Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4001) BioNiCMaN válasza Vertigo18 (#3998) üzenetére


BioNiCMaN
addikt

Szerintem valahol mindig téli, valahol meg mindig nyári gumival nyomják. :DDD Az a baj, hogy lehet, igazam van... :U

Egyetértenék veled, de akkor mind a ketten tévednénk.

(#4002) samfishR válasza -NOKIA- (#3996) üzenetére


samfishR
senior tag

ez megint leginkább a "megélhetési bűnözőknek" kedvez.. még nem tették bele h tüntetésen a résztvevő agyonverése engedélyezett, hiszen közveszélyes és beszámíthatatlan, mert az már így egyszerre feltűnő lenne. majd 1-2 hónap múlva. (bár ezt fölösleges lenne engedélyezni, így is ez megy:) )

[ Szerkesztve ]

(#4003) gaborbol


gaborbol
őstag

Washington DC nem eppen a leg elokelobb reszen melozunk, egy 13 szintes epuleten ami kb 70%-os keszultsegnek orvend. Betortek mult het penteken, majd hetfon, aztan persze kedden is.
Vittek el szerszamokat eleg nagy ertekben, rezkabelt, rezcsoveket, ezen kivul mast nem nem.Hivtuk a rendoroket, egybol jottek, vettek fel jegyzokonyvet, elmentek,visszajottek,kerdezoskodtek.
Szerdan megjelent egy faszi koszos-szakadt melosruhaban, mondja a fonoknek, ma senki ne maradjon 4 ora utan az epuletben meg veletlenul se, mert hozzak a k-9-es egyseget...
Kiderult alruhas nyomozo, mondja 1 dolgot megiger, ha a kutyak elkapnak valakit, eloszor bedobnak egy kavet, megesznek par szendvcset, aztan majd megnezik mi maradt az elkovetokbol.
Masnap mentunk reggel, 4 rendorauto az epulet elott, jon a nyomozo, 2 faszikat tetten ertek, 1 most van kihalgatas alatt, a masik meg eppen utban a korhaz fele :)

(#4004) Vertigo18 válasza gaborbol (#4003) üzenetére


Vertigo18
addikt

Jáááááááááááj, itt mi lenne!!! :C :C :C

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#4005) AMD Power


AMD Power
titán

Mit lehet tenni akkor ha egyáltalán ha lehet.... két 10emeletes panel között szokott lenni egy kutyás brigád. 3-4 kutya. Ma reggel is arra keltem ,hogy ezek ugatnak a két ház között (kb 50m) már vagy 10x lett szólva.. normálisan. De nem csak mi szóltunk. Ma mivel vasárnap van és ez az egyetlen szabad napom így picit ideges lettem és lementem. Próbáltam kulturáltan üvölteni az egyik kutya gazdájával. Mondtam neki ,hogy normálisan lett szólva és mégse lett változás... lehet az ilyennel csinálni valamit? :U

[ Szerkesztve ]

(#4006) szasanyi válasza AMD Power (#4005) üzenetére


szasanyi
félisten

Igen, jól pofán vágod... de úgy istenesen, mert az ilyen gyökér már megérdemli. Persze ennek megvannak a maga hátrányai, kockázatai is..... de jól esne! :)
Tehetsz bejelentés a rendőrségre (107, 112) is, ki is mennek ha éppen van szabad, intézkedésre utasítható járőr, de hathatós intézkedést - ennek híján változást - ne nagyon remélj. Ez mondjuk nagyban függ attól is, ki (és milyen emberek) azok.
Hozzáteszem: ahhoz, hogy a rendőrség mozduljon, érdemi bejelentést kell tenned, azaz minimum ilyesmi tartalommal: 4-5 (rossz arcú ;] ) illető kutyákkal van ott, hangoskodnak, garázda jellegű magatartást tanúsítanak ami rendkívül zavarja az ott lakókat, a gyerekeket különösen. Sajnos hiába szóltatok nekik, nem hajlandóak a szép szóra, ráadásul vasárnap reggel van amikor még többen pihennének, de azoktól egyszerűen nem lehet!
Ha a kiérkező rendőrök hasonlót tapasztalnak, figyelmeztetéssel vagy pénzbírsággal élhetnek velük szemben, esetleg tehetnek feljelentést, ha a kutyákkal kapcsolatos szabályszegést tapasztalnak. Utóbbiak általában önkormányzati rendeletben is szabályozva vannak, ennek ismerete nem hátrány.
Persze az is lehet, hogy elfoglaltság miatt később indul jőr., és mire odaér addigra elmennek. :U

(#4007) AMD Power válasza szasanyi (#4006) üzenetére


AMD Power
titán

Ezek sajnos nem rossz arcúak... sajnos pofán nem merném vágni őket... 50-60kg nőkről van szó... így abból Margit kórház lenne. :B

De ezt szinte mindennap eljátsszák sajnos. Remélem most ez a rászólás elég volt. :(

(#4008) kételkedem válasza gaborbol (#4003) üzenetére


kételkedem
addikt

Ez itthon szinte elképzelhetetlen sajnos. :(

más:

Tegnap járt nálam három nyomozó a szomszéd kisvárosból.
"Ilona" oda adott egy nyakéket "Évának", hogy vigye be a zálogházba. Éva állítólag behozta, a kapott pénzt átadta a nyakék tulajdonosának. Ilona azt mondja, ő nem kapta meg a pénzt. Valaki kiváltotta a nyakéket. Ez lehetett Ilona, Éva vagy bárki más is. Most se nyakék, se pénz, de ez sem biztos.

Na most ezzel az üggyel kell hosszú-hosszú órákat eltölteni a nyomozóknak. A 20 km-re levő szomszéd városból át autózni hozzánk, tanukat felkutatni és meghallgatni. Egy rakás pénz, rengeteg idő elmegy arra, hogy kiderüljön, ki hazudik nagyobbat.

[ Szerkesztve ]

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#4009) szasanyi válasza AMD Power (#4007) üzenetére


szasanyi
félisten

És ezek amúgy ott laknak, vagy csak oda hordják sz@ratni a kutyáikat? Mert azután amit leírtál, már csak ez az ami engem nagyon felháborít.

(#4010) AMD Power válasza szasanyi (#4009) üzenetére


AMD Power
titán

Itt laknak is igen. Nekem is volt kutyám 12 évig. Két rottweiler de 1x nem keltettek föl senki sem. Sőt mi ugye nem is a házak közé hoztuk el őket hanem nagyobb sétára... Dunára.. Pilisbe vittük őket. Nem tudom ,hogy ezek vagy ez nő mit szólna hozzá ha nekem egyik hajnalban mikor mondjuk jövök haza megállnék az ablaka alatt és elkezdenék én is "ugatni". :U :W

(#4011) biggamer válasza AMD Power (#4010) üzenetére


biggamer
veterán

Szájkosár, póráz van a kutyákon ??? :F

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#4012) AMD Power válasza biggamer (#4011) üzenetére


AMD Power
titán

Nincsen.. :B ;]

(#4013) Vertigo18 válasza AMD Power (#4012) üzenetére


Vertigo18
addikt

Érdemes lenne elolvasnod a helyi Önkormányzat "Ebtartási rendeletét"...

Abban általában az is ki van emelve, hogy hol lehet szájkosár, illetve hol lehet póráz nélkül a kutyát sétáltatni.

Namármost, ha bármelyiket megszegik, akkor Önkormányzati szabálysértést követnek el.

Önkormányzati szabálysértés esetén a Rendőrség, illetve a Közterület felügyelet is intézkedik, amennyiben a tudomásukra jut. Másik megoldás lehet, ha panaszt teszel a jegyzőnél! Úgyis hozzá kerül az előző két hatóság feljelentése. És 3., vagy 4. alkalommal már nem igazán intézheti el egy figyelmeztetéssel! Hozzáteszem, a jegyzőnek van panasznapja!!!

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#4014) biggamer válasza AMD Power (#4012) üzenetére


biggamer
veterán

Érdemes lenne le videózni vagy le fotózni őket, még jól jöhet a bizonyíték.
/ viszont az ne látszódjon, hogy melyik ablakból készítetted a felvételeket /

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#4015) Vandit.


Vandit.
addikt

Az miért lehetett, hogy péntek este 15 percen keresztül nem vette fel a rendőrség a telefont? 3-an hívtuk, de egyikünk sem járt sikerrel. :F

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#4016) Vertigo18 válasza Vandit. (#4015) üzenetére


Vertigo18
addikt

Lehet, hogy elfoglalt volt az ügyeletes tiszt... Pl. egy baleset volt és abban telefonálgatott...

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#4017) DdavidHero89 válasza AMD Power (#4007) üzenetére


DdavidHero89
csendes tag

Tuti megoldás *** és tuti módszer (***)! Mi a kóbor kutyákhoz használtuk, mint az egérmérget :D:D hiába szóltunk az önkormányzatnak nem tettek semmit, ilyenkor jön az önbíráskodás! Kicsit bunkó, de annyira lennél bunkó mint ők a kutyájukkal akik önzősködnek... jellemző anno mi is laktunk lakótelepen :(( :(( :((

*** Moderálva. Fogd vissza magad, és próbálj a fórum iratlan és írott szabályait betartva fórumozni.

[ Módosította: Grafiqs ]

(#4018) Vandit. válasza Vertigo18 (#4016) üzenetére


Vandit.
addikt

...hát, akkor ez no komment... :(
Nekünk kellett odamenni a helyszínre autóval, vicc az egész és utánunk érkeztek meg 15 perccel. :U Közben a szomszédnak sikerült elérnie őket.

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#4019) AMD Power válasza DdavidHero89 (#4017) üzenetére


AMD Power
titán

Ezt azért ne... jó... :U :((

(#4020) Vandit. válasza DdavidHero89 (#4017) üzenetére


Vandit.
addikt

..és ezért a kutyát kell megmérgezni?? :U Te is ügyes gyerek vagy.

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#4021) AMD Power


AMD Power
titán

Mnd1 most várok ,hogy mi lesz. Remélem nem fog tovább bonyolódni a dolog. :U

(#4022) Vertigo18 válasza DdavidHero89 (#4017) üzenetére


Vertigo18
addikt

Jah, mert a kutya a hibás... :W

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#4023) -NOKIA- válasza Vandit. (#4015) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

Javaslom hogy a 107 mellett próbálkozz a 112-őn is.
Vagy ha esetleg tudod az adott helyi szerv (Rendőrkapitányság) vezetékes számát, az sem rossz, mert nem kell kapcsolgatni majd téged lefelé a főügyelettől helyi szintig.

(#4024) DdavidHero89 válasza Vertigo18 (#4022) üzenetére


DdavidHero89
csendes tag

Annyit mondok aki panelba kutyát tart az a kutyának elég szenvedés! :) :)

(#4025) Vertigo18 válasza DdavidHero89 (#4024) üzenetére


Vertigo18
addikt

Ezért meg kell mérgezni, mert az a kutya javát szolgálja... És persze emberséges...

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#4026) DdavidHero89 válasza Vertigo18 (#4025) üzenetére


DdavidHero89
csendes tag

Akkor úgy ugasson fel a kutya ahogyan te szoktál itt beszélni!!! :C :C

(#4027) Bubu79 válasza Vandit. (#4020) üzenetére


Bubu79
addikt

Nem csak ügyes, okos is ;)

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#4028) DdavidHero89 válasza Bubu79 (#4027) üzenetére


DdavidHero89
csendes tag

Nem értelek titeket mindenki okoskodik meg szenved egy problémán én egy szar megoldási lehetőséget javasoltam, de ti 112 107 meg stb. dumák! Egy országban élünk egyáltalán vagy nem tudom? :) Jah és lehet gyalogosan is járőrözni mint régen, az elrettentő lenne és a benzinnel sokat spórolnánk, de persze gyalog nem lehet a fűtött kocsiban aludni éjszaka igaz?? :((( :((( :(((

UI: A huligánokat nem az Octaviaval lépcsőzve kellene kergetni hanem van egy ajtó amin van egy kilincs és ki is lehet szállni a kocsiból. Majd mikor mennek vizsgázni a rendőrautók a hülye adófizető pénzéből ne költsenek 200 ezret egy jó kocsira ami szét lett taposva!

Lehet nem fog leesni, de esetleg egy Svédországban hihető hogy kimegy a rendőrség és elküldi a kutyásokat, ezzel szemben Magyarországon egy ilyen :DDD vicc! Mikor arra van pénz amire a fejesek akarják és lassan már a rendőr egyenruha annyit ér mint egy Debil-Securitys póló! :C :C

[ Szerkesztve ]

(#4029) Bubu79 válasza DdavidHero89 (#4028) üzenetére


Bubu79
addikt

Te tele vagy tuti ötletekkel, melyekkel képesek lennénk világot megváltani - nem is értem hogyan nem kerültél még vezető beosztásba valamelyik rendvédelmi szervezetnél.

A bibi csak annyi a gondolatmeneteddel, mást sem látni bennük, mint egy riadt 12 évest, amint éppen azon ábrándozik, hogy úgyis kitekeri a matektanárnő nyakát amiért képes volt pénteken első órában dolgozatot iratni, és persze utána rögtön a tanári többi lakóját is végigveri - csak úgy a miheztartás végett.

Mikor veszed észre vége, hogy felnőtteknek szóló fórumon vagy, ahol kevés az apucitól, szomszéd Géza bácsitól hallott kemény szöveg ( amit alighanem cseppet tévesen is idézhetsz, mert alighanem ők is tudják, hogy az önbíráskodást a törvény bünteti )?.

Ami okosságot eddig elhintettél itt, az nem mutatott mást, csak egy rendőrgyűlölő elvakult Vérpistikét, aki csakazértis megmutatja, hogy ő aztán arc nélkül, név nélkül jól be tud szólogatni a csúnya bácsiknak.

Wake up Neo - this is the real world, not the Matrix :P

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#4030) Vertigo18 válasza DdavidHero89 (#4028) üzenetére


Vertigo18
addikt

Te olyan beteg vagy, hogy le se reagálom... Méghogy gépkocsizó szolgálat! Pfff!

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#4031) -NOKIA- válasza DdavidHero89 (#4028) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

ügyes fiú vagy

(#4032) DdavidHero89 válasza -NOKIA- (#4031) üzenetére


DdavidHero89
csendes tag

Azt javaslom nektek, hogy december 6.-án üljetek a Drazsulás bácsi ölébe vagy levélben írjátok meg neki kívánságaitokat! Kitudja még lehet teljesíti is a kívánságotokat!! :DDD :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

(#4033) Vertigo18 válasza Bubu79 (#4029) üzenetére


Vertigo18
addikt

:C :C :C

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#4034) -NOKIA- válasza DdavidHero89 (#4032) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

Te még hiszel a mikulásban? :D

(#4035) Bubu79 válasza -NOKIA- (#4034) üzenetére


Bubu79
addikt

Most mondd az ő korában, 12 évesen azért még nem gáz annyira ;]

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#4036) Vertigo18 válasza -NOKIA- (#4034) üzenetére


Vertigo18
addikt

Még a HírTv-n is, ahol mindenkiről csak rosszakat mondanak, még ott is ódzkodnak a másik nevével való játékkal...

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#4037) Csakénvagyok


Csakénvagyok
őstag

Azért a kutya témába: Még mindig az elaltatás a legjobb megoldás. Az egy dolog hogy kutya, főleg nagy méretű nem való 50nm panelba. Az meg más hogy a felelőtlen gazdák kiviszik a város szélére és elengedik. És el sem tudjátok képzelni mekkora területeket tudnak ezek bejárni, esetleg összeverekednek egy veszett rókával, majd visszatalálnak a városba. Ahol még pár kutyának átadják. Nem szívesen örülnék ha összetalálkozok egy ilyen falkával. És igazán elharapózhat a dolog, mint pár éve Bukaresten, amikor ezrével kellett őket elaltatni. Mondjuk megoldás lenne ha engedélyhez kötnék a tartásukat, és csak akkor kaphatnák meg ha megfelelnek a körülmények. De ha már azt a felelőtlen gazdát aki simán elzavarta az állatott hazulról nem lehet elaltatni akkor a gazdátlanokat állatokat kellene.

(#4038) Vertigo18 válasza Csakénvagyok (#4037) üzenetére


Vertigo18
addikt

Ebben van valami, de azért, mert ugat, azért nem a kutya a hibás, és azért még nem kell elaltatni...

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#4039) biggamer válasza Vertigo18 (#4038) üzenetére


biggamer
veterán

Hoppááá. :(((

Viszont itt nem az emberséges elaltatásról hanem az általában kínlódással, szenvedéssel járó mérgezésről volt szó. :K

:W :W :W

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#4040) Csakénvagyok válasza Vertigo18 (#4038) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

Hááát, ... nem panelbe való a kutya. Az úgyis ugatni fog. Korán reggel és éjjel, meg amikor rájön.

biggamer: Nekem két kutyám van, de nem panelben élek. De ha be kéne költözzek és senkit sem találnék aki átvenné őket, tuti elaltatnám őket. Nem vagyok állatkínzó, hét éves korom óta folyamatosan van kutyám, sosem kellett ilyenhez fordulnom, de valószínüleg megtenném.

(#4041) Pacák


Pacák
senior tag

Most az előbb, olyan 21 óra körül csöngetnek - vajon kit esz ide a fene' ilyenkor - éppen a nagyobbal alkudoztam a fürdés, fogmosás, lefekvés elkezdéséről.
- SrrrrrkraccssssSrrrŐrmesterSrrrrKrssssvagyoksrrrr a srrrrssss kapitányságról... (Erősen zajos mostanság a kaputelefon.) Visszakérdeztem megerősítést várva, hogy jól értettem -e, mert kb. ennyit értettem az egészből - és közben igyekeztem a eltalálni egy olyan helyzetet a telefonnal, amikor nem sistereg.
- XY őrmester vagyok, a ... kapitányságról. Beszélhetnénk személyesen? - ismételte meg.
- Pillanat - rövid bénázás a gombokkal, mert sötét volt az előszobában. Villanyt kapcsoltam, aztán nyitottam a gombbal az ajtót - majd vad rohangálás alsógatyában - meleg van, hogy: - Mit is kapjak fel? Egy rövidgatya ki a szekrényből - hopp. :DDD
Na, - kérdeztem magamban - mit szeretne tőlünk az őrmester? Talán a szomszéd tanárnő kerékpárja miatt nyomoznak, amit a lezárt folyóson tárolt és ellopták onnan? - Akkor zseniális esténk lesz, a kicsi még nem alszik mert fogzik és nyűgös, a nagyobbnak meg lesz még egy ok, amiért nem kell lefeküdni. :U
- Felérnek a lifttel, még egyszer rákérdez, hogy én én vagyok -e, aztán elővesz egy személyit, felolvassa róla a párom nevét, hogy ismerem -e? - Hát hogyne. - Szólok a páromnak - jön a kicsivel a karján. A rendőrnő meg ekkor mutat egy ismerős táskát - itt kezd kicsúszni egy pillanatra a talaj a lábam alól. - A párom táskája az. :Y
- Hol hagyhatta el? - Hangzott a kérdés.
- A ... játszótéren. - Tényleg a párom táskája volt az. Errefelé este 8 -kor zárnak a játszóterek, a biztonsági őrök találták meg a táskát záráskor, a padon, ahol a párom fél hét felé felejtette. Ők szóltak a rendőröknek, ők meg úgy gondolták, hogy gyorsabb lesz, ha személyesen átadják és nem - a hosszabbik - Önkormányzaton leadós úton juttatják vissza. Semmi nem hiányzik a párom dolgaiból. Ennek ellenére végigfutott bennem, hogy mi történt volna, ha nem ők találják meg. Gyorsan elköszöntek, még megköszönni sem nagyon volt időnk, én meg lerogytam a székbe a nagyszobában és kicsit lefehéredtem. Most utólag ég a képem, hogy nem kínáltuk meg őket egy kávéval, vagy üdítővel legalább.

:R -> Ennek a smile -nak a kódja pont az R.

Nuclear launch detected

(#4042) Vertigo18 válasza Pacák (#4041) üzenetére


Vertigo18
addikt

Az igazán érdekes az, hogy ebben az esetben a rendőrök bár emberségesen, és dicséretre méltóan, mégis törvénytelenül jártak el... Hülye törvények... :W

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#4043) Pacák válasza Vertigo18 (#4042) üzenetére


Pacák
senior tag

Éppen ezért nem írtam várost, és vettem ki az adataimból is a nevét. :)

Nuclear launch detected

(#4044) Csakénvagyok válasza Pacák (#4041) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

Te, vannak még rendes emberek is

(#4045) kételkedem válasza Pacák (#4041) üzenetére


kételkedem
addikt

a biztonsági őrök találták meg a táskát
Köszönd nekik is, hiszen ha ők lenyúlják, a rendőr nem vitte volna házhoz.

Nagyon sok mindent szedtem már össze a telefontól a TB kártyáig. Ha bármilyen módon kideríthető volt a tulajdonos személye, akkor vele vettem fel a kapcsolatot, mert az a legrövidebb út.

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#4046) Vertigo18 válasza Csakénvagyok (#4044) üzenetére


Vertigo18
addikt

A rendes emberek sem mindig törvényesek... Képzeljétek el mennyire szar érzés fenyítést kapni azért, mert rendes voltál...

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#4047) Csakénvagyok válasza Vertigo18 (#4046) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

Nem mondom meg a véleményem mert sérti az alapelveket. :U

(#4048) -NOKIA- válasza Vertigo18 (#4046) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

Én most adtam vissza egy elég vastag bukszát, hiánytalanul.
Egy szórakozóhelyen találtam. Eljött érte a tulaj.
Szerintem elég durva törvénytelennek nevezni ezeket a dolgokat...
Nem pont úgy jár el az ember, ahogy az a jogszabályokban le van írva, de semmi szankció nincs ahhoz fűzve ahhoz, ha másképp adod vissza. Kivéve persze a jogtalan elsajátítást, ami bűncselekmény, de itt szándékában sem áll visszaadni, én tolvajnak nevezném.

[ Szerkesztve ]

(#4049) Vertigo18 válasza -NOKIA- (#4048) üzenetére


Vertigo18
addikt

Tökéletesen egyet értek veled, én is hasonlóan cselekednék, mint te...

Csakhát, ha a főnök bögyében vagy, akkor ez bizony nem törvényes...

OFF

Valaki nem tudja, mi lesz 22-én Pesten már megint??? Mert fent leszek, protectorban... :W

OFF

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#4050) DdavidHero89 válasza Vertigo18 (#4049) üzenetére


DdavidHero89
csendes tag

Pesten buli lesz, a kampánygép dübörög ti és az ottani emberek is jó eszközök :) :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.