Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#666) Korte123 válasza bbchris (#665) üzenetére


Korte123
csendes tag

Köszönöm, természetesen PAL-t használok mindig, eddig meg se próbáltam az NTSC-t, gondoltam mitől lenne jobb, hát nem is lett.

Vallattam még egy kicsit. Ha behúzok egy DV avit, az jó. Mögéteszek egy mpg-et, az kék és sávos. Lerenderelem avi-ba (nem mpegbe) és képes úgy megcsinálni, hogy az első másodpercekben jó (ami avi volt) és a második fele rossz (ami mpg volt).
Nekem borzasztóan nem tetszik az, hogy az mpg-ek neki mind 704x576-esek, pedig valójában rendesen 720-asok.
Az 720x576-os eredményfile-t ha megnézem, össze van benne nyomódva a 720-as mpg 704-es méretre, és a két szélén fekete sáv van. Kész vagyok tőle! :(
Ilyen 704-720 problémát okozhat egyáltalán kodek? :F
Egyébként semmilyen kodekpakkot nem tettem fel sose. Részben, mert én annak a híve vagyok, hogy csak azt az 1-2 kodeket teszem fel, amire szükségem van, másrészt olvastam is, hogy nem ajánlott kodekpakkot használni.

De egy ilyen komoly program nem hoz magával saját kodekeket, és azokat használja? Azt hittem független attól, hogy ki milyen kétes kodekeket telepít a win-be.

Holnap kíváncsiságból feltelepítem a másik XP-mbe, amiben alig van valami felrakva.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.