Hirdetés

2024. május 29., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2851) Speed® válasza zsigee (#2849) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Csak úgy kíváncsiságból, megosztanál egy képet az elhajlott lábakról?

Nálam volt olyan, hogy postán kapott procinak 14 lába volt elhajolgatva.
Nagyító + tű és negyed óra alatt rendbehoztam. Igaz, egy 2ks P3 volt.
De ha a forrpont sértetlen, még a letört lábak sem jelentenek halált.
A fórumon tevékenykedő helkis bármikor vállaja a javítást ilyenekre.

(#2852) greatchaos válasza Speed® (#2851) üzenetére


greatchaos
addikt

visszaküldte, sztem nincs kép...

(#2853) gban válasza Speed® (#2851) üzenetére


gban
Közösségépítő

Én is kaptam már lábhiámyos 754es procit ('hát csak úgy elhajlott, oszt megpróbátuk visszahajlítanyi, de nem letörtek?!'), egy halott 478asról tettem át párat, észre sem lehetett venni. Egyszer meg a gyerek levert egy 939est, ott sem 200 alatt hajlott el láb, mégis jó lett. Szóval egy szó mint száz, én tuti visszahajtogattam volna, viszont az is igaz hogy akinek ez nem magától értetődő beavatkozás, az lehet hogy több kárt csinál mint hasznot.

Postázást nem vállalok.

(#2854) zsigee válasza Speed® (#2851) üzenetére


zsigee
tag

Íme a kép újra, másik PH! -s fórumon is fel lett már téve.
Azonnal lefényképeztem, amint megláttam:
[link]

Nem a mennyiség, és a minőség a fontos, hanem hogy sok legyen és jó!

(#2855) zsigee válasza gban (#2853) üzenetére


zsigee
tag

Kb ahogy mondod...Lehet, hogy meg tudnám én is csinálni, annyira nem vagyok "béna" vagy mi, de a megállapodás egy hibátlan procira vonatkozott!
Én a kézhezvételtől számítva kb 14órán belül visszaküldtem a delikvensnek, mert ebben egyeztünk meg, (sms, illetve privi itt).
Plussz, egy hét gari volt az egyezségben is...
Mivel kibontás után ilyen volt, a gépnek meg sem "mutattam"...
Pedig csak a Sempronomat akartam kicserélni...
:O

Nem a mennyiség, és a minőség a fontos, hanem hogy sok legyen és jó!

(#2856) greatchaos válasza zsigee (#2854) üzenetére


greatchaos
addikt

lehet nekem rossz a szemem, de ezek a lábak fekszenek... ez szinte biztos szándékos sérülés. szinte biztos, hogy elpattant volna a forszem, mikor visszahajlítod

(#2857) greatchaos válasza gban (#2853) üzenetére


greatchaos
addikt

én rendszeresen veszek bohapiaci áron hiányos lábú procit, néhány száz forintért... rendszeresen visszpakolászom a lábaikat...

(#2858) zsigee válasza greatchaos (#2856) üzenetére


zsigee
tag

Hát igen, erről beszélek én is, csak még nem mondtam ki szó szerint...
Égne a pofám, ha ennyire bal*@sz lennék, nemhogy még piacra is dobjam...
És ez bizony 6,5k-mat bánta! Pedig kértem képet is, de az valahogy nem érkezett meg...

Nem a mennyiség, és a minőség a fontos, hanem hogy sok legyen és jó!

(#2859) blueMerle válasza Silenzio (#2832) üzenetére


blueMerle
veterán

Természetesen egy utolsó görény ez az ember aki átvert, és igazából nem is töled, hanem úgy általában kérdezem:
- a garancia mint olyan, az egyáltalán nem fontos? Mert ugye az egyértelmu hogy ezekhez a cuccokhoz valódi gari az lehetetlenség.
- nem érné meg jobban egy kicsit spórolni és rendesen, üzletben megvenni a cuccost, minthogy ilyen szarházi alakokkal megy a seft, aztán ez a vége?

Talán ha eddig 3 dolgot vásároltam használtan...egyszeruen azért, mert nem engedhetem meg magamnak, hogy esetleg neadjisten egy bóvli, selejtes, hibás cuccot vegyek, és akkor az a pénz is a kárba vész. Inkább spórolok és megveszem vadonatújan, igaz drágábban, de teljes értéku garival.

Még egy utolsó kérdés:
core2-es, 2 giga ram, 160-as vinyó, mindez 120-ért, és persze van belőle dögivel
Mond, neked még itt sem esett le a dolog hogy ez vagy lopott vagy kamu az egész? :U

(#2860) Superman válasza blueMerle (#2859) üzenetére


Superman
nagyúr

"Még egy utolsó kérdés:
core2-es, 2 giga ram, 160-as vinyó, mindez 120-ért, és persze van belőle dögivel
Mond, neked még itt sem esett le a dolog hogy ez vagy lopott vagy kamu az egész?"

Ha jól értettem, akkor a srác évekig megbízható partner volt, kiszolgálta ismerőseit, vevőkörét, csak most "bolondult meg". Ha valakiről tudom, hogy évekig üzletel megbízhatóan, akkor persze nem ébred fel bennem a gyanakvás...annyira. :D

(#2861) greatchaos válasza blueMerle (#2859) üzenetére


greatchaos
addikt

sok hónap/év garival érdemes lehet megvenni használt terméket, mert jelentősen olcsóbb, mint az új

a felelőtlen utalások miatt annyiszor szóltam már (nem egyedül), de sajnos eredménytelenül...

(#2862) blueMerle válasza Superman (#2860) üzenetére


blueMerle
veterán

Respect ennek a dologonak hogy eddig ennyire megbízható volt, azért is írtam hogy általánosan kérdezem. Viszont akárki akármilyen megbízható is, ilyesmi hogy van dögivel, meg tudok szerezni szöveg bennem azonnal megindítaná a vészcsengöt....vagy....jahogy csak engem érdekel itt hogy honnan származik a cucc?!?! :F :(

greatchaos: természetesen ha egy kifutó cuccról van szó, amit már nem lehet kapni, mégis jó dolog és az embernek szuksége van rá, akkor valóban megértem a használt cuccok vásárlását. Elvégre ezzel foglalkoztam, de pontosan ezért is tudom, miért NEM szabad használt telefont venni pl. ;] :D
Az pedig, hogy valaki egy vadidegen csókának elutal még akár egy fillért is....áh... :U Tudom, ez bizalmi játék, de én bizalmatlan vagyok, és talán ez is a szerencsém

[ Szerkesztve ]

(#2863) Speed® válasza zsigee (#2854) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Hát ha nem féltél volna, ezt fél másodperc alatt kiegyenesíthetted volna..
Kár hogy nem próbáltad meg, feltételezhetően hibátlan volt a proci.
Persze az eladót és a hozzáállását ettől függetlenül elítélem.
Több mint valószínű hogy rendbehozta és eladta másnak.
Az ilyen embert csak addig ütném amíg mozog.. :((

A "Benked ügy"höz csak a döbbenetemet tudom hozzáfűzni :U
Hogy lehet felelőtlenül utalgatni ismeretlennek? +nem ér meg egy 100k értékű hardver egy leutazást és személyes átvételt a futár/posta helyett?
ehh..

[ Szerkesztve ]

(#2864) zsigee válasza Speed® (#2863) üzenetére


zsigee
tag

"Hát ha nem féltél volna, ezt fél másodperc alatt kiegyenesíthetted volna.."

Mint egy másik hozzászólásban olvashatod, ez valószínűleg nem véletlen elhajlás...
Ha egy régi celeron lett volna, ám legyen, nekiesek, de ez számomra nem az a proci volt, amin "gyakorolni" kell.
Most már én is úgy látom, kérhettem volna inkább segítséget, vagy ilyesmi, de nem ezt "rendeltem" és gari pedig volt, elvileg...
Egy biztos, a lényegben egyetértünk, a többi kollégával szintén, ez nem volt fer, és tényleg csak ütni kéne.

Nem a mennyiség, és a minőség a fontos, hanem hogy sok legyen és jó!

(#2865) greatchaos válasza Speed® (#2863) üzenetére


greatchaos
addikt

sztem nem egyenesítette ki, mert akkor már egyenesen küldte volna el is...

(#2866) Speed® válasza greatchaos (#2865) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Lehet épp postázás előtt barmolta el és nem akart bajlódni vele.
Szerintem simán kiegyengette és elpattintotta. Így kell duplázni :)
Rákéne küldeni egy vadállatot hogy lerágja a mocskos kezeit.

(#2867) Mr-Pamacs válasza zsigee (#2864) üzenetére


Mr-Pamacs
senior tag

Sztem ez történt:
Hülye gyerek kivette a procit mert még nem látot ilyet, de olyan bamba volt hogy fordítna rakta vissza és mivel nem tudta betenni a 2 kiálló lábtól így beleerőszakolta és rátette a hűtőt ,majd bekapcsolás után nem akart működni a szerkezet, kivette hát a procit és láss csodát elhajtódott a két lába a procinak, sebaj! keressünk egy balekot és verjük át, itt léptél Te a képbe, ezért nem kaptál Te képet a dologról.

(#2868) Mr-Pamacs válasza pszihó (#2848) üzenetére


Mr-Pamacs
senior tag

18 nap? Lóf*sz, nekem már Gianninál van az alaplapom gariban ma kereken 1 hónapja.Ha kiveszük az ünnepeket még akkor is sok.
Holnap fel is hívom.

[ Szerkesztve ]

(#2869) udi válasza zsigee (#2854) üzenetére


udi
őstag

Hinnye de jó minőségü kép,fél órát nézegettem mire észrevettem a lábakat :DDD :D

Rossz alkatrészek garanciáztatásában,javításában,garanciális problémában tudok segíteni.Ezekben:vga-hdd-táp-ram-cpu-lap-monitor.Priviknél több hetes csuszásban vagyok,sorry.Ezért hivj bátran:06305902749

(#2870) udi válasza Speed® (#2866) üzenetére


udi
őstag

Ez kuulll :DDD :C

Rossz alkatrészek garanciáztatásában,javításában,garanciális problémában tudok segíteni.Ezekben:vga-hdd-táp-ram-cpu-lap-monitor.Priviknél több hetes csuszásban vagyok,sorry.Ezért hivj bátran:06305902749

(#2871) udi válasza Speed® (#2866) üzenetére


udi
őstag

Te inkább erre gondoltál sztem:

Rossz alkatrészek garanciáztatásában,javításában,garanciális problémában tudok segíteni.Ezekben:vga-hdd-táp-ram-cpu-lap-monitor.Priviknél több hetes csuszásban vagyok,sorry.Ezért hivj bátran:06305902749

(#2872) lúzer válasza zsigee (#2854) üzenetére


lúzer
veterán

oké, ez elég csúnya
fura hogy horgas, nem a csomagolásnál hajolt meg

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#2873) lúzer válasza udi (#2871) üzenetére


lúzer
veterán

jesszus ez honnan van! :Y

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#2874) Silenzio válasza blueMerle (#2862) üzenetére


Silenzio
addikt

Természetesen érdekel honnan van. De gondoltam, ha sok van belőle, és csak 2 fajta, nem össze-vissza, nem valami seftelő kis lótolvajokról van szó, a "fű alatt" nem mindig jelenti azt, mint barátném szomorú esetében, akinek a kolesszobájából lopták ki laptopját... És nem volt gyanús, a legrosszabb amit idáig elkövetett ellenem, hogy 1 nappal később hozta az igért dvd-ket. A házunk elé. És persze most se bújkál, ezt ki is kéri magának, csak nem adja vissza a pénzt. Mert nyilván kaszinóban b@ssza el, és valami nagy kaszálásra vár hogy visszaadhassa, nyilván kamatostul :DD. Ha lennék olyan vakmerő mint ő, és annyira patkány, nyilván én is jó taktikának tartanám, csak hát ő egy halott ember. No, nem mert annyira bosszúszomjas lennék, én hivatalos módon rendezem majd az ügyet, de jópáran vannak, akik szerintem nem fogják így letudni...

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#2875) gban válasza zsigee (#2854) üzenetére


gban
Közösségépítő

A képet nézegetve, furcsa hogy csak 2 láb van elgörbülve, a környezete meg tök ép...
Eszembe nem jutott volna hogy fordított betevéstől ilyen lehet, nem feltételezném senkiről hogy ekkora barom hogy így beleerőlteti.
Nekem is valami olyasmi jutna eszembe mit greatnek, hogy szándékosnak tűnik a dolog.
Viszont belegondolva, valóban sanszos hogy rosszul lett betéve, attól hajlott el csak ez a 2 láb, és ennyire, azaz nem mint egy külső behatásnál, simán ferdén (aki már látott ilyet az tudja hogy mire gondolok).
De aki ezt így elsőre levágja, hogy mitől van, az tudhat valamit, esetleg látta is amikor ez történt?! (.....) :F :F :F
Tehát valaki rosszul tette be, az igen sanszos, viszont hogy ki, azt mi nem tudjuk megállapítani (egyik fél se sértődjön meg, de ez az igazság, mert hogy kinek hiszek az egy dolog meg az is hogy valóban úgy van-e).

Postázást nem vállalok.

(#2876) gban válasza greatchaos (#2856) üzenetére


gban
Közösségépítő

Nem sérül ilyenkor sem a forrpont, ha ügyesen, szép lassan csinálod, és ellentartasz neki a tövében, aztán egyre feljebb. :)

[ Szerkesztve ]

Postázást nem vállalok.

(#2877) Johnny válasza gban (#2875) üzenetére


Johnny
senior tag

Szvsz ez a proci rosszul lett betéve és aztán beleerőltetve. Az, hogy ki tette be rosszul kb. sohasem tudjuk meg. Én, ha csak magamból indulok ki, a vevőre gyanakodnék. De ez én vagyok, aki ha megvett egy procit berakja a gépbe, használja, aztán max 1x veszem ki, amikor eladom.

(#2878) udi válasza lúzer (#2873) üzenetére


udi
őstag

Ő a kutyuskám ;]

Rossz alkatrészek garanciáztatásában,javításában,garanciális problémában tudok segíteni.Ezekben:vga-hdd-táp-ram-cpu-lap-monitor.Priviknél több hetes csuszásban vagyok,sorry.Ezért hivj bátran:06305902749

(#2879) udi válasza Johnny (#2877) üzenetére


udi
őstag

Látatlanban nehéz itélkezi...sosem tudjuk meg hogy ki hibázott amig valaki el nem ismeri amire gyakorlatilag 0 az eszély :U

Rossz alkatrészek garanciáztatásában,javításában,garanciális problémában tudok segíteni.Ezekben:vga-hdd-táp-ram-cpu-lap-monitor.Priviknél több hetes csuszásban vagyok,sorry.Ezért hivj bátran:06305902749

(#2880) aneda


aneda
aktív tag

mitbrille kollégának kérnék egy nagy fekete pontot az indexébe! :K
Karácsony előtt vettem tőle egy vinyót, személyesen vettem át a lakásomon, itt ki is próbáltuk, ahol is a HD Sentinel azt mondta rá hogy 99%-os és hogy 1 szektor hibás.
A kolléga szerint eddig semmi baja nem volt, én meg gondoltam 99% az gyakorlatilag teljesen OK.
A biztonság kedvéért kértem rá garit, erre ő felajánlott egy hetet.
Öt nap múlva raknám össze a gépet a karácsony előtti hajtásban, erre a vinyó max. 1Mbyte/sec-el hajlandó másolni, iszonyat visszafogja a gépet, így használhatatlan a technika.
Írok neki privit még aznap hogy nem jó a HDD, erre 4 nap múlva leráz hogy akkor jó volt és hogy ez már nem az ő felelőssége.
További megkeresésre, melyben megemlítem az általa vállalt garit, nem reagál, telefont nem veszi fel.
:F

Az oroszok már a spájzban vannak!

(#2881) Zin válasza aneda (#2880) üzenetére


Zin
senior tag

megkő baxatni azt ennyi ;]

░▒▓█.:Itt a tél! Lassan lehet Core i-zni:.█▓▒░

(#2882) zsigee


zsigee
tag

Először is hi mindenkinek!
Néhány válasz: a kép elvileg 7Mp+makró, jó minőségű, csak az oldal aminek segítségével feltettem nem kezeli a jpeg formátumot, így lett belőle gif... Ha van olyan ötlet, ahol simán jpeg-ben is fel lehet tenni, hát megteszem...

Továbbá, én személyszerint nem láttam még görbe lábú procit, ez előtt, pedig egy-néhánnyal volt dolgom. Sarkazottal már találkoztam (Socket A)-de azok is használhatóak voltak stabilan...de ez most nem téma.
Azt pedig, hogy kinek kell bármit is beismerni, nos, erre nem tudom mit mondjak.
Én leírtam hogyan történt, és szerintem nincs mit "beismerni". Néhány gépet-nem túl sokat-már összeraktam, és tudom mit kell nézni amikor egy procit a helyére tesz az ember. Még jelölések is vannak, a gyengébbek kedvéért!!!, mint amilyen én is voltam, vagy akár vagyok is...
Ha az ember csak egy picit is körültekintő, akkor nem tudja fordítva beletenni.
Sok verzió olvasható fentebb, és mindegyiknek lehet alapja, sajnos nem tudom hogyan történt. Egy biztos, hogy 2007. 10. 29-én visszaküldtem, mert ebben egyeztünk meg 28-án este. ő néhány nappal később jelezte, hogy a lábak egyenesek, a proci "itt feszül a lapban", pénz ezért és ezért ekkor megy... Rendben, gondoltam én, majd 3 hét várakozás után felkerestem, és akkor jött ezzel a mesével, meg ilyen-olyan számítógép boltos haverja 3 lapban is próbálta indítani...mert neki ugye már nincs VGA-ja...

Hát ennyi, azt hiszem nekem kell beismernem, hogy hibáztam. Hibáztam, mert megbíztam egy vadidegen emberben... Azóta csak győri átvétellel foglalkozok a dolgokkal, és ez eddig rendben is megy.

Üdv!

Nem a mennyiség, és a minőség a fontos, hanem hogy sok legyen és jó!

(#2883) gergely.tot válasza Djuree (#1215) üzenetére


gergely.tot
újonc

üdv! engem csak az érdekelne hogy pontosan hol lakik Benked Barnabás (a csaló)
mert te voltál nála a rendőr haveroddal.
:D

(#2884) P00By válasza udi (#2869) üzenetére


P00By
nagyúr

Én is, pedig logikusan "közel" van :D

(#2885) Sanyi2007


Sanyi2007
aktív tag

tekercs: Nem üzleteltem vele, de akkora paraszt stilusban irt, hogy nem is fogok...
Mindenesetre elküldtem a számom, ha valami gondja van, élöben mondja el ugyanazt...

(#2886) ali3m


ali3m
tag

Hát whiteskylinenal is jobb vigyázni üzletelés során, ezek szerint!

Helyesírás ellenőrzés forever!

(#2887) aneda válasza Zin (#2881) üzenetére


aneda
aktív tag

Gondolod? :))
Az lesz pedig, látom szomorú sorsomat...

Az oroszok már a spájzban vannak!

(#2888) udi válasza P00By (#2884) üzenetére


udi
őstag

makrószemüveggel alig látok már ebben a korban ;]

[ Szerkesztve ]

Rossz alkatrészek garanciáztatásában,javításában,garanciális problémában tudok segíteni.Ezekben:vga-hdd-táp-ram-cpu-lap-monitor.Priviknél több hetes csuszásban vagyok,sorry.Ezért hivj bátran:06305902749

(#2889) udi válasza udi (#2888) üzenetére


udi
őstag

Sorry mindenkitől csak gondoltam feldobom picit a totyikot ha beteszek néha egy képet amin lehet mosolyogni...
Az íronia és a jókedv megtartása végett :U
Visszafogom magam :R

Rossz alkatrészek garanciáztatásában,javításában,garanciális problémában tudok segíteni.Ezekben:vga-hdd-táp-ram-cpu-lap-monitor.Priviknél több hetes csuszásban vagyok,sorry.Ezért hivj bátran:06305902749

(#2890) P00By válasza udi (#2888) üzenetére


P00By
nagyúr

Jól megöregedtél hallod-e? :DDD

(#2891) udi válasza P00By (#2890) üzenetére


udi
őstag

Nem vagyok már egy mai darab :D :DDD :DD

Rossz alkatrészek garanciáztatásában,javításában,garanciális problémában tudok segíteni.Ezekben:vga-hdd-táp-ram-cpu-lap-monitor.Priviknél több hetes csuszásban vagyok,sorry.Ezért hivj bátran:06305902749

(#2892) old gray válasza pszihó (#2848) üzenetére


old gray
addikt

ABIT AN8 32x lapom garanciális javítása volt 1hónap, ill jelenleg a Genius SW 5000 5.1 hangfal-szettem 2007.12.07.-én küldtem el Hammonnak és még semmi hír, hogy megjavították vagy kicserélik..... :(

Ennyit a garanciális ügyintézésről. Kb. nagyívből leszarják a gariztatást, nekik ebből anyagi hasznuk nem származik. Mehet a teendő-lista legvégére az intézésük.

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#2893) darkarthur


darkarthur
senior tag

Nah végül is, majd 1 hónap késéssel, megérkezett az 500Ft-om gery dee-től, ezzel az ügy részemről lezárva. Ez után cska annyi vele a probléma h nem tartotta magát a megebszéltekhez, azonban így számomra az ügy rendezve!

Samsung S23 Ultra 5G

(#2894) Cyberslider


Cyberslider
őstag

Sajnos kénytelen vagyok felírni Gab -ot ide, eddig nála vettem dvd lemezeket, nem is volt sose gond, csakhogy kértem pár nyomtatópatront. Hát ezt nem kellett volna, az összes lejárt 2007 11-hóval, valamint az egyik egyszerüen fel volt bontva, és vissza volt csomagolva. Belül természetesen csupa tinta.
Nem ellenőriztem mert megbíztam benne, valamint eléggé rohant, mondom sose volt gond, csak nem ver át..

Nem az összeg bosszant, ott egye meg a fene. De asszem új szállító után nézek ezek után!
:(((

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/cyberslider/index.html

(#2896) Johnny válasza Zolee11 (#2895) üzenetére


Johnny
senior tag

Nézd meg a topic címét még1x :)

(#2897) batmab válasza Cyberslider (#2894) üzenetére


batmab
senior tag

szia!

küldtem privit neki,hogy meg tudja védeni magát,vagy intézkedni tudjon,ha szükséges.... :R

2009.08.24 leányom, Kiara. Már 118cm, és >21kg.. :D Fontos! utánvéttel még anyámtól sem vásárolok...

(#2898) Zolee11 válasza Johnny (#2896) üzenetére


Zolee11
senior tag

Ezt télleg benéztem, asszem régen a pozitív értékelés is ide jött, hisz ez alapján működik a http://www.phmegbizhatosag.atw.hu/ oldal. Ha rosszul tudtam akkor elnézést. :R
Megvan hová kellett volna... :B

[ Szerkesztve ]

no brain, no problem

(#2899) udi válasza Zolee11 (#2898) üzenetére


udi
őstag

Nem baj,jobb ide mint sehova :DD

Rossz alkatrészek garanciáztatásában,javításában,garanciális problémában tudok segíteni.Ezekben:vga-hdd-táp-ram-cpu-lap-monitor.Priviknél több hetes csuszásban vagyok,sorry.Ezért hivj bátran:06305902749

(#2900) ktg3 válasza Genius007 (#2812) üzenetére


ktg3
őstag

arbiter :én is lezsíroztam vele h megveszek tőle 19K-ért egy 1900gt-t
úgyvolt h aznap jön meg hív telefonon de semmi..
egyszer rámír msnen h nem tud jönni de előtte kevert 1-2 dolgot h ide kell emnnie meg oda..

szerintem ez nem feketepont csak mondom h nem túl határozott
meg nem károsított

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.