Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-02-10 12:03:59

LOGOUT.hu

Airsoft

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22901) Lacuss20 válasza Zotya984 (#22900) üzenetére


Lacuss20
senior tag

Hát azért a láthatósági mellényél van egyszerűbb is xD

Élj úgy ahogy szeretnél, ne úgy ahogy mások elvárják.

(#22902) stefanitsr


stefanitsr
senior tag

Nyah CQB-R elkelt. :) E&L AK PMC gyere a papához. :D

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#22903) h1ght3chzor válasza stefanitsr (#22902) üzenetére


h1ght3chzor
őstag

Mennyiért, és honnan rendeled, tudsz egy linket dobni? :)

Kérlek tisztelj meg azzal, hogy válaszolsz a privát üzenetre.

(#22904) stefanitsr válasza h1ght3chzor (#22903) üzenetére


stefanitsr
senior tag

E&L AK PMC B

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#22905) BaKeSZ87


BaKeSZ87
senior tag

A kis CYMA G36C 360-at lő 0.20-assal, 0.28-as BBOne bio BB-vel brutális lőtávot produkál. Ja és mindezt full gyári alkatrészekkel, csak egy átnézésen esett át.

(#22906) stefanitsr válasza BaKeSZ87 (#22905) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Ugyanezt tudta a sig552. Döbbenetesen jó cucc volt ilyen téren. Ragyogó rof, blowback, snipereket megszégyenítő lőtáv (BST full tuning bar-10-el csillagerődben átlőtt az egyik srác a félkör alakú épület egyik széléről a másikig, elégedett mosollyal szétnéz mint egy jóllakott napközis, tetszést kifejező elismerő hümmögések stb - Flegmán előkaparom a siget, beleteszem a tárat rövid sorozat... Pont átlövöm én is ugyanazt a lőtávot. Hitetlenkedő tekintetek, nagy boci szemek, félénk szemvillanások - Mennyi ? 340... :D :DDD )

Jah, átnézés nélkül. Kivettem a dobozból, két kurva jó játékot nyomtam le vele, majd eladtam. Nagyon szerethető kis cucc, ha akciósan kifogod - volt hogy 32k-ért bejött postával, ragyogó puskát kapsz minden szarral amit csak adhat egy ilyen aeg.

[ Szerkesztve ]

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#22907) stefanitsr


stefanitsr
senior tag

Fostéren két pálmadárra vadásznak, két gázos cuccal, egyik 200k, másik 230. :D Sok szerencsét nekik a 30k-ért kiszállított, kis mókolással mindengyik gázos csodát agyonverő a&k s24-esek korában. Még görbe csővel is jobb mint bármelyik.

Hozzáteszem, a gyönyörű, tökéletes állapotban levő tényleg egyedi is csodaszép Tanaka Kar98k-mat 130k-ért alig akarták elvinni, és ez nem egy vacak modern kori műanyag cucc volt. :)

[ Szerkesztve ]

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#22908) BaKeSZ87 válasza stefanitsr (#22907) üzenetére


BaKeSZ87
senior tag

És a G&P M4 CQBR szintén 200-ért?

(#22909) stefanitsr válasza BaKeSZ87 (#22908) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Ezek örökké eladóak lesznek. Akinek van ennyi pénze cuccosra, azért az már talán sejt annyit az airsoftról, hogy ha fele ennyiért bejön újonnan hongkongból akkor nem vesszük meg. :)

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#22910) csoola válasza stefanitsr (#22909) üzenetére


csoola
tag

Vagy van annyi pénze, hogy nem fontos neki gyorsan eladni és bevárja a madarat (ami szinte mindig van).

Amint tudok, válaszolok az üzeneteimre, kérlek, hogy Te is válaszolj, ha én keresnélek meg!

(#22911) zalman90


zalman90
őstag

enélkül élni se tudnánk :(( :U

Az ember társas állat. S többnyire minél nagyobb a társaság, annál nagyobb állat.

(#22912) stefanitsr válasza zalman90 (#22911) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Hosszú évek óta létezik magyar fejlesztésként, battletac néven elérhető az android play áruházban (és mintha nyájfónra is lenne, de azzal akkor sem foglalkozom ha az életem függene tőle)... Használjuk is, működik is, jó is...

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#22913) busman


busman
addikt

Gondolkodom egy pisztoly beszerzésén.Rugósaskat nézegettem,gondolom itt vannak ezzel kapcsolatban tapasztalatok..kérem megosztani. :DDD
Köszönöm!

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#22914) emiki6 válasza busman (#22913) üzenetére


emiki6
veterán

Nekem van ezer forintos és nagyon gyenge.

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#22915) macilaci78 válasza busman (#22913) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Mire akarod használni?

Rugóst minden lövés előtt fel kell húzni, macerás használni, póttár nemigen van hozzá, jellemzően műanyag az egész konstrukció. Ritka, de van fém teherviselő alkatrészekkel megáldott konstrukció, amik áráért már AEP-et lehet kapni.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#22916) Zotya984 válasza macilaci78 (#22915) üzenetére


Zotya984
senior tag

Eredeti TM-et láttam többet sringesbe. Ez ilyen 30dolcsi körül mozgott. Azokat sem érdemes?

"Tiszteljük meg egymást azzal, hogy válaszolunk a privát üzenetekre"

(#22917) rainmen válasza Zotya984 (#22916) üzenetére


rainmen
aktív tag

Múltkor belinkeltem egy TM-es NBB-s pisztolyt. Annak az új ára 40$.
Szerinted megéri 30-ért a springes? :)

(#22918) sss


sss
senior tag

Ma volt időm végre összerakni az rk-01 gearboxát. Az mitől lehet, hogy az első lövés jó, utána meg csak erőlködik a motor? "Érzésre" elég nehéz hátrahúzni a tappep plate-et, mondjuk nem nagyon van összehasonlítási alapom.:) Elképzelhető, hogy vhogy rosszul raktam vissza a tappet rugóját? Az akku amivel próbáltam B6-ra kötve 9,88V körül volt, szóval jónak tűnik. A motor is gyenge ugye, de ilyen kis rugóhoz csak elég, 300 fps körül lett anno kronózva.

(#22919) Zotya984 válasza rainmen (#22917) üzenetére


Zotya984
senior tag

Megvan.
Kinek mi jön be. Volt aki kifejezetten olyat kért. TM Glock 17L Spring
Lett neki és 17e jött ki neki.

"Tiszteljük meg egymást azzal, hogy válaszolunk a privát üzenetekre"

(#22920) Belako


Belako
tag

Hola!

Lenne egy olyan kérdésem hogy melyik a jobb gyártó:
A King Arms vagy a D-boy. csak ettől a két gyártótól találtam m4a1 casv style kivitelben, és szerintem jól néz ki

Választ köszi

B.

Nyergeld meg a nagyot! Zsírszalonna nincs a tepertő kincs! Mindenki a maga szerencséjének a pogácsa

(#22921) sss válasza Belako (#22920) üzenetére


sss
senior tag

Előbbi.

(#22922) Belako


Belako
tag

Különböző gyártó alkatrészei kompatibilisek egymással? (Gb, Stock, Ras vagy előagy kinek hogy tetszik, deltaring stb.) ??

Nyergeld meg a nagyot! Zsírszalonna nincs a tepertő kincs! Mindenki a maga szerencséjének a pogácsa

(#22923) KISDUCK


KISDUCK
addikt

A LiPo-k mennyire érzékenyek? Pl.: ha kapnak egy mosást meg egy kis feszegetést hogy kijöjjenek e helyükről? Egy feltehetőleg 1 cellás 170mah és 3,7v headset akksiról van szó. Ami műanyag burkolat alatt volt az eljárás során.

(#22924) KISDUCK válasza KISDUCK (#22923) üzenetére


KISDUCK
addikt

Most nézem oxidos lett a pozitív oldala az akksinak. Vélemény?

(#22925) stefanitsr válasza KISDUCK (#22924) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Ha a két feszültség küszöb között van, és terhelhető a névleges kapacitáshoz hasonló mértékig, akkor nem ment tönkre.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#22926) stefanitsr válasza sss (#22918) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Motormagasság rendben? Hézagolás nem szoros? Ezt ellenőrizd úgy is, hogy a kerekeken kívül egyéb olyan dolog nincs az összecsavarozott (!) box héjak között ami a kerekek mozgását akadályozná vagy azok ellenőrzését megnehezítené (rugó, rugóvezető, dugattyú, henger, stb).

Tappet plate - ha az adagolás rendben van nem okoz ilyet. Egyébként sem, max nem lesz adagolásod mert a rugó be nem akasztása miatt hátul marad a tappet.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#22927) stefanitsr válasza Belako (#22922) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Elvileg igen. Elvileg az elvileg és a gyakorlatilag ugyanaz, gyakorlatilag meg lehetnek eltérések.

A boyi egy rakás híg fekália, azaz fos. A KA jobb.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#22928) sss válasza stefanitsr (#22926) üzenetére


sss
senior tag

A gb-t összecsavarozva is könnyen forogtak gearek igen. A motormagasságot majd újra megnézem. Köszi. :R

(#22929) sss válasza sss (#22918) üzenetére


sss
senior tag

Nulla hézagolással is megáll egy lövés után. Kiszerelem a motort, és teljesen be vannak szorulva a kerekek. Úgy tűnik, hogy a cutoff lever környékén van a gond (mondjuk arról el nem tudom képzelni hogy lehet rosszul beszerelni). Nem akarja kiemelni a kapcsolókést, meg mintha hajlamos lenne beragadni is.

(#22930) Telda válasza sss (#22929) üzenetére


Telda
addikt

Nézd meg a fogaskereket is, nekem a spur fogaskerékben volt egy nyolcas és bárhogy hézagoltam, szorult a sectorral.

(#22931) rainmen válasza sss (#22929) üzenetére


rainmen
aktív tag

Nincsen félrekopva a csapágy és az megforog a GB-ben?

(#22932) sss válasza Telda (#22930) üzenetére


sss
senior tag

Amíg nem szedtem szét, addig jó volt.:)

rainmen: ez mondjuk jó kérdés, megnézem majd ezt is.

(#22933) Telda válasza sss (#22932) üzenetére


Telda
addikt

Akkor lehet a dugattyú fordult ki a vezetősínből összerakáskor. Nekem volt már ilyen, igaz csak V2-nél.
Akkor úgy megszorult, hogy a motor sem bírta. Szerencsére semmi baja nem lett, azóta jobban figyelek erre.

(#22934) sss válasza Telda (#22933) üzenetére


sss
senior tag

Dugattyú nélkül sem jó.:(
A cutoff lever könnyen mozog. A kapcsolókést könnyű kiemelni. Viszont úgy tűnik, hogy a cutoff lever nem tudja kiemelni vmiért. Lehet, hogy el kéne vinni valakihez aki ért is hozzá.:)

(#22935) Zotya984


Zotya984
senior tag

Üdv Urak.
Kellene nekem CO2-es pisztoly. Középkategóriás kellene ami bírja CO2-őt. Olyan is jó ami GG de van hozzá CO2 tár. Ártartomány 20-25e. Létezik ilyen megoldás??? Jöhetnek az alternatívák (CO2-es pisztoly kell és kész más nem jó hogy miért, HÁT CSAK :DDD )

"Tiszteljük meg egymást azzal, hogy válaszolunk a privát üzenetekre"

(#22936) -kdM-


-kdM-
senior tag

Van valakinek első kézből infója ezekről? (ahány helyen kerestem annyiféle válasz volt)
Cyma 045
Kalash RK-12

Leírásnál mindkettőnél alu és acél alkatrészeket említ, ami ahogy olvastam a Boyi-nál igaz is. Viszont a Cymáról hallottam olyat, hogy főleg az előagy környékén vannak spiáter részek, azóta kijött volna valami új generáció vagy csak pontatlan a specifikáció?

(#22937) Lacuss20 válasza -kdM- (#22936) üzenetére


Lacuss20
senior tag

CM045a-m volt az első stukkerom. Ez ugyanaz csak műanyag a borítás fa helyett. Illetve nem narancs tárral van. Acél/műanyag. Semmi fontos része nem spiáter. Strapabíró, kis ráfordítással halálos lő táv+erő és relatíve jó szórás! A másik puskáról nem tudok nyilatkozni. :R Jah és a Cyma Ak-k jobbak a boyinál és a dobys-nál is ;).

[ Szerkesztve ]

Élj úgy ahogy szeretnél, ne úgy ahogy mások elvárják.

(#22938) stefanitsr válasza Zotya984 (#22935) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Akkor növeld a keretet, mert HÁT CSAK.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#22939) Zotya984 válasza stefanitsr (#22938) üzenetére


Zotya984
senior tag

Volt minden féle elképzelésem hogy mit fogsz válaszolni de erre nem számítottam. :R
Viccen kívül. mit érdemes venni?

"Tiszteljük meg egymást azzal, hogy válaszolunk a privát üzenetekre"

(#22940) stefanitsr válasza Zotya984 (#22939) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Nagyjából piros nózis kjw-k. Preferably Hicapa-k, 1911-esek, kp05-kp09, esetleg sig p226-229.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#22941) halisa


halisa
tag

Segítsetek. Kinéztem egy másodlagos fegyvernek Galaxy MP5 PDW- t. 20.000+posta lenne, viszont hosszú csővel szerelt erre kell tenni egy hangtompítót + kell hozzá egy akku is. Kérdésem, hogy az ár az korrekt szerintetek? Köszi.

(#22942) stefanitsr válasza halisa (#22941) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Ne vedd meg. Drága és látványosan mókolt. Akcióban ugyanez újgenes jg-ben fém tokkal 88 eur (+ némi paypal fee) körül ment legutóbb, vadi újan nagynyomatékú motorral, fém tokkal, postával, tokkal vonóval, magyar mókmatyik által érintetlenül.

[ Szerkesztve ]

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#22943) halisa válasza stefanitsr (#22942) üzenetére


halisa
tag

Köszi, linket tudnál írni, hogy hol volt ennyiért?

(#22944) yako


yako
tag

Szevasztok!

Képzeljétek hopup gumit cseréltem a KSC Glock-omban.
Erre totálisan letekert hoppal is az egekbe tekeri a BB-t. Gondoltam más a gumi, talán a csapágygolyó túl nagy - 2mm-es van benne -, mert nélküle ejttete azt.
Most az 1,5mm-essel maximumra tekert hopuppal is ejti.
A kettő között pedig kb. nem is forgalmaznak metrikusban. Legalább is három csapágyboltban is ezt mondták.
Van tippetek mit kezdjek vele?
Előre is kösz a válaszokat.

By Demons Be Driven

(#22945) BaKeSZ87 válasza yako (#22944) üzenetére


BaKeSZ87
senior tag

Nehezebb BB?

(#22946) yako válasza BaKeSZ87 (#22945) üzenetére


yako
tag

Minimális, alig érezhető javulás 0.25-ről 0.28-ra váltáskor.

By Demons Be Driven

(#22947) macilaci78 válasza yako (#22946) üzenetére


macilaci78
nagyúr

0.40? ;]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#22948) yako válasza macilaci78 (#22947) üzenetére


yako
tag

Jogos, de 0.25-el 8-10 méter után, 0.28-al 12-14 méter után húzott felfelé a lövedék kb. 60 fokos szögben. Így nem tudom mit hozna a 0.4-es... Nyílván ki kellene próbálni, majd kerítek egy marékkal.

De ha van valakinek egy csapágygolyója otthon az amlített laramétrek között, és tudja nélkülözni szivesen megvenném.

By Demons Be Driven

(#22949) macilaci78


macilaci78
nagyúr

Nem keresett valaki jó féle GNB pisztolyt?

A képen szereplő Red Gas hol kapható 22-es típusban?

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#22950) szbalogh


szbalogh
őstag

Sziasztok!
Közel másfél év kihagyás után arra gondoltam eladnám acéltokos CM.040D (AK 105/102) replikámat.
Műanyag AK-t beszámítok 10k-ig :)
Köszöntem!

Nick: HE_Storm

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.