Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#851) Makaveli válasza philoxenia (#849) üzenetére


Makaveli
senior tag

Nem kell se személyi, se jogsi, csak útlevél, hogy vezethess?

[ Szerkesztve ]

CoD2: Jager-cola xFire: safisniper CoD4: Jager-cola

(#852) finest


finest
őstag

Csatlakozom a klubbhoz. Kkfházánál megbüntetett a jard szabálytalan előzésért, amikor a zárovonalon kikerültem egy nyerges vontatót egy kerszteződésben, ami a főútra kanyarodva nem adta meg nekem az elsőbbséget. :F Mondtam én, h vis maior, de leszarták... :DDD :(
Az egyenleg 5k a rendőrségnek, tegnap ingyé' dolgoztam...
Utána Fehérvárig néhányszor beszivatott még pár teherautó, ami 80-nal előzte egymást az autópályán, de én már nem hagytam belekényszeríteni magamat több szabálytalanságba. :))

“Don’t shoot, I’m Globish.”

(#853) philoxenia válasza Makaveli (#851) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Jogosítvány természetesen kell, de mióta EU tagok vagyunk, az útlevél
Mo-on is elég a személyazonosság igazolásához.

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#854) Snoop-y válasza biggamer (#848) üzenetére


Snoop-y
veterán

Pozitívumok:
Jobbra kanyarodni tilos táblánál behajtottam ( kb 18 éves voltam ) rendőr lemeszelt.
Megkérdezte mennyi pénz van nálam?
Mondom 200Ft :D
Kié az autó?
Anyukámé
Örülne ha be kellene fizetni 10K büntit?
Hát mondom nem hiszem meg szétrúgná a seggemet is.
Hát akkor további balesetmentes közlekedést. És elengedett :D

Egyszer szabálytalanul előztem egy villamost balról ( igen igen tudom nem vagyok rá büszke )
Rendőr lemeszel ( valahogy mindig ott vannak ha szabálytalankodom, viszont amiért egyszer megbüntettek már azt többet nem követem el :D )
Tudja ,hogy nagyon szabálytalan volt amit az előbb csinált?
Mondom tudom de sajnos sietek mert elkések a munkahelyemről. ( itt picit láthatta rajtam a korábbi 1,5-órás dugóban ülés eredményét )
Ismét elengedtek lelkemre kötve ,hogy többet ne csináljak hasonlót se.

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#855) Snoop-y válasza finest (#852) üzenetére


Snoop-y
veterán

Én ugyanezt előadtam sajnos.
Rendőrők meg direkt ott állnak állandóan és azt várják,hogy elédhajtson egy lassú jármű.
És érdekes még egy traktorost vagy fűnyírós 10Le izomgépest se kaszáltak meg akik elém hajtottak. Na de egyszer elég volt. Szép büntit kaptam érte hiába magyaráztam ( és ők egyébként nagyon is jól látták mi történt )

Kb 80 al mentem gázpalackokat szállító jármű elémrombolt, nem voltam benne 100%-ig biztos ,hogy meg tudnék e állni ezért megelőztem.
Határozat:
Tiltott helyen előzés,záróvonal átlépés,forgalomtól elzárt területre hajtás ( az a keresztben csíkos izé) még a forgalmi veszélyeztetést is rám húzták. bünti 18K
Szerintem néha igenis lehetne mérlegelni, hogy mi miért történik nem csak kocka fejjel menni a KRESZ után :(((

[ Szerkesztve ]

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#856) finest válasza Snoop-y (#855) üzenetére


finest
őstag

Te rosszabbul jártál a bírsággal. Szó szerint ez volt nálam is, szembe teljesen üres volt az út, szal egyedül engem veszélyeztetett a teherautó. Ezek is pontosan láthatták, h mi van, néhány autóval voltak mögöttem. Szerintem csak el akarták sütni a kis büntijüket, amúgy észre sem vettem mikor írta mega csekket, szerintem már ki volt töltve. :DDD

“Don’t shoot, I’m Globish.”

(#857) L.T. válasza philoxenia (#853) üzenetére


L.T.
aktív tag

2001 után kiállított (kártya tipusu) jogsi a személyazonosság igazolásához is elegendő. Tehát elég csak ezt hordani ha vezetsz. A rendőr arra kiváncsi akkor, hogy érvényes-e a jogsid meg hogy ki vagy. Lakcímet nem kell igazolnod, lehetsz te hajléktalan söfőr is :D

(#858) blueMerle válasza L.T. (#857) üzenetére


blueMerle
veterán

Jajalehetsz te hajléktalan söfőr is
egy 25 millás fekete merdzsóban :DD

(#859) -NOKIA- válasza finest (#852) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

üdv,az 5k nem a Rendőrségé ám! :DDD

(#860) emery2 válasza L.T. (#857) üzenetére


emery2
tag

Már megbocsáss, de a lakcímet igazolnod kell, ugyanis rá kell irni a birság nyomtatványra illetve az esetleges feljelentésre is. Az már más kérdés ha épp nincs nálad akkor a központon keresztül lekérik úgyis ;]

Minden igaz, még a hazugság is -csak éppen az megfordítva!

(#861) emery2 válasza l@czko (#817) üzenetére


emery2
tag

"Vagy miért kapnak annyi kedvezményt, hogy még összeszámolni is nehéz?"

Sorold már fel légy szi milyen kedvezmények illetik meg a rendőröket a korengedményes nyugdíjazáson kivül.......
Amúgy meg azt nem kell irigyelni, fel kell húzni a mundért és lehet bizonyítani 25 évig az utcán....

Minden igaz, még a hazugság is -csak éppen az megfordítva!

(#862) L.T. válasza emery2 (#860) üzenetére


L.T.
aktív tag

Hát ha megbirságol. Nekem még a régi a papír alapu jogsim volt pár éve. Megállított egy közeg és adtam neki a személyimet is. Visszadta az neki nem kell, és ő is mondta, hogy lekéri a lakcímnyilvántartóból ha kéne a lakcím. Én ezért nem is hordok személyit csak a kártya jogsit.
Egyébként a következő hsz-ben is olvaslak. Netán Te is valamilyen közeg vagy?

[ Szerkesztve ]

(#863) Kazimír válasza l@czko (#817) üzenetére


Kazimír
őstag

Most zajlott nemrég a 10 éves éretttségi találkozóm. Az egyik (volt)osztálytársam, történetesen rendőr és 14 év múlva nyugdíjba megy. :U Mertogy nekik az általános iskola után nagyjából minden beleszámít a szolgálati időbe. Ha ez nem lenne elég, akkor ott van még az is, hogy nyugdíjasként vagy másfélszer annyi lesz a havi jövedelme, mint aktív rendőrként. Hogy a rendvédelmi dolgozóknak lenne a legerősebb érdekképviseletük? Ááááá...alig. :U

Be köll fizetni, azt' jólvan...

(#864) emery2 válasza Kazimír (#863) üzenetére


emery2
tag

Ez igy van azoknál a hivatásosoknál akik 1996 előtt húztak mundért. Az hogy nyugdíj után másfélszer annyi a zseton az abból van, hogy ezt még a bruttóból számolják ki (de már nem sokáig), de ez igy van a közalkalmazottaknál, köztisztviselőknél és mindenkimásnál aki rendesen be van jelentve. Ami az érdekképviseletüket jelenti nahát az harmatgyenge. Tessék már mondani hol van annyi joga egy magyar zsandárnak mint egy nyugat európainak ? Ott nyiltan demonstrálhatnak, itt meg még a ruhapénzt is ki kellett perelniük néhány éve a tiszteltbaloldali kormányzattól.... Túlórát nem fizetnek nekik (néhány kivételtől eltekintve) de azt elvárják, hogy a nap 24 órájában ugorjon ha hivják.... Most is csak azt tudom mondani bele kell kóstolni aztán birálni.....

[ Szerkesztve ]

Minden igaz, még a hazugság is -csak éppen az megfordítva!

(#865) Kazimír válasza emery2 (#864) üzenetére


Kazimír
őstag

Hogy ez meddig is lesz így? Tudsz már olyan kormányrendeletről, határozatról, ami ezt eltörli? Mikortól is?
Az érdekek képviseletéről pedig annyit, hogy inkább hasonlítsuk őket a többi magyar állampolgáréhoz. Legalábbis addig, amíg mindannyian itt élünk és nem Ny Európában :)
(a baloldalinak mondott kormányzatról nekem is megvan a nem túl hízelgő véleményem, de az egy másik topic..)
Ügyelniük napi 24 órában - ahogy írtad - úgy tudom nem kell egész héten. A volt osztálytársam azt mondta neki heti max. 3 alkalom. Lehet, hogy ez beosztásonként változik, nem tudom. Valamint ezért nem valószínű, hogy megsajnálom őket, mert ugyebár ez egy önként vállalt hivatás. Vagy vannak megélhetési rendőrök is? Tudsz ilyenekről?

Be köll fizetni, azt' jólvan...

(#866) emery2 válasza Kazimír (#865) üzenetére


emery2
tag

Igen tudok megélhetési rendőrökről, de részletekbe nem megyek bele. És persze tudok "hobbi rendőrökről" is. Ami pedig a kedvezményes nyugdíj szigoritását illeti úgy hivják konvergencia program (legalábbis egy része annak). Dehogy világosan láss: Akik jelen állás szerint jelenleg 20 évtől hosszab szolgálati idővel rendelkeznek, még a régi kedvezőbb nyugdíjszámitás szerint mehetnek (majd) nyögdíjba, aki pedig nem rendelkezik 20 év szolgálati idővel az megszivta. 2006.01.01-től évente kb 70 napnyi korkedvezményt kapnak. (10 év alatt 2 év kedvezmény jön össze) Pá

Minden igaz, még a hazugság is -csak éppen az megfordítva!

(#867) biggamer válasza emery2 (#866) üzenetére


biggamer
veterán

És 30 év szolgálati idő után mennyi kihordott infarktus jön össze ???
Most nem a legfentebbb ülő " zsarukra " gondoltam.

Ja, és még idén beleszámított a nyugdíj kiszámításába a jubileumi év után járó zseton is, viszont ez jövőre már nyista.

[ Szerkesztve ]

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#868) emery2 válasza biggamer (#867) üzenetére


emery2
tag

Szerintem sok. Kevesen tudják, de az utcai zsandárok kétfelől vannak "nyomás" alatt. Egyrészt a parancsnokaik "kényszeritik" őket különböző statisztika (eredményesség) növelő intézkedésekre, másrészt ők is állampolgárok (nincsennek is túlfizetve) ezáltal belátják micsoda teher a tízezres csekket befizetni a majdnem "semmiért". De ki kell szabniuk, mert akkor őket b@szogatják.... És sokan csak őrlödnek, őrlődnek. Sok zsaru haverom van szoktam beszélgetni velük...

Minden igaz, még a hazugság is -csak éppen az megfordítva!

(#869) emery2


emery2
tag

igy kellene nálunk is irányítani a forgalmat

Minden igaz, még a hazugság is -csak éppen az megfordítva!

(#870) lúzer válasza biggamer (#867) üzenetére


lúzer
veterán

miért mennyi?
belerokkannak a sok lenyelt pénzbe?

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#871) biggamer válasza lúzer (#870) üzenetére


biggamer
veterán

Régen volt már az.

Manapság nem a rendőrök nyelik le a pénzt, hanem az orvosok.
Csak tudnám, ha arra a szakmára esküdtek fel, akkor nekik miért jár a zsebre pénz ( para )úgy, hogy hivatalosan is elismerik hogy jár.

Az egyik rokonomnak a faterjának végbélrákja volt.
Már nagyon rosszul volt, de arról volt szó, hogy megműtik.
A műtét előtt egy órával az orvosnak adtak több tízezer forintot, hogy minden jó menjen.
Ezt a pénzt szó nélkül átvette a doki, utána kiderült hogy mégse ő műti, pedig ezt már tudta mikor átvette a pénzt, persze a másik dokinak is kellett tejelni.
Ez a pofátlanság.

Miért kell adni egy olyan munkáért pénzt valakinek, amire felesküdött, és amiért kapja a fizetését. :F
Erre talán mondhatnák, hogy kevés fizetést kap.

És a rendőr aki nap mint nap veszélyben van, akinek szó nélkül hagynia kell, hogy szídják az anyját, hogy megfenyegessék őt és a családját hogy kinyírják.

És a tüzoltó, aki tényleg nap mint nap veszélyben van ( ennyi fizetésért ) ?

Persze az orvosoknál is vannak kivételek, akik nem fogadják el ( nem is várják el ), ő rájuk ez nem vonatkozik. :R :R :R

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#872) lúzer válasza biggamer (#871) üzenetére


lúzer
veterán

tűzoltóság más téma, ne keverjük bele - minden tiszteletem az övéké
------
én elhiszem hogy te az orvosokkal szívtál, az átlag meg a rendőrökkel, sokaknak megvan a sztorija.

meg ugye ragozhatnék más témát is, egy adalék: rendőr adatlap - hobbija?
válasz: tömegoszlatás, tömegbelövetés
no comment

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#873) lúzer válasza emery2 (#868) üzenetére


lúzer
veterán

De ki kell szabniuk, mert akkor őket b@szogatják.... És sokan csak őrlödnek, őrlődnek.

ne már! egy országban élünk?

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#874) biggamer válasza lúzer (#872) üzenetére


biggamer
veterán

" meg ugye ragozhatnék más témát is, egy adalék: rendőr adatlap - hobbija?
válasz: tömegoszlatás, tömegbelövetés
no comment "

Amikor az utolsó balhénál volt egy olyan felvétel ( napokig adták több csatornán is )
hogy egy arcát nem vállaló " békés állampolgár " tök közelről veri a rendőri pajzsot valami vastag lánccal, talán a végén volt is valami, akkor szívem szerint nem gumilövedékkel lővettem volna rá, az biztos ... :(

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#875) lúzer válasza biggamer (#874) üzenetére


lúzer
veterán

sejtettem, hogy egy ilyen válasz lesz
egy tett nem mentesít egy másik tett elkövetése alól

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#876) biggamer válasza lúzer (#875) üzenetére


biggamer
veterán

Na vajon miért sejtetted ?
Na mindegy, úgy látom ez egy meddő vita közöttünk, inkább hagyjuk.
Befejeztem.
Csőőő.

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#877) emery2 válasza lúzer (#873) üzenetére


emery2
tag

Ezzel most mit akarsz mondani ?

Minden igaz, még a hazugság is -csak éppen az megfordítva!

(#878) -NOKIA-


-NOKIA-
Ármester

"rendőr adatlap - hobbija?
válasz: tömegoszlatás, tömegbelövetés
no comment
"

Ezt bárhogy nézem én sem értem mit akarsz ebből kihozni...

(#879) vedini


vedini
őstag

haha
a rendőrséggel nekem is meggyűlt a bajom
helyszín veszprém, tök nagy köd, este, az út egyik oldala tök feltúrva
gyalogosan voltam, egy kósza autó nincs az úton, és az volt a piszok nagy bűnöm, hogy a zebra mellett mentem át 10m -re (zebrán át se tudtam volna menni mert fel volt túrva az út széle)
átértem, aztán látom hogy lassan követ egy autó, majd villant egyet, elkérték a papírjaim, és lázasan irogattak, mondom történt valami? , valami probéma van esetleg?, erre ők:semmi, semmi
aztán befejezik az irogatást, és csak anyit kérdeztek, hogy elismerem-e?
mondom mit?, azt hogy nem a zebrán mentem át, mondom nem
aztán jött haza a papír a büntiről, hál istennek egy méltányossági kérelemmel és egy szóbeli meghallgatással eltörölték a pénz büntit, viszont 2 évig hasonlóan nem cselekedhetek :DDD
kicsit vicces

workworkwork...

(#880) S e t h válasza lúzer (#870) üzenetére


S e t h
nagyúr

ülj le egyes

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#881) -NOKIA- válasza S e t h (#880) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

:K

(#882) lúzer válasza S e t h (#880) üzenetére


lúzer
veterán

[U]leültem[/U]

[ Szerkesztve ]

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#883) lúzer válasza emery2 (#877) üzenetére


lúzer
veterán

én tapasztalatom más

nagypofával osztják az észt, mint a volt osztálytársam akit volt szerencsém látni "akcióban"
igaz legalább elszégyellte magát mikor látta hogy tanúja vagyok a hm. ellenőrzésnek

bár a kolléganőmet egyszer megsajnálták, na egy jópont kijár ezért.

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#884) -NOKIA- válasza lúzer (#883) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

Miért van az hogy az állampolgár/civil az egy rendőr viselkedése alapján ítél meg egy egész testületet?
Miért van az hogy az állampolgár/civil az egy rendőr intézkedése alapján ítél mindenről?
Sajnos azt kell mondjam hogy ez emberi butaság, úgy ahogy: mert ez zs*dó, mert az c*gány, ez szőke...stb.stb.

(#885) lúzer válasza -NOKIA- (#884) üzenetére


lúzer
veterán

halo effektus :U
annyi az információ hogy minden ember szűr valamilyen szempont alapján

de komolyan? mi alapján ítéljen az ember
Te ha bemész pl. a vízművekhez és a portás nagypofával kioszt, akkor mi a véleményed az egészről?

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#886) biggamer


biggamer
veterán

Aki nem bírja elviselni a rendőrséget, az ha bajba van kérjen segítséget a bűnözőktől. ;]
Ilyen egyszerű. :K

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#887) 7 válasza lúzer (#885) üzenetére


7
addikt

Az, hogy seggbe kéne rúgni azt, aki a portást beengedte oda.

(#888) lúzer válasza biggamer (#886) üzenetére


lúzer
veterán

ez jó duma, de a világ nem fekete-fehér

Mellesleg szerencsére nem vagyok az az "áldozat" típus, eddig én csak a korrupt oldaláról ismerem a rend őreit.
Értsd: közúti igazoltatás

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#889) lúzer válasza biggamer (#886) üzenetére


lúzer
veterán

mellesleg az emberek 90%-nak ez a véleménye, idézetek innen a topikból, 1 perc alatt összejön:

Na látod, amit írsz, az mind-mind azt mutatja, mennyire szétrohadt az egész rendőrség, és mennyire szükség lenne egy megújulásra.

Rohad. Látvány rendőrség. Csak a pénzkeresés megy meg a statisztika javítása. Érdemi munka kevés.

te már találkoztál olyan rendőrrel, aki következetesen visszautasította az állampolgári megvesztegetési kísérleteket?

Rendőröket vettek őrizetbe

Vannak becsületes rendőrök csak kevés és a pályájuk elején

Folytatólagosan elkövetett vesztegetés megalapozott gyanúja miatt indított nyomozást a Miskolci Nyomozó Ügyészség több rendőr ellen

bizonyos köröknek nem érdeke a jól müködő rendörség. Nem is müködik. Kimondhatjuk egy nagy sz@r!

[ Szerkesztve ]

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#890) biggamer válasza lúzer (#888) üzenetére


biggamer
veterán

Ha a korrupt oldaláról ismered őket, akkor gondolom valamilyen szabálysértést követtél el, és az felett hunytak szemet. :F

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#891) lúzer válasza biggamer (#890) üzenetére


lúzer
veterán

nem, utasként voltam tanúja
de ügyes...

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#892) lúzer válasza 7 (#887) üzenetére


lúzer
veterán

És hány ilyen van.
Annyi hatalma van, hogy abban a percben nem enged be, stb. de azt a végletekig kiélvezi

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#893) biggamer válasza lúzer (#891) üzenetére


biggamer
veterán

Ahha ... :D

Bírom, hogy amikor megvan a balhé, akkor sírnak rínak, meg kitalálnak mindent, aztán ha elengedték őket, akkor meg pofázkodnak meg köpködnek.
Egyébként már egyre kevesebb a korrupció, mert nem éri meg kockáztatni, még akkor sem, ha kevés az ember munkabére.

Egyre többet olvasni, hogy ez meg az ellen indult eljárás, mert megpróbálta megvesztegetni a rendőrt.

És szerintem egyre több lesz, főleg hogy már lehet adni 20.000 Ft-os helyszíni bírságot is, meg az adható pontok száma is megsokszorozódott.

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#894) lúzer válasza biggamer (#893) üzenetére


lúzer
veterán

Ezek szerint rendőr vagy?

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#895) biggamer válasza lúzer (#894) üzenetére


biggamer
veterán

Nem, tanúja voltam már 1-2 intézkedésnek...
De nem szeretnék átmenni személyeskedésekbe ... :(

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#896) lúzer válasza biggamer (#895) üzenetére


lúzer
veterán

miért, ez nem személyeskedés!
csak úgy látom, nagyon érintett vagy

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#897) mark75 válasza biggamer (#895) üzenetére


mark75
senior tag

látom te rendör párti vagy,vagy rendör vagy, vagy nagyon tartasz tölük. :)
a rendörök minden csak nem a rend örei!
péntek éjjel 3srác vert 1 srácot a parkban,a rendörök meg szép lassan elmentek meletük autoval,szép.
ráérnek autozni,nekik semmibe sem kerül a benzin,meg mindegyik tul nagy hatalmat add saját magának! ;] :D

[ Szerkesztve ]

(#898) biggamer


biggamer
veterán

Hát igen, ezt nem nehéz észrevenni, nem kell hozzá főiskola.

Ha tanúja valaki ilyen balhénak, akkor fogja a telóját és hívja a 107-et.
Ha utána se intézkednek, ott a zöld szám.
/ mindkettőt veszi a magnó, úgyhogy nem lehet letagadni az elhangzottakat /
Csak az a baj, hogy sokan lesz@rják, ha valakivel valami történik, de ha ő van bajban, akkor elvárják mástól a segítséget.

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#899) emery2 válasza lúzer (#889) üzenetére


emery2
tag

Nos hát kedves lúzer több olyan rendőrt ismerek akiket nem lehet megvenni. Gondolom te pesten élsz, ahol még mindig divat a "vesztegetés". Nagyon sok rendőr ismerősöm van egy vidéki kis városban, mindegyik teszi a dolgát becsületesen, küzdenek a kissebbséggel adott esetben, mégsem milliomosok. Sőt még csak jól sem élnek. Élnek egyik napról a másikra mint nagyon sokan az országban. Szivesen megnéznélek téged amikor egy családi ügyben, vagy közl. balesetben "osztanád az észt" :) hogy a szavaiddal éljek. Teszik ezt az általad csak bírált egyenruhások nettó 100-110 ezresért havonta. Igen vannak becsületes rendőrök és nem is kis számban és még csak nem is pályafutásuk elején. Hozzászólásod utolsó mondatával egyetértek, de a politikát nem akarom idekeverni. :R

[ Szerkesztve ]

Minden igaz, még a hazugság is -csak éppen az megfordítva!

(#900) lúzer válasza emery2 (#899) üzenetére


lúzer
veterán

vidéken élek

persze, biztos van becsületes rendőr elismerem, a rossz kerül a kirakatba

Szivesen megnéznélek téged amikor egy családi ügyben, vagy közl. balesetben "osztanád az észt" hogy a szavaiddal éljek
ezt viszont nem értem
nem én osztottam az észt, hanem tanúja voltam.
vagy arra célzol, hogy adott helyzetben én is pitiáner zsarnokoskodó lennék? mert nem

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.