Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3551) Haart válasza greatchaos (#3550) üzenetére


Haart
addikt

Azt viszont senki sem tudja még hogy én egy haverom tápját adtam el, te pedig egy ügyfelednek adtad volna el. Így macerás a pénzvisszaadás és nem is lehetséges. Tehát marad a másik opció hogy te adod el.

(#3552) Thrawn válasza greatchaos (#3550) üzenetére


Thrawn
félisten

Pont úgy, ahogy neked a második. Ami viszont mindkettőtök figyelmét elkerülte az az utolsó sor. Nem akarom egyikőtöknek sem megmondani mit tegyen és mit ne, én ezt tettem volna. Ha egy kicsit lehiggadtok, talán két pirospont lesz, vagy ha egyikőtök sem enged akkor két fekete.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#3553) udi válasza greatchaos (#3545) üzenetére


udi
őstag

Hajjajj kolega.Ez a Haart ügy tényleg nem egyszerü...
Megmondom őszintén hogy bár személyesen nem ismerlek egyikötöket sem,tehát nem haveri alapon eldöntve én is neki adok igazat.
Sajnos ez tiszta sor.... :(
Most lehet hogy beírsz nekem 100pöttyöt de én igy látom abból amiket egymásnak PUBLIKUSAN irtatok :R
De sztem ha ide is beírod más is reagálhat rá,mert kiváncsi lennék mások véleményére is :U

Rossz alkatrészek garanciáztatásában,javításában,garanciális problémában tudok segíteni.Ezekben:vga-hdd-táp-ram-cpu-lap-monitor.Priviknél több hetes csuszásban vagyok,sorry.Ezért hivj bátran:06305902749

(#3554) Haart


Haart
addikt

Én nemkivánom ragozni, úgy érzem ,hogy nem én voltam az aki kezdte körbejárni a topicokat hogy velem nemjó üzletelni ezért vagy azért. Részemről vége, remélem nemlátom meg máshol is ugyanezt. Mert akkor tenni kényszerülök ellene.

(#3555) udi válasza Thrawn (#3548) üzenetére


udi
őstag

Igy van de ez patt helyzet mert egyik sem akarja ezt :W

Rossz alkatrészek garanciáztatásában,javításában,garanciális problémában tudok segíteni.Ezekben:vga-hdd-táp-ram-cpu-lap-monitor.Priviknél több hetes csuszásban vagyok,sorry.Ezért hivj bátran:06305902749

(#3556) udi válasza Haart (#3554) üzenetére


udi
őstag

Meg kell beszélni és akkor nincs gáz :U
Bár hozzáteszem hogy én a te helyedben ha mást nem segitenék hirdetni és vagy eladni mert ennyivel legalább segithetsz te is :U

Rossz alkatrészek garanciáztatásában,javításában,garanciális problémában tudok segíteni.Ezekben:vga-hdd-táp-ram-cpu-lap-monitor.Priviknél több hetes csuszásban vagyok,sorry.Ezért hivj bátran:06305902749

(#3557) george11 válasza Thrawn (#3552) üzenetére


george11
senior tag

"talán két pirospont lesz, vagy ha egyikőtök sem enged akkor két fekete." :R

Azért lett ebből ekkora "ügy", mert Great kolléga elfelejtett pár apróságot közölni a megvétel előtt, és aztán itt a topicban is. :(

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#3558) greatchaos válasza udi (#3553) üzenetére


greatchaos
addikt

tudod, ha beírnék neked x pontot pluszba, akkor tényleg egy szar alak lennék, akármilyen véleményed is van rólam, vagy másról

Haart: nem érdekel tovább a téma, igazából már nem is akarom, hogy visszavedd, ha tudom, akkor eladom, ha nem, akkor meg lenyelem, mint veszteség... nem akarom, hogy visszaadd a cash-t, úgysem tennéd, máskérdés, hogy sajnálom a személyes ismerettséget, mert nem feltételeztem rólad ezt, sajnálom, hogy így alakult, és hogy ez lett belőle

amennyiben mások is úgy látják, hogy én voltam a hibás, szemét mocsok, mert szóvátettem, hogy a táp sajnos a lecserélni szánt 400-s codegány tápot übereli zajteljesítményben (egy p2-s meghajtásához kellett volna), akkor rohaggyak tényleg meg, mert a kipróbálás után visszakoztam volna az üzlettől, amit a kollega elutasított, aztán a nyakamon maradt a táp, illetve a kollegánál az ellenértéke.

(#3559) fero02


fero02
veterán

Na akkor már csak azt kell eldönteni, h vagy Great vagy kiszedi a fekete pontot Haart-tól, amit ő adott, vagy pedig szépen bekarcol egyet magának is. ;)

Ha vmi patt, akkor az tényleg patt legyen. :DD

(#3560) Haart válasza greatchaos (#3558) üzenetére


Haart
addikt

"kipróbálás után visszakoztam volna az üzlettől, amit a kollega elutasított, aztán a nyakamon maradt a táp, illetve a kollegánál az ellenértéke."

Sztem mostmár tényleg higgadj le. Épp ez a bibi hogy nemmondtál semmit hogy ki akarod próbálni vagy sem. Kifizetted ennyi. A táp tökéletes, és gyári minőségű, hangja a gyári.

(#3561) udi válasza george11 (#3557) üzenetére


udi
őstag

Oké ez igy van,de ha hangos a táp és TÉNYLEG hangos akkor én mint eladó (magamra vetítve) tuti segitenék neki eladni vagy meghirdetni.Ez a minimum.....
Great sem volt fer a feketével egyből.....mindent ki kell beszélni sztem... :U
Az igazság valahol a kettő közt van...

Great kolega:
én ugyanigy kaptam majdnem feketét mert hüje haveromnak akartam venni videókártyát és nem tudtam elérni havert...te simán beirtad nekem pedig én még az üzletig sem jutottam... :U
nem jó ez a más miatt csalánba csapás...
most valahogy te is az én helyzetembe kerültél :W
én megfogadtam hogy SOHA többet ;]

Rossz alkatrészek garanciáztatásában,javításában,garanciális problémában tudok segíteni.Ezekben:vga-hdd-táp-ram-cpu-lap-monitor.Priviknél több hetes csuszásban vagyok,sorry.Ezért hivj bátran:06305902749

(#3562) Haart válasza udi (#3561) üzenetére


Haart
addikt

Ha az kell hirdetem én is, de sztem great kollega van olyan jó üzletember hogy el tudja adni méghozzá elég hamar. Nemtudok róla hogy rajta szoktak maradni dolgok, de én támogatom.

(#3563) Thrawn válasza greatchaos (#3558) üzenetére


Thrawn
félisten

Mind a ketten hibáztatok és mégsem. Mind az eladó, mind a vevő álláspontja világos és (meg)érthető. Sokkal egyszerűbb lenne a helyzet, ha megbeszéltétek volna, hogy ha a táp nem az elvárásoknak megfelelően teljesít, akkor az üzlet lefújva. Nem tudom volt-e erről szó. Én sajnálnám a két feketepontot, de a két pirosat is ha csak ezen múlott.
Nálam ez megbeszélés nélkül is működik, de ez megint én vagyok szóval nem egészen ide tartozik.

[ Szerkesztve ]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#3564) udi válasza greatchaos (#3558) üzenetére


udi
őstag

Egy fontos kérdésem lenne:
KÉRTÉL KIPRÓBÁLÁST VAGY SEM???
mert ha nem akkor sajna patt helyzet :W

Rossz alkatrészek garanciáztatásában,javításában,garanciális problémában tudok segíteni.Ezekben:vga-hdd-táp-ram-cpu-lap-monitor.Priviknél több hetes csuszásban vagyok,sorry.Ezért hivj bátran:06305902749

(#3565) udi válasza Haart (#3562) üzenetére


udi
őstag

több hirdető nagyobb esély......és gyorsaság.. :U

Rossz alkatrészek garanciáztatásában,javításában,garanciális problémában tudok segíteni.Ezekben:vga-hdd-táp-ram-cpu-lap-monitor.Priviknél több hetes csuszásban vagyok,sorry.Ezért hivj bátran:06305902749

(#3566) fero02 válasza udi (#3561) üzenetére


fero02
veterán

Haart adta a táp linkjét, ahol mindenbizonnyal le volt írva a dB-ben a zajszint. ;)

És nem utolsó sorban (többek között ez is Haart javára billenti a mérleg nyelvét):

Ha Great ezek után nem veszi ki a fekete pontot Haart listájáról, vagypedig nem vés be egyet magának sem, akkor ÉN fogom jelezni ezt a modik és házigazdák felé. Ez így nem korrekt.

Ő beírhat másnak, magának meg nem, mert SZERINTE nincs igaza és mert ő frissíti az adatbázist?!?!?! Akkor ez hogy is van ez? Önbíráskodunk vagy mi?

Thrawn: eddig csak 1 fekete pont van...Többek között ezért is megy még a vita.

udi: ilyenről szó sem volt. A köv mondat ugyanaz, mint ami ez felett áll :DDD

[ Szerkesztve ]

(#3567) udi válasza Thrawn (#3563) üzenetére


udi
őstag

Sztem kár ezért bármilyen pontot is irkálni....
Inkább békülés kéne az jobban tetszene :C

Rossz alkatrészek garanciáztatásában,javításában,garanciális problémában tudok segíteni.Ezekben:vga-hdd-táp-ram-cpu-lap-monitor.Priviknél több hetes csuszásban vagyok,sorry.Ezért hivj bátran:06305902749

(#3568) greatchaos


greatchaos
addikt

te kezdted, azt, hogy rossz hírbe hozol... - te megkaptad az ellenértéket, és még neked áll feljebb, mikor nekem van gondom a termékkel? - jah, aztokat a hsz.eket miért nem linkeled, ahol nem a te szájadíze szeint szólnak?

a hirdetés össze infója itt található. igazából rájöttem, hogy itt én valszínű én vagyok a hibás, mert nem kerestem fel egy tolmácsot

Максимальные перегрузки по току 9
Максимальный уровень шума 19
Масса нетто 1800
Материал Сталь

(#3569) Haart válasza udi (#3564) üzenetére


Haart
addikt

El kell mondjam hogy előtte beszéltünk, mivel halasi a barátnőmnek adtam oda a cuccot aki szintén halasi, így ő adta át a cuccot. De se előtte a mi beszélgetésünk során, sempedig akkor amikor átvette a cuccot a barinőmtől nem mondta hogy neki ki kéne próbálnia. Ellenkező esetben másképp álltam volna a dologhoz, szar cuccot meg nem árulok.

(#3570) udi válasza fero02 (#3566) üzenetére


udi
őstag

great kolega sztem NAGYON KORREKT és nem fogja bennthagyni a feketét....
ez nem is kérdés.
Nem kell itt jelenteni semmit,megbeszéljük megnyugszik mindenki és remélem szent is lesz a béke....nem ovodások vagyunk :)

Rossz alkatrészek garanciáztatásában,javításában,garanciális problémában tudok segíteni.Ezekben:vga-hdd-táp-ram-cpu-lap-monitor.Priviknél több hetes csuszásban vagyok,sorry.Ezért hivj bátran:06305902749

(#3571) udi válasza greatchaos (#3568) üzenetére


udi
őstag

nem tudsz oroszul? :DDD
de ez jogos :R

Rossz alkatrészek garanciáztatásában,javításában,garanciális problémában tudok segíteni.Ezekben:vga-hdd-táp-ram-cpu-lap-monitor.Priviknél több hetes csuszásban vagyok,sorry.Ezért hivj bátran:06305902749

(#3572) Haart válasza greatchaos (#3568) üzenetére


Haart
addikt

Hát komolyan ez már megint téged árul el. Ha adtam egy linket és benne van a típusa, akkor miért béna a kezed és nemírod be megint pl a GOOGLE-ba hogy kidobjon egy olyat amit a szád íze szeretne? Ez amatőr probléma szokott lenni.

[ Szerkesztve ]

(#3573) greatchaos válasza Thrawn (#3563) üzenetére


greatchaos
addikt

tudod, amit magamtól megteszek, hogy ha bármi gond van, akkor készséges vagyok, nem pedig, hogy megvetted, törödj bele. isminek lett véveé, mert mint már sokszor írtam, letöltős p2-st használ all-time-ban, és mellette, jó, ha csend lenne. és, amikor átvettem szombaton, tudattam, hogy kipróbálni nem tudom, aztán, az első kipróbálásra jelztem, hogy nem stimmel valami...

sajnos abból indultam ki, amit magamtól is elvárnék, de megígérem, ezentól sem változtatok az eladói hozzáállásomon, mert az a vevők kárát jelentené

(#3574) fero02 válasza udi (#3570) üzenetére


fero02
veterán

Megnyugvás már jó lenne, a többi csak great-on múlik.

Mi nemrégen "békültünk ki", szóval én nem akarom vele előlről kezdeni az egészet. Bízom benne, h korrekt annyira, h kiveszi a feketét. :R
Ja és ugye mindkettőjükkel megvan a személyes ismerettség is. ;)

(#3575) udi válasza greatchaos (#3573) üzenetére


udi
őstag

Great
sajnos a hangosság egy olyan dolog mint pl az inkompatibilitási....
nincs rá garancia még nagykerben sem...kivéve ha tényleg 100db-el berreg de sztem ez kizárt egy "uj" tápnál.
mivel nem próbáltad igy nem voltál körültekintő..(én is hibáztam már igy..)
ami még hiba hogy egyből kapott feketét....

Haart
kolega pedig pláne ha ismertétek-ismeritek egymást akkor már csak a vita elkerülése miatt is mondhatta volna hogy visszaveszi vagy segit eladni és nem beszáll a ringbe....

Tehát mindketten ugyanugy hibáztatok sztem..
TÉVEDNÉK?????

Rossz alkatrészek garanciáztatásában,javításában,garanciális problémában tudok segíteni.Ezekben:vga-hdd-táp-ram-cpu-lap-monitor.Priviknél több hetes csuszásban vagyok,sorry.Ezért hivj bátran:06305902749

(#3576) Haart válasza fero02 (#3574) üzenetére


Haart
addikt

Mind1 ha nem is veszi ki, ha valaki rákérdez majd tudok neki mutatni szép hsz-eket :D

(#3577) udi válasza fero02 (#3574) üzenetére


udi
őstag

aki ember az ugye hibázhat is....
hidd el kiveszi,és korrekt csak az ember könnyen bepöccen...tudom magamból kiindulva is ;] ;]

Rossz alkatrészek garanciáztatásában,javításában,garanciális problémában tudok segíteni.Ezekben:vga-hdd-táp-ram-cpu-lap-monitor.Priviknél több hetes csuszásban vagyok,sorry.Ezért hivj bátran:06305902749

(#3578) Haart válasza udi (#3575) üzenetére


Haart
addikt

Itt csak egy kivetésem van, már réges régen visszaadtam volna a pénzét ha az enyém lenne a cucc, de egy haveromnak segítettem eladni. Ez van, néha nemcsak adunk veszünk hanem átjátszóként is üzemelünk, de sztem ezt mindenki jól tudja.

(#3579) fero02 válasza Haart (#3576) üzenetére


fero02
veterán

Sztem meg nem mind1. Az az oldal elvileg a korrektséget hivatott tükrözni. Igaz csak papírforma szerint (amit a gyakorlat sokszor nem támaszt alá), de akor is.

udi: majd meglátjuk...

Hnapra mindenki lehiggad, kölönböző színek fehérré válnak és ennyi. :R

[ Szerkesztve ]

(#3580) greatchaos


greatchaos
addikt

látom alakul a téma:

lehetőségek:

1- kitörlöm Haart feketéjét / ő örül, az én nyakamon meg itt a hangos táp/
2- beírok magamnak egyet / ő örül, hogy bosszútállt+akkor én vagyok a hunyó+ nyakamon marad a táp/

bármelyik is történik, e kettő közül, akkor is én vagyok a vesztese, vagy anyagilag, vagy jóhírügyileg

3- Haart feketéje jogos / ő megkapja, a hozzáállásáért, és nekem továbbra is a nyakamon marad a táp

a három közül bármelyik is történik, én semmiképpen nem jövök ki belőle jól, sőt, ha az

első mellett döntünk, akkor büntetlenül megússza, ahogyan járt el
második esetben én vagyok a hibás, mert vettem egy tápot
harmadik esetben a negatív hozzáállása hozzáállása elismerésre kerül

(#3581) udi válasza Haart (#3578) üzenetére


udi
őstag

Ilyen piszlicsáré öszegnél nem kéne ezt mondani....
Kifizetni zsebből,gyorsban eladni és nem gyilkolni egymást!!!!!
és akkor még korrekt is leszel.... :U
tudod veszekedni mindig könnyebbb....inkább békülni kell :U

Rossz alkatrészek garanciáztatásában,javításában,garanciális problémában tudok segíteni.Ezekben:vga-hdd-táp-ram-cpu-lap-monitor.Priviknél több hetes csuszásban vagyok,sorry.Ezért hivj bátran:06305902749

(#3582) greatchaos válasza udi (#3575) üzenetére


greatchaos
addikt

használt tápról beszélünk

(#3583) fero02 válasza greatchaos (#3580) üzenetére


fero02
veterán

Eladod a tápot annyiért amennyiért vetted, kiveszed Haart-tól a pontot, magadnak nem írsz be és a szátokat befogjátok, nem üzleteltek többet. ;)

Ennyi meg egy bambi.

(#3584) udi válasza greatchaos (#3580) üzenetére


udi
őstag

Én sztem a fekete nem jogos :U
Se neked se neki..
Nem fogsz nyugodtabban aludni tőle....
A tápot el kell adni az 100,de ha visszaveszi az korrekt lenne tőle :R

Rossz alkatrészek garanciáztatásában,javításában,garanciális problémában tudok segíteni.Ezekben:vga-hdd-táp-ram-cpu-lap-monitor.Priviknél több hetes csuszásban vagyok,sorry.Ezért hivj bátran:06305902749

(#3585) Thrawn válasza Haart (#3578) üzenetére


Thrawn
félisten

A haverod nem tudja megvárni a következő vevőt? Jó tápot jó áron biztos elvinne valaki nem? Vagy már odaadtad neki a pénzt és el is költötte?

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#3586) udi válasza greatchaos (#3582) üzenetére


udi
őstag

tudom :U
de gondolom nem 5éves a táp?? :F

Rossz alkatrészek garanciáztatásában,javításában,garanciális problémában tudok segíteni.Ezekben:vga-hdd-táp-ram-cpu-lap-monitor.Priviknél több hetes csuszásban vagyok,sorry.Ezért hivj bátran:06305902749

(#3587) udi


udi
őstag

Jut eszembe meghirdette valaki a tápot egyátalán??? :F

Rossz alkatrészek garanciáztatásában,javításában,garanciális problémában tudok segíteni.Ezekben:vga-hdd-táp-ram-cpu-lap-monitor.Priviknél több hetes csuszásban vagyok,sorry.Ezért hivj bátran:06305902749

(#3588) greatchaos válasza fero02 (#3583) üzenetére


greatchaos
addikt

meghirdettem, erre jött a mocskolódó dumájával

(#3589) fero02 válasza greatchaos (#3588) üzenetére


fero02
veterán

Hol? Én ilyet nem láttam...

(#3590) greatchaos válasza udi (#3586) üzenetére


greatchaos
addikt

nem 5 éves, augusztus végéig garis /feltételezem, hogy közel fél éves/. de a 3 éves codegen halkabb... azért ez jelent valamit

(#3591) udi válasza greatchaos (#3588) üzenetére


udi
őstag

???????? :F

Rossz alkatrészek garanciáztatásában,javításában,garanciális problémában tudok segíteni.Ezekben:vga-hdd-táp-ram-cpu-lap-monitor.Priviknél több hetes csuszásban vagyok,sorry.Ezért hivj bátran:06305902749

(#3592) greatchaos válasza udi (#3591) üzenetére


greatchaos
addikt

fero02

szokásos helyen, ahol rengeteg üzletet kötöttem eddig

(#3593) udi válasza greatchaos (#3590) üzenetére


udi
őstag

hidd el sajnos nem jelent semmit...millio dolgot adtam már el és én is jártam már igy...eladtam majd jött a vevő,visszavitem nagykerbe és elhajtottak azzal a dumával hogy mükődik :W :W

[ Szerkesztve ]

Rossz alkatrészek garanciáztatásában,javításában,garanciális problémában tudok segíteni.Ezekben:vga-hdd-táp-ram-cpu-lap-monitor.Priviknél több hetes csuszásban vagyok,sorry.Ezért hivj bátran:06305902749

(#3594) udi válasza greatchaos (#3592) üzenetére


udi
őstag

Ha igy hírdeted szted ki fogja megvenni :D :DDD
Táp-topikban előélete nélkül feladni hogy eladó....és menni fog :R

Rossz alkatrészek garanciáztatásában,javításában,garanciális problémában tudok segíteni.Ezekben:vga-hdd-táp-ram-cpu-lap-monitor.Priviknél több hetes csuszásban vagyok,sorry.Ezért hivj bátran:06305902749

(#3595) fero02 válasza greatchaos (#3592) üzenetére


fero02
veterán

Innen indult ez az egész lavina... Nem tetszésedet nyilvánítottad. Ez ok. Leírtad a véleményed róla. Ez is ok. Reagált rá ő is. Ez is ok Benyomtál neki egy fekete pontot anélkül, h esetleg megpróbál volna higgadtan, korrekten beszélni vele erről. Ez nem ok. Haart nem hagyta magát, miért tenné? Ez is ok.

Érvek érvek hátán, esztelen postolások, 0 tolerancia a másikkal szemben. Akkor miért csodálkozol ezen?

Ez a full patt helyzet...

udi: a (MOD) gomb használata erősen javallot! Inkább én szólok, mint egy modi koppintson az orrodra. ;)

[ Szerkesztve ]

(#3596) udi válasza fero02 (#3595) üzenetére


udi
őstag

ezen már tul vagyunk....megoldást kérek,nem előzményt...

Rossz alkatrészek garanciáztatásában,javításában,garanciális problémában tudok segíteni.Ezekben:vga-hdd-táp-ram-cpu-lap-monitor.Priviknél több hetes csuszásban vagyok,sorry.Ezért hivj bátran:06305902749

(#3597) udi válasza fero02 (#3595) üzenetére


udi
őstag

mit kéne moderálnom?? :U

Rossz alkatrészek garanciáztatásában,javításában,garanciális problémában tudok segíteni.Ezekben:vga-hdd-táp-ram-cpu-lap-monitor.Priviknél több hetes csuszásban vagyok,sorry.Ezért hivj bátran:06305902749

(#3598) greatchaos válasza fero02 (#3595) üzenetére


greatchaos
addikt

miért mindenki csak azt látja, hogy én vagyok a szemét, és 0 toleranciát mutatok vele szemben, miközben ő nem 0 toleranciát mutat felém?

a lényeg továbbra is, hogy nekem benn áll a pénzem, most így félév előtt szükségem lesz rá, nem is kevésre, csak a bérleteim ára közel 13k, továbbá a könyvek. eszem ágában sem volt beruházni egy tápba, mégis a nyakamon maradt

(#3599) udi


udi
őstag

Na én megyek alukálni remélem holnap vagyis ma már nem lesz vita és megoldódik a gond...
jó8 mindenkinek :R

Rossz alkatrészek garanciáztatásában,javításában,garanciális problémában tudok segíteni.Ezekben:vga-hdd-táp-ram-cpu-lap-monitor.Priviknél több hetes csuszásban vagyok,sorry.Ezért hivj bátran:06305902749

(#3600) fero02 válasza udi (#3596) üzenetére


fero02
veterán

Én mondjam h mit tennék aztén én legyek a f@sz? Ám legyen...

Haart gondolom oda adta a haverjának a pénzt, visszakérni kellemetlen lenne. Great megvette a tápot, nála van. Hozott egy rossz döntést. Ezt el kell fogadnia.
Mivel a lavina indulása óta támadólag állt az ügyhöz Great, ezért a másik oldaltól sem várható el, h visszavegye.

Mivel Great-nél van a táp és ha nem adja el akkor bukni fog rajta, ezért sztem neki kellene engednie. A full patt helyzetre való tekintettel pedig törölni azt a nyomorék pontot.

Gondolom ezek után egyikőjük sem fog a másikkal bizniszelni, tehát elviekben több pont sem születhet.

Remélem jól írtam le, amire gondolok.

Great: neked pont ezért kellene inkább azzal foglalkoznod,h eladd és ne a gyík pontokkal.

Amikor lezsíroztátok a cuccot nem voltál elég körültekintő és figyelmes. Nem kértél próbagarit. Haart adta a vele járó 1 év garit, amit minden termék után kapsz. És mivel a próbagarit nem kérted, így sztem nem is várható el, h miután megvetted ő pedig oda adta a haverjának a $-t visszaboltoljátok az egészet.
És már azt hiszem h mondtam, de ez a hang dolog is nézőpont kérdése. Ilyennel a boltba sem mehetsz vissza.
De ha ez a példa nem tetszik, akkor ott van udi inkompatibilis témája. Van egy jó lapod és egy jó ramod, de vmiért nem szeretik egymást. Egyiket sem fogják kicserélni a 2 szép szemedért, ha náluk meg tökéletes volt.

A táp működése (a szabványoknak megfelelően) tökéletes beleértve a ventit. Az viszont 20adrangú dolog, h neked nem tetszik. ;)

Teccikérteni?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.