Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3801) mark75


mark75
senior tag

birom ezt a forumot,jokat röhögök.tényleg van pár vicces srác aki csak mondja-mondja,de semmi eredmény.

(#3802) Picco válasza aneda (#3798) üzenetére


Picco
addikt

ennyi :R

eloszor belezavarodtam az avatarodba, nemtudtam mi van :DDD

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#3803) magi20 válasza aneda (#3798) üzenetére


magi20
senior tag

Lezártnak tekintem az ügyet.

az hogy a raiffeisenes printscreen elött,amikor már nekem is végleg tele lett a tököm,hogy én elutaltam-e a pénzt..............ne haragudj nem mindegy??????

1 fillérrel sem károsítottam meg.------Miért kapok fekete pontot?
állítása szerint a 4500ft-ami az egér ára ott van.
Mondtam ott maradhat az egér is,az hogy óránként egyszer ki kell huzni meg bedugni,használd a notidhoz.------ára kb akkor is 3000ft

és még egy újat is küldök majd neki mondtam. ami szintén tegyük fel 5000-et ér.
akkor mennyivel is vagyok én Mínuszban?

és én azt állítom hogy 2. utalásom elött 1 héttel elküldtem a pénzt.-ez az utalás a visszatérített pénztől függetlenül nem mindegy?-------ne haragudj mit bizonyítsak?--elvből nem fogom közzéteni a screent.-sem neki sem másnak,mert senkinek semmi köze hozzá.hogy nekem éppen milyen a számlatörténetem.Picit több fut át rajta mint az övén amit kitett ide.-Ez nem nagyképűség,aki ismer tudja,és vannak egy páran.--------ezért sem.

Ha kimegyek az utcára párommal vagy anélkül,tökmindegy,és viszem magammal a 2 kutyát 1. Kis münszterlandi vizsla,van belőle 3db itthon,és a kiállítási angol cockert,többen is látták már..összértékük cirka 400000ft legyen,mert ha viszem kiállításra ezt is azért kell figyelni ---sajnos.
kutyák szent istván téren póráz nélkül,első szóra jönnek.teljes mértékben behívhatok,szinte minden helyen poráz nélkül----------és teljesen szocializáltak,mert egyik terápiás lesz,lehet másik is.
jön 3db kissrác,beszélek telón,hátrafordulok mit látok? simogatja a kutyát,természetesen azért ha vmit adnak elfogadja.
és mi van a kezében csoki-----------és mind 3-nak a szája széle csokis,vagy piszkos fene tudja eldönteni.
kb 14évesek. rájuk szólok hogy talán meg kellene kérdezni.-----------És még neki áll föjjeb,mert hallom hogy puffogba megy el,nagy ívben kikerülve.

Miért? --mert én etetem
---------én oltatom-----én viszem a kibaszott drága állatorvoshoz,ha vmi szart bekap,mert épp a gyerek megigazította a farkát,vagy akármi,vagy vhova nyúlt.-ami nem olyan tiszta.
Mennyi ilyet lehetne még mesélni,amikor elkezdi hivogatni,kutya nem megy oda,és nem fogja fel.

Tudjátok ezek elvek---------ennyi ,ezért nem fogom bescreenelni,de egy fillérrel sem károsítottalak meg.
1-el sem

Az tuti hogy 7-szer nem hívott,az lehet hogy ő már nem emlékszik,és priváton tette,de ha valaki 7-szer hív azt már azért is felveszem hog ki a bús lehet.
Az meg főként hogy egy 4500ft-os egér miatt senkinek a telefonszámát nem mentem el,tehát nemtudom hogy ki hív,és ő éppen kicsoda.

Deadly Dose--------»DD«`Obi1one´ź---------Fear Combat

(#3804) aneda válasza magi20 (#3803) üzenetére


aneda
aktív tag

Olvasd el e topic címét, értelmezd.
Olvasd el a hozzászólásom, értelmezd.
Mesedélután nem érdekel senkit, a politikusok is tudnak mesélni, rájuk sem kíváncsi senki. :)
De ha te ezzel lezártnak tekinted az ügyet szíved joga.

Az oroszok már a spájzban vannak!

(#3805) magi20 válasza aneda (#3804) üzenetére


magi20
senior tag

az egész egy vicc,és kiadta? poffsoft,akivel elvileg régesrég volt valami,amire már a madár sem emlékszik már.-----Mi volt amúgy,mert én tényleg nem emlékszem.

[ Szerkesztve ]

Deadly Dose--------»DD«`Obi1one´ź---------Fear Combat

(#3806) magi20 válasza aneda (#3804) üzenetére


magi20
senior tag

kb már 300 terméket adhattam itt el,vagy sőt mégtöbbet.
és azért nincs nekem is 88 pozitívom,mert nem kértem meg minden egyes embert,hogy írjon be pirosat.
egy rossz szó sem volt rólam még soha.-hogy bárkit is átbasztam volna.-vagy megkárosítottam volna.-csomószor segítek másoknak is,amit bizonyítani is tudok

értelmezem tudod,de velem jó vigyázni üzletelés során?

Deadly Dose--------»DD«`Obi1one´ź---------Fear Combat

(#3807) aneda válasza magi20 (#3806) üzenetére


aneda
aktív tag

értelmezem tudod,de velem jó vigyázni üzletelés során?

Mivel felvetődött a gyanú, itt a lehetőség hogy bebizonyítsd az ellenkezőjét.

Az oroszok már a spájzban vannak!

(#3808) magi20 válasza aneda (#3807) üzenetére


magi20
senior tag

akkor sem fog kapni egy otp számlarészletezőt,amin látszik a bejövő forgalmam,és a kimenő.
senkinek semmi köze hozzá,de az eredeti összegnek így is a 3-szorosát fogja durván kapni,ha még azt a 4500-at meg sem kapta.
szerintem ezt nem olyan nehéz megérteni.

Deadly Dose--------»DD«`Obi1one´ź---------Fear Combat

(#3809) Johnny válasza magi20 (#3793) üzenetére


Johnny
senior tag

OTP téma:
Céges számlánkról millió feletti összeget vettek le egy ismeretlen ház számára valami felújítás kapcsán. Csak úgy, mert ők úgy gondolták. Amikor megreklamáltuk, elnézést azt ugyan nem kértek, de a kioktatás megvolt, miszerint ők is emberek, hibázhatnak. Egyébként se nagy dolog, mert észrevettük, megvan a pénz is.

(#3810) Johnny


Johnny
senior tag

"mind 3-nak a szája széle csokis"

Ez így, ahogy van ökörség :)

(#3811) Lortech válasza magi20 (#3808) üzenetére


Lortech
addikt

Ki lehet satírozni, ami nem kell. Tényleg nem nagy szám. Sőt továbbmegyek, megadhatod a konkrét dátumot is, így csak azt az egyet láthatná mindenki, amit kell. Illetve nem is kell mindenkinek, priviben is elküldheted az illetőnek.
Bemondásra miért higgyük el bárkinek is? Te elhinnéd?
Ha holnap üzletelünk, és azt mondom elutaltam, de nem kapod meg, akkor elhiszed?
Pedig én állítom, hogy utaltam, és sértő bármi más feltételezés!
Ha csak a kifogások jönnének, ahelyett, hogy virítana, te fordított helyzetben mit gondolnál?
Nem ér meg ennyit elküldeni azt a nyamvadt screent?

Ha lehet, erre ne válaszolj, ha megnézed, nem állítottam semmit, csak kérdeztem. Tégy, ahogy jónak látod.

[ Szerkesztve ]

Thank you to god for making me an atheist

(#3812) Kaics válasza shteer (#3751) üzenetére


Kaics
tag

Sokunk PH!-s életében eljön az az idő, amikor elgondolkodunk, hogy beírjunk ebbe a topic-ba.

Anno én is pórul jártam egyszer, de végül megkaptam a pénzem nagy részét - eltelt egy kis idő és közben mentek az árak lefelé. Örültem, hogy megoldódott a problémám.

Épp tegnap kaptam kézhez egy karit, amit már 3 hete kifizettem, de mégsem írtam ide, mert úgy tűnt elkerülhető a személyeskedés és nyílvános hitelrontás. Megoldódott a dolog és nem kezdtem teadélutánba.

Bármi is történt, biztos vagyok benne, hogy neked is és magi20-nak is volt már jópár üzlete itt a PH! jóvoltából, ezért nem értem miért kell(ett) így elvetni a sulykot!

Ha végül egyszer is megérkezett az összeg, akkor ne ragozzátok tovább a dolgot, mert ennek semmi értelme! Még jobban is jártál, mint én anno, mivel akkor RAM-ról volt szó és mire megkaptam a pénzt, már jócskán kevesebbet ért. Az is igaz, hogy az a srác akkor már 2-3 emberrel is komoly összetűzésbe került.

Szíved joga, hogy negatív értékelést adj, de nem hinném, hogy a "hazudozós alak" kifejezésnek itt bármi keresnivalója lenne. :o

Ha röviden értékeled a dolgot, akkor nem kell még "egy modi véleményét" sem kikérni az ügyben. :DDD

Mindketten személyeskedni kezdtetek, ami szabálytalan! Más üzletek, vagyoni helyzet és barátnők nem tartoznak a tárgyhoz!

A hozzászólásokat olvasva biztosan megakad sokak szeme egy-egy kijelentésen, amiről tudhatjuk az igazat - mert ismerjük az egyik vagy a másik felet. Azok kijelentéseiről van szó, akik egyik felet sem ismerik, csak találgatnak. :((

Hogy egy példával éljek: Joces-nak is van negatív értékelése, mégsem halt bele. :)

Személyeskedés, rágalmazás és hitelrontás nélkül el lehet mondani, hogy mi "fáj" és ezt a másik fél is elfogadhatná mindnefajta ide nem illő megnyilvánulás nélkül.

Virágot az öltözőmbe! :D

(#3813) magi20 válasza Lortech (#3811) üzenetére


magi20
senior tag

miután nála van az eredeti 4500ft--mondtam hogy az egér is ott maradhat,és azt is mondtasm hogy küldök neki egy újat ha lesz.
ezekután nem-------most ezeket komolyan gondoljátok,amiket írtok?

Deadly Dose--------»DD«`Obi1one´ź---------Fear Combat

(#3814) Nyugdíjas válasza magi20 (#3771) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Az igazságnak ereje van, én veled vagyok, mutasd meg. Elő azokkal a bizonyítékokkal. ;]

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#3815) shteer válasza magi20 (#3813) üzenetére


shteer
titán

nem kell a hibás egér, mert használhatatlan. nem kell egy új egér sem, mert nem tartok rá igényt. már leírtam miben egyeztünk meg - te ehhez nem tartod magad, tehát megbízhatatlan vagy.

egy dolgot kérek: screent az átutalásról - nem kell minden tételnek szerepelni rajta, csak dátum és azon adatok amiből kivehető, hogy valóban megtörtént (mint ahogy én csináltam, paintben kivágtam a fölös részeket)
ha ez nem történik meg, fenntartom a hazug álításom is

és még egy dolog ami nem kell: mellébeszélés

..szerintem jónak tűnik

(#3816) shteer válasza magi20 (#3813) üzenetére


shteer
titán

tehát ha a privid szerint itt ezen a ponton lezártnak tartod az ügyet, akkor én szintén nem kpotatom a billentyűket tovább, nekem nincs is miért.

Te kaptál egy negatív értékelést, én pedig 2 hónapot vártam csereegérre ahelyett hogy vettem volna egyet. akkor legyen lezárva.

..szerintem jónak tűnik

(#3817) Lortech válasza magi20 (#3813) üzenetére


Lortech
addikt

Már megint nem arról beszélsz, amiről kéne. Én egy szóval sem mondtam, hogy megkárosítottad, és azért kéne igazolnod, hanem elsősorban a szavahihetőséged miatt, saját magad miatt, nem nekem tennél ezzel szivességet. :F Nagyon is komolyan gondoltam. De rendben, akkor nem. Viszont így mindenki számára meghagyod azt a lehetőséget, hogy kétesélyes(?) legyen a levont konzekvencia. Persze ha nincs mivel igazolnod, úgy nehéz. (bocs, de ez jött le)

Thank you to god for making me an atheist

(#3818) Picco


Picco
addikt

Bizonyítékot a plebs-nek :))

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#3819) Dr. Romano válasza Picco (#3818) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Nekem a cirkusz is elég... ;]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#3820) poffsoft válasza magi20 (#3805) üzenetére


poffsoft
addikt

mivan? hol kaptál tőlem feketét?

Dr. Romano: és a kenyér hol marad? ;)

[ Szerkesztve ]

(#3821) magi20 válasza poffsoft (#3820) üzenetére


magi20
senior tag

Sehol,félreértelmezted,ugy értettem hogy te írod be,és lényegében te döntöd el hogy feket-ét érdemel-e.
csak írtad hogy volt nézeteltérésünk üzlet kapcsán.
végignéztem az összes privimet,mert 1-et sem töröltem ki reg óta,és semmi erre utalo nyomot nem találtam.-nem is nagyon emlékszem hogy ezenkívűl bármikor is beszéltem volna veled.

Deadly Dose--------»DD«`Obi1one´ź---------Fear Combat

(#3822) RockHaRD válasza magi20 (#3821) üzenetére


RockHaRD
addikt

akkora szánalom, amit itt probálsz összehozni. Még te kéred meg a havert, hogy írjon má be ide, is, és még ő ír a shteernek, hogy ne vegyétek már személyeskedésre, mert milyen má az, stb... egy k.rva screent kérnek tőled, de nem tudod megcsinálni, mert az meg má milyen má.... pfff ha annyira meglenne a dolog, akkor má rég megcsináltad volna, ahelyett, hogy itten má a menyasszonyod fényeznéd minden hsz-ben, meg a kutyáid, meg stb, amit SENKI nem kérdezett... pláne az anyagi helyzeted, hogy nem vág földhöz a pénz.... kit érdekel? ebben a topikban sztem egy screennel többre mentél volna, minthogy most itt mentegeted a segged mindenféle témákkal, meg izzítod a pécsi haverokat, hogy ugyan adjanak már neked sok-sok pirosat... -.-

szerk.: mielőtt jönnél megint a paranoiás összebeszélés elméleteddel, Shteer-rel 2 napja nem beszéltem, csak olvasom a topikot

[ Szerkesztve ]

(#3823) magi20 válasza RockHaRD (#3822) üzenetére


magi20
senior tag

te tuti hülye vagy,és 100% hogy szerelmes vagy belém.
mit foglalkozól állandóan velem?

nem kértem meg amúgy,ő gyakrabban szokta olvasgatni ezt a topikot mint mi ketten együttvéve.

Shteer-nek is undorító már amit csinálsz.,és Atinak is vedd már észre magad.

Mégegyszer elmondom,leírtam shteernek,hogy miért nem teszem közzé,neked ehhez semmi közöd sincsen.
ha tegnap volt 3 üzletem miért nem kaphatok érte pirosat?-téged nem kérdez senki,de mégis egyfolytában azzal vagy elfoglalva hogy én mit csinálok.
Miért?

neked is elmondom,menyasszonyom nevét a szádra ne vedd ilyen szinten.-legalább nekem van,te szerencsétlen

[ Szerkesztve ]

Deadly Dose--------»DD«`Obi1one´ź---------Fear Combat

(#3824) Picco válasza magi20 (#3823) üzenetére


Picco
addikt

folsoleges ennyit ragozni

csinalsz egy screent vagy beirhatjak neked a feketet? :F

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#3825) RockHaRD válasza magi20 (#3823) üzenetére


RockHaRD
addikt

[OFF]ezt nagggyon csunyán benézted, menyasszonyom van, talán régebb óta mint neked, és nem te fogod megmondani nekem, hogy mit vehetek a számra, és mit nem :) egyenlőre mutass fel vmi bizonyitékot, mert már az egész családod, és multad-jelened--jövőd kivülről fujja mindenki, és senki nem kiváncsi rá, meg a "hű de gazdag vagyok" dumádra sem, most megint vmi ujat találtál ki: "Ati", na neki aztán má tényleg semmi köze ahoz ami itt van, pláne, h őt hívod fel, és aztán még neki kell engem hívni, hogy ugyan hagyjad már őt békén, me má töke teli van veled ...

szal inkább mutasd a screent, azt legyen mindenki nyugott... csodálkozom, hogy az itt emlegetett menyasszonyod, elvisel ilyen stilussal....[/OFF]

(#3826) Mr-Pamacs válasza magi20 (#3823) üzenetére


Mr-Pamacs
senior tag

Igazuknak van a többieknek, tedd be a fórumba a screenshotot és akkor vége a vitának, ha nem akkor viseld emberien a feketét mert ebben az esetben tényleg shteer felé dől a mérleg nyelve. Ha nem akarod a személyes adataid kiadni a screenen akkor satírozd ki mint ahogy ezt itt már mások is mondták.

(#3827) Mr-Pamacs válasza RockHaRD (#3825) üzenetére


Mr-Pamacs
senior tag

Ne személyeskedjetek a másik élettársával!!!!

(#3828) Mr-Pamacs


Mr-Pamacs
senior tag

A privikről meg annyit hogy aki sokat üzletel az nézze is a privijeit. Én pl akármiért bejövök a ph-ra az az első hogy megnézem h jött-e uj,és ez az utolsó is. Pedig én nem sokat üzletelek itt a ph-n,inkább csak információkat adok arról amit csinálok.

(#3829) pink75 válasza Mr-Pamacs (#3827) üzenetére


pink75
aktív tag

majd a nők lerendezik egymás közt, de arról videót kérünk, nem elég a screenshot :DDD

[ Szerkesztve ]

xxx

(#3830) poffsoft válasza magi20 (#3821) üzenetére


poffsoft
addikt

Na azért! ;) Ment egy pü.
Pontosabban én viszem fel a megbízhatóságba, nem én osztom, és én nem mérlegelek. Viszont ha valaki egyértelműen beír valakit, akkor nincs (nem is lehet) mese....
Ezért nem győzöm hangsúlyozni az 1. hsz elolvasásának fontosságát, pontosztás előtt...

[ Szerkesztve ]

(#3831) magi20 válasza RockHaRD (#3825) üzenetére


magi20
senior tag

Most túl messzire mentél elég volt.
Következményeit viseld.

Deadly Dose--------»DD«`Obi1one´ź---------Fear Combat

(#3832) fuzik válasza magi20 (#3831) üzenetére


fuzik
aktív tag

Szerintem a fenyegetőzés is éppen elég "messze" van... ráadásul felesleges és értelmetlen - különösen ebben a titokzatos formában ;] !

Tulajdonképpen az egész ügyet nem értem. Ha egyszer orrba szájba nyomod a biznicet, akkor miért baj az, ha becsúszik egy-egy fekete pötty is? Miért kell mindjárt előadni a hattyú halálát 77 felvonásban? Shteer kolléga úgy érezte, hogy nem oldottad meg a problémáját, sőt egyenesen megpróbáltál kitérni előle (mert nem volt csereegér, stb...). Bizonyíték ide, vagy oda, adott neked egy negatív értékelést - ez jogában áll. Te sem tagadod, hogy nem ment flottul az "ügyintézés" - úgyhogy jár a pont és kész.

A másik dolog..... nem kéne a postára, mert az otp -re, meg mindenki másra rákenni a dolgot - ha úgy érzed, hogy hibásan működik az otp rendszere, vagy a postás eltünteti a cuccaidat, leveleidet keress meg priviben - összehozlak a megfelelő emberekkel - ha valóban voltak/vannak ilyen problémáid, akkor ki fogják vizsgálni.

___________________________________________________________________ Két ember két esetben tud igazán jót vitatkozni egy szakmai témáról: A) Mind a ketten értenek hozzá B) Egyikük sem ért hozzá : Persze az igazán élvezetes és parázsló viták a (B) esetben tudnak kialakulni....

(#3833) Tim82


Tim82
nagyúr

srácok, a túl sok személyeskedés és FEAR-topik beli alázás nem megy a párkapcsolataitok rovására? nem hiszem el, hogy ne lenne jobb dolgotok...

nem kellene egyszerűen csak abbahagyni? :U egyikőtök sem győzheti le a másikat, ez már rég elfajult, és ez nem az a hely, amelyik erre alkalmas.

Hogy témánál legyek, majdnem beírtam ide életem első negatív értékelését, de a Shteer-magi20-G^zC^mp€r "vitát" elnézve, úgy döntöttem, nem érdemes, nem akarok hasonlóan piszlicsáré dologból sárdobálást csinálni.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#3834) magi20 válasza fuzik (#3832) üzenetére


magi20
senior tag

2-szer szóltam hogy hagyja abba,ennyi nem teszi,mit gondolsz meddig fogom elviselni?

Igaz,többit priviben.
nekem is jogomban áll leírni a véleményemet,de lépjünk már túl rajta,shteerel priviben lerendeztük.-már senki nem beszél erről,csak 1 valaki,akinek égadta világon semmi-de semmi köze hozzá.

Deadly Dose--------»DD«`Obi1one´ź---------Fear Combat

(#3835) RockHaRD válasza Mr-Pamacs (#3827) üzenetére


RockHaRD
addikt

mintha nem én hoztam volna szóba először... :U

(#3836) RockHaRD válasza magi20 (#3834) üzenetére


RockHaRD
addikt

kicsit beteg vagy, de majd kinövöd... ;]

1.) " senki nem beszél róla" mindenki a screent várja, de csak mellé beszélsz. Ebből is lejön, h kamuzol.

2.) semmi kööm hozzá? első válaszodban írtad, h mi összebeszélünk, ami szintén a te agyad szüleménye, szal mégis csak van közöm hozzá :P

(#3837) magi20 válasza RockHaRD (#3835) üzenetére


magi20
senior tag

3822---------hogy itten má a menyasszonyod fényeznéd minden hsz-ben, meg a kutyáid, meg stb

akkor ki? pár órája történt,és már nem is rémlik.
ati nekem nem egészen ezt mondta a telefonba,de ez megint olyan mint a Detoxos szarkeverésed.

Deadly Dose--------»DD«`Obi1one´ź---------Fear Combat

(#3838) Picco


Picco
addikt

asszem mi nem fogunk screenshotot latni egy ideig, legalabbis magi20-tol :DDD

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#3839) magi20 válasza RockHaRD (#3836) üzenetére


magi20
senior tag

hihetetlen,hogy te milyen beszólásokat megengedsz magadnak,és képtelen vagy abbahagyni a szitkozódást.
1: senkinek semmi köze a számlám történetéhez,főleg neked nem.

2: na mert olyan rohadt sokszor írtál ebbe a topikba,azt sem tudtad hogy létezik :C -shteer meg fordítva a fear combat topikkal,és még msn-en is elárultad hogy beszéltetek rólam,és jóban vagytok.-------Ha nem így volt élj boldogan,de neked mi a fene közöd van már ehhez az egészhez?

Ati,majd csak beszél a buksi fejeddel,és befejezhetnéd már végre

Deadly Dose--------»DD«`Obi1one´ź---------Fear Combat

(#3840) RockHaRD válasza magi20 (#3837) üzenetére


RockHaRD
addikt

aha... :) nekem mindenki mást mond, ugye? szted kivel van jobb viszonyba, kivel találkozik nap mint nap, kivel gamel esténként? ;) szted megmondja majd a telefonba, hogy "haggyá má békén, mi közöm nekem a köztetek ph-n történtekhez?";)

3822--- az pont válasz a te szövegelésedre. Én hoztam szóba először? -.-

[ Szerkesztve ]

(#3841) RockHaRD válasza Picco (#3838) üzenetére


RockHaRD
addikt

miért, te elhitted, hogy van? ;]

(#3842) RockHaRD válasza magi20 (#3839) üzenetére


RockHaRD
addikt

má megint hülye vagy -.- nézd meg a moditopikot. Oda lett linkelve ez a topik, mert javitást kértek... ENNYI ha ezt nemtod felfogni, nagyon sajnállak :(

(#3843) magi20 válasza RockHaRD (#3840) üzenetére


magi20
senior tag

megmondta,hogy semmi köze neki ehhez,csak kérdeztem tőle hogy miért nem bírod leállítani magad,és nem csak rólad beszéltünk.----szerinte is undorító amit művelsz,minden ok nélkül.-meg ahogy elkezdted az egészet a fear combat topikban,miközben akkorris senki nem írt neked.
mindegy remélem majd elmondja,ha nem bírod magad leállítani

Deadly Dose--------»DD«`Obi1one´ź---------Fear Combat

(#3844) Zolee11


Zolee11
senior tag

Mostmár tényleg be lehet fejezni, itt egymás szapulását. Ha nem rakod fel azt a screeshot-ot akkor nincs miről beszélni, itt már te vagy a hunyó és feketét se kaptál.

Azzal, hogy itt keménykedsz látszik mennyire bizonyítani akarsz, akkor meg miért nem választod a legegyszerűbb módját. Ami nem ide tartozik azt kisatírozod, ezt még a 15 éves hugom is meg tudja oldani, nehogy azzal gyere, hogy nem tudod. Meg nem akarom. Ha nem akarnád bizonyítani, akkor nem lenne itt már vagy 30 hozzászólásod.
Választ nem kérek, végigolvastam, tudom miről van szó...

no brain, no problem

(#3845) magi20 válasza RockHaRD (#3840) üzenetére


magi20
senior tag

3822.......miért én neked írtam bármit is a menyasszonyodra?????----------te kezdted el ezt is.------------------------

JÓ ELÉG VOLT

Deadly Dose--------»DD«`Obi1one´ź---------Fear Combat

(#3846) Picco válasza RockHaRD (#3841) üzenetére


Picco
addikt

en igen, magi tolem vett mar cuccot es nem volt problema :K

magi: az nem Deadly Dose akarna lenni, no offense

[ Szerkesztve ]

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#3847) pink75 válasza Picco (#3838) üzenetére


pink75
aktív tag

azért nem lehet elvárni mindenkitől, hogy két nap alatt ilyen szinten elsajátítsa a photoshop kezelését :D

xxx

(#3848) magi20 válasza pink75 (#3847) üzenetére


magi20
senior tag

Utoljára reagálok.
Flashel foglalkozom,vagyis igen megtudnám csinálni,de azt is megtudnám ha nem létezne,akkor csinálok egy másik screent,amiről nem látszodna hogy eredeti-e vagy sem..De azért nem mert senkinek semmilyen köze nincsen az én számlám történetéhez,ugyanúgy mint ahogy privát üzeneteket sem teszünk közzé a ph-n.
de most is biztos hazudok.

Gondolkodjatok már,komolyan.

Itt szipultok,shteerel mi már lebeszéltük,és észre sem veszitek hogy itt szitkozódik camper,akinek szintén zenész, fingja sincsen csomo mindenről,és semmi köze az egészhez.

Közben veletek,szinte mindegyikkötötökkel volt már üzletem.

Pl pink 75.:::: még jól müködik a k750 i-ami első kiadású volt-amikor még M.o-on nem volt kapható,és pár nap alatt le lett rendezve hogy elcseréljük?------rémlik valami,gondolom jó,mert nem írtál utána csak egy köszönöm hívás volt.
Én lennék az a pécsi srác.------nem érzitek?

4500ft-on megy a vita,amit már rég megkapott,kinek mi köze van a számlámhoz?---nagy semmi,és kíváncsi lennék hogy pl ősember,vagy akinek több üzlete van a ph-n,nem 20 aprója volt,az közzétenné-e.

Deadly Dose--------»DD«`Obi1one´ź---------Fear Combat

(#3849) greatchaos válasza magi20 (#3848) üzenetére


greatchaos
addikt

nem a pénzügyi helyzetedre kíváncsiak, hanem arra, hogy történt-e utalás... értelmes ember lévén, ki tudod takarni a számlaegyenlegedet, ha az látszana. ennyi. nem piszkálna tovább senki. én most sem teszem, csupán a vita lezárásának egy módját vázoltam fel

(#3850) magi20 válasza greatchaos (#3849) üzenetére


magi20
senior tag

itt már nem ezen megy a piszkálódás.
szerinted komolyan,érdekel hogy 5-6 ember aki beírt,az mit gondol?-hogy elment-e vagy sem ez itt a nagy kérdés.---felvázolása

Hibás voltam én is persze leírtam,elfelejtett tali,oké,feketepont,jó-ezentúl én is kiosztok majd párat,ami nem piti 4500ft-ról szól-szólt.
Utoljára kifejtem--------------Shteernek leírtam hogy miért nem teszem.-elfogadta.

szerinted mennyi időbe tellne csinálni egy kamu-képet?
ph alapelve-privit ne tegyünk közzé,vki kitalálta.-akkor én miért tegyem közzé a számlatörténetemet 4-5 ember kérésére?-amikor ők kívülállók,egyiknek sincsen köze hozzá,csak olvassák,ez a hozzatok még egy embert szindróma körülbelül

[ Szerkesztve ]

Deadly Dose--------»DD«`Obi1one´ź---------Fear Combat

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.