Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#551) CactuS válasza Furky (#548) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

[link]

Közben ezt találtam, ez az ami neked kelll :B

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#552) rlazol válasza CactuS (#550) üzenetére


rlazol
addikt

ez igaz, képtől függ.
De a ilyen gyors vágásidőnél minden, ami nem sima vagy rövid cross, szvsz csak eltereli a lényegről a figyelmet.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#553) rlazol válasza rlazol (#552) üzenetére


rlazol
addikt

ámbár a díp tu blekk még akár jól is nézhet ki, ha nagy a difi, ez igaz.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#554) Speeedfire


Speeedfire
nagyúr

sziasztok!
lenne egy problémám!
van 2 film! és ezt szeretném összefűzni! az egyik magyar a másik angol nyelvű!
csak az a gond h a film elején rendesen belövőn a szinkront! de a végére már elkezd csúszni a hang! ez mitől lehet??

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#555) CactuS válasza Speeedfire (#554) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Szia!

Egy ilyen művelethez nem feltétlenül kell premiere pro, elég egy virtualdub is. A csúszás vagy azért van, mert a két film fps-e nem egyezik, vagy mert wVBRes a hang.

Virtualdub: [link]

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#556) Speeedfire válasza CactuS (#555) üzenetére


Speeedfire
nagyúr

akkor ezzel mit lehet tenni?? mentsem le elöszőr a hangot?? és azt rakjam be a programba??
wma-s a hang!

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#557) CactuS válasza Speeedfire (#556) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Elvileg a virtualdub azt javasolja, hogy mentsd le wavba, aztán kódold át CBRes tmörítéssel a hangot. A videok FPSe megegyezik?

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#558) Speeedfire válasza CactuS (#557) üzenetére


Speeedfire
nagyúr

elvileg mind a kettőnek megyegyezik az fps-e a gspot szerint!
viszont wmv-t nem enged sem a virtuladub sem a virtualdubmod megnyitni!

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#559) CactuS válasza Speeedfire (#558) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Most nincsen kéznél wmw fileom, de ha a premiere megnyitja (ha jól emlékszem, akkor eredetileg azzal nyitottad meg), akkor ki tudod exportálni, azaz konvertálni.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#560) Speeedfire válasza CactuS (#559) üzenetére


Speeedfire
nagyúr

azt csináltam h egy progival átkonvertáltam a wmv-t aviba aztán kiszedtem belőle a hangot wavként de így is csúszik a hang! az elején jó de a végére már sokat siet! :W

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#561) CactuS válasza Speeedfire (#560) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Huh, hát így akkor nem nagyon van ötletem. Esetleg azt még megpróbálhatod, - hogyha fokozatosan csúszik-, hogy lassítod az egész hangsávot premiereben. (Bár nem tudom, hogy ez jó megoldás e, egy próbát megér)

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#562) rlazol válasza Speeedfire (#560) üzenetére


rlazol
addikt

ha visszaolvasol, vki már foglalkozott ezzel a problémával, nem tudom, mi lett a megoldás,
de első körben codecproblémának tűnik, vagyishogy a két film codece nem azonos. Szerintem kezd elölről, tömörítetlen avival, ill. próbáld meg a virtualDubot, mert azt okkal inkább ilyesmire találták ki.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#563) Speeedfire válasza rlazol (#562) üzenetére


Speeedfire
nagyúr

nem tudom az elejéről kezdeni mert így van meg a "2" film! :O

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#564) szelesjanos


szelesjanos
tag

Sziasztok!

Létrehoztam egy kis fejlesztést hardware ügyben (Intel Core 2 Quad 6600, 4GB GEIL DDR2@800).
Premiere Pro 2.0 van fent a gépen és észrevettem, hogy renderelésnél nem használja 100%-on mind a 4 magot csak 2db-ot dolgoztat igazán, így a proci kihasználtsága 50-55%. A Pro 2.0 csak 2 magot képes kezelni? Az elöző procit 100%-ban kihasználta (AMD X2 4200+). A Pro CS3 kihasználja mind a 4 magot? XP SP2 32bit van fent. Ha rakok fel 64bit XP-t, arra fel tudom tenni a Premiert?

Bocsi a sok kérdésért!

Köszi!

www.windydigital.hu

(#565) rlazol válasza szelesjanos (#564) üzenetére


rlazol
addikt

fel tudod rakni a premiert 64 nit alá, de gyorsulás nem lesz tőle [link].

még sose próbáltam a premiert 4 maggal, így ezt a részt nem tudom.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#566) Tottu


Tottu
senior tag

Üdv!

Még kezdő felhasználó vagyok Adobe Premier terén...
Jelenleg Adobe Premier Pro CS3-at használok, amivel összevágtam egy kisebb video-t. A kérdésem az lenne, hogy hogyan tudnám elmenteni a videómat a legkisebb minőség vesztéssel, de azért a tárhely igénye se legyen nagy. Szóval a legoptimálisabb megoldást keresem.

"A legnagyobb hiba, amit az életben elkövethetsz, az a folyamatos rettegés attól, hogy hibázni fogsz.“ - Elbert Hubbard

(#567) rlazol válasza Tottu (#566) üzenetére


rlazol
addikt

ez a bemeneti formátumtól is függ.
Hány poerces a film, milyen felbontés, fps?

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#568) bbchris


bbchris
senior tag

Hogyan lehet a Premierben az effekteket meghosszabítani a két filmrészlet között ? Mert ugye csak a végére illtve elejére lehet odatenni a translationt . Bosszantó az is hogy nem látom animálva hogyan is néznek ki az effektek és mindig meg kell néznem a lejátszóval .
Lehet valahonnan még kiegészítő effekteket letölteni vagy úgy kell venni hozzá ?

(#569) bbchris válasza Tottu (#566) üzenetére


bbchris
senior tag

SZtem a legjobb az hogyha előszőr jó minőségben exportálod és valami konverterrel gondolok itt Total Video vagy VirtualDub-al stb konverterrel olyanná alakítod amivé szeretnéd . Alapból észrevettem a Premierben hogyha divx-et használok írtó galádul menti el , tiszta ködfoltos stb .

[ Szerkesztve ]

(#570) Tottu válasza rlazol (#567) üzenetére


Tottu
senior tag

Most nem otthon vagyok ezért nem tudom a pontos minőséget, de egy digitális kameráról (kazettás) "Capture"-el mentettem el a videó-t a gépre és azt szerkesztettem. (DV 48khz-el asszem)

bbchris: Tegnap én is kipróbáltam az mpeg1 és az mpeg2 exportálást. Mindent ami a minőségre vonatkozik max-ra állítottam de még így is jelentős volt a minőség romlás a Premier-ben játszott videóhoz képest. És még több file-t is létrehozott.
Akkor te, hogyan szoktad exportálni a videókat, melyik a legoptimálisabb? (ha utána még konvertálni akarom)

A végleges videó DVD-re kerülne majd.

"A legnagyobb hiba, amit az életben elkövethetsz, az a folyamatos rettegés attól, hogy hibázni fogsz.“ - Elbert Hubbard

(#571) Korte123


Korte123
csendes tag

Helo
Azt szeretném kérdezni, hogy a Premiere Trial verziója mennyi ideig működik, és milyen korlátozások vannak?
Megkértek, hogy vágjak össze egy két kamerával felvett eseményt, és amúgy én Ulead Video Studio-t használok, úgy tudom abban nem lehet ilyet csinálni, a Premiere-t meg nem ismerem. Azt olvastam, az már tudja. Gondoltam a Trial időszak alatt végeznék vele.
Vagy ha tudtok még olyan progit mondani, ami tudja a többkamerás szerkesztést, azt is megköszönöm :)

(#572) bbchris válasza Tottu (#570) üzenetére


bbchris
senior tag

Hú még én is kezdő vagyok ebben , én úgy csináltam csak sajnos rövid részlet volt kb 6 perces , hogy DV formátumban mentettem el majd Total Video konverterrel átkonvertáltam DivX-be . Mivel náld hosszabb a film ott valószínű ahogy az előző hozzászólásokban is írták vagy a Canopus vagy Intel codec-el tömörítsd össze és azt konvertáld át divX-be .Hétvégén nekiesek én is lepróbálom a dolgot .

(#573) rlazol válasza bbchris (#568) üzenetére


rlazol
addikt

bbchris:
effektmeghosszabbítás: rákatt az effekt csíkjára (ami ugye a két film csíkját összeköti) bemész az "effect controls" ablakba, és a "length"-el tudod megadni. De a "V" eszközzel a legtöbbet meghosszabíthatod sima kihúzással is. Ha nem engedi, annak az az oka, hogy: bizonyos átvezető effektek mindig értelemszerű hosszt kívánnak a szalagon a tényleges vágás helye előtt ill. mögött. ha ez nincs, nem tudod hosszabítani az átvezetést.
Másképp:
1, adott A és B videófile. A legvégéhez odateszed B legelejét. NEM fosz tudni bizonyos átvezetést tenni közéjük, mert nincs miből - elfogyott, ill el se kezdődött a szalag.
2, adott A és B videófile. Összeilleszted őket úgy, h az illesztés A végétől visszafelé 10 mp-re és B elejétől előre 20 mp-re legyen. => az átvezetés max 30 mp hosszú lehet, de pl egy cross dissolve-nal 10 mp után már csak a B fog erősödni, mert A elfogyott.
3, Adott egy videófile benne A, B és C részletekkel, melyek a szalagon A-B-C sorrendben vannak de a vágópadon A-C-B sorrendben tetted őket. A két vágásnál A végéből, C elejéből és végéből, ill B elejéből egyíránt 10-10 mp*et vettél le.
A-C átvezetésnél A snittből 10 mp-nél többet igénybe vehetsz (mert a szalag fut tovább), de a 10+os részek már a B snitt elejéből fognak belekerülni, ami nyilván nem helyénvaló. C-ből is akármennyit berakhatsz, de a 10+os részek Bvégéből fognak belekerülni.
C-B átvezetésnél C-ből 10 mp-et tudsz venni (mert megint elfogy a szalag), B-ből viszont akár a teljes hosszát is.

-Igen, sajnos. többen panaszkodtak már ebben a atopicban is arra, h nem tudják megnézés nélkül melyik mire való. Nekem már ez fel se tűnik, pedig eleinte biztos zavart. :)

-tele van a net pluginekkel...

Tottu - alap 48 hz-es DVD mpeg, oké. Szélesvásznú vagy normál?
Igen, a különbség mindig jelentős lesz egy tömörítetlen avi és egy mpeg2 között. Írd le, h mit hova állítottál, én meg segítek vmi optimális kompromisszumban. PAL DVD mpeg 2, 6000 Mbit/sec jó szokott lenni, de ez attól is, milyen hosszú a videó, hogy ráférjen a DVD-re. codec használata nem javasolt.

Korte123 - ha jól emléxem 30 napos trial, és talán az mpeg2 kódolás tiltott, de ebbe se vagyok biztos. VirtualDub talán tudja, Vegas biztosan.
Premierben marha egyszerű: kicsit visszaolvasol, megtalálod. Vsz a többivbe is ugyanez az elv. :)

[ Szerkesztve ]

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#574) bbchris válasza rlazol (#573) üzenetére


bbchris
senior tag

Köszi a választ . Próbálom szombaton a dolgokat :R

(#575) nova001


nova001
senior tag

hello
premier 2.0 proba akarok behuzni vob filet és mit sok helyen olvastam nem tudja :S
hogy tudnám megoldani???
hogy ne romoljon a minösége közbe :S

köszike elöre nagyon aki segit :$

üdv

(#576) Core2duo6600 válasza nova001 (#575) üzenetére


Core2duo6600
veterán

Ha a premiere pro nem tudja megenni az mpeg 2 öt, mert ugye a vob az az
érdemes lenne használni az adobe premiere elementset az megeszik mindent amimek a kodekje fent van a gépen
nem értem amúgy, hogy egy profinbak mondott progiból miért hagyják ezt ki, amikor sok kiskamera is mpeg 2 be dolgozik

A másik amit kérdeznék is, hogy milyen módszer van arra, hogy ujrakodólás nélkül mentsem el a videot, csak kivágtam belőle semmi mást
a válasz az az adobe premiere elements ill. Sony vegas területen is érdekel, már csak azért, hogy a 2 profinak mondott progi ne tudja ezt ....
Hogy pontosítsam mire gondolok

Pinnalce studio, Powerdirector ha ugyanazt a bitratat adom meg nekik, mint amilyen a forrás, akkor nagyságrendekkel gyorsabban készül el a végső file om
néhány perc alatt egy 1,5 órás film !!
Mig a vegassal 40 perc, premiere pro szintén hasónló

Gigabyte Z390 Aorus master , Core i9 9900K, Asus RTX2070, 64 GB DDR4, Dell Latitude 6430

(#577) Hókusz Pók válasza Core2duo6600 (#576) üzenetére


Hókusz Pók
aktív tag

Hali!

MPEG formátumot "megeszi". A VOB fájlok MPEG fájlokból (DVD video 1GB-os méretkorláta miatt) készült indexelt fájlok, melyeket MPEG formátumba való visszaalakítás után szintén "elfogyaszt". Más kérdés, hogy messze nem javallott bármely MPEG tömörítésű fájlt editálni, mivel az alacsony kulcskockaszám miatt pontatlan, rossz minőségű végtermék lesz az eredmény.
A "sok kis" kamera azért dolgozik MPEG tömörítéssel, mert nem editálás céljából készülő anyag előállítása a profiljuk, hanem olyan végterméké, mely egyszerre DVD lemezre írható. Editálás céljára szigorúan mini DV, esetleg merevlemezes kamerát érdemes választani. Árakról ne beszéljünk, mert a belépőszintű, de már jó minőséggel dolgozó kamerák 200.000HUF-nál kezdődnek. A plafont gondolom említenem sem kell.
APP-val újratömörítés nélkül, csak AVI formátumba tudsz menteni. Természetesen mind az aktuális-, mind a cél video tömörítő algoritmusnak (codec) egyeznie kell. Recompress always / Recompress maintain data rate opcióknál barkácsolj a lebukó menüben és a probléma megoldódik.
Továbbá óva intek mindenkit a lemezes kameráktól. Bár jó minőségben rögzíthetnek, editálásra jószerivel használhatatlan anyagot állítanak elő. Hacsak nem viszitek be az anyagot a kamerából - a lemezről - firewire felületen keresztül DV AVI formátumban.
Az editált anyagot legjobb esetben - hely függvényében - tömörítetlenül, vagy DV AVI formátumban célszerű lementeni, majd azt célszoftverrel (Canopus Procoder, TMPGEnc) MPEG2 formátumúvá konvertálni. Tudja a APP is - méghozzá a beépített MainConcept encoderrel - azonban a közvetlen MPEG2 tömörítés egy tranzíciókkal, effektekkel, feliratokkal, képekkel és videokkal teletűzdelt anyag esetén, a különböző megjelenítőkön igen változatos, gyakran siralmas végeredményt produkálhat. A teljesség igénye nélkül: nem mindegy, hogy a nyersanyag váltott képsoros vagy progresszív-e, hogy a beiktatott képek D1/DV PAL pixel felbontásúak-e, hogy a felirat APP-ban készül-e, vagy AAE-ben és már renderelt AVI fájlként kerül az editáló szoftverbe.
Egy a lényeg! Kipróbálni így, kipróbálni úgy. Tutorial DVD-ket, online videkat megnézni és csinálni, csinálni, csinálni... :Y

''Cannot delete 016: There is not enough free disk space. Delete one more files to free disk space, and then try again.''

(#578) Core2duo6600 válasza Hókusz Pók (#577) üzenetére


Core2duo6600
veterán

Igen, valóban így van
én a reklámokat vágnám ki a tv kari által felvett filmből mpeg2 be dolgozik, ezen nem tudok változtatni, és e célra keresem a legmegfelelőbb progit
Eddig a végleges kimentést is figyelembe véve, hogy ne kelljen ujrakódolni az egészet, a pinnacle studio, ill Powerdirector tunik legalkalmasabbnak, bár a studionak kellemesebb a felülete.
Ha az újratömörítéstől eltekintünk akkor meg a sony vegas használható legjobban szerintem

Azért szeretném megspórolni az ujratömörítést, mert sokáig tart, sok helyet foglal a nyers, ill. DV avi
Meg azért, mert a kari már előálíított egy megfelelő minőségű mpeg 2 est

Lemezes kamerát amúgy nem vennék, akkor már inkább HDD set

Gigabyte Z390 Aorus master , Core i9 9900K, Asus RTX2070, 64 GB DDR4, Dell Latitude 6430

(#579) nova001 válasza Core2duo6600 (#576) üzenetére


nova001
senior tag

és akkor gyakorlatiloag ugyan az a pro 2 meg az elementset3??
csak tudja az mpg2öt...
még 1 kérdés, mibe érdemes kimenteni majd a szerkesztés végén a videot (720*576,avi) ??
premier pro 2vel

(#580) Core2duo6600 válasza nova001 (#579) üzenetére


Core2duo6600
veterán

Ha sok helyed van akkor teheted dv avi ba
ha nincs akkor marad mpeg 2 ha képes rá a progi, vagy valami egyéb formátum

Gigabyte Z390 Aorus master , Core i9 9900K, Asus RTX2070, 64 GB DDR4, Dell Latitude 6430

(#581) rlazol válasza nova001 (#579) üzenetére


rlazol
addikt

DV szvsz felesleges, mint végtermék, mert sok helyet foglal, következésképp nem mobilis. DVD-mpeg2 PAL, magas bitrate-vel.

a korábbiakhoz annyit, h a premier és a vegas profi program, profi felhasználóknak, akikben fel se merül, h mpeg2-t editáljanak, mert a miőségi igényeiknek az nem felel meg.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#582) Core2duo6600 válasza rlazol (#581) üzenetére


Core2duo6600
veterán

ez érthető, de a lehetőséget legalább beletehették volna, és ha valaki nem akarja akkor nem használja

Egyik ismerős csinál egy filmet premierrel és már a 4 edik fél terras winyot veszi
dv aviba digizték neki be beta kaziról...

A Végső vágást final cut tal akarja egy studioban csinálni, de hogy hogy viszi be az anyagját ?!?!!?

Vagy a sajat gépén ha sikerül a mac ost felerőszakolni rá

Gigabyte Z390 Aorus master , Core i9 9900K, Asus RTX2070, 64 GB DDR4, Dell Latitude 6430

(#583) rlazol válasza Core2duo6600 (#582) üzenetére


rlazol
addikt

a DV-avi baromi nagy, de két előnye van: minőség és kezelhetőség. Nincs minmőségromlás akárhány render után se, és sokal gyorsabban dolgozik velük a program, mert nem kell alapból kulcskockát számolnia. Következésképp a tesztrenderre is ideális, mert vilámgyorsan és magas minőségbe dobja ki.

Mit vág a haverod??? 2000 Gb? Ez 160 óra nyers! :Y

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#584) Core2duo6600 válasza rlazol (#583) üzenetére


Core2duo6600
veterán

Voltak nyáron a siklóermnyósóget filmezni, és annak az anyagját és kb annyi nyers anyag van

na most lehet, hogy 400 asok a winyok, ezt már nem tom
vagy ilyen is olyan is, mert hát attól is függ,hogy milyet kapott

Gigabyte Z390 Aorus master , Core i9 9900K, Asus RTX2070, 64 GB DDR4, Dell Latitude 6430

(#585) nova001


nova001
senior tag

valaki tudja hogy kell áttesztövé :) tenni a video szélét ? beleakarom egy ááloképbe folyamatos átmentetel tenni egy videot (szakdogába)

köszi

(#586) duduati


duduati
aktív tag

Hi all!

Van egy Asus a6m q014-es laptopom. 3200+ sempron 1,5 giga ram, nforce4 chip. Fleteszem rá a premier pro2-t és mikor elkezd elindulni megpusztul. Elkezdi ugye betölteni a fájlokat, meg kiírja hogy single processzor meg ilyenek és mikor elér a write.aex-fájlhogy fogja magát és kékhalál, de az is be van mosódva és újraindul a gép. Ezt minden alkalommal megcsinálja, cask valamikor addig is eljut hogy elindul a premier és 2 másodpercet megy is. Próbáltam másik windowssal is. 2 ram van benne. Próbáltam együtt, megy külön küön is nehogy ram baj legyen. Valakinek van valami tippje?
Előre is köszi!

(#587) Core2duo6600 válasza duduati (#586) üzenetére


Core2duo6600
veterán

Valami hibázik a vassal szvsz

1 próbaként próbálj meg egy másik premeier t
régebbit, ujjabbat

Gigabyte Z390 Aorus master , Core i9 9900K, Asus RTX2070, 64 GB DDR4, Dell Latitude 6430

(#588) duduati válasza Core2duo6600 (#587) üzenetére


duduati
aktív tag

Próbáltam már CS 3 mal is és azzal is. Nem tom hogy mi a fene gondja lehet. A többi Adobe-s progi megy szépen (Flash, Photoshop).
Köszi a helpet.

(#589) Mezga Aladár


Mezga Aladár
veterán

Üdv mindenkinek.
A problémám a következő. Letöltöttem az audition 3 és a premier cs3 try out-os verzióját. Mind a két programban,ha megnyitom akkor elkezd villogni,vibrálni a programok felületei. Funkcióban megfelelően müködnek de villog és ez borzasztó idegesítő!!! Valakinek ötlete? Előre is köszönöm. :(

Accuphase E-306 integrált erősítő eladó.

(#590) Core2duo6600 válasza Mezga Aladár (#589) üzenetére


Core2duo6600
veterán

gyenge valami hw elem a gépben talán

Gigabyte Z390 Aorus master , Core i9 9900K, Asus RTX2070, 64 GB DDR4, Dell Latitude 6430

(#591) rlazol válasza nova001 (#585) üzenetére


rlazol
addikt

nova001 - húzd le az opacityt (effect controls, motion rész alja). ha csak a szélét akarod, akkor meg kell duplázni, egymás fölé tenni, a felsőt croppolod a megfelelő méretben (video effetc/transform) és az alsónak húzod le az opa-ját.

duduati - van egy-két codec pack, ami mellett a premier nem indul. Próbáűld meg leszedni az extrákat és menni fog.

Mezga Aladár - a kezelőfelület melyik része villog? Mi a helyzet a többi programmal? Legálisak a szoftverek?

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#592) kraftxld


kraftxld
nagyúr

Asus A6F noti (2GB ram, 2 magos vmilyen proci, majd megnézem pontosan, 100GB vinyó, intel VGA)
Win XP SP2 hun + Adobe CS3 master collection
Mind a premiere mind az encore DVD indítás után tcpip.sys-es kékhalállal elszáll.
Minden más program tökéletesen megy, vista alatt is megy ugyanez a CS3.

Ja, semmilyen kodek nincs fent a gépen, szűz telepítés (most jött vissza a noti vinyócseréből), de korábban is ezt csinálta.

Ötletek?

[ Szerkesztve ]

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#593) duduati válasza rlazol (#591) üzenetére


duduati
aktív tag

Köszi. Megpróbálom hátha meindul tőle!
Köszi a segítséget!

(#594) Core2duo6600 válasza kraftxld (#592) üzenetére


Core2duo6600
veterán

ha tcpip.sys, akkor valami a internet protokollal van
Lehet, hogy kéne egy reinstall a winnek

Gigabyte Z390 Aorus master , Core i9 9900K, Asus RTX2070, 64 GB DDR4, Dell Latitude 6430

(#595) kraftxld válasza Core2duo6600 (#594) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Totál friss telepítés, csak a driverek és az update-ok vannak fent.
És csak az adobe cuccok szállnak el.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#596) Core2duo6600 válasza kraftxld (#595) üzenetére


Core2duo6600
veterán

Akkor passzolom

Akkor is elszáll ha nincs netre dugva a gép ?

Gigabyte Z390 Aorus master , Core i9 9900K, Asus RTX2070, 64 GB DDR4, Dell Latitude 6430

(#597) kraftxld válasza Core2duo6600 (#596) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Na,, ez jó kérdés. Majd kipróbálom. Esetleg a hálókártyát lenne érdemes megpróbálni letiltani.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#598) Ivanov


Ivanov
csendes tag

SOS Please!!

Adobe Premiere Pro 2.0 elindul, de rögtön le is áll a következő hibaüzenetekkel:

És ezen kívül van még más típusú is, de csak pár sor különbözik, a lényeg az, hogy az üzenet után áramtalanítja, reseteli a gépet!!

Acer Aspire 5672WLMI

Intel Centrino Duo T2300E 1.66 GHz
1 GB DDRII RAM
ATI X1600 (256 / 512 MB)

(#599) rlazol válasza Ivanov (#598) üzenetére


rlazol
addikt

gondolom, te is látod, mit csináltál, légyszíves kicsinyíts vagy linkelj! a modker topicban tudod módosíttatni a hsz-ed.
ha máskor nem jelentkezik a probléma, csak a premier indításakkor, akkor vsz hibás a telepítés. ha legális, akkor szólj az adobe-nak, ha nem, keress másik cracket.

[ Szerkesztve ]

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#600) Core2duo6600 válasza Ivanov (#598) üzenetére


Core2duo6600
veterán

sanszos, hogy ram hiba, vagy HDD hiba, ill a hdd vezérlő hiba is lehet, vagy a 2 közti kábel ..

Gigabyte Z390 Aorus master , Core i9 9900K, Asus RTX2070, 64 GB DDR4, Dell Latitude 6430

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.