Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1397) degh válasza degu (#1396) üzenetére


degh
tag

nem tudom, Te próbáltál e már ki ilyet, de ha nem próbáltad még, nem tudod, hogy mindenkire más hatással van. belőlem például hányást, görcsölést, és minden féle fájdalmat váltott ki, ezért nem tetszett, de mint mondtam, nem illegális anyagot fogyasztotta. alkoholt pedig azért fogyasztok csak 2x egy évben, mert ha hiszed ha nem alvadt vért vizelek tőle, ha nagyobb mennyiségben fogyasztom, amúgy meg a szagától is irtózok, szilveszterkor, és húsvétkor szoktam csak inni, és még mielőtt eljutnátok oda, hogy ittas állapotban vezetek, mondanám, hogy nem...

Cerebellum:
köszönöm, hogy ilyen szépen megfogalmaztad, de most már legalább látom, hogy itt se fogok segítséget kapni, mert csak a kötözködés megy...
és mint írtam a vérmintám tegnap reggel még benn volt a portán, és nem is foglalkoztak vele,
de ha megjön az eredmény közlöm, várhatóan január közepén(most már csak reménykedek, hogy addig meg lesz), mert ugye most már ünnep jön...

még annyit megosztok veletek miért próbáltam ki, egy legális kábítószert.
elvileg: a kábítószerek mint tudjuk lelassítják az embert, álmossá teszi őket, és mivel néha küzdök alvásproblémával, gondoltam kipróbálom, altatózni nem szeretek, tudom van sokféle fajta dolog, de olyat keresek amitől aránylag hamar elalszok, és másnap nem vagyok teljesen kóma.
de forgassátok ki ezt is nyugodtan, végül is úgy se fogtok érdemben hozzászólni, mert állást foglaltatok.

8

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.