Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#501) Dzsekó válasza Kalandor (#486) üzenetére


Dzsekó
addikt

Arra céloztam hogy súlyosbító körülménynek kellett volna tekinteni hogy rendőr.
A gyerekei számának meg semmi köze ehhez, ''a pénz visszafizetése'' ezen viszont jót nevettem :) milyen kedves hogy rajtakapták egy lopáson amit az OTP ledokumentált + kamera rögzítette és utólag visszafizette a pénzt. :D lol A végén kiderül hogy ha nem lett volna kedve hozzá akkor megtarthatta volna a lopásból szerzett pénzt?

[Szerkesztve]

(#502) sasa311 válasza erdey_a (#499) üzenetére


sasa311
veterán

Nem látom értelmét a ''közhangulatot a rendőrök ellen hergelni'' megoldásnak.
A csaj valami fotomodell, egy zenekar gitárosának a barátnője. A világon semmi értelmes ok nem jut eszembe, hogy miért lett volna naki jó ilyet kitalálni.
Magával biztos kib@sz, ha modell és ilyen kiderül.
A zenekarral is, mert ez nem reklám nekik, inkább azt kapná fel a média, hogy néddmá a tahót most erőszakolták meg a barátnőjét oszt' turnézik.

a többire hirtelen ezek jutottak eszembe:
- a járőrök párosával járnak, 2 x 2 = 4 + 1 aki a kocsival ment értük.
- Azzal fenyegetne 5 rendőr az éjszaka közepén egy 20 éves csajt, hogy bevonják a jogsiját, aztán kijelentenék, hogy most beviszik az örsre hogy vért vegyenek lehet ezen meg se lepődött, vagy arra gondolt, hogyha most nem megy akkor biztos bukja a jogsiját.
- Azt hitték, nem mer majd vallani a lány, pont azért, mert rendőr ellen vallani olyan, mint orvost tökönrugni a műtét előtt.
- Lelki terror, hazavitték, hogy ezzel is megmutassák, hogy tudják hol lakik, bármikor megtalálják.
- Ha már erőszak volt, legyen kenyérre is... :U


Én elhiszem, hogy ez megtörtént.
Affelől vannak kétségeim, hogy tényleg rendőrök vagy ''ál''rendőrök, mindenesetre bárki volt, a tökénél fogva lógatnám fel a főtéren mindet.

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#503) Gyuri27 válasza sasa311 (#502) üzenetére


Gyuri27
félisten

5 rendőr??? Ne vigyorogtass :o .
Sokszor kerületenként az egész váltásban nincs 5 rendőr. 2 fogda (ahol van) 1 kapu, 2 járőr. Meg 3 parancsnok 1 váltás pk., 1 üti, 1 üti tiszt.
Ha meg van akkor az két kocsi.
Mit gondolsz a zavargásokkor miért nem volt rendőr? Még úgysem, hogy berendeltek boldog boldogtalant!

Arról már nem beszélek, hogy (hála a kormánynak, kormányoknak) a rendőr a sz@rjancsinak szalutál mert félti az állását!

Amd - Radeon - Ryzen

(#504) Stamford válasza Jégkokó (#492) üzenetére


Stamford
csendes tag

Jégkokó
(PH! addikt)
(LOGOUT blog)

Szerintem is elég kitalált szaga van a történetnek, meg én még 5 rendőrt egyszerre egy autóba még soha nem láttam ülni, max 3 at, de annál többet nem igazán.Sztem a csaj be volt lőve és a pasijával meg pár haverjával nyomták közösen a dolgot.



Szerintem te is lehetnél (talán vagy is) RENDŐR.

(#505) Gyuri27 válasza Stamford (#504) üzenetére


Gyuri27
félisten

''Szerintem te is lehetnél (talán vagy is) RENDŐR.''

Most én válaszolok ha megengeded. Akkor mia faxom van!

Tőled kérdezte valaki, hogy mi a nemi identitásod?

Amd - Radeon - Ryzen

(#506) Pipó


Pipó
őstag

Mint rendőr elmesélek egy történetet:

A szomszédos kerületből kora délután hoztak át a nyomozók hozzánk egy hölgyet (a szemle során derült ki, hogy a mi területünkön volt) aki a hajnal négy óra óta tartó kálváriában kitartott amellett, hogy egy mulatóból hazafelé felajánlotta egy Barkas-os pasi, hogy hazaviszi, de az ahelyett egy kietlen helyre vitte és az első ülésen kétszer egymás után óvszerrel megerőszakolta.

A harmadik kérdés után mégis úgy döntött, hogy hagyjuk az egészet, nem akar az egészből semmit. (szerencsére a szomszéd kerületiek nem nyilatkoztatták előtte a magánindítványra, erőszakos közösülés miatt nyomozás elrendelésének -pár kivételtől eltekintve- feltétele ), így nem lett belőle egy valószínűleg hamis vádra épülő eljárás.

Sok mindent el tudok hinni, de ezt a mostani történetet nem igazán.

"Vannak győzelmek, amiktől jobban alszik az ember. És olyanok is, amik ébren tartanak." Broadchurch - Kis fekete szir-szar rózsaszín biszbasszal a tetején? - Az is vaaan!

(#508) Calogero


Calogero
addikt

Az ügyészség a közeljövőben bemutatja az egyenruhások által megerőszakolt lánynak azoknak a rendőröknek a fényképét, akik dolgoztak, akkor amikor Zsanettet meggyalázták. Az ügyészek arra jutottak, május 4-én nem volt szolgálatban egyszerre öt rendőr.

[link]

(#509) Calibos válasza Kalandor (#490) üzenetére


Calibos
addikt

Te Polgárőr voltál? Ugye nem komoly :U
:D

(#511) Calibos válasza Kalandor (#510) üzenetére


Calibos
addikt

Bocs de valahogy rólad nehezen tudom elképzelni, de azért elhiszem!
Egyszer te is megunnod, belefáradsz.

(#512) Jégkokó


Jégkokó
veterán

Most mondták a hiradóba, hogy nem ismerte fel a csaj az állítólagos támadóit.Egyébbként ha abból indulunk ki, hogy a kiszel tünde meg az annácska mennyi baromságot mond csak hogy bekerüljön a tv vagy az ujság címlapjára erről a csajról is el tudom képzelni.Meg ezzel megint a rendőrséget akarják lejáratni.

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#513) sasa311 válasza Gyuri27 (#503) üzenetére


sasa311
veterán

Tessék benézni a belvárosba, 4nél kevesebb rendőrt pl még sose láttam a blahán vagy a körúton az aluljáróba egyszerre :U
2en biztos félnek.

mod:
Kokó: Az a különbség, hogy Kiszel Tündike abból él, hogy a bulvárszemét címlapján van. Ez a lány meg nem, sőt ha jól tudom az arcát se mutatta még meg egy médiának sem.

[Szerkesztve]

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#514) Gyuri27 válasza sasa311 (#513) üzenetére


Gyuri27
félisten

De okos vagy. Istenem. Ott nekik hol van autó? A másik sz@arrá van kamerázva az egész ha elmennek pisilni, enni már tré van.
Ez nem félelem kérdése. Vannak kiemelt felállitási helyek (posztok nyugati, Örs stb). Erről szól a magyar látvány-rendőrség. Szemben az angol, spanyol yarddal. Ott a kapson vannak 30-an. Ha van esemény kimennek rendet raknak és ennyi. Itt van valami (föleg este) meg is b@szhatnak mert nincs aki segit.

Azt értem, hogy van vélyeményed. De te belüröl nem ismered a testületet.
Kérdezz bátran ha valamit nem tudsz. :W



[Szerkesztve]

Amd - Radeon - Ryzen

(#515) sasa311 válasza Gyuri27 (#514) üzenetére


sasa311
veterán

Vegyél vissza magadból egy csöppet... Akkor vedd elő ezt a hangnemet, ha az útszéli hülyegyerekkel beszélsz aki habzó szájjal a taknyával firkál a falra, ne amikor hozzám beszélsz légy oly kedves.

Szerinted ők nem mennek soha haza, hanem 0-24eznek az aluljáróba? :U Ott lehet autójuk, hogy értük jön egy kolléga (olvasd lejjebb 2x2 + 1 )

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#516) Gyuri27 válasza sasa311 (#515) üzenetére


Gyuri27
félisten

Mi a foglakozásod? Csináltad ezt valaha?
Nalátod!!! Teszem azt pék vagy. Én sem szólok bele, hogy kéne sütni a kenyeret.

Kiemelt helyeken pl. keleti, örs XIVker része, ott helyben van örs.
A metrón van úgynevezett metró rendőrség ők metróval járnak.
Váltás 6-8 óra között van reggel és este, a szoli 12 óra. (éjszaka közepe?)

Egyébként sok esetben BMV. Busz-metró-villamos.


A véleményem: ha zsaruk voltak akkor kötél.
De addig hagyjuk a rémtörténeteket.


[Szerkesztve]

Amd - Radeon - Ryzen

(#517) Boxiné válasza Gyuri27 (#516) üzenetére


Boxiné
tag

''A véleményem: ha zsaruk voltak akkor kötél.''

Túl kegyes vagy! Ez nagyon gyors bünti lenne. A büntetés szempontjából teljesen mindegy, hogy zsaruk voltak-e vagy sem. Én az ilyen rohadékokat bezárnám egy 2x2-es cellába életük végéig! Na ott aztán agyalhatnának, hogy megérte-e. :((

"A mosoly a legrövidebb út az emberek között!"

(#518) sasa311 válasza Gyuri27 (#516) üzenetére


sasa311
veterán

az alpári stílusoddal volt legfőkébb problémám, nem azzal amit mondtál.

boxiné: 2es cellába egy 140 kilós sexéhes kannal... vazelin nélkül, hangszigetelve ;]

[Szerkesztve]

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#519) Boxiné válasza sasa311 (#518) üzenetére


Boxiné
tag

:DDD
Szerintem tudnánk még fokozni a büntetést! ;]

"A mosoly a legrövidebb út az emberek között!"

(#520) Fred23 válasza Boxiné (#519) üzenetére


Fred23
nagyúr

Dutyi előtt tetoválják a feneküket:egyik farpofára,hogy rendőr voltam,a másikra meg egy szirmait hullató rózsát. :DDD

(#521) Whaskes


Whaskes
senior tag

kiváncsi vagyok mi lesz belőle... hogy fogja egyébként megmondani hogy melyik 5 rendőr volt? megint leszopja őket? hát hajrá...

|87 104 97 83 107 101 83| "Itt nincs rasszizmus, de igény lenne rá!" [muszály, egyenlőre, helység, szallag] Az ön bankkártyáját az ATM elnyelte, tájékoztassuk a Microsoftot a felmerülő problémáról?

(#522) Calogero válasza Whaskes (#521) üzenetére


Calogero
addikt

Gondolom az igazoltatásnál látta az arcukat pl.

Az ügyészség szerint Zsanett igazat mondott
[link]

[Szerkesztve]

(#523) Gyuri27 válasza sasa311 (#518) üzenetére


Gyuri27
félisten

A hsz-d első bekezdése nem volt éppen hízelgő. Nekem meg ez esett rosszul. Ez van.

Derüljön ki az igazság akkor majd okosabbak leszünk.

Amd - Radeon - Ryzen

(#524) Stamford


Stamford
csendes tag

http://www.hirszerzo.hu/cikk.php?id=35730



Újabb zsaru-blamázs: 16 rendőrt vádolnak vesztegetéssel
2007. május 17. 16:11

Folytatólagosan elkövetett vesztegetés megalapozott gyanúja miatt indított nyomozást a Miskolci Nyomozó Ügyészség több rendőr ellen, miután csütörtökön 16 gyanúsítottnál házkutatást tartottak, majd mindannyiukat őrizetbe vették - közölte a megyei főügyész.



A gyanúsítottak a budapesti székhelyű Autópálya-rendőrség emődi és káli alosztályainál teljesítettek szolgálatot – olvasható Boholy Zoltán a távirati irodához eljuttatott közleményében.



Mint írja, a nyomozást azért indították meg, mert adatok merültek fel arra nézve, hogy a rendőrök hivatali helyzetükkel visszaélve rendszeresen jogtalan anyagi előnyhöz – vagy annak ígéretéhez – jutottak több autómentéssel foglalkozó vállalkozótól.



Az anyagi előnyhöz a gyanúsítottak annak ellenszolgáltatásaként juthattak hozzá, hogy az M3-as számú autópályának az illetékességi területükhöz tartozó szakaszairól a baleset, műszaki meghibásodás vagy más ok miatt elszállítandó autók mentéséhez kizárólagosan bizonyos vállalkozók szolgáltatásait vették igénybe.



''A terheltek gyanúsítottkénti kihallgatása folyamatosan történik. A nyomozás során még számos további eljárási cselekmény foganatosítására kerül sor'' – áll a közleményben. A távirati iroda tudomása szerint az Autópálya-rendőrség kötelékébe tartozó rendőröket kommandósok fogták el. (MTI)

[Szerkesztve]

(#525) Calogero


Calogero
addikt

Most mondta be híradó megvan az 5 rendőr......

(#526) e.vid válasza Stamford (#524) üzenetére


e.vid
senior tag

RTL Klub: Úgy néz ki, hogy azonosították az erőszaktevő rendőröket…

mod: bocs Stamford, nem neked szól.



[Szerkesztve]

'' Ne félj a tökéletességtől! Úgysem éred el sohasem.'' - by Dali

(#527) sasa311 válasza Calogero (#525) üzenetére


sasa311
veterán

Sajnos híradóról lecsúsztam, valakinek van valami hivatalos írott linkje róla?

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#528) Whaskes


Whaskes
senior tag

hmm... mindent elhisztek a tv-nek? főlleg a retekklubnak? :) várjuk ki a végét...

[link] ilyen is van :)

furcsa hogy a rendőröket megismeri, de az autó típusát és rendszámát már nem tudja...

[Szerkesztve]

|87 104 97 83 107 101 83| "Itt nincs rasszizmus, de igény lenne rá!" [muszály, egyenlőre, helység, szallag] Az ön bankkártyáját az ATM elnyelte, tájékoztassuk a Microsoftot a felmerülő problémáról?

(#529) e.vid válasza sasa311 (#527) üzenetére


e.vid
senior tag

[link]

'' Ne félj a tökéletességtől! Úgysem éred el sohasem.'' - by Dali

(#530) Jégkokó válasza Whaskes (#528) üzenetére


Jégkokó
veterán

Én is fentartásokkal kezelem azt hogy megtalálták az állítólagos elkövetőket.Ahogy 2002 ben elkapták a móri bankrablókat is.

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#531) Calogero válasza sasa311 (#527) üzenetére


Calogero
addikt

[link]
[link]
A kihallgatások még tartanak, a Havaria Press hírügynökség információi szerint az érintettek arra hivatkoznak, hogy a nő maga ajánlkozott fel.

[Szerkesztve]

(#532) paramedic


paramedic
aktív tag

[link]

Egy hét alatt sikerült a magyar rendőrségnek teljesen lejáratnia magát

1, Aktív rendőr adta el a fegyvereket a móri mészárosoknak
2, Szolgálatban levő rendőr lop a túszejtés helyszínén
3, Több mint tíz rendőrt tartóztatnak le, mert pénzért meghatározott emberekkel vitetik el a
balesetes gépkocsikat
4, 5 szolgálatban levő rendőr megerőszakol és kirabol egy fiatal nő

Az elmúlt pár nap hírei megingatják a bizalmat több ezer becsületes rendőrben is.
Ezek után nyugodtan állsz félre rendőri leintéskor? Nem gondolkodsz-e el azon, hogy ezek most jó vagy rossz zsaruk? Nem az jár a fejedben, hogy mi lesz a rendőri intézkedés végkifejlete? Esetleg félsz megállni, ezért továbbhajtasz?
Ha ezt teszed, akár még lőhetnek is...
(természetesen, ha úgy itéli mega szerv, hogy a rendőri jelzésre nem megállásoddal veszélyezteted testi épségét is)

[Szerkesztve]

(#533) Calogero válasza paramedic (#532) üzenetére


Calogero
addikt

És még nincs vége

Újabb gyanúba keveredett a Széna téri túszejtés után helyszínelő rendőr, aki május elején csaknem félmillió forintot lopott el a bankból - értesült a Magyar Nemzet.

Egy korábbi betörés utáni helyszíneléskor az áldozat több értéktárgya is eltűnt. Az erről szóló bejelentést a II. kerületi rendőrkapitányság vezetője már továbbküldte a katonai ügyészségre. A lebukott rendőrt kedden nem jogerősen 1 év 8 hónap felfüggesztett börtönre ítélték a napokban.

(#534) Gyuri27 válasza paramedic (#532) üzenetére


Gyuri27
félisten

Egy dolgot azért látni kell. Még pedig azt, hogy a rendszerváltás óta bizonyos köröknek nem érdeke a jól müködő rendörség. Nem is müködik. Kimondhatjuk egy nagy sz@r!
Sajna tudom.

Amd - Radeon - Ryzen

(#535) Dzsekó válasza paramedic (#532) üzenetére


Dzsekó
addikt

Emellett nem ártana egy korrupció teszt sem. Az utakon dolgozók vajon hány %-át lehet simán megvesztegetni? Talán ez is szerepet játszik a magyar (nem létező) közlekedési morálban.

(#536) paramedic válasza Gyuri27 (#534) üzenetére


paramedic
aktív tag

A széna téri rendőrről nem hiszem, hogy politikai okokból lopott, mint ahogy az erőszakoskodókról sem feltételezem a hasonló indítékot...
Sok rendőr és az egész szervezet renoméját sikerült hazavágnia ennek a pár ''rendőrnek''!

(#537) Gyuri27 válasza paramedic (#536) üzenetére


Gyuri27
félisten

Ha nincs pénz (pedig nincs) akkor nincs rendes kiképzés, továbbképzés, felszerelés. Mivel trágya a fizetés a normális emberek elmennek. Ideig óráig maradnak, de végül elmennek. Arrol már nem is beszélek, hogy a parancsnoki gárda milyen (tesznek az egészre, kiskirályok) és lesz@rják a kisrendőrt.
Mert Hofi is megmondta fejétől büzlik a hal.

Nem tudom ki mennyit keres most.
Volt kollegák kb. 110-120 ezret. Én ennek a másfélszeresét. Cserébe nem melózok éjszaka, hétvégén, ünnepnap. Nem állok a ferihegyi gyorsforgalmi mellett 06:00-24:00-ig egy 45 perces váltással (mint annó). Nem kell szeptemberben 10fokban szakadó esőben forgalmat irányítani a Bartók Bélán (mint annó). A különböző halálesetekről már nem beszélek.

1997-ben 24ezret kerestem, 2000-ben kb. 45ezret 2002-ben kb: 80-85ezret.
Lehet összehasonlitani.
Most egy kukás autós (nem aki vezet) 110ezret keres.



[Szerkesztve]

Amd - Radeon - Ryzen

(#538) tojsz™ válasza Whaskes (#521) üzenetére


tojsz™
aktív tag

már megmondta :P


[Szerkesztve]

(#539) paramedic válasza Gyuri27 (#537) üzenetére


paramedic
aktív tag

Ha megnézed a nickem láthatod, hogy sokat dolgozom együtt rendőrökkel, sok barátom van közöttük, jól ismerem a helyzetüket. (A miénk is hasonló, ha nem rosszabb!)
DE! Mindezek nem jogosítanak fel arra senkit, hogy ilyet tegyen. A nemi erőszakból nem fog új autót venni. Mindezekkel nem lehet takarózni. Ilyenkor nem!

(#540) Gyuri27 válasza paramedic (#539) üzenetére


Gyuri27
félisten

Ez nem takarózás. Félreértettél. A leirtak miatt rohad az egész. Normális embert nem találsz. Persze tisztelet a kivételnek, az viszont már egyre kevesebb van.
Sajna ez van (volt) pl. a vámnál meg ez összes fegyveres testületnél. A katonaságról is tudnék írni.

Uj autó? Nem volt autóm! Albérletben laktam 4-ed magammal. Mikor a párommal összejöttem (aki akkor 3x keresett többet) vettem 320ezerért autót. 2001-ben egy 85-ös verdát. Okos Gergényi a másodállást is megszüntette, bünteti.

Szóval messze még a nyugat. Nagyon.

Azóta van autóm, házam nyugalmam. Illetve a banknak. Most is nehéz, de nem lehetetlen.

Amd - Radeon - Ryzen

(#541) Fred23 válasza Gyuri27 (#540) üzenetére


Fred23
nagyúr

Nagy baj,ha pont a fegyvereseknél alig akad normális ember.Tudtommal pszichológiai teszteket is ki kell tölteni az ilyen testületekbe jelentkezőknek -de ezek szerint a tesztek sz@rt se érnek.Egyszerűen nem lehet igaz,hogy akárki elmehet rendőrnek ! A mostani esetek alapján egy kisiskolás kezébe inkább adnék fegyvert,mint egy rendőrébe.



[Szerkesztve]

(#542) BioNiCMaN válasza Fred23 (#541) üzenetére


BioNiCMaN
addikt

Pszicho teszt? Kérdezz meg egy független pszichológust, hogy mi a véleménye a Kalifornia tesztről, mert megsúgom, azt használnak rendőréknél.

Egyetértenék veled, de akkor mind a ketten tévednénk.

(#543) ollie válasza Gyuri27 (#534) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A bíróságnak és az ügyészségnek nem érdeke, hogy a rendőrség jól működjön. Minél nagyobb a bűnnözés, annál nagyobb a hatalma az előbb említett szerveknek.
És ha megfigyeled, a bíróságok munkáját nem lehet itthon ellenőrízni, mivel ezt teljesen lehetettlenné tették. Azt tesznek, amit akarnak.

***

(#544) blunt válasza erdey_a (#499) üzenetére


blunt
aktív tag

Nos? Még mindig Nos?

[link]

Imádom amikor a sok okos jobban tudja, mint az áldozat, hogy mi történt! :(((


szerk.: a korábbi állításaimat pedig még mindig fent tartom, mert jogom van rá: Vesszenek a mocskos korrupt zsaruk. Kicsit tényleg sok volt belőlük mostanában.

[Szerkesztve]

(#545) Gyuri27 válasza ollie (#543) üzenetére


Gyuri27
félisten

Én ezt nem írtam, de igy van. Ismerek olyan palit ha leirnám a kokszosz köcsög életét nem végeznék ma. Mit kapott? Semmit! Pénzbüntetés, felfüggesztett. Rabi, testisértés, önbiráskodás, lopás......stb. Az ember masszivan ebből él 15 éve.
Ha te csinálsz valamit elkaszálnak. Ez a magyar kib@szott bíróság. Természetesen birót soha nem vonnak felelősségre (tiszta parlament). Sokszor az ügyek nem a bíróságon dölnek el hanem olyan helyeken ahova az ügyvéd urakkal járnak vedelni.
Pl. mi lett Bárándi úr (volt igazságügy m.) feleségével, a halálos baleset okozása miatt. Igen semmi! Az érdi bmw-s majommal mi lett, semmi. Kulcsár? Olaj ügyek? Semmi semmi és semmi. Persze azok is 10 év alatt. Siralmas.

Ez uraim nem európa hanem a balkán. Kapálózhatunk.
Leirtam egykét dolgot a yardról. Ezek alapján melyik normális ember megy rendőrnek?
Nem kell csodálkozni. Nincs pénz. Ilyen a magyar egészség ügy is. Ahhoz, hogy ezek müködjenek kellene a pénz. Pedig európa legtöbb (mind mennyiségben, mindminóségben) adóját nálunk szedik be. Leelőzzük dániát, svédországot! Igaz többet is lopnak a politikusok. Az életszinvonal már most majdnem a román alatt van.

blunt: meg a korrupt orvosok. Meg a benzinkutasok stb.

[Szerkesztve]

Amd - Radeon - Ryzen

(#547) Stamford válasza Kalandor (#546) üzenetére


Stamford
csendes tag

Ideje lenne már ezt a hülye ''rendőr mentegető'' stilust elfelejteni.
Nehogy már még mindig az áldozatban próbáljatok hibást keresni.

Jelenlegi és volt rendőrök, kicsik és nagyok egyaránt:

Most már aztán ideje lenne KUSSOLNOTOK!!!!

(#548) Calogero válasza Stamford (#547) üzenetére


Calogero
addikt

Neked meg a hangnemmől visszább venni.

(#549) pink75


pink75
aktív tag

a rendörség már tavaly ősszel végleg leírta magát, a vezetés legalábbis totálisan
én pl semmit nem hiszek már el nekik

xxx

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.