Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1351) -NOKIA-


-NOKIA-
Ármester

Új hír: [link]

(#1352) szasanyi válasza -NOKIA- (#1351) üzenetére


szasanyi
félisten

Helyes! :K

(#1353) -NOKIA- válasza szasanyi (#1352) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

;) ...így kell csinálni!

(#1354) zsaruapu válasza Damage (#1) üzenetére


zsaruapu
újonc

Damage!

Nagyon érdekes hozzászólást írtál, nekem tetszett.
Zsaru vagyok én is, és elítélem azokat, akik korruptak!
Elolvastam az itteni szabályzatot, és nem találtam olyat, hogy /pozitív/ reklámot ne lehetne betenni, így megteszem.
Ha sértenék ezzel valamit, akkor elnézést mindenkitől, de előrebocsátom, hogy a jó szándék vezérel.
http://www.policesecurity.hu oldalon, illetve azon belül is a fórumon rengeteg rendőr, és civil van fent, akiktől nyugodtan lehet kérdezni olyan dolgokat, amikre te is kíváncsi vagy.
Nekem is segítettek már, nem egyszer, amikor nem tudtam valamit, és bármelyik normális hangvételű embernek is.

(#1355) spammer


spammer
veterán

Sziasztok! Lassan 2 hete, hogy elloptak tőlünk telefonokat, iratokat stb. Akkor kijött 2 rendőr, felvették a jegyzőkönyvet és azt mondták, hogy majd postázzák. Szerettem volna a mobilokat imei alapján letiltatni, szolgáltató azt mondta, hogy csak akkor lehet ha megvan a rendőrségi jegyzőkönyv. Az lenne a kérdésem, hogy mennyi idő amíg ezt kipostázzák, egyikünk úgy emlészik, hogy 8 munkanapot mondtak, de az letelt, és semmi nem jött senkinek. Mivel a lopott cuccok értéke jócskán 10 ezer felett van (kb. 60-70 ezer legalább) így ez már tudtommal bűncselekmény. Ilyenkor indulnia kell nyomozásnak nem? IMEI alapján bemérést kezdeményezni kell vagy a nyomozás része? Ha esetleg tiltatni akarom a telefonokat IMEI alapján, azt tényleg csak jegyzőkönyvvel lehet, vagy csak a rosszul mondták nekem?

Bocsi a sok kérdésért, előre is köszi a választ (remélem akad még itt rendőr :) )

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#1356) spammer válasza spammer (#1355) üzenetére


spammer
veterán

Hopp, elkiabáltam, most hozta a postás a papírt. 2 oldal, leírják h miket loptak el stb meg hogy körözésük szükséges és indokolt. Akkor nyomozás folyik ezekszerint, érdemes letiltatnom a mobil imei alapján szolgáltatónál, vagy bemérést végeznek a nyomozás során?

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#1357) 5xl


5xl
tag

Tegnap volt a házon kívűl című tv adás az rtl-en.
Nem tudja valaki mi után nem nyomoznak?
Az előzetes szerint ez volt a téma.

maffiozo nick: morr

(#1359) spammer válasza spyduck (#1358) üzenetére


spammer
veterán

Köszi a választ!

A bemérés miatt gondolom be kell mennem személyesen a rendőrségre a telefon papírjaival, imei számmal, mert mikor ellopták és felvették a jegyzőkönyvet, fejből nem tudtam ugye az IMEI számot. Ezt tehát személyesen kell intéznem vagy esetleg van erre más megoldás is? Az a helyzet, hogy nem abban a városban történt, ahol lakom, és bár nem nagy a távolság, de ha lehet egy nyomtatványt kitöltve kérvényezni a bemérést és postai úton eljuttatni a rendőrségnek, az kényelmesebb lenne, bár gondolom ilyen nincs :F

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#1361) spammer válasza spyduck (#1360) üzenetére


spammer
veterán

privi ment..

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#1362) S e t h válasza spammer (#1359) üzenetére


S e t h
nagyúr

NA akkor ezt most nem vágom.
A körözésük szükséges és indokolt megjegyzés , gondolom a határozat rendelkező részében volt, ergo egy körözés elrendeléséről szóló határozatot kaptál. A bibi csak az ,hogy ennek kibocsátásra csak akkor lenne mód, ha ismert valami egyedi azonosításra alkalmas jellemzője az eltulajdonított/veszített dolognak, ami jelen esetben az IMEI szám.
Ezt mindenképpen tudnia kell a hatóságnak
-- a körözéshez
--a mobil szolgáltatóhoz való megkereséshez.

Ha jegyzőkönyvben nem közölted az IMEI számot, akkor mindenképpen ajánlott ezt pótolni, mert csak ebben az esetben van rá esély, hogy a készülék előkerüljön.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#1363) spammer válasza S e t h (#1362) üzenetére


spammer
veterán

Nem csak telefonról van szó, hanem pénz, papírok stb-ről is, azért írták, hogy azok körözés alatt vannak. IMEI-t elintézem, amint lesz időm, mert anélkül nyilván nem megy :)

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#1365) Lejszi


Lejszi
senior tag

Most van a Fokuszban az a riport amit egy oknyomozo riporter leleplez egy roki kartyat hamisito "bandat".
És kinek a szajat b@$$ak meg????na?
Hat a riportert!!!!
Szánalmas fakabátok ezek!!!!! :P

(#1366) lúzer válasza Lejszi (#1365) üzenetére


lúzer
veterán

lepasszolták, az ügyészség a hibás :))

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#1367) biggamer válasza lúzer (#1366) üzenetére


biggamer
veterán

Már az ügyészség is lepasszolta. :D

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#1368) Muton válasza spyduck (#1358) üzenetére


Muton
addikt

milyen néven fut ez az sms küldöző funkció? gyártót, modellt tudnál mondani?

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#1369) Reno7


Reno7
senior tag

Sziasztok
Valaki megtudná nekem mondani hogy a járőrök használhatnak-e sokkolót kényszerítő eszköz gyanánt? Ha netán igen milyen fajtát?(Taser?)

My SHAMAN is so overpowerd, I once cast a frostshock in Summerspring, now its called Winterspring.

(#1370) szasanyi válasza Reno7 (#1369) üzenetére


szasanyi
félisten

Nem.

(#1371) Reno7 válasza szasanyi (#1370) üzenetére


Reno7
senior tag

És van rá esély hogy bármikor is engedélyezik nekik?

My SHAMAN is so overpowerd, I once cast a frostshock in Summerspring, now its called Winterspring.

(#1372) szasanyi válasza Reno7 (#1371) üzenetére


szasanyi
félisten

Nem tartom valószínünek, de én már semmiben sem vagyok biztos ami a rendőrséggel kapcsolatos. :F

(#1373) Gyuri27 válasza Reno7 (#1369) üzenetére


Gyuri27
félisten

Európában talán egy ország sincs ahol a járörnél lehet.
De minek egy 30k-s sokkoló egy 10k-s majd másfélkilós sz.r mellé?

Amd - Radeon - Ryzen

(#1374) Reno7 válasza Gyuri27 (#1373) üzenetére


Reno7
senior tag

"másfélkilós sz.r" alatt a pisztolyra gondolsz? Vagy,nem értem bocsi :B

szasanyi: Naja...pedig azért elvárnám hogy a rendőr és a törvény engem védjen,és ne azt a 15 főt aki összever :U
Egyébként a közelgő törvény módosítás,ami a magántulajdon védelmét normalizálja(remélhetőleg),esetleg nem vonz magával valamit a rendőrök jogkörét illetően? Vagy ilyenekről ne képzelődjek? :S

My SHAMAN is so overpowerd, I once cast a frostshock in Summerspring, now its called Winterspring.

(#1375) szasanyi válasza Reno7 (#1374) üzenetére


szasanyi
félisten

Képzelődhetsz, émn is szoktam... de az általában nagyon messze van a realitástól. És elvileg most sem azt a 15-öt védi... bár nem értem pontosan, ezzel mire célozol. :U

(#1376) BioNiCMaN válasza spammer (#1363) üzenetére


BioNiCMaN
addikt

A szolgáltató megmondja az IMEI számodat, meg azt is, hogy milyen SIM kártyát és hol használtak a telódban, meg hogy annak ki a tulaja..., csak mindez idő kérdése... :U Szal egyszerűbb, ha valamilyen úton módon eljuttatod az IMEI számod az illetékesnek. ;)

Bankkártya nem tűnt el?

[ Szerkesztve ]

Egyetértenék veled, de akkor mind a ketten tévednénk.

(#1377) Gyuri27 válasza Reno7 (#1374) üzenetére


Gyuri27
félisten

:K Mi másra gondolnék.

Amd - Radeon - Ryzen

(#1378) Reno7 válasza szasanyi (#1375) üzenetére


Reno7
senior tag

"És elvileg most sem azt a 15-öt védi..."
:U
Az etnikumot többre tartják mint a magyar embert.

Gyuri27: :DDD Nálunk a pisztolyhasználatra is kemény protokoll van egyébként? Csak mert eddig még csak kommandósokat láttam lőtéren kívül fegyverrel lőni :F

Itt van aki rendőr?Vagy mindenki külső szemlélő? :)

My SHAMAN is so overpowerd, I once cast a frostshock in Summerspring, now its called Winterspring.

(#1379) BioNiCMaN válasza Reno7 (#1378) üzenetére


BioNiCMaN
addikt

"Nálunk a pisztolyhasználatra is kemény protokoll van egyébként?"

Egy kicsit hosszú lesz...

Lőfegyverhasználat

Rendőrségi tv. 52. §

(1) A rendőrt a lőfegyverhasználati jog - a jogos védelem és a végszükség esetein kívül - az e törvényben foglaltak szerint illeti meg.
(2) A lőfegyverhasználat saját elhatározásból vagy utasításra történhet. Csapaterő zárt alakzatban történő alkalmazása esetén csak utasításra használható lőfegyver.
53. § (1) Lőfegyverhasználatnak csak a szándékosan, személyre leadott lövés minősül.
(2) Ha e törvény szerint a lőfegyverhasználat feltétele fennáll, a rendőr bármely dolgot fegyverként használhat. A lőfegyver használatára vonatkozó szabályokat ebben az esetben is értelemszerűen alkalmazni kell.
(3) E törvény alkalmazása szempontjából nem minősül lőfegyverhasználatnak a rendfenntartás céljára rendszeresített gumilövedék, a pirotechnikai eszköz, a könnygázgránát, az elfogó háló lőfegyverrel vagy az e célra szolgáló egyéb kilövő eszközzel történő célbajuttatása.
(4) A (3) bekezdésben nem említett, egyéb célra rendszeresített műanyagból készült lövedék használatára csak abban az esetben kerülhet sor, ha - az eset összes körülményeire figyelemmel - enyhébb kényszerítő eszközzel az alkalmazás törvényes célja nem érhető el, vagy az nem vezet eredményre. A műanyagból készült lövedék használatára a lőfegyverhasználat szabályait értelemszerűen kell alkalmazni.
54. § (1) A rendőr lőfegyvert használhat
a) az élet elleni közvetlen fenyegetés vagy támadás elhárítására;
b) a testi épséget súlyosan veszélyeztető közvetlen támadás elhárítására;
c) a közveszélyokozás, a terrorcselekmény vagy a légi jármű, vasúti, vízi, közúti tömegközlekedési vagy tömeges áruszállításra alkalmas jármű hatalomba kerítése bűncselekményének megakadályozására vagy megszakítására;
d) bűncselekmény lőfegyverrel, robbanóanyaggal vagy az élet kioltására alkalmas más eszközzel való elkövetésének megakadályozására;
e) lőfegyver, illetőleg robbanóanyag jogosulatlan, erőszakos megszerzésére irányuló cselekmény megakadályozására;
f) az állam működése vagy a lakosság ellátása szempontjából kiemelkedően fontos létesítmény ellen felfegyverkezve intézett támadás elhárítására;
g) az emberi élet kioltását szándékosan elkövető elfogására, szökésének megakadályozására;
h)
i) azzal szemben, aki a nála lévő fegyver vagy élet kioltására alkalmas más eszköz letételére irányuló rendőri felszólításnak nem tesz eleget, és magatartása a fegyver vagy más az élet kioltására alkalmas eszköz ember elleni közvetlen felhasználására utal;
j) az elfogott, bűncselekmény elkövetése miatt őrizetbe vett, vagy bírói döntés alapján fogva tartott személy erőszakos kiszabadításának megakadályozására, az azt megkísérlővel szemben;
k) a saját élete, testi épsége, személyes szabadsága ellen intézett támadás elhárítására.
(2) Nemzetközi szerződés vagy az Európai Unió kötelező jogi aktusa alapján más állam területén szolgálatot ellátó rendőr a nemzetközi szerződésben vagy az Európai Unió kötelező jogi aktusában meghatározott esetekben és módon használhat lőfegyvert.
(3) Rendőrségi vagy határrendészeti feladatokat ellátó külföldi szerv tagja a Magyar Köztársaság területén e törvényben, a bűnüldöző szervek nemzetközi együttműködéséről szóló törvényben, nemzetközi szerződésben vagy az Európai Unió kötelező jogi aktusa alapján meghatározott esetben és módon használhat lőfegyvert.
55. § Nincs helye lőfegyverhasználatnak - a fegyveresen vagy felfegyverkezve elkövetett támadás, fegyveres ellenállás leküzdése, illetőleg a tömegben lévő személlyel szembeni használat (57. §) kivételével - ha
a) olyan személy életét vagy testi épségét veszélyezteti, akivel szemben a lőfegyverhasználat feltételei nem állnak fenn;
b) a rendőri intézkedés célja tárgyra vagy állatra leadott lövéssel is elérhető.
56. § (1) A lőfegyverhasználatot a következő sorrendben meg kell előznie
a) felhívásnak, hogy a felhívott a rendőri intézkedésnek engedelmeskedjék;
b) más kényszerítő eszköz alkalmazásának;
c) figyelmeztetésnek, hogy lőfegyverhasználat következik;
d) figyelmeztető lövésnek.
(2) A lőfegyverhasználatot megelőző intézkedések részben vagy teljesen mellőzhetők, ha az eset összes körülményei folytán a megelőző intézkedésekre már nincs idő, és a késedelem az intézkedés eredményességét, a rendőr vagy más személy életét, testi épségét közvetlenül veszélyezteti.

Egyetértenék veled, de akkor mind a ketten tévednénk.

(#1380) Reno7 válasza BioNiCMaN (#1379) üzenetére


Reno7
senior tag

Tehát pl ha a rendőrt megakarják késelni,és felszólítás ellenére is folytatja a támadó magatartást,és pl a támadó "túlerő" miatt nem tud más kényszerítő eszközt alkalmazni,akkor vállon lőheti(mert elvileg elsősorban a lefegyverzés a cél,nem az élet kiontása.) ;jól értelmezem? Mert akkor ez viszonylag normálisnak tűnik,bár a gyakorlatban úgyse ilyen egyszerű :U ,de elvi szinten?

My SHAMAN is so overpowerd, I once cast a frostshock in Summerspring, now its called Winterspring.

(#1381) biggamer


biggamer
veterán

Ebbe az a jó, hogy a rendőrnek pár másodperce van rá, hogy eldöntse használ-e fegyvert és ha igen, hogy hová " kell " céloznia.

Utána az ügyészek hónapokon keresztül vizsgálgatják a dolgot, hogy ugyan már miért használt fegyvert abban az esetben és miért nem máshová célzott.
Ez idő alatt szépen tönkreteszik az embert idegileg, úgy beszélnek vele mintha bűnöző lenne. :K

Sokszor, ha a rendőrt beidézik tanúnak / a 2-3 éve történt intézkedése miatt /, több becsülete van a trógernek mint az akkoriban intézkedő rendőröknek vagy a bejelentő, esetleg tanú állampolgárnak. :W

Ez a demokrácia.

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#1382) lúzer válasza biggamer (#1381) üzenetére


lúzer
veterán

Mi ebben a furcsa?
Ugyanez megy ha egy kisebbségit kapsz rajta a kertedben lopáson.

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#1383) biggamer válasza lúzer (#1382) üzenetére


biggamer
veterán

Lassan mi leszünk kisebbségben, ha így folytatódik ... :O

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#1384) Reno7 válasza biggamer (#1381) üzenetére


Reno7
senior tag

Ezért mondtam hogy gyakorlatban valószínűleg nem ilyen egyszerű :U

Ismerősöm családtagját megkéselték a más pigment működéssel rendelkezők,feljelentést tett ellenük,aztán pár hétre rá azt mondták a rendőrök hogy ejtik a dolgot,mer nincs ellenük bizonyíték :(((
Engem az ilyen dolgok aggasztanak :( igaz nem a közelmúltban történt,de akkor is.

My SHAMAN is so overpowerd, I once cast a frostshock in Summerspring, now its called Winterspring.

(#1385) Gyuri27 válasza Reno7 (#1378) üzenetére


Gyuri27
félisten

A fegyver használat le van írva egyértelmü. Ha viszont lecsürsz valakit akkor egy: a parancsnok ritkán áll ki melleted, kettő majd az okos jogászok is kivizsgálják kényelmesen, irodából hetek alatt azt amire neked volt 1 vagy 2 másodperced. Három azzal a sz.ral meg a magyar járörálommány lökiképzésével inkább nem lövöldözik a rendör.

biggamer: nem kötelezö zsandárnak lenni. Anyagilag sem éri meg. Jó lesz ez az ország, orvosok, ápolók, tűzoltók és rendörök nélkül is. Lényeg, hogy ezen egy csomót tud spórolni az a rakás tulfizetett majom és nekik is jut valami zsebbe.

Itt van aki rendőr?Vagy mindenki külső szemlélő? ez meg a hsz-kből kiderül.

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#1386) biggamer válasza Gyuri27 (#1385) üzenetére


biggamer
veterán

" rakás tulfizetett majom "

Elkezdte egy 4 gyermekes anyuka / Seres Mária / gyűjteni az aláírásokat, 200.000-nek kell meglenni ahhoz, hogy népszavazás lehessen belőle. :R

Az aláírási lapon az alábbi kérdés olvasható :

" Egyetért-e Ön azzal, hogy az országgyűlési képviselőknek csak a bizonylattal alátámasztott elszámolható kiadásai után járhat költségtérítés ? "

Szerintem nem kérdéses a válasz ... :))

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#1387) Gyuri27 válasza biggamer (#1386) üzenetére


Gyuri27
félisten

Az is milyen már, hogy itthon a rendöröknek nincs sztrájk joga.
De mégegyszer mondom aki ott van megérdemli (semmi rossz indulat nincs bennem). Hiszen vagy 40 éve az a szlogen nem kötelező rendörnek lenni.
Amúgy a Magyar rendőrség után is van ám élet. Nincs éjszakázás, hétvégézés. Vannak viszont családdal eltöltött ünnepek. Nem verik szét az ember fejét különbözö tüntetéseken. Nem baszkódják ki az embert a gyorsforgalmi mellé 12-16 órába 1 váltással. Szóval vonja le mindenki a tanulságot. :K

Amd - Radeon - Ryzen

(#1388) Reno7 válasza Gyuri27 (#1385) üzenetére


Reno7
senior tag

Naja..jogászokból nincs hiány :U

A gáz-riasztó fegyver viseléséhez csak 18 év felett lehet engedélyt igényelni?Vagy van mód ezalatt is igényelni?

My SHAMAN is so overpowerd, I once cast a frostshock in Summerspring, now its called Winterspring.

(#1390) degh


degh
tag

Üdv!
Lenne egy nagyon kellemetlen sztorim, a lényegi rész, hogy elvették a jogsim.

Múlt hét csütörtök-péntek éjszak-hajnali sztori.
Számomra ott indult az egész mikor felvettem 2 haverom, elindultunk kocsival, nem sokkal később levillogtak a rend őrei. Normál igazoltatásnak indult, amiből nem is lett volna gond, mert mindig ügyelek rá, hogy minden rendben legyen a kocsival. Szonda is negatív, ezután jött az érdekes rész, mutassam meg a csomagtartót, jó megmutattam, átforgatta, semmi. Aztán pakoljak ki a zsebemből motozás, semmi, másik két srácnál is ugyanez. aztán elkezdte átkutatni az autót, és talált füvet, amit először el se akartam hinni. Mondtam neki, h tényleg nem tudom, h hogy került oda, elég sok embert szoktam fuvarozni, ha unatkozok, meg amúgy is, m1 amúgy, később aki mellettem ült beismerte h ő rakta oda. Jó a rendőr folytatta a kocsi átkutatását, én közben többször mondtam, hogy nagyon fázok, és érzékeny vagyok a hidegre, elég komoly következményekkel jár nálam ha kihűlök(ezt nem részletezném) és végülis lesz*rta. Ezek után beszáguldottunk az őrsre(100km/h - 30as zóna).
Ugye jött a pisi teszt, és mit ad Isten pozitív lett, mondta a rendőr, hogy jogsi ugrott, mondom vér teszt ilyesmi, vagy valami, nekem szükségem van a jogsimra, létezni alig birok nélküle, mondta hogy a vérteszt majd mindent eldönt, másfél hónap kb. az eredmény.
Ezután kihallgatás, kérdem nincs valami tájékoztató, vagy ilyesmi a jogokról kötelességekről?
válasz: nincs...(házkutatás végén megkaptam írott formában, milyen kötelességeim vannak, illetve mit nem kötelességem tennem, mire tarthatok igényt előállitás/elővezetés során...)
Az az napi dolgok már nem is annyira foglalkoztatnak annyira, de az, hogy az ügyvédem nem tud senkivel se beszélni, vagy ha mégis azt mondják vissza hívják, de nem teszik, hanem inkább elmennek szabadságra, és ami legjobban bosszant, az hogy bementem reggel, csak megkérdem már mi van, és a Pestre küldendő minták, még mindig ugyanúgy a portán hevertek mint egy héttel ezelőtt, így aztán várhatom, hogy visszakapjam a jogsim mihamarabb.
Egy kérdésem lenne, miért a rendőr zárta le a vérmintámat? Az nem a doki dolga lett volna? Csak azért kérdem, mert más sok minden megfordult a fejemben, miért lett pozitív a tesztem? És nem értettem miért ment fel a poharammal az emeletre!?!?

8

(#1391) #64791808 válasza Reno7 (#1380) üzenetére


#64791808
törölt tag

akkor vállon lőheti

jutalmul, amiért nem lőtte agyon a támadót, a támadó majd elmondja, hogy ő csak baráti kézfogás miatt közeledett...

Ha már valakire rá kell lőni, akkor az ne tudja elmondani a saját verzióját.

(#1392) #64791808 válasza degh (#1390) üzenetére


#64791808
törölt tag

Jól értem, hogy vezettél, megállítottak, lett egy pozitív drogteszted, és csodálkozol, hogy bevonták a jogsit...?

(#1393) biggamer válasza degh (#1390) üzenetére


biggamer
veterán

Ezzel nem azt akarod mondani, hogy a rendőr manipulálta az eredményt ?
Ezért tart itt az ország ahol tart ... :W

Egyébként a kábszer több hónapig kimutatható.
A vérminta megfogja erősíteni a gyorstesztet, itt már nincs mit csinálni, ha megbuktál válald a következményeket.
Ámen.

[ Szerkesztve ]

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#1394) degh válasza biggamer (#1393) üzenetére


degh
tag

egyetlen kábítószert próbáltam ki eddig, az a Spice nevű akármi, ami legális, és nem tetszett, alkoholt is 2x fogyasztok egy évben, nekem a jogsim a majdnem mindenem, nem kockáztatnám ilyen hülyeségekkel.

Cerebellum:
nem azon csodálkozom, hanem azon, hogy az ügyvéd szerint maximum másfél hét az átfutási idő, de nem abban az esetben, ha le se sz*rják az embert, és csak kávézgat, meg dumál a vértesztem mellett, ami még mindig ott lenne, akár januárig is, ha nem megyek be tegnap...

8

(#1395) #64791808 válasza degh (#1394) üzenetére


#64791808
törölt tag

Tehát manipulálták a vizelettesztedet? Hápersze, és teljesen véletlenül fű is volt a kocsiban, értem én :)

Tehát adott A és B rendőr, reggel felkelnek, bemennek melózni, és a következő párbeszéd zajlik le:
- Szia A!
- 'reggelt B!
- Nem szopatunk ma meg egy autóst?
- De, mért ne, hogyan gondoltad?
- Hát megállítjuk, megtalálunk nála némi füvet, és utána meghamisítjuk a vizelettesztjét!
- Faszaaa, benne vagyok, gyerünk!
- Várjál, szólok a laboros gyereknek is, biztos ő is benne lesz!

Na és mi lett a vérteszted eredménye?

(#1396) degu válasza degh (#1394) üzenetére


degu
senior tag

Aszta... :R
Kiprobaltad...es nem teccett... :Y
Es alkoholt 2x fogyasztasz egy evben?
Hat...elgondolkodtam,hogy ha ilyen *mertekletes *vagy,akkor...
Mi a f*ert probaltad ki a kabszert?
Nem vagy Te egy kisse.../Ide mindenki azt gondol,amit akar.../

verprofi pesszimista,aki felett nem repult el nyomtalanul az ido vasfoga

(#1397) degh válasza degu (#1396) üzenetére


degh
tag

nem tudom, Te próbáltál e már ki ilyet, de ha nem próbáltad még, nem tudod, hogy mindenkire más hatással van. belőlem például hányást, görcsölést, és minden féle fájdalmat váltott ki, ezért nem tetszett, de mint mondtam, nem illegális anyagot fogyasztotta. alkoholt pedig azért fogyasztok csak 2x egy évben, mert ha hiszed ha nem alvadt vért vizelek tőle, ha nagyobb mennyiségben fogyasztom, amúgy meg a szagától is irtózok, szilveszterkor, és húsvétkor szoktam csak inni, és még mielőtt eljutnátok oda, hogy ittas állapotban vezetek, mondanám, hogy nem...

Cerebellum:
köszönöm, hogy ilyen szépen megfogalmaztad, de most már legalább látom, hogy itt se fogok segítséget kapni, mert csak a kötözködés megy...
és mint írtam a vérmintám tegnap reggel még benn volt a portán, és nem is foglalkoztak vele,
de ha megjön az eredmény közlöm, várhatóan január közepén(most már csak reménykedek, hogy addig meg lesz), mert ugye most már ünnep jön...

még annyit megosztok veletek miért próbáltam ki, egy legális kábítószert.
elvileg: a kábítószerek mint tudjuk lelassítják az embert, álmossá teszi őket, és mivel néha küzdök alvásproblémával, gondoltam kipróbálom, altatózni nem szeretek, tudom van sokféle fajta dolog, de olyat keresek amitől aránylag hamar elalszok, és másnap nem vagyok teljesen kóma.
de forgassátok ki ezt is nyugodtan, végül is úgy se fogtok érdemben hozzászólni, mert állást foglaltatok.

8

(#1398) degu válasza degh (#1397) üzenetére


degu
senior tag

Hat mit mondjak...?
Nem hittem volna,hogy az infosztradan meg erhet meglepi...
Amikor olvastam a hsz-edet,azt hittem,hogy...valaki durva trefat uz velem!
Kezdjuk az elejen!

nem tudom, Te próbáltál e már ki ilyet, -irtad

Nem! Es nem is fogok,mert a tudatom,az enyem!
Nem vok olyan ostoba,hogy egy *szerre* bizzam a tudatom!
Valoszinuleg Neked egy egeszseges psziched van,es megakadalyozta a *behatolast*
Az alkohollal kapcsolatos egeszsegugyi problemad meg sajnalatos...de szamomra csak annyit jelent az infod...hogy ha ez igy igaz /marpedig miert hazudnal?/ akkor nem a kocsmaba,hanem a Rendelobe kene menned /egy evbe 2x!/ Mert ott valami mas gond lehet!
Egy ember pia nelkul..olyan,mint a vizilo intimbetet nelkul...! :DDD

verprofi pesszimista,aki felett nem repult el nyomtalanul az ido vasfoga

(#1399) degh válasza degu (#1398) üzenetére


degh
tag

hidd el voltam vele több dokinál is, de nem tudták megmondani miért van, annyit javasoltak, hogy kerüljem az alkoholt. nem iszok kocsmában, az a 2 alkalom nagyapám miatt van, mert neki sértés, ha nem kóstolom meg a "termékeit".
de amúgy nem is hiányzik egyáltalán.

8

(#1400) #64791808


#64791808
törölt tag

Foglaljuk össze:

Neked családi és egészségi problémáid vannak, használtál már tudatmódosító szert, és elkaptak ilyen szer hatása alatt történő vezetésért. Ez utóbbi egyelőre még kérdéses.

Hát, ezt a történetet akárhonnan nézem, mindennek tűnik, csak tisztának nem.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.