Hirdetés

2024. június 15., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3351) Lortech válasza greatchaos (#3350) üzenetére


Lortech
addikt

Kis félreértés, az én hibámból. Összemostam a dolgot, én a PH! üzemeltetőjére gondoltam, nem rád. A jelenlegi pontozással nem nagyon lehet mit kezdeni.

Thank you to god for making me an atheist

(#3352) Picco válasza Lortech (#3351) üzenetére


Picco
addikt

en a pontokat megjelenitenem az adatlapon, aztan ha valaki akar keressen itt ra...kerdem en ez nehezen megoldhato?

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#3353) Lortech válasza Picco (#3352) üzenetére


Lortech
addikt

Milyen pontokat? Amit itt összegyűjtöget egy lelkes tag? Kicsit komolytalan lenne.
Még ha moderátorok lennének a bírák, és a ph tárolná a pontokat, akkor is ezer sebből vérezne a rendszer, egyszerűen nincs ember aki mindenki számára elfogadható módon tudna osztályozni, és a kevés moderátornak is akad jobb dolga. Ez eléggé halott ügy hivatalos pontozó rendszernek. Nemhivatalosnak elmegy.

Thank you to god for making me an atheist

(#3354) Speed® válasza nls (#3341) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Ha új nicket csinálsz, a régit bannoltatnod kell és máris nyugodt lehetsz.
Ha zavar, hogy nem mindenki azt szajkózza amit te, nem kell fórumozni.

(#3355) Mr-Pamacs válasza greatchaos (#3350) üzenetére


Mr-Pamacs
senior tag

Én szivesen csinálnám suliidőben hétköznaponként a fejlesztgetést,ötletek megvalósítását. Viszont kéne az eredeti forráskód a szerverről mert sztem nem ujat kéne csinálni hanem csak beletenni az ötleteket amik javíthatják.Kérdezd meg az íróját hogy beleegyezik-e.

[ Szerkesztve ]

(#3356) greatchaos válasza Lortech (#3353) üzenetére


greatchaos
addikt

legyen ez a végszó: "Nemhivatalosnak elmegy."

(#3357) greatchaos válasza Mr-Pamacs (#3355) üzenetére


greatchaos
addikt

Realradical érdeklődj nála, hogy lenne pár ötleted, vagy mittonisén

(#3358) Mr-Pamacs válasza greatchaos (#3357) üzenetére


Mr-Pamacs
senior tag

Írtam neki, de azt hiszem csinálnék egy tag keresőt is már akkor egyben,mert most ugy sincs működő.

[ Szerkesztve ]

(#3359) nls válasza Speed® (#3354) üzenetére


nls
csendes tag

Másképp szoktam tisztázni a félreértéseket. De már ezt is "szajkóztam". Látom, nem tetszik, hogy létezik más vélemény, mint az átlagé. De ez van.

(#3360) aneda válasza nls (#3359) üzenetére


aneda
aktív tag

A leendő vevőd utazott egy keveset, és te nem azt adtad neki amit megbeszéltetek.
Ezek után miért kéne jófej, megértő legyen???
Szándékosan, nem szándékosan: de elb@sztad.
Ez tény, ez alapján kaptál negatívot!

u.i.: ezért a zíbéjen is kiosztanék egy negatív bewertung-ot!!!

[ Szerkesztve ]

Az oroszok már a spájzban vannak!

(#3361) Picco válasza aneda (#3360) üzenetére


Picco
addikt

azert nem kell atesni a lo masik oldalara, mindenki tevedhet es nem volt bunko, szandekosan nem okozott anyagi kart....mondjuk en sem ertem miert nem hagyja mar az egeszet :)

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#3362) Speed® válasza nls (#3359) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Látom nehezen érted miért mondom amit. Itt sírsz már 1 napja, hogy ugyanmár azt a csúnya feketepontot töröljék, mert így meg úgy. Többen, többször megmondták, hogy nem, nem lesz törölve és ez így van rendjén. Hibáztál, ha szeretnéd pozitívabb színben feltüntetni magad, kompenzáld sok pozitív visszajelzéssel. Ennyi.

(#3363) Tibiajax válasza Speed® (#3362) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

..akkor inkább már kreáljon uj nicket....egyszerübb..

(#3364) Mr-Pamacs válasza Tibiajax (#3363) üzenetére


Mr-Pamacs
senior tag

de azt nem akar mert szabályellenes, se ez nem jó se az.

(#3365) Speed® válasza Mr-Pamacs (#3364) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Tibiajax, igen, esetében erről van szó, azért is javasoltam neki.

Mr-Pamacs, dehogy szabályellenes..olvasd az erre vonatkozó részt az Alapelveknél. Több nick egyidejűleg való használata tiltott. Ha csinál egy újat és a régit modkerben banoltatja, nem lesz probléma. Igaz, a megítélésén változtat egy tök friss reg..de ennyi a minimum, ha tiszta lapot szeretne..

(#3366) nls válasza Speed® (#3365) üzenetére


nls
csendes tag

Nem a törlést kértem, hanem a feltételek tisztázását, erről szól a vita, a modok már fogják, te még mindig nem. Aztán ha kedvük lesz, megoldják, segítséget szoftverfejlesztéshez ajánlottam. Szerintem figyeld, mit irogatunk egymásnak, ez már rég nem arról szól, amit te gondolsz.

Szerk.: idézek a fórumreg alapelvekből a miheztartás végett:

# egynél több regisztráció használata: ha észrevesszük, hogy több nicket regisztráltál, akkor mindegyik végleg kitiltásra kerül. Különösen igaz ez akkor, ha ideiglenes felfüggesztés (temp ban) alatt regisztrálsz újat magadnak, hiszen a felfüggesztés pont azt a célt szolgálja, hogy legyen időd elgondolkodni, hogy milyen alapelvekbe ütközőt tettél, de utána még visszajöhess.

# önmagad kitiltása: azaz saját kérésre nincs ban, ha felhasználónevedről nem akarsz írni, akkor nem írsz.

[ Szerkesztve ]

(#3367) udi


udi
őstag

Picit több malomba öröl mindenki,ugyérzem :)
nls (ujonc) :
Igen tény hogy nem tökéletes a rendszer,de legalább van...már ezért is köszönet jár mert ugyebár ezt önkéntes alapon végzi valaki..
:R
A tökéletesités nehezen megoldható lenne mint látom,több okból is..Ebbe kár belemenni,fentebb irta pár hozzáértőbb kolega az okokat.(én nem értek hozzá..)
Esetleg észrevétel vagy épitő kritika lehet rá,de ujoncként sztem az első az amit egyenlőre tehetsz.
A másik hogy mivel van egy feketéd igy már jobban odafigyelve gyüjtögessd mellé a pirosakat is,és ha 1fekete és 10piros lesz akkor senkit nem fog érdekelni a feketéd :K
Remélem nem támadásnak hanem szubjektiv véleménynek veszed :R
Jó PH-zást kivánok :R

[ Szerkesztve ]

Rossz alkatrészek garanciáztatásában,javításában,garanciális problémában tudok segíteni.Ezekben:vga-hdd-táp-ram-cpu-lap-monitor.Priviknél több hetes csuszásban vagyok,sorry.Ezért hivj bátran:06305902749

(#3368) udi válasza udi (#3367) üzenetére


udi
őstag

Azért figyelitek 3-kor is fennt a ph-n ;] ;] ;]

Rossz alkatrészek garanciáztatásában,javításában,garanciális problémában tudok segíteni.Ezekben:vga-hdd-táp-ram-cpu-lap-monitor.Priviknél több hetes csuszásban vagyok,sorry.Ezért hivj bátran:06305902749

(#3369) Thrawn válasza udi (#3368) üzenetére


Thrawn
félisten

Még nincs 3 ;]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#3370) Speed® válasza nls (#3366) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

-"Nem a törlést kértem" :
"szemetet utánam hajigálni nem igazán illendő. Ráadásul ott a negatív pont."
"postot nem is kell törölni, de a fekete pont marhára nem hiányzik"
"sem vitatom a hibámat, de még a nagy ebayen is van elévülés"

-"feltételek tisztázását, erről szól a vita, a modok már fogják, te még mindig nem"
Már az első postodtól kezdve fogom hogy miről folyik a halandzsa nálad.
És hidd el, eléggé unalmasnak és szánalmasnak tartom a vergődésedet.
Van egy kialakult rendszer, ami úgyahogy működik, szabályokkal.
Neked ez nem tetszik, hát so sorry, lehet más megoldást csinálni.

A reggel kapcsolatban maradjunk annyiban, hogy ha egy adott nickről váltasz és önként jelzed, hogy az újat kívánod használni, a régit automatice zárolják (ban) és semmiféle attrocitás nem ér. Több nick egyidejű használata más tészta. Az aktív nick banoltatása is rendkívül egyszerű, flood, flame, spam, trágárkodás, modiknak vau-vau mind hatékony eszköz ;]

Szerintem fogadd el, hogy a pontod marad ahol van és tegyél azért, hogy a jövőben ne legyen rád panasz, ennyi. Pozitív értékelésért is lehet tenni, nem olyan nehéz az, csak korrektnek kell lenni minden helyzetben, majd értékelik.
És ezzel fejezzük is be, semmi értelme tovább nyúzni a témát.

(#3371) udi válasza Thrawn (#3369) üzenetére


udi
őstag

hát 3-ig voltam...te kis kekec ;] ;]

Rossz alkatrészek garanciáztatásában,javításában,garanciális problémában tudok segíteni.Ezekben:vga-hdd-táp-ram-cpu-lap-monitor.Priviknél több hetes csuszásban vagyok,sorry.Ezért hivj bátran:06305902749

(#3372) old gray válasza Racecam (#3281) üzenetére


old gray
addikt

Sorry, viccnek szántam, csak kissé erősre sikerült. :U

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#3373) nls válasza Speed® (#3370) üzenetére


nls
csendes tag

Csak neked válaszolgatok már egy ideje, vedd észre.

Nem tagadtam, hogy fáj a fekete, és nem hiányzik, mért tagadnám? Ezért jöttem ide. De ezen már túl vagyunk. Viszont se a post törlését nem kértem, se a fekete törlését (ilyet nem is tudsz idézni). Az elévülés más. Hadd ne magyarázzam meg, hogy miben. Mégegyszer elismétlem, hátha végre megérted: egyértelmű szabályrendszer fájt, azért "vergődtem", és erről "halandzsáztam" olyan sokat. Csak ilyeneket nem idézel, mert az nem téged igazol. Ami neked halandzsának tűnik, más már megértette. Nem csak a kioktatásra és arra kéne ügyelni, hogy mindig a tiéd legyen az utolsó szó.

(#3374) Picco válasza nls (#3373) üzenetére


Picco
addikt

mostmar csakugyan menjetek a ring topicba, ez nem az a forum ahol ilyen belekotok minden szavadba mert en bolcsesz vagyok es ki tudom forgatni a szavaidat dolgokrol van szo :P

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#3375) udi válasza Picco (#3374) üzenetére


udi
őstag

hát igen...picit kezd uncsi lenni.. :U
és nem vitatom az igazakat...

Rossz alkatrészek garanciáztatásában,javításában,garanciális problémában tudok segíteni.Ezekben:vga-hdd-táp-ram-cpu-lap-monitor.Priviknél több hetes csuszásban vagyok,sorry.Ezért hivj bátran:06305902749

(#3376) old gray válasza udi (#3375) üzenetére


old gray
addikt

Ne is, még ban lesz a vége. ;]

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#3377) P00By válasza udi (#3368) üzenetére


P00By
nagyúr

Pedig ebben az időpontban csak két dolognak van értelme... :( ;]

(#3378) old gray válasza P00By (#3377) üzenetére


old gray
addikt

Úgy tűnik háromnak, ha a PH-t is figyelembe vesszük. :DDD

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#3379) animatrix11


animatrix11
őstag

attila134-nak 1 pozitív értékelése van és 1 negativ értékelése a fórumon!

na ez nem igaz! mindkét topicban értékelték mindkétszer negativan, és tőlem is kap egy feketét, mert megpróbált átverni, nem jött össze

Hardvert vásárolok nagy tételben is!!! Elérhetőség: 18. kerületben.

(#3380) P00By válasza old gray (#3378) üzenetére


P00By
nagyúr

ehhh :D

(#3381) greatchaos válasza animatrix11 (#3379) üzenetére


greatchaos
addikt

mivel próbálkozott? - a másikból átviszem a pontot - kösz az észrevételt:R

(#3382) greatchaos


greatchaos
addikt

Ph! megbízhatósági oldal idáig frissítve!

(#3383) Loretto


Loretto
veterán

Nem lehetne abbahagyni a dolog n+1. átrágását?

Soirée...

(#3384) old gray válasza Loretto (#3383) üzenetére


old gray
addikt

Mire érted?

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#3385) Loretto válasza old gray (#3384) üzenetére


Loretto
veterán

Nls és folyománya.

Soirée...

(#3386) animatrix11 válasza greatchaos (#3381) üzenetére


animatrix11
őstag

Lotusz-al beszéltem miért adta a pontot, azt mondta, hogy egy 2x annyit érő vga-t akart vele elcserélni amennyiben még anap feladja postán a vga-ját, velem is hasonló volt rendelt egy procit, kérdezte beszámitok e ramot mondtam 512 ddr1 2k-ért bármennyit egyből rávágta hogy persze van neki küldjem a procit ő meg küldi a ramokat (msnen beszéltünk) erre kérdeztem meg Lotusz-t és elmondta azt amit leirtam
ha elküldtem volna a proci várhatnám a ramokat itéletnapig....

Hardvert vásárolok nagy tételben is!!! Elérhetőség: 18. kerületben.

(#3387) greatchaos válasza animatrix11 (#3386) üzenetére


greatchaos
addikt

igen, teljesen átlátszó dolog...

(#3388) Speed® válasza nls (#3373) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Enyém az utolsó, bibibíí :P /Ignore, ilyen egyszerű. Énis élek ezzel.

Én befejeztem Loretto, már hajnalban mikor munkába indultam..

(#3389) udi válasza Loretto (#3383) üzenetére


udi
őstag

Csak ban-t akar ;] ;]
ügyesen csinálja,aztán jöhet az uj reg :D :DD :DDD

Rossz alkatrészek garanciáztatásában,javításában,garanciális problémában tudok segíteni.Ezekben:vga-hdd-táp-ram-cpu-lap-monitor.Priviknél több hetes csuszásban vagyok,sorry.Ezért hivj bátran:06305902749

(#3390) Picco


Picco
addikt

kovezzetek meg de ez szerintem djtomi baratunk...bar lehet h mar mindenkiben csak gnomokat latok? :DDD

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#3391) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

Ez volt az egyik kedvenc hirdetés amit olvastam... :D

Még anno nekem irta, nézétek majd a #25 hozzászólást és az előzményeit...(Még ma is kacagtató...:) )

[ Szerkesztve ]

(#3392) RI/OS válasza Picco (#3390) üzenetére


RI/OS
őstag

na, dupla reg használatáért csaknem megkapja a banját? :D

(#3393) Picco válasza RI/OS (#3392) üzenetére


Picco
addikt

nembiztos hogy o, csak a skype neven akadt meg a szemem...es hat az ordog sosem alszik :)

B-L-A-C-K: igen lattam mar, majd besirtam rajta :DDD

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#3394) RI/OS válasza Picco (#3393) üzenetére


RI/OS
őstag

ja, az még a fura, h mennyit piacozik a nick :D

(#3395) udi válasza Picco (#3393) üzenetére


udi
őstag

lehet hogy csak képzelődsz ;] ;]

Rossz alkatrészek garanciáztatásában,javításában,garanciális problémában tudok segíteni.Ezekben:vga-hdd-táp-ram-cpu-lap-monitor.Priviknél több hetes csuszásban vagyok,sorry.Ezért hivj bátran:06305902749

(#3396) udi válasza B-L-A-C-K (#3391) üzenetére


udi
őstag

Kevés hirdetés van amire fejből emlékszem de ez az volt....
Bearanyozta a napom ahogy szivattátok a kis pancserokat :D :DDD :DD

Rossz alkatrészek garanciáztatásában,javításában,garanciális problémában tudok segíteni.Ezekben:vga-hdd-táp-ram-cpu-lap-monitor.Priviknél több hetes csuszásban vagyok,sorry.Ezért hivj bátran:06305902749

(#3397) B-L-A-C-K válasza udi (#3396) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Én is élveztem, de nagyon gatyin adták elő.... :D

(#3398) greatchaos válasza B-L-A-C-K (#3391) üzenetére


greatchaos
addikt

igazi gyöngyszem

(#3399) udi válasza B-L-A-C-K (#3397) üzenetére


udi
őstag

jobb is mert legalább nem ugrott rá senki....még jo hogy a régi tagok rutinosak és az ilyen kis csotányokak nem sok esélyük van ;] ;]

Rossz alkatrészek garanciáztatásában,javításában,garanciális problémában tudok segíteni.Ezekben:vga-hdd-táp-ram-cpu-lap-monitor.Priviknél több hetes csuszásban vagyok,sorry.Ezért hivj bátran:06305902749

(#3400) udi válasza greatchaos (#3398) üzenetére


udi
őstag

csak fekete.. :DD

Rossz alkatrészek garanciáztatásában,javításában,garanciális problémában tudok segíteni.Ezekben:vga-hdd-táp-ram-cpu-lap-monitor.Priviknél több hetes csuszásban vagyok,sorry.Ezért hivj bátran:06305902749

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.