Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-02-10 12:03:59

LOGOUT.hu

Airsoft

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22751) macilaci78 válasza Telda (#22726) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Full fém, hidegben nem úgy muzsikál, ez a hátránya.
Erősebb szelep, erősebb gáz a titka.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#22752) emiki6 válasza emiki6 (#22750) üzenetére


emiki6
veterán

És az egy nagy probléma, hogy oda, ahova pont hogy fém kéne, ott műanyag van és eltört, konkrétan szinte teljesen letört az agy. Nem én törtem le, de letört, szóval ha ráesek vagy mittomén, akkor simán eltörhet nekem is. Vagy ne foglalkozzak vele, jó lesz ez kezdésnek?

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#22753) Telda válasza macilaci78 (#22751) üzenetére


Telda
addikt

Az a gond hogy nyár volt :DDD .

Más:
Az AK Beta-nak a test is rövidebb vagy csak az előagy?

(#22754) stefanitsr válasza Telda (#22753) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Nem próbáltam, de pár átalakítást elnézegetve csak az előagy rövidebb.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#22755) macilaci78 válasza Telda (#22753) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Július végén sikerült hátra fagyasztanom egy Berettát. Párás levegő, 10 tár kilövése egyazon tár folytonos újratöltésével. Nincs lehetetlen! :D

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#22756) stefanitsr válasza macilaci78 (#22755) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Sokkal egyszerűbb, ha berakod a mélyhűtőbe hátrahúzott szánnal. :D (És gáz takarékosabb is) :D

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#22757) rainmen válasza emiki6 (#22752) üzenetére


rainmen
aktív tag

Szerezzél be egy használt/bontott testet, belét pakold át és mehet a játék...
Sőt, AK-hoz lehet vetti "fém" testet is, jó bazi nehéz lesz vele, meg nem túl autentikus, de a törés problémát kiküszöbölted.

[ Szerkesztve ]

(#22758) emiki6


emiki6
veterán

Mennyire tiltott a galambvadászat / lövészet (közterületen, hobbiból ne ítéljetek el), vagy jobb ha elfelejtem? :F :BGalamb lövész pisztolynak ezt néztem ki. Elég olcsó, erős és nem a legszebb. Volt valakinek dolga vele?

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#22759) 206 cc válasza emiki6 (#22758) üzenetére


206 cc
senior tag

MASZ 2010 7.f pontját ajánlanám figyelmedbe. :W

206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

(#22760) Telda válasza 206 cc (#22759) üzenetére


Telda
addikt

Nem tudom miért jó egy szerencsétlen galambot lelőni. Még a seregélyt talán megértem, de a galambot...

[ Szerkesztve ]

(#22761) 206 cc válasza Telda (#22760) üzenetére


206 cc
senior tag

Nem tudom,de én alapból megvetem az ilyen hozzáállást,nem lövünk állatra és kész!Egy védtelen állatra rálőni és megsebezni .......elítélendő dolog.A vadászokra nem térnék ki az más dolog.
Akinek ez megfordul a fejében annak már alapból sem engednék még tagságot sem az airsoftosok között!
Készítsen céltáblát vagy gyakoroljon kint a pusztában,de azért állatra lőni mert megtehetem??!!számomra elítélendő tett.

[ Szerkesztve ]

206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

(#22762) emiki6 válasza 206 cc (#22759) üzenetére


emiki6
veterán

Nyugi, nem fogok galambot irtani, meggondoltam magam. :B
Ja látom, nem Budapesten laktok, akkor jogos az ellenvetés :)

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#22763) macilaci78 válasza emiki6 (#22762) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Budapesti vagyok pár hónapja.

Az airsoft fegyverekkel egymást lőjjük arcon. Mit tippelsz, egy vadállat bőrét könnyebben lyukasztja át, mint a pofádét tiédet? :W

[ Szerkesztve ]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#22764) emiki6 válasza macilaci78 (#22763) üzenetére


emiki6
veterán

Nem gondoltam át, amit írtam. :U
Még nem tartok ott, hogy bármilyen Airsoft fegyverrel találatot kaptam volna, főleg azért, mert még nem vettem rész összecsapásban.
A Vidéki jelzőt meg nem mindenkinek szántam. :B

Vége

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#22765) zalman90 válasza emiki6 (#22764) üzenetére


zalman90
őstag

Kérj meg valakit sorozzon hátba , aztàn gondolj bele milyen az egy pár kilós állatnak..

Lehet most azthiszed mivagyunk a bunkók , de az airsoftban is vannak szabályok..

[ Szerkesztve ]

Az ember társas állat. S többnyire minél nagyobb a társaság, annál nagyobb állat.

(#22766) macilaci78 válasza emiki6 (#22764) üzenetére


macilaci78
nagyúr

zalman90: szabályok ide, vagy oda: az airsoft rendszer alkalmatlan akár egy kisebb gerinces állat életének kioltására. Fáj neki, persze, a lövész kitartása árán ki is szenvedhet, de ez messze van minden humánus gondolattól. Ez, kérem alássan, állatkínzás, ami büntetőtételként szerepel a magyar jogrendben.

Hogy szabad-e galambra lőni? Van az a galamb, amit kilövési engedély nélkül is lehet lőni. Közterületen? Nyilván nem. Meg tudod állapítani, melyik faj a védett, melyik az engedéllyel lőhető és melyik engedély nélkül?

Ha már játszani akarsz és unod azt, ami veled egy idős, akkor javaslom a csúzlikat és a csavaranyákat.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#22767) Zotya984 válasza macilaci78 (#22766) üzenetére


Zotya984
senior tag

csapágygolyót

"Tiszteljük meg egymást azzal, hogy válaszolunk a privát üzenetekre"

(#22768) PumpkinSeed


PumpkinSeed
addikt

Ha a VSR-10nél a golyó enyhén felfele száll egy megadott távolság után akkor az arra utal, hogy túl könnyű golyót használok? A gyári HOP-UP van rajta és olyanra van állítva, hogy a legkevésbé szálljon fel.

"Akinek elég bátorsága és türelme van ahhoz, hogy egész életében a sötétségbe nézzen, elsőként fogja meglátni benne a fény felvillanását." - Kán

(#22769) zalman90 válasza macilaci78 (#22766) üzenetére


zalman90
őstag

Én erkölcsből sem lőnék állatra

Az ember társas állat. S többnyire minél nagyobb a társaság, annál nagyobb állat.

(#22770) emiki6 válasza zalman90 (#22765) üzenetére


emiki6
veterán

Szó sincs róla. Nem gondoltam át, mint azt említettem. :B :U
Elnézést kérek! :R

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#22771) csoola válasza zalman90 (#22769) üzenetére


csoola
tag

Nekem azért megfordult most a fejemben, hogy legyilkolnék néhány repülő patkányt, miután 5 percre megálltam barátnőméknél kocsival, és 5 helyen szarták telibe a szélvédőt.

Amint tudok, válaszolok az üzeneteimre, kérlek, hogy Te is válaszolj, ha én keresnélek meg!

(#22772) Karesz0995


Karesz0995
tag

Sziasztok, még kicsit kezdő vagyok a témában, de ezt a fegyvert mennyire tudnátok egy kezdőnek ajánlani? Esetleg valakinek van valami tapasztalata ezzel a típussal? :B

(#22773) stefanitsr válasza Karesz0995 (#22772) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Valamelyik a&k-t nézd helyette, arra ügyelj, hogy legyen fém tokos. Nem rosszak a g&g cuccosok, de a raider széria nekem túlzottan játékpuska küllemű (persze valamennyire mind az, de a raiderek különösen azok). Az átlagos műanyagtokos puskáktól eltérően a raiderek sínrendszere is polimer, valamint az első irányzék egybe van öntve a külső csővel. Működni egész jól tudnak amúgy.

[ Szerkesztve ]

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#22774) Karesz0995 válasza stefanitsr (#22773) üzenetére


Karesz0995
tag

Én mindenképpen valami M4/16 vagy valami hasonló küllemű fegyvert szeretnék venni. (nagyon tetszenek, csupán ezért :D ) 150 eurós maximumért kezdtem el nézelődni, és az előző hsz-ben említett csúzlira jutottam. Esetleg a 150 eurós limitet figyelembe véve, tudnál ajánlani? :B :R

(#22775) Karesz0995 válasza Karesz0995 (#22774) üzenetére


Karesz0995
tag

Vagy inkább gyűjtenem kéne még? Bocsi, csak nem tudom mi számít jó márkának :(

(#22776) csoola válasza Karesz0995 (#22775) üzenetére


csoola
tag

Olyan sokat már nem is kell gyűjteni a 150-hez.

Amint tudok, válaszolok az üzeneteimre, kérlek, hogy Te is válaszolj, ha én keresnélek meg!

(#22777) emiki6


emiki6
veterán

Szabad összecsukhatót venni vagy kifejezetten ajánlott a fix tus-os fegyver?
Jing Gong jó?
Én erre, erre vagy erre gondoltam, mivel nagyon tetszik ez a fajta kinézet. Az első a legolcsóbb, de nem is tetszik annyira. A második árban is második, de az már jobban tetszik. A harmadik, a legdrágább, szinte olyan, mint a második, csak fix tusos. Szóval nem tudok dönteni, ezért kérek segítséget. :R

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#22778) zalman90 válasza emiki6 (#22777) üzenetére


zalman90
őstag

mért ne szabadna ? nekem is össze csukható van :D (scar)

Az ember társas állat. S többnyire minél nagyobb a társaság, annál nagyobb állat.

(#22779) stefanitsr válasza Karesz0995 (#22774) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Elég sok tetszikfaktoros játékost láttam "tetszikpuska" felett szipogni játékon, vagy anyázni, hogy nincs meg a lőtáv meg a pontosság. Nem akarok nagyon kárörvendő színben feltűnni, de belőlem ez szokta kiváltani nem is olyan ritkán a kajánul vigyorgós tetsziket. :D Az a&k egyébiránt egy gyártó, szerintem a kínai felhozatal legjobb M szériás remekeit ő gyártja.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#22780) Karesz0995 válasza csoola (#22776) üzenetére


Karesz0995
tag

Köszi, tanulmányozom :D :R

stefanitsr: Mivel új vagyok a témában, ezért minden tanácsot szívesen meghallgatok, hogy
ne valami sz*rt vegyek. :) Azt nem szeretnék :D

(#22781) emiki6 válasza zalman90 (#22778) üzenetére


emiki6
veterán

Végül egy negyediket választottam, amelyik nem volt listázva.
Mi a véleményetek az JG 1938-ról?

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#22782) stefanitsr válasza emiki6 (#22781) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Egy hoki. :D

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#22783) Telda válasza emiki6 (#22781) üzenetére


Telda
addikt

Vegyél Cyma AK-t!
so*tair-en van fent egy 040D 39ért, attól amit linkeltél fényévekkel jobb.

(#22784) emiki6 válasza Telda (#22783) üzenetére


emiki6
veterán

Mi a baj azzal, amit linkeltem?
Az AK-k annyira nem tetszenek. Kinézetre az általam linkelt tetszik, de ha abból nincs jó, akkor inkább valami olyan, amit karesz is szeretne.
Nincs valami szintén jó, ami nem AK? :F

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#22785) stefanitsr válasza emiki6 (#22784) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Jó lesz, csak vicceltem. Leszámítva, hogy nincs készleten, így nem rendelhető.

[ Szerkesztve ]

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#22786) rainmen válasza emiki6 (#22784) üzenetére


rainmen
aktív tag

Röviden? Nincs. :D

Egyébként meg lehet találni kompromisszumokkal, kérdés, hogy mekkora a kompromisszum és megéri-e?
(Az AK is kompromisszumos, mert nem tetszik a kinézete... ;) )

(#22787) emiki6 válasza rainmen (#22786) üzenetére


emiki6
veterán

Kifejthetnétek bővebben miért. :U

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#22788) stefanitsr válasza emiki6 (#22787) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Az ak egy nagyon szép kerek egész nagyon sok ok miatt. Bármi, ami a piacon kapható főleg úgy viszonyítható hozzá, hogy "miben gyengébb" :D

A teljesség igénye nélkül:

- Tokban fixen rögzített GB, ahhoz képest általában fix hopkamra, helyére csavarozva. M4-eknél és egy nagy rakás m4 származéknál a belső cső és a hopkamra bizony járhat előre-hátra, ez odatesz a tömítettségnek, fps szórásnak, pontosságnak, mindennek.

- Igen egyszerű konstrukciójú hopup kamra, az alkatrészei nem lötyögnek alaphangon, nincsen köztük millis-félmillis rés mint a háromkerekű m4 kamráknál. Nem nagyon tud elverődni, elállítódni, ha mégis gyorsan és egyszerűen orvosolható, de ugye alapvetően nem jellemző.

- A motor fém keretben van a boxhoz csavarozva. M szériánál bele van tolva a markolatba, és azt csinál amit akar. Jellemzően jobbra balra csattog ahogy működik. Nem nagy kaland, de azért messze nem egy kiemelkedő mérnöki precizitású megoldás.

- Anyagválasztása talán a legközelebb állhat az éleshez, pl kapható belőle nem aranyáron teljesen acél, barnított változat. Gyönyörűek. Ennek megfelelően ugye strapabíróak is. Ha M4-ből szeretnél olyat ami külsőleg valamennyire is hajaz az élesre, pl nem spiáter tok hanem alu, nem spiáter külső cső, hanem acél, az már igen izmosan zsebbenyúlós történet.

- V3 gearbox, a legerősebb GB-k egyike. V2 ? hagyjuk. Láttam pár szipogó emberkét lefittyedt orrú v2 boxot nézegetve a tárfészekből. Megveregettem a vállukat és mondtam, figyelj, öcsém, legalább tetszik neked ez a fos. Ez fontos ! :D

- Jellemzően könnyű, gyors, egyszerű szerelhetőség. VFC rendszert követő aksuknál negyedóra totál szét-majd össze. Nem mintha kéne, de akinek ilyen ambíciói vannak ez lényeges lehet.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#22789) -kdM- válasza stefanitsr (#22788) üzenetére


-kdM-
senior tag

A "fix" hop-up kamrán kívül ez mind igaz az általa linkelt g36-ra is, nem? Persze a műanyag külsőbe bele lehet kötni, de ez már személyes megítélés kérdése.

(#22790) BaKeSZ87 válasza -kdM- (#22789) üzenetére


BaKeSZ87
senior tag

Az a baj, hogy jelenleg nem gyárt a JG olyan G36 fegyvert ami megér 140 euro-t, akár melyik variáns, akár milyen rises optikáshordfogantyús állítható tusos. Szerintem eléggé túl vannak árazva, a sima C verzió 80-90 eurónál többet nem ér szerintem, a többi is max 100-at. Felháborító szerintem, hogy ugyan azt a G36C-t amit megkapsz 100 euróért, valószínűleg fos minőségű optikás hordfogantyúval már 155 euróért árulják, holott a hordfogantyún kívül a két fegyver kívül-belül ugyan az. 140 euroért, vagy picit többért (+10 euro), olyan CYMA AK-t kapsz, hogy lefosod a bokád.

(#22791) Karesz0995


Karesz0995
tag

Na keresgéltem, és végül ráakadtam erre. Kíváncsi vagyok a véleményetekre :)

(#22792) emiki6 válasza BaKeSZ87 (#22790) üzenetére


emiki6
veterán

Akkor csak a Cyma AK-k érik meg az árukat és azok a leg tartósabbak?
Csak a CYMA olyan, ami jó és megéri?
Akkor a JG G36E-t ne válasszam?

Van legalább egy "ajánlott" lista?

[ Szerkesztve ]

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#22793) -kdM- válasza BaKeSZ87 (#22790) üzenetére


-kdM-
senior tag

Mintha nemrég te vettél volna CYMA g36-ot. GB abban is olyan mint a JG-ben?

emiki6: Ha ilyen 140-150 eurós keretben gondolkozol akkor ennyiért szerintem találsz itthon használt SRC-t amire viszont tényleg nem lehet panasz.

(#22794) emiki6 válasza -kdM- (#22793) üzenetére


emiki6
veterán

- Mi az az SRC? Fegyver típus vagy gyártó (Star Rainbow Company)?
- Karesz AUG-járól vélemény?

[ Szerkesztve ]

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#22795) BaKeSZ87 válasza -kdM- (#22793) üzenetére


BaKeSZ87
senior tag

Katt!


emiki6
JG G36E-t felejtsd el. Ennyit nem ér.
Mondjuk, hogy veszel egy CYMA AK-t, akár csak a legegyszerűbb, legolcsóbb, CM.028-ast.
Elmész pár játékra, úgyis az lesz, hogy:
"aaaaaaaaaaúúúúúúúáááááá, überpimp M4!!!! Én is azt akaroook!!!"
Eladod az AK-t, amivel addig játszottál ( bár soha semmilyen gond nem volt vele ), veszel egy M4-est, aztán rájössz, hogy szar, szopás az egész, és az előző fegyvered mennyivel jobb volt.
Mindig másik fegyver fog tetszeni, sosem az ami éppen van. Aztán mikor minden szopórollerre felültél, rájössz, hogy az AK egyszerű mint a faék, igénytelen, strapabíró, pontos, jó. Ezt az egészet akarjuk neked megspórolni, mikor azt mondjuk, hogy ha ennyi pénzt rászánsz, akkor acél CYMA AK-t vegyél.


Karesz0995
Ha most fegyvert akarnék venni, és 160 euro-t szánnék rá, minden más hamarabb jutna eszembe mint egy AUG.

(#22796) emiki6 válasza BaKeSZ87 (#22795) üzenetére


emiki6
veterán

Ez most komoly? Mint egy rossz vicc... Van kismillió fegyver, de az egyik legolcsóbb, ráadásuk AK a legjobb?!? Hiszek neked, nem azt mondom, de mégis hogy lehet ez? :Y Vagyis akkor a CM028-tól minden csak rosszabb? :F

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#22797) Zotya984 válasza emiki6 (#22796) üzenetére


Zotya984
senior tag

Több tettszik M4 után volt AK-m rövid ideig. volt épített m4 meg M14 is.
Ha még egyszer hozzásegít a magasságos egy AK-hoz biztos hogy NEM ADOM EL.!

"Tiszteljük meg egymást azzal, hogy válaszolunk a privát üzenetekre"

(#22798) emiki6 válasza Zotya984 (#22797) üzenetére


emiki6
veterán

A CM028-ast érdemes feldobni valamivel?
Valahol olvastam, hogy 1-2 dolgon spóroltak, meg ilyenek. Kell / érdemes rajta valamit cserélni?
Milyen sight ajánlott?
Érdemes új egy másik aksit is venni?
Rockets márkájó BB jó? 0,2g-os elég?

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#22799) BaKeSZ87 válasza emiki6 (#22796) üzenetére


BaKeSZ87
senior tag

Azért nem teljesen ezt írtam.
A CYMA fegyverek gearboxai nagyon jó minőségű alkatrészekből vannak összepakolva, nagyon ritka, hogy valami probléma lenne velük. Gyakorlatilag kiveszed a dobozból a fegyvert, feltöltöd az akkut, feltöltöd a tárat BB-vel ( megtanulod és alkalmazod a MASZ-t ), és játszol. Van rá példa, hogy 30-40-50.000 lövést produkálnak CYMA fegyverek, hiba nélkül. Ezt nem sok kínai gyártó tudja.
Egy drágább fegyver gearboxa nem feltétlenül minőségibb mint egy olcsó CYMA fegyveré, sőt.
Ha olcsón akarsz jót, akkor CYMA CM.028. Ha kicsit drágábban akarsz még sokkal f@szábbat ( acél test, nagy nyomatékú motor... ), akkor CYMA CM.040 széria.

Nem kell feldobni semmivel, jó ahogy van.
Nem kell cserélni semmit, hézagolás, tömítések ellenőrzése, zsírzás ráfér, ennyi.
Gyári nyílt irányzék teljesen jó.
Érdemes másik akkut venni, pl. LiPo-t, meg egy jó minőségű töltőt hozzá, pl IMAX B6.
Tudtommal a rockets fos, 0.20 pedig túl könnyű, minimum 0.25-ös BB ajánlott.

[ Szerkesztve ]

(#22800) Zotya984 válasza emiki6 (#22798) üzenetére


Zotya984
senior tag

A BB és hopgumi nagyon sokat hoz a pontosságon illetve a tartós működésen.
GFC BB kerüld. G&G , BBOne , Xtreme (airsoftplaza).
Hopgumit meg szervizes tudja milyen kell. (ott nozi csere az tuti meg rugóvezető, a többi maradhat.) Aksi 7.4-es lipo egy töltővel aztán kész. Kezdésnek jó aztán a többit hozza az élet.

,25-ös BB tényleg kell.

Dot-ot nem tennék rá.

[ Szerkesztve ]

"Tiszteljük meg egymást azzal, hogy válaszolunk a privát üzenetekre"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.