Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-02-10 12:03:59

LOGOUT.hu

Airsoft

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22501) Zotya984 válasza stefanitsr (#22500) üzenetére


Zotya984
senior tag

érzésre milyennek kell lennie. ? nem beleesős hanem kicsit passzos? ( a Well dolog jogos)
igazából kaptam, ha nem viszem el játékra akkor megharagszik após.

"Tiszteljük meg egymást azzal, hogy válaszolunk a privát üzenetekre"

(#22502) Zotya984 válasza stefanitsr (#22500) üzenetére


Zotya984
senior tag

"Az én A&K S24 hengerébe nem megy bele a Well MB03 gyári dugó!"

Szerintem nem ugyan az lesz a méret.

"Tiszteljük meg egymást azzal, hogy válaszolunk a privát üzenetekre"

(#22503) macilaci78


macilaci78
nagyúr

Az én M4 markolatomban is szorul a motor pinoinja... Nem kell vele foglalkozni, kihúzod és kész. Én egy lapos csavarhúzót dugok be a műanyag segg alá oldalról és annál fogva kiemelem. A pinion feje kúpos, de ugye alul sem teljesen párhuzamos azzal a síkkal, amiben akad, hanem szöget zár be, így az megvezeti és engedni fog.

Bármennyire is durván szedtem ki, egyszer sem találtam műanyag, vagy fél szilánkot, sérülést az alkatrészeken. Orosz módszer: csak erő és elhatározás kérdése csupán.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#22504) zalman90


zalman90
őstag

nem tudjátok zöld fórumon ki árul acél egyeslövés alkatrészt ? :B

dboys scar ba kellene

[ Szerkesztve ]

Az ember társas állat. S többnyire minél nagyobb a társaság, annál nagyobb állat.

(#22505) BaKeSZ87 válasza zalman90 (#22504) üzenetére


BaKeSZ87
senior tag

Lehet, hogy oboázás lesz belőle. Én legutóbb mikor acél cut off levert akartam rakni boyi v2 boxba, qrwára nem passzolt.

(#22506) stefanitsr válasza zalman90 (#22504) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Boyiba meglehet, hogy reszelgetni kell a box héjat illetve a selector plate-et, hogy megfelelően működjön az acél egyeslövés alkatrész. Az shs ellenjavallt, eleve csak guarderrel próbálkoznék.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#22507) stefanitsr


stefanitsr
senior tag

A megvilágosodás.

M4-et aksura. Nem szart szarra. :DDD

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#22508) Telda válasza stefanitsr (#22507) üzenetére


Telda
addikt

:DD

(#22509) Gismo válasza stefanitsr (#22507) üzenetére


Gismo
addikt

Kényelmetlen neki az M4 AK-ja meg van 2 is, azok beváltak neki.

(#22510) Lacuss20


Lacuss20
senior tag

Kellemes ünnepeket sporttársak! :R :R :R :R

Élj úgy ahogy szeretnél, ne úgy ahogy mások elvárják.

(#22511) Zotya984 válasza Lacuss20 (#22510) üzenetére


Zotya984
senior tag

Neked is és minden más fórumtársnak is. :)

"Tiszteljük meg egymást azzal, hogy válaszolunk a privát üzenetekre"

(#22512) sss


sss
senior tag

Dec. 29-én lenne játék, aznap pont nem kell dolgoznom hmm. Csak kérdéses, hogy az aksu-t addig lesz-e időm összerakni.

(#22513) BaKeSZ87 válasza sss (#22512) üzenetére


BaKeSZ87
senior tag

Boldog Karácsonyt a Topiklakóknak!

Rakd össze, mert mi is megyünk Kistelekre! :)

(#22514) Zotya984


Zotya984
senior tag

[link] [link] [link] a gumira van irva hogy vsr, viszont nincs a gumi külső oldalán a bütyök amit leszoktak vágni ha l96-ba raknak vsr gumit.

akkor most ez vsr vagy nem vsr gumi.?

(bocsi az ékezetek végett)

[ Szerkesztve ]

"Tiszteljük meg egymást azzal, hogy válaszolunk a privát üzenetekre"

(#22515) sss válasza BaKeSZ87 (#22513) üzenetére


sss
senior tag

Haverom már lemondta, szóval nem kell összerakni, a cm045 egyben van. Még kérdés hogy jutok ki, meg főleg honnan szerzek bio bb-t (látom ti is ettől tettétek függővé), de azért igyekszem vhogy kijutni.

(#22516) stefanitsr


stefanitsr
senior tag

fostéren a 200k-s b#zipisi moe karabély mellett megjelent a 110k-s boyi scar... :DDD Ezek nagyon mélyen meg vannak cimborodva.

"határozott 65-70 m lőtáv" Ó istenem... Az emberiség megérett a pusztulásra. :D

[ Szerkesztve ]

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#22517) BaKeSZ87 válasza stefanitsr (#22516) üzenetére


BaKeSZ87
senior tag

Negatív vagy. Lehet, hogy van az 80m is, csak nem jól becsülte meg a lőtávot.

(#22518) zalman90 válasza stefanitsr (#22516) üzenetére


zalman90
őstag

lehagyott egy "m" betűt , mm-t akart írni

Az ember társas állat. S többnyire minél nagyobb a társaság, annál nagyobb állat.

(#22519) stefanitsr válasza zalman90 (#22518) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Ugyan, odaírta, hogy határozott, azt meg már nem hogy ő a saját értékrendje szerint határozta meg azt az xy métert, és az a méter nem SI kompatibilis. No meg azt sem írta, hogy bármit mért volna, vagy az a mérés hiteles, avagy sem. Nah, tudom, rossz vagyok. Azért megmérném a kis lézervackommal, mikor lő el az ember, valamennyire is pontosan 70 méterre egy scarral. Sorozattal mondjuk elképzelhető a mellalak leküzdése ilyen távon, de ahhoz nem kell ilyen alkatrészkupac, egy picit átnézett, de amúgy fullalap boyi rk08s vagy aksu képes erre.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#22520) Telda


Telda
addikt

Hali!

A CM40D lángrejtőjét hogy tudom leszedni? Mert félig kijött alóla a gumigyűrű.
Valamint tűzváltó problémáim is vannak, egyes lövés tökéletes, de ha felváltok sorozatba, akkor csak 2-3-at nyekken a motor, aztán egyszer csak beindul. Nem hangzott valami egészségesnek így aztán nem is próbálgattam tovább.

[ Szerkesztve ]

(#22521) Zotya984 válasza Zotya984 (#22514) üzenetére


Zotya984
senior tag

Jah és durván 100fps esett a torkolati energia .2 BB-vel.

Valami nem jó vagy nem VSR gumi?

"Tiszteljük meg egymást azzal, hogy válaszolunk a privát üzenetekre"

(#22522) BaKeSZ87 válasza Zotya984 (#22521) üzenetére


BaKeSZ87
senior tag

Nozzle mennyire illeszkedik a gumiba? VSR guminak néz ki, az, hogy nincs rajta kiálló pöcök az nem jelent semmit. Ha rárakva a csőre illeszkedik a szoknya a beszúrásba a csövön, meg ha az a rész amibe a nozzle illeszkedik illeszkedik a cső elejére...

Készülök rendelni taiwangunról, ha valami kellene szóljatok!

(#22523) h1ght3chzor válasza BaKeSZ87 (#22522) üzenetére


h1ght3chzor
őstag

Merre fele laksz? Budapesten át tudnám venni vhogy?

[ Szerkesztve ]

Kérlek tisztelj meg azzal, hogy válaszolsz a privát üzenetre.

(#22524) Zotya984 válasza BaKeSZ87 (#22522) üzenetére


Zotya984
senior tag

A csövön jól illeszkedik meg a nozzle is bele. Bár kemény mint a kórság maga a gumi. Nem kínlódtam tovább vele. Visszaraktam a Madbull-t és kivittem lőni. Kimértem (5m--es mérőszalag + karó + kalapács) először 50m-ert majd utána még 10m hozzáadva élvezkedtem. Jó volt végre ilyen messziről hallani hogy koppan a célon a BB. Távcsövet is beállítottam végre.
Hop-up-ot kicsit megpiszkáltam. Jól sikerült mert a 36-ost is égbe tudja tekerni. ( Ugyan itt VSR fekete ABS hop állító mechanika eladó) Viszont most hogy passzos a hoplenyomó még így is nagyobb a szórása a .36-nak mint a .25-nek. Pontosabban több az elkóválygó BB belőle.
65m-en viszont nincs találat. Szerintem kevés az erő. Akár hová tartottam nem talált célt. (Cél egy bútorhátlap tábla volt 40x70cm -es.)
Megpróbálok .28-as BIO-t keríteni 100-150db-ot és megnézem azzal mit tud. 12810ft-os puskától nekem nagy teljesítmény.

Maci: a motor a fogós módszerrel jött ki. Kellet hozzá egy adag elhatározottság meg egy régi orosz kombinált fogó > cserélhetek kábelt mert megnyúzta egy darabon.

[ Szerkesztve ]

"Tiszteljük meg egymást azzal, hogy válaszolunk a privát üzenetekre"

(#22525) BaKeSZ87 válasza h1ght3chzor (#22523) üzenetére


BaKeSZ87
senior tag

Profilomban ott van. Nem járok Pesten.

(#22526) stefanitsr válasza Zotya984 (#22524) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Drágább puskával (airsoft) sem igen lőnek ám annál messzebre, persze a találat reményét feltételezve. :)

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#22527) BaKeSZ87


BaKeSZ87
senior tag

Vasárnap a G36 átesett a tűzkeresztségen, azt kell mondjam nagyon kellemes cucc, pedig még a hopup gumit ki sem cseréltem benne.

(#22528) Zotya984 válasza stefanitsr (#22526) üzenetére


Zotya984
senior tag

Én nagyon örülök neki hogy kaptam. Eddig 0ft-ot költöttem rá és olyan csodás perceket szerzett hogy most is mosolygok ha rá gondolok. A legjobb az az volt mikor kivittem lőni és 50-51m-en (kimért) hallgattam a kellemes kopogását a bb-nek és a távcsőbe láttam hogy 5m-el hátrébb is kiraktam 1 célt. Ez egy ilyen eldobható Gyoss-os tál volt aminek 23cm az átmérője. Sosem lőttem rá mert olyan picinek tűnt a távcsőbe. De most vérszemet kaptam. ;] Fekve feltámasztva 3-ból 2x eltaláltam. Isteni érzés volt. (kifogyott a tár ez után :W )

Most lehet, hogy megöltök de mossátok meg a nem BIO BB-t. Cukor nélküli kólába ásztava 12óra után, majd Cif mosogatószeres kéz-meleg vízben megmosva, utána pedig bő vízzel átöblítve, lecsurgatva.Száraz pamut törcsibe takartam még néhány órára.
Nekem segített. Találati arány nagyon megnőtt. Sima mosatlan 10/4 , mosott 10/9. Ez az airsoftplazaban kapható Xtreme BB volt.

Remélem nem nyakaztok le, mert csak segíteni szeretnék. Képeket vagy videót is készíthetek ha gondoljátok.
Próbáljátok ki.

(jah 0.3 dobozos Coca Cola-t 2000db BB-re használtam fel)

"Tiszteljük meg egymást azzal, hogy válaszolunk a privát üzenetekre"

(#22529) ClayMore válasza Zotya984 (#22528) üzenetére


ClayMore
aktív tag

vszleg leszedte a gyártáskor rákerült szennyeződést.

én még sosem próbáltam hókusz pókuszolni.

Liverpool, Chelsea, Arsenal MEZEK ELADÓAK!!!...................http://hardverapro.hu/apro/angol_behozatalbol_mezek_eladoak_liverpool-chelsea/friss.html#msg5

(#22530) stefanitsr válasza ClayMore (#22529) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Szilikont mossa le inkább. :)

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#22531) ClayMore válasza stefanitsr (#22530) üzenetére


ClayMore
aktív tag

azt is belevéve.

Nem tudja vki hol lehet eredeti használt BW mellényt venni itthon?
kampfmittelweste Heim és ST
Bristol
FALKE I (IDz)
stb

Liverpool, Chelsea, Arsenal MEZEK ELADÓAK!!!...................http://hardverapro.hu/apro/angol_behozatalbol_mezek_eladoak_liverpool-chelsea/friss.html#msg5

(#22532) BaKeSZ87 válasza ClayMore (#22531) üzenetére


BaKeSZ87
senior tag

Én nem tudom.

Taiwangunos rendelésbe senki többet harmadszor?

(#22533) ClayMore


ClayMore
aktív tag


Felső railbe flip uppos irányzékok. Troy előagy. nagyon tetszik. airsoftosban még nem találtam.

Liverpool, Chelsea, Arsenal MEZEK ELADÓAK!!!...................http://hardverapro.hu/apro/angol_behozatalbol_mezek_eladoak_liverpool-chelsea/friss.html#msg5

(#22534) macilaci78 válasza ClayMore (#22533) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Jó rá az original is.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#22535) ClayMore válasza macilaci78 (#22534) üzenetére


ClayMore
aktív tag

funkcióját ellátja az is. való igaz. ellenben szerethető darab nem?

Liverpool, Chelsea, Arsenal MEZEK ELADÓAK!!!...................http://hardverapro.hu/apro/angol_behozatalbol_mezek_eladoak_liverpool-chelsea/friss.html#msg5

(#22536) macilaci78 válasza ClayMore (#22535) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Inkább az ára szomorít el. :P

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#22537) Lacuss20


Lacuss20
senior tag

Szolnok-Nyíregyháza vonalról valaki rendel a közel jövőben a taiwanguról?

[ Szerkesztve ]

Élj úgy ahogy szeretnél, ne úgy ahogy mások elvárják.

(#22538) Zotya984


Zotya984
senior tag

Ez kell nekem!!! 100méteren 41cm szórás. Max lőtáv ??? :DDD

"Tiszteljük meg egymást azzal, hogy válaszolunk a privát üzenetekre"

(#22539) Lacuss20 válasza Zotya984 (#22538) üzenetére


Lacuss20
senior tag

Nem kis pályás leírás :D

Élj úgy ahogy szeretnél, ne úgy ahogy mások elvárják.

(#22540) Zotya984 válasza Lacuss20 (#22539) üzenetére


Zotya984
senior tag

Hát nem tudom 2 nekifutásból sem hittem el. Egy éles Dragunov-nak 100m-en 8cm gyári szórása van Ezt tudom. Az hogy airsoft 100m-en 41cm szórása legyen . . . Ez mell alak. Átlag airsoft fegyverek 2/3-át tudják ennek K.B.

[ Szerkesztve ]

"Tiszteljük meg egymást azzal, hogy válaszolunk a privát üzenetekre"

(#22541) macilaci78 válasza Zotya984 (#22538) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Zárt térben... Miért ne lehetne? Mármint miért ne lehetne ez a zárt tér egy 40cm átmérőjű PVC cső? ;]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#22542) BaKeSZ87 válasza macilaci78 (#22541) üzenetére


BaKeSZ87
senior tag

Jogos :D

(#22543) Zotya984 válasza macilaci78 (#22541) üzenetére


Zotya984
senior tag

:C
Erre nem gondoltam. :W

"Tiszteljük meg egymást azzal, hogy válaszolunk a privát üzenetekre"

(#22544) stefanitsr válasza macilaci78 (#22541) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Hmm, győri. Felajánljam neki a távmérős-kronós videózást, csak hogy megkönnyítsem az eladást ? :D :DDD

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#22545) Zotya984 válasza stefanitsr (#22544) üzenetére


Zotya984
senior tag

Várom a videót :DDD

[ Szerkesztve ]

"Tiszteljük meg egymást azzal, hogy válaszolunk a privát üzenetekre"

(#22546) stefanitsr válasza Zotya984 (#22545) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Bullshit amit szövegel, szerintem mindannyian tudjuk. :) El sem lát 100 méterig, nemhogy 40 centis szórást lő airfossal... :DDD

Feltéve persze, hogy 100 méter az a 100 méter. Mert lehet, hogy nem száz méter az, hanem 100 láb, vagy 100 pipi. :D Ott már viszont cink a 40 centis szórás.

Más: Voltam játszani tegnap az a&k-val messzemenően élvezeteset tudtam vele tolni egy téli erdőben ahol nem volt lomb a fákon (nyáron sokkal cinkebb lesz vele érvényesülni). Egyértelmű, szépen a távcsőben végig követett lapos lőképű találatom volt 5-6, meg volt vagy 6-8 olyan amikor megintcsak szépen láttam a lövedéket, majd majdnem közvetlenül a célpont előtt egy hurkapálca vastagságú ágat láttam törni és a BB-t balra felfele távozni, vagy közvetlenül belelőttem magam előtt valami ágdarabba, ami a távcsövön keresztül nem látszott.

A célpont ezt többnyire észre sem vette, hogy lövöm, igaz az enyémen hangtompító adapteren van egy 8 centis stubby tompító és alapvetően halk a működése. Sok esetben voltak gondjaim a célzással is, mert ha sokat ücsörgök egy helyben, gyorsan párásodik a szemüvegem illetve a távcső ideális szemtávolságát sem találom meg azonnal. Összességében nagyon jónak ítélem a cuccot.

A nagy nyűg, hogy a sárga .40-es gyártását úgy tűnik beszüntették és valami sötétszürke van helyette. Nos, az egyelőre hasznavehetetlen...

[ Szerkesztve ]

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#22548) stefanitsr válasza BaKeSZ87 (#22547) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Biztos tök jó dolog, de megvallom nekem az is megfelel ha a játékból pláne tangliból egy-két kört arra szánok rá, hogy kiegyengessem a lőképet a hopup beállítással, illetve a távcsövet belőjem (minimális beállítások szoktak ilyenkor kelleni). A Távcső épp ezért olyan, hogy szerszám nélkül lehet állítani.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#22549) ClayMore válasza BaKeSZ87 (#22547) üzenetére


ClayMore
aktív tag

Köszönöm a linket!

Volt két hasznos dolog is amire nem gondoltam magamtól. Pl a leupold alján ami van lapos rész középen valóban jó a vízszintezéshez!
:R

Liverpool, Chelsea, Arsenal MEZEK ELADÓAK!!!...................http://hardverapro.hu/apro/angol_behozatalbol_mezek_eladoak_liverpool-chelsea/friss.html#msg5

(#22550) Chris78


Chris78
aktív tag

Hali
Valaki meg tudja mondani ,hogy az alap ver3 boxnál a fogaskerekek milyen áttétellel mennek, ill ha veszek nagy nyomatékú fogaskerékszettet akor az mennyivel lassítja a tűzgyorsaságot? Láttam 1:200 és 1:300 szettet is.

....és akkor a hetedik napon az Úr megnyomá a 'reset' gombot.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.