatchaos (#2608) üzenetére


Balupapa
senior tag

Szerintem meg masnak is feltüntek a furcsa dolgai meg az ellentmondások..
2433,2510hsz

Boldog Karácsonyt mindenkinek

Szerk: kitudja máskor kivel lesz hasonlo "félreértése" és nézi hülyének teljesen a másik felet :(

[ Szerkesztve ]

_-=*WheelWhores*=-_

(#2610) greatchaos válasza Balupapa (#2609) üzenetére


greatchaos
addikt

jólvan, legyen igazad

(#2611) greatchaos


greatchaos
addikt

Phmegbízhatósági oldal idáig frissítve!

(#2612) Balupapa válasza greatchaos (#2610) üzenetére


Balupapa
senior tag

Találat

Skipper-nak 2 pozitív értékelése van és nincsen negativ értékelése a fórumon

Lehet a jézuska eltérítette azt a fekete pötyöt és 1 katica borgár kapta meg? :DDD

[ Szerkesztve ]

_-=*WheelWhores*=-_

(#2613) udi válasza Balupapa (#2612) üzenetére


udi
őstag

Legalább pár napig ne a FEKETE pontokon járna az eszetek hanem a karácsonyon meg a családon no és persze a nagy kajáláson.
Ünnep van most ünnepeljünk a fekete pont sztem ráér egy két napot...

Rossz alkatrészek garanciáztatásában,javításában,garanciális problémában tudok segíteni.Ezekben:vga-hdd-táp-ram-cpu-lap-monitor.Priviknél több hetes csuszásban vagyok,sorry.Ezért hivj bátran:06305902749

(#2614) Lejszi válasza udi (#2613) üzenetére


Lejszi
senior tag

Igazad van.

(#2615) Mr-Pamacs


Mr-Pamacs
senior tag

[OFF]Nekem van olyan aki lassan 4.hónapja küldi a pénzem (matrica),állítólag már kórházban is járt közben baleset miatt, meg nincs pénze,... Jan 14-ig kapott haladékot,eddig türelmes voltam, de már kezd elszakadni a cérna, aztán megy a neve (pontosabban az emilje,címe,neve) mindenhova h ne üzleteljenek vele. Nem sok pénzről van szó (2,5K),de akkor is,sőőőt, épp ezért küldheté mert nem hiszem h nem tud ki gazdálkodni 2,5K-t 4 hónap alatt.

greatchaos:
Egyébként a piros/fekete pontos rendszer átállás sztem nem nagy kunszt, nem kell mindig naprakésznek lenni, le kell "zárni" az adatbázist eddig, ez után pedig járna a szürke pont is.
És pl kereséskor így dobná ki a kapott eredményt:
"
XY-nak A pozitív értékelése van és B negativ értékelése a fórumon 2007.dec.25-ig.
XY-nak C pozitív értékelése van ,D szürke pontja és E negativ értékelése a fórumon a mai napig 2007.dec.25-ig.
Összesítve:
XY-nak A+C pozitív értékelése van ,D szürke pontja és B+E negativ értékelése a fórumon!
"
Vagy egyszerűen innentől kezdve vannak a szürke pontok, és ha egy nem teljesen fekete pont feketének lett bejegyezve eddig, akkor legalább vigyáznak kicsit az emberek a "fekete" pontosokkal.
[/OFF]
Szerk:miért nem műxik az OFF? Go hibabejelentő topic. :)

[ Szerkesztve ]

(#2616) Balupapa válasza udi (#2613) üzenetére


Balupapa
senior tag

Nem tudom minek ez a nagy színjáték, utálom a karácsonyt, üzlet az egéz, Sok ember azt se tudja mit jelent....Főleg azt hogy nem december 24.én kéne lennie..gg Katólikus egyház..

_-=*WheelWhores*=-_

(#2617) Picco válasza Balupapa (#2616) üzenetére


Picco
addikt

az 1 dolog de ez nem azt jelenti h masnak is utalnia kell, nemgondolod?
en sem rajongok erte, de beb*szna h kiskoromba sem lett volna, azok igenis jok voltak!
kicsit kevesbe egocentrikusan kellene gondolkodni.....de sajna ez magyarhonban nem divat :U

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#2618) udi válasza Balupapa (#2616) üzenetére


udi
őstag

Na ez a baj hogy mindenki csak üzletet lát benne...
Én inkább arra gondolok hogy ilyenkor félre kell tenni az egész éves szart és legalább két napig a családdal foglalkozni.Nem az ajándékon van a hangsuly,bár mindenki ezt hiszi-minnél több drágább ajándék annál jobb...nem.
Ez a szeretet ünnepe.Vagyis annak kéne lennie.
Én erre gondoltam. :R

Rossz alkatrészek garanciáztatásában,javításában,garanciális problémában tudok segíteni.Ezekben:vga-hdd-táp-ram-cpu-lap-monitor.Priviknél több hetes csuszásban vagyok,sorry.Ezért hivj bátran:06305902749

(#2619) udi


udi
őstag

Viszont ha már itt vagyok mesélek egy eszméletlen szép dolgot.
Ellopták a becsomagolt karácsonyfát a kertünkből 23.-a éjjelén 24.-e hajnalán.
Kidöntötték a keritést és a ház (ami 50m-re van a keritéstől) mellé fektetett becsomagolt fát elvitték...
Tehát van aki igy karácsonyozik..hihetetlen..még jo hogy nem jöttek be a lakásba és a feldiszitett fát fujták meg..
És ami még borzasztóbb,hogy egy utcával felettünk szintén betörtek több kertbe és FELGYÚJTOTTÁK a becsomagolt fákat.....
Nesze neked karácsony,meg nyugodt ünnepek.
Sajnos nem jo felé halad ez a világ....
Na nem akarok és is könyvet irni csak gondoltam megosztom veletek hogy mik történnek kis hazánkban egy kis településen Pestfalu határán...

Rossz alkatrészek garanciáztatásában,javításában,garanciális problémában tudok segíteni.Ezekben:vga-hdd-táp-ram-cpu-lap-monitor.Priviknél több hetes csuszásban vagyok,sorry.Ezért hivj bátran:06305902749

(#2620) Sanyi2007 válasza udi (#2619) üzenetére


Sanyi2007
aktív tag

Nos, a módszerrel kapcsolatban, sejthetjük hogy kik voltak....

(#2621) RI/OS válasza Sanyi2007 (#2620) üzenetére


RI/OS
őstag

És még csodálkoznak, hogy sok a rasszista :D

(#2622) Djuree válasza udi (#2619) üzenetére


Djuree
félisten

az ilyen embert oly szívesen feldarabolnám és feldíszíteném vele a karácsonyfát amit ellopott:DD

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#2623) Mz/ts250@300 válasza Sanyi2007 (#2620) üzenetére


Mz/ts250@300
tag

Kanadai vagy holland turistákra gondolsz!? :DDD

A világ egy játszótér, és ezt tudod, amikor gyerek vagy, de valahogy idővel mindenki elfelejti.

(#2624) PHM válasza Mz/ts250@300 (#2623) üzenetére


PHM
addikt

Esetleg franciákra... ;)

Ma olyan bizonytalan vagyok... Vagy mégsem?

(#2625) Genius007


Genius007
őstag

Üdv. Mindenkinek !

A történet a következő :
Meghirdettem egy VGA-t itt a PH-n ! Irt Gabex07(újonc) hogy kell neki a VGA-m.
Felhivtam, mondtam hogy nekem ma lenne jó a pénz, mert holnap már nem tartózkodom Pesten. Mondta rendben ! Kérdezte, hogy ma merre vagyok elérhető, mondtam neki, hogy a Kosztolányin D. téren vagyok, Ő meg a Móricz Zs. körtéren. Mondom oda szivesen kiviszem ! Ok,,, hivj vissza 10perc mulva. Gondoltam addig kimegyek a Móriczra. Kb10min. múlva felhívtam, 6x vette fel a telefont(ezzel még nem is volt gond...) mondom neki itt vagyok a Móriczon, nálam van a kari.... Erre Ő, én már nem vagyok ott .... :U :F
Sajna lejárt a pénzem, hívtam ujra fülkéből, kb. 3x kicsörgött, utána kikapcsolta a telefonját ..... Irtam neki Privát Üzenetet is, hogy akkor most kell a kari, vagy sem.
De arra sem volt hajlandó válaszolni ... :((( Pedig volt PH-n azóta.
Nekem semmi bajom nem volt eddig az újoncokkal, csak jobb vigyázni velük ! (Tisztelet a kivételnek !) De 2x is gondoljátok meg, hogy üzleteltek-e ezzel a Gabex07 (újonc)-al.
Meg nem az a 200ft telefon, meg az a 45min. ba***a az agyam, de ha nem kell neki XY ok miatt, akkor miért nem mondja meg... miért jó szivatni a másikat ... :U

:R

Hang-Fénytechnika bérlés: www.szervezdvelem.hu

(#2626) ent


ent
őstag

Én csak egyet mondok, újonc-cal üzletelni 50-50%. Ha eladsz, mindig a vevő tegye az első lépéseket a biznisz pozitív eredményéhez. Ha veszel... (na erre ki kell még találnom vmi frappáns dolgot) :DDD
Nagyon benne van a pakliban, hogy csak nagyzolás vagy fitoktatás az újonc apróhirdetéses ténykedése!

WEBOLDAL, WEBÁRUHÁZ, ADS ►► www.redesignteam.hu ◄◄ (Profizmus és az alacsony ár találkozása!)

(#2627) udi válasza Djuree (#2622) üzenetére


udi
őstag

Ne legyünk rasszisták kérem,bár tényleg nem tudom felfogni hogy ebben valakinek valami örömet okoz...
Remélem hogy egyszeri eset volt ez és többet nem járok igy és más sem :U
üdv mindenkinek és BUÉK lassan :R

Rossz alkatrészek garanciáztatásában,javításában,garanciális problémában tudok segíteni.Ezekben:vga-hdd-táp-ram-cpu-lap-monitor.Priviknél több hetes csuszásban vagyok,sorry.Ezért hivj bátran:06305902749

(#2628) I_Am válasza ent (#2626) üzenetére


I_Am
veterán

Ha veszel akkor csakis próbával és személyes átvétellel, valamint hivatalos adásvételivel vegyél.

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#2629) Shy


Shy
tag

Azért halkan megjegyzem, jelentős részben frissen regelt újoncok akik elsősorban csalnak/átvernek (Itt olvasottak alapján). Akinek nem inge ne vegye magára természetesen, csak ha valaki leinformálhatatlan szerintem zero respect az elv azaz vagy előre fizet vagy személyes találkozó hogy minimálisra legyen szűkítve az esély hogy sikerült a kis terve(Ha van ilyen).

[ Szerkesztve ]

Kell, vagy rakom el?!

(#2630) I_Am válasza Shy (#2629) üzenetére


I_Am
veterán

Én csak a saját tapasztalataim alapján írom most le ahogy én kezdtem anno.

Én anno procikat árultam itt a PH!-n. Akkoriban drága, jól tuningolható procikat igen jó áron. (3GHz-es P4 Northwoodokat) Én ugy gondoltam, hogy akármennyit is kell utazgatnom megadom az esélyt mindenkinek, hogy kipróbálja. Elsők között laja kolléga vett tőlem egyet, hozzá több darab procit is kivittem, kipróbáltuk és a számára legjobbat hagytam ott nála. (remélem a babája azóta is egészséges és szép kisemberré lett :) )Azóta sem érkezett panasz. Don Vittorio is vett pár darabot, Goose-T a déli pályaudvaron kapott egy procit, hazavitte és használta. Ha bárkivel bármilyen probléma lett volna, azonnal cseréltem volna, kérdés nélkül. Mert újonc voltam. Igyekeztem a vevő oldaláról nézni a dolgokat és mivel a saját céges üzletünkben is a házhozszállítással nyertünk meg sok üzletet, igy itt is azt favorizáltam. A biztonságot az eladó felől a vevő felé bizony az eladónak hivatott biztosítani. Szerintem.

szerk: hirtelen most Ők jutottak eszembe, többiektől elnézést előre és utólag is. :)

[ Szerkesztve ]

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#2631) Shy válasza I_Am (#2630) üzenetére


Shy
tag

Jó ez így van, de egy 14 éves újonc akik pöttyös túró rudira akar pénzt az nem biztos hogy így gondolja, és ezeket kell tudni kiszűrni. Alapvetően újoncokkal nincs gond természetesen :)

Kell, vagy rakom el?!

(#2632) Picco válasza Shy (#2631) üzenetére


Picco
addikt

nono, a prisopottyos az igazi azt ne feledjuk, en is beturok napi rendszeresseggel 1-2ot, jo az :K
amikor en kezdtem szerencsere meg nem volt ennyire elharapodzva az atveres, ugy kezdtem hogy kiirtam a nevemet, cimemet, telszamomat, mailcimet stb....
ez sokat segitett!
mindig oda mentem en is ahol a vevonek jo volt, az arban is mindig jol megalkuldtunk, meg a mai napig nem kellett cserelnem semmit mert tokeletesen mukodik. :B

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#2633) udi válasza Picco (#2632) üzenetére


udi
őstag

Ez a korrekt hozzáállás..
Bár ez a telefoncsere gyanus nekem ;] ;] ;]
;)

Rossz alkatrészek garanciáztatásában,javításában,garanciális problémában tudok segíteni.Ezekben:vga-hdd-táp-ram-cpu-lap-monitor.Priviknél több hetes csuszásban vagyok,sorry.Ezért hivj bátran:06305902749

(#2634) RexpecT válasza PC-Style (#2050) üzenetére


RexpecT
addikt

Erre már válaszoltak :B.

[ Szerkesztve ]

(#2635) Hammon Serra


Hammon Serra
senior tag

Szerintem a legalapabb az lenne, hogy mindenki megadja az összes elérhetőségét amilye van, de akkor is legalább egy msn,skype,vezetékes, vagy mobilszám, és vagy egy normális mailcím.

Itt a vége fuss el vége! 5 év bazározás után........

(#2636) Picco válasza udi (#2633) üzenetére


Picco
addikt

nemma, mirol beszelsz morra? :)
amugy csak h mindenki tudja udi kollega volt olyan rendes hogy a biopon-uzlet miatt rossz vizhutesemet elvitte aquaba gariztatni :R
latjatok emberek, szerintem ez a korrekt hozzaallas :R

mod: lehet h nemsokara ujra kell ide irnom, raadasul nem is ujonc kapcsan, de remelem csak tulparazom :W

[ Szerkesztve ]

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#2637) ent válasza Hammon Serra (#2635) üzenetére


ent
őstag

Ez az első eladásnál:
nevem
címem
vonalas telefon
mobil
anyám neve
invitel email

WEBOLDAL, WEBÁRUHÁZ, ADS ►► www.redesignteam.hu ◄◄ (Profizmus és az alacsony ár találkozása!)

(#2638) Lejszi válasza Mz/ts250@300 (#2623) üzenetére


Lejszi
senior tag

nem, Brazilokra :D

(#2639) KTU


KTU
addikt

Sziasztok
sajna rossz helyre írtam a feketepontot de figyelmeztettek és ide írom, hogy
D@ni88-tól vettem 1 hangkarit, mivel 5.1 sőt 7.1-nek hírdette és a kártya csak 4.0 jelkimenettel rendelkezik, ill. mondtam neki Vista alá raknán és ő nem mondta volna hogy ne vegyem meg mert ő is ezért adja el, (megtaláltam a hozzászólásait, sajna utólag) csak azt hajtogatta a média lejátszót állítsam 5.1be és már is 5.1 sőt 7.1
a kártyát más is tesztelte innen a PH-ról is, sőt kaptam egy fórumtárstól gyári driver CDt amiből egyértelmű, hogy nem az aminek hirdette, szoval nem én vagyok a béna
mondtam neki vegye vissza hallani se akar róla, pedig nem nagy tétel de ha neki ennyit ér...
2007-11-05.én vettem tőle a karit 7.-én szoltam neki hogy a kari nem az aminek hirdette
hogy dátumok is legyenek (minden meg van priviben, de a pirospontokhoz is)

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#2640) greatchaos


greatchaos
addikt

Phmegbízhatósági oldal idáig frissítve!

(#2641) #19103744


#19103744
törölt tag

Szevasztok!

28.-án vettem egy Audigy 2 ZS Platinum Pro-t mad1-től, aki 1 hét pénzvisszavásárlási garanciát vállalt a termékre. Már az ügylet sem volt teljesen zökkenőmentes, minekután a dobozból egy, számomra orfacsaró szagot árasztó eszköz került elő. (füstölő szagát érezni rajta) A korábbi telefonbeszélgetésekben elfelejtette ezt megemlíteni, valamint azt is, h. esztétikailag sem hibátlan, repedés, karcok vannak az előlapján. Mivel elengedett az előzőleg megállapodott összegből 1000Ft-ot, és vidékről hozta fel, úgy gondoltam nem lenne tisztességes visszamondanom az ügyletet, majd kiszellőzik egyszer. Tegnapi nap, egy tiszta telepítéssel is kipróbáltam a kártyát, és azt tapasztaltam, h. a külső eszköz hangerőszabályzója hibázik, (távirányítóval nem) letekeréskor bizonyos pontnál hirtelen felemeli a hangerőt, továbbtekerve ismét lefelé, majd elérve ugyan azt a pontot megismétli a fent írtakat. Ezekután felhívtam a szervízt, mi a teendő, mi lehet a hiba, közölték, potméter cserével orvosolni tudják a hibát. Nos úgy gondoltam nem költenék rá, és felhívtam mad1-et, elmondtam a tapasztaltakat, és kértem a garanciát. Erre az volt a felelet, h. a pénzt elköltötte RAM-ra, és külömben is, ő csak arra vállalt garanciát, h. ha egyáltalán nem működne az eszköz. És egyébként is, az nem is hiba, minden jó. Csak azt nem értem, akkor a szervíz miért javítaná. Tehát a lényeg, nem tartja a szavát, ezért mindenkit figyelmeztetnék aki nem ismeri személyesen, tartsa távol magát tőle és a termékeitől, bosszúságtól kíméli meg magát.

(#2642) Max3l válasza #19103744 (#2641) üzenetére


Max3l
tag

Ez igen nagy szégyen egy Senior tagtól :(((

A munka az nem farok, így effektíve állhat napokig is

(#2643) HERR Z


HERR Z
veterán

Mr Omegaadatlap
Jár neki a szép fekete pont
ír egy sms-t kell proci
írtam h van
hív hogy jön
ok
hív hogy nincs nála ennyi pénz 800ft híja van de fordul és elhozza
mondok ok legyen
prociért eljött mondja megint hogy jön
ok

ez volt 20-a körül most meg 30
Nem a 800ft a lényeg hanem hogy segget csinált a szájából
Utánna még írt sms-t hogy kellene vinya, írtam hogy della? és fatálisan véletlenül nem válaszolt
nemtom milyen eladó, de az sztem már egy szint, ha valaki vevőként is cigány
Debreceni topikba olvasgatva talál az ember még pár cigányságát, szóval igazából járna neki egy tárnyi fekete pötty.....de mind1, azt majd leírja más

[ Szerkesztve ]

(#2644) greatchaos


greatchaos
addikt

Phmegbízhatósági oldal idáig frissítve!

Idén ez az utolsó frissítés, a folytatás 2008-ban is várható. Mindenkinek sikerekben gazdag örömteli boldog új évet kívánok!

(#2645) greatchaos válasza HERR Z (#2643) üzenetére


greatchaos
addikt

ebben az a szomorú, hogy 1795 napos reg... ennyit ér /800 ft-t/ ... ekkora összegnél inkább kifizetem még egyszer, ha esetleg nem jut el vagy valami, nehogymár szó érje a ház elejét..

(#2646) greatchaos


greatchaos
addikt

mostanság kaptam pü-ket azzal kapcsolatban több ízben, hogy régi vitás dolgok megoldódtak, és a feketepontokat söpörjem ki a listából... sztem ez nem járható út, lényeg, hogy ellenőrizhetetlen, hogy ki, mikor, hol mit csinált, nem is érdekel... de ne várja senki, hogy akár x hónappal ezelőtti, vagy még régebbi pontokat törlök/törlünk, mert esetlegesen megoldódott... hogy megoldódott, annak örülök, de egyebet nem tudok tenni...

amennyiben nagy tiltakozás lenne ez ügyben, akkor beszélünk róla...

(#2647) HERR Z válasza greatchaos (#2645) üzenetére


HERR Z
veterán

Na jah, ő a trógerek között is lúzernek számít a 800ft-jával, markastor 15k-val húzott le(azóta nem is járt ph-n...) végülis ha már cigány valaki legyen igényes cigány....
bár omegán röhögök, markastort térden verném bézbólütővel....

(#2648) szem-y


szem-y
csendes tag

kicsit megkésve, de még ebben az évben
szeretnék piros pontot adni Dartimperial-nak,
mert nagyon korrenkt volt
vettem egy vinyó elektronikát,
ami tipusra stimmelt, de mégsem indult el vele
és ezt vissza bizniszeltük pár napon belül
szerintem jár a piros pont

üdv,
szem-y

B.U.É.K. MINDENKINEK!!!

A funkció a Prohardver szervereinek kommunikációs hibája miatt átmenetileg nem elérhető!

(#2649) DeadMeat válasza szem-y (#2648) üzenetére


DeadMeat
veterán

Masik topik ;)

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#2650) szem-y válasza DeadMeat (#2649) üzenetére


szem-y
csendes tag

másik topicba átírva,
piros pöttyösre jelölve :))

szupi lett a karácsonyi ajándék :DDD

A funkció a Prohardver szervereinek kommunikációs hibája miatt átmenetileg nem elérhető!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.