Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3851) greatchaos válasza magi20 (#3850) üzenetére


greatchaos
addikt

én, saját magam igazolására közzétenném, természetesen, a nem publikus rész kitakarva, mert ahhoz senkinek semmi köze. de nem csámcsognának rajtad, lehet, már ezért is megérné. de tégy belátásod szerint. az, hogy kamu kép, semmivel sem nehezebb, mint az eredeti... akkor meg minek? - ebben a tényleges, és direkt átverést vélem felfedezni, de mint kívülálló, ez a saját véleményem... rendeződjön a dolgod!

(#3852) pink75 válasza magi20 (#3848) üzenetére


pink75
aktív tag

persze, hogy jó lehet, már nem tudom, merre jár:)
de nem erről van most szó itt, mindegy, megkértél, részemről befejeztem

xxx

(#3853) XaraX válasza magi20 (#3850) üzenetére


XaraX
addikt

Hm,az egész a szavahihetőségről szólt,nem feltétlenül az átverésről.
"szerinted komolyan,érdekel hogy 5-6 ember aki beírt,az mit gondol?"
5-6 ember beír,tényleg nem nagy dolog.
Nem kevés olvassa,aki nem ír.
Megvan a véleménye,már rég tisztázhattad volna magad és pont lenne az ügy végén.
Mellébeszélsz,hordasz össze hetet-havat,kutyát macskát. :)
Nekem sincs semmi közöm a dologhoz,mondhatod nyugodtan,véleményem van,mint az összes Ph.-snak,aki ezt olvasta eddig....

(#3854) magi20 válasza XaraX (#3853) üzenetére


magi20
senior tag

tudom olvastam már a te véleményeidet már topikokban ;]

Thx a hozzászólást

Deadly Dose--------»DD«`Obi1one´ź---------Fear Combat

(#3855) batmab válasza XaraX (#3853) üzenetére


batmab
senior tag

hm...pontként?esetleg?a végére... :R

2009.08.24 leányom, Kiara. Már 118cm, és >21kg.. :D Fontos! utánvéttel még anyámtól sem vásárolok...

(#3856) XaraX válasza magi20 (#3854) üzenetére


XaraX
addikt

Na,most azért megleptél. :U :F
Ritkán szólok hozzá ilyen ügyekhez,azt hiszem,viszont olvasni olvasom öket. :)
Hm,tényleg nem tudom,mire gondolsz......
Mindegy,nem bántani akartalak,szerintem ez lejött neked is.
Nem mondom,hogy szívesen. :(

(#3857) XaraX válasza batmab (#3855) üzenetére


XaraX
addikt

Hm,a pont az inkább kérdőjel,de hát ez van.

(#3858) RockHaRD


RockHaRD
addikt

magi20-szal msn-en megbeszéltünk minden köztünk lévő nézeteltérést, szóval innentől részemről a vita le van zárva. Sry mindenkitől, akinek ezt a balhét kellett olvasnia
:R:R:R

(#3859) magi20 válasza RockHaRD (#3858) üzenetére


magi20
senior tag

Így van.----------nyugtázva.----------- :K

Deadly Dose--------»DD«`Obi1one´ź---------Fear Combat

(#3860) old gray


old gray
addikt

Akkor végre peace. :))

Néha, mikor benézek ide játszótér-feelingem van. :DDD

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#3861) csuha


csuha
tag

maxgraham kollégával 5.-én msn-en megbeszéltem hogy elad nekem egy Z-board counter strike billentyűzetkiosztást. 7.-én rákérdeztem, újra elkérte a cimem. 11.-én írtam neki privit, nem válaszolt. 12.-én írtam neki kettőt is, mire nagy nehezen visszaírt, hogy elromlott a billentyű-kiosztás, szervízben van... hát könyörgöm, ne nézzék már az embert hülyének!Előtte még azt mondta, nincs ilyen billentyűzete, nem tudja használni. "eladja" és utána döbben rá, hogy rossz. Nevetséges. Ha meg nem akarja eladni miért nem mondja és kész, nem fogom leharapni a fejét :))

http://prohardver.hu/apro/ideazon_zboard_counter_strike_billentyukiosztas/hsz_1-200.html

Ennyi.

[ Szerkesztve ]

Ez van... de nekem több kell, ez van... hát tegyél érte...

(#3862) Kevo


Kevo
tag

Mikor hallotam, mi folyik itt...hát..komolyan modnom, el sem akartam hinni :(

Magi20-at ismerem régóta, hogy korrektnek tartom-e, vagy sem, azt most nem fejteném ki, nem erről akarok szólni (röviden annyit, hogy megbízható, jó srác, nem csak, mint üzletfél, hanem emberileg is, ami sokkal fontosabb), DE!!!...lenne néhány hozzáfűzni valóm ahhoz, ami itt folyt(ik):

1.) személyeskedésnek helye nincs, rokonok, barátok, barátnő, stb. KIZÁRVA, ha valami nem tetszik valakinek, szíve joga ennek hangot adni, de kultúráltan, észérvekkel alátámasztva, nem szidkozódva, anyázva. Még ha adott estben jogos is, akkor is mindennek megvan a maga módja

2.) ne várjátok el senkitől, hogy belinkelje a banki tranzakcióit: ez magánügy, senkinek, semmi köze hozzá, én sem linkelném be, sőt, senkinek sem mutatnám meg, pláne ország-világnak és ezzel talán nem vagyok egyedül

3.) a vitát sztem ITT zárjátok le, előrébb nem juttok, csak rosszabb lesz, az pedig senkinek sem jó, ebben szerintem egyetértünk

4.) olyanok NE szóljanak bele a vitába, akik nem ismerik személyesen legalább az egyik felet, ill. nem ismerik behatóan a konfliktus tárgyát képező esetet: aki csak a balhét keresi (elhangzott nem egyszer a ( "panem et circenses" ), az kérem, nem postoljon feleslegesen, pusztán a lázítás végett. Ha más problémáiban, vitájában leli örömét, ám legyen, ez Őt minősíti, de mindezt kommentár nélkül tegye, ha kérhetném (talán nem csak a magam nevében szólok)

Végezetül nem posztom sem az okoskodás, sem a békéltetés, de kérek mindenkit: legyetek felnőttek, remélhetőleg itt senki sem gyerek és pláne nem ostoba. Az érintettek üljenek össze, beszéljék meg a dolgot, így talán dűlőre jutnak, de az értelmetlen vagdalkozás (mert ami itt folyik az minden, csak nem kultúrált eszmecsere) nem vezet sehová és ahelyett, hogy megoldás születne, csak elszabadulnak az indulatok és a diskurzus anarchiába torkollik...kinek hiányzik ez? Ugye senkinek.

Zárszóként annyi, hogy kívánom, mielőbb tegyetek pontot a dolog végére, nehogy olyasmit tegyen/mondjon valaki, amit esetleg később megbánna.

Üdv

Kevo

(#3863) csuha válasza Kevo (#3862) üzenetére


csuha
tag

elmehetnél moderátornak :P

Ez van... de nekem több kell, ez van... hát tegyél érte...

(#3864) RockHaRD válasza Kevo (#3862) üzenetére


RockHaRD
addikt

de most nem értem mit pattogsz, amikor már leirtuk mindketten, hogy le zártul :F

(#3865) Kevo válasza csuha (#3863) üzenetére


Kevo
tag

:D

u.i.: látom, megoldódott a dolog...ennek szívből örülök :K

Jó8 mindenkinek! :)

G^zC^mp€r: "de most nem értem mit pattogsz" - na, itt nyilvánul meg az alapvető különbség közted, és köztem :(

[ Szerkesztve ]

(#3866) shteer válasza RockHaRD (#3864) üzenetére


shteer
titán

mind3-an :D

..szerintem jónak tűnik

(#3867) Anthony28


Anthony28
őstag

Ettől az embertől pedig ne vegyetek procit!! :((( [link]
[link]

Vettem tőle egy tálcás új E8200-öt 39,2K-ért hétfőn du.16h-kor.Átvételnél kaptam számlát, majd mondta ha 3 napon belül gond van szóljak.Még dumáltunk egy kicsit hogy ez milyen jó ár, és mennyire keresik, majd hazavittem a procit, este felé betettem, elindítottam alapban,minden auto-n ahogy kell....Vista boot-nál kék halál. :F Mentés vissza ghost-ol hátha az a gond...megint boot megint kék halál.Ha nincs más akkor gondoltam egy telepítés megoldja...vista telepítés szintén kék halál.3x-4x próbáltam de hiába.Ezután jött az XP telepítés ami viszont hibátlanul felment! :Y Mi több még a tuning is működött XP alatt, bár nem sikerült sehogy sem stabillá tennem, ami kicsit fura volt és szokatlan az eddig látott E8200 tuningpotenciáljához képest.Egy jó pár órát szarakodtam vele, de sehogy se ment.Én Bios hibára gyanakodtam, ill. hogy a Premium lapom nem szereti a wolfokat.Proci kiszed, E6850 visszarak.21h magasságában hívtam az eladót de nem vette fel.Másnap 10h-kor felkelés után egyből csörögtem neki hogy nincs fél napos a tálcás proci, és lekötelezne ha visszavenné tőlem mivel, az alaplapomba nem megy és kék halállal elszáll a Vista telepítő.Mondtam neki hogy nem tehetek róla, hülye a szitu mert szerintem a proci jó csak a P5K Premium vagy a BIOS-a valamiért nem kultiválja.Érveltem azzal is hogy visszaviszem és mivel tálcás és nincs 1 napos, bárki másnak el tudja majd adni kár nem fogja érni, főleg hogy eladásnál ecsetelte milyen ritka és nehéz beszerezni még a 8200-öt.Őt ez nem hatotta meg, meggyanúsított hogy "persze biztos nem megy annyit amennyit szeretném és ez így nem működik hogy visszaadja a pénzt, és hogy probálgatom a procikat...ez nála nem megy" kikértem magamnak a gyanusítást, mondtam neki hogy problémám van, és nem erről van szó.Azt mondta vigyem vissza és ha alap mhz-en nem működik a nagykerben akkor adnak egy másikat.Mondtam neki hogy másik lapban valószínű menne csak az enyémmel csinálja.Következő válasz:" Oké akkor add el te nem az én dolgom én csak hibás terméket veszek vissza". Ez volt a ma délelőtti telefon beszélgetés...kicsit el voltam kenődve, és jól rajtam fog maradni.Végülis eladtam -1,2k buktam, amit lexarok, de legalább most van egy E8400-em ami hibátlan egyenlőre és az a mentett Vista-t használom ami az E8200-vel nem búútolt, igaz ezzel még nem próbáltam telepíteni, de gondolom az se lesz probléma.Ezt az embert pedig (balbla) messzire kerüljétek ha üzletről van szó! :( :( :(((

Call Of Juarez teszt ATI 3870 X2-vel ! Irány a logout-om... :-)

(#3868) Mendax válasza Anthony28 (#3867) üzenetére


Mendax
tag

:Y pedig pont ma nézegettem
(de szerencsére az enyém már megvan és nem tőle :C )
de jó hogy írtál és mások talán nem esnek ebbe a hibába amibe sajnálatos módon beleestél
minden elismerésem :R

üdv: mendax!

(#3869) RockHaRD válasza Kevo (#3865) üzenetére


RockHaRD
addikt

jaja :K én visszaolvasok, te nem ;)

(#3870) mark75 válasza Kevo (#3862) üzenetére


mark75
senior tag

szerintem nem te fogod eldönteni hogy ki mit irjon a másikrol. :(
mi vagy te,valami biro féle? :D

(#3871) sasa311 válasza Anthony28 (#3867) üzenetére


sasa311
veterán

Már nem azért, de szvsz igaza volt.

Miért is kéne visszavennie egy tökéletesen működő procit garanciába? Mert a te lapod szar?
Aztán meg ha el akarja adni "újként" akkor a következő vevő írna ide, hogy újként vette, de látszik rajta, hogy már volt gépbe.

Hibás termékre vonatkozik mindenhol a garancia, amit ha jól értek fel is ajánlott, hogy kipróbáljátok és ha tényleg hibás akkor cseréli.

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#3872) blueMerle válasza Anthony28 (#3867) üzenetére


blueMerle
veterán

Tudod akkor meg azt verné átt, akinek a Te procid újként eladná. Teljesen mindegy hogy te 1 napig vagy 1 percig használtad, Használt termék.

Mikor boltos voltam, és hozzám is hozták vissza hogy eznemjó aznemjó, és speciel az adott terméket NEM TUDTAM becserélni másra, mert nem volt olyan, és ott verték az asztalt hogy "deapénztvisszazonnal" akkor bizony nálam is elszakadt a cérna. nem fogták fel hogy a szétbarmolt csomagolást nem adhatom el újként mert senki sem veszi meg + nem igazán lenne etikus.
És ami végképp kiakasztott:
Azt mondta vigyem vissza és ha alap mhz-en nem működik a nagykerben akkor adnak egy másikat
Ergo felajánlott egy cserét a nagykeren keresztul, akkor meg MI A BAJOD? :W

Szarrágás az egész, nálad csak arról szól a dolog hogy besározd az eladót. :(((

Én kifejezetten kiállok az eladó mellett, és remélem ezvégett semmilyen feketepontot nem fog kapni, viszont a Te szavahihetöséged nálam egyenlö a nullával :U

Bluemerle, ne flamelj!

[ Módosította: Kalandor ]

(#3873) magi20 válasza Anthony28 (#3867) üzenetére


magi20
senior tag

Ha nem kötöttétek ki az inkompatibilitási hibát,hogy ez esetben vegye vissza akkor tényleg neki van igaza.

Pl: amiket most én árulok,meg árultam is kb már 20 db notiramot,na ott is vannak cifradolgok ugyebár. de mivel újak,és csak 3 hét garit adok rájuk,vagy 1 hónapot,és az eladó nem kérte hogy ez benne legyen az adás vételben,akkor szerintem én sem venném vissza.

egyszer vettem egy 6300-at,mert annyira be voltam izgulva rá.
a 6300 nem ment a lapomban csak kb 2700-at a q6600-amat meg össze vissza húzhatom.-ugyanabban a lapban.

és mit mondtam volna az eladónak?---hát nem megy 3200-at amikor ő küldött screent,hogy nála ment.

Deadly Dose--------»DD«`Obi1one´ź---------Fear Combat

(#3874) Mr-Pamacs válasza Kevo (#3862) üzenetére


Mr-Pamacs
senior tag

A 4. pontodra reagálnék:
Ha nem szólhatunk bele ismeretlenül,elfogulatlanul akkor minek a topic? A két fél elvitázna,amelyik harciasabbgyőzne vagy amelyik megunja abbahagyja és lesz.rja a másikat.
Épp azért van a topic hogy az ilyen bajos dolgokat megbeszéljék, ugy hogy kívülállók döntenek helyettük,a leírtak és bizonyítékok alapján.
Magi20:Sztem akkor is tedd fel a screent (akár csak azt a részét ami fontos vagy erősen kitakarva a többit,vagy ha páran már megézték aztán törölheted is pl egy sima ingyenes szerverről),met így függőben marad a szavahihetőséged és ez nem tesz jót az üzletednek.

(#3875) Anthony28 válasza blueMerle (#3872) üzenetére


Anthony28
őstag

************** :((( :( Nem nektek szólt a levelem...hanem azoknak akik procit akarnak venni. ************************ Mert érdekes módon aki idáig olvasta csak hárman adtok igazat neki 20 ellenében.Nem fura? :U :(

Tálcás procinál megbontott csomagolás....hmmm. :B Inkompatibilitás? Ki mondta? Feltételezés volt...ami közel sem biztos hogy úgy van, mert az E8400 érdekes módon tökéletesen müxik nem hogy alap mhz-en hanem 4300 környékén és még 1db kék halált se dobott...

EU-s törvény hogy 3 napon belül köteles a terméket azonnal kérdezés nélkül cserélni,vagy levásárolni a termék árát, illetve a pénzt is visszaadni ha bármi aggályom merül fel a levásárlással kapcsolatban!Erre törvény kötelezi!Csak van aki ezeket nem tartja be! Vagy ha nem tartja be akkor köteleles lett volna közölni a proci eladása előtt hogy nála így működik. :W :W

Az pedig a másik hogy egy ilyen kis **********, aki miután elmondom a problémámat meggyanusít hogy biztos nem megy úgy a tuning azért vinném vissza....De ha netán felhív ezt neki is elmondom.Honnan ***************** veszi a bátorságot hogy bevádol? Semmilyen lehetőséget nem ajánlott fel! Azt hogy nagyker. meg bevizsgálás, és ha rossz akkor csere...hol ebben a 3 napos extra garancia ahol ugye a vásárló jogai erősebbek mint a 3 napon túli garanciaidőben?? Mondta volna at hogy hozd vissza visszaveszem 37-38k-ért, bár ez se lett volna korrekt de egy fokkal jobb...mert a proci elvileg működik.Valószínű egyébként belementem volna, mint ahogy bele is mentem egy KORREKTEBB bazárossal.
Szóval ha ti az ő véleményén vagytok...akkor inkább nem magyarázok tovább.Ezt igazából nem is nektek írtam, hanem azoknak akiket az érvelésetek elbizonytalanított...ami 20-ból kb. 1 ember, mert 19 egyetért velem. :P :K

személyeskedés, flame - egy nap ban

[ Módosította: Kalandor ]

Call Of Juarez teszt ATI 3870 X2-vel ! Irány a logout-om... :-)

(#3876) RockHaRD válasza Anthony28 (#3875) üzenetére


RockHaRD
addikt

a szöveged tartalmával nincs gond, és ez alapján neked adnék igazat, viszont a megfogalmazásodon van még mit javítani szerintem. :U

ez olyan mintha pl én most nem ezt írtam volna hanem azt, hogy "Vegyél vissza az arcodbol egy picit" ;)

[ Szerkesztve ]

(#3877) Gorneck válasza Anthony28 (#3875) üzenetére


Gorneck
titán

Kérdés...akinek eladtad ott müxik a proci jól?!

Gorneck#1239

(#3878) blueMerle válasza Anthony28 (#3875) üzenetére


blueMerle
veterán

NEM TÉGD véleményeztelek, annyit írtam hogy a szememben megdölt a szavihehtöséged. Viszont Te rám nézve írtál gorombaságokat, sértéseket, ezt garantáltan nem hagyom annyiban :(((

(#3879) rup1u5 válasza RockHaRD (#3876) üzenetére


rup1u5
nagyúr

"ez olyan mintha pl én most nem ezt írtam volna hanem azt, hogy "Vegyél vissza az arcodbol egy picit""

inkább mintha azt írtad volna hogy *************** , vagy "szűljél sünt!"

konkrét részletek ismerete nélkül inkább nem mondanám, hogy vevőnek vagy eladónak van igaza, mert ez annál összetetebb. tény hogy primitív emberekkel jobb nem üzletelni. legyen az akár eladó, akár vevő. ugy néz ki jelen esetben két hasonló kvalitású egyén talált egymásra.

[ Módosította: Kalandor ]

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#3880) Anthony28 válasza RockHaRD (#3876) üzenetére


Anthony28
őstag

A szövegem olyan amilyen mert "máshonnan jöttem" a lényegét pedig amint látom felfogtad. :K ;) Nem arcoskodás csak nekem ilyen a stílusom.Ami nem tetszik oda helyettesíts be más szót! :DDD :DDD

Call Of Juarez teszt ATI 3870 X2-vel ! Irány a logout-om... :-)

(#3882) sasa311 válasza Anthony28 (#3875) üzenetére


sasa311
veterán

És a vastag betűvel kiemelt részt milyen rosszul tudod MERT NEM ÍGY VAN!

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#3883) bigdigit válasza sasa311 (#3882) üzenetére


bigdigit
addikt

tényleg rosszul tudja.a 3 napos visszamacera már megszünt és még a nagy asus is lefossa az union kívül belül az inkompatibilitás esetét.ha erről lenne szó....

(#3884) True válasza Anthony28 (#3867) üzenetére


True
aktív tag

Egy jó pár órát szarakodtam vele, de sehogy se ment.Én Bios hibára gyanakodtam

Anno én is jártam igy, a mostani P4-emmel, vettem bele egy 3,4-es prockót, és bekapcsolásnál eleinte csak fekete kép, majd nagynehezen kiirta, hogy bios elveszett, kéri a telepítőlemezét...
Nah mondom Pfff... 1.004-es Bios volt rajta gyárilag, az alaplapi lemezen meg 1.001-es viszont ahogy azt ráflashelte, ment is minden mint a karikacsapás...
Azóta 1.009-t használok, és semmi gondom vele, a mai napig viszont érthetetlen, hogy az alap Biosnál frissebbel, mi a nyavajáért nem akart indúlni...

Nem véleményeztem ezzel úgy érzem semmit, csak tapasztalatot osztottam meg!
Aki ettől eltérően gondolja, téved!!! További kellemes napot mindenkinek! :R

[ Szerkesztve ]

Nem postázok még mutteromnak sem... Telószám az adataimnál volt, amíg az új PH láthatatlanná nem tette...... ja a mágnesmotort, csak ráadásnak csináltam...

(#3885) sasa311 válasza Anthony28 (#3875) üzenetére


sasa311
veterán

Ez még csak eszembe jutott csak dolgoznom kellett...
Szóval

ad1: Elfogadod, hogy nem a proci rossz, hanem inkompatibilis a lapoddal.
Ebben az esetben nem tudom mit vársz, szó sincs garanciális ügyintézésről.

ad2:
Inkompatibilitás? Ki mondta? Feltételezés volt...
Ja hogy talán mégse? Akkor viszont
- miért nem vitted vissza kipróbálni?
- Felettébb korrekt viselkedés mintapéldája, hogy abba se vagy biztos, hogy a te lapod rossz-e vagy a proci, de azért már eladtad.

a 3 napos mókát meg verd ki a fejedből, mert ilyesmiről szó sincs.

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#3886) balbla válasza Anthony28 (#3867) üzenetére


balbla
tag

Szia!

Ide is beteszem azt a választ amit a procis topikba:

Ha már meglettem szólítva akkor elmondom az én verziómat is. Azzal hívtál fel, hogy a vista installálás közben kiakad és szerinted a proci a hibás. Én ha jól emlékszem azonnal felajánlottam, hogy hozd vissza és a nagyker ha valóban a proci a hibás cseréli még aznap.
Ez sajnos neked nem felelt meg, azt kérted hogy csak úgy visszahozod és ajam vissza a pénzt a procit meg adjam el valaki másnak. Ezen a ponton egy kicsit elbizonytalanodtam, hogy valóban a proci a hibás. Szerintem a proci nem hozta azt a tuningpotenciált amit vártál tőle és ezért vissza akartad adni az eladónak.

Nem tudom mi lett a proci további sorsa, de ha annak akinek eladtad hibás, természetesen a számlával és a garanciapapírral a gari él rá. Ha esetleg hibás és még ma 16:30 ig jelzi akkor természetesen a 3 napos csere is él.
Azt nem tudom, hogy hol olvastad egyébként, hogy a kereskedőnek akkor is vissza kell vennie az árut mit már megvettél, ha egyébként műszaki problémája nincs. Ajánlom figyelmedbe az FVF honlapját.

Sajnálom, ha neked csalódást okoztam, de szerencsére vannak még itt a ph-n olyanok akik valóban meg akarnak venni egy cuccot és nem csak a kipróbálás idejére. Remélem elég sok elégedett vevőm van akik tudják, hogy minden esetben korrekt voltam és az áraim is elég jók.

Egyébként nem tudom, hogy akinek eladtad a procit azzal például közölted-e, hogy nálad nem működött. A másik procit amit a tied után hoztam el Csabapici kolléga használja nagy megelégedéssel. Az FPOja ugyanaz volt mint a tiednek.

Ha valami működik ne piszkáld!!!

(#3887) balbla válasza Anthony28 (#3875) üzenetére


balbla
tag

Bocs, de mielőtt tudatlanul vádaskodsz ajánlom figyelmedbe az FVF honlapját. Ott pontosan megtudhatod azt, ha a termékkel egyébként műszaki probléma nem áll fenn akkor a kereskedőnek nem kötelessége az árút visszavenni.

Idézem:
Az ünnepek után előfordul, hogy olyan termék is szerepel az ajándékok között, amelyből már
több is van, vagy egyszerűen csak nem tetszik, a fogyasztó ezért szeretné visszacserélni.
Fontos tudni, hogy a hibátlan terméket a kereskedő sem kicserélni, sem visszavenni
nem köteles

[link]

Ha valami működik ne piszkáld!!!

(#3888) blueMerle válasza balbla (#3886) üzenetére


blueMerle
veterán

Abszolut korrekt eladónak tunsz :R

(#3889) balbla válasza blueMerle (#3888) üzenetére


balbla
tag

Köszönöm :R

Ha valami működik ne piszkáld!!!

(#3890) old gray


old gray
addikt

V.melyik modi megint mellé nyúlt, zárva volt a topic egy ideig... :P :DDD

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#3891) RockHaRD válasza old gray (#3890) üzenetére


RockHaRD
addikt

nem biztos, hogy az ő hibájuk. a RIOS is szokott anyázni :K

(#3892) old gray válasza RockHaRD (#3891) üzenetére


old gray
addikt

De biztos! Zárva volt a topic, ill. a kedvencekben "át volt húzva". ;)

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#3893) batmab válasza old gray (#3892) üzenetére


batmab
senior tag

át bizony.... :K

2009.08.24 leányom, Kiara. Már 118cm, és >21kg.. :D Fontos! utánvéttel még anyámtól sem vásárolok...

(#3894) aneda válasza balbla (#3887) üzenetére


aneda
aktív tag

Szerencsére azért ezt megteszik, legalább is a Metro-ban, és a MM-ben biztosan.
Persze ott nem is olyan árak vannak mint itt! :)

Az oroszok már a spájzban vannak!

(#3895) Csabipici válasza balbla (#3886) üzenetére


Csabipici
aktív tag

Nálam tényleg tökéletesen működik az én E8200-as procim.
3200-on ( 8x400MHz a 800-as RAM-jaimhoz ideális) simán megy. A végét nem néztem, nem is érdekel. Nekem ez bőven elég...
Szerény véleményem szerint: Balbla korrekt eladó és ebben az esetben is korrektül járt el. :K

(#3896) Johnny


Johnny
senior tag

"E8400 érdekes módon tökéletesen müxik nem hogy alap mhz-en hanem 4300 környékén és még 1db kék halált se dobott..."

Ebből nekem az jött le, hogy Blabla nem alaptalanul gondolta, hogy a tuninggal nem voltál elégedett. Szerintem korrektül állt a dologhoz.

(#3897) Anthony28 válasza aneda (#3894) üzenetére


Anthony28
őstag

Én akivel találkozrtam és üzleteltem mindenki megtette.Blablát kivéve.Sorolhatom ide kiemelten Gianni-t,Brekk-et,Ősember-t,Bluefish-t és még sokakat.Nem csak a MM,Mertro és a Auchan-nek jó a garija, hanem itt nagyon sokaknak a PH-n akik közé hablabla nem tatozik. Persze megteheti amit csinált, mert egyéb esetben a dolgok másképp alakultak volna...csak hogy a kételyeket eloszlassam még1x. A procival XP-t tudtam telepíteni.Működött és jó tuningpotenciálról tett tanubizonyságot.De mivel Vista-t használok ezzel kitörölhetem ha a Vista telepítő alap 2,66ghz-n is kék halálozott....lehet több inkompatibilitást és hibás alkatrészt láttam az évek folyamán mint hablabla, ezért kételkedem a hozzáértésében és az üzleti érzékében.Én felhívtam még aznap 21h magaságában azaz eladás után 5 órával..csak nem vette fel, biztos már mélyen aludt.Ezért már csak másnap délelőtt tudtam elérni.Az pedig ha visszaviszem és egyből kapok egy másikat és az se lett volna jó Vista alatt, akkor egyértelmű lett volna a dolog hogy nem a proci a ludas.E helyett fel lett ajánlva hogy Ő elviszi kicsrélteti majd odaadja még aznap....ez kereskedői hozzáállás?Elmegy érte....ez oké.Hazajövök.Majd megint visszaviszem és hazajövök.Majd megint elmegyek az újért, vagy ha inkompatibilitás akkor a régiért, és megint hazajövök. Ezt a korrekt hozzáállást tapsoljuk meg! :C Persze végülis nem neki van benzinköltsége, és ideje a dologban.A helyett hogy adott volna a kezembe egy másikat bennem jó szájízt hagyva, és ő meg megnézi leteszteli és ha nincs gond vele, eladja másnak a tálcás procit.De ha már a korrektségnél tartunk, és a vádaskodásnál hogy nem volt jól tuningolható és ezért akartam visszakérni a pénzt, vagy azonnali cserét.Még1x leírom ez üzlet amibe pénzt kell befektetni.Hányszor lesz olyan a jövőben hogy bárki innen rendel valamit tőle és nem megy érte, lemondja és rajta marad? Azzal mi lesz?Kinyírja és visszaviszi mert nincs elég pénze tárolni, és készletet tartani?A bazárosok is nem egy ilyen szitut megéltek már, de viszont van tőkéjük...és nem amatőrök,ergo eladják másnak, pár nappal később.
Az én véleményem az az bármit is mond hablabla hogy ez a proci már volt gépben és ki lett próbálva, mert más okokra nem tudok gyanakodni miért nem cserélte egyből.Mert ugye a tálcás darabokkal könnyű okoskodni, de én voltam a fax, hogy ilyen tálcás darabra repültem rá.Tehát vádaskodni énn is tudok, mert bizonyítani nem tudja az ellenkezőjét mint ahogy az ő vádaskodásának az ellenkezőjét én sem.

Call Of Juarez teszt ATI 3870 X2-vel ! Irány a logout-om... :-)

(#3898) Speed® válasza Anthony28 (#3897) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Igazán lenyugodhatnál végre. Irracionális elvárásaid vannak.
A nevét pedig leírhatnád rendesen, minimális tisztelet jár :U

(#3899) Anthony28 válasza Johnny (#3896) üzenetére


Anthony28
őstag

Johnny: Ezt csak azért írtam mint példát, nem a mhz-et kiemelve ebből, hogy azonos tipus az az C2D Wolfdale mind a kettő, az egyik megy a gépemben a másik meg Vista alatt nem, pedig elvileg a különbség csak annyi 2,66ghz és 3ghz.Miért lehet igaz az állításom? Mert egyrészt minden 8200 tudja a 4ghz-et ami bőven elég és az ára is megfelelő 40k-ért.Másrészt pedig ha a tuning lett volna mindenek előtt nem hablablától veszek tálcásat hanem mástól, kidobok neki +3k-t és megmondom neki nézzen meg 10 tálcásat és a legjobbat viszem.Ez lett volna ha tuti ha a tuning a fontos, de nem ez volt, tudtam hogy 4ghz körül fog menni az E8200 is.Meg lehet osztani szorozni...50k box-os E8400 4,2-4,3ghz.Vagy 40K boxos E8200 ami 4ghz. Az első verzió annyira nem éri meg számításaim szerint.Egyébként pedig quadot vettem volna 42k-ért, de 1 órával az üzlet előtt felhívott egy bolt hogy az 1 hónapja leadott rendelésem....az E8400 megérkezett és kell e.Ezért lett E8400-em, meg azért mert szereztem rá vevőt 1k-val olcsóbban ha esetleg nem lenne jó nálam ez se.Bebiztosítottam magam, sőt még a quados srácot se mondtam le még 1 napig mert mondtam neki nem biztos hogy marad az E8400 ha a Vistával ez is kék halálozik.

Call Of Juarez teszt ATI 3870 X2-vel ! Irány a logout-om... :-)

(#3900) Picco válasza Anthony28 (#3897) üzenetére


Picco
addikt

ilyen elvarasokkal menj es vedd meg boltban a cuccaidat...mit gondolsz itt miert kapod meg olcsobban?
szerintem hatarozottan nincs igazad, mivel felajanlotta a cseret is szvsz inkabb csondben meg kellene hunyaszkodnod.....nem csinalni a fesztivalt.

mod: tajekoztattad a vevot hogy nalad milyen problemak voltak?

[ Szerkesztve ]

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.