Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) sasa311 válasza Andie (#200) üzenetére


sasa311
veterán

semmi, megrokkansz, ha leírják a rendszámodat egy fórumon?

Az ég világon nem lehet semmire se használni, sőt bárki látja aki elmegy az autód mellett.

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#202) emery2 válasza adalbert1 (#196) üzenetére


emery2
tag

Biztos forrásból tudom, hogy jogszabályváltozásoknál továbbképzés, havonta egy kötelező oktatás, 4 évente agykontroll pszichomókusnál, illetve évente erőnléti felmérés kötelező a számukra. Régen valóban felvettek 8. általánossal embereket, de ez az akkori rendszer hibája volt,manapság érettségi alatt szóba sem állnak veled. Ami pedig a korrupciót illeti ne a fővárosból indulj ki. Ott ezen a téren sose lesz rend, ellenbe nézd meg a vidéki zsaruk otthoni körülményeit. Nem csodapalotákban laknak, egyszerű hétköznapi módon élnek, és lehet hogy számodra hihetetlen de nincsennek túlfizetve.(átlag 100 ezer nettó) Ami pedig a kérdésed illeti ismétlem: a magyar börtönök jóval 100% kihasználtság fölött működnek. Kikkel van tele? Amúgy meg a 66 éves emberre ugyanazok a jogszabályok vonatkoznak mint a 18 évesre. Nem igaz? :R

[Szerkesztve]

Minden igaz, még a hazugság is -csak éppen az megfordítva!

(#203) sasa311


sasa311
veterán

Ma is ott állt 4 rendőr a keletibe.
Azt mondja az egyik (rágót nyitott szájjaíl csámcsogja, nyál fröcsög kifelé)
- Te nézd má' b+ a csövi ott kéreget. (másik 3al odavonulnak, kicsit basztatják, befeszít neki az egyik aki akkora, mint egy szekrény)

Utána vissza az árnyékba dumálni.

Hogy közben 8 arab kérdezett meg, hogy kell-e ''cucc'' az nem számít. :(

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#204) Kicker válasza sasa311 (#203) üzenetére


Kicker
senior tag

off: milyen cucc???

vidéken is tirpákok... le vannak osztva a lapok...

Arról ismerik futball körökben, hogy egyik meccsén kettőt bólintott, egy gólt és egy nézőt.... muhaha

(#205) sasa311 válasza Kicker (#204) üzenetére


sasa311
veterán

Nem kérdeztem meg milyen cucc....

de kettőt találhatsz

A keleti elég meleg hely ilyen szempontból, 10-15 forintal jobban váltják az eurót és megkapsz bármit, amit csak venni akarhatsz / drogot, kurvát, de láttam már ott, hogy stukkert árult a fószer 5méterre a rendőröktől - persze valamiért őt nem igazoltatták /

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#206) XSiGma válasza sasa311 (#205) üzenetére


XSiGma
aktív tag


vattacukor.egyértelmű ;]
omg...

[Szerkesztve]

(#207) Kicker válasza sasa311 (#205) üzenetére


Kicker
senior tag

de most nem azért, de ki veszi ott meg? pl én a kis vidéki fejemmel odamennék 10 cuccért, mondana olyan árat hogy kellene a kutyának. fegyvert is ki vesz?

de ez még hagyján. a rendőr mit keres ott? ezért fizetem az adót hogy ezek rágózzanak meg csöveseket üldözzenek? katasztrófa :(

valamitn megint egy mínusz pont Bpestnek....

Arról ismerik futball körökben, hogy egyik meccsén kettőt bólintott, egy gólt és egy nézőt.... muhaha

(#208) Dictator^


Dictator^
veterán

kis upp a totyiknak
kérdésem a kövi lenne, ha nincs nálam szemlélyi vagy bármilyen kártya amivel igazolhatnám magamat igazoltatáskor, de a 6 embernek aki velem van azoknál mind ott van a személyi nem igazolhat engem? mert történt 3 napja kb, hogy eléggé jó kedvembe voltam denszeltem egy kicsit az utcán este 22körül és bevittek a rendőrkapitányságra igazoltatni, az ismerőseim meg néztek hogy most ez mi?!
mind1 jól el voltam velük lehetett oltani öket és nem haragudtak meg , csak mérgesen néztek :]

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#209) Kicker válasza Dictator^ (#208) üzenetére


Kicker
senior tag

az szééééép.... Pesten volt? gondolom megmonyáztak, van nálad cucc. egyéb... :DD

elvileg azé van a radioujuk hogy megkérdezzék ki vagy... ezért bevinni valakit...

Arról ismerik futball körökben, hogy egyik meccsén kettőt bólintott, egy gólt és egy nézőt.... muhaha

(#210) Dictator^ válasza Kicker (#209) üzenetére


Dictator^
veterán

XVII ker mellett volt , de nem volt semmi xtra, nem kutattak át, nem is szondáztattak :D

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#211) Kicker válasza Dictator^ (#210) üzenetére


Kicker
senior tag

csak vittek egy kört a csoda octávval? láttál valakit benn a yardon, akit bevittek valami ''normális'' okkal? vagy csak kártyázó számítógépező, tévéző, kávézó, beszélgető rendőrök voltak?

Arról ismerik futball körökben, hogy egyik meccsén kettőt bólintott, egy gólt és egy nézőt.... muhaha

(#212) Dictator^ válasza Kicker (#211) üzenetére


Dictator^
veterán

bevittek a kapitányságra, tök üres volt és még gyökerek is voltak, röhögtem rajtuk jól. elkérték az adataimat, aztán a csávó bement egy szobába, jön ki ahol a 2 társa volt meg 1 nő, szóval jön ki hogy: FASZOM, nem jó megint a Robotzsaru. Én meg röhögtem hogy mit lámpáznak ennyit, aztán vártam 10percet és utána elengedtek.
de a kérdésre még nem tom a választ, a haverék nem igazolhattak volna engem?! kötelesek voltak bevinni? vagy csak a menőt játszották?! én 21 éves vok, az agyik cop kb 25 volt a másik olyan 31körüli.

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#213) adalbert1 válasza emery2 (#202) üzenetére


adalbert1
veterán

Oké, akkor kell nekik kontroll és továbbképzés is, de akkor miért van annyi dagadt disznó, meg bunkó korrupt balfasz köztük? Tisztelet a kivételnek persze.
Vidéken is van nagyon sok korrupt rendőr egyébként, sokszor a városi kapitány is.
Akkor építsenek még börtönöket, mert annyi bűnöző van mint az állat, akit nem fognak vagy nem akarnak soha elkapni, de azért legalább a látszatot fent kellene tartaniuk.
Nem is a büntetés jogosságát firtattam, hanem azt, hogy vannak sokkal gázabb arcok is, akiket soha nem ér utól az igazságosztás keze. :((

(#214) Woodslave válasza Dictator^ (#212) üzenetére


Woodslave
nagyúr

29. § (1) A rendőr a feladata ellátása során igazoltathatja azt, akinek a személyazonosságát meg kell állapítania. Az igazoltatott köteles a személyazonosító adatait hitelt érdemlően igazolni. A személyazonosság igazolására elsősorban a személyi igazolvány szolgál, elfogadható továbbá minden olyan okmány, amelyből az igazoltatott kiléte hitelt érdemlően megállapítható. A rendőr az általa ismert vagy más jelen lévő ismert kilétű személy közlését is elfogadhatja igazolásként.



[Szerkesztve]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#215) Dictator^ válasza Woodslave (#214) üzenetére


Dictator^
veterán

köszi szépen, magyarul igazolhattak volna az ismerősők is, csak gondolom a rendőrők unatkoztak... és inkább bevittek engem.

köszi még1x

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#216) Andie válasza sasa311 (#201) üzenetére


Andie
őstag

Kb másfél perc alatt megmondom a rendszámodból, hogy ki vagy, hol lax, mikor vetted, milyen kihágásaid voltak, hol parkolsz általában, stb (már persze ha te vagy a tulaj). Kell ennél több?

Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

(#217) Dictator^ válasza Andie (#216) üzenetére


Dictator^
veterán

mit tudsz te amit mi nem? :U

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#218) sasa311 válasza Andie (#216) üzenetére


sasa311
veterán

1., Ehez ismerettség kell
2., És?

Tessék DZY-104. Audi 80 benzin 1.8, 1988,

És most mi van? Bárki láthatja, ahogy megállok a kocsival nap mint nap, nem értem mire akarsz kilyukadni :F

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#219) #92415744


#92415744
törölt tag

Azt hiszem ma lett tele teljesen a tököm az összes rendőrrel, meg önkormányzati taggal...
Kereken 4 éve tart már az az ügyem, hogy eladtam egy autót(csak mint kapcsolattartó voltam) egy Dunaújváros melletti kis faluban egy idős bácsinak. Az autó tökéletes állapotban volt(egy Fiat Ritmo)60 ezer forintért(szerintem ért 250-et is) mindez 2002-ben. Mindegy, nem is ez a lényeg, hanem az, hogy az ismerősöm írt egy adásvételi szerződést, amire odahamisította a forgalmiban szereplő eredeti tulaj nevét, kvázi, hogy ő kimaradjon az átírkálásból(nem volt sokáig nála az autó, pár hónap csak) velem azt nem közölte, hogy hamis az adásvételi, én meg aláírtam, mint az egyik tanu. Hát innen kezdődött a baj, hogy a bácsi át akarta iratni, és ekkor elővettek a Dunaújvárosi rendőrök mindannyiunkat. És ez már folyamatosan megy 4 éve, a dolog ott tart már, hogy ma felkeresték a szüleimet a rendőrségtől, hogy hol lakom, mert a ''pártolóm'' nem talál(akihez egy évig kellene járnom, mintegy pszichológiai agynövesztés) Mindezt azért, mert olyan bizonyítási módszere van a mai rendőrségnek, hogy: ''akkor is te voltál a bűnös...'' És ilyen kis picsa dolgokkal foglalkoznak, hogy valamit bemutassanak a főnökeiknek, hogy meglegyen a havi eljárás szám...hát itt tart ez az ország kérem szépen...most ott tartok idegileg, hogy felfogadom a legjobb ügyvédet, aki létezik, és ráuszítom az egész Duanújvárosi rendőrségre, hogy ez már kimeríti a zaklatás fogalmát bőven(telefonon hívogattak, levelekkel bombáztak, többször kijöttek...) mindezt egy hamis adásvételi aláírása miatt(amiről nem tudtam, hogy hamis), egy 60 ezer forintos autó miatt...Azt tudom biztosan, hogy egy ismerős mondta, felhívta egy Budapesti rendőr, hogy ő hamisított-e egy adásvételit? Erre ő azt mondta, hogy igen, mire a rendőr annyit mondott, hogy ejnye-bejnye, és ilyen hülye csippcsupp ügyekkel nem foglalkoznak amúgy sem...csak én szívok itt a köcsög, unatkozó Dunaújvárosi(Sztálinvárosi, az ügyintézés is még ott megragadt, csodálom, hogy nincsenek még ÁVÓ-sok(Lenin szobor az okmányirodában van!!!!!! :)
Már keményen fontolgatom, hogy a Fővárosi Bírósághoz fordulok zaklatás miatt...

(#220) sasa311 válasza #92415744 (#219) üzenetére


sasa311
veterán

Ha egy csöpp sütnivalód van nem fordulsz senkihez és füled farkad behúzod, mert okirathamisításért (tök mind1, hogy egy 60 ezer forintos autóról van szó) akár börtönbüntetést is kaphatsz....
Azt meg ugye nem gondoltad komolyan, hogy az, hogy te nem tudtál róla, hogy hamisított az adásvételi szerődés és aláírtad mint tanu az mentesít? :F
A tanunak pontosan, hogy az a lényege, hogy tanusítod, hogy az eladó (pl Gipsz Jakab) a szemed előtt írta alá az adás-vételit, nem pedig Tót Ottó írta oda Gipsz Jakab nevét a szerződésre.

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#221) Terminator_ válasza agrarfiatal (#100) üzenetére


Terminator_
tag

Mindenhol vannak kiskapuk csak meg kell találni őket :)

Hibás-Lcd-Monitorokat-Tévéket,Mosógépeket valamint Mosogatógépeket veszek! Írj bátran pü-t,vagy hívj +3630-659-98-22 .

(#222) Terminator_ válasza #92415744 (#219) üzenetére


Terminator_
tag

Visszatérve erre a hamistanuzásra nem igaz hogy nem vetted észre hogy a havert nem az aláírásban szereplő embernek hívják :F de ha mégis elkerülte a figyelmedet hogy írhatsz alá olyan dokumentumot amit el sem olvasol.Hm ez nagyon érdekes mert ennyi erővel a házad autód szüleid dolgait is eladhatad volna tudtodon kívül.Remélem leesett hogy miért basztatnak ennyire ezzel az üggyel.Komolyabb dolgokat is lehet hamis tanukkal alátámasztani,és sokszor aki aláír azt sem tudja hogy miért teszi.Felhozom példának itt a kékfény műsorait.Na mind1 legközelebb okosabb leszel,hogy mostmár tudod hogy mivel jár az ilyen felelőtlen irogatás. :U

Hibás-Lcd-Monitorokat-Tévéket,Mosógépeket valamint Mosogatógépeket veszek! Írj bátran pü-t,vagy hívj +3630-659-98-22 .

(#223) Korcsii


Korcsii
őstag

hmm...
A mai napon (2006.09.06), szemtanuk szerint az egyik menetiránnyal megegyező irányban haladó rendőrautóban egy hatósági személy kihangosító nélkűl, a kezében használta mobiltelefonját.... :U

(#224) _seth_ válasza Korcsii (#223) üzenetére


_seth_
veterán

És? :D Mi ebben az érdekes? ''egy hatósági személy'' Legalább hátul ült? :))

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#225) sbazsi válasza _seth_ (#224) üzenetére


sbazsi
veterán

ebben semmi érdekes nincs, csak a szokásos rendőri gusztustalanság.
szabálytalan közlekedés
gyorshajtás
tilosban parkolás
telefonálás vezetés közben.

de nem sorolok fel mindent mi az amit megtesznek a rend őrei mert mindenki tudja.
csupa olyan dolog, amiért a jónépet büntetik.

:((( :(((

(#226) Andie válasza sasa311 (#218) üzenetére


Andie
őstag

Egyrészt egy netes fórumon sokkal többen látják (olvassák) a rendszámodat, mint az utcán (ki az, aki úgy járkál, hogy rendszámokat olvasgat?). Ezekután a kellőképpen felkészült bandáknak semeddig sem tart egy forgalmit kiállitani, megtudni kié a kocsi, merre álldogál főleg, mikor hagyod ott, meddig, és mikor érdemes elkötni. Nem akartam semmi különösre kilyukadni, csak hogy rendszámot irogatni olyan, mintha ide beirnám a polgári neved, netán lakcimed. Oké, az sem titkos, de nembiztos, hogy a világra tartozik.

Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

(#227) Pipó válasza Korcsii (#223) üzenetére


Pipó
őstag

A rendőrautók jelentős részében nincs rádió, telefonkihangosító meg egyikben sincs. A rendőrt is hívhatják (akár szolgálati, akár magánügyben) de a kihangosító hiánya miatt ne vegye fel? Ezt Te sem képzeled komolyan. Inkább az a gáz, ha valaki utazik az ilyenre, majd meló után ugyanezt csinálja.

"Vannak győzelmek, amiktől jobban alszik az ember. És olyanok is, amik ébren tartanak." Broadchurch - Kis fekete szir-szar rózsaszín biszbasszal a tetején? - Az is vaaan!

(#228) dabadab válasza Pipó (#227) üzenetére


dabadab
titán

''de a kihangosító hiánya miatt ne vegye fel?''

Eppenseggel meg is allhat, hogy felvegye. Ha mas nem, egy headset nem az az osszeg, amit ne lehetne kifizetni.
Visszataszito, hogy azok, akiknek elvileg a szabalyok betartasat kellene felugyelniuk, magasrol tesznek a szabalyokra.

DRM is theft

(#229) Pipó válasza dabadab (#228) üzenetére


Pipó
őstag

Ha Te mindig betartod a szabályokat akkor jogosan mondod. (mindig bekötöd a biztonsági övet, megállsz a sárgánál, kiengeded a buszt a megállóból, mindig használod az irányjelzőt sávváltáskor stb.) Egyébként meg a rendőrség nem erről szól. Ezek csak olyan bosszantó apróságok, aminek egyesek túlzott jelentőséget tulajdonítanak. Felderíteni és elfogni egy gyilkost, a tulajdonod elrablóit, visszaszerezni az értékeid, megtalálni az eltűnt rokonod.... Ha nem tőlük, hát kitől várod ezt el, kihez fordulsz? Ne általánosíts.

"Vannak győzelmek, amiktől jobban alszik az ember. És olyanok is, amik ébren tartanak." Broadchurch - Kis fekete szir-szar rózsaszín biszbasszal a tetején? - Az is vaaan!

(#230) sasa311 válasza Pipó (#229) üzenetére


sasa311
veterán

Már nem azért, de a magyar rendőrség nincs azon a hatásfokon, hogy megengedhessék ezt maguknak.
Igenis kutya kötelességük nekik példát mutatni!

Arról meg inkább ne beszéljünk, hogy mennyi gyilkost és tolvajt fognak el és mennyi ellopott értéket szereznek vissza, mert ez még statisztikailag is nagyon szar (holott mindneki tudja, hogy a statisztikájukat azzal javítják fel, hogy pitiáner szar ügyeket derítenek fel - mert azt könnyű - és a komoly dolgokkal meg szart se tudnak kezdeni)

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#231) sasa311 válasza Andie (#226) üzenetére


sasa311
veterán

Hát nemtudom az elég beteg ember, aki internetes fórumokat böngész azért, hogy valaki felírta a rendszámát egy hsz-be.
Meg amit leírsz, az pont fordítva szokták csinálni :)

Ponthogy először kifigyelik az autót, utána viszik el, nem pedig először majd jól utánajárnak, hogy ez kié lehet, hol lakik, aztán majd jól követjük napokig merre parkol és a végén elkötjük a járgányt....

Ugye érzed, hogy sántít ;]

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#232) SzalaiG


SzalaiG
addikt

A rend dőre őrei nem sokat érnek ma már.
Már egy hónapja megtettem a feljelentést, h lelopták a kocsim 4 kerekét, de még csak egy nyomorúlt levelet sem írtak, h ki az ügygazda és h eddig mire jutottak. Tudom, h semmi nem esz az ügyből, de legalább foglalkoznának vele. Legalább csinálnának úgy. Még arra sem méltattak, h kijöjjenek helyszínelni. Nem szükséges mondták. Röhej. Megbüntetni persze szükséges. :(

(#233) Vmax válasza Pipó (#229) üzenetére


Vmax
csendes tag

The thing is, though, that a felsoroltakat se végzik olyan nagyon intezíven..

[Szerkesztve]

You better run all day and run all night, keep your dirty feelings deep inside.

(#234) dabadab válasza Pipó (#229) üzenetére


dabadab
titán

''Ha Te mindig betartod a szabályokat akkor jogosan mondod.''

Egyaltalan nem errol van szo: a rendorok plusz elojogokkal birnak, igy nekik magasabb elvarasoknak kell megfelelniuk mint a sima allampolgaroknak.


''Felderíteni és elfogni egy gyilkost, [...]''

Szerintem viszonylag keves kozlekedesi rendor foglalkozik ilyesmivel.

DRM is theft

(#235) Pipó válasza dabadab (#234) üzenetére


Pipó
őstag

Ugyan milyen előjogokkal? Most ne azt mondd, hogy miközben dolgoznak a csíkos autóval (és csak azzal) bemehetnek a buszsávba, mert akár állhatnának is a dugóban, de akkor meg a bérük kidobott pénz.

Ez a felderítés valóban nem a közlekedési rendőrök dolga, de a topik címe se róluk szól és ha megnézed azt a ''rendőrség'' dolgának írtam.

"Vannak győzelmek, amiktől jobban alszik az ember. És olyanok is, amik ébren tartanak." Broadchurch - Kis fekete szir-szar rózsaszín biszbasszal a tetején? - Az is vaaan!

(#236) Pipó válasza sasa311 (#230) üzenetére


Pipó
őstag

Túl általános amit írsz. A ''hatásfok'' sem csak a rendőrökön múlik. Kezdhetném a törvényektől egészen az életszínvonalon át a magyar emberek jogkövető :( magatartásáig. A statisztika tényleg baromság egyébként ebben a formában, ebben igazad van.

"Vannak győzelmek, amiktől jobban alszik az ember. És olyanok is, amik ébren tartanak." Broadchurch - Kis fekete szir-szar rózsaszín biszbasszal a tetején? - Az is vaaan!

(#237) dabadab válasza Pipó (#235) üzenetére


dabadab
titán

''Ugyan milyen előjogokkal?''

Amiket a rendorsegi torveny biztosit szamukra. Ha nem tunt volna fel, akkor a rendorok lofegyverrel az oldalukon rohangalnak, ha kepenveri oket valaki, akkor azt a torveny szigorubban bunteti, mintha egy sima allampolgart utottek volna meg stb.

A rendorok viszont akkor is tartsak be a szabalyokat. Ha masert nem is, hogy peldat mutassanak.

[Szerkesztve]

DRM is theft

(#238) Pipó válasza dabadab (#237) üzenetére


Pipó
őstag

Nem fps-t játszani van az oldalukon a fegyver, a használatának szigorú előírásai vannak. Egyébként meg egy életen át cipelik az oldalukon és a fenébe kívánják. Egy rendőrnek sokkal több esélye van konfrontálódni, verekedésekbe kell beavatkozni, de ha megütik, neki is pont annyira fáj, mint másnak. Jól ki van segítve azzal, ha a másik esetleg 2 hónappal többet kap, mint ha nem rendőrt ütött volna meg. Egyetértünk egyébként abban, hogy be kell tartaniuk a szabályokat nekik is, de mondom: aki az apróságokon is így felháborodik, az remélem soha nem követ el semmilyen szabálytalanságot.

"Vannak győzelmek, amiktől jobban alszik az ember. És olyanok is, amik ébren tartanak." Broadchurch - Kis fekete szir-szar rózsaszín biszbasszal a tetején? - Az is vaaan!

(#239) Korcsii válasza _seth_ (#224) üzenetére


Korcsii
őstag

egyedül volt :) és azért írtam hatósági személyt, hogy egy kicsit olyannak tűnjön, mint egy jelentés...


Pipó: én nem mondtam hogy ne vegye fel, de ha a rendőrök nem tartják be a szabályokat, akkor a többiek mé'?

(#240) Pipó válasza Korcsii (#239) üzenetére


Pipó
őstag

Mer' nekik meg van adva a lehetőség, hogy a saját kocsijukba szereljenek kihangosítót. A rendőrnek is a saját kocsijában legyen kihangosító és használja, ha telefonálni akar, ebben egyetértünk.

"Vannak győzelmek, amiktől jobban alszik az ember. És olyanok is, amik ébren tartanak." Broadchurch - Kis fekete szir-szar rózsaszín biszbasszal a tetején? - Az is vaaan!

(#241) Terminator_ válasza Korcsii (#239) üzenetére


Terminator_
tag

A telefonálás nyilván jobban látható de biztonsági ővvel bekapcsolt rendőrt láttál már?Ez is egy alapvető szabály amiért több ezer forintra büntetnek nekik mégsem kötelező.Legalábbis soknak nem,talán 2-3 szor láttam olyat akinek be volt kötve. :U

Hibás-Lcd-Monitorokat-Tévéket,Mosógépeket valamint Mosogatógépeket veszek! Írj bátran pü-t,vagy hívj +3630-659-98-22 .

(#242) Terminator_


Terminator_
tag

Egyébént is felmerül a kérdés hogyha a rendőr beleugrik a kútba utánna ugrassz?Nahh ez az............ :D Nálunk ez már csak így megy mindenki utánoz mindenkit:)

Hibás-Lcd-Monitorokat-Tévéket,Mosógépeket valamint Mosogatógépeket veszek! Írj bátran pü-t,vagy hívj +3630-659-98-22 .

(#243) Papa-Georgo válasza Terminator_ (#241) üzenetére


Papa-Georgo
senior tag

Én úgy tudom, h mint ahogy a taxisoknak, gépjárműoktatóknak, rendőröknek sem kötelező a biztonsági öv használata...

''Aki hisz abban, hogy a biztonsági termékek képesek önmagukban valódi biztonságot nyújtani, az megelégszik a biztonság illúziójával.''

(#244) G@ben válasza Terminator_ (#241) üzenetére


G@ben
addikt

A rendőröknek nem kell bekapcsolni az övet, mert ott van a pisztolytáska meg minden.
MOD: megelőztek.

[Szerkesztve]

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#245) sosperecek18


sosperecek18
senior tag

Nálunk egyes rendőrök játszák a nagymenőt:
megy a kocsiban a ducc-ducc(a rendőrkocsiban); a rendőr meg majdnem kiesik az ablakon ugy könyököl kifelé, és ilyenre bízzuk magunkat és a biztonságot... :F

Szabadságot az Ultráknak! XBOX 360 Gamertag: torinho86

(#246) Terminator_ válasza Papa-Georgo (#243) üzenetére


Terminator_
tag

Miért nem kellene nekik bekapcsolni ők nem halnak meg egy balaesetben szerintem ez kizárt dolog egy oktatónál meg pláne.Holnap ezt megkérdezem mert nem vagyok biztos benne de szerintem ez lehetetlen.Logikusan átgondolva........ :(

Hibás-Lcd-Monitorokat-Tévéket,Mosógépeket valamint Mosogatógépeket veszek! Írj bátran pü-t,vagy hívj +3630-659-98-22 .

(#247) G@ben válasza Terminator_ (#246) üzenetére


G@ben
addikt

Az oktatónál azért nem árt, ha át tud hajolni a kormányért, hogy elkerüljön egy balesetet.

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#248) Terminator_ válasza G@ben (#247) üzenetére


Terminator_
tag

hát nem tudom.

Hibás-Lcd-Monitorokat-Tévéket,Mosógépeket valamint Mosogatógépeket veszek! Írj bátran pü-t,vagy hívj +3630-659-98-22 .

(#249) G@ben válasza Terminator_ (#248) üzenetére


G@ben
addikt

Én tudom. Nem oktató vagyok, csak mondta az oktatóm, hogy ezért van.

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#250) Terminator_ válasza G@ben (#249) üzenetére


Terminator_
tag

de ha ilyen sokan mondjátok nincs kizárva :)

Hibás-Lcd-Monitorokat-Tévéket,Mosógépeket valamint Mosogatógépeket veszek! Írj bátran pü-t,vagy hívj +3630-659-98-22 .

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.