Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) dabadab válasza Pipó (#238) üzenetére


dabadab
titán

Nezd, a rendoroket a kopasz verolegenyektol alapjaba veve egyetlen dolog kulonbozteti meg: az, hogy betartjak a torvenyeket. Az osszeset, nem csak azokat, amikrol ugy gondoljak, hogy fontosak.

DRM is theft

(#253) dabadab válasza Terminator_ (#246) üzenetére


dabadab
titán

1/1 975. (II. 5.) KPM-BM együttes rendelet a közúti közlekedés szabályairól, 48. § (5)
a) Nem kell becsatolni a biztonsági övet:
aa) a hátramenetben közlekedő gépkocsi vezetőjének;
ab) a taxi gépkocsi vezetőjének, ha taxi üzemmódban utast szállít;
ac) a mentő gépkocsi betegellátó terében utazóknak, ha a becsatolás a beteg állapotának romlását okozhatja, a betegellátást akadályozza;
ad) a járművezetés oktatása és az azt követő gyakorlati vizsga során az oktatónak.
[link]

Magyarul rendoroknek be kell kotniuk a bizt. ovet. Nyilvan vicces jelenet lenne, ha odalepne az ember egy ilyen rendorautohoz, hogy szeretne bejelentest tenni a biztonsagi ov hasznalatanak elmulasztasarol.

DRM is theft

(#254) dabadab válasza G@ben (#249) üzenetére


dabadab
titán

Ugy remlik, hogy regebben igy volt, de a jelenleg hatalyos Kresz szerint be kell kotni (a Jogtarban mintha lenne ''idogep'', amivel meg lehet nezni, hogy hogyan alakult a szoveg, ott biztos latszana)

DRM is theft

(#255) emery2 válasza Terminator_ (#241) üzenetére


emery2
tag

Ha látni akarsz bekapcsolt zsarut gyere Borsod megyébe, nézz szét aztán általánosíts... ;]

Minden igaz, még a hazugság is -csak éppen az megfordítva!

(#256) emery2 válasza G@ben (#244) üzenetére


emery2
tag

Tévedsz...

Minden igaz, még a hazugság is -csak éppen az megfordítva!

(#257) Terminator_ válasza dabadab (#253) üzenetére


Terminator_
tag

Akkor a rendőrnek ezekszerint bekell :),és mégsem teszik de minket megbüntetnek érte :)

Hibás-Lcd-Monitorokat-Tévéket,Mosógépeket valamint Mosogatógépeket veszek! Írj bátran pü-t,vagy hívj +3630-659-98-22 .

(#258) emery2


emery2
tag

Amúgy hallottatok valamit a kazincbarcikai kábszeres razziáról? Az előállítottak fele be volt lőve és pozitív vizeletmintájú eredményt produkált. Megvan az első (vagy alsó) lépcsőfok, most
már feljebb kell lépni....

[Szerkesztve]

Minden igaz, még a hazugság is -csak éppen az megfordítva!

(#259) G@ben válasza dabadab (#254) üzenetére


G@ben
addikt

Meglehet, amikor én tanultam (1998), akkor még emlékeim szerint nem kellett nekik becsatolni.

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#260) dabadab válasza G@ben (#259) üzenetére


dabadab
titán

Ez meglehet, a vonatkozo bekezdest utoljara 2002-ben modositottak (en is meglepodtem, amikor most elolvasva nem talaltam benne a rendoroket)

DRM is theft

(#261) dabadab válasza emery2 (#258) üzenetére


dabadab
titán

Hat vazze, rendorok akcioban. Szmokereket eloallitani nem tul nagy ordongosseg, ez csak arra jo, hogy artatlan sracokat basztatasaval javitsak a statisztikat.
Igazan fel soha nem fognak jutni, egyreszt azert, mert azok nem fuben utaznak, masreszt meg fentrol odaszolnak, hogy nem kene.

DRM is theft

(#262) sasa311 válasza dabadab (#261) üzenetére


sasa311
veterán

Lsd lejjebb amit a statisztikajavításról írtam :)

Az tulajdonképpen szart sem ér, ha a ''füvest'' elkapják, mert azt én is megtalálom, sőt még csak keresnem se kell, csak sétálni egyet...

A nyugati aluljáróba egész nap dekkoló hajólánc méretű aranyfuxos vajdát vajh' miért nem kutatják át soha?

Igen, tudom, ő azért áll ott minden nap déltől este 11-ig mert szeretni nézni az embereket...

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#263) emery2


emery2
tag

Nincs senkinek semmi véleménye a pesten randalirozó ''bünözők'' (nem a békés tüntetőkre gondolok) elleni rendőri fellépésről???? Esetleges személyes tapasztalatok????

Minden igaz, még a hazugság is -csak éppen az megfordítva!

(#264) tbs válasza emery2 (#263) üzenetére


tbs
addikt

Áááá, nem. :))

[Szerkesztve]

(#265) #92415744 válasza emery2 (#263) üzenetére


#92415744
törölt tag

Én már írtam ebbe a fórumba, hogy a búrám tele volt akkor a rendőrökkel, aztán rájöttem hogy nem ők voltak a ludasok, hanem az unatkozó ügyészség, utólag is elnézést a rendőröktől.
Nekem a személyes véleményem az, hogy nagyon sajnálom őket, én közel dolgozom a szabadság térhez, és látom, hogy kik teljesítenek ott szolgálatot. Láttam fiatal lányokat!! is ugyanúgy beöltözve pajzzsal, sisakkal, mint a férfiakat. Hát nem tudom mit csinálhat, amikor egy 120 kilós állat nekimegy teljesen begőzölve, de nagyon sajnálom, és ugyanúgy a többi rendőrt is, akik valahol egészen máshol lennének, mert gondolom másra számítottak, amikor ezt a pályát választották.
Főleg, hogy ők is legalább annyira utálják a jelenlegi kormányt, mivel ezt nem mondják természetesen, de a rendőrséget is szorongatják a megszorító intézkedéseikkel az idióták, ugyanúgy mint az egészségügy, kultúra, oktatás, stb...
Csak egyszerűen ez a hivatásuk, és féltik az állásukat, mint gondolom mindenki ebben az országban.
Hogy meddig megy még el ez az egész, belegondolni is rossz, de volt régebben egy rossz álmom, remélem nem a jövőt álmodtam.... :(
Politizálni nem politizálok most, de utálom mindegyiket hogy idáig vezetett ez a dolog, normális ember reális gondolkodással, kellő információval ebben a témában biztosan nem lesz elfogult bármely fél oldalát tekintve sem. (Mindenesetre a Gyurcsány annyit kinyőghetett volna, hogy elnézést emberek, vagy valamilyen szinten alázatos lehetne a néppel szemben, nem mint egy dacos hülyegyerek)

(#266) User1 válasza dabadab (#261) üzenetére


User1
tag

de legalább azoknak az ártatlan srácoknak mejd nem lesz kedve később se köveket dobálni.

(#267) adik válasza emery2 (#263) üzenetére


adik
őstag

Kérdezd meg azoktók, akiknek szétverték az autóit, bezúzták a kirakatát, és a biztosító nekik nem fizet, mert zavargásra, és egyéb ilyen esetek kizáró okok. (apró betűs rész, de nem csak itt, ez az eu-sztenderd)
Kérdezd meg a szállodáktól, éttermektől. (ld.: miért nem mernek a túristák kimozdulni)

Én azt mondom hajrá rendőrök! (Pedig nekem eddig kétszer volt dolgom a rendőrséggel, mind kétszer lazán feljelenthettem volna őket zaklatásért, csak a fenének sincs kedve ilyen procedúrákhoz.)

Kettő, csipkebokor vessző!

(#268) .:Kristian:. válasza adik (#267) üzenetére


.:Kristian:.
addikt

Én nem ismerek ilyet a jogszabályok között, hogy ''zaklatás''. Ez még nem amerika....
Egyébként hajrá rendőrök !!!! Sajnáltam őket, azért mert parancsnokaik cserbenhagyták őket, Gergényivel az élen... Sokuknak megfelelő védőfelszerelésük sem volt, mégis helytálltak. Ők az én szememben hősök....

(#269) KrAt válasza .:Kristian:. (#268) üzenetére


KrAt
veterán

Szegény fater is lehet, hogy kinnlesz hnap a rendőrök oldalán. 44 évesen.. Nemakarom :O
De hajrá rendőrök!!!!

(#270) ESP válasza .:Kristian:. (#268) üzenetére


ESP
senior tag

Az én szememben pedig...de ebbe ne menjünk bele...
Szerintem max. itt fogunk találkozni, s nem a lelátón...pedig akkor nagyot néznél öcsém!!! :DDD

Amúgy forradalom és népakarat történik...ez pedig...no de ez is egy másik topik...

2012.10.23. - 2013.03.03-ig egyéni arcképem Ali G VOLT

(#271) bbchris


bbchris
senior tag

Én nekem csak egyetlen problémám illetve észrevételem volt a rendőrökkel , szal valahol rosszul esett mikor pl a HírTV-t meg az újságírókat üvöltve zavarták le tegnap a felüljárórol , kérdem én mit értottak nekik ? Ja jampecnak könnyű lenni felszerelésben újságírók ellen , legalább annyi hogy hagyják őket forgatni , utána meg újra emberek voltak a felüljárón ?! Magyarul szólva ordibáljon a rendőr azzal akivel kell ne azzal aki leközli a TV-ben mi is folyik ott .

(#272) dabadab válasza User1 (#266) üzenetére


dabadab
titán

Ez az, csak kemenyen! Esetleg azt is csinalhatnak, hogy random bevisznek sracokat, csak ugy nevelo celzattal.

Mondjuk egyreszt szmokerek amugy sem dobalnak koveket, mivel a funek nyugtato hatasa van, masreszt meg nekem tunik ilyen egyertelmunek ez az ok-okozati lanc.

DRM is theft

(#273) nRu3 válasza bbchris (#271) üzenetére


nRu3
addikt

a hir tv-s az nem ember, ahogy és amilyen modon közvetitetek az elsp napon , szinte örültek amikor a rendörket megtámadtaa tömeg, ne is várjanak ezek után jobb bánásmodott,

Annak pedig örülök végre rend van a városban, most már csak a Kossuth teret kéne kitakaritani.

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#274) ponti_ak


ponti_ak
addikt

Hajnali 6 óra van, és nem alutam 1 percet sem (személyes okoból), szóval elénézést, ha flame-szerű a hsz, de...

Bár személyesen nem érint a dolog, mégis:

A rend őreinek:
:R :R :R :R :R :R Respekt. :R :R :R :R :R :R


Kívánom, hogy a vandál vadbarom állatok pedig egytől egyig kapjanak méltó büntetést.
Ennyi.

ponti_ak

(#275) Palkó válasza ponti_ak (#274) üzenetére


Palkó
tag

Sajna, nem fognak, mert nálunk nem illik senkit alaposan valagba rúgni azért, amit tett.....
Lásd, buszon randalírozó, részeg köcsögöknek 3 ! nap elzárás.
Ez komoly visszatartó erő ám....

Annyi mindenhez nem értek, hogy az már sokoldalúságnak számít...

(#276) tbs válasza Palkó (#275) üzenetére


tbs
addikt

Free kaja, szállás. Télen ez külön jó. :(((

(#277) ponti_ak válasza Palkó (#275) üzenetére


ponti_ak
addikt

Sajnos ez van. :(

De ha már az igazságszolgáltatás nem működik rendesen mifelénk:
Dögöljön meg a lova az összes egresszív, erőszakos féregnek. Pont.

OFF: Kimondottan ROSSZ hangulatban vagyok, ismét kéretik elnézi nekem a flame-szerű post-jaimat... Befejeztem a rinyálást. Thx.

[Szerkesztve]

(#278) tbs válasza ponti_ak (#277) üzenetére


tbs
addikt

Vigyázz..! Van egy halmaz metszet amely a rendőrlovakat is tartalmazza..! :DDD

(#279) Pipó


Pipó
őstag

Jó látni, hogy vannak, akik jól látják a helyzetet.

Hajrá rendőrök! :B

"Vannak győzelmek, amiktől jobban alszik az ember. És olyanok is, amik ébren tartanak." Broadchurch - Kis fekete szir-szar rózsaszín biszbasszal a tetején? - Az is vaaan!

(#280) ponti_ak válasza tbs (#278) üzenetére


ponti_ak
addikt

Nagyon szeretem az állatokat, a lovakat meg különösképen csodálom. Gyönyörűek.
Emiatt az előző hsz-t visszavonom.

A garázda gazdáikat viszont nem nagyon kímélném.
Gino is megmondta: A bűnösök szenvedjenek.

(#281) emery2 válasza ponti_ak (#277) üzenetére


emery2
tag

Valószínűleg fognak kemény itéletek is születni az mtv-t ostromló állatok (szándékosan nem írtam embert) ügyében, ugyanis szerintem ezekben az ügyekben nagyon nagy mind a közéleti, mind a politikai nyomás. Amúgy igazad van az igazságszolgáltatás nem műxik rendesen felénk, pedig a jogszabályok megvannak, csak éppen a bírák valami okból azt felpuhítják :W

Minden igaz, még a hazugság is -csak éppen az megfordítva!

(#282) emery2 válasza ESP (#270) üzenetére


emery2
tag

''Amúgy forradalom és népakarat történik...''

Ami történik az nem forradalom, és a nép nagyon nagy többsége elitéli a randalírozókat. Sajnos ezzel a magatartással a békésen demonstrálóktól (akikkel teljesen egyetértek, mert mocskos módon becsapta a szemüveges bácsi az országot) veszik el a lehetőséget, hogy a világ rájuk figyeljen.

Amúgy olykor-olykor én is előfordulok a lelátón, ugyanis szeretem a focit, hangsúlyozom a focit..... :DD



[Szerkesztve]

Minden igaz, még a hazugság is -csak éppen az megfordítva!

(#283) dabadab válasza Palkó (#275) üzenetére


dabadab
titán

Ahhoz kepest, amit csinaltak, a 3 nap teljesen rendben van, nem lehet valakit ot ev letoltendore itelni csak azert, mert reszegen ordibalt.
Ami erdekes lesz, az a tenylegesen balhezok buntetese.
(Egyebkent ha vicces bunteteseknel tartunk, akkor felideznem, hogy Budahazy az Erzsebet-hid lezarasaert kemeny otvenezer forintos buntetest kapott. Vazze, annyiert nekem is megerne, hogy egy napig velem foglalkozzon minden orszagos media.)

DRM is theft

(#284) Andie válasza emery2 (#282) üzenetére


Andie
őstag

''Sajnos ezzel a magatartással a békésen demonstrálóktól (...) veszik el a lehetőséget, hogy a világ rájuk figyeljen. ''

Csak sajnos a békésen álldogáló, gyertyát lobogtató tömeggel a kutya nem foglalkozna, nemhogy a nemzetközi sajtóban, még itthon sem. (Maga a szemüveges csúnya bácsi mondta, hogy ''majd álldogálnak 1-2 napot itt a téren, aztán megunják, hazamennek'')
Állitom, ha 1 db kirakat sem tört volna be, a CNN még azt sem tudná, hol van M.o. És fövárosa továbbra is Bukarest... :U

Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

(#285) Palkó válasza Andie (#284) üzenetére


Palkó
tag

Remélem a Volvónak semmi baja.... :D

Annyi mindenhez nem értek, hogy az már sokoldalúságnak számít...

(#286) Thyb válasza Andie (#284) üzenetére


Thyb
senior tag

Megfelelő menyiségű aláirás gyüjtésével népszavazást lehet kiirni akár a választások megismétlésére is, vagyis mindennek megvan a maga módja. A népszavazást tudtommal Sólyom KE-nek kell jóváhagyni aki amugy sem szimpatizál Ferkóékkal. Ha a jobb oldal annyira biztos benne, hogy a többség le szeretné váltani GyF-et akkor ezt megteheti legális uton. Macskakővel elég nehéz aláirni.

Ha a hatalom csúcsán nincs erkölcs, alatta nincs szabadság.

(#287) Andie válasza Thyb (#286) üzenetére


Andie
őstag

Sólyom bácsi nemtom kivel szimpatizál, de határozottan kijelentette, hogy ő nem válthatja le Gyurcsit. Márpedig olyat is hallottam, hogy bizonyos esetben megvan hozzá a joga. Szvsz ha nem szimpatizálna, már rég fenékbe rúgta volna.
Aláirásgyüjtéshez meg ennél jobban szervezett akció kéne, mint a mostani. Macskakövet én sem pártolom, max a macskákat :)

Palkó : Köszöni kérdésed, minden oké vele :) Garázsban szokott aludni :)

Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

(#288) Thyb válasza Andie (#287) üzenetére


Thyb
senior tag

Ha most 1-ik percről a másikra kirugná, akkor azzal ellent mnondana a demokratikus szavazásra emit a nép tett meg idén tavasszal, s ez által Ő is megsértené az alkotmányt, viszont ha civil kezdeményezés indul egy uj népszavazásra akkor azt mérlegelés után elfogadhatja, hiszen az a nép akarata. de szerintem ez PH!olitika totyik téma, szal ott kellene folytatni.

Ha a hatalom csúcsán nincs erkölcs, alatta nincs szabadság.

(#289) gasMask!


gasMask!
tag

Sziasztok!

Tudna nekem valaki képet mutatni a magyar rendőrség tömegoszlató vízágyus kocsijáról? Nagyon fontos lenne, előre is köszönöm :R

El Guapo says... ''You can buy muscles, but you can't buy COJONES!'' / ''hát KM edzésen előszöris kivágunk egy fát egy heringel, aztán ököllel vasbetont zúzunk'' _az

(#290) L3zl13 válasza gasMask! (#289) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Felgyújtás előtt vagy után? :DDD

Aki hülye, haljon meg!

(#291) gasMask!


gasMask!
tag

Azt is felgyújtották? :DDD
Akkor inkább előtte.

El Guapo says... ''You can buy muscles, but you can't buy COJONES!'' / ''hát KM edzésen előszöris kivágunk egy fát egy heringel, aztán ököllel vasbetont zúzunk'' _az

(#292) dabadab válasza gasMask! (#291) üzenetére


dabadab
titán

Igazabol nem gyujtottak fel, csak szetvertek egy kicsit, de poennak jo volt.

DRM is theft

(#293) gasMask!


gasMask!
tag

ok de valaki legyen már oly kedves és mutasson egy képet mert sehol sem találok :(

El Guapo says... ''You can buy muscles, but you can't buy COJONES!'' / ''hát KM edzésen előszöris kivágunk egy fát egy heringel, aztán ököllel vasbetont zúzunk'' _az

(#294) dabadab válasza gasMask! (#293) üzenetére


dabadab
titán

Nezz be a totalcarra, ott van egy cikk vizagyukrol, ott van mellette kep is.

DRM is theft

(#295) whitezo88


whitezo88
nagyúr

rendőri túlkapások:
[link]

szerdán én is láttam hogy nem kegyelmeztek, elsodortak pl. egy békés járókelőt aki nagyot zakózott a betonon és az újságírókat is eléggé ingerülten zavarták le a hídról

[Szerkesztve]

(#296) erdey_a válasza whitezo88 (#295) üzenetére


erdey_a
őstag

Ingerülten? A szemetek... ahelyett, hogy nyalókával cslogatták volna le őket, mint az óvodásokat mi?
Ezel az indymédiával meg csak flémet lehet kelteni, kábé annyira független.

[Szerkesztve]

Vérboci

(#297) whitezo88 válasza erdey_a (#296) üzenetére


whitezo88
nagyúr

akartam is mondani hogy nem éppen elfogulatlan de úgy látom szükségtelen lett volna

azért írtam mert gyakorlatilag nem volt értelme, a vandálok, az a kevés arréb volt, és később a médiások meg vissza is mentek

természetesen a tiszteletem a zsaruké hogy állják a sarat, főleg amiatt ami hétfőm/kedden volt.

[Szerkesztve]

(#298) sbazsi válasza dabadab (#292) üzenetére


sbazsi
veterán

''poénnak jó volt''

Ha a te házadat/autódat vernék szét arra is ezt írnád?

(#299) dabadab válasza sbazsi (#298) üzenetére


dabadab
titán

Szerintem felreertettel valamit, a megjegyzesem L3zl13 postjara vonatkozott.
(Egyebkent igy jobban belegondolva, azert az, hogy szetvertek a vizagyut meg felgyujtottak a rendorsegi Octaviat, azert erosen tragikomikus mozzanatok voltak)

DRM is theft

(#300) gasMask!


gasMask!
tag

A magyar rendőrség tömegoszlató vízágyus kocsijáról kellene kép, lehetőleg oldalról.
Plíz help!!!

El Guapo says... ''You can buy muscles, but you can't buy COJONES!'' / ''hát KM edzésen előszöris kivágunk egy fát egy heringel, aztán ököllel vasbetont zúzunk'' _az

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.