Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#651) divot válasza bandus (#650) üzenetére


divot
veterán

Tényleg nem érted.

Úgy jönnek ide a fizetések, hogy a hierarchia iránya a kisebb/nagyobb felelősséget is jelzi. Aki a piramos csúcsány ücsörög, az a felelős az egész piramisért (szervezetért).

(#652) Jarod1


Jarod1
addikt

Leváltjág gergényit meg pár fejest, gondolják így faxa gyerekek lesznek a feriék,igen megcsináltuk,
pl. Ha eldugul a WC akkor nem kezdem el kicsempézni azt hogy majd megjavul, de a xar akkor is visszajön ;]

(#653) bandus válasza divot (#651) üzenetére


bandus
veterán

Igen, az világos hogy nagyobb pénz --> nagyobb felelősség. Ez meg így működik, hogya fejeseknek kell elvinni a balhét. De gyakorlatilag szerintem a főkapitányoknak ehhez semmi, de semmi közük nem volt, megakadályozni se tudták volna.
De akkor megértem, hogy ez a világban így működik... 10 év múlva hátha tapasztaltabb leszek :).

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#654) kymco válasza parandroid (#649) üzenetére


kymco
veterán

Meg nem nagyon tudom elképzelni, hogy valaki önként felajánlkozik egyszerre öt fegyveres rendőrnek... mert ez azért elég durva

www.refujvaros.hu

(#655) t72killer válasza kymco (#654) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Igen, bennem is felmerült egy összeesküvés-elmélet, de tleg eléggé valószinűtlen az előre kitervelt dolog. Ahhoz számítani kell arra, h a srácok vevők lesznek rá.

Mondjuk az gyanús, h elvileg az egyik rendőr ölében ült (az ügyvéd szerint legalábbis) amikor elmentek - h ez nem szúrt szemet...

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#657) Gyuri27 válasza kymco (#654) üzenetére


Gyuri27
félisten

Nem ötnek, egynek a pk-nak ajánlkozott fel szerintem. Viszont nem értem, ha megerőszakolták miért nem jelezte azonnal?

[Szerkesztve]

Amd - Radeon - Ryzen

(#658) t72killer válasza Kalandor (#656) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Igen, az ilyen esetekre szoktam mondani, hogy hír van bőven, mégsem tudunk semmit.

#657: Tudtommal jelentette, amint tudta. csak a rendőrség eleinte falazott, amíg a kamerákat meg nem nézték.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#659) Bübüke válasza parandroid (#649) üzenetére


Bübüke
tag

''és akkor majd jól felajnlkozhat neki, utána meg feljelentheti és politikai tőkét kovácsolhat belőle''

Szokásos esetnek indult a feljelentés, mindenki arra gondolt, hogy egy lotyó bosszút akart állni a vele szemben törvényesen eljáró rendőrökön. Ennek megfelelően le is szarta a rendőrség a dolgot, azonban a nyomozó ügyész tett egy megdöbbentő kijelentést, miszerint igaza van a csajnak, megalapozott a feljelentés. Valami nagyon, de nagyon megalapozhatta, ha a szembesítést azonnali letartóztatás követte, és másnap menesztették a főrendőröket az ágazati miniszterrel együtt. Kizárt dolog, hogy a szembesítés ténye váltott volna ki ilyen hatást, hiszen az nem bizonyít semmit, hogy a csaj felismerte a vele szemben ''eljáró'' öt zsernyákot. A sikeres szembesítés ugyanis nem tisztázza a legfontosabb kérdést, hogy önként ajánlkozott-e fel a csaj vagy kényszerítették. Az előző eset max. fegyelmi vétség, kirúgással stb-vel jár, a második viszont kemény börtönt von magával.
A felmentések bizonyítják az utóbbi verzió megalapozottságát. Hogy ebben milyen szerepe volt egy esetleges videófelvételnek, nem tudni.

Akinek az Isten észt adott, adjon hozzá litvánt is! És ez így is lett. ...

(#660) deniro2 válasza Kalandor (#656) üzenetére


deniro2
senior tag

Számomra meg az érthetetlen, hogy létezhet nem 1, hanem egyből 5 akkora istenbarma, aki egyenruhában, rendőrautóval megerőszakol egy nőt, akinek mégcsak nincs is különösebben vaj a füle mögött. Ha civilben teszik, akkor (bár nyílván nehezebb így megállítani valakit, de valahogy megoldja a többi erőszakoskodó is) 5000000 ember közűl kellene megtalálni a tettest, így ez pár 100-1000 főre redukálódik, ha pedig a szemfüles áldozat megjegyzi a kocsi rendszámát, akkor gyakorlatilag esélytelen megúszni a dolgot. És ezt pont rendőrök ne tudnák... Nem állítom, hogy hazudik a csaj, de ezek a körülmények némileg szkeptikussá teszik az embert.
Az a kijelentés meg, hogy nők nem ajálkoznak fel x férfinak, csekély tapasztalatra, de legalábbis nem reprezentatív mintavételezésre utal.

(#661) Gyuri27 válasza t72killer (#658) üzenetére


Gyuri27
félisten

Semmit nem falaznak. A hivás rögzítve, ha személyesen megy be jegyzőkönyv.
Élő ember ilyen ügyben nem falaz! Nyilván mivel nem volt jelvényszám, autó rendszám valahogy ki kellet deriteni mitörtént azért az időbeni eltérés.
Nem falazósnak ismerem az ügyészségi nyomozó hivatalt, mivel ez az ő hatáskörük.

[Szerkesztve]

Amd - Radeon - Ryzen

(#662) Bübüke válasza deniro2 (#660) üzenetére


Bübüke
tag

''....akkora istenbarma, aki egyenruhában....''

kamerák előtt kiemeli a pénzt a zsákból?

Akinek az Isten észt adott, adjon hozzá litvánt is! És ez így is lett. ...

(#663) sasa311 válasza Bübüke (#659) üzenetére


sasa311
veterán

Ma azt írta az újság, hogy a rendőrautóban volt GPS, ami után leellenőrizhetővé válik az autó teljes aznapi útvonala, és éppen ezt vizsgálják a szakik, hogy merre is jártak. (csaj mondja mellékutcába vitték megerőszakolni <--> rendőrök mondják hazakíésérték egyenesen).
+ azt is írta az újság, hogy a térfigyelő kamerák felvették az 5 zsarut a körúton és ez alapján jutott el hozzájuk a nyomozás.

Mondjuk szvsz a gps marhaság de majd kiderül.

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#664) Dalai Láma válasza divot (#647) üzenetére


Dalai Láma
őstag

Ezt meg honnan veszed? A világtörténelemben mindig is arról volt szó, hogy a balhét a kisember vitte el. Nézd meg a hűbéres rendszert. Miről szól? Arról, hogy a kisember iszi el a balhét a nagyobb helyett. A piamis csúcsán lévők mindig is azt teszik és tették, amit akartak.

Több fizetést is azért kap,mert egszerűen olyan helyen és helyzetben van. Ennyi.

Persze szép is lenne ha úgy lenne ahogy leírtad. De sajnos ez a valóságtól, főleg a magyar valóságtól áll távol.

Most szivesen írnék még, majdnem azt hittem hogy ez a poltopic, annyi az ismerős arc. De itt nincs helye Orbánnak, meg a választásokkori személyes felelősségének...

''Ugrott apósom, nagy régi sólyom, mindene az illegalitás''

(#665) morzsika válasza deniro2 (#660) üzenetére


morzsika
tag

Akkor miért bújtatják őket úgy a kamerák elől? Miért nem lehet tudni, kik ők..ha igazuk van, miért kell bujdokolni?

de majd az ügyészség kideríti, csak egy gondolat volt :)

Ha arra a pillanatra vársz, amikor minden kész, akkor soha nem fogsz semmit elkezdeni.

(#666) Thyb válasza morzsika (#665) üzenetére


Thyb
senior tag

Nem fognak semmit sem kideriteni, az októberi balhék miatt amugy is sokan fujnak a rendőrségre, aminek jogosságát/ jogtalanságát szerintem nem mi fogjuk itt eldönteni, max véleményezhetjük a dolgokat. Ugyanakkor itt elég csunya szabályszegés történt és ezért mindenképp felelniük kell, ha nem is erőszak 10 év, de a természetbeni juttatás is tulmegy bőven a megengedett határokon tul, vagyis lesz egy kedélyt nyugtató presztizs per. 3-ukat (akik a történtek alapján nem tettek semmit) szabályszegés hivatali visszaéléssel fogják valszeg felfüggeszteni és felfüggeztett börtönre itélni a másik kettőnél kb olyan 5 évre saccolom amit kapni fognak.

Ha a hatalom csúcsán nincs erkölcs, alatta nincs szabadság.

(#667) kymco válasza Gyuri27 (#657) üzenetére


kymco
veterán

Viszont nem értem, ha megerőszakolták miért nem jelezte azonnal?
Erőszakoltak már meg? Ez nem a barátok közt.. :)

[Szerkesztve]

www.refujvaros.hu

(#668) kymco válasza Kalandor (#656) üzenetére


kymco
veterán

engem öt rendőr meg tudna győzni, hogy beüljek az ölükbe... pedig 103 kg vagyok.... :)

www.refujvaros.hu

(#669) Gyuri27 válasza kymco (#668) üzenetére


Gyuri27
félisten

Engem nem, a páromat se. Egyáltalán szerintem normális embert erről nem lehet meggyőzni. Persze ez csak az én véleményem.
A másik haza jön a párom, lányom, húgom, hogy megerőszakolták (bár mondjuk az látszik) 10 perc múlva a yardon vagyok, feljelentést iratni. Ha az üti himel-hámol a fejét szakítom le első körben. Pedig csak 85 kg vagyok és az sem tiszta izom.

Az arcukat minek mutatnák? Gyilkosokat sem mutatnak!

Amd - Radeon - Ryzen

(#670) sasa311 válasza Gyuri27 (#669) üzenetére


sasa311
veterán

Hát nemtudom.
21 éves lány, sose volt még dolga rendőrrel.

Hajnal, tök egyedül 5 fegyveressel, akik minden áron pénzt akarnak kicsikarni belőle.. Aztán gondolom erélyesen felléptek, hogy most aztán beviszünk mert mi vagyunk a törvény... Úgy be lehetett szarva szegény azt se tudta hol van, nemhogy ellenkezzen. Persze biztos furcsa volt a helyzet, hogy 6an egy autóban, dehát én nem tartom furcsának, hogy ott akkor nem mert ellenkezni...

Nőknél meg ez nem hinném, hogy úgy működik, hogy ahogy hazament szépen:
- Szia apu / anyu
- Szia kislányom, milyen volt az estéd?
- Hát megerőszakolt 5 rendőr de jól vagyok....

Már ahoz is komoly lelki erő kellhetett neki, hogy egyáltalán a családban el merje mondani, nemhogy még ország-világnak.. De én úgy tudom másnap történ a feljelentés.

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#671) kymco válasza Gyuri27 (#669) üzenetére


kymco
veterán

Én meg azt gondolom, hogy erőszakkal (nem feltétlen testi) meg lehet törni az embert, és esetenként már annak is örül, ha életben marad..... de ez más történet... A börtönök számos ilyen eset hallgatag tanúi....

[Szerkesztve]

www.refujvaros.hu

(#672) Gyuri27 válasza sasa311 (#670) üzenetére


Gyuri27
félisten

Azért akit ismerek azon látszik, hogy valami nincs rendben. Nem kell mondania. Én legalábbis látom a családom tagjain még a hangulat változást is.

Régen a nőktől féltem a legjobban. Mert nem lehetett (nagyrészének) elmagyarázni mit követett el, miért lett megállitva. Ha meg megakartam birságolni elkezdett keservesen sirni. Olyan is volt aki egyből telefonálni kezdett. Sőt felirta a jelvényszámot, meg a rendszámot mert ő még itt (kerület széle) nem látott rendőrt.

Sokszor volt, hogy nyáron lányok, hölgyek, asszonyok miniszoknyában úgy száltak ki a kocsiból, hogy minden látszott.

Nekem akkoris furcsa az egész. Nem mondom, hogy nem így és nem ez történt, de furcsa. Utánna a kamerába a lány elég határozott volt. Ha valaki félénk, nyuszi az nyuszi utánna is.

Kymco: A börtön is érdekes hely, de az teljesen más.

[Szerkesztve]

Amd - Radeon - Ryzen

(#673) Thyb válasza Gyuri27 (#672) üzenetére


Thyb
senior tag

HA rendőr voltál akkor neked tudnod kell, hogy a magyar nemzetbe már az anyatejjel is az van táplálba, hogy a köztestületi erőket tisztelni, becsülni és félni kell. Ha a rendőr azt mondja akkor ott neki van igaza.

Sok esetben egy nemi erőszak olyan lelki sérüléseket hagy amely messze tul lép a fizikai fájdalmon. Erről lehet cikkeket olvasni. Ha valakinek az lett tanitva, hogy a rendőr és az egyenruha felette áll, akkor az nehezen mer ellenkezni, és ha öt tagbaszakadt barom, elkap egy fiatal lányt az utcán akkor ilyen szituációban az is engedelmeskedni fog, nemhogy ha az az öt barom, még egyenruhát is kapott valakitől.

Sajna az utóbbi idők törtésénsei egyre jobban felvetik, hogy vajon miért nincs erősebb rosta a testületnél pszichológiai vizsgákkal, ugyanis az ilyen magatartásra hajlamos egyedeket azok a tesztek simán kiszürnék. Vagy ez a magatartás és viselkedési norma ott eleve elvárt lenne?

Gondolom neked és a párodnak sem jelent sokat az egyenruha, hiszen otthon minden nap megfordult, de az akiknél nincs ez igy nekik a rendőr még mindig egy olyan személy aki sokkal felettük áll.

Ha a hatalom csúcsán nincs erkölcs, alatta nincs szabadság.

(#674) Gyuri27 válasza Thyb (#673) üzenetére


Gyuri27
félisten

Én ezt 5 évig nem tapasztaltam. Minden 3-ik azzal fenyegettet, hogy feljelent, minden 2-ik azzal, hogy kirugat mert neki van ismerőse.
Szabálysértési ügy másodfok, bíróság. Ember áthajtott a népligeten holott az ''célforgalmas'' szakasz. Ember a helyszinit nem fizeti ki. Feljelentés. Előadó kiszabja a bírságot. Fellebez. Ott állok/lunk, bíró kérdi: mivel bizonyitom a szabálysértés tényét mondom láttam, meg a kollega is és ott a feljelentés. Az kevés mert az ember miért hazudna. Na ebből nem ez az egy volt. Illetve sok szarhoz hatósági tanu kellet. Tehát a helyzet pont forditott nincs igaza. Ez nem németo. v ausztria!

Ha erősebb lenne a szürés nem lenne rendőr, mint ahogy börtönőr sem.

Ezt a felette állást nem tapasztaltam. Az esetek többségében szart a tisztelt állampolgár a fejemre. Ezt úgy hidd el ahogy mondom.

Amd - Radeon - Ryzen

(#675) t72killer válasza Gyuri27 (#674) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

''Ezt a felette állást nem tapasztaltam. Az esetek többségében szart a tisztelt állampolgár a fejemre. Ezt úgy hidd el ahogy mondom.''

Igen, ez azért van, m értettél a szakmádhoz valószínű, és a problémás embereket emelted ki.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#676) Gyuri27 válasza t72killer (#675) üzenetére


Gyuri27
félisten

Ha ez dicséret: akkor igen. Igyekeztem a ''kisembert'' békén hagyni.
Sokra mentem vele. Kiküldőtt a pk, hogy mennyi bírsággal meg feljelentéssel menjek be a szoli végén. Sajna ebbe a kisemberek is bele estek. Mert darab darab. Nekem bizonyítanom kellet, hogy mit csinálok egész nap. Ha a statisztika úgy kivánta, hogy kevés az előállitás-elfogás egésznap csak razziáztunk. Ha nem volt körözött akkor a szig nélküli hajléktalanokat, meg kocsma töltelékeket állitottuk elő.
Szép mi? Na ennyit a yardról, parancsnokokról meg a politikáról. Mert it is minden a politikáról szól. :O

[Szerkesztve]

Amd - Radeon - Ryzen

(#677) t72killer válasza Gyuri27 (#676) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

na igen. kiküldi a főnök az embereket, h szerezzék be a kaptiányság meszelésére szükséges pénzt... Elég szomorú. (nem mintha sajnálnám a csöves+kocsmanépet, nem árt nekik 1 kis testmozgás)

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#678) sasa311 válasza Gyuri27 (#676) üzenetére


sasa311
veterán

elvonatkoztatva a mostani ügyektől eszembe jutott valami ami sose fért a fejembe de sose tudtam rendőrtől megkérdezni:

Miért van az, hogy pl. a nyugati aluljáróban ugye mindig van jó sok rendőr, meg igazoltatnak is embereket, de az egész nap ott álló mázsáscigány drogdílert nem igazoltatják? Be van fenyítve mindenki aki ott posztol vagy mi? :(

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#679) divot válasza Gyuri27 (#676) üzenetére


divot
veterán

Na látod, amit írsz, az mind-mind azt mutatja, mennyire szétrohadt az egész rendőrség, és mennyire szükség lenne egy megújulásra.

(#680) Gyuri27 válasza divot (#679) üzenetére


Gyuri27
félisten

Ezt írom már egy ideje. Rohad. Látvány rendőrség. Csak a pénzkeresés megy meg a statisztika javítása. Érdemi munka kevés.

sasa11: Nem tudom a nyugatinál mi van. Teóriáim vannak. Egy szarnak az egészre. Kettő jattol. Három ha beviszed amíg nem vagy ott 10-en lépnek a helyére.
Én az Őrsön jártam így. Bevittem az embert mire vissza mentem ált a bál. Ez a széllel szemben pisilés esete. Félni nem félnek. Azt minden kapson az elsőnek tanulod meg kihez nem érdemes és kihez nem szabad nyúlni!

Amd - Radeon - Ryzen

(#681) divot válasza Gyuri27 (#680) üzenetére


divot
veterán

Most őszintén: te már találkoztál olyan rendőrrel, aki következetesen visszautasította az állampolgári megvesztegetési kísérleteket?

(#683) kymco


kymco
veterán

[link]
Illik ide is...
Több ez, mint egyedi eset....

www.refujvaros.hu

(#684) divot válasza Kalandor (#682) üzenetére


divot
veterán

Kár, hogy én meg az összes ismerősöm valahogy mindig elkerüli őket.

(#685) kymco válasza divot (#681) üzenetére


kymco
veterán

Én is ismerek tisztességes rendőröket.
Az egyik kolléganőm férje (rendőr) pld minden szakmai segítséget megadott egy kollégámnak, mikor az közlekedési szabálysértést (bűncselekmény határán volt a dolog) követett el. Nagyon szimpatikus volt, hogy a várható eljárás minden részletéről, annak minden buktatójáról tájékoztatta, ügyvédet keresett neki, de soha nem akart élni (visszaélni) a kapcsolatrendszerével...
ja és nem fogadott el pénzt.

www.refujvaros.hu

(#686) Calogero


Calogero
addikt

Hát ténleg rájár a rúd a rendőrségre

Rendőröket vettek őrizetbe
Kisvárda - Szombaton Kisvárdán, a megyei rendőrfő-kapitányság bűnügyi osztályának nyomozói, rendőri intézkedés során, négy személyt értek tetten egy bűncselekmény elkövetése közben.

Mint kiderült közöllük kettő a rendőrség állományába tartozik, így az eljárást a Megyei Főügyészség folytatja. A két rendőr munkaviszonyát azonnal felfüggesztették.

Az üggyel kapcsolatosan további információt hétfőn, egy sajtótájékoztató keretében ad a Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei Nyomozó Főügyészség.


(#687) kymco


kymco
veterán

[link]
Kondorosi Ferenc ...
Kitért arra is, hogy ''már egy ideje'' gondolkodnak a 2004-ben megszüntetett ''mozgó belső ellenőrzési szolgálat'' visszaállításán. Arra a kérdésre, miért szüntették meg a szervezetet, azt mondta: az ''állítólag zavarta a rendőröket''.

www.refujvaros.hu

(#688) parandroid válasza Calogero (#686) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Ha ez így megy tovább, év végére elfogy az állomány nagy része, a maradék meg vagy idegösszeomlást kap, vagy kilép. :(

Lassan azt kezdem látni, mint az egészségügyben: orvos- és nővérhiány van, de (képletesen) minimálbéren foglalkoztatjuk őket, ami a szakma állandó fluktuációjához, a magánszektor megerősödéséhez és elvándorláshoz vezet. Hasonló a helyzet az oktatásban is egyébként, és nem biztos, hogy jó tendencia az, hogy pedagógusnak az megy, aki vagy annyira elhivatott, hogy nem érdekli a pénz, vagy máshol nem tud elhelyezkedni.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#689) BioNiCMaN


BioNiCMaN
addikt

Magyar rendőrség = A fej nélküli lovas :DDD

Egyetértenék veled, de akkor mind a ketten tévednénk.

(#690) kymco válasza parandroid (#688) üzenetére


kymco
veterán

Már többször írtam, de a most indult, és decemberig tartó nyugdíjazási hullám pedig katasztrófális állapotokat hoz. A rendőrfőkapitányok jó, ha 30%-a marad állományban, nem beszélve az állomány többi tagjáról...

www.refujvaros.hu

(#692) divot válasza Kalandor (#691) üzenetére


divot
veterán

Az lehet, viszont annál többe kerül. ;)

Egyébként én személyesen még nem futottam bele közlekedésileg rendőrmegvesztegetésbe, talán azért, mert leginkább a szabályok betartásával közlekedem, illetve csupán harmadik éve vezetek.

Viszont az ismerőseimtől elképesztő történeteket hallok, attól például lehidaltam, amikor a kápéval nem rendelkező, szabálysértésen ért barátomat autóval elvitték a közeli bankautomatához az ''intézkedő'' rendőrök.

(#693) 9CS válasza parandroid (#688) üzenetére


9CS
senior tag

Hozzávéve, hogy a Határőrség és Rendőrség összeolvadása közbeni átszervezésnél, az „idősebb” (min 25 év szolgálati viszony) tapasztalt rendőrök úgyis lelépnek, mert még most jobb feltételekkel mehetnek nyugdíjba. Azt hiszem lesz ez még rosszabb is, szakmai szempontból legalábbis mindenképp.

'' - Tizenkettőt üt az óra, térjenek márrrrgghhhh... ''

(#694) parandroid válasza divot (#692) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Én nem vezetek kimondottan sokat, évi max 20-25e km talán, és általában szabálykövető is vagyok, ezért nekem sem volt még ilyen afférom. Kollégáknak viszont ennek távolságnak a többszöröse is megvan évente, és néha egyik-másik beleszalad egy trafiba. Eddig egyiküknek sem ajánlotta fel a rendőr a vesztegetést, ők pedig nem hozták fel a témát. Ez néhányuknak a jogsijába került, egy kollégánk épp most adja le 3 hónapra. Fellebbezéssel egyébként eddig mindegyikük élt, és általában enyhítették is a büntetésüket. A legkirívóbb eset az egyik raktárosunk volt, akinek ittas vezetéssel kombinált gyorshajtásért másfél év jogosítványbevonást sikerült begyűjtenie a csekken felül.

Én is hallottam extrém történeteket vesztegetésekről, de valahogy mindig valakinek a valakijével estek meg...

Persze az is biztos, hogy ez nem Budapest.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#695) kymco


kymco
veterán

[link]
Gyurcsány Ferenc elfogadta Galambos Lajos főigazgató felmondását. Fej nélkül maradnak a fegyveres rendvédelmi szervek.
:Y

www.refujvaros.hu

(#696) kymco


kymco
veterán

[link]
A Fővárosi Ítélőtábla jogerős ítélete szerint hivatali visszaélésben bűnös Bácskai János, a maffiaellenes központ egykori vezetője.
És még csak nem is keresem az ilyen híreket... :(

www.refujvaros.hu

(#697) brownus


brownus
veterán

ez is egy aranyos sztori: [link]

(#698) adalbert1 válasza Gyuri27 (#680) üzenetére


adalbert1
veterán

Azt minden kapson az elsőnek tanulod meg kihez nem érdemes és kihez nem szabad nyúlni!

Na szerintem többek között ez is gáz, hogy vannak olyan arcok és érdekeltségi körök akikkel eleve félnek v. nem akarnak kikezdeni a rendőrök.

(#699) Gyuri27 válasza parandroid (#688) üzenetére


Gyuri27
félisten

Az már megtörtént (az összeomlás). Persze a fejeseket, képviselöket nem csökkentik. Csak a végrehajtó állományt.

Vannak becsületes rendőrök csak kevés és a pályájuk elején.

Jogilag a pénz elfogadás bűncselekmény. Bár szerintem ez nem fekete és fehér. Tehát nem mindegy, hogy kérem v ''csak'' adják.
Persze a korrupció a sarki rendőr 2000 forintos okossága. Az amit a sok csillagosok csinálnak nem az.
Csodálom, hogy ezt a Bácskai gyereket elitélték. :C

adalbert1: igen? Azért mert rendőrnek áltam nem lettem hülye! Ez ellen tenni nem igen lehetett (lehet). a jog egy háló a kis legyek fennakadnak a nagyok átszakítják.
Mondok valamit, csak egy példa (nem saját kerületből) a keletiben lévő arab pénzváltókkal szerintem nem sokan húztak akkor ujjat (2000-körül és előtte).

[Szerkesztve]

Amd - Radeon - Ryzen

(#700) kymco


kymco
veterán

Az lesz a trendi, hogy elmennek a rendvédelemhez, elvégzik ingyen a szükséges sulikat, majd utána dobbantanak, és jöhet az örző-védő cég civil világa....

www.refujvaros.hu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.